Yeni iş fikri Kablosuz Güneş Gözlüğü ve Kulaklık Bir Arada

  Yeni iş fikri Kablosuz Güneş Gözlüğü ve Kulaklık Bir Arada 2

  Buhel Tech güneş gözlükleri, akıllı telefon, mp3 player, tablet, gps cihazları gibi bir çok cihazla bağlantı kurabilen bir kulaklık sistemine sahip.

  e8eacdd19dcfa7e2ea59ff0990c3b8f8_original

  Kulaklarınızı rahatsız etmeden cihazlarınızın seslerini duymak istemez miydiniz? Örneğin mp3 çalarınızdan gelen müzik sesini hiç bir kulaklık kullanmadan duyduğunuzu düşünün. Bu müthiş buluş artık hayata geçiyor. Buhel Tech gözlükleri, herhangi bir kulaklık ve kablo kullanmadan tüm cihazların seslerini duyabilmenizi sağlıyor. Bluetooth özelliği ile cihazlara bağlanan gözlük, kulaklık kullanımı nedeniyle kulaklarınızda bakteri oluşmasına imkan vermiyor. Bunun yanında şehir içi kullanımlarda kulaklık kullanımı oldukça büyük tehlikeler arzetmektedir. Şehir içinde kulaklık ile dolaşmak bir çok kazaya sebebiyet vermiştir.

  6d2c79cd167ec7ab466f3a652c39a716_original

  Bu harika gözlükler ile akıllı telefonunuzdan gelen aramaları cevaplayabiliyor ve konuşabiliyorsunuz. Herhangi bir kulaklık ya da kablo gerektirmeden müzik dinleyebiliyorsunuz. SIRI, Cortana, Google Now gibi sanal yardımcılara komutlar verebiliyor ve cevap alabiliyorsunuz. GPS sistemleri ile iletişime geçebiliyor direktifleri rahatlıkla duyabiliyorsunuz. Bu gözlükler ile rahatlıkla araba, bisiklet, motorsiklet kullanabilir, yürüyüş ve koşu aktivitelerini yapabilirsiniz. Üstelik kulaklıklar nedeniyle çevreyi duyamama gibi bir sorununuz da yok.

  Kickstarter üzerinden tanıtılan ürün şu ana kadar 320 bin dolarlık satış yapmış durumda. Ürünün satış fiyatı ise 125 dolar. Ürün Sayfası

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here