Yeni Nesil Duş İle %70 Su Tasarrufu

Nebia Shower adlı yeni dizayn duş ile su tasarrufu sağlanırken ikonik ve eşsiz bir deneyim sunuluyor.

26b66e06738011bed27523da54e1dd04_original

Firma tarafından, “binlerce kez duş almış olabilirsiniz ancak bu deneyime hiç şahit olmadınız” denilerek lanse edilen Nebia, inovatif bir duş başlığı kullanarak püskürtme sistemini değiştirmiş durumda.

Tamamen kullanıcı tarafından kolayca monte edilebilen ürün, bilinen ayarlama sistemlerinden farklı bir şekilde monte edilebiliyor. Geliştirilmiş bir ayar sistemine sahip ürün, 90 derecelik açıyla su püskürtebiliyor. Bu nedenle insanda yağmur altında duş alma hissi uyandırdığı belirtiliyor. Ayrıca Nebia, sahip olduğu ayar sistemi ile monte edilen yüksekliğe göre elinizin duş başlığına çarpmasını da engelliyor.

Cihaz ile bilinen duş başlıklarından çok daha az su tüketimi sağlanıyor. Özel piskürtme sistemi her daim yeterli suyun kullanıcıya ulaşmasını sağlıyor ve asla gereksiz su tüketimi yapmıyor. Klasik duş başlıklarında akan suyun yaklaşık %80’i boşa gitmektedir.

Ürün firma tarafından 5 yıllık bir çalışma sonunda, çeşitli araştırma, geliştirme ve protatipler sonucunda üretilmiş. Kickstarter üzerinden tanıtılan ürün şu ana kadar yaklaşık 110 bin dolarlık fon elde etmiş durumda. Cihazın fiyatı ise 250 dolar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here