İnternetten Para Kazanmanın Yeni Yolları 2015

İnternetten Para Kazanmanın Yeni Yolları 2015 3

Sahip olduğumuz teknolojiler sayesinde artık insanlar yaratıcılıklarını da kullanarak binlerce farklı şekilde ek gelir elde etme imkanı bulmakta. İşte bu yöntemlerden bazıları.

670px-58095-10

Web Sitesi Öğesi Tasarlamak : Eğer az biraz yaratıcılığa ve grafik programları bilgisine sahipseniz, son yıllarda büyük bir trend oluşturan web sitesi objeleri tasarlama işi, tam size göre demektir. Yaratıcılığını kullanarak, web tasarımcıların işine yarayacak ufak tuşlar, grafikler, logolar oluşturan tasarımcılar, bu objeleri oldukça cuzi fiyatlardan satarak ek gelir elde etme imkanı buluyor. Bir çok internet sitesi yapımcısı bu grafik objeleri kendi sitelerinde kullanmak için obje başına 0.5 ila 2 dolar arasında para ödüyor.

670px-58095-14

Anket Doldurmak: İnternet üzerinden doldurulan anketlere para ödeyen bir çok sistem bulmak mümkün, her gün boş boş dolaştığımız internet dünyası aslında oldukça geniş bir gelir kapısı. Ufak bir araştırma ile anket başına para ödeyen sistemlere ulaşabilir kayıt olabilir ve anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede günlük bir kaç anket doldurarak kendinize ek gelir oluşturmuş olursunuz.

670px-58095-15-1

Blog Yazarı Olmak: İnternette bir çok hazır blog sistemi bulunmaktadır. Bir çok özelliği bedava olarak sunan bu blog sitelerine üye olarak kendinize ait bir köşe oluşturabilir ve istediğiniz her konuda yazabilirsiniz. Bu işi yapmaya karar verirseniz yapmanız gereken şey sabırlı olmak ve düzenli olarak yazı yazmaktır. Bu yöntemle para kaznmaya başlamak biraz daha uzun zaman alacak olsa da diğer tüm yöntemlere göre çok daha fazla ek gelir sağlama potansiyeli bulunmaktadır. Eğer blog’unuzla gerçekten düzenli bir şekilde ilgilenir ve yazı yazarsanız. Google gibi büyük firmalar Adsense adlı reklam sistemi üzerinden para ödemeye başlayacaktır. Blogger.com, Penzu.com, Squarespace.com, Svbtle.com gibi bir çok firma ücretsiz blog sistemleri sunmakta ve blog kurma konusunda çeşitli yardımlar sunmaktadır.

670px-58095-22-1

WeReward: Bir iPhone ve Android uygulaması olan WeReward, size basit görevler vererek para kazanmanızı sağlıyor. Örneğin bir fotoğrafınızı çekip yükleyin, ya da kişisel bilgilerinizi doldurun gibi. Uygulama üzerinden kazanılan puanlar daha sonra nakite dönüştürülebiliyor.

Bu konuda dikkatini çekebilir – İnternetten Para Kazanmanın 100 Yolu

35 YORUMLAR

 1. Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’dir. Üyelerine tıkladığı her bir reklam için 0.01$ ila 0.03$ arasında ödeme yapan bu site, 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir. Eğer reklam izle-para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır. ClixSense sitesi ödemelerini Paypal, Payza veya Paytoo üzerinden yapmaktadır. ClixSense ücretsiz üyeliği için http://www.clixsense.com/?7569072 TIKLAYINIZ..

 2. Sektorle alakali danismanlik almak,kendinize uygun olan is modelini ve neye ihtiyaciniz oldugunu (ek gelirmi,iyi getirisi olan islermi) belirmek icin iletisime gecebilirsiniz
  [email protected]

 3. Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’dir. Üyelerine tıkladığı her bir reklam için 0.01$ ila 0.03$ arasında ödeme yapan bu site, 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir. Eğer reklam izle-para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır. ClixSense ücretsiz üyeliği için
  http://www.clixsense.com/?8786593 TIKLAYINIZ..

 4. Clixsense ile Amerika’dan üzerinden bağlanıp anketlere katılarak ciddi paralar kazandım. Eğer sizde kazanmak istiyorsanız bana [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Elimden gelen her türlü desteği sağlıcam. Offers bölümünde SSI Surveys lere Amerikadan bağlanıp ingilizce anketleri görmekten ve ban yemeden para kazanmaya kadar her şeyi anlatıcam.

 5. Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’dir.
  Üyelerine tıkladığı her bir reklam için 0.01$ ila 0.03$ arasında ödeme yapan bu site,
  2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir.
  Eğer reklam izle-para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır.
  ClixSense ücretsiz üyeliği için

  http://www.clixsense.com/?7569072
  TIKLAYINIZ..

 6. sadece reklamlara tıklayarak (izlemenize bile gerek yok,tıkla çık-tıkla çık) para kazanabilirsiniz..astronomik rakamlar beklemeyin..ama vakit ayırabilirseniz gerçekten kazanırsınız..incelemenizi tavsiye ederim.ben yeni başladım ve şuan gayet memnunum,,aşağıdaki linkle kaydolabilirsiniz..
  http://www.tikla.info/tr/kayit/6061

 7. selamlar, sadece 100 TL ye 50.000TL kazanmak mümkün. ayrıca hediye olarak takı, IPhone, Yarım Altın, Çeşme Tatili ve BMW var. yapmanız gereken 4 kişiyi bulmak. ilgilenenler irtibata geçebilir [email protected]

 8. Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’dir. Üyelerine tıkladığı her bir reklam için 0.01$ ila 0.03$ arasında ödeme yapan bu site, 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir. Eğer reklam izle-para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır. ClixSense sitesi ödemelerini Paypal, Payza veya Paytoo üzerinden yapmaktadır.
  ClixSense ücretsiz üyeliği için
  http://www.clixsense.com/?7569072
  TIKLAYINIZ..

 9. arkadaşlar daha basiti var iddaa oynayın ama hergün değil tabi günde 20 30 tl kazanın ayda ne yapar siz düşünün artık

 10. KESİN HIZLI KAZANÇ İÇİN OKUYUN!

  Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyim.5 senedir internetten para kazanmak için denemediğim yol kalmadı.çok para kaybettim çok kandırıldım zamanım çok gitti.
  hep kazanıcam hayali kurdum ama sonu hep hayal kırıklığı oldu.benim gibi olan eminim çok insan vardır.borcum yokken biraz daha para kazanayım diye başladım borcum
  oldu artmaya başladı.hep kazanıcam diye saçma sapan şeylere para yatırdım.uykusuz çok gece geçirdim.

  Ama sonunda nasıl para kazanacağımı buldum.ama şunu söyleyim günde 20 bin ayda 200 bin gibi saçma hayal ürünü paralar kazanmıyorum.ben günde 500-1000 tl arası
  kazanıyorum.2-3 saat zaman ayırıyorum. kazanacağınız para sizin sermayenize bağlı.isteyen 100 tl ile başlayıp bir hafta sabredip parayı arttırıp ondan sonra başlayabilir.

  KİMSEYE ÜRÜN SATMAYA ÇALIŞMADAN – ÜYE YAPMAKLA UĞRAŞMADAN – ORAYA BURAYA ÜYE OLMAYA ÇALIŞMADAN – REKLAMLARA TIKLAMADAN – ANKET DOLDURMADAN … PARA KAZANIYORUM

  AYRICA BU SAÇMALIKLARDAN NEFRET EDİYORUM. BUNU OKURKEN BEN DE NEFRET EDİYORUM DİYEN ÇOK KİŞİ VAR BUNA ÇOK EMİNİM :) ÇÜNKÜ BUNLARDAN HERKES BIKTI.

  Nasıl para kazandığımı herkesin anlayacağı şekilde anlatan uzun olmayan bir kitapçık hazırladım. ve bu kitabı 200 tl ye satıyorum.

  Ben kazandığım parayı 1 günde çekiyorum.bazen 1 gün bile sürmüyor.hatta birkaç dakika aldığı bile oluyor. bunu nasıl yaptığımı hazırladığım yazıda ayrıntılı anlattım.

  İlgilenen olursa mesaj atabilir kısa bir şekilde bahsederim.Almak isteyene mail yoluyla göndericem.

  HERKESE BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM.

  iletişim:[email protected]

 11. Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’dir. Üyelerine tıkladığı her bir reklam için 0.01$ ila 0.03$ arasında ödeme yapan bu site, 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir.
  Eğer reklam izle-para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır.
  ClixSense sitesi ödemelerini Paypal, Payza veya Paytoo üzerinden yapmaktadır. ClixSense ücretsiz üyeliği için http://www.clixsense.com/?7569072 TIKLAYINIZ..

 12. MERHABA ARKADAŞLAR..
  HER YAŞTAN VE CİNSİYETTEN ARKADAŞLARIMIZA FIRSAT EŞİTLİĞİ VE 0 RİSK İLE TİCARET YAPMA İMKANI SUNUYORUZ.. EK GELİR OLARAK ADLANDIRDIGIMIZ PROJEMİZ ZAMANLA GERÇEK İŞİNİZ OLUP MADDİ SORUNLARINIZ KALMAYACAK BİÇİMDE ŞEKİLLENEBİLİR.. DETAYLI BİLGİ : [email protected]

 13. arkadaşlar bir projem var. fakat büyük birşey değil. size vereceğim iş karşılığı 5 tl kazanıyorsunuz. bu rakamı kazanmak için totalde yarım saat falan uğraşırsınız en fazla. akşamları oturduğunuz yerden kazanabilirsiniz. haftada çok rahat 30-40 TL bırakır. dediğim gibi iş değil, boş vakit değerlendirme. bu para zaman zaman artabilirde. detaylı bilgi için mail atın konuşalım [email protected]

 14. Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’dir. Üyelerine tıkladığı her bir reklam için 0.01$ ila 0.03$ arasında ödeme yapan bu site, 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir.

  Eğer reklam izle-para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır.

  ClixSense sitesi ödemelerini Paypal, Payza veya Paytoo üzerinden yapmaktadır.
  ClixSense ücretsiz üyeliği için http://www.clixsense.com/?7279833 TIKLAYINIZ..

 15. merhaba..network marketing işiyle çalışmak isteyenler için yeni bir firma olan livesmart360 yakında Türkiye de faaliyetine başlıyor.detaylarını konuşmak ve tanışmak için beni arayabilirsiniz.saygılarımla.0532 584 81 32

 16. EKİP KURMADAN,SATIŞ YAPMADAN,ÜRÜN KULLANMADAN,ÜRÜN SATIN ALMADAN,PUANLAR TOPLAMADAN,KARİYERLER ATLAMADAN,AYLIK AKTİFLİK YAPMADAN.GÜNDE 72 KERE,HAFTADA 504 KERE,AYDA 2160 KERE PARA KAZANABİLECEKSİNİZ
  LİNKİ TIKLAYIP ÜCRETSİZ ÜYE OLUN
  http://www.mardin47.futurenet.club

 17. Bartinda ikamet ediyorum ev hanimiyim.herturlu uygun fiyatta telkirma siparisi alinir.kinaliklar,tepsiler,oda akimlari,sal,fular namaz yazmalari yapilir siparis vermek isteyenler bana bu nodan 05453508366bilirler

 18. Siz işinizi kurun tanıtımını ve müşteri artışını sizlere biz sağlayalım,Broşür basım ve dağıtımı,açılış organizasyonları,Üniversite içi tanıtımlarınızı gerçekleştirelim.Güvenilir ekip ve tecrübe ile çalışmak isteyenler için iletişim numarası 0532 412 7863

 19. Evden ve serbest zamanlı çalışmak isteyenler. Alanında lider dev 37 yıllık 168 ülkede faaliyet gösteren Amerikan şirketinde iş ortaklığınız olabilir. 0538 738 84 74

 20. Merhabalar Değerli Arkadaşlar;

  İnternetten Şirket Kurmadan E-ticaret yapmak ve fiziksel ürünleri gittigidiyorda, sanalpazarda ve benzer sitelerde satarak gelir elde etmek isterseniz, benzersiz iş modelimiz ile satış ortaklığı için bizimle hemen iletişime geçin.

  İş modelimizi paylaşarak büyüyoruz, ne kadar çok insanla beraber aynı hedefte çalışıyorsak kazancımız bu oranda artıyor.Mantık şu 1 kişinin %100 çalışması değil 100 kişinin %1 çalışması.Bu gerçek hayattada böyledir, bir kişi her işi yapamaz ama herkez her işi yapabilir.Bir ekmek fırınında bile 1 kişi çalışmaz, çalışırsa 10 tane ekmek yapar anca, ama o fırında 10 kişi ekmek yapmak için uğraşırsa günde 1000 tane ekmekte çıkartabilirler ve herkez 1 kişinin 1000 ekmek yapmak için harcadığı enerjiden daha az enerji harcayarak bu işi başarır.İşte internetten para kazanma modelimiz bu mantıkla işliyor,

  Gerçekten çalışacağım derseniz mail atın.Sistem size tüm kanıtları ile birlikte cep telefonu yoluyla sizinle iletişim kurularak anlatılacaktır.Teşekkürler

  E-mail: [email protected]

 21. admin arkadaşım anket sitelerinin linkini verir misin güvenilir bulamadım
  teşekkürler saygılae

 22. merhaba,sitede birçok iş fikri veriliyor,ben ev hanımıyım evde çalışmak,evden çalışmak evimin giderlerine katkıda bulunmak istiyorum el işleri yaparım bana ulaşın lütfen,iki çocuk okutuyoruz zor bir zaman kiradayım ve Eyüp taraflarında oturuyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here