Yeni Pantolon Modelleri

Yeni Pantolon Modelleri

Yeni Pantolon Modelleri ve Tekstil sektöründe inovasyon örnekleri. İlk Yeni (inovatif) pantolon modelimiz bir yemek masasından esinlenmiş. Yenilikçi pantolon fikrinin tasarımı İtalyan şirket Acquacalda’ya ait. ‘Pic Nic Pantolon’ adı verdikleri inovatif pantolonla bağdaş kurduğunuz zaman kumaş gerilip önünüze açılıyor.

İkinci olacak, yeni pantolon modelimiz; Klavye Pantolon. Pantolona entegre edilmiş klavyede, hoparlör, kablosuz bilgisayar faresi ve klavyemiz bluetooth klavye olarak eklenmiş. Klavye pantolon ile serbestçe hareket edin istediğiniz pozisyonda oturun, klavye kontrolü devamlı sizde olacaktır.

Üçüncü ve son yeni pantolon modelimizde; Converse Ayakkabı Entegreli, Ayakkabı Pantolon. New York’lu sanatçı Sebastian Errazuriz tarafından tasarlanmış. Şimdi bu üç yeni-yenilikçi pantolon modelinin resimlerini sizinle paylaşalım.

Tasarımlar her ne kadar ilginç gözükse de zamanla gelişen teknoloji daha çok yenilikler getirmeyi gerektiriyor. Bazen çok saçma diyeceğiniz fikirler gençler arasında popüler oluyor ve para kazanma konusunda girişimcisine çok kazandırabiliyor.

Pic Nic Pantolon Modeli Klavye Pantolon  ve Diğer Pantolon Modelleri

Değişik Pantolon Modeli
Değişik Pantolon Modeli
Klavye Pantolon Modeli
Klavye Pantolon Modeli
Değişik Pantolon Modeli
Değişik Pantolon Modeli
Yeni Pantolon Modeli
Yeni Pantolon Modeli
Pantolon Modeli
Pantolon Modeli
Sponsor

2 YORUMLAR

  1. 3. pantolonda bahcıvan tulumunu andırıyor. Yinede baya estetik ve şıklar, genç olsam 1. ve 3. pantolondan birer tane alırdım.

  2. BU BİZİM YILLARDIR GİYDİĞİMİZ ŞALVAR DEĞİL Mİ?BİZDEN ALIP BİZE SATMAYA ÇALIŞIYOR BU AVRUPALILAR. GÜLEYİM BARİ .VAKİT GEÇMEDEN ŞALVARIN PATENTİNİ ALSAK BARİ.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here