Yeniden Tasarlanan Klasik Ayakkabıya 320.000 Dolar Yatırım

Yeniden Tasarlanan Klasik Ayakkabıya 320.000 Dolar Yatırım 1

Artisan Yeniden Keşfedilen Ayakkabı

Ayakkabı, bir kişiyi incelediğiniz de en dikkat çeken aksesuardır. Ayakkabı ne kadar güzel ve kaliteli görünüyorsa kişinin duruşu da öyle gözükür. Peki ayakkabının kalitesi neye göre tartılır. Bilindiği üzere ayakkabıların çeşitleri vardır. Biz iki çeşidinden bahsedelim spor ayakkabılar ve klasik ayakkabılar. Spor ayakkabılar daha rahat olan ve ayağa iyi nefes aldıran terlemeyi azaltan ayakkabılardır. Bu sebep ile spor yaparken bu tip ayakkabılar tercih edilir. Tabii ki bu spor ayakkabılarda spor dallarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu kadar ince ayrıntıya inmiyorum çünkü tanıtacağımız ürün klasik ayakkabı.

ayakkabı
Ayakkabı Fikri

Klasik ayakkabılar ise daha resmi ve asil ayakkabılardır. Çok şık bir takım kullanıyorsanız ayakkabınız takım elbisenizi vezir de yapabilir rezil de edebilir. Bu sebep ile klasik ayakkabı seçimlerinde çok dikkatli olunmalıdır. Tabii ki ayakkabı seçimlerin de tek önemli kriter görünüşünün güzel olması değildir. Görünüş den ziyade rahatlığı da ön planda tutulmalıdır. Şunu unutmamak gerekir ki vücudun bütün yükünü ayaklar çekmektedir bu sebep ile ayağınıza layık bir ayakkabı seçmeniz gerekmektedir. Bugün sizler tanıtacağımız klasik ayakkabının iddiası ile klasik ayakkabıyı yeniden tasarladığını iddia eden ACE MARKS isimli proje. Ace Marks isimli klasik ayakkabı topuklarından güçlendirilmiş ve mükemmel italyan tasarımı ile cesur bir duruş sergiliyor. İtalyan tasarımına sahip olsa da ürün MİAMİ’de üretiliyor.

deri

İtalyan ustaların elinden geçen ACE MARKS ayakkabıları yüz de yüz deriden. Hem erkek hemde kadınlar için en kaliteli markalardan bile iyi işçiliği ile ürünler ortaya koyan Ace Marks isimli %100 deriden üretilen klasik ayakkabılar kickstarter sitesinde yoğun ilgi gördü. Kickstarterlı girişimcilerden 20.000 dolar alt sınırında yatırım talep eden Ace Marks firması bu talebinin karşılığında 320.000 dolar fon toplamayı başardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here