Yer Çekimini Elektrik Enerjisine Çeviren Mekanik Sistem

Proje Fikri : Yer Çekimini Elektrik Enerjisine Çeviren Mekanik Sistem / Mechanical systems gravity into electrical energy
İş Fikri : Sistem yer çekimi enerjisini elektrik enerjisine çevirerek yeni bir enerji türü sunmaktadır. Ağırlık çarkından oluşan bu sistem, özel kızak sistemi ile ağırlık dengesizliği oluşturarak, mekaniksel özel bir fonksiyonla bu olayı gerçekleştirmektedir. Alan uzmanlarıyla bu konuda çalışmalar sürdürülmektedir ve pozitif yönde olumlu, önemli mesafeler kaydedilmiştir.
Business idea : Gravitational energy to electrical energy by turning the system offers a new type of energy. A system of the wheel weight, of the weight imbalance by forming a special bkızak system, mechanical function, a special event, carries it. Domain experts are underway in this regard. And the positive direction, a positive, significant progress can be reported.

Proje Fikri : Elektrikli Bisiklet / Electrıc Bıcycle
İş Fikri : Normal bisiklete montaj edilebilen, bataryası bittiğinde hafifliğinden dolayı normal bisiklet gibi kullanılabilen bir bisiklet.
Business idea : Normal bike mountable, due to the lightness of the end of the battery can be used as a normal bike is a bike.

Proje Fikri : Elektrik Üreten Panjurpen / Producıng Electrıcıty Panjurpen
İş Fikri : Pencere sistemi ihtiyacını, ürettiği elektrikle panjuru ve konut elektriğini üreten bir sistem.
Business idea : Windows System Requirements, A System That Produces Electricity

Proje Sahibi : Numan Çöloğlu
Adres : Kemal Paşa Mah. Mehmet Çavuş Sok. No:12 K:2 D:10 Eceabat / ÇANAKKALE
E-posta : numancologlu@hotmail.com
Web Sitesi : www.bgdscovery.blogspot.com www.sonsuzenerj.blogspot.com
Telefon : +90 286 844 61 77

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here