Yılın Hangi Zamanı Nereye Gidilir? Bu Uygulama İle Öğrenin

Yılın Hangi Zamanı Nereye Gidilir? Bu Uygulama İle Öğrenin

What’s It Like, adlı uygulama, kullanıcılara, yılın hangi zamanı nereleri ziyaret edebileceklerini gösteren bir turizm rehberi.

whatitslike

Sürekli olarak seyahat etmeyi ve yeni yerler görmeyi seven insanlar, ne zaman nereye gideceklerini kestirmek için uzun araştırmalar yapmak zorunda kalırlar. Bir çok insan gittikleri yerleri yılın yanlış zamanında gördüklerini düşünerek tekrar gitmek için hem ekstra zaman hem de ekstra para harcamak zorunda kalırlar. Bu nedenle geliştirilen What’s It Like adlı uygulama, bir seyahat rehberi olarak görev yapıyor ve hangi zamanda nerenin ziyaret edilmek için en iyi zamanda olduğunu gösteriyor.

Özellikle kısıtlı tatil süresi bulunan ve bu zamanı iyi derğerlendirmek için çaba sarfeden insanlar, bu uygulama sayesinde kısıtlı tatillerini en performanslı şekilde kullanabiliyor ve zamanlarının boşa gitmesini engelliyor.

Dünyanın tüm tatil yerleri hakkında bilgilere sahip uygulama yılın hangi zamanında ziyarete en uygun halde olduğunu da söyleyerek tatilcileri yönlendiriyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here