Ykm Bayilik veriyor.

Türkiye çapında 61 mağazası olan YKM, kendi yönetimindeki 29 mağazası haricinde bugün 32 bayi mağazası ve 26 yatırımcısı ile Bayilik Sistemi modelinde yatırmcılarına yeni iş olanakları sağlamakta ve nihai tüketicisine hizmet götürmektedir. YKM; potansiyeli olan her lokasyonda, YKM Büyük Mağazacılık hizmet ve kalite standartlarını sağlayabilecek yatırımcı ve projeler ile müşterilerinin yaşam kalitelerine katkı sağlamayı hedeflemektedir.
Aşağıda bayilerle ilgili bazı bilgiler ve bayilik ön koşulları yer almaktadır. YKM ile İş Ortaklığına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, ekteki formu doldurup, belirtilen e-mail adresine göndermenizi rica ederiz.
Bayi Vermeye Başlama Yılı : 1961
Bayi Adedi : 2008=32
Bayi Toplam Alan : 53.292 M2
Bayi Operasyonlarda Türkiye’de Sağladığı İstihdam : 1.350 Kişi
Yatırımcıya Verilen Destek


* Eğitim
* El Kitabı
* Yer Seçim
* Proje
* Ortak Reklam
* Mal Temini
* Pazarlama
* Personel Temini
Yatırımcı Adaylarında Aranan Özellikler :


Nihai tüketiciye hizmette sınır tanımayan, güvenilir, sektör ve perakende deneyimine sahip, değişime her zaman açık, dünayaya daha geniş çerçevede bakabilen, yeniliklere ve gelişime açık.
Aranan İş Yeri Özellikleri :


* Alışveriş Merkezi içinde veya ana cadde üzerinde cadde cepheli olması,
* Bulunduğu lokasyonda alışveriş potansiyeli yoğun arterde bulunması,
* Minumum 1500 m2 ve üzeri brüt alana sahip olması
* ( lokasyonun potansiyeline göre değişir),
* Katlı mağazalarda minumum 400 M2 Kat alana sahip olması,
* Minumum 20 Mt. cepheye sahip bulunması,
* Tavan yüksekliğinin kirişaltından minumum 280 cm olması
* YKM standart mağazacılık konseptine uygun ,
* YKM standart mağazacılık mağaza konforuna ve alt yapıya sahip olması.


YKM’ de Yeni İş Olanakları :


YKM; 2008 senesinde mevcut Büyük Mağazacılık Konsepti ile birlikte yatırımcılarına yeni ticari imkanlar yaratabilmek amaciyle YKM Sport, YKM Home ve YKM Outlet Uzman Mağazacılık konseptlerinide devreye sokarak perakende zincirini genişletmeyi hedeflemektedir.
YKM 2009 Hedefleri :


YKM; 2009 senesi için yeni mağazacılık konseptlerini de bünyesine katarak büyümesini devam ettirmeyi hedeflerken, Manisa, Tekirdağ, Çanakkale, Bolu, Çorum, Ordu, Zonguldak, Kastamonu, Konya, Nevşehir, Giresun, Karabük, Niğde, Uşak, Samsun, Sivas, Erzincan, Aydın ve K.Maraş illerinde nihai tüketicisine yeni yatırımcıları ile birlikte hizmet götürmeyi hedeflemektedir.
İrtibat
Pelin Altay
Tel: 0 212 339 36 00 / 317
E-mail: pelin.altay@ykm.com.tr
Etiketler : Ykm bayilik, Ykm bayiliği, Ykm mağazaları,

3 YORUMLAR

  1. ben hollandada yasiyorum acaba burada sizin bayiliginizi acabilirmiyim eger gereken sartlar olursa.beni bilgilendirirseniz sevinirim.simdiden tesekurler

  2. KIBRISIN DOĞUAKDENİZ ÜNİVERSİTESİNİN BULUNDUĞU GAZİMAĞUSA ŞEHRİNDE 2010 MART AYINDA TAMAMLANACAK OLAN 300METREKARE VE 2010 ARLIK AYINDA TAMAMLANACAK OLAN 1500METREKARELİK DÜKANLARIMIZDA ÜRÜNLERİNİZİN BAYİLİĞİNİ YAPMAK İSTİYORUZ.DÜKANLARIMIZ TRAFİĞİN YOĞUN OLDUĞU ANACADE ÜZERİNDE OLUP BİRİNİN 11METRE DŞİĞERİNİN İSE 35 METRE CEPHE GENİŞLİĞİ BULUNMAKTADIR. NAZIM İLERİCİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here