Yogolat Frozen Yogurt Bayim Olur Musun? Fuarında

Son dönemde dondurulmuş yoğurt sektörüne hızlı bir giriş yapan ve tüketicilerin gözdesi haline gelen Yogolat Frozen Yogurt 11. “Bayim Olur Musun?” fuarında yerini alacak.

YOGOLAT FROZEN YOGURT 3 FARKLI

FRANCHISE MODELİ İLE “BAYİM OLUR MUSUN?” FUARINDA

Marka girişimcilere pek çok avantaj sunuyor.

“Tatlı” konseptine doğallığı ve daha sağlıklı ürünleri katarak yeni bir soluk getiren Yogolat Frozen Yogurt dondurmanın tahtını sallamaya devam ediyor. Bu çerçevede Yogolat Frozen Yogurt sektöre yatırım yapmak isteyen girişimcilere destek olmak ve yeni franchise önerilerini görüşmek amacıyla “Bayim Olur Musun?” fuarına katılıyor.

Yogolat Frozen Yogurt
Yogolat Frozen Yogurt

Yogolat Frozen Yogurt, sunduğu franchise modelleri içinde stand konseptiyle 2013 yılı sonuna kadar 10 noktaya,5 yıl içinde de 50 şubeye ulaşmayı planlıyor. Froyo A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Günberi Tuncer, “Bizim öncelikli hedeflerimiz arasında sadece yaz mevsiminde değil kışın da tüketilebilen “frozen yogurt”un Türkiye’de pazar payını büyütmek yer alıyor. Franchise verdiğimiz girişimcilerle tüm süreçlerde birlikte hareket ederek her aşamada onların yanında yer alıyor ve gerektiğinde danışmanlık ve PR hizmeti sunuyoruz” diye konuştu.

“Bayim Olur Musun?”fuarı ile hedefledikleri bayilik sayısına daha etkili ve hızlı bir şekilde ulaşabileceklerini belirten Tuncer, girişimcilere 3 farklı franchising modeli sunarak Avrupa ve ABD’de milyar dolarlara ulaşan “frozen yogurt” pazarının Türkiye’de de oluşumuna katkı sağlamayı planlıyor.

Markalarını franchise-bayilik sistemi ile geliştirmek isteyen ulusal firmaların yanı sıra Türkiye pazarına yatırım yapmak isteyen uluslararası markaların buluşma noktası olan “Bayim Olur Musun?” fuarı 12-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 11. Kez gerçekleşecek.

Yogolat Franchise Koşulları

  1. Yogolat Standlar : 4 m2’lik alanlardastand, ekipman, PR, reklam, eğitim desteği, teknik destek ve marka kullanımı gibi konuları kapsayan bir stand için toplam 45 bin TL + KDV
  2. Yogolat Cornerlar :  Satış fiyatı 15 bin TL + KDV’dir. Konseptte makine, konsepte uygun tasarım ve stand ayrıca 75 paket Yogolat Frozen Yogurt Tozu yer alıyor.
  3. Yogolat Shoplar

Adres: Kurtuluş Deresi Cad. Yakup Soyugenç İş Merkezi No: 17 P.K. 34440 Dolapdere-Beyoğlu/İSTANBUL
Telefon: 0212 361 75 13
Faks: 0212 361 75 14
Email: info@yogolat.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here