Yogolat’ın ilk franchise satış noktası Maltepe’de açıldı

Frozen yoğurt markası Yogolat’ın ilk franchise satış noktası açıldı

Türkiye’nin önde gelen yerli frozen yogurt markası Yogolat’ın ilk franchise satış noktası, Maltepe Süreyyapaşa’daki Yaylada Alışveriş Merkezi’nde açıldı. İlk kez Amerika’da 1981 yılında üretimine başlanılan frozen yogurtun, Amerika ve Avrupa’da daha sağlıklı beslenmek isteyenlerin düşük kalorisi ve doğal lezzeti ile özellikle dondurma yerine tercih ettikleri bir ürün olduğunu belirten Froyo AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Günberi Tuncer, Yogolat markası ile Türkiye frozen pazarında önemli bir yer edindiklerini söyledi.

Yogolat
Yogolat

Yogolat 45 bin TL bedelle franchise veriyor

Günberi Tuncer, yaklaşık 3 yıldır yurtiçi ve yurtdışında özellikle hotel, restoran ve kafeler kanalıyla tüketiciyle buluşan Yogolat Frozen Yogurt’un stand ve corner franchise konseptleriyle AVM’ler, hayvanat bahçeleri, plajlar, çocuk eğlence alanları, sinemalar, spor merkezleri, gross marketler, üniversite kantinleri ile hali hazırda hizmet veren işletmelerin iç ve dış alanları gibi alanlarda tüketiciyle buluşturmayı hedeflediklerini vurguladı.

Yogolat Frozen Yogurt’un -6 derecede servis edilen, krema kıvamında, hammaddesi süt ve yoğurt olan bir ürün olduğunu kaydeden Tuncer, soğuk değil serin servis edildiği için sadece yaz aylarında değil kış mevsiminde de başta çocuklar olmak üzere herkesin rahatça tüketebileceği bir besin maddesi olduğunu söyledi.Tuncer, özellikle süt içmek, yoğurt yemek istemeyen çocuklara karşı anne babaların en büyük yardımcısı olan Yogolat Frozen Yogurt’un üzerine eklenen soslarla, taze ve kuru meyve parçacıkları ile süslenebildiğini ifade etti. Tuncer, Yogolat’ın franchise satış noktasını 45 bin TL bedelle verdiklerini söyledi.

1 YORUM

  1. Merhaba,mümkünse bende bir arkadasimla ortak açmayı düşünüyorum ancak bu konuda bilgi sahibi degiliz.Yer seçme dekor ve eleman konusunda yardımcı oluyormusunuz onu öğrenmek istiyordum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here