Yüksek Teknoloji Barındıran Kafeler İlgi Görebilir

Yüksek Teknoloji Barındıran Kafeler

Yüksek Teknoloji Barındıran Kafeler

Modern iş anlayışı, 17’nci yüzyılın sonlarına ve 18. yüzyılın başlarına kadar uzanıyor. Bu da en iyi 2018 yılı yeni girişimlerini daha da etkileyici kılıyor. Modern işletmeler neredeyse yarım yüzyıldan beri varlığını sürdürüyor, ancak devamlı yenilenen teknolojiler, girişimciler için ürünlerini tüketicilere sunmanın yeni yollarını aramaya itiyor.

Yüksek Teknoloji Barındıran Kafeler

Londra’daki ‘The New Black’ Kafe işletmesinin sahibi, Malezya doğumlu tasarımcı ve girişimci Phoa Kia Boon’un ilham aldığı yeni teknolojilerle birlikte, özellikle iş adamları ve kurumlar için kahve servisi yapılmasının daha iyi bir yolu olması gerektiğini anladı ve 2012 yılında Singapur’da yüksek teknoloji ürünlerinden oluşan yeni bir kafe konsepti oluşturdu.

New Black Kafe, hızlı kahve servisi ihtiyacı olan ofis çalışanlarını kolayca çekebilecekleri, Londra’nın kalbinde bir lokasyonda dükkan kiraladı. Mekânın en göze çarpan özelliklerinden biri, duvar üzerine yansıtılan büyük bir kahve tadım çarkıdır. iPad tabletlerinden, kahvelerin özelliklerini (içeriklerini) öğrenebilir yada sizin damak tadınıza uygun olan kahvenizi kendiniz seçerek ölçeklendirebilirsiniz. İçeceklerinizin üzerinde bulunacak görsele kadar tamamen kendinize özgü kahvenizi keyifle yudumlayabilirsiniz. Phoa Kia Boon, dükkanını “kahve tiyatrosu, insanların gelip keşfedebileceği bir sergi” olarak tanımlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here