Yurt dışında bayilik açmak isteyenlere Jack In The Box Restoran

Yurt dışında bayilik açmak isteyenlere Jack In The Box Restoran

Jack In The Box Restoran

Yurt dışında bayilik açmak isteyenler için öneri. Fast Food Dünyasının en popüler markalarından biri olan Jack In The Box franchise veriyor.

jack

1951 yılında Robert O. Peterson tarafından kurulan, hamburger restoranının ilk şubesi, San Diago’da, çatısındaki Jack In The Box figürü olan palyaço ile nam samış ve tanınmış bir restoran. Bu şehirde bir çok şube açtıktan sonra restoran, 1962 yılında Kaliforniya’ya açılmaya karar veren zincir, 1982 yılında da bayilikler vermeye başlamış.

Jack In The Box geniş bir menüye sahip fast food restoran zinciridir. Menüsünde hamburger çeşitleri, tavuk sandiviçler, kahvaltılar, dürümler, salatalar ve içecekler bulunur. Firma 2003 yılında Qdoba Mexican Grill adlı restoran zincirini de satın aldı.

Firma, bayilik için 50.000 dolarlık bir ücret talep ediyor. Ayrıca satışların %5’i oranında devamlı olarak ücret talep ediyor. Sözleşme 20 yıl için yapılıyor. Sözleşmenin ardından firmanın pazarlama ve yönetici uzmanları başarıya giden yolda sizlere yardımcı oluyorlar.

Anlaşma sağlandığı taktirde, restoranın kurulacağı yer, restoranın malzemeleri ve araçları konusunda firma herhangi bir destekte bulunmuyor. Yani restoranın kurulumu tamamen bayiliği alan kişiye ait.

Web sitesi :  www.jackinthebox.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here