Zest Enerji Çayı Karışımları

Zest Enerji Çayı

Zest enerji çayı fikri James Fayal ve Rickey Ishida isimli girişimcilerin aklına gelen bir iş fikri. Girişimciler bu iş fikrini sabahları yüksek tempoda enerji ihtiyacı isteyenler için geliştirmiş. Başlangıçta ufak bir kısım yatırım bulmayı başaran şirket sonrasında ürünlerini geliştirerek piyasaya çıkmışlar. Ürünlerin ambalajı inovasyon açısından da başarılı olmuş. Birden fazla çeşidi bulunan bu enerji çayları şimdiden 9 dolar ile satılmaya başlamış.

Zest Enerji Çayı
Zest Enerji Çayı

Zest Enerji Çayı Karışımları yüksek oktanlı üst sınıf çaylardan, baharatlardan ve meyvelerden oluşan özel bir karışımdır. Zest çayları enerji verici etkisi olan ek kafeinler ve antioksidan maddelerden yararlanarak dünyanın bir numaralı karışımlarını oluşturmaktadır.

Zest Enerji Çayları bazı kafein işlemlerine tabi tutmak için yeni yöntemler geliştirdi. Karışımlar üst kalite çaylardan oluşmaktadır ve bir fincan kahvenin içerdiğinden tam 3 kat daha fazla kafein içermektedir. Üretimi yapılan bu karışımlar adeta bir fenomen haline gelmesini bekleyen şirket in mail adresi team@getzesttea.com. Ürünün web sitesi ise getzesttea.com

 

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here