Ziebart Türkiye 22. Yılında, 16. Bayiler Toplantısını düzenledi

Ziebart Türkiye 22. Yılında, 16. Bayiler Toplantısını düzenledi

Türkiye’de Oto Koruma Sektörünün kurucusu ve lideri Ziebart, kuruluşunun 22. Yılında 16. Geleneksel Bayiler Konferansı’nda tüm bayileri ile bir araya geldi, en başarılı bayilere ödülleri verildi.

Ziebart Türkiye
Ziebart Türkiye

“Oto Koruma” alanında dünyanın en önemli isimlerinden olan ve Türkiye’de 8 ilde 18 istasyonla araç koruma sistemleri, detaylı işlemler, nitelikli oto cam filmleri ve diğer yararlı aksesuarlar ve folyo kaplama-renk değiştirme uygulamaları ile 22 yıldır sektörde ilkleri gerçekleştiren Ziebart, 06 Nisan 2013 tarihinde, Ziebart International merkez ofisinden uluslararası operasyonlardan sorumlu başkan yardımcısı Mr. Bruce Weir’in de katılımıyla 16. Ziebart Türkiye Bayiler Toplantısı’nı İstanbul’da gerçekleştirdi.

Sektörde 2012 yılında yaşananları değerlendirip gelecek yıllar için daha sağlam temeller hazırlamaya yönelik bir içerikle başlayan toplantıda, sektörden, dünyadaki diğer Ziebart İstasyonlarından ve yeni nesil uygulamalardan bilgiler paylaşıldı. Toplantının büyük bir bölümünde Bahadır Bülgin Eğitim ve Danışmanlık şirketinin katkıları ile katılımcılara hizmet sektörü yöneticiliği hakkında kilit bilgiler aktarıldı. Toplantıda konuşan Ziebart Türkiye Genel Müdürü Hakan Alptekin; 54 yıldır dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de 22 senedir “tüketicinin birinci tercihi olmak” için çok çaba harcandığını, değişen ticaret koşullarında özellikle hizmet sektöründe işletmelerin vermek zorunda oldukları kalite ve özenli hizmetin yanı sıra fark yaratmaları gerektiğini, Ziebart ailesi fertlerinin bu ilke ve bilinçle hizmet sunmakta olduklarını vurguladı. Ayrıca ana lisansör olarak franchise sistemi’ne yeni dahil ettikleri ve mevcut Ziebart İstasyonlarının da faydalanabileceği, Ziebart’ın onay verdiği temizlik kalitesini “Wash&Shine” markasıyla sunacak yeni “Oto Yıkama-Temizlik” konseptini tanıttı. Toplantı sonundaki ödül töreninde, 2012 yılında farklı kategorilerde başarılı olmuş Ziebart istasyonlarına ödülleri verildi. Buna göre;
2012 yılına ait müşteri memnuniyeti, teknik uygulama, franchise sistemine uyum ve toplam kalite ödül kategorilerinde başarılı olması nedeniyle “2012 Yılın Bayisi” ödülünü Ziebart Balgat İstasyonu almaya hak kazandı. “2012 yılı Müşteri Memnuniyeti” ödülü Ziebart Avcılar İstasyonuna giderken, “Franchise Sistemine Uyum Başarısı” ödülü ise Ziebart Balgat ve Ziebart Avcılar İstasyonları arasında paylaşıldı.

Ziebart hakkında
1959 yılında kurulan ve “Oto Koruma” alanında dünyanın en önemli markalarından biri olan Ziebart dünyanın 30 dan fazla ülkesinde 800’ü aşkın istasyonuyla faaliyet gösteriyor. 1990 yılında Pro-Tek Oto Koruma ve Geliştirme Ltd. Şti.’ye verdiği “Türkiye Ana Lisansörlüğü” ile Türkiye’de araç koruma sistemleri sektörünün kurucu markası oldu. Ziebart Türkiye bugün 8 ilde 18 istasyonuyla araç koruma sistemlerinin uygulamaları ile Türk otomobil severlerinde “Oto Koruma” adı altında farklı ve yeni bir anlayış ve alışkanlık yaratarak hizmet vermeye devam ediyor.

Kurucusu merhum Suha Uluçay’ın “%100 Müşteri Tatmini” ilkesiyle halen Genel Müdür Hakan Alptekin ve ekibiyle yoluna devam eden Ziebart Türkiye Ana Lisansörü Pro-Tek, merkezi ABD’de bulunan Uluslararası Franchising Birliği tarafından; 1996, 2000, 2004, 2006 ve 2008 yıllarında “Yılın En Başarılı Ana Lisansörü”, 1996, 1999, 2000, 2004 ve 2010 yıllarında “Üstün Başarı” ödülü ve 2005 yılında “Toplam Hizmet Kalitesi” ödülünü aldı. 20 yıl içerisinde Ziebart camiasında “Yılın En Başarılı Ana Lisansörü” ödülünü beş defa alan tek ülke olma ayrıcalığına kavuştu.

Ziebart’ın Türkiye’deki bayilik ağında, İstanbul’daki 8 istasyonun yanında Ankara’da, İzmir’de, Bursa’da 2’şer, İzmit, Eskişehir ve Adana’da 1’er istasyonu ve Samsunda 1 adet Express İstasyonu ile, toplamda 18 istasyona ulaşılmıştır. Bunlardan 2 tanesi Ana Lisansör Pro-Tek Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir. www.ziebart.com.tr adresinde, hizmete sunulan faydalı uygulamalar, yeni ve kullanılmakta olan araçlara ait fiyat listeleri, kampanya ve istasyon bilgileri ile önemli bölgelere vereceği kârlı Franchise bayilikleri ön koşulları bilgilerine ulaşılabilir.

Daha fazla bilgi için;
Şebnem Çavuşoğlu
Hayaller Fabrikası
Tel: +90 216 390 73 47
E-mail: sebnem@hayallerfabrikasi.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here