Zungle Güneş Gözlüğü 1.500.000 Dolar Yatırımı Geçti

Zungle Güneş Gözlüğü 1.500.000 Dolar Yatırımı Geçti
Zungle Güneş Gözlüğü

Zungle Akıllı Güneş Gözlüğü için Geleceğin giyilebilir teknolojisi demiyoruz çünkü artık üretilecek. Los Angeles’ta bulunan bir firma, iş fikrine tam zamanında yatırım toplamaya başladı.

Bir gözlüğe ne gibi fikirler ilave edilebilir diyebilirsiniz ama gelin bakın firma basit bir güneş gözlüğüne hangi inovasyon dolu özellikleri eklemiş.

Zungle Güneş Gözlüğü
Zungle Güneş Gözlüğü

1- Zungle Güneş gözlüğü ses dalgalarını kemik iletim sistemi kullanarak sizin kulaklarınıza iletiyor. Kısacası kulaklık takmadan rahatlıkla müzik dinleyebiliyorsunuz.

2- Gözlük sadece 45 gram ağırlıkta. Boyutları ise 147*145*52 (mm)

3- Gözlüğü şarj edebielceğiniz bir usb portu bulunmakta. 1 saat içerisinde şarj olan ürün 4 saatlik kullanıma sahip.

4- Zungle beş farklı renk seçeneğine sahip ve değiştirilebilir lensleri bulunuyor.

5- Buetoooth ile çalışan gözlük için ayrıca 1 yıllık garanti veriliyor.

Girişimci firmanın bu tarz bir ürün için çok kısa sürede istediği yatırımı geçmesi, iş fikirlerinin ne kadar değerli bir ürün olduğunu ortaya çıkarıyor. 89 dolarlık ön sipariş fiyatıyla satışa sunulan Zungle Güneş Gözlüğü 2016 yılının son ayında destekçilere teslim edilmeye başlanacak. Ürün tamamen satışa hazır geldiğinde ise fiyatı 150 doların üzerine çıkacak.

Bu güneş gözlüğü için aslında yeni sezon güneş gözlükleri de diyebiliriz. 2017 Yılında bir çok yerde satışa sunulabilecek bu ürüne sahip olmak için firmayı yakın takibe almanız gerekiyor. Firma Bilgilerine zungleinc.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Güncelleme 11 Temmuz 2016 : İş fikrine Toplam yatırım tutarı 1.500.000 doları geçti.

Zungle Akıllı güneş gözlüğü ile ilgili tanıtım videosu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here