Demlik Franchise / Bayilik Veriyor

DEMLİK FRANCHİSE VERİYOR…

Bursa’da 55 yıldır hizmet veren ve Bursa’nın en güçlü yerel markalarından biri olan Özgen Kahve’yi günümüz trendine uygun bir konsept haline getiren, üç genç girişimci iş adamı Erman Ademoğlu, Cemre Ceylan ve Tahir Küçükel ortak bir projeye imza attılar.
Bursa ‘da kurulmuş yarım asırlık bir yerel markanın 3.kuşağı olan, Bilgi Üniversitesi İşletme fakültesi mezunu Erman Ademoğlu Özgen Kahveyi günümüz konseptine uyarlarken, Kültür Üniversitesi mezunu ve Cemre Ceylan Kültür Ceylan Intercontinental Flamingo Restorant işletme sahibi olarak gıda sektöründeki tecrübelerini, Boston’da Warcester Polytechnic Institute İnşaat mühendisliği eğitimi alan Tahir Küçükel , Newyork’ta Kiska Real Estate Development’ta Project Asistant stajı yaparken gözlemleri ve analizleri sonucunca ’’Go Small akım’’ını DEMLİK projesine aktarıyor.

Çay Demlikten İçilir
Çay Demlikten İçilir

Çay Demlikten İçilir “ sloganıyla Türk insanının milli içeceği haline gelen demleme bardak çay ve türk kahvesi üzerine geleneksel bir konsept olan DEMLİK yine Türk insanının vazgeçilmezleri arasında bulunan Ev Limonatası, Susurluk Ayranı, Sahlep, Boza gibi 55 yıldır ustası olduğumuz ve üretimini yaptığı lezzetleri de DEMLİK markasının çatısı altında toplayarak menüsünü çeşitlendirdi.
Erman Ademoğlu, DEMLİK’in ekonomik yatırım şartları ve uygun franchising koşullarını girişimciler için karlı bir yatırım fırsatı olacağından bahsederken yeni konsepti ile hedefleri arasında ile Türk çayını başta Türki Cumhuriyetler ve Arabistan Olmak Üzere; Avrupa’da Türk nüfusunun yoğun olduğu ülkeler olan Almanya, Fransa, İsviçre, ve Hollanda vb ülkelere taşımak olduğunu belirtiyor.

Yeni DEMLİK’LER yolda…

Şu anda Bursa Korupark AVM, Bandırma Liman AVM ‘de kiosk kopsepti ile yer alan Demlik Eylül ayı itibariyle bir çok AVM ‘de kiosk ve dükkân konsepti ile yer alacak.

Ayrıca DEMLİK, Kent meydanları, otobüs terminalleri, vapur iskeleleri, havalimanları, AVM’ ler, stadyumlar hatta fuar alanlarında olmak 2014 projeleri arasında yer alıyor.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

5 YORUMLAR

  1. bayilik ücreti ne kadar ve reklam, ürün temini,bakım gibi faaliyetlerde de bulunuyor musunuz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here