Elektrikli bisiklet kiralamayla ilgili iş fikri

Elektrikli bisiklet kiralama işi şimdilik tatil bölgelerinde uygulamaya konulmuş bir iş fikri. Uygulaması çok basit olan bu fikirde saatlik kiralama yöntemiyle gençlere 5-10 tl arası kiralanan bu bisikletlerden iyi derecede para kazanmak mümkün. Çocuk ve gençlerin rağbet ettiği bu bisikletler piyasada 1000 tl ile 2500 tl arasında bulunuyor.

Şarj edilme süresi 4 ile 8 saat arası değişen bu bisikletler ile modeline göre 50 ila 100 km arasında yol almak mümkün. Oldukça sessiz çalışan ve kullanımı kolay olan bu bisikletler piyasada oldukça rağbet görüyor.
Elektrikli bisikletleri alabileceğiniz adreslerden bazıları aşağıdadır.

www.stmax.com.tr

www.bisikletcim.com

www.mondialmotor.com.tr

www.e-rider.com.tr

9 YORUMLAR

 1. Kaza durumlarında iş yeri sahibinin sorumluluğu ne oluyor.. nasıl bir işlem yapılıyor.

 2. Merhaba biz bu isi Antalyada Yapiyoruz ! Elektrikli Bisiklet Kiralamak isteyenler
  Internet Sitemizde bulunan Iletisim Numaralarindan Irtibat kurup Elektrikli Motor kiralaya bilir ! Internet adresimiz http://www.aytcar.com dur !
  saygilar

 3. Bizim Sakarya'da da çok tutuldu bu fikir. Kışın elektrikli bisikletler yatsada yazın kendi masrafını çıkartıyor.

 4. slm ben ekobis elektırıklı bısıklet aldım cok memlunum herkeze tavsıye ederım ne benzine zam gelecek dıye duşunuyorum nede en yakın nerde benzıncı var dıye duşunuyorum nede cebımde para olmaması durumunda bıle bıne bılıyorum herkez dunyaya bıraz daha az zarar vermesııcın herkez alsın küresel ısınmaya ve benzınlıge gıtmekten kurtulun

 5. Katılıyorum, çok güzel bir fikir. Yanlızca şarz probleminden dolayı en az 10 biaikletlik bir park lazım diye düşünüyorum.

 6. iyide velet aldı bisikleti gelmedi ne yapıcaz? onu nasıl düşünücez neler yapılacak ya da ufak çocuğu mahkemeye mi vericez?

 7. Aslını bakarsanız fikir gerçekten güzel,ama şuda var şarz problem elektirik ne kadar harcayacak.günde kaç saat çalışabilir,ne kadar şarza takılacak.

 8. Kesinlikle çok iyi bir fikir. Yoğun bölgelerde sadece bir ayda bisikletin maliyetini kurtarıyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here