Evden Para Kazandıran 10 İş

Evden Para Kazandıran 10 İş 12
Evden Para Kazandıran 10 İş

Evden Para Kazandıran İşler serisinde yayınlayacağımız 10 iş son dönemin popüler ev işleri arasında yer alıyor

Evden para kazandıran işler serisinde sizlere vereceğimiz bilgiler popüler olan ev işleri ile ilgili. Özellikle ev hanımlarının tercih ettiği bu işleri evlere veren firma sayısı ise çok az. Genelde kendi başına üretim yapan kişiler daha çok para kazanıyor. Aşağıdaki işlerin bazısı seri üretim ile ilgili bazıları da evde az da olsa tek başınıza yapacağınız işler. Genel olarak evden satış yapmak zor olduğu için internet üzerinden yapılan satışlar daha müşteri topluyor.

Evde Sabun Yaparak Para Kazanın

Evde Sabun Yaparak Para Kazanın
Evde Sabun Yaparak Para Kazanın

Evde sabun yapma işi için ufak da olsa yatırım yapmak zorundasınız. Sabun yapımı ile ilgili bir çok video bulunuyor. Sabunlara özel tasarımlar yapılarak üretmek işin ana amacı. Toptan satılan ev yapımı sabunları özellikle hediyelik eşya satan firmaların ilgi alanına giriyor. Sabun sepetleri ve bireysel sabun koleksiyonları ise en çok dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor.

Evde Bakım Görevlisi Olarak Para Kazanın

Evde Bakım Görevlisi Olarak Para Kazanın
Evde Bakım Görevlisi Olarak Para Kazanın

Evde bakım işi yapmak günlük, haftalık veya aylık olarak sınıflandırılıyor. Hastalar için profesyonel veya sadece gündelik ihtiyaçlarını giderecek kontrol elemanları gerekiyor. Bu sektörde iş bulmak için iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Günlük 50 liradan başlayan fiyatlar aylık 3.000 liraya kadar çıkabiliyor

Evde Nikah Şekeri Yapıp Para Kazanın

Evde Nikah Şekeri Yapıp Para Kazanın
Evde Nikah Şekeri Yapıp Para Kazanın

Bayanlar evde nikah şekeri üreterek aile bütçelerine katkıda bulunuyorlar. Nikah şekeri işi her düğün sezonunda popülerliğini koruyan bir ek gelir yöntemi. Özellikle bayanlara verilen nikah şekeri işi daha çok düğün organizatörleri, matbaalar ve iş ilanları aracılığı ile bulunabiliyor. Evlenmek isteyenlerin farklı modellerde nikah şekeri talep etmesi ise pazarı en çok hareketlendiren ana unsur. Nikah şekeri işinde toptan satış ve üretim başına olarak iki şekilde para kazanılması mümkün oluyor.

Evde Akvaryum Balığı Üretin Para Kazanın

Evde Akvaryum Balığı Üretin Para Kazanın
Evde Akvaryum Balığı Üretin Para Kazanın

Evde balık üretimi son dönemim popüler işleri arasında yer alıyor. Diğer ev işlerine göre biraz daha dikkat ve bakım isteyen bu fikire Ces Akvaryum şirketi destek veriyor. Bu işi yapmak isteyenler 0216 373 55 15  numaralı irtibat telefonunu kullanabilirler. Balık üretimi ile ilgili gerekli bilgiler ve yapılması gereken minimum tutar hakkında bilgileri edinmeyi unutmayınız.

Evde Anahtarlık Yapabilir ve Para Kazanabilirsiniz

Evde Anahtarlık Yapabilir ve Para Kazanabilirsiniz
Evde Anahtarlık Yapabilir ve Para Kazanabilirsiniz

Evde yapılan işler arasında yer alan anahtarlık yapımı daha çok küçük girişimcilerin fason tabir edilen işleri alıp yapmasından oluşur. Anahtarlık yapımı ile ilgili bilgilerin bir çoğu videolarda mevcut. Anahtarlık yapımından para kazanmak için ilk önce bir konsept oluşturmanız gerekiyor. Anahtarlıklar herkesin bildiği gibi aynı modellerde olursa para kazanmanız biraz daha zor olur. Özellikle markalar ve logoları ile ilgili yapılan anahtarlıklar ileride telif hakları ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir.

Evde Ayakkabı Çanta Gibi Aksesuar Yapımı ile Para Kazanın

Evde Ayakkabı Çanta Gibi Aksesuar Yapımı ile Para Kazanın
Evde Ayakkabı Çanta Gibi Aksesuar Yapımı ile Para Kazanın

Evde ayakkabı ve çanta yapımı diğer ek işlere oranla biraz daha zor olan ve dikkat isteyen bir ek gelir kazanma yöntemidir. Özel üretim ve siparişler alabileceğiniz bu iş için öncelikle kendinize ait konsept ve tasarımlar yapmanız gerekli. Özellikle her iki sektörde bir çok dev marka bulunduğu için işiniz biraz zor olabilir. Ayakkabı işinde bilgili olmak için üretim aşamalarını iyi bilmeniz gereklidir. Eskiden seri üretim yokken bu işi yapanlar çok iyi paralar kazanabiliyordu ama günümüzde etkisi iyice azaldı diyebiliriz.

Evde Kalem Yapanlar Para Kazanıyor

Evde Kalem Yapanlar Para Kazanıyor
Evde Kalem Yapanlar Para Kazanıyor

Evde kalem yapımı şirketlerin fason olarak verdiği işlerden birisidir. Bu iş için kalem üreten firmalara başvurmanız gereklidir. Az kazancı ve yüksek çalışma saati olabilecek bu iş için lütfen önceden firmaların şartlarını iyi takip edin. Kalem işi yapması kolay olsa da işi evlere veren firmayı bulmakta bir o kadar da zordur. Özellikle işkur’un son dönemde işçi çalıştırma hakkındaki verdiği desteklerden sonra firmalar işi dışarı vermek yerine eleman alımı yapmaya yönelmiştir.

Evden Takı Yapıp Para Kazanın

Evden Takı Yapıp Para Kazanın
Evden Takı Yapıp Para Kazanın

Evden takı işi yaparakta bütçenize ek gelir sağlayabilirsiniz. Takı yapımı zor gibi görünse de aslında çok kolay bir iştir. Evde takı yapmak için gerekli olan küçük araç gereçleri temin ettikten sonra gerisi tamamen sizin hayalgücünüze bağlı. Takı işini öğrenmek isteyenler halk eğitim merkezleri yada belediyelerin açtığı kurslara katılarak usta öğreticilerden takını işini öğrenebilirler. Yada takı işini hobi olarak yapıp satan işletmelerde size saatlik ücret karşılığı takı yapımı işini öğretebilir.

Evde Örgü Oyuncak Yapın ve Para Kazanın

Evde Örgü Oyuncak Yapın ve Para Kazanın
Evde Örgü Oyuncak Yapın ve Para Kazanın

Evde örgü oyuncak yapmak son dönemim popüler ev işleri arasında yer alıyor. Çizgi film kahramanları için yapılan oyuncaklar bir çok çocuğun ailesi tarafından satın alınıyor. Çin mallarının kalitesizliği yerine evde yapılan oyuncaklar daha çok talep topluyor. Bu işi bir kaç kişi birleşerek toptan üretimi yapmak bile mantıklı. Bir çok mağaza bu tarz işlerin satışını yapmak için hevesli.

Evde Etiketleme İşi Yaparak Para Kazanın

Evde Etiketleme İşi Yaparak Para Kazanın
Evde Etiketleme İşi Yaparak Para Kazanın

Evde etiketleme işi iş veren firmaların özellikle de fason iş vermek amacıyla yaptıkları bir yöntemdir. Bu işe ev hanımları bir dikiş makinesi ile başlıyorlar. Ek gelir elde etmek isteyen kişilere ilan ve birebir başvuru yapan firmalar bu iş karşılığında verdikleri ücretler piyasanın biraz altında oluyor. Bu yüzden evde etiketleme işinde az kazanmak gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

28 YORUMLAR

 1. Ankara Siteler de oturuyorum evde sabun, anahtarlık, nikah şekeri, etiketleme, takı, paketleme, süsleme gibi her türlü işleri yapabilirim. Bu işe acil ihtiyacım var.

 2. Merhaba evde paketleme gibi işler yapabiliriz annemle aramanızı bekliyoruz istanbul/Ataşehir ikametgah tel05406423686

 3. merhaba, izmirdeyim .karşıyaka şemikler ve çiğli başta olmak üzere tüm merkez ilçeler için evde etiket ve / veya paketleme işine talibim .gerçek anlamda bu tarz bir işe çok acil ihtiyacım var. elim hızlı , pratik ve temiz iş çıkarır.

 4. Merhaba Arkadaslar. Gunde 30 dk lik bir sadece cep telefonu nu kullanarak Ayda en az 250 TL ek gelir olabilecek is imkani var. Ben de maddi yonten ek is arayan biriydim. 1 ay da cok sukur 540 TL ek gelirim oldu. Mail adresim; [email protected]
  Bekir TEZEL
  UCRETSIZ UYELIK arkadaslar endiseye mahal yok. 5538139500 cebim whatsap tan da kolayca bilgi verebilirim.

 5. Merhabalar Kocaeli Darıca da oturuyorum evde paketleme veya etiketleme gibi işler yapabilirim iş arıyorum

 6. DETAYMAXINET
  Türkiye genelindeki farklı IP ve lokasyonlardaki üyelerimizin bilgisayarlarındaki yazılımımız sayesinde, firmamızın kurumsal müşterilerine, ‘Sosyal Medya’, ‘Google SEO’, ‘Digital Reklam’ gibi ürünlerin pazarlanmasını sağlamak ve bu gelirin büyük bir kısmını üyelerimizle paylaşmaktır.
  *Her zaman müşterilerin ihtiyaçlarına tam destek
  *Sadece biz değil herkesin kazanmasını sağlamak
  *Hedeflenen günlük 1000+ müşteriye hizmet vermek
  ‘*Birlikten güç doğar’ diyerek en iyisini başarmak için çalışmak
  Her Üyeye Özel Notebook
  MAXİNET’e üye olan her kullanıcımıza yeni notebook ve özel yazılım verilir. Bu sayede evinde bilgisayar olmasına ihtiyaç yoktur.
  Maximum Güvenlik Desteği
  Sisteme sadece referans olan kullanıcının onayı alınarak yeni kayıt yapılmaktadır. Panele her giriş yapıldığında SMS ile onay alınır.
  Maximum Günlük ve Referans Geliri
  Satın aldığınız paketlerden günde 4$’dan 15$’a kadar gelir elde edebilir ve MAXİNET’e yaptığınız referanslardan yüksek gelirler kazanabilirsiniz.
  Maximum Alt Ekip Kurma İmkanı
  Herkes sisteme üye olarak kendine sınırsız ekip kurabilir. Bu sayede bu üyelerin 7 alt basamağına kadar referans geliri elde eder.
  Aktif olan Gumus Paket
  Günlük Online Geliri 4$
  Aylık Online Geliri 120$
  Yıllık Online Geliri 1.460$
  Sıfır Notebook
  Daha Yuksek paketler açılacaktır.

 7. istanbul / bahçelievler anket doldurma reklam tıklama ile kazancınızı günlük 40 tl olarak aylık1.200 tl ve kesin ödeme türkiyenin her yerine hizmetimiz vardır ulaşmak isteyenler whatsap üzerinden yazabilir : 0535 594 74 02

 8. Selam MERKEZ / RİZE den. Bayram arkadaşlar Rize çayı almak isteyenler şu numaradan ulaşabilirsiniz 7.24 5536603903 Kargo dahil çayımız 24 tl dir almak isteyenlerin bilgisine. Türkiye’nin her bir tarafına kapıya teslim hakiki Rize çayı. İçen memnun içmeyen pişman. Çayımızın ismi NURÇAY VE MELTEM ÇAY .. Google den girip görsellerden bakabilirsiniz. Şimdiden alıcılara afiyet olsun.

 9. gaziantep te akvaryum üreticiliği yapıyorum toptan almak isteyen arkadaşlar 0546 941 02 29

 10. İzmir Kirazda ikametgah ediyorum. Paketleme, süsleme, tasarım tarzı v.b her türlü iş yapabilirim.
  Bu işe acil ihtiyacım var. İrt.05374055962

 11. Arkadaşlar reklam tıklama anket doldurma ve e ticaret yapan bir yerli yazılım programından ücretsiz yararlanmak isterseniz yazabilir veya arayabilirsiniz Kerim Terzi 05383140832

 12. Umranıyede oturuyorum . Herturlu işi yapabileceğim grubum var. İş imkanı saglarsanız sevinirim . Şimdiden tesekkur ederim .

 13. DREAM TOWARDS
  Sosyal yardımlaşma platformudur.Üye ağıyla sistemini ilerletir.Aynı zamanda günümüzdeki kripto para borsalarında güçlü yatırımı bulunduğu için üyelerine özel al-sat tüyoları vermektedir. Bir nevi üyelerini borsalarda bilinçli ve profesyonel hale getirmeyi amaçlamaktadır .
  DREAM TOWARDS TÜRKİYE
  Kripto para ticareti yapmak isteyen ve ekibimize dahil olan arkadaşları eğitimlerle destekleyerek, ekip halinde ,dayanışma odaklı çalışmayı hedefler..Paramızın kontrolu kendimizde olsun ,kendimiz yönetelim ,risk faktörünü en aza indirelim ,mantığını benimser.
  Sizde bize katılmak isterseniz [email protected] adresine bir mail atmanız yeterli. Görüşmelerimiz yüzyüze yapılmaktadır. Saygılarımızla. Herkese attığı cesur adımlarda iyi şanslar…

 14. Geleceği parlak bir Türk markasi.Bir yılda 14 ülkeye açıldı.Bu kadar fazla sermaye gerektirmez.Bayii olarak girmezseniz müşterisi olacağınız bir marka.Dogrudan satış sisteminde ilklerden olanlar kazanır.05330385062

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here