Para Kazandıran 10 Hazır iş

Para Kazandıran 10 Hazır İş

Para Kazandıran işler bölümünde siz girişimcilere farklı iş alanları ve iş konseptleri hakkında güncel bilgiler vermeye devam ediyoruz. İş dünyasında yeni girişimler ile sıklıkla karşılaşıyoruz. Bu işlerin bazıları çok başarılı olurken bazı iş modelleri de çok kısa sürede piyasadan kayboluyor. Girişimciliğin riskleri olduğu gibi çok kazanan yönleri de olduğunu unutmamak gerekiyor.

1- Franchise / Bayilik alarak iş kurmak

Franchise

Franchise sektörünün 50 milyar dolarlık bir hacmi olduğu biliniyor. Yeni kurulan işler en hızlı franchise vererek büyüyor ve firmalar kendi kazanç sistemlerini diğer girişimciler ile de paylaşıyorlar. Gıda sektörü franchise sektöründe en ağırlıklı tercih edilen alanlardan biri olurken giyim sektörü de diğer büyüyen bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Dünya genelinde en fazla franchise işletmesi Amerika’da bulunurken Türkiye son yıllarda ekonomik göstergelerin büyüme yönünde olmasından dolayı yeni fırsatların arttığı bir ülke olarak gösteriliyor. Bu yüzden özellikle Türkiye’den yurt dışına bir çok marka bayilik vermeye başladı ve yeni bayiliklerde verilmeye devam ediyor. Bundan 10 yıl öncesinde neredeyse çok az olan yurt dışı bayilik verme potansiyelimiz ise giderek artıyor. Franchise sektöründe marka olan bayilikler ise girişimcisine çok kazandırıyor. Örnek olarak kahve ve restoran bayiliklerinde franchise alanların eğer konumları iyi olursa aylık olarak 300 bin lira’nın üzerinde ciro yaptığını söyleyebiliriz. Bunların arasında ayda 1 milyon lira ciroyu geçen işletmelerde mevcut. Bu cirolarında genelde yarısı net kar olarak girişimciye kalıyor.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

20 YORUMLAR

 1. mrb bursa içinde pazarcılık yapmak isteyen bay ve bayanlar elimde parfüm ve çoçuk için ayakkabı mevcuttur satmak parfümleri ve ayayakbıları alış fiyatına vereceğim bursa dışına göndermiyorum 05369214560

 2. ANTALYA & MUĞLA yabancı arap avrupalı müşterilere yönelik inşaat emlâk lüks yat lüks otomobil işyeri açmak istiyorum bay bayan ortaklar arıyorum 0546 203 44 90 (mesaj yazın)

 3. standart ayda 5000 tl ve 10000 tl kazanmak isteyenler bana ulaşsın pazarlama işiyle uğraşıyorum matti destekte bulunan olursa kendi malimizi alip kendim pazarlama yapabilirim ve çok kear elde edebiliriz 05435590702 ilgilenen ve matti durumu olanlar watsaptan yazabilirler.

 4. Emekli öğretmenim.az bir param ile serbest iş yapmak istiyorum.İstanbul tuzlada ikamet ediyorum.irtibata geçmek isteyen varsa e-mail:koray12345@mynet.com skyp:koray.korcan4

 5. 25 büyük baş hayvan kapasiteli ahırım var. ne yazıkki içerisi boş. ilk etapta hayvan alımı sizden masraf kar ortak. ahır benden çalışmak benden. arazi ve traktör mevcut. kaba yemi yemi kendim üretiyorum. hayvan alım gücüm yok. ilgilenen varsa mail yoluyla ulaşsın.

 6. ELİMDE ÇOK İYİ VEDE GÜZEL BİR İŞ FIRSATI VAR AMA MADDİ DURUMUM OLMADIGINDAN YAPAMIYORUM EYER 25 BİN TLYE KADAR MADDİ DURUMU OLAN İRTİBATA GECSİN KONUSALIM SAYGILAR

 7. Bayan öğrenci iş arayanlar için oldukça güzel bir iş fırsatı sunmaktayız. İstediğiniz yerden çalışarak kazanç sağlayabilir ya da başka bir işiniz varsa ek gelir sağlayabilirsiniz.
  Saat başı 25 TL’ye çalışarak, harika bir gelir elde edebilirsiniz. Günde 5 saat çalışarak, 125 TL günlük kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kazanç aya yayıldığında, 3.750 TL gelir sağlamış olursunuz. Kazancınız haftalık olarak ödenmekte olup, üniversiteli iş arayanlar için oldukça iyi bir iş fırsatıdır. Haftalık olarak kazanç sağlayarak, okul masraflarına katkıda bulunurlar. Ödemeler nasıl ve ne zaman yapılıyor? Gibi sorular akılınıza takılabilir. Haftalık ödemeleriniz, her pazartesi saat 10.00 ile 14.00 arası başlamakta ve 22.00 de bitmektedir.
  İletişim için;
  Whatsapp : 0537 748 9198
  Skype : ekgelir2015@outlook.com

 8. Bende kendi işimin patronu olmak istiyorum .Güzel bir projesi olan varsa mailime detayını yazarsa sevinirim.(Şehir:Antalya)
  Kerim Terzi Bey mailim omercetinkaya07@hotmail.com “yerli yazılım içinde pek çok uygulama var” bu konu hakkında detayları mailime yazarsanız sevinirim.

 9. Merhaba 27 yıllık devlet memurluğundan sonra gelecek kaygısı yasamak ekonomik olarak hala düze çıkamamak çok acı.On yargınız yoksa bu fırsatı değerlendirmenizi öneririm ben yeni keşfettim ücretsiz bir yerli yazılım içinde pek çok uygulama var gurup olarak hareket edilirse iyi kazançlar elde edilebilir bilgi almak isteyenler 05383140832 arayabilir veya yazabilir birlikten kuvvet doğar hadi .

 10. Ayda 15 bin mi aman allahım ben kara kara ne iş yapabilirim diye düşünürken bizide aydinlatin

 11. Herkes salliyor birsey tutarmi acaba. Biri sallamis ayda 15 bin digeri parlak bir is digeri soyle boyle. Vay be somurmek cok tatli somurulmek ne aci

 12. Arkadaşlar ayda 15 bin TL kazanıyorum. Doğru sektörde doğru zamanda olduğum için…

 13. Geleceği parlak bir Türk markasi.Bir yılda 14 ülkeye açıldı.Bu kadar fazla sermaye gerektirmez.Bayii olarak girmezseniz müşterisi olacağınız bir marka.Dogrudan satış sisteminde ilklerden olanlar kazanır.05330385062

 14. Bu güzel paylaşımınız için teşkkür ediyorum bizlere yapabileceğimiz işler hakkında yararlı bilgilere yer vermeniz bizim fikir sahibi olmamızı sağladığınız için size teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here