Para Kazandıran İşler - 10 Hazır iş

Hemen para kazandırmaya başlayacak 10 hazır iş
Para Kazandıran İşler - 10 Hazır iş
4 dk
Son güncellenme: 20/12/2019
Tüm Başlıklar

Para Kazandıran işler bölümünde siz girişimcilere farklı iş alanları ve iş konseptleri hakkında güncel bilgiler vermeye devam ediyoruz. İş dünyasında yeni girişimler ile sıklıkla karşılaşıyoruz. Bu işlerin bazıları çok başarılı olurken bazı iş modelleri de çok kısa sürede piyasadan kayboluyor. Girişimciliğin riskleri olduğu gibi çok kazanan yönleri de olduğunu unutmamak gerekiyor.

Para Kazandıran İşler İçin Hazır Bir Liste

Hali hazırda çalışan, başka girişimciler tarafından denenmiş, sorunları çözülmüş bir iş modeline yatırım yakmak istiyorsanız aşağıdaki fikirlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bu işlerin çoğunu her hangi bir yerde çalışırken gördünüz. Bazılarından belki de alışveriş yaptınız. Yatırım konusunda hangi iş fikri size uyuyor, size uygun olan işletme modeli hangisi? Bu işler ile para kazanmak konusunda belki de en zor nokta seçin yapmak.

Para Kazandıran İşler Arasında En Meşhuru: Kahve Kiosk İşletmeciliği

para kazandıran işler arasında ilk teklif kahve kiosku. Resimde Starbucks kiosku var.
Para Kazandıran İşler No:1 / Kahve Kiosk

Konu para kazandıran işler alanına gelince hemen bir kahve markasından konu açılır. Özellik bir kahve dükkanı bayiliği ya da cafe markaları para kazandıran işler arasında popüler. Kahve Kiosku ortalama 100 bin lira civarında bir yatırım tutuyor. Arabaya Kahve satışı üzerinde ciddi bir pazar oluşmuş durumda. Bardakta kahvenin bu şekilde servis edilmesi ise kahve severleri memnun ediyor. Kahve kiosku yaptırmak isteyenler bizlere bayilik başvuru formundan mesaj atabilirler.

Tekstil Sektöründe Para Kazandıran İşler : Tesettür Giyim Dükkanı

Silk home bayiliği / Para kazandıran işler
Silk Home Örnek Mağaza

Tesettür Giyim son yılların en hızlı yükselen iş fikirlerinden birisi. Dünya çapında, Müslüman nüfus en hızlı büyüyen demografik gruplardan biridir.. Müslümanlar 2015 yılında sektörde 1,9 trilyon dolar harcadılar ve bu rakam 2021 yılına kadar 3 trilyon dolara çıkacak. Bu yüzden bu sektörde mağazalaşmak veya internet üzerinden satışlar yapmak isteyenler tesettür sektöründe iş kurmaktan korkmamalılar. İlgili olarak Silk Home bayiliğini inceleyebilirsiniz.

En Güzel Müşteri Kitlesi: Bebek Giyim Mağazası Açmak

para kazandıran işler konusunda fikir arayanlar için sevimli teklif; çocuk ve bebek kıyafetleri.
Westend61 / Getty Images

Bebek ve çocuk giyim sektöründe 3 şubeye ulaşan Carvel Kids markası girişimcilere 140 bin liraya iş kurma imkanı sağlıyor. Carvel Kids Çocuk Giyim Bayiliğinde ürünlerin kar marjı tekstilde %75 ve %100, diğer ürünlerde ise %30 ve %60 olarak değişiyor. Carvel Kids açılacak olan bayiliğin işlek caddeler üzerinde, doğum hastanelerinde, okul bölgelerinde veya avm’lerde olmasını istiyor. İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz.

Düşük Sermaye İle Para Kazandıran Bir İş: Yürüyen Oyuncak Atlar

Özellikle Alışveriş merkezleri için para kazandıran işler arasında sunulan oyuncak at
Oyuncak At Kiralama İşi

Yürüyen atlara bir çok avm'de rastlamışsınızdır. Avm'nin belirli bir alanını kiralayan girişimciler bu iş için bayilik almak zorunda değiller. Atları kendileri alıp, işletmesinin dekorasyonunu kendileri yapabilirler. Ortalama 20-30.000 Tl ile kurabileceğiniz bu işte 5-10 dakikalık atlara binmenin kazandırdığı miktar at başına işletmeye göre 10 Tl ortalamasında para kazandırıyor.

Gün boyu ise bu işten 300-1000 Tl arasında kazanç sağlamak mümkün. Fazla bir gideri olmayan bu işe talepte genelde çok oluyor. Özellikle çocuklar her fırsatta bu atlarla gezmek istiyor. Gözlemlerimize göre de bu tür bir işi kuran kolay kapatmıyor çünkü kira ve eleman gideri haricinde pek masrafı yok.

Para Kazandıran İşlerin En Serini: Aquapark işletmeciliği

Özellikle yaz ayları için para kazandıran işler arasında bulunan aqua park işletmeciliği.
Aqua park işletmeciliği ile para kazanmak

Aquapark işletmeciliği son yıllarda hızla artıyor.Yatırım miktarları her ne kadar yüksek gibi gözükse de işin geri dönüşü oldukça güzel. Aquapark işletmeciliğinde firmalar sizlere çeşitli seçenekler sunuyor.Bu büyük ve eğlenceli havuzlarda iç sistemler kadar dış görünüşte oldukça önemli. Aquparklar ne kadar kazanıyor derseniz günde 2.000 ila 10.000 tl arası diyebilirim kişi başı giriş fiyatının 25-50 tl arası değiştiğini düşünürseniz ve işi yaptığınız ilçede de tek firmaysanız kazanmamanız biraz zor gözüküyor.

Aquapark kurulumu yapan firmalar için internette biraz araştırma yapmak yeterli. Bu iş için yurt dışında ki tasarımları da incelemenizi öneririz.

Eğlence Sektöründe İş: Mobil 5D Sinema

Para kazandıran işler: 5D sinema işletmeciliği
ozgurcankaya / Getty Images

Mobil 5d sinemanın en güzel özelliği istediğiniz alana işinizi taşıyabilmeniz. Mobil 5d sinemada 6 Koltuklu bir sistemi araca uygulamak 65 bin lirayı buluyor. Mobil 5d Sinema'da bilet fiyatları ortalama olarak 7.5 lira. 10 saatte 20 seans yapıp 80 kişiye 5d sinema izletebilirseniz günlük 600 lira aylık ise 18.000 lira kazanabilirsiniz. Önemli nokta ise 5d sinemanın filmlerinin kaliteli ve ilgi çekici olması. Mobil 5d sinema özellikle Lunaparklarda büyük ilgi görüyor.

Otomat Sektöründe Fırsat: Şarjmatik Otomatları

Para kazandıran iş fikri olarak şarj otomatları. Şarj olan telefon resmi
Suwan Waenlor / EyeEm / Getty Images

Şarjmatik otomatları genelde 1 lira ile çalışıyor ve yoğun bir talep var. Hastanelerden tutunda kantinlere, çay bahçelerine ve duraklara kadar bir çok alanda bu makineyi işletebilirsiniz. Şarjmatik fiyatları 750 lira ile 2.000 lira arasında değişiyor. Garantili ve para yutmayan makineleri tercih etmelisiniz. Akıllı telefonların şarj problemleri devam ettiği sürece bu sektörde her zaman para kazanma işi olacaktır bu yüzden ayda yerine göre 500 lira ile 3000 lira arasında kazanabilirsiniz.

Para Kazandıran İşler Arasında En Lezzetlisi: Soft Dondurma

Kaldırım fonunda mavi renkli yumuşak dondurma tutan bir el.
photo by Pam Susemiehl / Getty Images

Soft dondurma işinde yapmanız gereken iyi bir makine ve ardından kısa bir süre işletmecilik eğitimi. Soft dondurmada kar oranı güzel ve yazın iyi satılan bir ürün. Soft Dondurma Makinesi fiyatları 3 bin liradan 80 bin liraya kadar çıkıyor. Taylor markası fiyat açısından en pahalı olanı ve Mc Donalds, Burger King gibi markaların kullandığı makine. Diğer makinelerde iş görüyor ama bu işte servis ve yedek parça olayına dikkat etmelisiniz. Soft Dondurma işinde iyi bir noktada günde 200 lira ile 2000 lira arasında kazanmanız mümkün.

Yaz Ayları İçin Fikir: Elektrikli Bisiklet

Elektrikli Bisiklet
Elektrikli Bisiklet

Elektrikli Bisiklet kiralama işi yaz aylarında özellikle tatil beldelerinde çok tutuyor. 30 dakikasını 10 liradan kiralayanda var saatini 20 liradan kiralayanda var. Fiyatlar genelde tatil beldesine göre değişiyor. Ortalama 6-10 Elektrikli Bisiklet ile başlanılan bu işte Elektrikli Bisiklet fiyatları ise tanesi 1500 ila 2200 lira arasında modeline göre değişiyor. 6 Elektrikli Bisikleti günde 4 saat kiralayabilirseniz ayda 15 bin lira civarı kazanabilirsiniz.

Oyun Makineleri Üzerinden Para Kazanmak

Çocuk annesi ile video oyunu oynarken, Şangay, Çin, 8 Temmuz 2017
YINJIA PAN / Getty Images

Son olarak ta jetonlu oyun makinelerinden video oyun makineleri, basket makinesi, air hockey makinesi, langırt makinesi, çarpışan arabalar ve simülatör oyun makineleri ile ilgili de otomatları ister tekli isterseniz çoklu olarak işletmeye başlayabilirsiniz. Farklı sektörlerden derlediğimiz bu konuda sizlere hızlı para kazandıran 10 hazır iş fırsatını derlemeye çalıştık.

Bu içeriği oylayın
1.33, 3 Oy
Yorumlar (15)
enes 31 ay önce
FAIZSIZ KERDI Ve sermaye VEREBILIRM is fikri gercekci olan ve gurubumdaki fikirleri gelistirip tasarlayabilen kisiler numara ve ad soyad. mail adres(milyarderenes@yandex.com) bir gurpta toplayacam ve paylasilanlari surekli degerlendirip size gerekn sermayeyi sozlesme ve ortaklik veya kâr payi ile sağlayacam.
ali gürsel 32 ay önce
Çok para degilde aylık kazancım olsun, sabit işim olsun diyen arkadaşlar küçük bir yatırımla ( 16,500 ) tl gibi bir rakamla emekli olana kadar çalışacagınız bir işiniz olsun istermisiniz......? mail adresim isimgaranti@gmail.com dan ulaşabilirsiniz.
özgür g 33 ay önce
izmirde yapılacak iş fikirleri olanlar yazsın tsk ederim
özgür g 33 ay önce
mrrb ben izmirden yazıyorum sıcak para gırısı saglayacak mantıklı kazançlı fikirleri olan var ise ortak yapabılırz tsk ederim
Halil kadan 35 ay önce
Yurt içi yurt dışı pazarlamada ıyı olan arkadaşlar simulator ticari oyun makinesi pazarlması yapabilicek kişile iletişime geçebilirler gelir olara sarışa baglı 20 bin tl ile 300 bin tl arası değişebilir
Halil kadan 35 ay önce
Merhaba simulator imalatçısıyım 2010 yılından bu yana türkıye ve ulustar arası 250 uzerinde makine uretimi yaptık gelir kazancı aylık 8 ila 30 bin tl arası değişebiliyor 7d sinema uzay mekiği simulatörü araba simulatoru mobil sinema gibi katma değeri yuksek teknolojıler. Daha detaylı bilgi almak için 05414254563 nolu numaradan ulaşabilirsiniz
hakkı aktaş 35 ay önce
bende tıcaretı seven ınsanım sermayem olmadı ıcın atak yapamıyom pırojem cok var danışmanlık yapıyom halen emlak alım saTIM VE IHALELERE katılırım takıp ederım arayın goruşelım 0535 230 7748 gercek ış yapmak ısteyen doğru ve durust olacak adaletlı olacak
veysel 38 ay önce
Selam arkadaşlar ben bahçe süsü hayvan heykel kalbı yapıyorum şu an elimde yeni yaptığım tavuk heykeli var almak isteyenler beni arasın ilk arayanlara uygun fiyattan vereceğim bu kalıplara maliyet düşük olsun diye alçıdan döküm yapılıyor bu kalıplar sayesinde dökümünü yaptığınız heykellerin tanesi bahçesine almak isteyenlere 25 TL. den satılıyor tabi figürün büyüklüğüne göre değişiyor fiyat şimdi de kedi figürlerine başlayacağım fiyat almak isteyenler için telim aşağıdadır whatsapp tan resim atarım Tel: 0542 470 04 85
Ünal 40 ay önce
Özel sektör calisaniyim ve kendime bir B planı yapmak istiyorum. Sermaye olarak elimde manevi destekten başka birseyim yok. Gelirime ek olarak ne is yapabilirim yardımcı olurmusunuz. unalsengul78tire@gmail.com
Ercan sert 41 ay önce
Arkadaşlar merhaba moldovyada 100 dönüm 2,5 yillik bağdem bahcemiz var gerçekten ciddi yatırım yapmak isteyen kişiyle 250,000 $ a ortak olabilirim 30 yil kiralik toprak sözleşmesi var yıllık kirası 4.000$ önümüzdeki yıl başlıyor toplamda 3.750 adet bağdem ağacı var 50 dönumde hazırda toprak var oraya da badem veya ceviz dikebiliriz .Yasal bir sekilde ortak anlaşmasi yapabiliriz ciddi olan kisiler almondoroyal@gmail.com adresinden ulasabilirler ..not bahceyi gormek isterseniz resimlerini gonderbiliriz hatta yerinde gidip görme şansımız var.. Internet sitemiz yapım aşamasındadır..
Bayan öğrenci 44 ay önce
Bayan öğrenci iş arayanlar için oldukça güzel bir iş fırsatı sunmaktayız. İstediğiniz yerden çalışarak kazanç sağlayabilir ya da başka bir işiniz varsa ek gelir sağlayabilirsiniz. Saat başı 25 TL'ye çalışarak, harika bir gelir elde edebilirsiniz. Günde 5 saat çalışarak, 125 TL günlük kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kazanç aya yayıldığında, 3.750 TL gelir sağlamış olursunuz. Kazancınız haftalık olarak ödenmekte olup, üniversiteli iş arayanlar için oldukça iyi bir iş fırsatıdır. Haftalık olarak kazanç sağlayarak, okul masraflarına katkıda bulunurlar. Ödemeler nasıl ve ne zaman yapılıyor? Gibi sorular akılınıza takılabilir. Haftalık ödemeleriniz, her pazartesi saat 10.00 ile 14.00 arası başlamakta ve 22.00 de bitmektedir. İletişim için; Whatsapp : 0537 748 9198 Skype : ekgelir2015@outlook.com
Ercan sert 41 ay önce
Arkadaşlar merhaba moldovyada 100 dönüm 2,5 yillik bağdem bahcemiz var gerçekten ciddi yatırım yapmak isteyen kişiyle 250,000 $ a ortak olabilirim 30 yil kiralik toprak sözleşmesi var yıllık kirası 4.000$ önümüzdeki yıl başlıyor toplamda 3.750 adet bağdem ağacı var 50 dönumde hazırda toprak var oraya da badem veya ceviz dikebiliriz .Yasal bir sekilde ortak anlaşmasi yapabiliriz ciddi olan kisiler almondoroyal@gmail.com adresinden ulasabilirler ..not bahceyi gormek isterseniz resimlerini gonderbiliriz hatta yerinde gidip görme şansımız var.. Internet sitemiz yapım aşamasındadır..
veysel 38 ay önce
Selam arkadaşlar ben bahçe süsü hayvan heykel kalbı yapıyorum şu an elimde yeni yaptığım tavuk heykeli var almak isteyenler beni arasın ilk arayanlara uygun fiyattan vereceğim bu kalıplara maliyet düşük olsun diye alçıdan döküm yapılıyor bu kalıplar sayesinde dökümünü yaptığınız heykellerin tanesi bahçesine almak isteyenlere 25 TL. den satılıyor tabi figürün büyüklüğüne göre değişiyor fiyat şimdi de kedi figürlerine başlayacağım fiyat almak isteyenler için telim aşağıdadır whatsapp tan resim atarım Tel: 0542 470 04 85
Kerim Terzi 45 ay önce
Merhaba 27 yıllık devlet memurluğundan sonra gelecek kaygısı yasamak ekonomik olarak hala düze çıkamamak çok acı.On yargınız yoksa bu fırsatı değerlendirmenizi öneririm ben yeni keşfettim ücretsiz bir yerli yazılım içinde pek çok uygulama var gurup olarak hareket edilirse iyi kazançlar elde edilebilir bilgi almak isteyenler 05383140832 arayabilir veya yazabilir birlikten kuvvet doğar hadi .
Halil kadan 35 ay önce
Merhaba simulator imalatçısıyım 2010 yılından bu yana türkıye ve ulustar arası 250 uzerinde makine uretimi yaptık gelir kazancı aylık 8 ila 30 bin tl arası değişebiliyor 7d sinema uzay mekiği simulatörü araba simulatoru mobil sinema gibi katma değeri yuksek teknolojıler. Daha detaylı bilgi almak için 05414254563 nolu numaradan ulaşabilirsiniz
Daha fazla yorum
x
Site deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.