Para Kazandıran 10 Hazır iş

Para Kazandıran 10 Hazır İş

Para Kazandıran işler bölümünde siz girişimcilere farklı iş alanları ve iş konseptleri hakkında güncel bilgiler vermeye devam ediyoruz. İş dünyasında yeni girişimler ile sıklıkla karşılaşıyoruz. Bu işlerin bazıları çok başarılı olurken bazı iş modelleri de çok kısa sürede piyasadan kayboluyor. Girişimciliğin riskleri olduğu gibi çok kazanan yönleri de olduğunu unutmamak gerekiyor.

1- Franchise / Bayilik alarak iş kurmak

Franchise

Franchise sektörünün 50 milyar dolarlık bir hacmi olduğu biliniyor. Yeni kurulan işler en hızlı franchise vererek büyüyor ve firmalar kendi kazanç sistemlerini diğer girişimciler ile de paylaşıyorlar. Gıda sektörü franchise sektöründe en ağırlıklı tercih edilen alanlardan biri olurken giyim sektörü de diğer büyüyen bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Dünya genelinde en fazla franchise işletmesi Amerika’da bulunurken Türkiye son yıllarda ekonomik göstergelerin büyüme yönünde olmasından dolayı yeni fırsatların arttığı bir ülke olarak gösteriliyor. Bu yüzden özellikle Türkiye’den yurt dışına bir çok marka bayilik vermeye başladı ve yeni bayiliklerde verilmeye devam ediyor. Bundan 10 yıl öncesinde neredeyse çok az olan yurt dışı bayilik verme potansiyelimiz ise giderek artıyor. Franchise sektöründe marka olan bayilikler ise girişimcisine çok kazandırıyor. Örnek olarak kahve ve restoran bayiliklerinde franchise alanların eğer konumları iyi olursa aylık olarak 300 bin lira’nın üzerinde ciro yaptığını söyleyebiliriz. Bunların arasında ayda 1 milyon lira ciroyu geçen işletmelerde mevcut. Bu cirolarında genelde yarısı net kar olarak girişimciye kalıyor.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

7 YORUMLAR

  1. Merhaba 27 yıllık devlet memurluğundan sonra gelecek kaygısı yasamak ekonomik olarak hala düze çıkamamak çok acı.On yargınız yoksa bu fırsatı değerlendirmenizi öneririm ben yeni keşfettim ücretsiz bir yerli yazılım içinde pek çok uygulama var gurup olarak hareket edilirse iyi kazançlar elde edilebilir bilgi almak isteyenler 05383140832 arayabilir veya yazabilir birlikten kuvvet doğar hadi .

  2. Ayda 15 bin mi aman allahım ben kara kara ne iş yapabilirim diye düşünürken bizide aydinlatin

  3. Herkes salliyor birsey tutarmi acaba. Biri sallamis ayda 15 bin digeri parlak bir is digeri soyle boyle. Vay be somurmek cok tatli somurulmek ne aci

  4. Arkadaşlar ayda 15 bin TL kazanıyorum. Doğru sektörde doğru zamanda olduğum için…

  5. Geleceği parlak bir Türk markasi.Bir yılda 14 ülkeye açıldı.Bu kadar fazla sermaye gerektirmez.Bayii olarak girmezseniz müşterisi olacağınız bir marka.Dogrudan satış sisteminde ilklerden olanlar kazanır.05330385062

  6. Bu güzel paylaşımınız için teşkkür ediyorum bizlere yapabileceğimiz işler hakkında yararlı bilgilere yer vermeniz bizim fikir sahibi olmamızı sağladığınız için size teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here