İş Fikri: Bayanlar İçin Özel Havuz Açmak

Kârlı bir iş fikri arıyorsanız size özel bir önerimiz var! Her ne kadar İstanbul genelinde kadınlara özel havuz alternatifleri çoğalsa da Türkiye genelinde aynı yaygınlık henüz söz konusu değil.
İş Fikri: Bayanlar İçin Özel Havuz Açmak
4 dk
Son güncellenme: 27/11/2019
Tüm Başlıklar

Dini inançları nedeniyle erkekler ile aynı havuza girmek istemeyen ya da tercihleri dolayısıyla halka açık havuzlarda rahat edemeyen kadınlara hitap edilmesini sağlayan bu iş fikri düşündüğünüzden de kazançlı olabilir!

Özellikle yaz aylarında sıcak ve boğucu hava birçok kişiyi çaresiz bırakıyor. Herkes olmasa dahi ev hanımları ve örtülü bayanlar için havuza gitmek neredeyse imkansız hale geliyor. Ülke genelindeki bazı turistik tesislerde bayanlar için özel havuz olsa da şehirden uzaklaşamayan kadınlar bu fırsatlardan yararlanamıyor. Tatile çıkmanın pahalı olması, tatil için para bulunsa dahi zaman ayrılamaması kadınlara özel havuzların cazibesini arttırıyor.  

Bayanlar İçin Özel Havuz Fikri Tutabilir

Her iş fikrinde olduğu gibi bayanlara özel havuz iş fikrinin de başarılı olabilmesi adına birçok değişken bulunuyor. Öncelikle seçilecek mekanın ulaşım imkanlarının geniş olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Şehirden çok uzak ve ulaşım imkanları kısıtlı olan bir lokasyonda açılan kadınlara özel havuz işletmesi ister istemez daha az bir kârlılığa razı olmak zorunda kalıyor. Bu nedenle kadınlara özel havuz işletmeciliği yapmayı düşünen girişimcilerin lokasyon seçimine dikkat etmesi gerekiyor.  

Kadınlara özel havuz iş fikrinin başarısını lokasyon seçimi dışında etkileyen faktörler olduğunu da söyleyebiliriz. İşletmenin temizliği ve sunduğu hizmetlerin çeşitliliği girişimcilerin kazançlarını etkileyebiliyor. Şehir içinde açılan kadınlara özel havuzların her zaman temiz tutulması, müşteri memnuniyetini arttıracak hizmetlerin sunulması başarılı olma olasılığını ciddi oranda arttırıyor.  

Bayanlar için özel havuz fikrini hayata geçirmek isteyen girişimcilerin dijital pazarlama stratejilerini özenle uygulaması, bir diğer yapılması gereken olarak ön plana çıkıyor. Sosyal medya üzerinden kadınların farkındalığını arttırmayı kolaylaştıran kampanyalar kadınlar için özel havuz işletmelerinin kârlılığını büyük ölçüde etkiliyor.  

Kadınlar İçin Özel Havuz: Boş Yer Sıkıntısı Gerçekten Var mı?

Kadınlar için özel havuz iş fikri dendiğinde bu iş fikrinin hayata geçirilemeyeceğine dair ilk olarak öne sürülen gerekçe yer sıkıntısı. Yer olmadığı için ev hanımlarına veya kapalı bayanlara özel havuz yapılamadığı söyleniyor. İşin aslı amaç belirlendikten sonra hem mevcut yapılar hem de yeni yapılacak olan binalar kadınlar için özel havuz alanı barındırabilir. Kadınlara özel havuz fikri yaygınlaştıkça toplumun her kesimi için farklı sosyalleşme alanları yaratılabilir. Hem kapalı havuz hem de kadınlara özel açık havuz işletmeleri kabul gördükçe hem işletmeciler hem de müşteriler için daha konforlu günler beklenebilir.  

Kadınlar İçin Özel Havuz Açmanın Maliyeti Nedir?

Siz de kadınlara yönelik iş fikirleri arasından kadınlara özel havuz açmak ile ilgileniyorsanız yatırım maliyetlerini merak edebilirsiniz. Havuz kurmanın maliyeti kurulacak olan havuzun boyutuna, açık mı kapalı mı olacağına, nerede ve nasıl kurulacağına göre değişebilir. Bazı belediyelerde bu iş fikrini teşvik edici uygulamalar da yapıldığından havuzun açılacağı lokasyon özelinde araştırma yapmakta fayda vardır. Havuz açmanın inşaat bedeli karşılandıktan sonra, ki bu bedel de hizmet alınan firmaya göre değişebilir, girişimciler temizlik ve güvenlik hizmeti almalıdır. Aynı zamanda işletme giderlerini de hesaba katmalıdır. Kadınlar için havuz açma maliyeti ilden ile, bölgeden bölgeye değişebileceği için net bir söylemde bulunamıyoruz. İş fikriyle ilgileniyorsanız bölgenizde detaylı araştırmalar yaparak yatırım bütçesi ile ilgili kesin bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kadınlar İçin Havuz Açmak Karlı Mıdır?

Kadınlar için havuz açma fikri doğru tercihler yapıldığında oldukça kârlı bir yatırım haline gelebilir. Ev hanımlarının ve kapalı hanımların sayısındaki artış, şehirlerde sosyalleşecek alanların azalması aynı zamanda kadınların farklı aktivitelere ihtiyaç duyması kadınlar için özel havuz açmanın karlılığını etkiliyor.  

Kadınlar için özel havuz işletmelerinin kârlılığını arttırmak adına bu iş fikri kompleks oluşturmaya da döndürülebiliyor. Örneğin kadınlara özel spor salonu, kadınlara özel hamam ve kadınlara özel spa gibi hizmetler eş zamanlı sağlandığında hedef kitleyi genişletmek mümkün oluyor. Sabahtan akşama kadar kadınların vakit geçirebileceği bu tesislerde yiyecek ve içecek satışının yapılması da girişimcilerin kazançlarını arttırabiliyor.  

Kadınlara özel havuz açmayı düşünenlere çocuklara yönelik hizmet üretmelerini de öneriyoruz. Gün içerisinde çocukları ile ilgilenmek zorunda kalan binlerce kadının hayatını kolaylaştırmak için çocukların da sosyalleşebileceği oyun alanlarının açılması kadınların havuzlara daha sık gelmesini teşvik edecektir. Bu şekilde özellikle yaz aylarında her gün yüksek kazanç sağlanması mümkün olacaktır. Gün sonunda kadınlar da çocuklar da farklı bir aktivite yapmış olmanın mutluluğunu yaşayacağından bu deneyimi tekrarlamak isteyeceklerdir.  

Kadınlara Özel Havuz Açmayı Düşünenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

  • Kadınlara özel havuz açmayı düşünüyorsanız az önce de belirttiğimiz gibi iş kurma sürecini dikkatli bir şekilde planlamalısınız. Havuzun açık mı kapalı mı olacağını belirlemeli, bu kararı verirken işletmenizi kuracağınız lokasyon özelinde pazar araştırması yapmalısınız. Gerekirse anket uygulamaları başlatmalı, gerekirse hedef kitlenizin görüşlerini toplamanızı sağlayacak yeni yöntemler bulmalısınız.
  • Kadınlara özel havuz açacaksanız seçtiğiniz lokasyona ulaşım imkanlarının gelişmiş olmasına da dikkat etmelisiniz. Yalnızca özel araçlarla erişilebilen bir yerde havuz açarsanız hedef kitlenizi daraltırsınız. Eğer yola çıkış amacınız belirli bir kitleye hitap etmekse o zaman şehirden uzak alanlara da yönelebilirsiniz. Ancak o zaman da sunduğunuz hizmetlerle hedef kitlenizin beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilmelisiniz.
  • Kadınlar için havuz açma sürecinde işletmenin ihtiyaçlarını profesyonellerle karşılamalısınız. Havuzun temizliği, giyinme odalarının temizliği, havuz kenarının temizliği, duşların temizliği gibi fark yaratan süreçlerde açık vermemelisiniz.
  • Kadınlar tarafından tercih edilen bir havuz işletmek istiyorsanız kadınlara yönelik menü oluşturmaya da zaman ayırmalısınız. Gün içerisinde dinlenen ve serinleyen bayanlara içecek servisi de yiyecek servisi de gerçekleştirmelisiniz. Havuz kenarında yemek yeme ve bir şeyler içme ihtiyacı hissedildiği için bu gereksinimi en iyi şekilde karşılamalısınız.
  • Tüm işletmelerde güvenlik esastır, kadınlar için havuz açtığınızda da güvenlik anlamında elinizin güçlü olması gerekir. Kadınların özel hayatını ve kişisel eşyalarını korumak en büyük önceliklerinizden biri olmalıdır. Bu şekilde güven duyulabilen, elit ve nezih bir işletme olduğunuzu düşünmelerini sağlayabilirsiniz.
  • Kadınlar için havuz açma çalışmalarınız başladığı andan itibaren dijital ortamda kurumsal kimliğinizi oluşturmalısınız. Havuz henüz yapım aşamasında olsa dahi web sitenizi kurmalı, sosyal medya hesaplarınızı açmalı, işletmenizin bağlı bulunduğu belediye yetkililerinden yapabileceğiniz tanıtım çalışmaları ile ilgili destek almalısınız.
Bu içeriği oylayın
0.00, 0 Oy
Yorumlar (15)
A.Erdil 125 ay önce
Ben yüzme olarak okyanussporu tercih ediyorum .. gerçekten kaliteli ve ekonomik çok temiz ... İçi dışı ferah ... ulaşabilceğiniz numaraları aşağıda yazıyorum ... faailiyet alanlarıda çok geniş.. OKYANUS SPOR FAALİYET ALANLARI.. Çakmak bayanlara özel yuzme ,çakmak spor salonu, yuzme dersi, yüzme havuzu çekmeköy, yuzme egitimi ,bayanlara özel havuz,ataşehir bayanlara özel havuz, atakent bayanlara özel havuz, ümraniye bayanlara özel havuz,tepeüstü spor ataşehir,Halı saha, , çim halı saha, Bayanlara özel spor ataşehir,Spor merkezi , spor tesisi ,sağlıklı yaşam merkezi , maç,Halı Saha, yapay çim, Spor, tesis, spor sahaları, çakmak halı saha, çakmak spor tesisi,ataşehir bayan fitness, bayanlara özel fitness, ümraniye fitness,bayanlara yüzme dersi ,spor merkezi,spor center,ataşehir spor merkezi,tepeüstü ,Yüzmeyi öğretiyoruz.. ÇEKMEKÖY ,Yuzme kursu, yuzme dersi, yüzme havuzu, yuzme egitimi, yüzme antrönürü, yuzme antronoru, istanbul yüzme,yetişkinlere yuzme,yetişkinler yüzme, yüzme dersi, tesisimizde verilmektedir,çakmak çocuklara yüzme kursu , Buhar Odası, Türk Hamamı, Şok Havuzu , Bayan İçin Fitness, Fitness ile zayıflayın, diyet ,diyetisyen ,zayıflama fitness,bayanlara özel zayıflama, fitness ile zayıflama ,diyetisyenle zayıflama konularında uzman kadromuz çalışmaktadır .. Her türlü sorunuz için bize danışabilirsiniz.. www.okyanusspor.com +90.216.365.08.19 +90.216.365.08.20
GÖZDE BABAL 134 ay önce
hafta sonu gittik sarıyer altınkuma berbat bir yer bayanlara özel diyorlar erkekler teknelerle kayıklarla geçiyor ve pislik içinde orası neden erkekler geçiyor dendiğindede deniz napalım diyorlar rezalet ve para tuzağı sakıın gitmeyin
Pınar Çağlayan 134 ay önce
Avrupa Yakası'nda, Beylikdüzü ve civarında bayanlara özel havuz yok mu? Bilen varsa bilgilendirsin lütfen. Çok sevinirim.
elif koç 134 ay önce
bayanlara özel deniz suyuyla dolu havuz yalova fıstıklıda çınar pansiyon geceliği 70 tl dir ben gittim ve çok memnun kaldım çok mutasıp ve düzeyli bir yer kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz tavsiye ederim
dilek 135 ay önce
ii günler ben 10 arkadaşımla plaja gitmek istiyoruz parası önemli değil yeterki insan gibi muammele yapılsın ve kapalı bayan denizleri olmasını istiyruz...........gecen sene poyraz köye gitmiştik kişi başı 20 tl di güzel yer fakat kapalı bayanlar için uygun değil bence çünkü poyraz köyün bayanlarla erkekler arasında bi pankart var fakat bu pankart 2 metre ve bi erkek bayanları gözetliyo rahatca giremedik denize sıfır kol bi badi ve kısa eşofmanla kalmak zorunda kaldım.. ve poyraz köyü kimseye ve kimseye tercih etmiyorum....benim istediğim gibi bi blaj varsa yorum yazabilirmi acaba.....oruc tutmadan gitmek istiyoruz..........
okyanus spor 136 ay önce
Bayanlara özel yaz kış havuz, fitnes, sauna ve buhar keyfi. Uluslar arası standartlarda hijyen ve hizmet. www.okyanusspor.com
adsız 146 ay önce
gülçin arkadaşım anadolu yakasında haftanın bir günü bayanlara havuz var kartal dragos ta devlet su işlerinin havuzu cuma günleri yirmi tl karşılığı yalnız bayalara çok güvenli ve büyük çok temiz
gülçin 146 ay önce
yaa havuz yok mu yaaa sadece bayanlara özel anadolu yakasında varsa bildiğiniz lütfen söyleyin
nur yerlikaya 146 ay önce
bizde 3 sene önce gitmiştiik ve yine aynı durumda demekki ve karşımızda tekneler geçior içi adamlarla doluydu.
Melike Plajkurbanı 147 ay önce
Hanımlar dün yukarıda Sarıyer'de adı bahsedilen plaja gitme gafletinde bulundum. Tam anlamı ile bir kabustu. Çeşitli tur firmaları toplayıp insanları hanımlara özel bu plaja götürüyorlar. 23-25 tl arası fiyatlar var. Fakat tam bir rezalet. Özellikle tesettürlü hanımlara hizmet amacı ile düzenlenen bu turları, ne yazık ki yukarıda telefonları yazılı olan tur firması, tesettürlü hanımların denize girme imkanlarının kısıtlı olmasını fırsat bilerek sömürü aracı haline getirmiş. 18 kişilik ,üstelikte bagajı olmayan bir minibüse çoluk çocuk, çanta, valiz 20 tane yetişkin ve bilmem kaç tane çocuğu doldurdular. Sabahın 6:30 unda yola çıktığımız plaja , tüm İstanbul'u dolaşarak ve de orada burada bekleyerek 3 saatte anca varabildik. Daha yolun yarısında kaçacakmışız gibi ücretleri toplama başladılar. Çocukları kucağımıza almamızı istediler. Daracık minibüste 9-10 yaşındaki çocukları üstelikte kucağımızda valizler varken kucağımıza nasıl alacağımızı sorduk. Çocuklara yol ücreti almıyoruz sadece plaj ücreti alıyoruz diye bir cevap aldık ve 9 yaşındaki iki çocuğumuza tam ücreti verdik. Buna rağmen insanları topladıkça çocuklarımızı kucağımıza almamız istendi. Kabus gibi bir yolculuktan sonra plaja vardığımızda plajı işleten insanların bize gösterdiği muamele beni toplama kampına gelmişim gibi bir hisse kaptırdı nedense. 30 metre uzunluğunda ki plajda iğne atsan yere düşmez vaziyette güneşlenmeye, ve yine aynı durumdaki denizde kulaç atmaya çalışsakda her kolumuzu kaldırdığımızda birine çarpan kollarımız buna izin vermedi. Neyse çocuklar eğlensin bari dedik ve duruma katlanmaya çalıştık.Tuvaletlere gitme girişimimiz üstelik de paralı olan tuvalletlerden gelen ağır koku tarafından bertaraf edildi. Biz büyükler akşam eve dönünceye kadar tutma konusunda büyük bir sabır göstererek konuyu çözümlemeye çalıştıysak da çocukların ihtiyacı için "denize sal gitsin çocum" çözümünü uygulamaya mecbur kaldık. Namaz kılmaya çalışsak da tuvaletlerin bitişiğinde , nefis kokular eşliğinde ki mecsitte necasetten arınmışlık gerçekleşemeyeceğinden bu fikrimizden de vazgeçtik. Allah affetsin. Saçma sapan plaj şemsiyelerinin altında şezlong olmadığı için kumla karışık havlularımızın üzerinde güneşten korunma çabalarımız sonuç vermedi, çok feci kavrulduk. Büfeler pahalı olduğu için daha önceden aldığımız uyarılar neticesinde evden temin ettiğimiz yiyecekleri sıkıntıyla bol bol tükettik ve dakikaları saydık. Gün boyu Cennet mahallesi nin buranın yanında Çırağan Sarayı gibi kaldığı hakkındaki espriler havada uçuştu durdu. Masaların yanıbaşında üstsüz dolaşan ve oturan hanımlar dan çocuklarımızı korumak bayağı zor oldu. Denizden çıkan tuzlu suyla yıkanan kumla kaplanan çocuklarımızı ve kendimizi havlularla temizlemeye gayret ettik. Duşların olduğu söylense de tuvaletlerin ahvalinden çıkardığımız ders sonucu duşları aramamaya karar verdik. Hem zaten ayaklarımızı yıkayalım bari diyerek gittiğimiz çeşme başından da suların kesik olması sebebi ile gittiğimiz gibi geri dönmüştük.Soyunma kabinlerinin azlığı nedeni ile kabinlerin önünde oluşan kuyruklar da bizi masamızın başında, havluların bakışlardan koruyucu etkisiyle zar zor giyinme yoluna sevketti.Dönüş yolculuğu için anonslar yapıldığında biz zaten çoktan hazırdık. Sabah geldiğimiz gibi döndüğümüz yolculukta bizi tek teselli eden yiyerek tükettiğimiz yiyeceklerden hiç olmazsa kurtulmuş olduğumuzdu. Eve geldiğimizde tüm yaşananları unututmaya çalıştık ve bu günle ilgili kayıtları silmeye karar verdik. Beni en çok üzen insanların bu muameleye mecburlarmış gibi katlanmalarıydı. Ben biraz homurdanınca "çok üstelemeyin bu da elimizden gider" gibi tepkiler bile aldım. Tesettürlü olmamız her yapılan haksızlığa boyun eğeceğimiz anlamına gelmiyor. Lütfen tepkilerinizi gösterin, gösterin ki bu gibi davranışları yok edebilelim. Bizler istismar aracı değiliz. Buna izin vermemeliyiz.Hala da ben bu plaja gitmek istiyorum diyenlere uyarım yukarıda yazılı olan turla bari gitmeyin. Alternatifler var. Onları arayın bulun. En azından yolculuk kabusu daha hafifmiş, aldığımız duyumlar böyle. Eğer kalabalık gidecekseniz kendi imkanlarınızla, en kötü ihtimalle ne bileyim taksiyle falan gidin. Sarıyer de ya da Rumeli hisarında kime sorsanız plajı size tarif eder. Benim bulunduğum semtten plaja 30-40 tl ye gidebilecekken servis dedikler o rezalete 4 yetikin 2 çocuk toplam 6 kişi 80 tl verdik. Zaten bu firmalar da başka bir hizmet vermiyorlar. Götürüp plaja bırakıyorlar, akşam da geri bırakıyorlar. Plaja giriş yetişkin için sadece10 tl. dolayısıyla 13-15 tl yi servise vermiş oluyorsunuz. O paraya şehirler arası yolculuk yapılır. Yazık. Son olarak her ne kadar ilgili kişilere gerekli uyarıları yapmış olsak da buradan tekrar uyarı yapmayı kendime vazife biliyor ve öncelikle "yazıklar olsun" diyorum. Hizmet yapıyoruz diye insanların durumlarından faydalanmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.
Melike Plajkurbanı 147 ay önce
Hanımlar dün yukarıda Sarıyer'de adı bahsedilen plaja gitme gafletinde bulundum. Tam anlamı ile bir kabustu. Çeşitli tur firmaları toplayıp insanları hanımlara özel bu plaja götürüyorlar. 23-25 tl arası fiyatlar var. Fakat tam bir rezalet. Özellikle tesettürlü hanımlara hizmet amacı ile düzenlenen bu turları, ne yazık ki yukarıda telefonları yazılı olan tur firması, tesettürlü hanımların denize girme imkanlarının kısıtlı olmasını fırsat bilerek sömürü aracı haline getirmiş. 18 kişilik ,üstelikte bagajı olmayan bir minibüse çoluk çocuk, çanta, valiz 20 tane yetişkin ve bilmem kaç tane çocuğu doldurdular. Sabahın 6:30 unda yola çıktığımız plaja , tüm İstanbul'u dolaşarak ve de orada burada bekleyerek 3 saatte anca varabildik. Daha yolun yarısında kaçacakmışız gibi ücretleri toplama başladılar. Çocukları kucağımıza almamızı istediler. Daracık minibüste 9-10 yaşındaki çocukları üstelikte kucağımızda valizler varken kucağımıza nasıl alacağımızı sorduk. Çocuklara yol ücreti almıyoruz sadece plaj ücreti alıyoruz diye bir cevap aldık ve 9 yaşındaki iki çocuğumuza tam ücreti verdik. Buna rağmen insanları topladıkça çocuklarımızı kucağımıza almamız istendi. Kabus gibi bir yolculuktan sonra plaja vardığımızda plajı işleten insanların bize gösterdiği muamele beni toplama kampına gelmişim gibi bir hisse kaptırdı nedense. 30 metre uzunluğunda ki plajda iğne atsan yere düşmez vaziyette güneşlenmeye, ve yine aynı durumdaki denizde kulaç atmaya çalışsakda her kolumuzu kaldırdığımızda birine çarpan kollarımız buna izin vermedi. Neyse çocuklar eğlensin bari dedik ve duruma katlanmaya çalıştık.Tuvaletlere gitme girişimimiz üstelik de paralı olan tuvalletlerden gelen ağır koku tarafından bertaraf edildi. Biz büyükler akşam eve dönünceye kadar tutma konusunda büyük bir sabır göstererek konuyu çözümlemeye çalıştıysak da çocukların ihtiyacı için "denize sal gitsin çocum" çözümünü uygulamaya mecbur kaldık. Namaz kılmaya çalışsak da tuvaletlerin bitişiğinde , nefis kokular eşliğinde ki mecsitte necasetten arınmışlık gerçekleşemeyeceğinden bu fikrimizden de vazgeçtik. Allah affetsin. Saçma sapan plaj şemsiyelerinin altında şezlong olmadığı için kumla karışık havlularımızın üzerinde güneşten korunma çabalarımız sonuç vermedi, çok feci kavrulduk. Büfeler pahalı olduğu için daha önceden aldığımız uyarılar neticesinde evden temin ettiğimiz yiyecekleri sıkıntıyla bol bol tükettik ve dakikaları saydık. Gün boyu Cennet mahallesi nin buranın yanında Çırağan Sarayı gibi kaldığı hakkındaki espriler havada uçuştu durdu. Masaların yanıbaşında üstsüz dolaşan ve oturan hanımlar dan çocuklarımızı korumak bayağı zor oldu. Denizden çıkan tuzlu suyla yıkanan kumla kaplanan çocuklarımızı ve kendimizi havlularla temizlemeye gayret ettik. Duşların olduğu söylense de tuvaletlerin ahvalinden çıkardığımız ders sonucu duşları aramamaya karar verdik. Hem zaten ayaklarımızı yıkayalım bari diyerek gittiğimiz çeşme başından da suların kesik olması sebebi ile gittiğimiz gibi geri dönmüştük.Soyunma kabinlerinin azlığı nedeni ile kabinlerin önünde oluşan kuyruklar da bizi masamızın başında, havluların bakışlardan koruyucu etkisiyle zar zor giyinme yoluna sevketti.Dönüş yolculuğu için anonslar yapıldığında biz zaten çoktan hazırdık. Sabah geldiğimiz gibi döndüğümüz yolculukta bizi tek teselli eden yiyerek tükettiğimiz yiyeceklerden hiç olmazsa kurtulmuş olduğumuzdu. Eve geldiğimizde tüm yaşananları unututmaya çalıştık ve bu günle ilgili kayıtları silmeye karar verdik. Beni en çok üzen insanların bu muameleye mecburlarmış gibi katlanmalarıydı. Ben biraz homurdanınca "çok üstelemeyin bu da elimizden gider" gibi tepkiler bile aldım. Tesettürlü olmamız her yapılan haksızlığa boyun eğeceğimiz anlamına gelmiyor. Lütfen tepkilerinizi gösterin, gösterin ki bu gibi davranışları yok edebilelim. Bizler istismar aracı değiliz. Buna izin vermemeliyiz.Hala da ben bu plaja gitmek istiyorum diyenlere uyarım yukarıda yazılı olan turla bari gitmeyin. Alternatifler var. Onları arayın bulun. En azından yolculuk kabusu daha hafifmiş, aldığımız duyumlar böyle. Eğer kalabalık gidecekseniz kendi imkanlarınızla, en kötü ihtimalle ne bileyim taksiyle falan gidin. Sarıyer de ya da Rumeli hisarında kime sorsanız plajı size tarif eder. Benim bulunduğum semtten plaja 30-40 tl ye gidebilecekken servis dedikler o rezalete 4 yetikin 2 çocuk toplam 6 kişi 80 tl verdik. Zaten bu firmalar da başka bir hizmet vermiyorlar. Götürüp plaja bırakıyorlar, akşam da geri bırakıyorlar. Plaja giriş yetişkin için sadece10 tl. dolayısıyla 13-15 tl yi servise vermiş oluyorsunuz. O paraya şehirler arası yolculuk yapılır. Yazık. Son olarak her ne kadar ilgili kişilere gerekli uyarıları yapmış olsak da buradan tekrar uyarı yapmayı kendime vazife biliyor ve öncelikle "yazıklar olsun" diyorum. Hizmet yapıyoruz diye insanların durumlarından faydalanmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.
A.Erdil 125 ay önce
Ben yüzme olarak okyanussporu tercih ediyorum .. gerçekten kaliteli ve ekonomik çok temiz ... İçi dışı ferah ... ulaşabilceğiniz numaraları aşağıda yazıyorum ... faailiyet alanlarıda çok geniş.. OKYANUS SPOR FAALİYET ALANLARI.. Çakmak bayanlara özel yuzme ,çakmak spor salonu, yuzme dersi, yüzme havuzu çekmeköy, yuzme egitimi ,bayanlara özel havuz,ataşehir bayanlara özel havuz, atakent bayanlara özel havuz, ümraniye bayanlara özel havuz,tepeüstü spor ataşehir,Halı saha, , çim halı saha, Bayanlara özel spor ataşehir,Spor merkezi , spor tesisi ,sağlıklı yaşam merkezi , maç,Halı Saha, yapay çim, Spor, tesis, spor sahaları, çakmak halı saha, çakmak spor tesisi,ataşehir bayan fitness, bayanlara özel fitness, ümraniye fitness,bayanlara yüzme dersi ,spor merkezi,spor center,ataşehir spor merkezi,tepeüstü ,Yüzmeyi öğretiyoruz.. ÇEKMEKÖY ,Yuzme kursu, yuzme dersi, yüzme havuzu, yuzme egitimi, yüzme antrönürü, yuzme antronoru, istanbul yüzme,yetişkinlere yuzme,yetişkinler yüzme, yüzme dersi, tesisimizde verilmektedir,çakmak çocuklara yüzme kursu , Buhar Odası, Türk Hamamı, Şok Havuzu , Bayan İçin Fitness, Fitness ile zayıflayın, diyet ,diyetisyen ,zayıflama fitness,bayanlara özel zayıflama, fitness ile zayıflama ,diyetisyenle zayıflama konularında uzman kadromuz çalışmaktadır .. Her türlü sorunuz için bize danışabilirsiniz.. www.okyanusspor.com +90.216.365.08.19 +90.216.365.08.20
dilek 135 ay önce
ii günler ben 10 arkadaşımla plaja gitmek istiyoruz parası önemli değil yeterki insan gibi muammele yapılsın ve kapalı bayan denizleri olmasını istiyruz...........gecen sene poyraz köye gitmiştik kişi başı 20 tl di güzel yer fakat kapalı bayanlar için uygun değil bence çünkü poyraz köyün bayanlarla erkekler arasında bi pankart var fakat bu pankart 2 metre ve bi erkek bayanları gözetliyo rahatca giremedik denize sıfır kol bi badi ve kısa eşofmanla kalmak zorunda kaldım.. ve poyraz köyü kimseye ve kimseye tercih etmiyorum....benim istediğim gibi bi blaj varsa yorum yazabilirmi acaba.....oruc tutmadan gitmek istiyoruz..........
mehmet 147 ay önce
BAYANLARA ÖZEL AİLE PLAJLARIMIZ HİZMETE AÇILMIŞTIR. HAFTANIN 6 GÜNÜ BAYANLARA, PAZAR GÜNLERİ KARMA. . . SARIYER ALTINKUMDAYIZ. ULAŞIM-MASA SANDALYE BİZDEN GÜNÜN KEYFİNİ SÜRMEK SİZDEN. İSTANBUL UN HER YERİNDEN SERVİS İMKANI SAĞLANIR. GENÇLER TUR FARKIYLA GÜZEL BİR GÜN GEÇİRİN. . . RANDEVULAR İÇİN 1 GÜN ÖNCEDEN HABER VERİLMESİ RİCA OLUNUR. İRTİBAT TEL:0212 657 64 64 SADE VE SADECE 23 TL
GÖZDE BABAL 134 ay önce
hafta sonu gittik sarıyer altınkuma berbat bir yer bayanlara özel diyorlar erkekler teknelerle kayıklarla geçiyor ve pislik içinde orası neden erkekler geçiyor dendiğindede deniz napalım diyorlar rezalet ve para tuzağı sakıın gitmeyin
Daha fazla yorum
x
Site deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.