Ana Sayfa Girişimcilik

Girişimcilik

Girişimcilik hakkında yazı ve makaleler. Girişimciler için seçilen özel bilgilendirme ve ayrıntılı makaleler içeren kategorimizdir.

İşletmenizi Pazarlarken Youtube’u Nasıl Kullanmalısınız?

2005 yılında faaliyete geçtiğinden bu yana giderek artan kullanıcı sayısı ve etki mekanizması ile dünya devleri arasına giren Youtube, işini pazarlamak isteyenlerin mutlaka varlık göstermesi gereken platformlar arasında yer alıyor.

Gelecekte Kaybolacak Meslekler

Geleceğin meslekleri şimdiden konuşulmaya başlandı! Yapay zekanın ve teknolojinin ilerlemesi gelecekte kaybolacak meslekler hakkında öngörüleri çoğaltıyor. Bu yazımızda geleceğin meslekleri ve günümüz meslekleri arasındaki güç mücadelesini ele alacağız.

Genç Girişimcilerden İlham Veren 10 Başarı Hikayesi

İlham veren başarı hikayeleri girişimcilik kariyerine başlamak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu cesareti veriyor. Bu yazımızda genç girişimcilerin ilham veren başarı hikayelerini bulabilirsiniz.

İşinizi Instagram Üzerinden Nasıl Pazarlarsınız?

Sosyal medyada varlık gösterebilmek için ünlü bir blogger, çok para kazanan bir fenomen, sanatçı ya da köklü bir şirket sahibi olmanız gerekmez. İşletmenizin tanıtımını yapabileceğiniz sosyal medya platformları sayesinde kazancınızı arttırabilir, müşteri sadakati sağlayabilir, marka bilinirliğinizi arttırıp marka değerinizi yükseltebilirsiniz. Bu yazımızda işini instagram üzerinden pazarlamak isteyenlere en temel kuralları hatırlatacağız.

Markanızı Elden Ele Gezdirecek Etkili Bir Broşür İçin Tavsiyeler

Broşürlerin modasının geçtiği yanılgısına düşmeyin! Küçük işletmeler için önemini koruyan bu pazarlama yönteminden maksimum verim elde etmek için yazımızdaki taktikleri uygulayın!

İlk Kez İş Kuran Girişimcilerin Yaptıkları 7 Hata

Tüm girişimciler hata yapabilir; zaman, yapılan hataları da yapılacak olanları da telafi eder. Yine de tedbirli olmakta faydı vardır. Bu yazımızda girişimcilik kariyerine ilk kez adım atanların yaptıkları hataları bulabilirsiniz.

Girişimcilere Özel Beyin Fırtınası Teknikleri

Fikrinizin tükendiğini, yaratıcılığınızın örselendiğini hissettiğiniz hiç oldu mu? Eğer yanıtınız “evet” ise bu yazımızda girişimcilerin yardımına koşacak beyin fırtınası tekniklerini bulabilirsiniz.

En Başarılı Genç Girişimciler ve Sırları

Dünyaya giderek yayılan girişimcilik furyasının kaynağı başarılı genç girişimciler olabilir! Milyonlarca ve hatta milyarlarca dolarlık fikirleri ile iş dünyasına damga vuran genç girişimciler hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyetinin Önemli Olmasının 5 Nedeni

Bir şirketin başarısını etkileyen birçok faktör vardır ve müşteri memnuniyeti bu faktörler arasında özel bir yere sahiptir. Bu yazımızda müşteri memnuniyeti ve memnun müşteri kavramlarının neden bu denli önemli olduğunu açıklayacağız.

Elon Musk Kimdir? Elon Musk Hakkında Hiç Bilmedikleriniz

Kimilerine göre dahi, kimilerine göre çılgın bir girişimci. Kimileri için bir hayalperest kimileri için ise çetin bir iş adamı… Bu yazımızda “Elon Musk kimdir?”, “Elon Musk doğum tarihi nedir?”, “Elon Musk kimdir hayatı hakkında neler bilinmelidir?” gibi soruları yanıtlayacağız.

Girişimcilere Ders Niteliğinde Sözler

Motivasyon, sorgulama, başarı sırrı ve çıkarılacak onlarca ders… En güzel sözler, en motive edici sözler, en anlamlı iş sözleri ve daha fazlası için yazımızı okuyabilirsiniz.

Dünyanın Değişik Yerlerinden Pek Bilinmeyen Meslekler

Dünyada bilinmeyen meslekler para kazanmanın en ilginç yolları olarak kabul ediliyor. Kimi zaman tuhaf olarak nitelendirilebilen özel meslekler girişimcilere de esin kaynağı oluyor.

Genç Girişimciler İçin Yenilikçi İşletme Fikirleri

Teknolojinin ve ihtiyaçların sürekli olarak değişmesi ve gelişmesi iş hayatında da yeni fırsatlar doğmasına neden oluyor.

Gençler İçin Girişimcilik Tanımı

Son yıllarda girişimcilik ve girişimcilik ile ilgili olan tüm kavramlar özellikle gençler tarafından daha fazla merak edilir hale geliyor.

Dijital Pazarlama Terimleri – En Popüler 20 Dijital Pazarlama Terimi

Hedef kitlenize yönelik içerik üretebilir, dikkat çeken dijital reklam kampanyalar düzenleyebilir. Karşınıza çıkan terimlere sonuç odaklı ilerliyebilirsiniz.