Oteller için yeni fikirler – Sosyal Medya

Oteller için yeni fikirler - Sosyal Medya
oteller için fikirler

The Madison Washington DC oteli Açılış töreni boyunca sosyal medya hizmetlisi sunuyor.

The Madison Washington DC, müşterilerin ziyaretlerini arşivlemek ve onların online profillerini güncel tutmak için bir sosyal medya hizmetlisi içeren özel bir paket sunuyor.  Ushuaïa Ibiza Beach Hotel’in hizmete aldığı anında Facebook güncelleme kabinleri gibi uygulamalar, ek çok seyahat sever için seyahat notları almak deneyimin önemli bir parçasıdır. Geçtiğimiz hafta başındaki açılış töreni ile birlikte The Madison Washington DC, müşterilerin ziyaretlerini arşivlemek ve onların online profillerini güncel tutmak için bir sosyal medya uzmanı içeren Inaugural Town and Country paketini sundu.

oteller için fikirler
oteller için fikirler

Paketi satın alan müşteriler, açılışa katılan ünlülere yakın bir konumda otelde dört gecelik konaklama hizmetlerinden yararlandılar. Brooks Brothers‘ın kişisel alışveriş danışmanı ve 22 kişilik özel Beyaz Saray turu ile birlikte otel ziyaretçilere eşlik etmek ve metin, fotoğraf ve video oluşturmak üzere Anchor Media‘dan Victoria Devine‘ı görevlendirdi. Müşterilerin çeşitli sosyal medya hesaplarına erişerek, Devine onların arkadaşlarını seyahatin detayları hakkında bilgilendiriyor. Misafirlerin çevredeki faaliyetler esnasında tüm olanlarla ilgili güncel bilgilere sahip olması için, otelde ayrıca ücretsiz yüksek hızlı internet hattı ve diz üstü bilgisayarlar ve telefonlar için şarj istasyonları ile donatılmış Medya Karargah Odası da kuruldu.

Sosyal Medya Hizmetlisi, ziyaretin arşivleme kısmı ile ilgilenerek seyahatin stresini bir nebze olsun azaltmayı amaçlıyor. Bu fikir, daha uzun vadeli konaklama hizmetleri için de başarılı olabilir mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here