“Ne İş Yapabilirim” Diyenler İçin Geleceği parlak 42 iş fikri

Geleceği parlak iş fikirleri

İş fikirleri yeni dünya ile genişliyor, iş alanları artıyor. Ne iş yapabilirim diyenler geleceğin favori işlerini inceleyebilirsiniz. Geçtiğimiz 10 yılın gözdeleri artık tarih oluyor. İşte size son yıllarda yıldızı parlayacak 42 iş önerisi. Nasıl bir dükkan açarsam kaç lira kazanırım diye merak edenler bu haberi okumadan geçmesin.

Geleceği Parlak İş Fikirleri
Geleceği Parlak İş Fikirleri

1- İş fikri: Eşarp mağazası açmak karlı bir iş fikri. Silk Home mağazaları 150 bin liraya kuruluyor ve yakında 14 mağazaya ulaşmış olacak. Eşarp işinde iki iş birden birleşiyor. Hem mağazacılık yapabiliyor hem de internet satışları konusunda marka girişimciye destek oluyor. Bu iş fikrini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

2- İş fikri: Krep, Waffle ve Kahve kültürünün birleştirilmiş halinde olan konseptler revaçta. Bu tarz yerler genellikle öğrencilerin yoğun olduğu lokasyonlarda kuruluyor ve yoğun talep görüyor. Sadece popüler olan şehirler değil üniversitelerin olduğu tüm bölgelerde bu işi yapmak mümkün.

3- İş fikri: Gıda üzerine alışveriş merkezleri ve popüler olan caddelerde yapılan Kiosk tarzı işlerde yakın geleceğin kazandıran iş fikirleri arasında yer alıyor. Caddelerde daha çok dondurma, mısır satışı, sandviç satışı ve çiğ köfte gibi ürünler satılırken alışveriş merkezlerinde pizza, kahve ve soft dondurma otomatları ilgi görmeye devam ediyor.

4- İş fikri: Bebek ve çocuk giyim sektöründe bayilik veren Carvel Kids ile iletişime geçebilirsiniz. 140 bin liralık bir yatırımla kurabileceğiniz bu iş için bu yazıyı Carvel Kids bayilik okuyabilirsiniz.

5- İş fikri: Uzak doğu sporları üzerine eğitim veren yerler genelde az kazandırıyor gibi görünüyor. Yalnız burada işletme modeline yenilik katanlar kazanmaya devam ediyor. Örneğin bu yıl orta öğretim görülen okulların bir kısmında özel karate dersleri verilmeye başlandı. Okul yönetimi ile anlaşma yapan spor kulüpleri hem yeni öğrenciler kazanıyor hem de okulun beden eğitimi salonlarında kurslar düzenliyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Az sermaye ile yapılacak 40 iş fikri

6- İş fikri: Buz pistleri avm’lerde giderek yaygınlaşıyor. Özellikle çocuklar tarafından sevilen buz pistlerinin kar marjları da çok yüksek ve talep büyük. Bu alanda yatırım yapmak isteyen girişimciler ise 1 milyon tl ile 100 bin tl arasında sermaye ayırmaları gerekli. Sentetik buz pisti ve normal buz pisti olarak ikiye ayrılan bu işte sentetik olan buz pistleri hem maliyet açısından uygun hem de daha çabuk kurulabiliyor.

7- İş fikri: Sağlıklı yaşam ve zayıflama Sağlıklı yaşam, son yılların en hızlı büyüyen pazarı. Henüz bakir olan bu pazarın yılda yüzde 500 oranında büyüdüğü belirtiliyor. Türkiye’de 20 milyon kadın bu pazarın hedef kitlesi. Türkiye’de yeni yeni büyümeye başlayan sağlıklı yaşam sektörünün ABD’deki cirosal büyüklüğü 100 milyar dolar civarında. Uzmanlar önümüzdeki beş yıl içinde bu pazarın dünyada 1 trilyon dolarlara ulaşacağını öngörüyorlar.

8- İş fikri: Doğrudan satış firmaları da iş fikirleri olarak güncelliğini koruyor. Avon, Herbalife, Amway, Oriflame, Kyani gibi yüzlerce firma anında girişimcilere iş imkanı sağlıyor. Bu tarz işler ile ek gelir kazanan bir çok kişi olduğu gibi, bu iş modelini kendi şirketlerine adapte edenlerde çok kazanıyor.

9- İş fikri: Masaj salonları kazandırmaya devam ediyor. Masaj salonu açmak diğer bir çok işletmeye göre daha akıllıca bir fikir olarak görülebilir. Genelde orta ve üst segmentlerin tercih ettiği masaj salonu işinde farklı olmak ve verilen hizmetin müşteriyi memnun etmesi gerekiyor. İş sahası çok geniş olan masaj sektöründe otellere de ayrı olarak hizmet verebiliyorsunuz.

10- İş fikri: Güzellik ve kozmetik sektörü neredeyse tüm krizlerde ayakta duran bir sektör. Hatta sadece kozmetik 2017 yılında kar seviyesini hiç kaybetmeyen ve bunca ekonomik sıkıntılara karşı ayakta durabilen ikinci sektör olarak karşımıza çıkıyor. Güzellik salonlarında kalite ve müşteri memnuniyeti ise ön planda tutuluyor. Hizmet verdiğiniz kişilerin yorum ve tavsiyeleri ise sosyal medya başta olmak üzere bir çok mecra da yayınlanıyor.

11- İş fikri: Sigarayla terapi savaşı: Sağlıklı yaşam bilincinin yükselmesi ve restoran, cafe gibi kapalı alanlarda yasaklanmasıyla artan sigara bırakma merkezleri yeni girişimlerin de adresi oldu. Sigara bırakma terapilerinin yanı sıra, bitkisel ilaçlarla da hizmet veren bu merkezler başarısına göre ayakta kalabiliyor.

12- İş fikri: Robot sektörü diğer iş fikirlerinden farklı olarak son yıllarda çok hızla gelişen sektörlerden birisi. Özellikle yatırım sitelerinde robotlar ile ilgili bir çok fikir hiç zorlanmadan istediği finansmanı almayı başardı. Robot oyuncakların yanı sıra evde kullanılabilen temizlik amaçlı robotlar ve iş yerinde işleri hafifletecek yardımcı robotlar sektörde çok satılıyor. Sadece farklı amaçlar için üretilen robotlar bile geleceğin en çok kazandıran işleri arasında yer alabilirler.

13- İş fikri: Kargo sektöründe drone ile teslimat dönemi yakın zamanda başladı ama henüz dünyanın her yerinde yaygın değil. Amazon ve diğer e ticaret firmalarının denediği bu yöntemler başarılı olmaya yatkınlar. Drone teslimatı özellikle e ticaret sitelerinde ön planda gözüküyor. Ama ileri de şirket evrakları ve kuyumculuk sektöründe de popüler olabilir.

14- İş fikri: 5d sinema ve 9 d sinema geçtiğimiz yılların başarılı işlerinden. Özellikle belirtmek isteriz ki lokasyonun iyi olduğu bir yerde bu iş ayda 100 bin lira üzerinde para kazandırabiliyor. Lokasyondan kastımız ise Pendik’te ki Viaport ‘un girişinde yer alan 5d sinema gibi yerler. Bu iş fikrinde yapılan kampanyalar ve filmlerin kalitesi ise çok önemli.

15- İş fikri: Mobil kafe sektöründe ise ülkemizde bazı koşulları sağlamak zor gözüküyor. Belediyelerden izin alınması en büyük problem olarak karşımıza çıksa da yurt dışında bu işi çok geliştirmiş ve franchise vererek büyüme potansiyeli yakalamış firmalar var. Mobil kafe işi özellikle caddelerde ve turistik yerlerde çok güzel iş yapabiliyor.

16- İş fikri: Oyun evleri alışveriş merkezlerinde kurulmaya başlandı. 30 dakikalık basit donanımlı oyun evleri iyi paralar kazandırıyor. Alışveriş sırasında çocuklarını buraya bırakan aileler de bu işin yapılmasından mutlu. Çünkü bu sayede hem dinlenebiliyorlar hem de bazı kısa alışverişlerini rahatlıkla yapabiliyorlar.

17- İş fikri: Meyve tasarımlı standlar ilgi çekiyor. Taze sıkılmış meyve suyu için özel oluşturulan konseptlerde meyve suyu satan firmalar daha çok kazanıyor. Bir çok meyveyi hem sade hem de farklı lezzetler ile sunan firmalar var. Meyve suyunun bir güzel tarafı da her mevsime göre özel menüler oluşturabilmeniz.

18- İş fikri: Çay evleri popüler oluyor. Türk halkının milli içeceği olan çay için artık özel konsept çay evleri yapılıyor. Kahve kültürüne alışamayanlar özellikle bu tarz yerlerde daha rahat ediyor. Çaykur çay evleri de son yıllarda daha çok görülmeye başlayan işlerden birisi.

19- İş fikri: Özel günlere çikolata ve meyve çiçekleri: Bir işin başarılı olabilmesi içininovasyon şart. Örneğin, özel günlerde klasik hediyeler arasında sayabileceğimiz ‘Çiçek mi çikolata mı?’ ikileminde kalıyorduk. Bu boşluğu gören firmalar inovatif bir fikir ortaya koydu ve son yılların en moda girişimlerinden biri olan çiçek görünümündeki meyve sepetlerini yarattılar. Bu girişimin özellikle tüketici tarafından tercih edildiğini görüyoruz.

20- İş fikri: Frutation: Frutation’ markası için franchising verecek girişimciler arıyor. Öncelikli olarak İstanbul’da yer almak üzere, İzmir, Antalya, Adana gibi potansiyeli yüksek illere franchising verilecek. Franchise’lardan giriş bedeli olarak 30 bin dolar alınıyor. Mağazayı açmak için harcanması gereken toplam tutar ise 200 bin lira ile 250 bin lira arasında değişiyor

21- İş fikri: Funpark: Türkiye’nin çeşitli illerinde altı noktada yer alan Funpark da bu işe ilgi duyanlara yeni bayilikler veriyor. 5D sinema işletmeciliği yapılabilecek uygun yerler, başta alışveriş merkezleri ve yoğun yaya akış trafiği bulunan caddeler de bayilik verecek olan Funpark, yatırımcıdan franchising bedeli almıyor. Film desteği verdiği girişimcilerine bir yıl garantili teknik servis, montaj ve kurulum da sağlayan Funpark, aylık minimum 15 bin lira kazanç vaat ediyor.

22- İş fikri: Modernleşen seyyar arabaları: Artık kendi işini kurmak isteyen yatırımcılar sabit bir dükkânda bulunup, bu mekânın kira bedelleri gibi giderlerin planlamasını yapmak durumunda değiller. Farklı ve çeşitli iş fırsatları gün geçtikçe çoğalıyor. Yiyecek arabaları da bunlardan biri. Buna örnek olarak pilav arabalarını verebiliriz. Örneğin pilav, özel tasarım araba zincirleriyle yeni bir boyut kazandı.

23- İş fikri: Bir yudum hijenik su için: Hijyen sağlayan ürünlere bu anlamda son yıllarda oldukça hatırı sayılır bir talep var. Zira damacana suyun ekonomik olmaması nedeniyle artık tüketiciler ev ve işyerlerinde su arıtma cihazlarını tercih etmeye başladı. Bu alanda pazarın hızlı bir şekilde büyüyeceği tahmin ediliyor.

24- İş fikri: Ozmagic: Bu ürünlerden biri olan ‘Ozmagic’, bu pazarın yeni oyuncuları arasında karşımıza çıkıyor ve bayilik için de girişimcilere fırsat sunuyor. ‘OzMagic’, musluklara takılarak ozonlu su üretme aracılığıyla sterilizasyon yapan bir ürün. Ürünün Türkiye distribütörlüğünü ise Özcanoğlu Dış Ticaret üstlenmiş. Bayinin peşin mal alımlarını karşılayabilecek kadar işletme sermayesinin olması gerekiyor. Bu miktar sipariş bazında çalışıldığında 500 ile 1000 Euro arasında değişiyor.

25- İş fikri: Zet Group: Yeni nesil tasarruf ürünleri sunan Zet Group, ‘Tordes’ adlı ürünüyle mineral açısından zengin ve sağlıklı içme suyunu ev ve işyelerinde tüketiciye kendisinin üretmesi olanağını tanıyor. Bayinin bölgesinde yapacağı reklamlarda ayrıca maddi destek de sağlanıyor. Bayilerin elde edeceği ciro performansa dayalı olarak değişirken ortalama aylık ciro 8 ile 12 bin lirayı buluyor. Kâr marjı bayilik sisteminde yüzde 47 civarında. Ayrıca ciro üzerinden herhangi bir bedel alınmıyor.

26- İş fikri: Takı ve aksesuardaki fırsatlar: Takı ve aksesuar sektörünün Türkiye’deki pazar büyüklüğü markasız ürünlerle birlikte 500 milyon lirayı buluyor. Türkiye’de son dönemde markalaşmanın hızlandığı bu sektörde yüzde 300 kar marjlarının olması yatırımcısının iyi bir kazanç elde etmesini sağlıyor.

27- İş fikri: Black & White Accessories: Black & White Accessories kadın dünyasında eksikliği hissedilen aksesuar ürünlerini satış stratejilerine uygun olarak tasarlanmış mağazası ile tüketicilere ulaştırıyor. Marka bu amaçla anahtar teslim franchising veriyor. 30-35 metrekarelik bir mağaza için toplam yatırım bedeli 50 bin lira oluyor. Kâr marjı yüzde 200-300 aralığında olurken aylık 15 bin lira ciro yapılabiliyor. Bunun 8-9 bin lirası da yatırımcıya kâr olarak kalıyor.

28- İş fikri: Jeune&Belle: Şirket franchise ücreti, cirodan yüzdelik pay ve reklam katılım payı almıyor. Jeune & Belle mağazasına sahip olmak için hareketli bir cadde veya alışveriş merkezinde 40-50 metrekarelik mağaza kiralamak gerekiyor. Yatırımın tutarı 80-100 bin lira arasında değişiyor. Bu maliyetin yüzde 50’sini nakit kalanını ise 150 gün vade ile ödemek mümkün. İşletmelerin kar marjı yüzde 250’leri bulabiliyor.

29- İş fikri: Büfeciliğin yeni yüzü: Geçmişte merkezi yerlerde köhne, küçük dükkanlar şeklinde faaliyet gösteren büfeler son yıllarda modern, lüks bir tarza büründü. Özellikle son iki yılın revaçta işlerinden biri olan modern büfecilikte neredeyse her gün yeni markalar çıkmaya başladı. Büyümeye çok açık bir pazar olan modern büfecilikte şu anda var olan markalar pazarın sadece yüzde 25’ini kullanıyorlar. Büyüme gerçekleştikçe pazardaki rekabetin artması, kurumsallaşan ve işini iyi yapan markaların ön plana çıkması bekleniyor.

30- İş fikri: Marmaris Büfe: Marmaris Büfe, alışveriş merkezlerinde açılan ilk yerli fastfood markası olma özelliğini taşıyor. 20’nin üzerinde şubesi olan marka, franchise zincirini genişleterek, Ankara, İzmir ve Antalya dışında franchise sayısını 30”²a ulaştırmayı hedefliyor. Franchise alacak yatırımcıların 50-60 metrekarelik dış bahçesi olan 100-150 bin lira arası yatırım yapması isteniyor. Kar marjı ise yüzde 20-30.

31- İş fikri: Bambi Cafe: Bambi Cafe İstanbul’daki 17 şubesiyle faaliyet gösteriyor. 2011 yılından itibaren İstanbul ve büyük iller ile nüfusu 60 binin üstündeki ilçeler için franchise verilmesi planlanıyor. Bambi Cafe açmanın maliyeti franchise bedeli hariç 100-200 metrekarelik bir mekan için ortalama 300-400 bin lirayı buluyor. İlk 3-6 ay arasında kâr etmesi beklenmeyen işin şubenin konumuna göre yatırımcısına yıllık 200-800 bin lira kazanç sağlayacağı belirtiliyor.

32- İş fikri: Etiler Marmaris Büfe: En hızlı büyüyen modern büfe markalarından biri olan Etiler Marmaris Büfe, bugün 40 mağazalık bir zincire dönüştü. İstanbul Bakırköy’deki yeni genel müdürlüğünde yeni bir yapılanma içerisinde olan Etiler Marmaris Büfe, önümüzdeki yıl sonuna kadar 60 şubeye ulaşmayı planlıyor. Yatırım maliyeti 50-70 metrekarelik mağazalar için anahtar teslimi 75 bin dolar, giriş bedeli ise 25 bin dolar. Kâr marjı yüzde 25-30 civarında.

33- İş fikri: Çevreye duyarlı eko temizleme: Sektörde uzun yıllardır boy gösteren geleneksel kuru temizleme işletmelerinin yanı sıra sayıları 20’yi bulan zincir şirketler de faaliyet yürütüyor. Hem de her geçen gün performanslarını daha da artırarak. Sektöre getirilen AB standartları çerçevesinde üç yıl önce ikinci el makine ithalatı yasaklandı.

34- İş fikri: Eco Dry: Yönetim Kurulu Başkan’lığını Şahin Akdoğan’ın yaptığı şirket, İspanyol Unisec şirketinin Türkiye temsilcisi. 13 ve 19 kg boyutlarındaki Unisec makinelarında bulunan karbon filtresi çevresel koruma sağlıyor. Tüm mimarlık ve eğitim çalışmaları verilmek suretiyle asgari 70 metrekarelik bir Eco Dry bayiliğini 60 bin Euro’ya kurmak mümkün. Şirket, ilk yıl franchising bedeli almıyor

35- İş fikri: Kurumsal emlakçılık: Son yıllarda konut sektörünün hızlı bir gelişim içerisine girmesiyle gayrimenkul danışmanlığı konusunda hizmet veren şirketlere daha sık rastlar olduk. Gayrimenkul danışmanlığı, hem profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti verirken hem de gayrimenkul kiralama ve satışı hizmetlerini bir arada sunan kapsamlı bir iş modeli. Bu anlamda pek çok kurumsal şirket bayilik ağlarını büyütüyor.

36- İş fikri: Arthur&Miller Real Estate: Franchise giriş bedeli olarak yıllık 3 bin dolar isim hakkı talep ediliyor. Girişimci adayı, franchise giriş bedelini, yaptığı sözleşmenin süresine göre yıllara yayarak ödeyebiliyor. Ayrıca franchise’dan aylık 750 lira hizmet bedeli alınıyor. Standart bir gayrimenkul ofisi için öngörülen yatırım miktarı ortalama 15 bin lira

37- İş fikri: Turyap: Turyap’tan bayilik alıp emlak danışmanlığı yapmak isteyenler öncelikle bir haftalık eğitimden geçiriliyor. Tapu, imar bilgiler, pazarlama ve iletişim eğitimlerini verildiği girişimciler isim hakkı bölgeye göre değişiyor. ancak hizmeti bedeli 110 dolar + KDV.

38- İş fikri: Coldwell Banker Türkiye: ABD’de marka değeri en yüksek gayrimenkul şirketi olarak bilinen Coldwell Banker Türkiye’de de yeni bayiliklerle büyüyecek. Şu an 20 olan franschise sayısını üç yıl içinde 150’ye taşımayı planlayan Coldwell Banker, özellikle Marmara bölgesinde bayiliklerle veriyor. Coldwell Banker’ın bayisi olmak için ilk aşamada ödenecek franchise bedeli ise 15 bin dolar civarında.

39- İş fikri: Tavukçuların büyümesi hız kesmiyor: Fast food sektörü küresel krizden etkilenmeyen sektörlerden biri olarak oldukça dikkat çekmişti. Çoğu sektöre işten çıkarmalar, finansal krizler baş gösterirken hepimiz fast food sektöründe ciroların arttığına şahit olduk. Yabancı zincirlerin Türkiye pazarına girmesiyle fast food sektöründe artık tavuk firmaları hızla şubeleşiyor.

40- İş fikri: Wienerwald: Küresel krizin yaşandığı 2009 yılında açılan Alman piliç çevirme markası Wienerwald, Türkiye’de hızla büyüyor. Wienerwald Express konsepti için ortalama yatırım maliyeti 230 ile 260 bin lira arasında değişiyor. Yatırımcıdan franchise giriş bedeli alınmıyor. Ancak ciro üzerinden aylık yüzde 2 royalty bedeli alınıyor. Bir franchise aylık ortalama 80 ile 90 bin lira arasında ciro elde edebiliyor.

41- İş fikri: Tavvuk: Keskinoğlu, 2,5 milyon dolar harcayarak kurduğu ‘Tavvuk Restaurant’a franchise vererek Türkiye’nin tüm illerine yayılmayı planlıyor. Şirket, 2012”²ye kadar 200 restoran açarak binden fazla kişiye istihdam sağlamayı, 2015 yılına kadar ise 500 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Franchise ücretinin 30 bin lira olduğu ifade ediliyor. Şirket franchising vermeye en kısa zamanda başlayacak.

42- İş fikri: Yarışmalar dans kurslarının yıldızını parlattı: Tan Sağtürk Dans Okulu İstanbul, İzmir, Samsun, Trabzon, İzmit olmak üzere beş ilde 8 okulla faaliyet gösteren Tan Sağtürk Dans Okulu da şubeleşerek büyüyen kurslardan. Başvuru İçin: 0212 296 83 61 Burçin Orhon Dans Kursu Son yıllarda yoğun iş temposu ve stresten uzaklaşmak isteyenlerin tercih ettiği dans kursları da girişimcilerin gözdesi oldu. . İrili ufaklı pek çok girişimin devreye alındığı dans kurslarının önde gelen isimlerinden biri olan Burçin Orhon Dans Kursu, bu ilgiye karşılık şu günlerde bayilik verme konusunda çalışmalarını sürdürüyor.

354 YORUMLAR

 1. Manisa’da kafe açmak istiyorum, 200.000TLye kadar bütçem var frenchise firmaları ile 400/500bin TL civarı anlaşılabiliyor. Karaköy tarafında düşünüyorum yakında güzel şeyler olacak.Gözüme kestirdiğim bir mekan var. Kendime güvenilir ortak arıyorum. İşletmecilik deneyimim var. Kendime güveniyorum. Ortak olmak isteyenler bana ulaşsın lütfen.

 2. Arkadaşlar merhaba Solucan Gübre Üretimi yapıyorum son yıllarda oldukça revanşta olan ve pazar ağı oldukça geniş olan bir sektördür.Bütçenize göre düşük maliyetle ve ek iş olarak yapabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için ve üretime başlamak için bizi arayınız. 05384796846

 3. Bursadan selamlar
  Ben inşaat dekorasyon sektöründe 12 yıllik profesyonel deneyime sahibim kaba inşaat tadilat vs bütün inşaat dallarında bilgili ve deneyimliyim bu sektörde is aramaktayim yada beraber kurabilecegimiz bir yapı market sohwrum farketmez.
  Iletisim:0546 621 6166

 4. Öncelikle herkeze hayırlı uğraşılar diliyorum .
  ortak yatırmcılar ve yayatırımcılar için balkanlarda Ticaret yapmak isterse her konuda gelecegin hedef Noktası olan yer .Buğra 05356527097

 5. Merhaba arkadaşlar benimde bir önerim var benim param yok olan varsa bulunduğum semt tek doğru düzgün bir spor salonu yok bu aralar spor salonları oldukça popüler geniş sermaye ile kurulacak iyi bir yer çok güzel paralar kazandırıyor şöyle düşünün bir salonun yıllık abonelik 1500 TL den başlıyor 3000 üyelik yıllık 4 milyon 500 TL brüt ciro senelik gider 2 milyon TL kalan 2 milyon 5 bin düşünen arkadaşlar bana [email protected] gmail adresinden ulaşabilir

 6. arkadaşlar mrb bana yurtdışı bağlantısı olan veya yurtdışında yaşayan ordan kozmetik üzerine bana ürün göndere bilecek arkadaşlara ihtiyacım var.ilginen var ise mail adresime yazabilir
  [email protected]

 7. Selam arkadaşlar öncelikle bu fonu baktığım zaman bizim insanları durumda nekadar zor olduğunu görebiliyorum o kadar para yok şu kadar para iş kur falan filan konuşup hiç bir vaatte bulunmıyorum ben yurtdışında kalıyorum ticaret yapıyorum şayet istediğiniz ürünler varsa yurtdışından istediğiniz bir ürün varsa temin anlamıyla Bu tabii 1. 2 telefon bir araba motoru ne bileyim böyle saçma sapan istekler haricinde ciddi çalışmak istiyorum gerçekten para kazanmak isteyen girişimci arkadaşlara söylüyorum Almanya Danimarka Fransa Hollanda Belçika İngiltere İsviçre İsveç buralarda size yardımcı olabilme imkanınız var öncelikle şunu istiyorum biz komisyon hesabı çalışıyorum Ürünümüzü pazarlana ürünü müşterileri numunesini isterler ya da ürünü görmeye gelirler memnun kalırsalar ürün karşılığı nakit olarak sizin hesabınıza yatırırlar ürünlerini götürürler aynı şekilde sizin için de geçerli burada beğendiğiniz bir ürün varsa firmanın hesabından yeni alacak olduğunuz uretiçi firmanın hesabına ucretını yetiyorsunuz o firmadan bize ödeme hakkında belge geldiyinde ürününüz naklıyat ve gümrük işlemlerini yapıp elimize teslim edilir güzergah üzerindeki bütün rizikolar kaza ve sayre şeyler kaskosu ve sigortası bizim firmayı tarafından karşılanır şimdiden herkese hayırlı kazançlar
  Bize ulaşın 004915789226289

 8. 3 d ve lenticular değişken taplo işimi devir ediyorum kurs ve mazeme makina verilecek 25.000 tel:05423998944

 9. Matik toz deterjan ,Markamız adı altında il bayilikleri verilecektir.
  ayrıca portföyü olan arkadaşlarla yurt içi ve yurt dışı toptan satış ortaklıkları da kurmak istiyoruz.
  Ayrıca Hizmetlerimiz
  _ Matik toz deterjan imalattan, ünvanınıza markanıza özel fason dolum paketleme işleri.
  _ Çuval Matik toz deterjan toptan satışı.
  _siparişe göre istenilen özellikte matik toz üretimi.
  Burhan 0532 332 74 93

 10. Yemek sektöründe Adana’da yeni büyüyen Sağlam referanslı bir oluşum; KAVURMACIM. Slogan ise; PİŞİRMİYORUZ, KAVURUYORUZ. Envai çeşit lezzet, et ve tavuk ile buluşuyor. Şuan 4 Şubesi ile hizmetinizde. Yakında franchise… DETAYLI BILGI ICIN [email protected]

 11. Ortak iş yapmak isteyen veya dükkan da olabilir takı işi bana mantıklı geldi araştırmak lazım istanbul avrupa yakası 26 yaşındayım çok sesermayem yok 05535785860 ulaşabilirsiniz

 12. Selam, ben her türlü heykel kalıbı yapıyorum kalıpları da kendim bizzat tasarladığım heykellerden imal ediyorum buradaki yorumlarda olduğu gibi hiç de yüksek maliyet, ortaklık, risk gerektirmiyor çünkü bir kalıbınız varsa bana göre bir fabrikanız var ama bu kalıplara ucuz olan ALÇI dökümleri yapacaksınız ki kazanacaksınız hiç de tecrübe yetenek gerektirmez yaptıklarınızı ister yere serin ister dükkana verin yada web den satın güzel ve ciddi çalışırsanız bence kazanırsınız ben kazandım gerçek iş yapmak isteyenlere öneririm.
  Hayırlı işler
  Tel: 542 470 04 85

 13. BİR ÇOK FİKİRLER ÇOK PARASI OLANLARIN MÜŞTERİ OLMASI ÜZERİNE KURULU.BIZ GAZİANTEP VE CIVARINDA DENEYİMLİ UZMAN EKİPLERİMİZLE METAL ÇELİK VE DEMİR AKSAMLARLA ŞARTLARA UYGUN YANGIN KAPI, MERDİVENİ,ÇATI,KORKULUK,KEPENK,PERFORJE,İMALATI MONTAJI VE HERTÜRLÜ DEMİR ÇELİK İŞLERİ YAPIYORUZ.BÖYLE FİKİRLERLE GELINIZ.ILGİLENENLER,İHTİYAÇ DUYANLARI BEKLERİZ. 0551 158 62 26 GAZİANTEP ve CİVARI

 14. Herkese kolay gelsin evet iş kurmak iş yapmak en zor olay ilk sermaye gerek ama basende oda yetmiyor tecrübe ve yaratıcılık gerekiyor yatırım hayali olanlar fikir sizden kaynak bizden ama ikna kazanç en önemli faktör 05322095780

 15. Antalya merkezde az sermayeli (30-60) arası kendi işim olsun diyenlere yardımcı oluyorum. Yardımcı oluyorum derken para falan alma olayım yok. Sadece antalyada 42 yıllır yaşayan bir esnaf olarak fikir veriyorum. Az kazanan ayda 3-5 bin gibi az yapanın bilenin yapması kolay sadece sabır işi.. Bana [email protected] ile ulaşım yapabilirsiniz.

 16. Arkadaşlar istanbul anadolu yakasinda 1 milyon sermaye var dürüst bir iş ortağı arıyorum 0532 693 81 48

 17. Merhaba. Ankara da ikamet ediyorum. Yıllardır Ankara da restoran ve cafe işiyle uğraşmaktayım. Şimdiye kadar çalıştığım işyerlerinde ve menüye kattığım yeniliklerle hep patronlara kazandırdım.Ankara da ileride çok büyüyecek ve bayilikler verilebilecek, ankarada benzeri olmayan ve olması durumunda çok gideri olacak olan bir cafe restoran açmak istiyorum. Fakat sermayem yok. Bu iş en çok 100.000 tl sermaye ile kurulabilir.Her şey yasal olmak ve sözleşmesi yapılmak kaydıyla bana bu finansmanı sağlayabilecek bütün işçilik ve işletmesini benim yapacağım bir girişimciyle ortak iş yapmak istiyorum. Nasıl bir cafe olacağı konusunda daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz 0 536 629 74 57 numarasını arayabilirsiniz. Duyduğunuzda bu fikir sizin da mantığınıza yatacacaktır.

 18. MERHABA, ANKARA’DA GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİM BULUNMAKTADIR. ÜNİVERSİTE MEZUNU ALMANCA VEYA İNGİLİZCE BİLEN TİCARİ BİLGİSİ OLAN AVRUPA ÜLKELERİNDEN METAL HURDA İTHALATINA ORTAK EDECEĞİM REFERANS VEREBİLECEK ARKADAŞ İŞ ORTAĞI ARIYORUM. [email protected]

 19. Merhaba bugune kadar cok.kisiye para kazandirdim. Bu saatden sonra kendim kazanmak istiyorum cok basit bir sistemim var maddi destegim yok saglam bir is adamiyla yuz yuze gorusmek istiyorum emin olun dogus grubunun yillik cirosuni 6 ayda yapabilirim.destege ihtiyacim var gorusmeyi yuzyuze yapmak istiyorum numaram 05425190012

 20. Slm van merkezden hasan bayilik vermek isteyen iş fikirleri olan bayan erkek yasli genc fark etmiuu sadece durust allah korkusu olanlar muhatap olmak istyorum birlik iş yapslim detaylı bilgi ve iletişime gecmek isteyenler tlf 05419530895 05438674530

 21. kadir 18 Eylül 2017 at 2:06 am
  merhaba!sermayesi benden fikirler sizden,
  ben kırgızistan, özbekistan,türkmenistan,ukranya,tacikistan ülkelerinde yatırım yapmak istiyorum bu ülkelerle ilgili bilgi sahibi ve fikirleri olanlar bana mail atabilirler..
  Ben Turkmenistanlıyım. Hangi sektöre yatırım yapmak istiyorsunuz?….

 22. öncelikle merhaba arkadaşlar . ben bursa mustafakemal paşa ilçesinde ikamet eden ve cifcilikle uğrasan birisiyim …

  öncelikle yapmak istediğim iş ital hayvan üzerine dir. ithal hayvan işi yapmak isteyen ama nasıl satarım nasıl bakarım diyerek korkan arkadaşlarımızın dikkatini çekmek isterim. ben bütün izinleri alındıktan sonra yurt dısından hayvanı secerim karantinasını yapıp bakkar ve satarım ve bundada hiç bir zorluk çekmem . bu iş için mekanlarıda ben ayarlarım . yurt dısındada ve yurt içinde mekanları ayarlayıp bakımını ve secimini yapıp türkiyede pazarlarım ve su an için 250 hayvan garantim var . her adette 2000 tl garanti veriyorum

  bu iş geren maliyetleri sıralıyorum

  1. mekan için gerekli maliyet 500.000
  2.gerekli izin ve evraklar için 50.000 tl
  3.karantina masrafları 300.000 tl
  4.hayvan alımı için 750.000 tl

  genel toplam 1.600.000 tl gibi ciddi bir rakam cıkıyor ortaya ama güzel tarafı 1 yılda 4 parti hayvan ithalatı cok rahat bir sekilde yapılır . her partide minmum 250 hayvan getiriliyor . tomlamada 1000 hayvan yapıyor adette 2000 tl kazanc olduguna göre 2.000.000 minimum getirisi var. ilk 3 partide yatırım yaptıgımız parayı rahat bir sekilde geri kazanıyoruz ve 4 partide 400.000 tl minumumda kazanç elde ediyoruz bu kazanc ikinci yıl sarmaye olmadıgı için minimum 1.500.000 tl kazanc elde etmemiz mümkündür

  bu işi ciddi dusunecek arkadaşlarımızla tanısıp konusarak birbirimize olan güven kuruldugu zaman yapmak istiyor ve vaktinizi ayırdıgınız içinde teşekkür ediyorum

 23. Herkes birsey atıp tutmuş milyonlarca yorum var içinde sadece 1 yada 2 tanesi doğru. Millet salak ya hiç tanımadığın a ortak olacak.delimiyim ben.ayda 20 bin net kazanırmiş.ben o kadar kazanacağımi bilsem evi arabayı satar 100 bini hemen bulurum.kalpazanlara inanmayın dolandırıcı kayniyo. Elinizdekindende olursunuz.o kolay para kazanılmıyor.insan sasiriyor hangi cesaretle girer böyle işlere.sermayesi olan gelsin dükkanı kurmak benden diyor .ben senin dediğin işi kurayım aylık çalış yanımda deseniz kaçacaklar. Yalan yani sizin paranıza ortak olup yemek ondan sonra battık yürümedi kapatalim. Aman ha. Açacak insan şehir merkezine gider ne iş yapacaksa biraz araştırır ve kurar. Çiftlik kuracak ta sanayiye gider malzeme fiyatlarını yazar kurar sonra da canlı hayvan için pazara gidip nakit le az az yada toplu alım yapar.restiren cafe işletmelerde yoğun bölgelerde uygun ve onu açık dükkanı bi kaç yıllık sözleşme ile kiralar iş iyi tutarsa sözleşmeyi uzatarak kendisini yeniler. Aman dikkat para kolay kazanılmıyor ve kimsede sizin ananız bacınız ve aileniz değil. Kalın sağlıcakla

 24. YABANCI MARKALARA ÖZENİP BAYİLİK ALMAK İSTEYEN İNSANLARIMIZA KIL OLUYORUM. BENCE ÇOK CAHİLLİK. Hele bakkal Kafalılara daha da kıl oluyorum. Küçük beyinler hep egoist ve dar kafalı düşünürler, ORTAKLIKTAN KAÇARLAR ve tek başına küçük bir yer açarlar. Sonra ancak karnını duyurur, sigortasını ve vergisini ödemez ve her şeyden çalmaya başlar. SİZ Haramın içine girdikçe batarsınız! HELE ŞEREFSİZ VE NAMUSSUZ FAİZLİ KREDİ BANKALARI İLE HİÇ ÇALIŞMAYINIZ, kendi bankanızı ALTIN DEĞERİ ÜZERİNDEN KURABİLİRSİNİZ.******* Beyler ve Bayanlar Dünya değişiyor; Büyük düşünün ve büyük işler başarın. Tek kişi kalmış CANAVAR OLMAYINIZ!. Birleşin 10-50-100-1000-5000-100 000 ve Bir Milyon kişi olun ve Büyük yerler açın. Namussuz Hansların, johnielerin, jorge ve DONALD’ların Marka Bayiliklerini almayın ve kendiniz MARKA OLUN! SİZE BİR ÖRNEK: ********** TORKU MARKASI, bir üretici kooperatifi olan Konya Şeker’in vizyoner bakış açısının sonucu olarak 2007 yılında ortaya çıktı. Arkasında 900 BİN ÇİFTÇİNİN yer aldığı Konya Şeker’in şekerle başlayan çikolata çeşitlerine, bisküviye, lokuma, sert şekerlemeye, helvaya, et ve süt ürünlerine hatta dondurulmuş gıdaya kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesini Torku markası altında üretmeye başlamasının temel iki amacı vardı. Konya Şeker, Torku markasıyla hem üretici ortaklarının refahını artırmayı hem de tüketicilere tohumundan ambalajına her adımını kontrolü altında tuttuğu yüzde 100 doğal, güvenli, kaliteli ürünler sunmayı hedefledi. ***** Buna biraz Benzeyen benimde bir projem var…. Çok dürüst olanlar ve Milli düşünenler ve Sermayesini değerlendirmek isteyenler bana yazabilir. [email protected]

 25. ben engelliyim bir iş yapmak istıyorum bırde geri dönüşüm işi yapmak isteyen beni arasın 5317751521

 26. Dünyanın En sağlıklı 2 ürünü olan Reishi Mantarı ve Propolis özlü ürünler ogansia.com.tr
  de . Ek iş olarak ürünleri önce kullan sonra öner mantığı ile Network Marketing işi yapmak ve sağlıklı ürünler tüketmek isteyen herkes arayabilir . 0551 606 93 41

 27. FETHİYE DE 16000 m2 UZERİNE BUNGALOV KAMP ALANİ KURMAK İSTİYORUM..
  İLGİLİNEN DURUST ARKADASLAR BURADAN YAZABİLİR..
  TESEKKUR EDİYORUM.
  0530 236 9930

 28. Gunumuzde tarim vb gibi islerde var istiridye mantari yetistirmekte guzel para birakiyor aylik geliri neredeyse 12 Bin 15 bin kadar para birakiyor sermayeside dusuk ama kazanci buyuk

 29. Ankara’da yaşıyorum, kişisel gelişim uzmanıyım. Hayalini kurduğum iş fikri bir ” Kadın Cafe” bu cafe’de bayanlar toplanıp sohbetler yapabilecek, haftanın belli günleri mantı, çiğ börek, gözleme tarzı yemekler ile özel günler düzenlenecek. Hanımlar evlerinde yaptıkları el işleri ve salça, tarhana gibi yiyecekleri getirip orada satışa sunabilecek. Anlaştığımız öğretmenler vasıtası ile hanımlara haftanın belli günleri teraryum, örgü, sabun yapımı gibi hobi amaçlı eğitimler verilebilecek aynı zamanda hanımlara belli zamanlarda NLP, yaşam koçluğu, nefes eğitimleri, bilinçaltı, aragonit şifası taş eğitimleri ve birçok kişisel gelişim eğitimleri ve etkinlikleri düzenlenecek,hafta sonları açık büfe kahvaltı olabilecek. Bu projemde bana destek sağlayabilecek bir bayan arkadaş arıyorum.0544 939 17 61 cayderedilek @gmail.com

 30. Ankara’da yaşıyorum, kişisel gelişim uzmanıyım. Hayalini kurduğum iş fikri bir ” Kadın Cafe” bu cafe’de bayanlar toplanıp sohbetler yapabilecek, haftanın belli günleri mantı, çiğ börek, gözleme tarzı yemekler ile özel günler düzenlenecek. Hanımlar evlerinde yaptıkları el işleri ve salça, tarhana gibi yiyecekleri getirip orada satışa sunabilecek. Anlaştığımız öğretmenler vasıtası ile hanımlara haftanın belli günleri teraryum, örgü, sabun yapımı gibi hobi amaçlı eğitimler verilebilecek aynı zamanda hanımlara belli zamanlarda NLP, yaşam koçluğu, nefes eğitimleri, bilinçaltı, aragonit şifası taş eğitimleri ve birçok kişisel gelişim eğitimleri ve etkinlikleri düzenlenecek,hafta sonları açık büfe kahvaltı olabilecek. Bu projemde bana destek sağlayabilecek bir bayan arkadaş arıyorum.

 31. Merhaba,

  Ben bursa’da oturuyorum. Proje sahibi olup iş ortaklığı aramak yerine Ekonomik danışmanlık yapmak istiyorum. Sizlere kesin olarak yatırımınızın (Min. 100.000TL) Belirli standartlarda bölünerek doğru hamlelerle hisselere ve bazı destek sistemlere sokularak paranızın katlanarak artmasını sağlamam mümkün.

  Aylık kazançlar için ayrı yatırımlar
  Yıllık kazançlar için ayrı yatırımlar gerekiyor.

  İş kısacası internet üzerinden para kazanmak ama herşey yasal ve devlet destekli kurumlar araçılığıyladır.

  iletişim için [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

 32. slm arkadaslar ben antalyada yasıyorum bufe ve rent a carım var yanliz meslegım AHŞAP DEAKERASYON biloyorsunuz gunumuzde insanlar betondan sıkılmış ahşaba basta oteller restorantlar ve bufeler olmak üzere ahsap tercıh edıyolar ve zengın iş adamlari ahsap evlere istiyor artik yanliz bu sektor e maddi gucum yetmi o ekıp kurabılecek cevreye ve işi yurutebılecek bilgiye sahibim ahsapla ilgili kopek kulubesinden ahsap villaya kadar tum işlerı projesini cizim uygulaya biliyorum para kazanacagimiz cok guzel ve ozel bi sektör

 33. Maraş dondurma ustasıyım yurtdışında imalat kurup dondurma satmayı düşünmüyorum yardımcı olmak ortak yapmak isteyen arayabilir 0506 054 9522

 34. Arkadaşlar, size bir teklifim var ..
  Teklif şu : Bilindiği üzere ülkemiz de trafik kazaları çok oluyor ve bu kazalar sonucun da insanlar mağdur oluyorlar..
  Örneğin : bir yaya evine giderken dikkatsiz bir sürücünün sebebiyet verdiği bir kazaya karışıyor ve kaza sonucunda bedensel zararlar oluşuyor..
  Belki de olay yerinden araç bile kaçıyor..
  İşte, tam bu aşamada danışmanlığını yaptığımız http://www.hasardanismanlik.com olarak trafik kazası sakatlanma bedensel eksiklikler sonucunda sağlık kurulu raporu alınması ve sigortaya başvurulması ile kişi ve ya kişilere sigorta şirketlerinden trafik kazası tazminatı ödemesi oluyor..
  Siz de böyle kişi ve ya kişiler bularak birlikte kazanç sağlayabiliriz..
  Hem mağduriyetini giderdiğiniz insanların duasını alırsınız, hemde komisyon usulü işlemler olduğundan komisyon usulü evinize bir ekmek götürür sünüz..
  Temiz iş garantili iş tek yapmanız gereken, 2010 yılından bu zamana kadar trafik kazası yapmış ve kaza sonucunda sakatlanmış yaralanmış kişi ve ya kişileri bulmak ..

  Numaram : 0 533 659 36 33
  Whatsapp : 0 536 601 69 50

 35. Merhaba , BURSA’da yasıyorum size şöyle bir iş imkanı sunmak istiyorum. Demir ,Çelik’in kullanılacağı yerlerde iş bağlayın yüzde olarak veya kilo bazında kar kazanın. Biliyorsunuz ki demir – çelik bir cok alanda faaliyette işte bir kaçı.. Çelik Konstrüksiyon- Yemlik Sistemleri – Çatı kaplama – Ferforje – Çelik Çatı -Çelik Ev – Soğuk Hava Deposu -Kuru Hava Deposu – Açık Besi – Çiftlik Veranda – Fransız Balkonu vb. Ne kadar büyük iş o kadar kar arkadaşlar. Hiçbirşey yapmıyorsunuz iş bağla komisyon al bu kadar basit. Bu işten ekmek yiyen insanlar cok düşünen arkadaşlar 0 536 708 42 14 ulaşabilirler.!

 36. Ekip yönetimi konusunda kendine güvenenler aşağıdaki numaradan bana ulaşabilirler;
  0543 425 94 28

 37. Sermayem 40bin lira yeni baslayacağim e ticaret sektöründe 100bin ila 200bin sermayeli dürüst istanbul Avrupa yakasinda noterli vergi dairesinde ortak defter. iş ortaği arıyorum iş çok basit kazancımız şubat mart gibi sezon açılır günlük 15bin tl ile 20 bin tl kazanabiliriz yatırdığınız parayı 10 günde çıkarma garantisi verebilirim Ramazan bayramı kurban bayramı arasi. Günlük kazancımız 50 ila 70bin olur sene sonunda net kazancımız 10 milyon veya 20milyon tl olur deneyimliyim kesinlikle para istemiyorum yapılacak şeyler belli Web Sitesi,marka tescili,Facebook sayfa satın alma,İnstgram sayfa satın alma,bunların maliyeti 10 15 arasi fotoğrafci maaşı, manken maaşı,dükkan tutmak için yer, Web sitesinin ismi domain hazır, ben ufakdan açtım Facebookda tanıtım yapıyorum çok fiyat soran var İstanbul Avrupa yakasi benimle beraber bu işle ilgilenecek dürüst vergi levhama ortak arkadaşlar arıyorum şuan başlasam günde net 20bin lira kazanırım ama o düzeni kurmak için 100bin lira lazım kargo vede kredi kartı sistemi 7gün sonra parayı yatırdığı için bir yere kımıldayamıyorum risksiz iş paranız garanti ileride marka değeri olacak bir iş ben işi bırakıyorum deseniz milyon dolarlara satılır isim hakkı işin detayını yüzyüze anlatırım boş muhabete işi öğreniyim diye aramayın iş çok değerli çok sermayeyle girilirse çok kazanırız. Arayın 05327390832 kimse kimseyi kandırmasin

 38. herkese selam ben manisada yaşıyorum manisa da olmadığı için cok tutacağına inandığım bir projem var ama malesef sermayem yok..Ciddi yatırım yapmak isteyenler olursa [email protected] mail adresim burdan ulaşabilierler

 39. mrb tv servisi tamiri üzerine iş yapmaktayım 15 yıldır ortak arıyorum
  irtibata gecebilirsiniz 532 333 61 00

 40. Selamlar. Meksika da yasiyorum Vanilya ve agave surubu isi yapiyorum. Orjinal ve dogal olarak ulkesinden ihtiyac halinde gonderilir. Ilgilenenlere gorselleri ve fiyatlari yollarim. [email protected]

 41. Herkese Merhaba
  Ben Yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Mail ile başlayan bir ek gelir konuşmasından sonra 7,500 lira ile başladığım ek gelir projesinde 9 ayı geride bıraktım. Şu an aylık karım 4,000 tl. Fikir almak isteyenler benim danışmanlığımı yapan kişiye [email protected] adresinden ulaşabilir. Herkese Bol Kazançlar Diliyorum

 42. merhaba!

  sermayesi benden fikirler sizden,
  ben kırgızistan, özbekistan,türkmenistan,ukranya,tacikistan ülkelerinde yatırım yapmak istiyorum bu ülkelerle ilgili bilgi sahibi ve fikirleri olanlar bana mail atabilirler..

 43. Geleceği parlak bir Türk markasi.Bir yılda 14 ülkeye açıldı.Bu kadar fazla sermaye gerektirmez.Bayii olarak girmezseniz müşterisi olacağınız bir marka.Dogrudan satış sisteminde ilklerden olanlar kazanır.05330385062

 44. bunların hepsı para tuzagı kendı fıkrınızı kendınız bulun. sıfır dan baslayın ama kımsenın fıkırlerını kopyala yapıstır yapmayın. o zaman cebınızden cok para cıkar bu fırmaların hepsı bu tur sıteler ıle anlasmalı calısır. bunuda unutmayın. yoksa baskasının reklamını kımse kolay kolay yapmaz.

 45. İlk unutulmaması gereken husus Bütün iş fikirlerinin çok iyi para kazandırdığıdır.
  İşini Planlı, programlı ve azimli yapan kim olursa olsun ve ne iş olursa olsun çok iyi paralar kazanır.
  Ben Pelet yakıt işiyle uğraşıyorum. Bu işi severek ve planlı yapanlar iyi para kazanırlar.
  Pelet Tesisi kurulumuyla ilgili peletshop.com adresimde detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. tesis kurulumu, fiyatları gibi hususları buradan öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için [email protected] dan bize ulaşabilirsiniz.

 46. Arkadaslar iş kurmak için iş kurulacak konuda sınır şartların doğru belirlenmesi gerekiyor. Kişilerin özelliğne göre iş fikirlerini sistematik olarak İŞ PLANINA haline getiren kısa ve uzun vade projeksiyonlar oluşturan PROGRAM YAPTIM.
  25 YILLIK İŞŞ ADAMI VE İNŞAAT MÜHENDİSYİM.
  Sizde bu çalışmalar içine girebilirsiniz.

 47. ANKARA BAHÇELİ EVLER TANDOĞAN MEVKİİNDE YAYA TRAFİĞİNİN VE ÖĞRENCİ NİN ÇOK YOĞUN OLDUĞU ÜNİVERSİTE GİRİŞ KAPISININ TAM KARŞISINDA BULUNAN AKARYAKIT İSTASYONUMUZ İÇİNDE KİRALIK STANT YERİ..05337393030

 48. Az Sermaye ile imalat işine girmeyi düşünen girişimci arkadaşlara duyurulur… Polyester objeler, her çeşit özel modellemelerin Silikon Kalıpları kaliteli ve uygun fiyata imal edilir…
  İstediğiniz her çeşit modellerin veya sadece, size özel tasarımların modellemesi ve silikon kalıplarını biz imal edelim. Siz de kendi ürünlerinizin imalatını kendiniz yaparak yüksek kar marjları elde edebilirsiniz.
  -Polyester Tablolar , Biblolar, Duvar Süsleri, Çerçeveler, vazolar, mumluklar, Tepsiler, Aynalıklar, Piriz çerçeveleri, küllükler vb… gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürünü kendiniz kolayca imal edebilir büyük paralar kazanabilirsiniz… Fatih 0506 385 85 02

 49. Arkadaşlar ben aylarca internetten para kazanma yollarını aradım ama bir türlü kar getirecek bir şey bulamadım. Sonra oyun sitesinden bir oyunu takibe aldım güveninirliğini takip ettim. Dedim 100 TL ile batmam oyun sitesi bana güven verdi yatırım yaptım. Yatırım yapmadan kazanç elde edilmiyor. Oyun hem sanalda hem de gerçek hayatta büyümeye gitti. Ve şuan gerçekte çok büyük yatırımlara gidiyor 100 TL den sonra yatırım yaptım şuan yatırım toplamım 5bin TL aylık kazancım 1250 TL üzerinde kazancım var. Bu internette ben para kazanıyorum herkes kazansın isterim bu linke tıklayın üye olun referasımla:https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=WSUSB1

 50. gurcistan batumda gayrimenkul yatirimi yapmak isteyenler veya is kurmak isteyenler mesaj atabilir 5 yillik yerlesmis tek resmi turk emlak ve danismanlik ofisi olarak hizmet vermekteyiz.. [email protected]

 51. hiçbir şart ve önkoşul olmadan paranızı katlamak isterseniz siz de bu network marketing oluşumunda yer almalısınız
  bir hafta daha kaybetmeden iletişime geçiniz

  05488364633 [email protected]

 52. 22 yaşındayım Arapça,ingilizce,fransızca biyorum yeni fikirlere ve iş tekliflerine açığım.

 53. Yıllık yaklaşık 200 proje ve 450.000 TL ciro yapan 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren fuar organizasyon firması devren satılıktır. 1 yıl boyunca satış ve operasyon desteği verilecektir. İlgilenenler 05071042547 den detaylar için iletişime geçebilir.

 54. FAAL LOKANTAMIZA SERMAYELİ ORTAK ARIYORUZ.MEVCUT LOKANTAMIZI DAHA GÖZ ÖNÜNDE BİR MEKANA TAŞIYARAK CİROMUZU EN AZ 8 000-10 000 YAPMAMIZ İÇİN TECRÜBEMİZ,MAKİNE TECHİZAT ,MASA SANDALYE
  EKİBİMİZ MEVCUTTTUR. GELECEK ORTAKTAN BEKLENTİMİŞ GÜCÜMÜZÜ BİRLEŞTİRMEK VE YERİMİZİ DAHA İYİ BİR YERE TAŞIMAK.BU KONUDA BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYEN SERMAYELİ ORTAK ARIYORUZ.05435446038

 55. Arkadaşlar,
  Yakın zamanda tanıştığım ve denenebilir bulduğum bir iş fikrini sizlerle paylaşmak istiyorum.
  Epitelyum Reklam isimli şirketi birçoğunuz duymuşsunuzdur.Ben de duydum ve ilk aşamada bana tanıtım yapan arkadaşıma kızdım.Çünkü bir network sistemi olduğunu biliyordum ve network sistemler titan zinciri olarak büyüyerek bir yerden sonra infilak ederler.Olan da küçük yatırımcılara olur.Ben böyle düşünürken bana tanıtım yapan arkadaşımın aylar sonra büyük bir kar elde etttiğine şahit oldum.Öyle ki birliktre çalıştığımız işyerinden istifa edip sadece bu işle yaşamını sürdürmeye başladı.Daha sonra da büyük oynayarak daha büyük paralar kazandı.Parasını diğer fon şirketlerine taşıdı ve katladı.Tüm bunları en saf beyanlarla yazıyorum.Uzun lafın kısası ben bu işe ikna oldum.Şüphelerim yok mu.Tonla var.Ancak yapılan iş de ortada.İçerideki param şimdiden güzel bir karla döndü bana.Zaten gözden çıkarabileceğim bir para olmasına karşın 4-5 aylık karla paramı geri aldığım yetmedi kazanmaya da devam ediyorum iki aydır.50 TL ve katlarını kazandığım anda çekebiliyorum.Ve üstelik klasik network mantığıyla işleyen tek kısmı şu,,sisteme dahil ettiğim kişilerin yatırdıkları meblaların yüzde onu gibi bir komisyon da benim hesabıma geçiyor.Yani şirket bize bir çeşit yatırım ortaklığı sunuyor.Risk alan parasını kazanıyor.Şimdi sizlere bu fırsatı sunmadan önce uyarmam gereken bir konu var ki gerçekten ne kadar güvenirseniz güvenin,sadece bu işte değil her işte mutlaka riske atabileceğiniz parayla birlikte bir de güvence paranız olsun.Ama aynı zamanda da çevreden ne duyarsanız duyun işin içine girmeden önyargılar oluşturmamaya özen gösterin.Buraya kadar sorun yoksa aşağıdaki linkten sisteme benim referansım ile dahil olabilir veya yine aşağıda belirteceğim telefonuma whatapp’tan mesaj atarak daha ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.Teşekkürler.Bol şanslar.
  Telefon:05532797513
  Kayıt referans linki:https://www.epitelyum.com/kayitol?ref=14792&lang=TR

 56. ingilizce arapça ve diğer yabancı dilleri bilen (bay/bayan) elemanlar 0546 203 44 90 (mesaj yazın)

 57. Merhaba arkadaslar, biliyorum ki yasamimizi surdurebilmek üçün para isteklerimizin tamamini tatmin edebilmek icinda daha çok para lazım tüm insanlık tatminkarlık peşinde fakat bunlardan sadece % 10 luk bir kısım talihli olabiliyor kalan 90 lık kısım hüsran bakın benim hikayem üniversiteyi bitirdim askerlik hizmetimi yapmadan arastrdim il ilçe arası minibus hattıyla başladım bir müddet sonra egitim seviyesi düşük kisiler yuzunden rekabet basladı baktım bitirecek bu is beni derhal hattmi sattm o isi bıraktım sora askerlik hizmetimi tamamladım bir süre kendime vakit ayırdım sora yine arayışa basladım maliyeti dusuk kar oranı yuksek bir is fikri buldum çagın vazgecilmezi haline gelen çiğ köfte sektörü yaklaşık 15-20 bin tl arası kurulabilen kazancı oldukca tatmin eden bir is dükkanımı açtım isler guzel gitti 1.yıldan sonra 2.subemi actım ama atladıgım muhim bir eksiklik vardı o dukkanı kim calıstiracak tabiki eleman aldık aldıgımız eleman hep çürük çıktı geç açtı musteriye ilgili olmadı temizlik eksik düzen yok vs vs ve derhal dukkann birisini devrettim 40 bin tlye sonuc olarak tek subeyle devam ediyorum arkadaslar ne is yaparsaniz yapin maliyet dusuk ustalik istemeyen kendinizin yurutebilecegi bir is secin lutfen yani elemandan asla medet ummayın eger umdugunuz an bittiginiz andir an itibariyle çalıştır dıgım dukkanimida devredecegim malum ulkemizin icerisinde bulundugu ekonomik sebeblerden dolayı isler bir hayli dustu suan girisimcilik asla dogru degildir is kurmak isteyen arkadaslar ekonominin duzelmesini sabirla beklemelidirler dogru zamanda dogru adımlar atmak prensip edinilmelidir eger basarıya ulasmak istiyorsakk ayrıca boyle burada yazilan is kurmak vaadlerine asla kesinlikle riayet etmeyiniz parayı kazanmak isteyen bölmeyi istemez bunu iyice anlayın :) ince bir nottur.

 58. Merhabalar

  ben Yurt dışinda iş yapmak için Ortak Ariyorum Kafe Resturant ve Tekistil

  ben asli Kırgızıstanlıyim duşundugum Ulkeler Ukrayna Ozbekistan Kırgızıstan ve Rusya

  yurt dışinda vergi ve iş gucu ucuz oldugu için Guzel bi iş kurabiliriz

  Saygilar,,,,

  iletişim:

  E-mail: [email protected]

  Skype:shamsi533

 59. Merhabalar ben Bursa’da yaşıyorum evli 2çocuk babasıyım aklımda kısa zamanda çok kar getirecek bir iş fikrim var ama sermayem olmadığı için bu işe gireşemiyorum aslında çok büyük bir sermaye gerekmiyor Bursa’dan iş fikrime ortak olacaklar Mail atsın Kafasına yatarsa birlikte yürütüp bir kaç şube bile açabilir şimdiden teşekkür ederim

 60. YAZILIM VE MİNİ FRANCHISING FİRMAMIZ MODELİMİZDE BİZİMLE ÇALIŞACAK GÜVENİLİR İŞ ORTAKLARI ARANIYOR.
  – %100 Türk sermayeli Lokal Fırsat Mobil Reklam Ticaret Platformu bayisi olmak ister misiniz?
  – Lokal Fırsat Mobil Reklam Ticaret Platformu dünyada bir ilki gerçekleştirerek klasik network modellerinden çok farklı olarak birden fazla iş modelini birleştirerek tek bir sistem meydana getirdi ve yeni iş ortakları arıyor.
  – İşiniz ve mesleğiniz ne olursa olsun çok rahat yapabileceğiniz, kurumsal firmamızdan ve distribütörlerimizden alacağınız eğitimlerle hem kendinizi geliştirebilir hem de işi öğrenip çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz.
  – İşiniz, mesleğiniz ve vasfınız ne olursa olsun fark etmez. Eğitim durumunuz diplomanız hiç fark etmez.
  – Lokal Fırsat Ticaret Platformu sayesinde hem siz ve ekibiniz kazanırsınız hem üye yaptığınız işyeri kazanır hem de o üye işyerinden alışveriş yapan herkes kazanır.

  – Ayrıntıları öğrenmek ve bizimle çalışmak isterseniz hemen iletişime geçin. Unutmayın fırsatlar hayatımızda karşımıza ya bir defa çıkar ya çıkmaz belki de bu sizin hayallerinize kavuşmanız için hayatınızdaki en önemli fırsattır.

  (5.000 Aktif bayiden biri olmak için geç kalmayın)

  facebook.com/LokalFirsatKutahya
  [email protected]

  İRTİBAT İÇİN
  ALİ İHSAN UYSAL
  Mail : [email protected]
  Tel : 05064662456

 61. merhaba bende bursada oturuyorum bu söyldiğiniz iş için ne kadar bir sermaye gerekiyor ben yardımcı olabilirim

 62. 19 yaşındayım ve Arapçam var Çalışkan zeki delici fikirli tutumlu biriyim İstanbulda yaşıyorum işinde güzel yükseleceğimiz beceri kabiliyetli birini istiyorsanız varım

 63. Kafe/Restoran’lara mikrofiber bez satışı yapmaktayım. 4’lü pakette bezi 3 TL’ye alıp 6 TL’ye satarak paramı ikiye katlıyorum. Kafe, restoran, ev yemekleri satan yerlerde bu bezler çok fazla kullanılıyor. Günde ortalama 180-190 TL kazanıyorum. Bezlerin toptancısı: 0553 048 34 86

 64. Fason kaynak tedarik imalat çekicili oto kurtarıcısı imalatçısıyım ayrıca plastik enjeksiyon kalıp işi yapmaktayım bu konularda ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olmak isterim
  Ahmet motorcu
  05063528913
  Konsilmak makina

 65. sermayesi olan arkadaşlara sesleniyorum planlaması yapılmış projesi çizilmiş çok iyi bir iş vardır…iş kurmak isteyen arkadaşlara sesleniyorum. Sormakda ve denemekte kesinlikle fayda vardır

 66. Merhaba ,

  Bursa’da yaşıyorum ve ulusal bir firmada orta düzey yöneticilik yapıyorum. Evliyim ve 2 çocuk sahibi bir aile babasıyım. Yaşım 39..

  Özellikle avm’lerde tutacağına inandığım bir iş fikrim var. Ancak sermayem olmadığı için bu fikrimi hayata geçiremiyorum. Fikrimin ana konusu tatlı üzerine. Bir kiosk yapılanması.. Bunu yapabilmek için bir konsept çizilip yapılması gerekiyor. Çok da maliyetli bir iş değil , konsept çok basit ve patent alınarak bayilikler verilebilecek bir iş modeli..

  Bu yazıyı okuyup yatırım yapabilecek ciddi iş adamları varsa lütfen benimle mail yoluyla iletişime geçsin. 7/24 mail hesabımdan erişime açığım.

  Ya da en sonunda Arıkovanı şirketine başvurarak fonlama almayı düşünüyorum.

  Sevgi ve saygılarımla..

 67. 8000 metrekarede kırsal konut.pansiyon apart bowlung ev bahceli.devlet hangisinı izin verirse.%50..Tarım tarih turizm,doğa ile iç içe antalya iklimi hakım.ezbere iş yapmam.Farklı düşüncelere açık. Arsa imarli alan.Köy hayatının tüm özelliğini yasatabileceğiz yer.Mütahıdden baska bir işden dolayı yedik içtik.Dürüst olanlara kazancli iş.

 68. Merhaba arkadaşlar,
  Bundan bir yıl önce Bilecik tarafında yaklaşık 15 dönüm boş bir arazıyı satın alıp daha sonra burayı temizletip çevresini sağlam tel çitle çevirip ve yola cephe olan tarafınada büyük bir sürgülü demir kapı yaptırdım.Daha sonrada buraya dönüm başına 35 adet 3 yaşında ceviz diktim.yani toplamda 525 ceviz fidanı diktim.Bu benim için hafta sonu ailemle gideceğim güzel bir uğraşı oldu.Daha sonra bazı nedenlerden dolayı satmak istedim ve gördümki bu arazı yaklaşık %35 oranında bir karlılıkla satıldı.
  Yanı yaklaşık 180.000tl lık toplam yatırımımız 243.000tl olarak geri döndü.Tabi durumu düzeltince tekrar bu sefer 16.5 dönüm arazı aldım hedefim aynı mantıkla yıl sonuna bu arazıyıde satmak.Bu konuda yatırım yapacak olan arkadaşlara bir fikir vermek istedim.Bu bölgede yatırım yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.
  Herkese hayırlı ve bol kazançlar dilerim…

 69. Merhaba ben ic dekorasyon isinde tecrubeli bir ekibe sahibim genel alcipan uzeri ve ben mardinin mazidagi ilcesinin meseli koyunde manda ciftligi acmayi dusunuyorum bu konuda bana sermaye siyle ortak olmak isteyen koy bizim arazi cok ciftligi de ben kurarim hayvan alamada destek istiyorum yeri gorme konusunda gelip misafirim olabilirsiniz gereken senet sepet nasil bi guvece isterseniz ben hazirim buna gore ciddi ve durust olup arayin tesekurler
  Ridvan:05061673999

 70. (ANTALYA) inşaat yapmak için enaz 200.000 tl parası olan ortaklar ………. İnşaat bitiminde verdiği para geri verilecektir kazanç üçe bölünecektir yarısı daire yarısı para olarak paylaşılacaktır kârlı işe ciddi ortaklar 0546 203 44 90 (mesaj yazın)

 71. Sermayesi olan arkadaşlara duyrulur ortak yürütülcek bir projemiz arazi işimiz mevcut %150 kazanç sağlıyacak Dolandırıcılık yada her hangi bir üç kaat yok sadece 1.5 2milyon tl sermaye gerekli ilgilenenlere duyrulur telefon:5333082076

 72. meraba arkadaşlar ben üreticiyim yaz sezonuda kavun temin ederim ege bölgesinden olursa sevinirim manavlara duyrulur başka sebze ve meyvelerde temin edilir ama kavun yoğunlukta kışında zeytin ve zeytinyağı çeşitler,miz vardır tamamı organiktir üreticiden tüketiciye bana ulaşmak isteyenler mail adresimden ulaşabilirler:[email protected] teşekkürler..

 73. Bursa’da yeni açılan bir avm ve 250 daire olan rezidans de terzi kuru temizleme işletmem var iki işletme bana ait avm DE tek terzi ve tek kuru temizleme ama kuru temizleme dışarda Faso’n yaptırıyotum bu işe girecek olan varsa sermayesi olan bekliyorum 537 4600244

 74. 50 bin lira ile destek çıkabileceğim iş fikri yada projesi olan namuslu Çalışkan Kar marjı yüksek fikri olan arkadaşlar Mersin Tarsus ve Adana bölgesinden vana ulaşabilir 0536 6930949 Fatih

 75. anlatacağım iş, ticaretten veya meslekten ziyade, maddi ve manevi olarak, bir yaşam tarzıdır.

  Öncelikle; geçmişte yaşanan benzeri olaylardan dolayı, bu işin size yanlış anlatılmasından dolayı, bazı markaların bu sistem ile insanları dolandırmasından dolayı, bazı markaların bu sistem ile insanları dolandırmasa bile, insanlara dünya standartlarında gelir kazandığı halde, Türkiye ekonomisinden dolayı hak ettiği kazancı, sistem algoritmasında oynama yaparak maaşını ve hak ettiği kişisel ödülleri (elektronik eşya, araç) eksik vermesinden dolayı, şuanda birçok insan «hayır» diyor.

  Doğru bilgileri öğrenmeniz için, bu işte her geçen konuya odaklanmanız, herhangi bir aklınıza gelen soruyu sormanız gerekli.

  Bu sistemde yani yaşam ve iş tarzında; Sağlıklı yaşama sahip olacaksınız. Zevkli bir iş elde edeceksiniz.

  Şirket tarafından ömür boyu size ve mirasçınıza; Kiralanmış ve size tahsis edilmiş lüks araç elde edeceksiniz. Aylık geliriniz en az beş haneli rakamlar kazanacaksınız. Bir işletme sahibiyseniz çalışanlarınıza, şirket tarafından verilecek, size ve çalışanlarınıza bir prim (maaş) sistemi elde edeceksiniz. Hediyeler, tatiller ve organizasyonlar elde edeceksiniz. Ailenize, akrabanıza ve sevdiklerinize bu yaşam tarzını (maddi – manevi) sahip olmalarına imkan vereceksiniz.

  İster çalışıyor olun, ister çalışmıyor olun; Çalışıyorsanız bile, ne iş yapıyorsanız fark etmez… Eğer ürünlerin kullanım alanları hakkında bir iş yapıyorsanız daha da şanslısınız. Bu işi, ürünleri veya ürünleri uygulamanız için insanlar sizin ayağınıza gelmiş olacak. Siz de bu ürünleri alıp, uygulayıp, normal ticarette olduğu gibi, para kazanmak yerine; hem alacaksınız, hem satacaksınız, hem uygulayacaksınız, hem şirketimizden para alacaksınız, hem yaptığınız hizmetten para kazanacaksınız, hem de kullanan kişiler sizin gibi olup, size para kazandırmaya devam edecek.

  Bu konu hakkında burada şirket adı vs veremeyeceğim. çünkü bu iletişim ile alakalı. bu işi yapanlara buradan kopya vermemek için ve gerçekten ihtiyacı olanlara ulaşması için daha fazla bilgi veremiyorum. çekinmeden özelden mesaj atabilirsiniz…

 76. arsa…..inşaat/demiri…..toz/şeker…..külçe/altın…..amerikan/doları….. Uygun fiyata satın alacak kişiler bana ulaşabilir (whatsap) 0546 203 44 90 (mesaj yazın)

 77. CİDDİ ORTAK ARANIYOR

  İSTANBUL’dan haftalık Avrupaya tam kapasite ihracat eden hali hazırda aktif büyüyen bir şirketim, 350 BİN TL Sermaye + Atolyem var, aylık kazancımız masrafları çıkınca eşit olarak 350 bin TL’ye 15 Bin net, verebileceğim dilerse Avrupaya birlikte gidebiliriz dilerse ofisten veya farklı bir işi var ise uzaktanda takip etme ikmanına’da sahip olacak bu şartlara uyan Sermayesi olan ortak ile işimi büyütmek istiyorum işin detaylarını maile’den konuşabiliriz.

  mail : [email protected]

 78. Bütün yorumları okudum yani, bazıları o kadar boş ki , atıyorum yumurta/tavuk çiftliği kurdunuz , pazar buldunuz büyük oteller vesaire , otel ya da otellerin talebine turizm sezonun da hemen cevap verebilcelmisiniz, diğer üreticelerin üretim/fiyat kar marjı ile başa çıkabilcekmisiniz, müşteriniz ödemeyi geciktirdiği zaman ya da ödemediği zaman altından kalkıcak sermayeniz var mı ? Herkes atıp tutmuş deneyiminizin olmadıgı sektöre başkasına güvenip girmeyin, başkasının parası her zaman tatlı gelir .

 79. (yurtiçi) & (yurtdışı) 1.000.000 ton ve üzerin (inşaat demiri) satılır ton fiyatı 1200 tl. Kdv fatura nakliyat dahil satışımız süreklidir (whatsap) 0546 203 44 90 (mesaj yazın)

 80. (yurtiçine) toptan 100 bin tona kadar inşaat demiri satılır ton fiyatı 1300 tl. 10 bin ton ve üzeri alanlara fiyatta indirim yapılır satışımız süreklidir….. İstanbul beyazıt kapalıçarşı yanı 2 katlı dükkan satılıktır 2 milyon tl. Yatırımlık …… Antalya gazipaşa 18 dönüm denize sıfır arsa satılıktır 8 milyon tl. Yatırımlık (whatsap) 0546 203 44 90 (mesaj yazın)

 81. %100NET KAZANÇ GETİRİSİ YÜKSEK MİKTAR DA EK GELİR KAZANÇ ARAYAN YADA SERMAYESİ İŞ YERİ AÇMAKTA,MULK DAİRE SATIN ALMAKTA YETERSİZ OLAN ARKADAŞLAR,%100NET KAZANÇ İLE BELİRLEDİĞİNİZ YATIRIM MİKTARINI 6AYLIK SÖZLEŞMELİ DÖNEMDE ISLETIP BELİRLENEN SÜRE SONUNDA HİÇBİR MASRAFA DAHİL OLMADAN YATIRIM MİKTARININ İKİ KATI %100NET KAZANÇ OLARAK İADE EDİYORUZ KİŞİ VE YATIRIM MİKTARI SINIRLIDIR DETAYLAR GÖRÜŞÜLÜR.5468392008 [email protected]

 82. KAİROS TEKNOLOJİ İLE ARTIK SİZDE BİLGİSAYARINIZ İLE PARA KAZANACAKSINIZ

  BEN DERİM Kİ;Kazanç kaynaklarını ÇEŞİTLENDİR.
  FİZİKSEL OLARAK ÇALIŞMADAN BİLGİSAYARIMIZ BİZE PARA KAZANDIRIYOR.SENDE BİLGİSAYARINI PARAYA DÖNÜŞTÜREBİLİRSİN.
  Para kazanabilmeniz için bişeyler satmak zorunda değilsiniz. İlginizi çekti mi? Peki ya para kazanmak için üye yapma zorunluluğunuz yok
  desem! Daha cazip geldi değil mi? Bence hiç durmadan bu kazanç kapısını hemen açmak isteyeceksiniz. Evet KairosPlanet şirketinin sizden istemiş olduğu sadece bilgisayarınızın harddiskinden belirli bir alan ve günlük olarak bilgisayarınız 10 saat açık tutmanız.Herşey bu kadar basit.
  KAİROS TEKNOLOJİ İLE PASİF EKSTRA GELİR ;
  Sen çalışmazsın,bilgisayarın senin için çalışır
  İstersen tatillere git,istersen uykuda ol en az 1 Bilgisayar’ın varsa.
  Bir ürün satma derdin yok, aktiflik falan filan yok sadece bilgisayarını aç ve 10 saat açık tut yeterli.0533 641 6480

 83. Burada bazı yazanlar gibi ben de paranızı istiyorum. Ha ben onlar gibi lafımı süsleyip püslemeyeceğim. Öyle süper-mega fikirlerim de yok. Paranız fazla geliyorsa ve illa birilerine kaptırmak istiyorsanız ben talibim. Ha neden mi ben? Diğerleri gibi sizi kandırmayıp doğruyu söylediğim için.

 84. (yurtdışı) & (yurtiçi) iç dış çizim proje dekorasyon tadilat yapılır (whatsap) 90 546 203 44 90 (mesaj yazın)

 85. Yurt Dışından İthal Digital Baskı Makinesi almak ve açık hava reklamcılığında bir adım daha önde olmak istiyorsanız bize ulaşın. 0545 715 06 95

 86. Duzcede is yeri acmak isteyen yada bu tur proje sahibi arkadas arayanlar ulassin duzceninde gelismrkte oldugunu hatirlatmakla ise baslaya biliriz 0545 718 16 26

 87. Bende fındık üreticisiyim kuruyemışciler pastaneler cıkolata fabrikaları beni arayın 0545 562 00 92

 88. Hiç bir risk almadan yatırımlarınızı bizimle değerlendirmeye ne dersiniz?

  ŞENOLLAR MODERN HAYVANCILIK İŞLETME ORTAKLIĞI

  SÖZLEŞMELİ TARIM VE HAYVANCILIK İŞLETME ORTAKLIĞI
  NEDİR ?

  HİÇ BİR RİSK OLMADAN HİÇ BİR BANKANIN YA DA TASARRUF HESABININ SİZE KAZANDIRAMAYACAĞI MİKTAR PARAYI KAZANMAK İSTEMEZ MİSİNİZ ?

  Bugüne kadar çevremizde birçok müteşebbis ruhlu kişinin tarim yada hayvancılık alanında yatırım yapmak istediklerine şahit olduk.Genellikle bu istekli ve potansiyel müteşebbis yatırımcıların iki temel sebeple bu isteklerini gerceklestiremediklerini gördük.Bu iki temel sebebin ilki yeteri kadar sermaye miktarina sahip olmadıkları ikincisi ise tarim ve hayvancılık konusunda gerekli bilgi,görgü ve donanima sahip olmadıkları olarak özetlenebilir.Yine bununla birikte yeterli sermaye birikimine sahip olamayipta gelir getirici bir alanda ticaret yapmak isteyen birçok müteşebbisin varlığıda ayrı bir vakıadır.Ayrıca küçük miktarlarda birikimi olan birçok kişinin önünde alternatif olarak altın,döviz her çeşit gayrımenkul hisse seneti yada borsa bankalara mevduat yatırma gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır.Küçük yatırımcı genellile bunlardan hangisine para yatırarak mümkün olabilecek en kisa sürede değerinden cok daha fazla nasıl kar elde edebileceğini sürekli takip eder.Hatta küçük yatırımcı bütün bu alternatifler için çeşitli portföy yöneticilerinin farklı tv kanallarındaki programlarınida sürekli izlemeyi de ihmal etmez.Genellikle gayrımenkul yatırımları uzun vadede daha karlı gozukebilir.Bu sebeple yatırımcılarımiz reklamların da tesiriyle devremulk gibi kısa vadede gelir getirici olmayan birçok yatırıma da yatırım yapma gereğini hisseder ve küçük birikimlerini yada yatırımlarını buralara kanalize eder.Gayrımenkul yatırımlarında kar daha ziyade gayrimenkulün tekrar satışı ile yada kira geliri ile mümkün olabilir.Son zamanlarda enflasyon rakamlarının düşük olması dolayısıyla kira gelirinin arzu edilebilir kazanç sağlamadığı da ayrı bir vakıadır.(küçük bir değerlendirme yaptığımızda ortalams bir ev 200.000 TL Bunu kiraya verdiğimizi varsayarsak ortalama 500-800 TL geliri olur.Karar sizin kiyaslayabilirsiniz.)
  Diğer yatırım araçlarına alternatif olarak işletme ortaklığımız yatırımcıların birikimlerini hayvancılık alanında değerlendirerek çok kısa bir zamanda istirakcisine herhangi bir zarar söz konusu olmadan garantili olarak iyi bir kar marjı ile sözleşme devamı müddetince gelirinizin olmasini hedefleyen yeni bir işletme aracıdır.
  ŞENOLLAR MODERN SÖZLEŞMELİ HAYVANCILIK İŞLETME ORTAKLIGI NEDİR
  Belli bir birikime sahip olan istirakcilerimiz damızlık inek başına 10.000 TL ödeyerek sisteme üye olmaları mümkündür.Herhangi bir şekilde fiili olarak uretim faaliyeti icerisinde bulunmadan tasarruflarını karlı bir alanda değerlendirmek isteyen tasarruf sahipleri damızlık sığırcılık gibi alanlarda hayvan satın alarak işletmeye ortak oldukları sistemdir.ŞENOLLAR MODERN SÖZLEŞMELİ HAYVANCILIK isletmemiz halen mevcuttur.Bünyemiz tarafından belirlenecek kontenjan dahilinde davetimizle gelip tesislerimizi dolaşıp bilgilendirme konferansimiza katiliminizdan sonra ve sözleşme imzalanmadan (hayvan küpe numaraları üzerinize gecemeden )kesinlikle ücret talep edilmeyecektir.
  YARARLANABILECEGINIZ İMKANLAR
  1.İnternetten 24 saat kamerayla izleyebilirsiniz.Doğum sürecini bile izleme imkanınız olacaktır.
  2.Sizin belirleyeceğiniz tarihlerde ailenizle tatil imkanı sunmaktayiz.(tamamen ücretsiz apart dairemizde size özel)
  SÖZLEŞME SÜRESİNCE TOPLAM NE KADAR PARA ELİME GEÇECEK (KAR PAYIM)
  Bir damızlık inek için günlük =20 litre
  20 litre /gün =20×1200=24 TL/gün
  600 litre /ay=600×1200=720 TL /ay
  Ödeme 10 ay üzerinden (2 ay laktasyon donemi)
  10 ay ×720=7200
  Sözleşme 5 yıl 7200 yıllık ×5yıl =36.000 süt geliri+ineginiz +5.yılın doğan buzasi sizin (5.yıl sonunda ineginiz yaş olarak damizliktan çıkmaması için teşvik olarak değer kaybetmesin diye buzasi hediyemizdir.)
  DAMIZLIK KÜÇÜKBAŞ KOYUN VE KEÇİ ÜYELİĞİ KAZANÇ TABLOMUZ
  Sistem giriş bedeli:1000 TL(1 adet koyun ve keçi için )
  Koyunlarda:100 LİTRE/YIL
  Keçilerde :120 LİTRE/YIL
  Sabit ödeme yapılacaktır.Süt fiyatı o yılın süt piyasası üzerinden (mutlaka her yıl zamlı)ödenecektir.
  BU YILI BAZ ALIRSAK KAZANÇ TABLOMUZ ŞÖYLEDİR
  1 TANE KOYUN=100LİTRE. 1 TANE KEÇİ=120 LİTRE
  100 LİTRE*2.40=240 TL/YIL. 120 LİTRE*2.00=240 TL/YIL
  BEŞİNCİ YILIN SONUNDAKİ KAZANÇ TABLONUZ
  240 TL/YIL*5 YIL=1.200 TL (BU SÜT KAZANCINIZ)
  GİRŞTE ALMIŞ OLDUĞUNUZ (KOYUN VEYA KEÇİNİZ)DAMIZLIĞINIZ SİZİN
  VE DÖRDÜNCÜ YILIN DOGAN KUZUSU(YANİ SOZLEŞME BİTİMİNDE DAMIZLIK KOYUN)
  TOPLAM=1.200 TL+İKİ KOYUN
  BUYRUN HESABI SİZ YAPIN!!!
  İLETİŞİM:05300433609

 89. Tavuk cifligi kurmak istiyorum maliyeti düsük getirisi yüksek ortalama70bin tl ile Kurulur dusunenen arkaslar sermaye sizden isletmek ve Arsa benden 05315020155 45gunde kesime glir tavuk iyi bakilirsa gunde1 yumurta verse ve 5000 bin tavuk olsa gerir kalani siz heaplayin .
  K.maras.

 90. Fikriniz de paranız da değerlidir.
  Fikriniz de paranız da çöpe gitmesin!!!

  Gelin beraber fikrinize değer, sermayenize artı değer katalım. Ulusal ve uluslararası fon kuruluşları aracılığı ile hibe, kredi imkanları ile elinizdeki sermayeyi en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olalım. Fikrinizi projelendirerek elinizdeki sermayenize artı sağlayabileceğiniz gibi, fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı oluyoruz.

  Manelis Danışmanlık Eğitim Hizmetleri olarak fikrinize önem veriyoruz.
  Bilgi, soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

  Manelis Danışmanlık Eğitim Hizmetleri
  http://kaizenkisiselgelisimekibi.blogspot.com.tr/2015/06/hizmet-talep-formu.html

 91. Merhaba erzurumda yaşıyorum 200.000 tl sermaye ile bana iş yapabilecek bir namuslu arkadaş lazım projesi olan kazançlı bir iş için sermaye desteklerim ismail 05063551343

 92. Erzurumda oturuyorum dogu anadolu bayilik almak istiyorum veya sehir icinde luks biyer acmak istiyorum erzurum kısı agır gittiyi için neyapılabilir diye karar veremedim 05063551343

 93. 50.000 tl ye ortak arıyorum.web sitesi uzerine yaklasık 1,5 ay oldu acalı ve g.+,facebbok,twıtter,ınstagram ve site goruntulemesi toplamda 30.000 bini gecti.sitede kalma suresi oartalama 5,35 dakıkadır.tabıkı bu yatırımla 10 dakıkanın uzerıne cıkar. aylık burut cırosu yapılacak yatırıma gore 27,000 ila 50,000 tl dir.alınacak bedelın 25.000 tlsi sırket kurulumu ve saha calısmasına harcanaktır.kalan 25.000 tl ise kendim için istiyorum.dıyceksınızkı madem bu kadar para var nıye alıyorsun ortak. acıkcası hem sahsıma gereklı hemde artık beklemek yerıne kazanmak istıyorum tum verıler sıtenın onunun cok acık oldugu yonunde.zaten on gorusmede hersey ayrıntılı bır sekılde anlatılacaktır.kesınlıkle yuzyuze gorusme olmadan sıtenın ısmı ve calısmalar hakkında bılgı verılmeyecektır..sıtenın ıcerıgı etkınlık,reklam calısmaları,son dakıka haberler,magaza ve farklı icerıklı forumlardan olusuyor,kadınlar ve genclerın daha cok ragbet gosterdıgı bır sıte. tel: 0531 284 48 68

 94. Şükrü Bey’in Yeri Bayilik veriyor.
  Kiosk, Turkuaz Konsept ve Bordo Konsept olarak 3 farklı m2 ve fiyat seçeneği ile 30 günde dükkanınızı açıyoruz.
  Fincanda pişen ilk türk kahvesi patentine sahip olan firmamız ateşte direkt olarak fincanla pişen kahvenin kazancını sizinle bölüşüyor.
  %70 gerçek kâr oranıyla 25 yıllık geçmişe sahip firmamızın güvenini sonuna kadar yanınızda hissedebilirsiniz.
  Yepyeni mimari konseptimiz ve her bütçeye uygun yatırım maliyetleriniz ile size ilk 6 ayda yatırdığınız parayı geri alma ve kâra geçme garantisi sunuyoruz.
  Fincanda pişen kahve Şükrü Bey’in Yerinde içilir.
  İzmir’in ünlü markası, Kemeraltı’nın turist çeken lezzeti için Mimari Departmanımız ile açılacak olan şubenin bilgilerini Franchise danışmanımız Bedirhan Bozkurt’tan 0534 679 53 99 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.
  2016 yılında kazanan siz olun!
  Yeni projenin çizimleri 2016 yılının ilk 5 bayisine özel gösterilecek olup başka hiçbir kafe’de bulamayacağınız otantik ve sıradışı bir konsept ile öne çıkmanız sağlanacaktır.

 95. Merhaba Arkadaşlar,

  Yurt içi ve Yurt Dışı Restoran ve Cafe açmayı planlayan arkadaşlara her türlü danışmanlık ve destek hizmetleri uygun fiyatlara verilir. web sitemiz http://www.4m1z.com.tr dir. girin araştırın ve bize ulaşın.

 96. SARRAF lara onemli aciklama!!!!merhaba,sarraf(kuyumculuk)sektorunde 25 yillik tecrubemiz vardir,son 2 yildir yeni gelistirdigimiz satis sistemimiz var,siradan alisilagelmis satis yerine,yepyeni satis politikamizi ogrenmek istemezmisiniz?denenmis ve ciro artiriminda yuzde yuz garanti sunmaktayiz.minimum cironuzu yuzde 50 artirmak istemezmisiniz?vitrininize kurulum yapip,isin sirrini size aciklayip,uygulamaya geciriyoruz.yalniz bizim aradigimiz belirli kriterler mevcuttur,o kriterlere uygun olup olmadiginiz tespit edildikten sonra uygulama ve aciklamaya geciyoruz.kayseride deneyip uyguladigimiz bir sistem olup,3 subesi olan bir firmayiz.ciddi dusunen ,girisimci arkadaslara daha detayli bilgiler verilecektir.kurulum ve isin sirrini belirli bir ucret karsiliginda sizlere sunmaktayiz.kayseri disinda uyelerimiz mevcuttur.yeni uyemiz olmak isteyenler,0.532.453 41 77 nolu telefondan
  ulasabilriler .kesinlikle sasirtici ve bir o kadar super bu sistem turkiye geneline yayilacaktir.(sozlesme yapilip sistem aciklanacaktir)unutmayin minimum %50ciro artimi sunuyoruz)

 97. GAZİANTEP DE EN AZ 250 BİN TL SERMAYESİ OLAN SAĞLAM İŞ YAPMAK İSTEYEN AYLIK ORTALAMA 30 BİN TL GETİRİSİ OLAN BİR İŞ ÜRETİM YAPMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR BANA ULAŞSIN LÜTFEN GAZİANTEP DIŞINDA KİMSE ARAMASIN BU İŞİ GAZİANTEP DE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM 0542 209 58 44

 98. Slm herkese bol kazanç öncelikle türkiyenin her bölgesine Erzurum da yetistirdigimiz organik patates satışına başladık fasfutcular manavar marketler arayın görüşelim yüzde yüz doğal yüzde yüz organik 541 710 62 10

 99. ŞU ANDA GÜNCEL İŞ ;

  OTOMOBİL LASTİĞİ BAYİLİĞİ
  -Malum her gün sokaklara yüzlerce sıfır araç çıkıyor ve var olan otomobil sayısı her geçen gün artıyor. Pasta çok büyük bu pastadan pay almamak neredeyse imkansız, doğru müşteri hizmetleri – sorunsuz hizmet size en başta gereken materyallerdir.
  -Otomobil lastikleri yılda 2 sefer yaz-kış olmak üzere değişir buda size 1 aracın yılda 2 sefer gelmesi demektir.

  A dan Z ye İŞ YERİNİZİ HAZIRLIYORUZ ve SİZE ANAHTAR TESLİM İŞ YERİ BIRAKIYORUZ.
  TABİKİ İŞLEYİŞİYLE ALAKALI BİR BİLGİYE SAHİP OLMAYA BİLİRSİNİZ. 6 GÜN SİZLERE ve PERSONELİNİZE YANINIZDA DURARAK İŞLEYİŞ İLE İLGİLİ TAM ANLAMIYLA EĞİTİM VERİYORUM.

  -KARLILIK ORANLARI NEDİR DİYE DÜŞÜNÜYORSANIZ SİZE KÜÇÜK ÖRNEKLER.

  SÖKME TAKMA : BİR ARAÇ GELİP SİZE VAR OLAN LASTİKLERİNİ DEĞİŞTİRMESİNİ İSTEDİĞİNDE BUNUN BEDELİ : 60 TL dir.
  SIFIR LASTİK : ORTALAMA BUGÜN EN DÜŞÜK EBATTA OLAN LASTİĞİN MALİYETİ 80 TL CİVARI BUNU MÜŞTERİYE SATIŞ FİYATINIZ 120 TL CİVARI ARADAKİ KAR ORANI : 40 TL 1 LASTİKTE 40*4 : 160 TL 1 ARACA 4 ADET SIFIR LASTİK SATIP TAKTIĞINIZDA KAZANACAĞINIZ KARDIR. (BÜYÜK EBATTA LASTİK SATTIĞINIZDA ARADAKİ KAR MARJIDA BÜYÜYECEKTİR)

  AYDA ORTALAMA : 30 LASTİK TAMİRİ : 20 * 30 : 600 TL
  AYDA ORTALAMA : 40 ARAÇ SÖKME TAKMA : 60 * 40 : 2,400 TL
  AYDA ORTALAMA : 30 ARAÇ SIFIR LASTİK : 160 * 30 : 4,800 TL
  TOPLAM : : 7,800 TL eder BU SİZİN KAZANACAĞIZ MİNİMUM KAZANÇTIR.

  BU BAŞLANGIÇ ORANLARIDIR İŞLERİNİZ AYLAR GEÇİP OTURMAYA BAŞLADIKÇA MÜŞTERİ SAYINIZ ARTTIKÇA RAKAMLARDA BÜYÜYECEKTİR Kİ SEZON BAŞINDA MESELA YAZ SEZONU NİSAN-MAYIS AYLARINDA AYLIK ORTALAMA ELİNİZE GEÇECEK NET KAR 15,000 TL CİVARI OLABİLİR. SEZON BAŞINDA 2 AYDA 30,000 TL CİVARI KAZANÇ RAHATLIKLA EDİNEBİLİRSİNİZ.

  GİDERLER :
  AYLIK KİRA MAKSİMUM : 1,000 TL
  PERSONEL GİDERİ : 1,500 TL
  ELEKTRİK : 500 TL
  DİĞER GİDERLER : 500 TL
  TOPLAM : 3,500 TL Aylık gideriniz olur .

  AÇILIŞ İÇİN İLK AYDAN KAZANACAĞIZ ORTALAMA MİKTAR : 7,800 TL – 3,500 TL = 4,300 TL eder TAHMİNİ ORTALAMA RAKAM.

  * ŞUAN KIŞ SEZONU BİTİYOR YAZ SEZONU BAŞLIYOR İŞ YERİNİZİ OTURTUP HIZLANDIRABİLECEĞİNİZ BİR ZAMAN ÇÜNKÜ YAZ SEZONU 6 AYDIR 6 AY UZUN BİR SÜRE BU SÜREDE MÜŞTERİ EDİNEBİLİR İŞLERİNİZİ KIŞ SEZONUNA KADAR OTURTABİLİRSİNİZ. BU SÜREÇTE SADECE MÜŞTERİMİ EDİNİRSİNİZ HAYIR KAZANÇ SAĞLAYABİLECEĞİNİZ BİR DÖNEMDİR. YAZ DÖNEMİ BOYUNCA KASANIZ HEP PARA GÖRECEKTİR.

  ESDİSİS PROJE & İŞ GELİŞTİRME
  Ümit ÖZDEMİR
  0544 379 86 94
  http://www.esdisis.com

 100. Evden Kaçış Oyunları gerçekten son 1 yılda oldukça popüler ve düşük başlangıç maliyetiyle yüksek gelir getirme potansiyeline sahip. Tabii ki bunun için doğru yerde doğru oyunu açmak ve iyi işletmek (müşteri ilişkilerini iyi tutmak ve etkili reklam yapmak) gerekiyor. İyi işletilen bir evden kaçış oyunu ayda 10.000 TL civarında net kar bırakıyor.

  Sadece 25.000-35.000 TL arasında bir başlangıç yatırımıyla iyi bir evden kaçış oyunu sahibi olabilirsiniz. Biz Ankara’da 2 ve farklı şehirlerde 4 bayimizle profesyonel ve denenmiş, oturmuş bir hizmet sunuyoruz.

  Eğer bir evden kaçış oyunu açmayı planlıyorsanız bayilik (frenchise) opsiyonlarımızı öğrenmeden karar vermemelisiniz. Size hem zaman, hem para kazandırıyoruz. İletişim için [email protected] ‘a mail arabilir ya da 05442662387 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 101. Merhaba Adana da yaşıyorum 200.000 tl sermaye ile bana iş yapabilecek bir namuslu arkadaş lazım projesi olan kazançlı bir iş için sermaye desteklerim murat 0532 691 24 68

 102. Evden kaçış oyunları gerçekten harika fikir ama doğru yere doğru şekilde açmak lazım. Türkiye’de 250 kadar bu oyunu oynatan yer var

 103. inşaat alanında her türlü ustaliga ve beceriye sahip birisiyim ekibimiz de var, benim fikrim ankara ve civarındaki daire dukkan vb. Yapıları tamirat ve tadilat işlerini yapıp satmak bunun için ihtiyacım olan paradan destek çıkabilecek Ortak bi miktar sermayem var ama Daire almak lazım önce bunun için maddi durumum yeterli değil bana paradan destek çıkacak kişi arıyorum bu arada daire tadilat tamirat işlerini yaparım a’dan z’ye numaram 545 598 0210

 104. Konyada 12 senedir işlettiğim cafeyi devretmek istiyorum ilgilenen arkadaşların aşağıdaki numarayla iletişime geçebilirler 05053957576

 105. AVON ailesine katılmak isteyen arkadaşlar 03984873 temsilci no yu yazarak avon sitesinden kaydolabilirler. şimdi AVON a kayıt ücrtesiz. üstelik hoş geldin hediyeleri var. edirne ve ilçeleri keşan – uzunköprü- ipsala -enez havsa çevresinde olanlar [email protected] adresinden bana ulaşabilirler. benca herkes kazansın ben kazanıyorum liderim büyük ekip yönetiyorum

 106. merhaba arkadaşlar ERSAĞ TEMİZLİK ürün kataloğuna göz atın. bitkisel organik hende sağlıklı ürünler alın .kayıt olun %30 indirimli alın satış yapın hem siz hem çevreniz kazansın sponsor n0. 796435 benimle çalışıcak ekip kurmak isteyen arkadaşlar sponsor no ile kayıt ol gerekli bilgi ve ne kazanıcaksın öğreneksin

 107. Hızla büyüyen kahve sektöründe 10.000 TL ve üzeri kazanmak isteyen girişimciler arıyoruz.

  Bilgi için 0544 823 34 64

 108. Paintball ve lazertek ten sonra Ankara ve İstanbulda hızla büyümeye başlayan yeni trend evden kaçış oyunu. 25.000 tl sermaye ile ayda ortalama 8.000-9.000 tl kazanç sağlayabilirsiniz. Özellikle açmak istediğiniz şehirde evden kaçış oyunu yoksa kazancınız katlanır. Şehirde bi işin öncüsü ve ilki olmak her zaman avantajdır. Kısacası bu kazancı sağlamak için acele edin.
  Anahtar teslim oyun yapıyoruz. Sizin ise tek yapmanız gereken bize ulaşmak.
  [email protected]

 109. İnşaat Mühendisiyim,İnşaatın temelden çatıya her alanına hakimim.İnşaat yapım maliyetlerini de iyi bildiğimden, piyasada bu maliyetlerle çok yüksek kar elde eden bilinçsiz müteahhitlere maaşlı çalışıp,paralarına para katmaya son verip, kendi işimi yapmak istiyorum.Yap-sat işine girmek istiyorum.Ancak sermayem olmadığından, inşaat işine girme düşüncesi olan finansör ortak arıyorum.İstanbul dahil, ege ve akdenizde birçok kent için iyi bir ortaklık kurup sürekli büyüyeceğimize inancım tamdır.Böyle bir düşüncesi olan arkadaşlarla tanışıp,fikirlerimi aktarmak isterim.( [email protected])

 110. AYLIK 12.000 TL MAAŞ İSTER MİSİNİZ?
  KAZANDIRAN ALTIN SİSTEMİ NASIL KAZANDIRIYOR?
  Sadece bir defa 730 TL vererek karşılığında altın satın alıp, bir daha kesinlikle para vermeden, hiçbir şey alıp satmadan kısa bir süre içinde 12.000 TL kazanabilirsiniz… Var mı böyle bir iş???
  Sisteme girdikten sonra tek yapmanız gereken bu sistemi başkalarına da anlatmak ve sistemde kendi altınıza üye yapmak… Bu kadar kolay…
  Bu konuda biz de size yardımcı oluyor, altınıza koyacağınız üyeleri sizle beraber biz de arıyoruz. Sizin altınıza üye olan her 2 kişiden 100 TL otomatik olarak hesabınıza yatıyor.
  Alt üyeler zamanla zaten artıyor ve siz daha çok kazanmaya başlıyorsunuz… Ama tabi burada amaç para kazanmak bunun için kısa sürede daha fazla kişiyi üye yaparak 12.000 TL aylık gelire ulaşabilirsiniz…
  Bu sistemde çok kısa zamanda çok para kazanmak kendi elimizde…
  Böyle basit bir işten bu kadar çok para kazanmak süper değil mi?
  Başka hiçbir işte bu kadar kısa sürede 12.000 TL maaş almak mümkün değildir. Ayrıca patron yok, iş saati yok, tamamen özgürsünüz. Ne zaman ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar verirsiniz.
  Bu fırsatı kaçırmayın…
  Unutmayın ne kadar erken sisteme dahil olursanız o kadar çabuk kazanmaya başlar ve 12.000 TL maaşa ulaşabilirsiniz.
  İlgilenenler benimle irtibata geçebilir…

 111. Merhaba Arkadaşlar…Aylık ortalama en az net 10.000 tl karı olan Seyahat acentamı satıyorum..ABD de vatantaşı oldum o yüzden oraya yerleşiyorum… –Acenta tursab ve turizm bakanlığı belgelidir.ve bu belgeyi ne zaman satmak isterseniz satarsınız (50.000 tl ye..taksi plakası gibi düşünün..ama o kadar prim yapmaz) –Acenta 10 senelik bir acentadır..kurumsal müşterileri ve 3 odalı içi full eşyalı ve tüm ofis malzemeleri ile birlikte verilecektir. –İşi bilmesenizde hesap kitabınız yaptığınız sürece elemanlar rahatlıkla işi götürür. –Yerimiz İstanbul/Beyazıttadır..(istenirse ofis adresini başka yere alabilirsiniz) –Maksimum 1 senede kendini amorti eder. –Şrketin web sitesi daha yeni yenilendi (10.000 tl verildi) ve siteden online tüm dünyaya ucak ve otel satışı yapılabiliyor.^3D güvenlik sistemi bulunmaktadır.. –yaklaşık 15 senedir bu sektorden çok güzel para kazandım inşallah alacak arkadaşta kazanır.
  İstediğim fiyat :150.000 TL dir.
  Cuneyt:0530 383 34 09

 112. az sermaye ile tekstile yapışan metal dizim işi yapılabilir kalıp tasarım dizim pazarlama işleri tarafımdan yapılıyor daha aktif olabilecek genç arkadaşlar aranıyor

 113. Samsun çiflik caddesinde 3 katlı restorant hatay usulü soslu dürüm yapıyoruz devretmeyi planlıyoruz 450.ooo tl pazarlıklı aylık kirası çok uygun düşünen arkadaslara tavsiye edebiliriz 05447444019

 114. Bir miktar sermayem var 300.000 usd.Risksiz iş yok ama bunu en aza indirip gelir gösterebilecek iş fikriniz varsa buyrun gelin Gaziantep deyim yapalım.mantıklı iki taraflı kazanc gösterebilecek fikirler olursa makbule geçer ciddi arkadaşlar arasın konuşalım istişare edelim.üretim de olabilir pazarlama da olabilir sağlam bir bayilik de alabiliriz.05433205540

 115. Bende Ankara’da oto servisi açmak istiyorum. bütün servis ekipmanlarım ve yedek parça hazır.. işini severek yapacak kişilerle çalışmak istiyorum ilgilenen arkadaçlar mail mail:göndersin…[email protected]

 116. mobilya sektörü yapı marketler sunta ve mobilya aksesuarları satan mağazalara mobilya kulpları ve yeni çıkarıcağımız şeffaf T bağlantımız var küçük sermaye ile yüksek gelir elde edebilirsiniz örnek:bir açılı t bağlatı 0.15 krş kutuda 100 adet var kolide 1000 adet satışı 0.25 ile 0.30 arasına 1 koliden 100 lira kazancınız oluyor bir linea taksiye 35 koli rahat alıyor hesabınızı yapın 0532 414 88 37 gökay bey satış kordinatörü

 117. meraba arkadaşlar biraz birikmiş param var ne iş yapsam diye düşünüyom isin için den cıkamıyom bana bukonuda yardımcı olursanız cok minnettar olurum 532 120 16 24 simdiden ilginize cok tesekür ederim bursada oturuyorum herkesin allah kalbine göre versin hayırlı işler herkese

 118. Selam arkadaslar ben istanbuldan herkes kendince biseyler paylasmis hepsi de iyi hos guzel ama anlatilan islerin cogunda da risk ve sermaye cok fazla onemli olan bana gore az sermaye az risk ve cok kazanc ucgeni aklimda onerebilecegim bi is var Türkiye de obozitelik ciddi oran da ve gun geccikce de artmakta tamamen dogal ilaclarla ciddi oranda kilo verilmesine ve istemirsede alinmasina yardimci olunuyor cok az bi sermaye ile ciddi paralar kazanabilirsiniz irtbat 0544 956 00 14

 119. ankarada kurmak üzere AB destekli bir proje ortaklığı düşünen yatrımcılarla üretim yapmak istiyorum.ciddi düşünenler arıyabilir.0532 735 37 36

 120. ISPARTADA SAĞLIK NEDENLERİMDEN DOLAYI ÇİKOLATA ŞELALESİ VE WAFFLE STANDIMI DEVREN SATIYORUM. İLGİLENENLERİN 0534 277 51 97 NOLU TELEFONU ARAMALARI RİCA OLUNUR.

 121. Arkadaşlar 300-500 Tl sermaye ile %100 kar edecek bir iş ister misiniz? Hem de öyle yok üye ol şunu yap bunu yap değil. Geyet mantıklı her gün milyonlarca satılan bir üründen sadece kendi çevrenize hemen anında satış yapabileceğiniz bir üründen elimde bol miktarda var. Buradan ne olduğunu özellikle yazmıyorum, ilgilenenler [email protected] mail adresine mail atabilir ya da aynı adresi facebooktan ekleyip detayları öğrenebilirsiniz.

 122. Gıda sektörü ölmez bir sektör. insanoğlu öğün ihtiyacını hap haline getirmediği sürece sektör devam edecek.Benim fikrim Kuru Fasulyenin türlerini mesela çalı fasulyesi-dermoson fasulye-erzurum fasulyesi-horoz fasulyesi gibi türleri lezzetli bir şekilde hazırlayıp pilav ile birlikte köpük tabaklarda servis edilerek satışa sunulması satış yerleri seyyar olacak kira derdi olmayacak. ye at politikası.

 123. Mersin’de kurumsal olarak üretim yapan şekerleme firması işletmecisiyim.ıso 22000, ithalat ,ihracat,tarım köy işleri bakanlığından alınmış resmi belgelerimiz ve marka tescilimiz bulunmaktadır.Üretim anlamında aylık kapasitesi yüksek bir fabrika.Aylık minimum 15.000 tl net kazancı olan bir iş.Müşteri yelpazesi oldukça iyi.
  İhracat ta yapan bir fabrika(ingiltere,bulgaristan,ırak,cezayir)
  Yurtdışına çıkma nedeniyle devretmek istiyorum.Elinde sermayesi olup ne iş yapacağına karar veremeyenler..
  Bize ulaşabilirsiniz:05558021444

 124. ankara dıkmende acıl satılık yuksek cırolu tekel kuruyemıs ıddaa bayıı sayısal loto ve ganyan bayımız acıl satılıktır 531 277 27 80

 125. slm arkadaslar ankarada cankaya dıkmen 9 caddede yuksek cırolu tekel kuruyemıs ıddaa bayı sayısal loto ve ganyan bayıı derven satılıktır karı yuksek cırolu bu ısyerını acıl satılıktur
  0531b277 27 80 ılerıye donuk gercek bır yatırım ıstıyorsanız kacırmayınız

 126. türkiyenin en hızlı büyüyen şirketi ve bir çok konsepti var.sizde bu ailenin bir parcası olmak istiyorsanız 0544 4436399 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 127. bence bildiniz işi yapınız 5 liraya alıp 10 lraya satma fikirlerini boşvernz kul hakkı yemeyn ben tesisatcıyım ama kolay deil dukkan flan

 128. yok bayilik parası yok frence parası yok kardeşim öyle bir şey bayiliğe frenceye verecek parayla gelin örganik köy yumartası yani dogal salma köy tavugu yapalım hemde az bir parayla köy yumurtasının tanesi 750 krş 1000 krş tan satılıyor yatırdıgın parada iki ayda sana geri sana dönüyor yok bademmiş yok cevizmiş 3 bin tane badem diktim beş yıl oldu hala cebime beş krş para girmedi fidancıların gazına geldim hep masraf 600 dönüm arazim var az sermayle para kazanmak isteyen arkadaşlar arıyorum köy yumurtası yapacagım arazim yok param var diyen ben bakamam zamanım yok ama param var ben aylık hesabımı bilirim diyen arkadaşlar face adresim [email protected] bakabilirsiniz veya youtubtan mustafa kayar çorum sungurlu diye yazın çıkar

 129. merhabalar ; ben mersinde tantunicilik yapmaktayım,tantunici olmayan bir şehirde veya ankarada bu işi yapmak isteyen varsa ister ortak ister iş öğretilene kadar anlaşmalı ortaklık isteyenler bana ulaş[email protected] hotmail.com faceden kemal erim mersin.

 130. Merhaba arkadaşlar firmaların tek bir sistem sayesinde Türkiye deki bütün otellerle anlaşma yapmış gibi uygun fiyata konaklama yapabilmelerini ve konaklama yapacak şirket sahibi veya çalışanlarını sistem üzerinden yetkilendirebilmelerini ve hangi otelde konaklarsa konaklasın tek bir fatura ve tek bir ödeme noktası ile muhatab olmalarına imkan sağlayan iki ortaklı firmamıza 3.ortak arıyoruz

 131. Fulya Kozan

  26 Aralık 2013, 12:42 pm

  Merhaba Devren satılık dükkan arayan arkadaşlarla irtibata geçebiliriz. Dükkanın içinde Tuhafiye, züccaciye, kırtasiye, oyuncak, hediyelik eşya, plastik grup, kozmetik ve bijuteri stantları var. İş değişikliği sebebi ile devrediyoruz. Ürün grupları teke tek devredilebilir
  [email protected]@com

 132. selam site takipcileri ben 150 bin tl sermayesi olan bir kişiyim ne iş yapsam diyorum sizden yardım istiyorum sizce ne iş yapsam benim için iyi olur şimdiden teşekkürler

 133. Merhaba Devren satılık dükkan arayan arkadaşlarla irtibata geçebiliriz. Dükkanın içinde Tuhafiye, züccaciye, kırtasiye, oyuncak, hediyelik eşya, plastik grup, kozmetik ve bijuteri stantları var. İş değişikliği sebebi ile devrediyorum. Ürün grupları teke tek devredilebilir.

 134. Türkiye’de gerçekten yeni bir network firmasına girip bu işin ilklerinden olmak ister misiniz? Ürün güvenilirliği belgelerle kanıtlanmış, çalışma ve kazandırma prensibi organizasyona dayalı, kariyerinizin ve puanlarınızın asla silinmediği, üyelik, lisans, aidat vb hiçbir ek ücret ödemediğiiniz, cazip giriş paketi alternatifleriyle, bu sisteme üye olmak isterseniz, İstanbul ve Kocaeli’deki arkadaşlar, lütfen bana ulaşın. [email protected]

 135. 10.000 TL Sermaye ile sigorta acenteliği şubeliği açabilirsiniz ve kendi işinize sahip olabilir karıyer yapabılırsınız…
  Konu ile ilgili detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir…

  TAMER ERDEM
  SİGORTA
  ARA.HİZM.LTD.ŞTİ.
  Genel Müdürlük
  Hürriyet Mah.267.Sok.No:16
  (Kuveyt Türk Bankası Sok.)
  0212 618 48 80

 136. ORGANİK REİSHİ MANTARLI ÇAY VE KAHVE

  NETWORK MARKETİNG SİSTEMLERİ İÇERİSİNDE EN ÇOK KAZANANLAR LİSTESİNDE İLK 6 ‘ YA 4 KİŞİ DAHİL EDEBİLMİŞ VE BUNU DİĞER ŞİRKETLER GİBİ 20-35 YILDA DEĞİLDE SADECE 4-5 YIL GİBİ KISA BİR ZAMAN DİLİMİNDE YAPABİLEN MÜTHİŞ BİR SİSTEMDİR. KAZANÇ SİSTEMİNİ 1 DEFA GÖRMENİZ FARKI ANLAMANIZA YETECEKTİR.BİLDİĞİNİZ GİBİ NETWORK MARKETİNG’TE ERKEN DAVRANANLAR YOL ALIR. ŞU AN EKİP KURMA AŞAMASINDAYIZ..KAYITLARINI YAPTIRMAK ISTEYEN ARKADASLAR HEMEN ILETISIME GECINIZ.ACELE EDİN..

  MAİL: [email protected]
  SKYPE: honesty_sl

 137. Taze sıkılmış meyva suyu satan ( büfesi-barı olan ). .arkadaşlar kendi bahçemizden taze Dalı’ndan greyfurt. Var içi kırmızı kilo kamyon üzeri 1 tl. Depoladığımız sıkımlık nar var paketlenmiş 12-14 kg plastik kasalarda kamyon üstü 1.50 krş kilo. ayrıca direk sıkım şişelenmiş 100% saf dondurulmuş nar suyumuz var 10 ton ilgilenen arkadaşlara duyurulur Tel 0538 3834310

 138. Alüminyum Akordiyon İlkyardım Çantası Model Kod : WB 368
  Profesyonel Amaçlı Kullanılmak Üzere Özel Olarak Dizayn Edilmiş Alüminyum Sağlık Çantası.
  Akordiyon Tipi Alüminyum ( Dayanıklı Malzeme )
  Dizayn Edilebilen İç Aparatlar ( Ürün Boylarına Göre Ayarlanabilir )
  Anahtarlı Kilit Sistemi ( Yedek Anahtarlı )
  Taşıma elçiliği ( Tasıma Kolaylıgı Saglanır ) + Omuz Askılıgı

  İlk yardım Çantalarında Hem İthalatcısıyız Hem Üretiçisiyiz

  Medikal Alüminyum İlk Yardım Çamtaları Birçok Amaç İçin Kullanılabilmektedir

  Üretimde Kullanılan Metaryellerın Kaliteli Olmasından Dolayı Tercih Edilmekte Uzun Zaman Kullanılabilmektedir

  En Cok Kullanılan Yerler
  Hemşirelerimiz , Evde Bakım Hizmeti Veren Kuruluşlar ,
  Hastane Acil Servislerinde ,Özel Şirketlerin Acil Servislerinde ,
  Olay Yeri İnceleme Birimlerinde ,Tüm Kurumlarımız Tüm Kurum Ve Kuruluşların

  Bi Çok Amaçlarına En İyi Hizmeti Veren Medikal İlk Yardim Çanta Modelimiz WB 368 Dir Ve Daha Farklı Modellerde Ve Öçlülerde Üretimimizde Vardır

  Taşima Elcigi İle Kolaylıkla Tasınmaktadır Elbette Omuzda Tasinması İçin Askısı Da Vardır

  İlk Yardım Çantamızın Ölçüleri Uzunluk 44 cm Yüksekligi 33 cm Genişlik 22 cm Dir
  Medikal Sektöründe En Çok Tercih Edilmekte Olan,Dayanıklı Kullanışlı Sağlık Çantası Olma Görevini En İyi Sekilde Yapan Müşteri Memnuniyeti En Üs Düzeyde Olan Medikal Çantamız

  Wep Sitemiz http://www.ilkyardimcantalari.org Hemen Bilgi Alın 0 212 531 70 58

  İki yana açılan kapakların altından malzeme kutucukları çıkmaktadır. İstenildiği taktirde kutucuklar seperatörler ile ayarlanır.

  Medikal İlk Yardim Çantamız 3 Kg agırlıgındadır Bundan Elde Kolay Taşinabilmektedir Elbette Omuz Tasinabilir Ve Ayarlanabilir İçerigindeki Bölmeler Separetörler Bölünebilmektedir Malzemenizin Boyuna Göre Ayarlanabilir
  İlk Yardım Çantamızın Alt Kısmında Zemin Topukları Bulunmaktadır Bundan Dolayı İlk Yardım Çantamızın Zara görmesini Engeller Ve Uzun Zaman Saglıklı Sekılde Kullanılabilir

  Tabiki Çeşitli Boylarda Ve Özelliklerde Alüminyum Ve Metal İlk Yardım Çanta Üretimimiz Vardir Ölçülerinizi İletin İlk Yardım Çantalarınızı Üretelim

 139. cemal
  Hizmet sektörü her zaman kazançlıdır, hizmet veren ve hizmet alan siz olmasınızda, sadece çevrenizdeki sabit telefon hizmeti alan ,internet hizmeti kullanan insanların, ödedikleri faturalarla kazanç sağlayın ve bayilikler vererek kazancınızı çoğaltın , Oris Telekom iel geleceğin devinde bugunden yerinizi alın ,sizde kazanın
  ayrıntılı bilgi 0542 785 79 22 numaradan alabilirsiniz

 140. ben ptt kargomatik alıp işletmek istiyorum nerden alınıyor şartlar neler bilgisi olan varsa söylerse sevinirim

 141. gerçekten güzel fikirler ve faydalı bilgiler elinize sağlık

  hurdaaluminyumfiyatlari.blogspot.com
  ayhangeridonusum.com

 142. Merhaba Arkadaslar,
  Ben cok uzun suredir ABD yasamaktayim ve 12 yildir ABD de ticaret ile ugrasiyorum. Niyetim bir ayagimin birinin artik Turkiyede olmasi ve bunun icin artik Turkiyede, Avrupadada satilabilecek islere yogunlasmaya basladim. 2-3 sene once cok guzel bir urun ile Turkiye pazarina kucukten de olsa girdim Maalesef istedigim basariyi bazi nedenlerden dolayi yakalayamadim. Sanirim tecrubeler boyle kazaniliyor.
  Sozu daha fazla uzatmadan, esas konuya geceyim ;
  su anda yine elimde cok guzel bir urun var ve bunun Turkiyede cok iyi satiilacagini biliyorum. Ben Turkiye pazarini cok cok iyi bilmiyorum. Urunu ABD patentli Tr ye getirip burda bir Turk girisimci arkadas veya sirket ile urunleri profesyonel bir sekilde pazarlamak istiyorum. (Gazete Reklami, TV Reklami ve Infomercial olabilecek urun ) Urun ozellikle ile Eczanelerde gidebilecek bir urun olduguna inaniyorum ama esasinda standlarda bile satilabilecek kaliteli bir urun. Bu alanda tecrubesi olan arkadaslar ile gorusmek tanismak isterim. Tecrubeli ve gercekten basarli olmak isteyen ve referanslari olan biri ve sirket olmasi onemli.

  Cin ile de cok iyi ticari baglantilarim mevcut oldugundan Cin e satilabilecek urunlerdede isteyene yardimci olabilirim.

  Saygilar

  [email protected] (lutfen e-malleriniizi bu e-mail adresine gonderiniz,

 143. TURK NET in bedavaya bayiliğini alırsanız öncelikle gerçekten sermayesiz ve masrafsız kendi işinize sahip olursunuz ayrıca bişey alıp satmak yok sadece pazar oluşturmak var ve herkesin işine gelecek %30 dan dahafazla bir indirim vererek herkese daha cazip bir hizmet sunmak var ve yılbaşından önce dahil olacak enerji sistemlerindede bedavadan bayii olup enerjidede indirim vereceksiniz ayrıca vodafonla görüşmeler devam ediyor ve neyi nasıl kazanacaksınız bedavadan bayii olup böyle büyük bir pazarda cazip tekliflerle pazar oluşturarak bisefere mahsus bağladığın fatura bedeli kadar pirim alırsın sonrasında %6 almaya devam edersin 1nci sıranızdan %4 ikinci sıranızdan %2 3ncü sıranızdan %1 alırsınız ve bu hakettiğiniz pirimleri hiçbir şart olmadan ve hiçbir sistem olmadan yani binari sistemmiş denge kurmakmış aktiflik yapmakmış olmadan kesinlikle alırsınız böyle bir network vardıda yapmadıkmı ama var böyle bir network var ve şuan büyük bir heycanla enayi yerine koyulmamamın mutluluğuyla bu networkü yapıyorum ve çalışma arkadaşları arıyorum sizde enayi yerine konmadan adamgibi çalışıp adam gibi kazanmak istiyorsanız detaylar için arayın 05079561383 05377809549 02462423047

 144. Değerli arkadaşlar:

  Ben Niğde de 10 15 bin tl civarında işleyebilecek bir iş kurmak istiyorum..
  Güvenebileceğim, dürüst, sürekli çalışabileceğim bana sürekli mal gönderebilecek toptancı ile iş yapmak istiyorum..
  Her zaman işleyebilecek bir iş düşünüyorum ama karar veremedim.

  Mesela:

  Çiğ köfte dükkanı olabilir.. Öğrenciler için takı yüzük tipi şeyler olabilir.. Dükkanlar için gerekli eşyalar olabilir.. Pazarlama yönüm iyidir.. İç giyim her yerde var onuda düşündüm ama karar veremedim.. Çerezcilik tende anlarım ama burada çok var çerezci.. Fatura alım işleri olabilir..

  Şuanda aklıma yatan bir iş var; takı, toka, yüzük, vs. o tür bir iş..

  Benim arkamda durup toptancılık sağlayacak ve dükkan açtığımda sürekli dürüstçe çalışabileceğimiz iş önerisi istiyorum..

  Peşin çalışmayı seven biriyim.

  0545 811 03 85

 145. Arkadaşlar Rize Erzurum ve artvin dağlarıdan hakikiki kestane Balı var. Kahvaltılık değil ilaç içindir. Kışın özellikle çoçuklara ve hamilelere ve ihtiyarlar için süper bir ilaç kilosu 60 tl. Ankara ist da 100 tl den satılıyor. İster kendiniz kullanın ister ticaretini yapın.

  İrtibat 505 4313034

 146. mrb arkadaşlar 1982 den bu yana faaliyetini sürdüren bir textil firmasıyız.2 adet mağaza ve fabrikasıyla müşterilerine blue jeans ve trouser pantolonlarını sunmaktayız.aylık kapasitemiz 50.000 adettir.arap,balkan,türkmen ülkelerinde halihazırda müşteri potansiyelimiz mevcuttur.bu işi toptan bir şekilde yapmak isteyen arkadaşlarımız mutlaka vardır.sürekli yenilenen kaliteli pantolonlarımızı sizinle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.avrupa pazarında kaliteli ürünlerimizin müşterileri için….tel: 0551 232 32 30 skype : walat-jeans

 147. İletişim Sektörü biliyoruz ki her zaman çığ gibi büyüyen sektör profesyonel çalışırsanız yarı yolda kalmazsınız http://www.gozdetahsilat.com bayilik veriyor fatura tahsilatı kontör satışı bilgisayar ve temlikli cihazlar bayilik ücretsiz başvuru yap çalışmaya başla derim. 0 534 644 42 24

 148. MERHABA 15YILDIR İNTERNETİ AKTİF KULLNIYORUM.DIŞARDAN OKUYORUM SAAT 9DAN GECE 23 E KADAR İNTERNT BAŞINDAYIM.İNTERNETTEN PARA KAZANMAK İSİTYORUM.NOT UÇUK RAKAMLARLA YALANALRA KARNIM TOK.AYLIK 300TL BİLE BENİM İÇİN YETERLİ.İLGİLENENLERE DUYRULUR. PAZARLAMA İŞİ TEKLİF ETMEYİNİZ AYRICA WEB SİTEMDE YOK.

 149. merhaba arkadaşlar elimde ithal ettiğim 22.500 şefaf şemsiye bulunmaktadır ilgilenen arkadaşlara 2 tl ye şefaf şemsiye yağmurlar geliyor stok tükenmeden almanızı tavsıye ediyorum satabilcek alabilcek arkadaş bana ulaşsın lütfen o5333980330 [email protected] saygılarmla

 150. güneş enerjisi alanında güneşim tüm ısısını emen bir alet geliştirdim böyle bir fikrim icadım var diyarbakırda yaşayan güvenilir hali hazırda bu işle ugraşan firmalarla yüzdelik üzeri anlaşmak isterim.. 0537 039 49 60

 151. azerbeycan,gürcistan,kırgızistan,özbekistan,iran ve ırak için gömlek bayiliği verilecektir.gömlek markası patenti bize aittir.çok prestijli ve karlı bir sistem ile bayilik almak isteyenler lütfen [email protected] adresine mail atsınlar.saygılarımla

 152. KOZMETİK VE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ ÜZERİNE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA DÜŞÜK MALİYETLE KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYEN BAYAN GİRİŞİMCİLER ARANIYOR…

  MERKEZ : İZMİR

  İRTİBAT TELEFONU : 0530 876 71 27 TUĞBA ÇAĞLAR

 153. GİZLİ MÜŞTERİ YADA DİĞER ADI GİZLİ DENETMEN: MERHABALAR BEN NAZAN… BENİM BİR ARKADAŞIM GÜN DE ANLATMIŞTI PHILIP MORRIS ÜRÜNLERİNİ MÜŞTERİ GİBİ ALIYOR ALDIĞI ÜRÜNÜN FİŞİNİ ÜRÜNE YAPIŞTIRIP DENETCİ FİRMAYA GÖRÜŞLERİNİ OLUMLU YADA OLUMSUZ RAPOR EDİYORMUŞ. BİR AYLIK ÇALIŞMADA 900 LİRALIK ALIŞVERİŞ MASRAFINI ŞİRKET KARŞILAYIP YAPTIĞI ALIŞVERİŞ KADAR DA HESABINA HAVALE GEÇİYORLARMIŞ YANİ 1.800 LİRA ALIYOR 900 KENDİNE NET KALIYOR. ÜSTELİK GÜNDE YARIM SAAT 45 DAKİKA ÇALIŞIYOR. BENDE BAŞVURDUM FAKAT SANIRIM KABUL EDİLMEDİM ÇÜNKÜ GERİ DÖNMEDİLER. HAVADAN PARA OH NE ALA

 154. ishak özbey#
  merhaba arkadaşlar çevresi olan ticaretten anlayan veya uğraşan ,ithalat yapmak isteyen arkadaşlara herkonuda yardımcı olmak istiyorum.kendi abimle 2 yıl önce ÇİNden ithal ettiğimiz ürünler 1 konteyner ile başlayıp şuanda 3 konteyner ile devam eden yılda 3 kez yaptığımız bir ithalat potansiyelimiz yükselerek devam ediyor… ithalatta tecrübesizdik ilk defa ticarete atıldık ama dürüstçe çalışınca emek verince gerçekten allah veriyor kısa sürede çok şey öğrendik bunun yanında müthiş bir ticaret potansiyelinin olduğunu keşfettik ,ÇİN ,istanbul ,alanya,ve doğubeyazıtt ağırlıklı bir müşteri çevresi edindik(doğubank,istoç,tahtakale).

  Anlatmak istediğim müşteri potansiyeli olan arkadaşlar fikri olan ve en önemlisi sermayesi olan çalışmak isteyen arkadaşlara her türlü ürün getirme garantisi veriyoruz veya bizimle birlikte ÇİN e gelebilir kendi ürününüzü seçebilirsiniz, firmalarla görüşme olanağı sağlama, ürünlerini seçmesinde pazarlığında gümrük mevzuatına kadar yani a’dan z’ye kadar her konuda yardımcı oluyoruz .ithalat hayali olan arkadaşlar bütün riskleri bize ait sizin sadece yapacağınız vermiş olduğunuz siparişi alma garantisi ve ödeme , geri kalan kısmını bize bırakın, biz mallarınızı kapı teslimi yaptıktan sonra ödemesini gerçekleştirirsiniz.Bizim burdaki kazancımız sizin sipariş hacminizin %10luk bir komisyon kadardır,asıl amacımız yeni müşteri potansiyelimzi artırmak, sizin kazancınız toptancıya veriseniz minimum %30-60 parakende satarsanız %100-500,arasıdır
  Biz çindeki yada türkiyedeki aracı firmalar gibi değiliz,sizin isteğinize bağlı ya bizimle birlikte ÇİN e gelip ürünlerinizi kendiniz seçersiniz yada biz sizin adınıza ürünlerinizin tedariğini biz gerçekleştiririz,bur da en önemli konu gümrük mevzuatıdır birlikte çalışmakta olduğumuz çok sağlam bir gümrük şirketiyle gerçekleştiriyoruz.
  Toptancılardan yada ithalatçılardan düşük kar marjıyla alacağınız ürünleri kendiniz ithal edip toptancılar verebilir yada parkende yüksek bir kar marjıyla satabılırsınız,hayal değil sadece güven ve sadakat gerisini allah veriyor.

  Bu şekilde çalıştığımız 3 arkadaşımız oldu biri doğubankta elektronik üzerine çalışan büyük bir firma bizimle beraber çine gelip ürünlerini seçti biz de teslimatı gerçekleştirdik,şuanda organize bir şekilde çalışıyoruz diğer iki müşterimiz ise sipariş üzerine çalışıyor aynı zamanda kendimizde ithalatımızı yapıyoruz .hertürlü güvenceyi referansı göstermeye hazırız gizlimiz saklmız yok.
  Şunuda yapabilirsiniz ithalat yapmak istemiyorum sadece” şu fikrim var bu ürün gelse çok satarım” diyen arkadaşlarlada çalışabiliriz bizimle çalışmak isteyen dürüst onurlu olan herkese kapımız açık.

  Ben yapamam demeyin sadece inanın benim asıl meslek profesyonel futbolcuyum 14 yıldır, fakat son zamanlarda futbolda hırsız başkanlar çoğalınca az kazanmaya başladık mecburen ticarte atılmak zorunda kaldım keşke daha önce bıraksaydım bukadar büyük bir potansiyel olduğunu bilmiyordum ,merak eden arkadaşlar google ishak özbey yazarak bakabilir.
  DAHA DETAYLI OLARAK bilgi almak İSTERSENİZ [email protected] mail atabilir 05333980330 telefonunda bana ulaşabilirsiniz saygılarımla

 155. Müthiş bir iş imkanı!!
  Yurt dışından getirdiğim altın saflık ölçme makinasını kuyumculara pazarlayabilirsiniz. Ben Şanlıurfada yaşıyorum. Yurt dışından getirdiğim ve distribütörlüğünü aldığım makina ile altının kaç ayar olduğunu, yüzde kaçının saf altın olduğunu çözen makinayı getirdim. Türkiyede böyle bir makina yok. Kuyumcular halen ilkel yöntemler ile altın olup olmadğına bakıyor ve kaç ayar olduğunu tam olarak bilemiyor. Makinamız kaç ayar olduğunu 10 saniyede çıkarıyor. İlgilenenler mail atsın gün içinde mutlaka döner iletişim bilgilerimi veririm.
  [email protected]

 156. marmara adasın da çatuk tatil köyü nde su sporlarına ortak arıyorum water sport ortaklık bedeli olarak ta 25.000 ytl ortaklık bedeli istiyorum detaylar konuşulur protokolde yapılır ayrıca sahil güvenlik izinleri alındı 4 aylık sezon boyunca tüm karlar yarı yarı yadır malzemeler hazırdır gelirler ve giderler ortaktır otelin plajı ve sağında ve solundaki plaj larda da ben çalıştırıcam 2-jetsky—-5-deniz bisikleti—1-muz-banana—-2-ringo—–5cano—-lütfen allah korkusu olan arasın 0531-012-91-46–dan erdin bey———————————-açıklama———–merhabalar ben erdin arslan şu anda marmara adası çatuk tatil köyü nün hemen önündeki beach ında water sports su sporları işi aldım toplamda 3 yıl ben işleticem ve2-jetsky—1-muz(banana)2–ringo–5-deniz bisikleti—3-cano bu malzemelerimi alabilmem için bir miktar para gerekiyor ve bu miktar ise (35.000.ytl)dir ama size şu garantiyi veriim paranız sezonda garanti ve verdiğiniz paranın 2-3-katını kazanıcaksınız beraberce gelin isterseniz siz kasada durun bir jetsky 10.dakıkası—70.ytl gunde 15 kişi binse 1050 ytl yapar muz ise 6.kişiliktir oda 10-tur atsa 750.ytl yapar—-ringo kişi başı 20.ytl oda 10 tur atsa 400.ytl bıralır deniz bisikleti cano nun saati 15 lira bunlarda 5 saat çalışsa 300 ytl bırakır hesapladığımızda günde kazancımız en kötü:aylık gelir 75.000 sezon adada 4.ay sürüyor x4:300.000 sizlerinde bilginiz olması için açıklamalı anlattım

 157. Esasında iş fikirleri hiçte fena durmuyor. Atılım yapmak isteyen gençlere korkmadan devam etmelerini öneriyorum.

 158. değerli gençler sizlere öncelikle güzel ve nezih bir çalışma ortamında çalışmayı ilke edinmeniz dileği ile gelişmekte olan güvenlik sektöründe tamamen açık yürekli ve sizlerin menfaatleriniz ile işveren arasında denge sağlayacak şekilde (tamamen sizin diyemem bu mantıklı ve inandırıcı olmaz ) iş imkanı sunuyorum ytlı–ytsız– part time kimlik sahibi olmak isteyenler için de kurs imkanımız vardır

  tel 0534 261 57 05

 159. fatih
  25,000 liram var ama bu sermayeyle ne yapacagima karar veremedim kar marji yuksek bir isi mersin,tarsus ve adana bolgesinde yapmak istiyorum
  herturlu fikre ve dursut samimi guveniler ortakliga acigim

  [email protected]

  saygilar

 160. 2013 de 4000 TL haftalık ciro yapmak ister misiniz ?
  yaşam kalitenizi artırmak ? o zaman size sesleniyorum
  devlet memurları
  ev hanımları
  öğrenciler

  ek işe ihtiyacı olanlar
  işi olmayıp iş kurmak isteyenler
  yaşam kalitenizi artırıp sevdiklerinize daha çok zaman ayırıp ve bunun yanında hayal edemeyecek kadar para kazanmak isteyen arkadaşlar bu iş tam size göre işle ilgili biraz konusuca olursak sanal pazarlama değil internet reklamı değil ve karşınıza cıkmış bir iş değil . 2013 milenyum cağınız olacak bir iş fikri biz şuan aydın merkezde bu işi yapmaktayız işe inancınız yoksa gelip görebilirsiniz çalışma seklimizi ve kazancımıza canlı şahit olabilirsiniz biz ciddiyiz bu yazıyı önemseyin ve arayın eminim sizinde aklınızda bir şeyler canlanacak irtibat 05300388045

 161. ORİS TELEKOM

  ORİS ST. AYKUT

  TELEKOMİNİKASYON SEKTÖRÜNÜN YENİDEN YAPILANMASI İLE OLUŞAN FIRSATI,TÜRKİYEDE İLK DEFA SOSYAL PAZARLAMA MODELİ İLE BİRLEŞTİREREK BİNLERCE KİŞİNİN HAYATLARINA DOKUNUP ONLARA KAZANÇ KAPISI AÇIYORUZ…

  BU KAZANCA ORTAK OLMAK İSTEMEZMİSİN ?
  DETAYLI BİLGİ İÇİN 541 255 91 16 Arayabilirsiniz.

 162. ORİS FIRSATI

  TELEFON GİDERİNİZİ GELİRE DÖNÜŞTÜREREK FİNANSAL GELECEĞİNİZİN KONTROLÜNÜ ELİNİZE ALMAK İSTEMEZMİYDİNİZ?

  CEVANINIZ EVETSE DETAYLI BİLGİ İÇİN 0545 459 92 62 ‘ Yİ ARAYABİLİRSİNİZ.

 163. tesbih işleme ustasıyım . toptan perakende satışlarımız vardır.her türlü tesbihlerinize işleme yapılır.isim yazılır. 0536 264 34 91

 164. Turizm, Tatil ve Organizasyon ile ilgili Proje, Plan ve düşünceleri olan arkadaşlar ek Fırsat ve iş imkanları için arayarak bilgi alabilir ve düşüncelerini paylaşabilirler.

  mail ile bilgi veriniz lütfen.
  [email protected]

 165. asfalt buz tutmaması kar tutmaması için maliyeti aza düşürdügüm bir çılfgın projem var … büyük şirketlerin tekliflerini bekliyorum test edilmiştir…

  yüzde yüz garanti veririm…. mucit musa 0537 039 49 60 diyarbakır ın umudu:

  yazıya bakmayın ürünümü görmeniz lazım artık kışın kaza haberleri olmayacak kışı yaza çeviren fikir… böyle bir buluşu sizde düşünmüş olabilirsiniz fakat maliyeti çok yüksek az maliyetlini bulmak hedeflenen o dur ben buldum.

 166. En kaliteli ürünlerle zahmetsizce satış olanağı tanıyan
  Seminer ,toplantı veya müşteriye gitme gereği olmayan
  Siz değil,müşterilerinizin sizi arayacağı
  Serbest girişim ve ticari faaliyet üzerinde bir kısıtlama olmaksızın bağımsız bayilikle
  Ipoy’s Live ürünlerini satarak ve alt bayiler oluşturarak makul kârlar elde edeceginiz
  bu sisteme sizde dahil olmak istemezmisiniz.

  BAYİİ OLMAK İÇİN GEREKEN ŞARTLAR
  1- 18 yaşını doldurmuş her kes Ipoy’s Live bayisi olabilir.
  2- Her başvuru sahibi daha önce bayi olmuş birisinin ID numarasıyla bayii olabilir
  3- Başvuru sahibi , şirketin kurallarına riayet etmek mecburiyetindedir.
  4- Her bayii şirketin bir çalışanı temsilcisi veya acentesi degil, bağımsız bir distributorüdür.
  5- Bayilik başvurusu ücretsizdir.Fakat bayiliğinizin aktif olması için kariyer durumuna göre 1 defaya mahsus olmak üzere ürün karşılığı üyelik ücreti ödenir.

  Bu güzel oluşum içinde amaçlarımızı amaç edinen, gelişime ve değişime açık olan, kendisini kazanç ve başarı için emek gösterdiği kadar başkalarına’da bu konuda yardım etmeyi ve kendi başarısının bir parçası olduğunu bilen tüm arkadaşlarımızı yanımızda görmek isteriz.

  Hasan Ünal
  05447412580
  [email protected]
  http://ipoyslivenano.blogspot.com/

 167. Manisa Akhisar’da yasıyorum zeytin ve zeytinyağı ticaretleri yapıyorum İstanbul Ankara gibi büyük sehirlerde bu ısı yapmak istiyorum bana yardımcı olacak arkadaslar arıyorum yardımcı olacak arkadaşlarla detayları görüşülecek irtibat -Facebook :HALİL İbrahim Gönültaş

 168. Aile bütçenize ek gelir, çevrenizdekilere sağlıklı yaşam sunma şansı, dua alma ve iyilik yarışı için organik temizlik ersağ kullanın ve kullandırın. sınırsız bilgi desteği lütfen irtibata geçin. http://www.ersağ.com.tr den 534008 sponsor no ile ücretsiz üyelik. ersağ damla konsnatre mürekkep lekesini bile çıkarıyor. bebek yağı hamilelerde doğum leeksini kapatıyor. masaj kremi ise bütün ağrılara son veriyor romatizmal olmayan, yağçözü duş jeli şahane iritbat 05052432614 h.sesen. ersağla sağlığa katkı Türk malına güven :)önce kendimize güvenmeliyiz

 169. Network Marketing sektöründe bir ilk Oris Telekomla telekominikasyon sektöründen fatura kazancı sağlayın ( internet , telefon ,) Oriste ilklerden olun ve bu büyük pazar pastasından sizde payınızı alın , 0542 785 79 22 numaralı telefondan iş hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz .

 170. Geleceğin iş fikri mobil uygulamalar diye düşünüyorum. Etrafta o kadar çok akıllı telefon varki bunu farketmemek mümkün değil.

 171. Birşey yapacaksanız fiyatı pahalı olsun bizim millet bayılır kazık fiyatlı ürünlere. Şuna şukadar para verdim demek hava atmak oluyor çünkü. Kazık yedim demez tam tersi pahalı aldım diye övünür. 50 kuruşa çay sat kimse gelip içmez ama sat 5-6 liraya kapış kapış gider. Bi kahveyi satıcan 10 lirayamillet kuyruk olur starbacks filan süper iş yapıyor. Sözün özü ne iş yapacaksanız yapın biraz allayıp pullayıp fahiş fiyattan satın.

 172. Merhabalar;
  Ankarada güvenlik sektörüne hizmet verecek bir firma kurup işletmek istiyorum.
  Elimde mevcut patenti alınmış kendi tasarımım elektronik kapı kilidi projesi mevcut olup,kamera montajı ve Akıllı kilit göstergeç sistemlerini üretmeyi düşünüyorum.
  Ayrıca Türkiye’de mevcut olmayan ve 1 sene içerisinde satış patlaması yaşayacağını (pratik, güvenli ve ucuz ) tahmin ettiğim bir elektronik güvenlik sistemi ilgili olarakda 2 ülkeden 4 firmanın distribütörlüğünü alma çalışmalarımda son aşamaya gelmiş bulunuyorum.
  Bu konularda finans katkısı veya ortak olabilecek kişi yada işletme arıyorum.

  GSM: 0-542-678 12 08

 173. horlamayı yüzde yüz kesen bitkisel bir formülüm var kendi buluşumdur ve onlarca insan tarafından denemiştir yakında patentini alacağım bu ürünün imalat ve pazarlamasında yardım edecek firmalar arıyorum irtibat telefonum 05327158511

 174. ERSAĞ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ne bir bak bitkisel Organik temizlik ürünleri

  sponsor no: 420215 kaydol sipariş ver adresine gelsin kazanmaya başla

 175. Merhaba,

  Ben Belçikada ticatetle ugraşan bir bayanım, özellikle TR’den inşaat sektöründe yapmak isteyen ciddi yatırımcı müteahhitler arıyorum.

  8 yıllık inşaat şirketim var, ve Avrupa’da her türlü iş yapma imkanı , ithalat ve ihracat konularında da imkan saglayabilirim.

  Konuyla ilgili ciddi olan yatırımcıların maillerini bekliyorum.

 176. merhaba,ben 46 yaşında halen çalışan bir memurum ve ek iş olarak emlak ofisi açmayı düşünüyorum,nasıl bir yol izlemem gerekir,sermaye gerekirmi,bu mesleğe imrenerek bakıyorum her zaman,aracım var,kişilerle diyaloğum güven vericidir,güneşli,ist.da ikamet ediyorum.bu meslek konusunda birazcık bilgi almam mümkün mü,teşekkür ediyorum.

 177. Sermayesiz
  Risksiz
  İstediğiniz saatlerde
  %100 yerli
  Gerçekten güçlü ve zengin bir firmayla çalışmak isterseniz hemen arayın başlayın…
  05067012898

 178. geleceğin oyunu lasertag oyunu için yatırım yapmak isteyenlere duyurulur

  arayın görüşelim

  tel:0542 42 79 1 79

 179. Merhabalar,
  yurt dışında yaşayan gurbetçi arkadaşlara yurt dışında satmak için, Türkiyede yaşayan genç girişimci ve bayan iç giyim satan arkadaslara toptan fiyattan bayan iç giyimi satabilirim. ürünler marka ve orjinaldir. toptancıyız. iletişim için 0533 6017179

 180. arkadaşlar yatağa bagımlı hastalar için geliştirdiğim bir projem var ilgilenenler eklesinler lütfen mali gücüm olmadığı için yapamıyorum acaba devlet destek verirmi bilenler lütfen bildirsin teşekkürler [email protected]

 181. SU KUTUSU SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ A.Ş. NİN ÜRETTİĞİ WATERBOX SU ARITMA MAKİNALARININ TANITIM VE SATIŞINDA YETİŞTİRİLİP ÇALIŞACAK EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ. CEBİNİZDEN HERHANGİ BİR PARA ÇIKMADAN KENDİ BULDUĞUNUZ YERLERDE TANITIM YAPARAK KİŞİSEL BECERİLERİNİZLE AYDA EN AZ 1000 İLA 5000TL ARASI PARA KAZANABİLİRSİNİZ. ÇALIŞAN EMEKLİ EVHANIMI ÖĞRENCİ İSENİZ EK GELİR İSTİYORSANIZ , EŞİYLE YADA BİREYSEL ÇALIŞABİLECEK EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ.KATILIM VE AİDAT ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.
  İSMAİL SARITAŞ
  WATERBOX SU ARITMA MAKİNALARI TANITIM GÖREVLİSİ, ÜRÜN UZMANI MENAJER…
  TEL: 0533 705 58 10

 182. Merhabalar. Çinde yaşıyorum fakat Türkiyeden henüz birini bulabilmiş değilim. burdan ürün yollamak için veya birlikte iş yapmak çinle ilgili aklına takılan veya ürün getirmek isterseniz bana ulaşabilirsiniz. [email protected]

 183. Türkiye yi saran büyük kazanç fırsatı , JUSTBEENPAİD kayıt olan kişilere hediye 10 dolar vererek nasıl para kazanıldığını size ispat ediyor , http://www.justbeenpaid.com dan referans numarasına 1141825 yazın ve hediye 10 dolarınızı alarak kazanç sağlamaya başlayın , iki ayda günlük kazancım 30 doları buldu , sizde hızlı bir şekilde kazanç sağlamak istiyorsanız işte size fırsat , 0542 785 79 22 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz ,

 184. Merhaba arkadaşlar,

  İçinde bulunmuş olduğum sistemden biraz bahsetmek istiyorum.

  Görev bazlı iş sisteminde sizde evinizde veya iş yerinizde internette geçirdiğiniz vakti değerlendirip paraya dönüştüre bilirsiniz.

  Günde iki saat ilgi ve yeteneğinize göre görev yaparak kazanıyorsunuz. İşimizde ürün satmak,pazarlama,ikna etmek gibi şeyler yok. Sadece kendi kişisel kazanç linkinizi internette reklam ediyorsunuz (şuan benim yaptığım gibi).

  Sistemin detayları ve detaylı bilgi için bana ulaşa bilirsiniz.

  İşimizle ilgili inceleyebileceğiniz linkler:

  http://ortakheyecan.com/isbasvuru_hat56?pi d=4fd25faed3093

  http://kazancinburada.blogspot.com/

  İletişim bilgilerim

  Skype : serap.bozkurt1

  Gsm : 507 648 19 70

 185. ulkemızde bır cok ıs dalı var ama unutmamalıyızkı ınsanoglu var oldugu surecede yeme ıcme gıbı hıslerı hıc tukenmıyecektır kendı calıstıgım ve hala yaptıgım bır ıs olan ascılık yıl 2011 ankaranın gobegı kızılayda bır arkadasıma yer actık acıldıgında gunluk cırosu 200 tl cıvarında ıdı kıs dolayısıyla yanına gıttım ve bır takım taktıkler verdım ve cırosu su anda 1000 tl altına dusmuyor soktorde kalıfıye elemN sıkıntısı var daha dogrusu ısını bılen sayısı az kalıte fırmalara rakıp olmak ıstıyorsanız e-maıl [email protected] çılgın fıkırlerı olan bırıyım kısıye ozel hızmet ve kısıye ozel yemek dıyorum buna evet dıyenler ulassın

 186. ben antalyanın bir köyünde yaşıyorum. köyümüz dağlık olduğundan dağlarımızda bol miktarda defne yaprağı var bunu pazarlamak istiyorum ayrıca keçi buynuzu yetişiyor bol miktarada bu işlerle ilgilenmek isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler.bazı tüccarlar köylüden çok ucuza alıyorlar ilgilenmek isteyenlere köylünün hakkının verilmesi ve peşin olması ş[email protected]

 187. çemen ureticisiyin bu ürünü nasıl pazarlarım yardımcı olun komisyon veririm.. Çığ köfte de üretiyorum .. 5458502184

 188. CİDDİ YATIRIMCI ARIYORUM
  Merhaba projem var ama bunu hayata geçirebileceğim bir sermaye eksikliğim var bu projenin maliyeti 140,000 tl dir KÜPŞEKERİN içine ÇAY koyduk şimdilik 5 çeşit çay var siyahçay yeşilçay ıhlamur ve Adaçayı ve TAMAMEN DOĞAL Makinaları aldım ama şu an icra ve işyeri tahliyesiyle karşı karşıyayım lütfen bu konuda kimse alınmasın veya aklına şüphe düşmesin bu projede bilgi ve tecrübeye sahip olduğumu bilmenizi isterim belli bir ödeme planı oluştururuz karşılıklı mutabakatlara varılarak zaman içinde sermaye iade edilir edilirken ara ödemelerle kişiye de para kazandırılır bu rakam kesinlikle banka vs gelirinden fazla olacaktır emin olabilirsiniz sonuçta risk olmayacağından karar sizin elbette
  tel 05398144373

 189. Selamlar;
  Okuduğum yazılarda herkesin kendince fikri var ancak bazıları küçük rakamlarla büyük kazançlar vaadet ediyor böle bir şey mümkünse böle bir fikir burada paylaşalılır mı? Kimse kazancını birini ortak etmek istemez doğrusu.İlgilenenler için bayan iç giyim ürünleri satışı yapmak isteyenlere ürün temini konusunda yardımcı olurum.Küçük çaplı başlayıp büyütme adına mantıklı bir adım atmış olursunuz.Önce internet sonra bir kaç dükkan sonra kendi dükkanın. ticarette tepeden inme olmaz.altın kural basamak çıkmadır.Fabrikadan direk mal teslimi için yardımcı olurum.
  iyi günler..ulaşacağınız mail adresi
  [email protected]

 190. Ankara'da meşe odununda pişen hakiki el açması tandır lavaşı üreten iş yerimi başka bir iş projemden dolayı devrediyorum…hazır müşteri bağlantılarım var…talebi tükenmeyen ve karlılık oranı çok yüksek bu işe kazancına göre çok çok uygun bir sermaye ile sahip olabilirsiniz…tüm verilerin gerçeklik payı bire bir yerin de gösterilip ispat edillecektir…iş yerim faaldir hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz..fırsatı yakalayan sen ol hemen irtibata geç…
  DOLUNAY TEZER…0 532 204 58 15…[email protected]

 191. londra başlıklı yazara,
  türkiyeden tarhana (kuru), cevizli sucuk (ayrıca bizim elazığda orcik derler ve cevizi bol dış kısmı da daha kalındır ayrıca dışı beyaz olan beyaz üzümden yapılan orcik de vardır), pestil gibi pazarlayabilirsiniz ama yalnız orcik mevsimseldir yani taze ve güzel olanı sonbaharda sunulur piyasaya. yazın yapılır sonbaharda sunulur.
  ayrıca benim de hayalim türk mutfağıyla ilgili işler üstelik sadece ingiltere değil, fransa, italya, almanya (her ne kadar orda dönerci bolluğu olsa da türk mutfağının zenginliğinin yeterince tanıtılmadığını düşünüyorum), belçika ispanya gibi amaaa çook uzak hem para isteyen bir iş hemde türk mutfağı tanıtım gönüllüsü olarak çalışacak bir ahçıyı isteyen bir iş. ama inşallah 50 yaşında da olsam gerçekleştirebilirim.

 192. ingilterede yasiyorum.12 yil yemek sektorunde calistim.7 yil kendi cafelerimi ve restaurantimi islettim..2 yil once bu isleri birakdim ve topdan sebze alim satimi yapiyorum restaurantlara..turkiyeden ingiltere arasinda ticaret yapmak istiyorum..burdan turkiyeye turkiye den buraya topdan ne alip satabiliriz?fikri olan varsa bana ulassin lutfen…yemek sektoru cok guzel bir sektor ve cok karli hemde hic olmeyecek bir sektor..BIRGUN TURK MUTFAGINI HIC TANIMAYAN BIR ULKEDE TURK RESTAURANTLAR ZINCIRI KURMAK ISTIYORUM…fikirlerinizi bekliyorum tesekkurler 00447702301127

 193. TEKSTİL İŞLERİNE GÖNDERİLMEK ÜZERE BAYAN ELEMANLAR ARANIYOR SINIRSIZ BAYAN ELEMANA İHTİYACIM VAR GÜNLÜK 25TL BENİ ARAYIN 0535 225 60 10

 194. Ben isvicrede yasizorum ticaret yapmayi dusunuyorum.. Bunlarin burada pahaliya aldiklari seyleri ayni kaltiden turkiyeden getirmeknistiyorum..
  Arayis icerisindeyim eger parlak fikirleri olanlar varsa lutfen paylassin..

 195. OTELLER DE VE AĞIRLIKLI REST. AŞÇILIK YAPTIM 13 SENE GIDA SEKTÖRÜNDEYİM
  YEME İÇME- CAFE- REST.LARA YAPILAN YATIRIM KAZANDIRIR.
  REST. OTELERİNİZE EN AZ MALİYETLİ VE GÖSTERİŞLİ MENÜ KURULUMU İÇİN BİLGERİM :

  ŞU AN 5 YILDIZLI OTELDE AŞÇILIK YAPMAKTAYIM. DETAYLAR İÇİN TEL.
  0507 363 41 54 [email protected]

 196. biliyorsunuz ki ülkemizin yüzde 60 astım ve bronsit bunu üzerine bıldırcın yumurtası üretiyorum astım ve bronşite çok faydası var özlelikle çocukalra üretim benden dagıtım sizden cüzi bir miktarda satıca sunuyorum. istedigin adet kadar sipariş. ilgilelenler mailleirni bekliyorum [email protected]

 197. boya imalatı yapmak istıyorum bir fırmanın satış temsişlcisiydım bilgim ve satış pazarım var bilgisi olan veya ortak arıyorum

 198. biliyorsunuz ki ülkemizin yüzde 60 astım ve bronsit bunu üzerine bıldırcın yumurtası üretiyorum astım ve bronşite çok faydası var özlelikle çocukalra üretim benden dagıtım sizden cüzi bir miktarda satıca sunuyorum. istedigin adet kadar sipariş. ilgilelenler mailleirni bekliyorum

 199. selamlar ben hakime fethiyede ev yemekleri uzerine iş yeri açmak istiyorum kosgep destekli bilgilerinize ihtiyacım var .teşekkur ederim…

 200. VÜCUT ANALİZ MERKEZİ BAYİLİĞİ
  YATIRIM DÜŞÜNÜP KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE ;
  Yatırım düşünüp kendi işini kurmak isteyenlerin dikkatine ;
  İsteyene KOSGEB KREDİ İLE DESTEKLENEN , Sağlıklı beslenme ve obezite ile mücadele kapsamında iller ve ilçeler bazında geleceği parlak olan vücut analiz ve kilo kontrol merkezi bayilikleri verilecektir. İlgilenenlerin aşağıdaki şartlar

  BAYİLİK ŞARTLARI :

  1- İSTANBUL- İZMİR- ANKARA dışındaki il merkezlerinde maksimum 2 bayilik hakkı verilecektir.
  2- İSTANBUL- İZMİR- ANKARA illerinde her semte 1 adet bayilik hakkı verilecektir. İlçelerinde ise her ilçeye sadece 1 bayilik hakkı verilecektir.
  3- Bayi adayları minimum 2 günlük eğitime katılıp beslenme danışmanı sertifikası almaları gerekmektedir.
  4- Bayi adaylarının kendi llerinde veya ilçelerinde merkezlerin işlek caddesinde minimum 3+1 daire veya dükkan veya ofis olacak şekilde ofis kiralamaları ve vücut analiz merkezi formatında iç döşemelerini yaptırmaları gerekmektedir.
  5-Bayi adaylarının işinde uzman olarak yetişmeleri gerektiğinden eğitim için kendi illerinde bizzat kendi ofislerinde eğitim vermek üzere bir eğitimci görevlendirilecektir.
  6-Ofis içi analiz cihazı ve demirbaş eşya masrafları bayi tarafından karşılanacaktır.Bunların bedeli maximum 3000 TL'Yİ geçmemektedir.
  7-Bayi vergi levhası ve açma ruhsatı alarak ofisine resmiyet kazandıracak ve de gayriresmi olarak çalışmasına izin verilmeyecektir. Bunların maliyeti 1200 TL civarındadır .
  8- Bayi lisans ücreti olarak 150 TL lisan ücreti öder ve kilo kontrolünde tavsiye edilecek ürünlerin minimum maliyeti de 1000 TL civarıdır.
  9- Her bayi şu an Çorlu analiz merkezimizdeki çalışma sistemiyle aynı şekilde çalışacak ve Çorlu merkezimizin tavsiyeleri ile işini genişletme imkanı bulabilecektir.
  10-Bayilik müracaatında bulunan firma,kimlik fotokopisi , işyeri fotoğrafları lisans ücreti bedeli olan 150 liranın dekontu ile birlikte müracaatları kabul olacaktır .

 201. 50000 bin tl ye kadar yatırımla nasıl bir iş kurabilirim ticaret tecrübem var ama kafa karışıklığı da var bu devirde ne iş yapılır 05076824722

 202. Merhabalar,bn iç giyim ürünlerini mağaza ve avm gruplarına toptan satışını yapmaktayım.İşim ithalatçıdan ürünleri tedarik etmek,depoya indirmek,ve siparişleri teslim etmek..Ve tabii ki tahsilat..kendi işime sahip olduğum için olsa gerek,fazla mesai beni hata yapmaya zorluyor artık,birde işin trafik çilesi..diyeceksinizki çalışacak adam çok,onları da denedim,ama ürünler buharlaştı…uzun lafın kısası,hazır kurulu işime,çok az bir sermaye ile,sorumluluk sahibi,dürüst, kar ortağı aramaktayım..işin rutu istanbul merkezli olup,değişken olarak anadolu da olmaktadır..Saygılar,bol kazançlar.Güven D.OĞLU 0532 722 78 01

 203. Herkese merhabalar .
  Kendi topladığım 4000 lt süte sahibim .Bunu yerel bazı fabrikalara atıyorum.Düşündümde acaba bende bu sütü kendim değerlendirebilirmiyim .Bu konuda bana yardımcı olailecek arkadaşlardan mail yada telefon bekliyorum .Şimdiden teşekürler .
  Herkese başarılar

 204. Eleman Aranıyor !!!

  Ev Hanımları, Öğrenciler,(İş tanıtım ve eğitimlerinde sesli ve görsel videolar ile eğitim alırsınız.) ve günde minimum 2 saatini internette boşa geçiren diğer tüm vatandaşlarımız için;

  Evlerinde yerlerinden kalkmadan çalışabilecekleri ve minimum 300 tl ek gelir elde edebilecekleri ekmek kapısı.

  Disiplinli, İnternetin Sosyal Paylaşım Platformlarında Tecrübeli, Office Programlarından Word ve Exell' e yazı yazabilecek derecede kullanabilen Çalışma arkadaşları Arıyoruz.

  İlgilenen Arkadaşların web sitemizdeki Formu doldurmaları Rica Olunur…

  http://gorevmarketing.com/isbasvuru_hat3?pid=4fca5c67c2c9c

 205. Çok değerli girişimci arkadaşlar;

  BSM İş Geliştirme Merkezi olarak Ankara merkezli danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunan kuruluşuz. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri konusunda uzun yıllardır uzmanlarımız eğitimler sunmakta ve başarılı projeler geliştirmektedir. Uygun fiyatlar ile firmamızdan profesyonel destek alabilir, işletmenizin kurulumundan, belli bir aşamaya gelinceye kadar da ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Avrupa Birliği hibe ve kredi imkanları, Kalkınma Ajanslarına ve TÜBİTAK Arge desteklerine başvuru yapabilmeniz için proje fikir geliştirme aşamasından finansman bulunmasına kadar tüm işlemleri farklı dallarda kendini yetiştirmiş mühendislik ve işletme mezunu ekibimiz ile sizlere sağlıyoruz. Referanslarımıza ve detaylı bilgilerimize ulaşmak için lütfen http://www.bsmbsm.com web sitemizi ziyaret ediniz. Hayallerinizi ötelemeden doğru ekip ile kısa zamanda hedeflerinize ulaşın.

  Herkese saygılar.

  BSM Ekibi

 206. Termal Tatil Köyü Termal Devremülk satışını yapabilecek, Grup kurabilecek bay ve bayan arkadaşlar arıyoruz. Devremülk sahibi olan kişilere de Devremülk tanıtım temsilciliği hakkı veriyoruz. Sizde Devremülk satışı yaparak kazanabilirsiniz. Termal Tesislerinde çalışmak isteyen, ekibimize katılmak isteyen ÖNCELİKLE DÜRÜSTLÜK, ETİK KURALLARA UYAN ve SEVGİ SAYGI çerçevesinde çalışabilecek arkadaşlara Termal Devremülk Satış Danışmanlığı veriyoruz.

  Her satış için 450 tl ‘den başlayan primler alıyorsunuz. Ayrıca ben bu işte çok başarılı olmak ve daha çok kazanmak istiyorum derseniz bu işi yapabilecek ciddi bir ekip oluşturmanız halinde size YÖNETİCİLİK verebiliriz. Dolayısıyla sizin mevkiiniz Yöneticilik konumda olması sebebiyle alt ekiplerinizin sorumluluğunu üstlenerek, onlara bilgi verme, yönlendirme ve her konuda destek vereceksiniz. Bu arada her mevkiide satış priminiz artar. Kurduğunuz ekibin satışlarından da ayrıca prim alırsınız.

  Yani çalışma sistemimiz PRİM + ORGANİZASYON GELİRİ şeklindedir.

  KARİYERLER:

  DANIŞMAN – LİDER DANIŞMAN – YÖNETİCİ- İL MÜDÜRÜ

  Kariyerler satışlara göre belirlenir. Satışlarınız arttıkça kariyerinizde artacağından yetkilerinizde, Primlerinizde artacaktır. Yani EKİP RUHU İLE ÇALIŞMAK BAŞARIYIDA BERABERİNDE GETİRECEKTİR.

  Burada en önemli bilmeniz gereken iki taraflı çalışmak.
  1_ Kendi satışlarınızdan elde edeceğiniz primler

  2- Alt ekibinizin satışlarından elde edilen primler

  Not: İşiniz ve konumunuz ne olursa olsun hedefinizde kazanmak varsa bizler size yardımcı olacağız.Yapmanız gereken boş zamanlarınızı değerlendirerek devremülk tanıtım ve avantajlarından bahsetmeniz yeterli, projenin SAĞLIK & YATIRIM & TATİL ve Ömürboyu Tapu Garantisi imkanlarından faydalanmak isteyen misafirlerinizi hafta sonu Afyon’a ücretsiz tanıtım turlarına yönlendirmeniz yeterli olacaktır.

  81 İl genelinde ekip kurabilir ve satış yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ilden Çınar Termal temsilcisi olarak otobüs tahsisi yapılacaktır. Otobüs tahsis edilen yetkilinin ve misafirlerinin kahvaltı öğle yemeği gidiş dönüş masrafı olmayacaktır.

  irtibat:0 532 0600776

 207. Arkadaşlar yaz ayları için haziranın 20 si itibariyle ege ve akdeniz bölgelerinde 5 yıldızlı oteller bünyesinde minimum 2 maksimum 3 aylık bir periyotta çalışmalarımız olacaktır, otelin balo salonunda kokteyl tarzında etkinlikler düzenleyip ve bu etkinliklere gelen ailelerimizi karşılayacak güleryüzlü iletişimi düzgün kendine güvenen azmi ve hedefleri doğrultusunda hayata bakış açısı pozitif, aynı zamanda iletişimi seven güler yüzlü bay /bayan (rep) and (opc) arkadaşlara ihtiyacımız olacaktır.. işimiz çok zevkli ve bununla birlikte eğlenceli tatil yaparkende para kazanmanın keyfinide ayrı yaşayacaksınız hayatta böyle iş varmı diyenlere biz işte var ve hodri meydan diyoruz, sizlerden isteğimiz cv'nizi [email protected] adresinize göndermeniz akabinde toplu iş alımları için sayın koray kaanekşioğlu bizat kendisi özel olarak ilgilenecektir… arayıp ulaşmak isteyenler için tel numaramız: 05062340872

 208. YATIRIM DÜŞÜNÜP KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE ;
  Yatırım düşünüp kendi işini kurmak isteyenlerin dikkatine ;
  İsteyene KOSGEB KREDİ İLE DESTEKLENEN , Sağlıklı beslenme ve obezite ile mücadele kapsamında iller ve ilçeler bazında geleceği parlak olan vücut analiz ve kilo kontrol merkezi bayilikleri verilecektir. İlgilenenlerin aşağıdaki şartlar

  BAYİLİK ŞARTLARI :

  1- İSTANBUL- İZMİR- ANKARA dışındaki il merkezlerinde maksimum 2 bayilik hakkı verilecektir.
  2- İSTANBUL- İZMİR- ANKARA illerinde her semte 1 adet bayilik hakkı verilecektir. İlçelerinde ise her ilçeye sadece 1 bayilik hakkı verilecektir.
  3- Bayi adayları minimum 2 günlük eğitime katılıp beslenme danışmanı sertifikası almaları gerekmektedir.
  4- Bayi adaylarının kendi llerinde veya ilçelerinde merkezlerin işlek caddesinde minimum 3+1 daire veya dükkan veya ofis olacak şekilde ofis kiralamaları ve vücut analiz merkezi formatında iç döşemelerini yaptırmaları gerekmektedir.
  5-Bayi adaylarının işinde uzman olarak yetişmeleri gerektiğinden eğitim için kendi illerinde bizzat kendi ofislerinde eğitim vermek üzere bir eğitimci görevlendirilecektir.
  6-Ofis içi analiz cihazı ve demirbaş eşya masrafları bayi tarafından karşılanacaktır.Bunların bedeli maximum 3000 TL'Yİ geçmemektedir.
  7-Bayi vergi levhası ve açma ruhsatı alarak ofisine resmiyet kazandıracak ve de gayriresmi olarak çalışmasına izin verilmeyecektir. Bunların maliyeti 1200 TL civarındadır .
  8- Bayi lisans ücreti olarak 150 TL lisan ücreti öder ve kilo kontrolünde tavsiye edilecek ürünlerin minimum maliyeti de 1000 TL civarıdır.
  9- Her bayi şu an Çorlu analiz merkezimizdeki çalışma sistemiyle aynı şekilde çalışacak ve Çorlu merkezimizin tavsiyeleri ile işini genişletme imkanı bulabilecektir.
  10-Bayilik müracaatında bulunan firma,kimlik fotokopisi , işyeri fotoğrafları lisans ücreti bedeli olan 150 liranın dekontu ile birlikte müracaatları kabul olacaktır .

 209. ANTALYA MERKEZLİ YENİ KURMAKTA OLDUĞUM ALIŞ VERİŞ SİTESİ İÇİN BEYİN JİMNASTİĞİNİ YOĞUN YAPAN GİRİŞİMCİ ARKADAŞLARI İYİ BİR YATIRIM YAPMAYA BEKLİYORUM.

 210. ARTIK SATIŞ YAPMAYA ÇALIŞMAK KAPİTALİST SİSTEMİN SÜSLÜ TUZAKLARI, ÇABALARI. İNSANLAR SATIŞ YALANLARINI, SAHTE GÜLÜŞLERİ ANLAMIYOR DEĞİLLER. EN GÜZELİ İNSANIN DIŞARIDA GEREKSİZ PARA HARCAMAMASI HELE Kİ EVİNDE KENDİ TEMİZ YAPIYORSA DIŞARIDAN FAYDALANMASI SAÇMA. EN LÜKS LOKANTALARDA DAHİ HİÇ MUTFAĞA GİRDİNİZ Mİ? CESARETİNİZ VARSA BAKIN SÖZDE DÜNYA MUTFAKLARI BAKALIM SİZİ İÇERİ ALIRLAR MI:)PERDE ARKASINDA MARKA NE VARSA İÇİNDEKİ DEĞİŞTİRİLEN YEMEK MARKA DEĞİL ZATEN

 211. kira bedeli ödemeden bursa nilüfer carefour marketi içinde araba şeklinde görselliği olan ilgi çeken bir dondurma standım var.Evlilik nedeniyle paraya ihtiyacım oldugundan işi devretmek istiyorum.Kira yok ek masraf yok elektirk su hepsi carefoura ait.Ciddi düşünenler olursa telim 05079801966 bedeli 25.000 tldir.

 212. gecen seneden bu yana belki yasadıgınız illerde görmüssünüzdür.üzerinde zıpladıkca yuruyen tekerlekli atları.alısveriş merkezlerinde 10 ile 12 oyuncak at koyarak aylık 6000-8000 ciro yapabilirsiniz.atı kiralamak 3 tl.gunde ortalama 50-70 kiralama yapılabiliyor.haftasonları bu oran ikiye cıkabiliyor.kiranız tek masrafınız olacak.oyuncak atların maliyeeti 10000 ile 12000 arasındadır.ilgilenen arkadaslar arayabilirler. 0530 325 13 32 .
  http://www.tekerlekliatlar.com

 213. Ankara'da üretimini yapacağım 2 adet patentli, ev ve güvenlik sistemi için işin içinde bizzat bulunacak yada kar ortağı olacak finansör arıyorum, Üretilecek sistem için 2 ay içerisinde KOSGEB girişimcilik desteği alabileceğimi tahmin etmekteyim. projeye ait 1 adet prototip üretilmiş olup tüm iş planı dosyaları üretim takvimi ve dökümanları hazır olup yurt genelinde bayiilik verebileceğim bir satış ağı oluşturmayı düşünüyorum. 0 536 355 54 97

 214. Arkadaşlar hem tatil yapıp hemde birde üstüne para kazanmak kim istemezki değilmi :d biz bir seyahat acentası ve aynı zamandada tur organizasyonları düzenleyen kuruluşuz,yazın haziran 15'i itibariyle antalya kemer,izmir çeşme ve marmaris bölgelerinde grup olarak çalışmalar yapıcaz bizimle birlikte çalışmak isteyen heyecanlı dinamik atılgan ve özgüveni oturmuş bay ve bayan arkadaşlarla birlikte çalışmak istiyoruz kazancı oldukça iyidir yeterki işinizin hakkını verebilesiniz.. işlerimizle alakalı düşünenler olursa bana cep numaramdan ulaşsın kontenjan sınırlıdır ; Koray Kaan eKşioğlu ; 0506-234-08-72
  AMİRAL YATÇILIK TUR VE ORG
  SAVLO TRAVEL…

 215. DUNYANIN EN COK ICILEN IKI KAHVESI OLMA OZELLIGINI TASIYAN "CAFFE LATTE" VE "CAFFE MOCHA" YENI BAYILERINI ARIYOR.
  MARKA IMAJINI TASIYABILECEK GIRISIMCILIK RUHUNA VE VIZYONUNA SAHIP,ISINE SAHIPLENECEK, TURKIYENIN YENI VE EN IYI KCAFELER ZINCIRI OLMA YOLUNDA BIZIMLE YURUYECEK GIRISIMCILER ARIYORUZ.AREA FRANCHISE ICIN LUTFEN ILETISIME GECINIZ.
  FRANCHISE GIRIS BEDELI : YOK
  ROYALITY : YILLIK 12 BIN TL
  ISLETME MALIYETI : M2 VE BOLGEYE GORE DEGISIYOR
  URUNLER : DUNYA KAHVELERI VE OSMANLI KAHVE KULTURUNUN FARKLI SUNUM LARI,CAFFE LATTE VE MOCHANIN KARSI KONULMAZ LEZZETI ILE BIRLIKTE APERATIFLER
  URUN FIYATLARI : EKONOMIK
  HEDEF BOLGELER : IZMIR , ISTANBUL, ANKARA, ESKISEHIR(3.SUBE), BURSA, ANTALYA, ADANA, DIYARBAKIR, GAZIANTEP, TRABZON, DIGER ILLER
  CIDDI GIRISIMCILERI BEKLIYORUZ.WEB SITEMIZ …www.caffelatte.com.tr, http://www.latte.com.tr……KISA SURE SONRA HIZMETE GIRECEKTIR.LUTFEN TELEFON VE MAIL YOLU ILE ILETISIME GECINIZ.

  ABIDIN KAYA
  05435844471
  http://www.gmail.com

 216. çok kazanmak isteyenler hayal kırıklığına düşmeyin bu sitede ğüzel fikirler var aama değerlendirenlere kendi işimizi kuaralım diyede çarpılmayın aman dikkat ev de iş yapıp para kazanmayı bir kere unutun eğer köyde iseniz o başka aktarlarda satılan kuru otlar ve kökleri toplayarak iyi para kazanabilirsiniz ayrıca arı yetiştiriciliğinde ana arı vede beyaz hindi yetiştiriciliği yapabilirsiniz

 217. Tüm Türkiye'yede sermaye gerektirmeyen bir iş için il bayileri arıyoruz.
  %100 güvenli ve risksiz ve sermaye gerektirmeyen, ev hanımlarından, iş adamlarına kadar geniş yelpazemizde sizde bulunduğunuz ilde bayilik yapmak için bizimle irtibata geçin.

  Mustafa Koçak 0532 235 69 93

 218. erkek dökük saclarını 10 dk tekrar yerine getiren ve şık görünüm veren aynaya baktıgınızda daha karizmatik ve şekilli bir görünüm sunan bir stil bu nasıl olucak hemen anlatıyım toppik jole ve sprey yardımıyla tekrar saclarınıza kavuşup davetlerinize toplantılarınıza gidiceksiniz kar marşı yuksek bir şekillendirme normal bir sac icin 12 tl eger özel yogunluk ve orjinallık isterlerse bu rakam kullanımına göre artıyo ve insanlar buraya kel olarak girip saclı cıkacaklar yakında istanbul da şubelerimiz acılıcak toppik dökümü bir sanattır ben 5 senedir kendi imajımı halka sunuyorum istanbulda böyle bir şekil işletme yok su ana kadarda kimse yapmadı ilkkez biz yapıcagız eger yerinizi almak isterseniz görüşelim isim bald and style olucak biliyosunuz turkiyede 22 000 000 kel ve sacı dökük vatandaşımız var eger paylaşıcagınız bilgiler varsa bana mail atmanız yeterli

  dükkanlarda bulunan

  boy aynası
  yarım duvar aynası
  arka aynası
  fön makinaları
  toppik ceşitleri (yagmur icin ,güneşli hava icin,bulutlu hava icin karlı hava icin ,sıklık taragı,kuvvetli toppik spreyleri ve jole )
  yıkama koltugu
  sac kalınlaştırıcı losyon
  ışıklandırma sistemi tepeden dikey olucak şekilde direk sac köklerine ayarlı şekilde özenle kurulup 75 w yanma dereceli ampullar ( bu olay toppigi dökerken koyuluk ve sıklık olayını ısık yardımıyla kolaylaştırılıp güneş ısıgında maviligini almak icindir )

  tabela ( bald and style)
  rezervasyon defteri

  [email protected] hemen iletişime gecin konuşalım

  [email protected]

 219. Ev Hanımları ,İşçiler ,Memurlar ,Öğrenciler ,Ek İş yapmayı düşünenler,Çamaşır ve Bulaşık makinası Yetkili Servisleri YÜKSEK KAZANÇ ELDE ETMEK İSTEYENLER..

  İthalatını yaparak Yurt Dışından getirdiğimiz Teknoloji harikası DETERJANSIZ ÇAMAŞIR ve BULAŞIK YIKAYAN JIEMEI BALL İKİLİ ve WASHİNG BALL TEKLİ ÇAMAŞIR YIKAMA TOPU ve WASHİNG BALL BULAŞIK YIKAMA TOPLARINI en az % 500 KAR EDEREK SATIYORLAR.

  BU ÜRÜNLERİ KULLANANLAR ;
  BİR TEK ÇAMAŞIR ve BULAŞIK YIKAMA TOPU ile 1500 Makina ÇAMAŞIR ve BULAŞIK yıkayarak 5 yıl boyunca DETERJAN ,KİREÇ ÖNLEYİCİ ,YUMUŞATICI ve PARLATICI gibi ÜRÜNLERİ KULLANMAYARAK AİLE BÜTÇESİNE BÜYÜK TASARRUF SAĞLIYORLAR.

  Üstelik bu ürünleri evinde test edip kullandıktan sonra Çamaşır ve Bulaşıklarda Mükemmel Temizliği Görerek GÜVENLE ve GÖNÜL RAHATLIĞI ile satışını yapıyor.
  TÜRKİYE'nin her ilinde bu ürünleri satarak aile bütçesine katkı sağlayan ve
  kendi işinin patronu olanların arasında siz de yerinizi alın ve ÇOK KAZANIN…

  ARTIK DETERJAN YUMUŞATICI ve KİREÇ ÖNLEYİCİ KULLANMADAN HERKES ÇAMAŞIR ve BULAŞIKLARINI NANO TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLEN YIKAMA TOPLARI İLE YIKAYABİLECEK.

  ÇAMAŞIR ve BULAŞIK MAKİNASI TOPLARIMIZIN AVANTAJLARI ;

  ”¢ Deterjan kullanmanıza gerek kalmaz ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.
  ”¢ Ekolojik bir üründür; çevre kirliliğine yol açan madde ve kimyasallar içermez.
  ”¢ Her türlü yıkama şekline uygundur.
  ”¢ Her türlü yıkama programı ve sıcaklığına uygundur.
  ”¢ Çamaşırlarınızın renk tonlarını korur.
  ”¢ Ortalama 1.500 kez yıkama yapabilirsiniz. Bunun anlamı 5 yıl demektir.
  ”¢ Esnek bir malzemeden üretilmiştir.
  ”¢ Makineniz çalışırken herhangi bir gürültüye neden olmaz.
  ”¢ Alerjisi olan kişiler için harika bir üründür.
  ”¢ Çocuk kıyafetlerinin yıkanmasında çok etkilidir

  Ø %100 Deterjan tasarrufu sağlar.

  Ø Kireç çözücüden %100 tasarruf sağlar.

  Ø Elektrikten %20- 30 tasarruf sağlar.

  Ø %100 Doğal malzemeden üretilmiştir.

  Ø Sağlıklı bir temizlik sağlar.

  Ø Mikrop ve bakterileri yok eder.

  Ø İstenmeyen kokuları önler.

  Ø Bulaşıklarınızın çizilmesini önler ve daha parlak olmasını sağlar.

  Ø Bulaşık ve Çamaşır Makinenizi korur ve ömrünü uzatır.

  Ø Ağır metallerden arındırır.

  Ø Sudaki kloru ayrıştırır.

  Ø Suyun içerisinde yer alan Kalsiyum ve Bikarbonat gibi moleküller su hareketlendiğinde birleşerek kireç taşına dönüşmektedirler.Nano Teknoloji ile üretilen Yıkama Topu suyun içinde yer alan mineralleri manyetik etkisiyle etkileyerek birleşmelerini önler. Bu sayede kir parçacıklarını çıkarmada çok etkili olan yumuşak su elde edilir.

  Ø Suyun temizleme gücünü arttırır.

  Ø Kireç önleyici deterjanlara ödediğiniz paraları düşünün.Nano Teknoloji ile üretilen Yıkama Topu Bulaşık ve Çamaşır makinelerinde kireç oluşumunu önleyerek makinanın ömrünü uzatır.

  Ø Rezistanslarda önceden oluşmuş kireci 3-5 yıkamada sökerek makinenizin eski gücüne kavuşmasını sağlar.

  Ø Rezistansın kireçle kaplanmasını önleyerek ısı iletimini kolaylaştırır. Böylece %40 a varan Elektrik tasarrufu sağlar.

  İçindekiler
  Na,Ca, Ba, Fe, Al203, SiO2, K,Mg, TiO2 ve 80 den fazla doğal mineral.

  TOPTAN SATIŞ FİYATLARI :

  JIEMEI BALL İKİLİ ÇAMAŞIR YIKAMA TOPLARI 6 TL
  WASHING BALL ÇAMAŞIR YIKAMA TOPLARI 4 TL
  WASHİNG BALL BULAŞIK YIKAMA TOPLARI 4 TL

  ÜRÜNLER AVRUPA da SATILAN ORJİNAL PATENTLİ TV ÜRÜNLERİDİR.

  TÜRKİYE'nin Her İlinden
  ÜRÜNLERİMİZİ PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEMEYLE ALABİLİRSİNİZ.

  Size ürünlerle birlikte Ürün Bilgi ve Tanıtım notu gönderilecektir.

  Ürün resimleri ve bilgi için ;

  İletişim Bilgileri :

  OKYANUS İTHALAT DIŞ TİCARET ( İstanbul )
  Yetkili Kişi: KAAN SOYSAL
  Telefon numarası:+90 (0850) 2264667
  +90 (0535) 9459282
  MSN: [email protected]

 220. MERHABA

  KOCAELİ / GEBZE DE BAYAN GİYİM ÜZERİNE FAALİYETTE OLAN İŞ YERİMİZİ DEVREN SATMAK İSTİYORUZ.ÇOK CAZİP FİYATA ÇOK KALİTELİ DEFOSUZ ÜRÜNLER 8 ADET BOY BAYAN MANKEN . 15 ADETTEN FAZLA ÜST VE 20 ADET BEDEN ALTI BAYAN MANKEN .10 METREDEN FAZLA DUVARA DAYALI PASLANMAZ ASKI SİSTEMİ.ÜRÜNLERİ ALANA ÜCRETSİZ VERİLECEK.İSTERSENİZ ŞUANKİ KİRADAN OLDUĞU GİBİ DEVAM EDİN.İSTERSENİZ ALIN MALZEMEYİ KENDİ İŞ YAPMAK İSTEDİĞİNİZ YERDE SATIŞINI YAPINIZ. İŞ DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİ İÇİN "ACİLLLL SATILIKTIR".

  BİZE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFON NUMARASI:

  0262 642 00 39 UTKAN TAYAN

 221. reklamımı yapmak ıstıyorum yardımcı olabirminiz ?
  teşekür ederim

  not: sigarayı bırakmak isteyene lafımız yok ama cok para verıp sigara içene duyuru yapmak isteriz gelin kendi ülkemizin tütünlrini içiniz
  uygun fiyatlara

 222. Sizin için varız…
  Merhabalar…

  Yüzyılın iyilik hareketi sloganı ile yola çıktık,biz size bir iyilik yapıcaz…
  sizde çevrenize…
  Yarar sağlayacağınız, sağlığınıza katkısı olacak,
  riski sıfır bir iş , ayda minimum 5.000 tl para kazanmak
  istemezmısınız arayın.
  Ayda 5,000 TL gelir size bir telefon yada bir mail kadar yakın…

  En İyi Dileklerimle

  SEHER UÇAR

  GSM : 05073284120
  WEB : http://www.seherucar.com
  MAİL&MSN : [email protected]
  [email protected]
  FACE : seher uçar (bahargozlum)
  asude gönlüm(seher uçar)
  TWİTER : seherguzeller
  SKYPE : seher uçar
  bahar8292
  GMAİL :[email protected]

 223. Marmaris Konaklama siteye bakın üzerinde tasarımsal değişiklik yapılması gerekiyor ancak ciddi düşünmediğim için geliştirmedim henüz. Bölgesel ve çeşitli ulusal kelimelerde olsun, 2'li ve 3'lü anahtar kelimelerde google.com.tr üzerinde sürekli 1.sayfada çıkıyoruz. Referans adresimiz : http://marmaristasarim.com

 224. Merhaba ben yedi yıl cafe işletmeciliği yaptım iş yerimi yeni devir ettim. turistik bölgelerde ikamet eden veya o bölgelerde seyyar konum sağlayabilecek arkadaşlarla görüşmek istiyorum.ister bana yardımcı olsun isterse iş ortaklığı yapsın. ([email protected])

 225. Tokat Sorgundaki su kaynağımızı kiralamak istiyoruz.Su dolum tesisi yapılabilir mi diye test edilmiş ve Türkiyenin ilk 3.suyu olduğu belgelenmiştir.Aynı arazi içerisinde hayvan çiftliği de vardır.hayvancılık yapacak girişimcilerle görüşülür.Tel: 0507 282 9 507.

 226. Ankara Gölbaşında tek tapu imarlı 3600 m2 konut dışı sanayi bölgesi arsam var. Arsa üzerine Kilit Taşı Tesisi kurulursa hemen üretime başlanıp, Gölbaşı gibi bir yerde inanılmaz bir pazar oluşacaktır. Ankara'da ikamet eden, sermayesi olan ve en önemlisi Kilit Taşı işinden anlayan kişiler mail yoluyla ulaşabilirler. gurmemanQhotmail.com

 227. Ankara Gölbaşında tek tapu imarlı 3600 m2 konut dışı sanayi bölgesi arsam var. Arsa üzerine Kilit Taşı Tesisi kurulursa hemen üretime başlanıp, Gölbaşı gibi bir yerde inanılmaz bir pazar oluşacaktır. Ankara'da ikamet eden, sermayesi olan ve en önemlisi Kilit Taşı işinden anlayan kişiler mail yoluyla ulaşabilirler.

 228. merhaba ürünlerinizin satışını açık artıma usulü ile yapmak isterseniz
  sanalmezat.com
  uçan fener de bayilik veriyor. ucanfener.com.tr

 229. Merhaba aklımda çok güzel bir projem var ama bunu hayata geçirebileceğim bir sermaye eksikliğim var bu projenin maliyeti 40,000 tl dir bir internet sitesi üzerine olacak bir projedir içeriğini ciddi olduğuna inandığım kişilere mailleşirken veya birebir görüşürken açıklamak istiyorum lütfen bu konuda kimse alınmasın veya aklına şüphe düşmesin bu projede bilgi ve tecrübeye sahip olduğumu bilmenizi isterim ortaklık içinde 2 alternatif sunabilirim 1-İşlerin bir kısmını omuzlar aylık kar/zarar tablosu oluşturulur çıkan sonuca göre karı veya zararı %50 paylaşırız, 2-belli bir ödeme planı oluştururuz karşılıklı mutabakatlara varılarak zaman içinde sermaye iade edilir edilirken ara ödemelerle kişiye de para kazandırılır bu rakam kesinlikle banka vs gelirinden fazla olacaktır emin olabilirsiniz sonuçta risk olmayacağından karar sizin elbette

  NOT: 3 aşamalı bir projedir bu zaman içinde 3 farklı site olacak

 230. EV HANIMLARININ AİLE BÜTCESİNE KATKIDA BULUNABİLECEĞİ HOBİ İŞ İMKANLARI,
  SADECE KENDİ GENEL İHTİYAÇLARINIZI TEMİN ETTİĞİNİZDE %25 DEN %50 VARAN NET KAR. EĞER BEN DAHA AKTİF OLURUM DEYİP SİZE BAĞLI EKİP ARKADAŞLARINIZ İLE AĞINIZI GENİŞLETEREK EKİBİNİZİN SADECE GENEL KULLANIM İHTİYAC TEDARİĞİNDE SİZ %5 DEN % 15 E VARAN GENEL EKİP CİROSU PRİM KAZANMA İMKANI SUNAN İŞ İMKANLARI… BU DEMEK OLUYOR Kİ 1000 TL LİK BİR EKİP CİRONUZ SİZE NET %30 İLA %75 ARASI GETİRİ KAZANMANIZ DEMEKTİR.
  KAZANC MODELLERİ HEREKES TARAFINDAN GENELLİKLE BİLİNEN MARKALAR OLUP AMA EK GELİR KAZANC SİSTEMLERİ MODELLERİ GENEL İHTİYACLARINIZI TÜKETİRKEN SİZLERE YUKARDA BELİRTİLEN KAZANC GETİRDİĞİ BİLİNMEMEKTEDİR.
  DETAYLI İŞ İMKANLARI İÇİN WEB ADRESİMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

  http://www.peacocksem.com

 231. bursada iş cafe bar tarzı iş kurmak isteyen ciddi ortak arıyorum. 05386141917

 232. Merhaba,
  Kişisel olarak bulduğum bir tarif üzerine Türkiyede henüz yerleşmemiş bir makarna çeşidini üretmek, piyasaya sürmek ve halka sevdirmek gibi bir amacım var. Bu konuyla ilgili birlikte çalışabileceğim üretim ve pazarlama aşamasında sermaye desteği alabileceğim güvenilir girişimcilerle tanışmak ve fikir alış verişinde bulunmak istiyorum. Aşağıdaki e-mail adresine iletişim bilgileriniz ve kısa özgeçmişinizi gönderirseniz size ulaşmak ve tanışmak isterim. Reklamcılık sektörünün içinden gelmekteyim ve İstanbul'da yaşıyorum. Tanışmak ve görüşmek dileğiyle… e-mail: [email protected]

 233. İTHALATINI yaptığımız Sahte Para Kontrol Kalemi
  Toptan satış fiyatı 2 tl perakende satış fiyatı seyyar
  tezgahlarda 5 tl dükkanlarda 10 tl den satılıyor.

  Ambalalajının üzerinde kullanılan güncel TL kupürleri
  Türkçe tanıtımının olması ve hafifliği satış avantajları

  Toptan 2 tl den alınan kalemin perakende 5 tl ye
  satılması ile kazanılan 3 tl %150 kar marjı

  Sahte Para Kontrol Kalemi nakit para ile satış yapan
  esnafların tercih ettiği bir ürün.

  Bizden Sahte Para Kontrol Kalemi alarak esnaflara
  satan müşterilerimiz çok iyi para kazandıklarını
  söylüyorlar.

  Tamamen kişinin satış becerisine bağlı olarak
  günde 20 adette satılabilir 100 adette satılabilir.

  Herkes performansına göre kazanacağı aylık kazancı
  kendisi belirler.

  Kişinin en az memur maaşı kadar,en çok müdür maaşı
  kadar kazanabileceğini düşünüyorum.

  Herkese Hayırlı Kazançlar…

  Koli 100 adet 200 tl

  Ürün resimleri ve bilgi için

  İletişim Bilgileri

  OKYANUS İTHALAT DIŞ TİCARET ( İstanbul )
  Yetkili Kişi: KAAN SOYSAL
  Telefon numarası:+90 (0850) 2264667
  +90 (0535) 9459282
  MSN: [email protected]

 234. Yazılı ve görsel medyamızın yemek sektöründe yapmış olduğu denetimler sonucunda;
  20. yılını doldurmuş AKER YEMEK GRUBU Ar-Ge çalışmalarını tamamlayarak;
  Hazır taşıma yemeklerde gıda zehirlenmelerinin ve şikâyetlerin korkunç derecede arttığını
  Tespit etmiştir.

  Bu nedenle AKER YEMEK GRUBU;

  50 kişi ve üzeri personeli bulunan işletmelerin mutfaklarını ÜCRETSİZ kurup,
  ÜCRETSİZ aşçı vererek, SİZİN İŞLETMENİZDE göz önünde hazırlanan taze ev
  Yemekleriyle problemlerinizi tamamen ortadan kaldırıyor.

  AKERYEMEK, ihtiyaç olan demirbaşların Tamamını işletmenize kuracak, üretim mutfağınızı ve salonunuzu size ücretsiz olarak hazır hale getirecektir.

  En önemlisi 4 çeşit yemeğiniz, işletmenizde yapılacağı için kullanılan ürün markalarını ve üretimi görecek, yemeğinizi gönül rahatlığıyla yiyeceksiniz.

  Duvarların boyasından, masaların örtüsüne kadar, tüm eksiklikler AKERYEMEK tarafından karşılanacak ve size fatura edilmeyecektir.

  İşletmenizde yapılan yemek sayesinde, yemeklerin geç kalma, soğuma, bayatlama ve kalori kaybı gibi riskleri ortadan kalkarken, sağlıklı ve taze yemekler ile iş veriminizin % 30 arttığını göreceksiniz.

  Ücretsiz olarak size özel istihdam edeceğimiz aşçımız, sürekli işletmenizde olacağından özel misafirlerinize ve acil mesailerinizde sorunsuz yemek hizmeti alabileceksiniz.

  Örnek menü: Mercimek Çorbası, Çiftlik Kebabı, Şeh. Pirinç Pilavı, Baklava (Kişi başı 4 çeşit)

  Birlikte çalışmamızın sağlıklı olacağını ümit eder, Bereketli ve kazançlı işler dileriz.

 235. Yaşadığınız yerde dut ağaçları var meyvelerini topluyor yapraklarınıda değerlendirmek istermisiniz ? Dut yapraklarını kilosu 0.25 kuruştan satın alacağım kilo fiyatı düşük görünebilir ancak bir ağaçtan yaklaşık 150 kğ yaprak çıkıyor kilogram sınırlaması yoktur 500 kg alırım 50000 kg da alırım 1 ayda kendinize ek gelir sağlamak isterseniz bana 555 973 75 15 numaraları telefondan yada [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Görüşebiliriz. UNUTMAYIN YAPRAKLAR DALINDA KURUYACAĞINA SİZE NAKİT OLARAK GERİ DÖNEBİLİR !!!!

 236. Bir markette reyon elemanıyım günlüğüm 29 lira.Gerçekten komik rakamlara çalışıyoruz.Babamın ana yol yanında 130 dönüm civarında tarlası var buğday vede gündöndü ekiyor ama çok kazandırmadığını kazançtan harçamaları çıkardığında geri kalan karın fazla olmadığını söylüyor,gerçektende öyle.Mazot bile 3,5 lira oldu.Daha farklı ne yapılabilir.Böyle giderse özel sektörü bırakıp kendi işime yönelicem.Ama elimdekini daha iyi nasıl değerlendirebilirim ? Fikri olan varmı ?

 237. ihracat fazlası 1000 düzine 1. kalite havlu, desenli düz her türlü kar ettirecek çoraplar kar matjı yüksek irt : 0554 335 66 97

 238. İnternette günlük 1-2 saat zaman geçiriyorum diyorsanız, sevdiklerime daha fazla zaman ayırmak istiyorum diyorsanız,kaliteli bir yaşam için gelirimi arttırmak istiyorum diyorsanız!!! Şimdi tam zamanı artık internetteki zamanınızı paraya çevirebilirsiniz linke tıklayın ve inceleyin kaybedecek birşeyiniz yok ama kazanacak bol ek geliriniz olacak. Ayrıntıları öğrenmek için linki adres çubuğuna yapıştırıp yeni gelirinize merhaba diyebilirsiniz? Tabi unutmamak gerek emek vermeden yemek de olmaz. Hadi bol kazançlar arkadaşlar.
  http://link.tr.tc/grs

 239. KULLANMADIĞINIZ KIYAFET,TAKI,SÜS EŞYASI,ÖRGÜ İŞLERİNİ PARASI İLE ALIYORUM.
  ÇEVRENİZDEN KOMŞULARINIZDAN AKRABALARINIZDAN KULLANILMAYAN GİYSİ VS. TOPLAYIN BİZE GÖNDERİN. SİZ DE KAZANIN BİZ DE KAZANALIM.
  TÜRKİYE GENELİ ORTAK SAYIMIZ 36 OLDU. SİZDE BİZE KATILIN…….
  TEL : 0276 227 72 78 UŞAK [email protected]
  ayrıntılı bilgi için bizi arayın…………………………….. http://www.usak-rehberi.com aderesinden A.STAR TUHAFİYE 'yi görebilirsiniz……………….

 240. TC Darphanelerinin sınırlı sayıda üretip sattığı hatıra paralarına http://www.darphane.gov.tr web adresinden ulaşabilir, ücretsiz olarak koleksiyoner kaydınızı yaptırıp doğrudan darphane koleksiyoner servisinden ister bir darphane şubesine giderek, ister havale mukabili Kargo ile
  alım yapabilirsiniz
  Darphane hatıra paralarının yıllar içindeki değer artışlarına bazı örnekler vermek gerekirse:
  2011 yılında darphanede 50 TL ye satılan “Keloğlan Hatıra Parası” şu anda kataloglardaki değerini %100 arttırdı ve 100 TL ye alıcı buluyor.

  Yine 2006 yılında satılan bir “Türkiyenin Kuşları Gümüş Hatıra Parası” 10 TL değerinde iken 2012 başında 35 TL ye alınıp satılmaktadır.

  “Kuşlar Seti” şu anda 15,5 gramlık 15 hatıra parasından oluşan özel kutusundaki bu set 700 TL ye alıcı buluyor. Katalog değeri 600 Dolara çıktı.

  “Hititler Altını” 1,5 gram ve sadece 1000 adet satıldı. 10 sene sonra 7 katı olan Ata ve Cumhuriyet altınları ile aynı fiyatlarda olması çok muhtemel, çünkü geçmişte basılan tüm 7 gramlık 22 ayar altın hatıra paraları Cumhuriyet altınını EN AZ İKİYE KATLADI”¦.

  HATIRA PARALARI NEDEN TANITIYORUM ?

  Amerika ve Almanya’da hatıra para koleksiyoner sayıları 1 milyon üzeri kişi olarak ifade edilirken Türkiye’de koleksiyonerlerin bencilliği ve insanların ilgisizliği ile “saklı tutulmuş” ve aktif olarak 1000 kişiden az bir kitleye kalmıştır.

  (TC Darphane başlangıçtan bu yana kayıtlı koleksiyoner adedi 7700 lerdedir )

  KOLEKSİYONER OLMAK İÇİN ZENGİN OLMAK ŞART DEĞİLDİR !

  Ayda 50 ile 150 TL arası bir bütçe ayırarak bile iyi bir başlangıç yapılabilir.
  Bazı aylarda para ayıramazsanız, ay atlayamamak gibi sıkıntıları yoktur,
  hatta isterseniz bir kere alıp bir daha hiç almamanız da mümkündür..

  Tabii amacınız en çok ve en seçmelerini biriktirebilmek olursa size ve çocuklarınıza gelecekte çok daha fazla fayda sağlar.

  Çünkü:

  *Hatıra Paralar TC Darphanesi Devlet sertifikalıdır
  *22 ve 24 ayar Altın veya 925 ayar Gümüş olan çeşitleri çoğunluktadır
  *Paralar çok sınırlı sayıda üretilmiş nadir sanat eserleridir
  *Saklaması özel eğitim gerektirmez; takılarla aynı koşullarda değer yitirmeyecek şekilde plastik kaplarında el değmeden saklanır.

  * Bir finans uzmanı olarak yaptığım hesaplarıma göre geçmişin kazanç rekortmenidir (Son 10 yılda dolar TL karşısında %28 değer kazanmışken yukarıdaki örnekler açıktır)

  DARPHANEDE SATIŞI BİTEN HATIRA PARALARI NASIL TEMİN EDİLİR ?

  Bu paralar sınırlı sayıda ve TC Darphanesince önceden belirlenen sürelerde satışa sunulur.

  Bu sürede hedeflenen tavan satış adedi örneğin 5000 adet dersek, satış süresi dolduğu zaman bu paralardan yalnızca 200 tane dahi satılsa kalıpları imha edilir ve bir daha devlet darphanesi tarafından üretilmez ve satılmaz. Bu özellik hatıra paralarını NADİR ve DEĞERLİ yapmaktadır.

  Satışı biten paralar sadece Koleksiyoner ve yatırımcılardan bulunabilir. Alımlarda araştırarak ve güvenilir satıcı veya aracılardan almakla daha alım anında önemli kazançlar sağlamak mümkündür.

  KOLEKSİYONUMU İSTERSEM İLERİDE NASIL NAKİTE ÇEVİREBİLİRİM?

  Diğer Koleksiyonerler ve koleksiyon mağazaları veya internet sitelerinde bireysel satıcı ve alıcılarla karşılaşırsınız. Zaten Koleksiyoner olduğunuz zaman bu konuda geniş bir çevrenizde oluşacağından bunun gerçekte fiyat pazarlığı dışında pek de büyük bir sorun olmadığını ve alıcılarla sıkça karşılaşıldığını göreceksiniz.

  En olumsuz ihtimalde bile; bu paralar satarken çok acele edilirse, hatıra paranın altın veya maden oluşuna göre, maden değerine tartılarak kuyumculara aynı gün satılabilir.

  Ancak bu arabanızı hurdacıya satmak gibi olur, ama hurdanız bile Altın ve Gümüş olduğundan bu şekilde bile alımınıza göre kazancınız oluşabilir. Yoksa değerli bir mermer heykelin, mermeri ne kadar ediyor diye sorulmaz bile ..

  Altın ve Gümüş Darphane Hatıra Paraları biriktirmek ilginizi çekti ise, ben ve Koleksiyonerliği yayma sevdalısı tüm arkadaşlarım size bilgilendirme ve Hatıra para araştırma konularında yardımcı olacaktır. Neden mi ? Kültürlü, araştırma, paylaşma ve öğrenme merakı ve zevkine sahip insanlar koleksiyoner olurlar ve alıcılar arttıkça ellerindeki mevcut koleksiyonları zaten değerlenecektir. Tam bir Kazan ve Kazandır örneğidir Koleksiyonerlik.

  E-Mail adresim [email protected]

  Ayrıca Facebook'ta herkese açık grubumuz olan ‘TC darphane hatıra gümüş ve hatıra koleksiyonerleri’ ne bekleriz. http://www.facebook.com/groups/266534830081435/

  Hayatınızı değiştirecek harika bir hobiye sahip olacağınız bu mektubu diğer arkadaşlarınızla da paylaşırsanız memnun olurum.

  Saygılarımla,
  Cihat Çiçek

 241. Merhabalar, uzun yıllar otel işletmeciliği yapmış biriyim. Şu an finans sektöründe çalışıyorum ve otelciliğe göre çok sıkıcı ve düşük maaşlı olan bu işten en kısa sürede tekrar gerçek mesleğim olan otel işletmeciliğine geçiş yapmak istiyorum. Eğer siz de otelcilik ve hizmet sektöründe faaliyet göstermek, hem eğlenceli hem de karlı bir iş yapmak istiyorsanız ve belli bi sermayeniz varsa benimle bağlantı [email protected]

 242. almanyada yasiyorum turkye almanya arasi ticaret yada almanyada en guel yaplacak isler hakkinda fikrniz varmi.geleli 7 ay oldu ama hala bi duzen yok yardimlariniz icin tesekkur ederim.

 243. http://topraksiz-tarim.ticaretimiz.com
  Topraksız Tarım,yani suyun içinde ürün yetiştirebilirsiniz.
  Gelecek zamanda artık toprakta
  hiçbirşey yetişmeyecek,bu topraksız tarım işine girenler hep kazançlı çıkacak.
  Çünkü insanlar yemeden içmeden yapamazlar.
  Toprakta alınan üründen topraksız tarım yöntemiyle 8-10 kat daha fazla ürün alırsınız.
  Topraksız tarım sera kurulum.
  Topraksız tarım sera otomasyon cihazları.
  Topraksız tarım besin solüsyonu.
  Topraksız tarım danışmanlık hizmetleri.
  Topraksız tarım , sulu tarım , topraksız tarım sera ,cam sera,polikarbon sera,sera malzemeleri,
  http://topraksiz-tarim.ticaretimiz.com

  Yetkili Kişi: Ali SÜTÇÜ
  Telefon numarası: +90 (536) 8181041

 244. Sizin için varız…
  Merhabalar…

  Yüzyılın iyilik hareketi sloganı ile yola çıktık,biz size bir iyilik yapıcaz…
  sizde çevrenize…
  Yarar sağlayacağınız, sağlığınıza katkısı olacak,
  riski sıfır bir iş , ayda minimum 5.000 tl para kazanmak
  istemezmısınız arayın.
  Ayda 5,000 TL gelir size bir telefon yada bir mail kadar yakın…

  En İyi Dileklerimle

  SEHER UÇAR

  GSM : 05073284120
  WEB : http://www.seherucar.com
  MAİL&MSN : [email protected]
  [email protected]
  FACE : seher uçar (bahargozlum)
  asude gönlüm(seher uçar)
  TWİTER : seherguzeller
  SKYPE : seher uçar
  bahar8292
  GMAİL :[email protected]

 245. Kendi tasarladığımız ayakkabı çantaları; 15 TL, Şal: 15 TL, % 100 orjinal parfümler, piyasada 150-200 TL'ye satılan orjinal parfümler, 80 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. İlgilenen arkadaşlar [email protected] adresine mail atarsanız en kısa zamanda cevaplanacaktır.

 246. Merhabalar…

  Yüzyılın iyilik hareketi sloganı ile yola çıktık,biz size bir iyilik yapıcaz…
  sizde çevrenize…
  Yarar sağlayacağınız, sağlığınıza katkısı olacak,
  riski sıfır bir iş , ayda minimum 5.000 tl para kazanmak
  istemezmısınız arayın.
  Ayda 5,000 TL gelir size bir telefon yada bir mail kadar yakın…

  En İyi Dileklerimle

  SEHER UÇAR

  GSM : 05073284120
  WEB : http://www.seherucar.com
  MAİL&MSN : [email protected]
  [email protected]
  FACE : seher uçar (bahargozlum)
  asude gönlüm(seher uçar)
  TWİTER : seherguzeller
  SKYPE : seher uçar
  bahar8292
  GMAİL :[email protected]

 247. İSTER EVDE İSTER İŞ YERİNDE EK İŞ İSTİYORSANIZ BENİ ARAYIN.
  Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinden %33, ev bakım ve aksesuar ürünlerinden %23 oranında kazanç elde edeceksiniz. Benimde ek iş olarak yaptığım iş olan DORE, tavsiye ederim. Deneyin ve görün. Ayşe Ahu 0 535 958 91 99

 248. evet iş fikirleri güzel ama artık zaman alışverişlerden para kazanma zamanı herkes bu paylaşılan işleri yapamayabilir ama herkes alışveriş yapıyor bakkal, giyim ,teknolojı, vs vs .. artık kendi ihtiyacınızı alırken kazanç sağlayabilirsiniz , gerçekten bir gelir kazanmak istiyorsanız ve bunuda kendi işinize engel olmadan sağlamak ve riskede girmek istemiyorsanız ne duruyorsunuz arayın ve ekmek peynir alırken nasıl para kazanabileceğinizi öğrenin 0 544 314 57 09 cemal ..

 249. Yaptığınız işi geniş kitlelere duyurmak için internete ve reklam alanlarına yatırım yapmanız gerekmektedir aksi taktirde olduğunuz yerde döner durursunuz. Şimdi bir başlangıç yapın ve Geniş kitlelere hitap etme şansını geri çevirmeyin.

  Uygun Fiyatlı E-Ticaret Sistemleri İle Hizmetinizdeyiz İletişim: 537 760 91 87

  Ayrıca Giyim ve Kozmetik İşiyle uğraşanlara reklam ve site benden olmak üzere online iş fırsatları. Hazır siteli seolu ve reklamlı siteleri ufak kıra bedelleri alarak kullanıma verebilirim üstelik googlede ilk sıralarda çıkan harika isimlerle… bunun içinde iletişime geçebilirsiniz…

 250. ben evimde sipariş üzerine patik yapıp satıyorum işimin sürekli ve seri olmasını istiyorum makinalarım ve hemen iş yetiştirecek elemanlarımda var ama iş veremiyorum sürekli bir iş yapabilsem kendime ait dükkanımda var ama gidip ne dükkanda çalışabiliyorum nede kiraya verebiliyorum aslında işim var ama işsizim bana bir yol gösterip yardımcı olursanız sevinirim

 251. Bu siteyi sık sık ziyaret ediyorum güzel faydalı bir site paylaşmak güzeldir hele fikir olunca paylaşılan daha güzel oluyor.Arkadaşlar yazdığınız bütün yazıları okudum ama benim fikrim yapılacak işten çok işin yapılacağı muhit önemli potansiyel insan sirkilasyonu ve yapılan yorumlardaki gibi hemen yap parayı götür öyle bir iş yok 15 sene satış pazarlama işiyle uğraştım sıcak satış konsantrasyon ve ne iş olursa severek benimseyerek hakkını vererek yapmak gerek sektöre organik gübre pazarlama satışı ile başladım ben ziraat müh. değilim ama hala arayıp bilgi isteyenler var maalesef sonra işin cılkı çıktı daha sonra alkollü içecek şarap meyve şarabı sektörüne atıldım 8 senede o işle uğraştım ancak son yasal düzenleme ve bandrol zamlarından sonra o işinde cılkı çıktı birde türkiyede kimse yaratıcı değil herkes taklitçi biraz bir işin karlı olduğunu öğrenen işi bilsede bilmesede atlıyor veya çıkan ürünü taklit ediyor şu an bende yeni bir iş arayışındayım..hedef bölgemse antalya olacak muhtemelen çünki müşteri portföyüm orada güçlü ben izmirde yaşıyorum..o bölgede özellikle rus turist yoğun ve rus turist herhangi bir şeyi tutup beğendimi ihya ediyor ve sizden ricam şu ana başlıklarla: lokum tatlı şekerleme pamuk şeker hediyelik eşya ilginç, sabun tekstil ürünü olabilir ancak bu piyasada olmıyan kendi tasarımınızda olabilir mesela ambalaj ambalajın yapıldığı malzeme dahi çok önemli fikirlerinizi bekliyorum

 252. YENİ BİRŞEYLER LAZIM BEYİN JİMLASTİGİ YAPALIM DOGRU BİRŞEYİ BULAN ZEKİ BİRİ BURADA PAYLAŞACAGINIDA DÜŞÜNMÜYORUM DOGRUSU

 253. NEDEN SİMİLYON ?
  1. DURUS VE AÇIK OLDUGU İÇİN
  2. KATALOĞDAKİ ÜRÜNLERİN STOKDA HEP VAR OLDUGU İÇİN
  3. SİMİLYONUN SAHIBININ BİR BAYAN TARAFINDAN YÖNETİLDİĞİ İÇİN
  4. KALİTELİ VE UYGUN FİYATLARI HEP OLDUGU İÇİN
  5. GERÇEK KAZAÇ OLDUGU İÇİN
  SİMİLYON TÜRKİYEDE TEK FİRMA TEK KALİTE SİZDE ARAMIZADA OLMAK İSTEMEZMİSİNİZZ..www.similyon.com/similyoner.php?ref=SMLYN3512

 254. 5d sinema ve araba yarışı simulasyonu
  merhaba arkadaşlar
  5d sinema imalatımız ve araba yarışı simulasyonu imalatımız vardır.
  5d sinema sistemimiz çift servo motorlu tek projektörlü ve 4 efektlidir.
  55 000 tl anahtar teslim fiyatımız.
  referanslarımız
  istanbul bazaar avm k.paşa/hopa/artvin
  05066485353 özgür emiralioğlu

  cosmic 7d cinema siirt merkez
  0542 621 96 76 fatih asut

  5d sinema silivri /istanbul
  0544 440 36 40 taner bey

  5d sinema babaeski/kırklareli
  0535 681 75 70 serhan eldemir

  5d sinema niğde merkez
  0541 504 33 44 ömer bey

  araba yarışı simulasyonumuzu yeni bitirdik.
  sitemizde gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

  bayilerimizin aylık ciroları 15 000 ile 30 000 tl arasındadır
  ilgilenen arkadaşlara duyurulur
  irtibat tel:0542 42 79 1 79 cemal üzgün

  saygılar

 255. maliyeti ellibin euro buna karsi kazanci ayda otuzbin euro garanti riziko yok musteri derdi yok ilgilenenlerle konusabilirim bu fikir turkiyede devrim yapabilir

 256. gercekten is kurmak isteyenler bu yazimi iyi okuyun ellibin euro maliyeti var aylik kazanci otuzbin euro riziko yok musteri derdi yok ilgilenen olursa konusabiliriz

 257. UKRA DANIŞMANLIK ; paylaşlarımıza rekabet üstünlüğü sağlayacak , bilgiyi sizlerin ihtiyaçlarına uygun şekilde üretmek, bu bilginin sizler tarafından içselleştirilmesini sağlamak ve kullanılabilir bilgiyi inovatif yaklaşımlarla sürekli iyileştirerek bilginin yönetimini sağlamak amacıyla kurulmuş bir kurumdur..

  UKRA DANIŞMANLIK ; Kalite sistemleri yönetimi , Marka ve Patent ve Yönetim Danışmanlığı alanlarında profesyonel olarak hizmet veren bir kuruluştur.. İşletmelere konusunda uzman danışmanları yönlendirerek onların teknik ve sosyal sorunlarına çözüm getirmek ve bu işletmelerin grafiklerini sürekli artırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.. Gerek stratejik anlamda, gerek pazar anlamında sizlere doğru ve akılcı yol gostermek amacındayız.

  İşletmenize en uygun çözümü içinde çağımızın durumlarına göre ortaya koyarak ; kalıcı , sürekli ve geliştirilebilir bir çözüm oluşturmaya çalışmaktayız. Emeklerinize sahip çıkarak , onların geliştirilmesi için alanında uzman danışmanlarla birlikte sürekli olarak çalışmalar yapmaktayız..

  Geleceğinizi inşa etmeye hazırmısınız ? İşletmenizi vazgeçilmez yapacak , küresel rakipleriniz tarafından dikkate alınmanızı sağlayacak , üretkenliğinizi ve kalitenizi artıracak stratejiler ve iş ortaklarınız hazır Mı ? Geleceği inşa etmek için bilgi birikimine ihtiyacınız var..! Bilgimiz ve birikimlerimizle sizlerin yanındayız.. İşletmenize sürekli yenilenme yeteğeni kazandıracak , bunu gereken ivmede yapmanızı sağlayacak bir çözüm ortağına ihtiyacınız var..

  Genç , uzman , dinamik , kendini sürekli yenileyen , fikirleriyle yenilikçi , özel piyasada sizlerin değerine değer katacak , küresel rekabette sizlerin duruşunu belirleyecek olan UKRA DANIŞMANLIK sizlerin yanında..

  Çağımızın en büyük ve en önemli faktörü olan bilgiyi ; sizlerin ihtiyaçlarına uygun şekilde üreterek , sizlerin rekabet gücünüze güç katıyoruz..

  Uzun referans zincirimizde bir halkada sizler olun..

  0532 776 91 31
  [email protected]
  http://www.ukradanismanlik.com

 258. Cumali Yıldırım
  .C.Y. ; paylaşlarımıza rekabet üstünlüğü sağlayacak , bilgiyi sizlerin ihtiyaçlarına uygun şekilde üretecek, bu bilginin sizler tarafından içselleştirilmesini sağlamak ve kullanılabilir bilgiyi inovatif yaklaşımlarla sürekli iyileştirerek bilginin yönetimini sağlayan danışmanlık hizmetleri vermektedir.

  C.Y. ; Kalite sistemleri yönetimi , Marka ve Patent ve Yönetim Danışmanlığı alanlarında profesyonel olarak hizmet veren danışmandır.. İşletmelerinizi yönlendirerek onların teknik ve sosyal sorunlarına çözüm getirmek ve bu işletmelerin grafiklerini sürekli artırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.. Gerek stratejik anlamda, gerek pazar anlamında sizlere doğru ve akılcı yol göstermektedir.

  İşletmenize en uygun çözümü içinde çağımızın durumlarına göre ortaya koyarak ; kalıcı , sürekli ve geliştirilebilir bir çözüm oluşturmaya çalışmaktadır. Emeklerinize sahip çıkarak , onların geliştirilmesi için alanında uzman danışman C.Y. tercih edilmektedir.

  Geleceğinizi inşa etmeye hazırmısınız ? İşletmenizi vazgeçilmez yapacak , küresel rakipleriniz tarafından dikkate alınmanızı sağlayacak , üretkenliğinizi ve kalitenizi artıracak stratejiler ve iş ortaklarınız hazır Mı ? Geleceği inşa etmek için bilgi birikimine ihtiyacınız var..! C.Y. bilgi ve birikimiyle sizin ve işletmenizin yanında. İşletmenize sürekli yenilenme yeteğeni kazandıracak , bunu gereken ivmede yapmanızı sağlayacak bir çözüm ortağına ihtiyacınız var..

  Genç , uzman , dinamik , kendini sürekli yenileyen , fikirleriyle yenilikçi , özel piyasada sizlerin değerine değer katacak , küresel rekabette sizlerin duruşunu belirleyecek olan C.Y. sizlerin yanında..

  C.Y. ; Çağımızın en büyük ve en önemli faktörü olan bilgiyi , sizlerin ihtiyaçlarına uygun şekilde üreterek , sizlerin rekabet gücünüze güç katıyor..

 259. Trafiğin ve nüfusun yoğun olduğu semtlerde gezen reklam panoları. reklamı yapılan şirketlerin logoları ve slogonlarıyla donatılmış kıyafetleri giyen gezgin kızlar onlara bakanlara gülümseyerek 'ne bakıyorsun' diyip dikkat çekicek

 260. Satış Yapmadan Evinizden Ek Gelir
  Hiç kimseye iş anlatmak, ürün tanıtmak zorunda olmadan,
  eş, dost, akraba ve tanıdıklarınızın peşinden koşup onları
  bir yerlere üye yapmaya, ürün satmaya çalışmadan sadece
  size verilen bir kazanç linkini facebook da yayınlayarak
  mükemmel bir kazanç planı sunan dev bir holdingle
  çalışmak isterseniz lütfen linki tıklarak bilgilendirmelerimizi alın
  http://www.limitsizsiniz.tr.cx

 261. Merhaba, 5000 tl gibi bir sermaye ile şartlarını kendiniz belirleyeceğiniz uluslararası bir iş kurmak istermisiniz?

 262. MERHABA BURGER KİNG AİLESİ. ÖNCELİKLE ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM Kİ' HER ZAMAN YAPMAK İSTEDİĞİM BİR İŞ BURGER KİNG .BEN YALOVA'DA İKAMET EDİYORUM .AMA YERİNİ İYİ ARAŞTIRIP BÜYÜK ŞEHİRLERDE YAPMAK İSTİYORUM.350,000-500,000 USD TEMİNAT ÖDEME ŞEKLİ HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ? BURGER KİNG'İN GÜNDEN GÜNE BÜYÜYEN BÜNYESİNE KATILMAK İSTİYORUM.BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER…[email protected]

 263. ÇALIŞIRAK ZATEN PARA KAZANILIR PEKİ YA KAZANDIĞINIZIN PARALARI HARCARKEN BİR DAHA KAZANMAK İSTEMEZMİSİNİZ GELİRİNİZİ İKİ KATINA ÇIKARACAK BİR FIRSAT , TÜM İHTİYAÇLARINIZI ALIRKEN BOŞUNA PARANIZI HARCAMAYIN ,,VARMI BANA BU İMKANI VERECEK OLAN ,BASİT VE ETKİLİ BİR KAZANÇ VE HERKESE TAVSİYE EDERİM ,
  0542 484 43 40
  0542 392 3308
  YADA HARCAMAYA DEVAM ETMEYİ SEÇEBİLİRSİNİZ KARAR SİZİN

 264. bulgaristanda 50.000m2 yerim var 3000m2 kapali alan
  yumurta tavukculugu veya et tavukculugu organik tavuk ve yumurtacilik veya
  bildircin yetistiriciligi icin uygun yatirim icin uygun gerekli sermayeyi koyacak
  yatirimcilar bekliyorum

 265. merhaba arkadaşlar ben erzurumda oltutaşı tesbih imalatçısıyım siparişlerinizi bekliyorum TLF:05362643491

 266. mrb. ben aktar dukkanı acmayı dusunuyorum… nasıl acabılırım…. ürünleri nasıl almam gerek detaylı bir sekılde bılgı verebilecek deneyüm sahibi tecrubeli arkadaşlar benimle iletişime geçer misiniz …. teşekkür ederim. saygılar . mail adresim [email protected]

 267. mükemmel bir proje TÜRKİYEYE GELSE !

  BİR PROJE ((' LYONESS ')) TÜRKİYE'YE GELSE…
  ”¢Herkese bedava indirim kartı dağıtılsa,

  ”¢Bu indirim kartını seninle beraber herkes kullansa,

  ”¢Arabana yakıt alıp kazandığını markette harcasan,

  ӢMarket harcamandan bir kez daha indirim alsan,

  ”¢Bu indirimi farklı bir ihtiyacında kullansan,

  ӢDilersen nakit olarak cebine koysan,
  ”¢Arkadaşlarına ve çevrene tavsiye etsen,
  ”¢Onlarında alışverişlerinden nakit kazansan,
  ”¢Arkadaşlarında çevrelerine tavsiye etseler,
  ”¢Tavsiye ettikleri arkadaşların harcamalarından da nakit kazansan,
  ”¢Böylelikle kendi alışverişlerini bedavaya getirsen,
  ”¢Kendi ekib arkadaşlarınla daha yüksek kazançlar sağlasan,
  ”¢Kariyer yapma olanağı ve sabit bir maaş sahibi olsan,
  ”¢Şirkete ortak olarak imza yetkisine sahip olsan,
  ”¢Ulusal gelirden ciro alma hakkı kazansan,
  ”¢Alışverişlerin hat safhada olduğu Türkiye'de emeğinin karşılığını alsan,
  ”¢Geleceğini garanti altına alma imkanın olsa,
  ”¢En güzel yanı da; ÇOCUKLARINA MİRAS bıraksan,
  ”¢Fena mı olur du?
  ”¢GEÇ KALMA!..

  ”¢LYONESS ' da ürün satışı yoktur . Para kazanmak için insanlara ürün satmanız gerekmez . Günlük hayatında aklınıza gelen her sektördeki ( gıda, temizlik, akaryakıt, tekstil, mobilya, elektronik, tatil, restaurant, kuaför, otomotiv …) ihtiyaçları için alışverişlerini anlaşmalı işyerlerinden yapan herkes Lyoness ile yüksek kazanç elde eder

  ”¢LYONESS ' da altınızdaki üyelerinizden , yani networkünüzden prim kazanmak için aylık aktiflik şartı aranmaz .

  ”¢LYONESS Casback Card bir ödeme kartı değildir . Alışverişlerinizde ödemelerinizi dilerseniz nakit yapabilir , dilerseniz kredi kartınızla yapıp bankanızdan bonus kazanabilirsiniz . Daha sonra LYONESS Casback Card ' ınızı POS cihazından geçirerek ikinci bir bonus kazanırsınız , üstelik banka hesabınıza yatan nakit bir gelir olarak .

  ”¢LYONESS her hafta kazandığınız primi banka hesabınıza yatırır . Türkiye' deki tüm bankalardaki hesabınıza ödeme yapılmaktadır .

  ”¢LYONESS her hafta cep telefonunuza bir SMS göndererek o hafta kazandığınız ve banka hesabınıza yatacak olan primi size bildirir .

  ”¢LYONESS Casback Card ile internet üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz .

  ”¢LYONESS işinde tam 10 farklı kalemde para kazanabilirsiniz . Bunların başlıcaları ; Alışveriş Primi , Arkadaşlık Primi , Pozisyon Primi , Sistem Primi , Ortaklık Primi , Kariyer Primi . Biraz çaba ile inanılmaz gelirler sizi bekliyor .

  ”¢Diğer network sistemlerinde ürün satarsanız para kazanırsınız , ürün satmazsanız kazancınız kesilir . LYONESS da ise tüketicileri bir kere sisteme üye yaptığınızda tüketiciler zorunlu tüketim harcamaları için LYONESS Casback Card' ı sürekli kullanacakları için ömür boyu , ve grubunuzun büyümesine bağlı olarak her gün artan bir gelire sahip olursunuz .

  ”¢LYONESS Cashback Card ile her alışverişinizde paranız size geri dönüyor , üstelik nakit olarak .
  Birkaç Ay Sonra Herkes Bu Sistemi Konuşacak
  Lyoness uluslararası bağımsız bir alışveriş topluluğudur. Sektördeki firmaları ve tüketicileri Lyoness çatısı altında biraraya getirir.

  ”¢Tüketiciler Lyoness Cashback Kart kullanarak yapacakları alışverişlerden nakit para kazanır. Kazandıkları nakit paralar her hafta pazartesi günleri banka hesaplarına transfer edilir ve cep telefonlarına mesaj olarak gelir. Alışverişleriyle ilgili tüm detayları kişisel web sayfalarından takip edebilirler.

  İLETİŞİM : (0507)658 80 86

  detaylı bilgi :

  http://www.lyoness.net/tr/

  LYONESS'İ TAM anlamıyla ÖĞRENMEK İÇİN lütfen irtibata geçiniz

 268. DÖNERCİLER İŞLETMECİLER KENDİ ÇEVRENİZDE KENDİ SEMTİNİZDE SİZİN İSTEDİĞİNİZ HER YERDE KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMAK İSTERMİSİNİZ MASRAFLAR BİZDEN İŞLETMESİ VE PARA KAZANMASI SİZDEN İRTİBAT TEL 05327712467

 269. Hazır giyim sectöründe sipariş alıp üretim yapıyorum.Promosyon işlerde yapıyorum.En az 300 adet üretiyorum.
  ilgilenenler ile görüşelim.İhracat tercihimdir.
  Selamlar,
  ibrahim
  0532 482 76 46

 270. merhabalar acıkcası benim 100-120 lıralık yatırım yapacak sermayem var fakat ılk ısım olacagı ıcın hangı ıse yatırım yapacagım konusunda kafam karısık yardımcı olabılecek yol gosterebılecek buyuklerımız varsa yardımlarınızı beklıorum teşekkürler [email protected]

 271. Merhabalar,
  2 yıldır faaliyette olan Türkiye’nin ilk Affiliate Marketing (Satış ortaklığı ağı) sitesi xticaret.com 1 ağustos itibariyle 2 yıldır temelleri atılan XNetwork projesinin kapılarını tüm Türkiye’ye açtı !

  Bu sisteme katılan herkes kısa zamanda çok iyi kazançlar elde edecek. Çünkü XNetwork, diğer Network Sistemlerden farklı olarak Affiliate Marketing ile Network Marketing’in iç içe geçmiş hali ve liderlik olmadığı için herkes üyelik primlerinden aynı kazancı elde ediyor. Sistem 7 hattan oluşuyor. 5. ve 7. hattan kazanç sağlanıyor. 5. Hattan 1500 TL, 7. hattan 6.000 TL kazanılıyor. Bu tüm üyeler için geçerli, sürekli bir döngü söz konusu ! Kısa zamanda çok şey değişecek ! Ayrıntılar için http://www.xnetworksis.com ve http://www.affiliatedestek.com sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 272. SAĞLIKLI YAŞAM VE ZAYIFLAMA MERKEZİ AÇACAK GİRİŞİMCİ ARKADAŞLAR İLE ORTAK YAPABİLECEĞİMİZ BİR FİKRİM VAR. BU İŞ İLE UYUMLU BİR MARKA TESCİL ETTİRDİM. BU İŞLERDE ÖNEMLİ OLAN MARKADIR. SERMAYESİ OLAN KURUMSAL OLMAK VE BAYİ ZİNCİRİ OLUŞTURMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİR. YAŞAR ÖRNEK 0532 789 44 34

 273. selam ben her türlü mimarisi özel tanınmış antik olabilir ev saray cami kale saat kulesi likya antik kentlerinin maketlerini yapıyorum bu maketler isterseniz maskot tarzında daha küçük de olabilir istekli olanlar sipariş verebilir fiyatları da çok uygun size uygun kar bırakabilir.
  Tel: 5424700485

 274. İNTERNETTE İŞİNİ KUR İŞ İMKANI…!!!
  EMEKLİLER, EV HANIMLARI, ENGELLİLER,ÖĞRETMENLER, MEMURLAR, ÖĞRENCİLER, İŞ ARAYANLAR İŞ BULAMAYANLAR, KARİYER SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER, PARA KAZANMAK İSTEYENLER, KENDİ İŞİNİN SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER, ÖZGÜN VE BAĞIMSIZ ÇALIŞMAK İSTEYENLER, TÜM İŞ ARAYANLAR Bilgi için linki tıklayın http://evdentummeslekgruplarinaisimkani.blogspot.com

 275. İŞ ARIYORUM. BULAMIYORUM. BÜTÜN KAPILAR KAPALI. CEPTESERMAYE YOK KENDİ İŞİMİ KURAMAM.YA DA MAAŞ YETMİYOR EK İŞ GEREK.PARA KAZANMAK ZORUNDAYIM DİYORSAN.
  İŞTE İŞ ……İŞTE İMKAN ….
  ÖNCE BİLGİLENDİRİYORUZ.İŞ KAFANIZA YATARSA ..SONRA SADECE 50 TL BAŞLANGIÇ SERMAYESİ İLE MALINIZI GÖNDERİYORUZ.DENİYORSUNUZ. SATILIP SATILMADIĞINI GÖRÜYORSUNUZ. SATILACAĞINA İNANIRSANIZ.BAYİLİK ANLAŞMASI YAPIYORUZ.AYDA EN AZ 1000 TL KAZANACAĞINIZ BİR İŞ ÖNERİYORUZ.ELİ AYAĞI TUTAN HERKES YAPABİLİR.SERMAYE İSTEMEZ.ÇÜNKÜ VERESİYESİ YOK.
  İŞ HAKKINDA BİLGİ İSTEYENLER : 0 544 511 23 19 NO LU TELEFONA (OSMAN YILDIZ ) ÇAĞRI BIRAKIN. SİZİ BİZ ARAYALIM.BİLGİLENDİRELİM.
  SEVGİ VE SAYGILARIMLA,

 276. ”¢Leag Grup Ltd. olarak Türkiye’ye Fish & Chips markasıyla giriyoruz. Hedeflerimiz arasında, İzmir’in tüm semtleri, akabinde tüm Ege ve Eylül 2011’den itibaren İstanbul bölgesinde yer almak var. 50 ile 90 metrekare dükkanlarımızla, Türk damak tadına uygun mönülerimizle 6 ila 10.-tl arası fiyat politikamızla hizmet sektörüne merhaba diyeceğiz. Bizlerden franchising talep edip, dükkanlarının konumu ve kendileri uygun görülen kişi ve kuruluşların talepleri anahtar teslimi olarak 15 gün içerisinde hazırlanacaktır. Ekli dosyada detaylarını vermiş olduğumuz şekilde; sanayii mutfagındaki firtözlerinizden davlumbazına, kuzinesine ve dolaplarına , seramiğinden fayasına , dekorundan klimasına , bilgisayarından programına kıyafetlerinden , camları , tabelaları kepengi ve bir adet motorsikletine , aylık cam ve haşere temizliğinden , dükkanın bir aylık sigortasına kadar gerekli tüm ayrıntıları düşünerek sizlere servis vermeyi taahüt ediyoruz. Franchising talep sahipleri 50 metrekare bir dükkana 48 ayda sadece 1.500.-tl ödeyerekten sahip olacaktır. İZMİR için belli semtlerde franchising bedeli alınmayacaktır.. Sadece açılış bedeli alınacaktır. Kapı önundekı standlar BEDAVA verılecektır…buralarda 2-3 TL ürünler serı satabıleceklerdır… Mönülerimizdeki tüm ürünler , Türkiye’mizin önde gelen kuruluşları olan PINAR – SUPERFRESH – UNO COLA ….gibi kalitesi ispatlanmış sektörlerinde lider kuruluşlardan tedarik edilecektir. Cheesecake’den tüm salata malzemelerine ( salata malzemeleri temızlenmıs – yıkanmıs olarak hazır posettlerde ) ,balık köfteden -balık çorbaya- balık kokoreçden – sardalye-hamsi-mezgit- kalamar- karidesine kadar hepsi soslanmış hazır olarak gelecektir. Siz değerli takım arkadaşlarımıza, sadece yağ veya ızgarada ürünlerimizi 2 dakıkada hazırlamak ve nakıtlerı toplamak kalacaktır.. Kurmakta olduğumuz sistemimizde , franchising’imiz olarak , müesseniz ana cadde de ise bir bölümüne hem firmanızı daha ön plana çıkmasını sağlayarak ” bir fish & chips ” corner açabilir , İş birliği imkanımızın doğmasını diler, saygılarımızı sunarız. LEAG GRUP LTD.ŞTİ (532) 350 50 19 ( 232) 445 0 362 ( 232) 445 0 F N C

 277. mrb.25 yaşında genç dinamik dsiplinli ve çevresi olan biriyim.manisada yaşıyorum.aracım ve sermayemde var hatta bir işimde var ama saat 3ten sonra boşum bu boşlukta ne gibi iş yapabilirim.fikriniz olursa sevirim.05357664607

 278. Fulltime veya Parttime Çalışabilecek Takım Arkadaşları ARANIYOR ! ÜCRET : 700 TL ile 2.500 TL Arası İnternet ve Bilgisayar Kullanımına hakim Parttime veya Fulltime Çalışabilecek TAKIM ARKAŞLARI ARIYORUZ ! http://tinyurl.com/birfikrimvar

 279. Benim önereceğim site makael yayımlama ve kendi reklamını yapma imkanı veriyor.
  ben üye oldum birçok konuda farklı makaleler gönderiyorum ve adsense kodlarımı yayımlıyorum makalenin altında siteye giren insanlar bu makaleleri okuyunca reklama tıklarsa ben kazanıyorum.Şu an 0.5-1 dolar arası kazancım oluyor günde.buda ayda yaklaşık 40-50 tl arası olur diye düşünüyorum bana mantıklı geldi.Sİzde deneyebilirsiniz ne kadar çok makale okunursa tıklanma oranı artar kazançta artar en azından ben girdiğimde en az bir reklama tıklıyorum.
  sitenin adresini veriyorum.
  http://www.blogekle.info

 280. Bloğunuzu ekleyin yazılarınız yayımlansın reklam yapın para kazanın.
  Çalışarak para kazanın gelir elde edebileceğiniz bir reklam kampanyası google adsense gibi üyelik aldıktan sonra bu reklamları bulduğum bu sitede yayımlıyorum şu anda günde yaklaşık 0.50- 1 dolar kazanç getiriyor ama giren sayısı artarsa gelirimde artar.Makale alıntı yada bir bilgi yazı tarzı şeyler paylaşabilirsiniz site zaten buna izin veriyor.Yaklaşık 10 günde 11.5 dolar kazandım ben sizde gelin üye olun daha fazla kazanabiliriz her üye olan günde 1 kere reklamlara tıklasa birbirimizede kazandırmış oluruz.
  sitenin adresi
  http://www.blogekle.info

 281. MERHABA SERMAYE ORTAĞI ARIYORUM 50 BİN LİRA SERMAYE KOYUP 6 AY İÇERSİNDE 50 BİNLİRASINI %100 KARLA CEBİNE KOYMAK İSTEYEN SERMAYE ORTAĞI ARIYORUM İŞ İÇİN BÜTÜN ALT YAPI HAZIR BÜTÜN YASAL PROSÜDÜR TAMAMLANMIŞ DURUMDA SİZ SADECE 50BİN LİRA VERECEKSİNİZ VE 6 AY İÇERSİNDE YÜZDE YÜZ KARLA GERİ CEBİNİZE KOYACAKSINIZ PİYASADA ÇOK TUTULAN VE ÜRETİMİN YETİŞTİRİLEMEDİĞİ BAŞBAKANIN DA KULLANDIĞI ALTINÇİLEĞİ KENDİ MARKAMLA ÜRETİMİNİ YAPTIRACAĞIM VE ŞUANDA DAĞITIM KANALLARIDA HAZIR DURUMDADIR 6 AY İÇERSİNDE EN AZ 10 000 KUTU ÜRÜN DAĞITIMI YAPILACAK DURUMDADIR SERMAYE HARİÇ KUTU BAŞINA 5 TL SİZE KALACAK VE TOPLAMDA EN AZ 50BİN LİRA KAR EDECEKSİNİZ GEREKLİ BÜTÜN YASAL PROSÜDÜRLER VE SÖZLEŞMELER SONUNDA ORTAKLIK BAŞLAYACAKTIR İSTENİLDİĞİ TAKTİRDE SADECE 6 AYLIĞINA İSİM HAKKI ALINMADAN İSMİMİZİN KULLANIMINIDA VEREBİLİRİM VE MARKAMIZ ALTINDA KÜÇÜK BİR BİTKİSEL MARKET AÇARAK SİZDE BU ÜRÜNÜ PAREKENDE SATIŞ YAPARAK DAHADA COK KAZANABİLİRSİNİZ ŞUBEM OLARAK AÇILACAĞI İÇİN KİRA HARİCİNDE HİÇBİR VERGİ YASAL MÜKELLEFİYETİNİZDE OLMAYACAKTIR ARAYIN DETAYLARI KONUŞALIM HAYDAR KURNAZ 0 507 956 13 83 0 537 780 95 49 0 246 232 32 27 http://www.saglikpara.com

 282. http://www.tekno3d.com
  55.000 TL 5dsinema sistemi. 30 Bİn Peşin, kalan 3ay vade kampanyası.
  İlçelere bile alabilirsiniz.
  Filmler ve elektronik, mekanik sistem tamamen yerli, servis ve parça garantili.

  0 546 263 11 81
  Mehmet Akbaş

 283. SLM ARKADAŞLAR BENDE FETHİYEDE OTURUYORUM.NE İŞLE UĞRAŞSAM DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BURDA TAMAMIYLE TURİZİME YÖNELİK OLUR TURİSTİK BİR İLÇE NUFUSU YAZIN 150 BİN NELER YAPABİLİRİM İŞ FİKİRLERİNNIZİZİ PAYLAŞIRSANIZ
  ÇOOK ÇOOK SEVİNİRİM
  TEL 05335735952
  0549 376 66 83

 284. ben tavşanlıda mahalle arasında bi dukkan işi yapmak istiyorum ama ne üzerine onu bilmiyorum yardımcı olurmudunuz acaba

 285. merhaba arkadaşlar herkesin yapabileceği bir iş imkanı türkiyedeil defa fosfatsız ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri sağlıgımız için ve çok güzel bir karla /10ile /33 karla cilt hastalığı ve mantara çok iyi gelen bir ürün ekiple çalışacağınız bir iş ilgilenirseniz beni arayın 05366613645

 286. güzel iş fikirlerinden sonra yorumlar da güzel arkdaşlar ben denizli de oturmaktayım bende bir care aramaktayım hangi dala konsam sağlamdır diye…Ama bazı işler küçük gözüksede kısa sürede büyük rakamlar oluşturmaktadır. mesela bundan 10 13 yıl önce denizli çınar bayramyeri gibi çok kalabalık mevkilerde acılan telefon dükkanlarını bakıyordumda bir insan telefon alsa 10 15 yıl kullanır diye düşünüyordum yani olmaz bu dükkanlar diye düşünmüştüm ama cok yanlış mış… böyle bayilik işleri şehir merkezlerınde ama pek bilinmiyen işleri köyleri akın edin para köylerdede çoktur… seyyar satıcılık mesela boncuk giyim kadın elbiseler mesela bir çok işler..ALLAH herkesin gönlüne göre versin.. arkadaşlar

 287. Ayça Hanım sanırım kahve sektöründe bayilik düşünüyorsunuz sizi tebrik ederim ileriyi gören vizyon sahibi bir girişimcisiniz kahve dünya borsasında petrolden sonra en çok işlem gören ürün peki size dünyada alternatifi olmaya patentinin sadece bizim şirketimizde olan çok özel ürütim dünyanın ilk sağlıklı kahvelerinin bayiliğini sermayesiz teminatsız kota ve zaman sınırı olmadan komisyon ödemeden SADECE DE BİZİM ÜRÜNÜMÜZÜ SATMAK ZORUNDASIN DEMEDEN veeee ömür boyu bayiliğini versek bu fikir vizyonunuza sığarmı acaba detaylı bilgi için arayın HAYDAR KURNAZ 0 240 232 32 27 0 537 780 95 49 0 507 956 13 83

 288. şunu hiçbir zaman unutmayın burada yazılanlar zaten yıllardır yapılan ve artık eskimeye veya piyasada doyuma ulaşmış işlerdir. Hiçbir kimse gerçekten işe yarayacak bir fikri, bir iş imkanını ne size ne bana kimseye vermez. Öyle ki insan o denli bir fikir bulsa kardeşine bile vermez. Ben şahsen böyle bir fikrim olsa neden burada insanlarla paylaşayım. Patentimi alırım her işimi bitiririm sonrada yolacak tavuk ararım. Haksızmıyım ama…………

 289. Emlakçılıkta bayilik almanın sizce avantajları nelerdir. Tek başına açmak daha mantıklı değil mi?

 290. hepsi çok güzelde yıllardr evlenmeyi düsündüğü için sağlam bir iş bulamamş arkasnda üç kuruşu bile olmayan ama yinede hayata tutunmaya çalışan bi kişi için bi fikrniz varmı?elektronik meslek lisesi mezunu esınıfı ehliyet yönetici kabiliyeti yüksek insan ilişkileri güçlü ama uzun geçen boş zaman özgüvenini ezdi.şimdi elimizde anacadde üzernde küçük bir oda var sermayesiziz ve orayı nasıl değerlendrebliriz 43.bomba fikri bekliyorum

 291. Büyüyen türkiyede kucuk işler pek tutulmuyor.bunun icin büyük işfikirleri gerekli.yasadıgımız şehirde daimi olarak.durup dusunmeliyiz.benim yaşadıgım şehirde ne eksik?Yada ne olsa müşterilerin beyenisi veya eksik olan ney?bunun analizini yaparak.sermayesi olan sermayesiyle olamanyan.bankalar dusuk faizle kredi imkanı sunuyor gunumuz şartlariyla.
  HAYATTA RİSK OLMAYI BİLECEKSİN O CESARETİ GÖSTERECEKSİN.İŞ KURMAK OLASILIK DEGİL.GELİŞİM İSTEYEN BİR YÖNETİCİLİKTİR.

 292. Genelde bayilikler ön plana çıkmış, ama bunların iş modelini alıp semtimizde de uygulayabiliriz. paylaşım için tşkr.

 293. Güzel fikirler bende bir şey katiim, boncuk, pul kurdela vs… satan dükkanlarda çok güzel kazandırıyor bence bu işte de gelecek var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here