İş Kurmak için 6 Farklı Gıda Kioskları

  İş kurmak istiyorum diyen girişimcilere 6 farklı gıda kiosk fikirlerini bu yazımızda bir araya getirdik.

  İş kurmak istiyorum diyorsanız haberimizde ki farklı iş modellerini inceleyebilirsiniz. Aslında kiosk modelleri daha çok olsa da göze hitap edecek tasarımlar her zaman bulunamıyor. Az parayla kurulabilecek bu iş fikirleri içerisindeki beğendiğiniz tasarımları yöresel lezzetler için de yapabilirsiniz. Unutmayın farklı olmak iş kurmak isteyen girişimciler için her zaman daha önemlidir.

  1- Kullanışlı Suşi Arabaları

  Suşi Arabası
  Suşi Arabası

  Suşi arabası özellikle turistlerin çok olduğu bölgelerde tutacak bir fikir. Japonların deniz ürünleri ile yaptığı Suşi yemek türü güzel bir konsept ile sunulabilir. Kiosk ve araba karışımı bu konsept Ege bölgesinde ve büyük şehirlerde gerekli izinler alındıktan sonra rahatlıkla uygulanabilir. Kar marjı yüksek olan bu fikir girişimciler için yeni bir fırsat olabilir.

  2- Sürme Çikolata Kioskları

  Çikolata kiosku
  Çikolata kiosku

  Brezilya Sao Paulo’da bir alışveriş merkezinde bulunan bu kiosk Nutella markası için geliştirilmiş. İsime özel ambalajlama ve farklı bir menü sistemiyle dikkatleri üzerine çeken bir kiosk ve iş kurma fikri. Torku, Sarelle ve Ülker Çokokrem gibi markalar içinde bu fikir uygulanabilir.

  3- Avustralya’dan Donut Kiosk’u

  Donut kiosku
  Donut kiosku

  Donut yurt dışında çok sevilen bir gıda türü. Sıra dışı lezzetler ve farklı tatlar içerisinden seçilen menüler taze bir şekilde resimdeki kiosk’tan müşterilere servis ediliyor. Alışveriş merkezleri içinde yer alan bu tarz kiosklar genelde fast food katlarında bulunuyor.

  4- Özelleştirilebilir Pizza Kiosklar

  Pizza otomatı
  Pizza otomatı

  Hollanda’da a1concepts tarafından geliştirilen bu konsept pizza otomatı 3 dakika içerisinde hızlı servis yapan bir kiosk. İstenilen marka doğrultusunda üretilen otomat kiosklar için kendi markanızı kullanabilirsiniz. Bu tarz pizza kioskları ile bayilik vererek işinizi bir çok noktaya yaymanız mümkün.

  5- Özel tasarım tatlı ve şekerleme kioskları

  Şekerleme Kiosku
  Şekerleme Kiosku

  Hint tasarımcı Nayan Gayary tarafından düşünülen bu satış kiosku fikri özellikle çocuklar üzerine düşünülmüş. Tatlı ve şekerleme satmak amacıyla tasarlanan bu tarz kioskların festivallerde, avmlerde ve bir çok noktada güzel satışlar yapma olasılığı yüksek.

  6- Waffle Satış Kiosku

  Waffle Standı
  Waffle Standı

  Waffle satışı için tasarlanan bu Kiosk Tepeli Mimarlık tarafından geliştirilmiş bir konsept. Neredeyse bir dükkan kadar büyük olan kiosk ile birden fazla müşteriye servis yapılabilir. İş kurmak için farklı konseptlerde tasarlanabilen bu tarz kiosklar için firmayla iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın özel tasarımlar her zaman daha çok dikkat çekecektir.

  İş kurmak için farklı fikirler okumak isterseniz bu yazıyı da inceleyebilirsiniz. Niş iş kurmak için 18 ürün.

  13 YORUMLAR

  1. Merhaba Ben 1 yıl önce diaomond araç far ve arka stop lambaları temizleme setini youtube ta gördüm önce pek inanmadım 1 adet aldım denedim.sonuç harika ek iş olarak başlamıştım şimdilerde kendi işimin patronu oldum. Çok mücadele verdim sosyal medyayı iyi kullandım ilanlar bastırdım ve şu anda durumum çok iyi. Çevrenizdeki araçları inceleyin neredeyse araçların yarısının farları sararmış durumda çok büyük potansiyeli olan yeni bir ekmek kapısı. Neredeyse sıfır sermaye ile başladım firma sahibi çok candan yardımcı oldu. İş çok kısa zamanda öğreniliyor. Farlara sulu zımpara yapıyorsunuz ve özel karışımlı solüsyonu farın üzerine sürüyorsunuz ve eski sararmış farlar tamamen yenileniyor. 1 paket ürün ile 2 arabanın farlarını rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz her arabaya ayıracağınız zaman 25-35 dakika arasında değişiyor. Her arabadan minimum 50 TL kazanıyorsunuz.YouTube ta (süper far temizleme 1) şeklinde arama yaparsanız 1 Den 10 a kadar videoları var veya süper far parlatma şeklinde arama yaparsanız videoları görürsünüz konusunda hızlı büyüyen bir firma. Tavsiye ederim. Facebook ta diamond far seti şeklinde bulabilirsiniz. Bu işe başlamak isteyen arkadaşlara ben kendi tecrübelerimden tüyo verebilirim. İşin püf noktalarını memnuniyetle anlatırım. Artık akşama kadar sevmediğim bir işte sevmediğim insanlarla stresli çalışmıyorum hiç kimseye patron demiyorum şiddetle tavsiye ederim. Önce ek iş olarak başlıyorsunuz çabalarınıza bağlı olarak işi belli bir seviyeye getirince işinizden rahatlıkla istifa edebilecek duruma geliyorsunuz.

  2. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız düşük bir yatırım sermayesi ile SOFT DONDURMA MAKİNASI alarak 1.25 TL den günde 100 adet dondurma sattığınızda ayda 4000 TL kazanabilirsiniz.
   DETAYLI BİLGİ İÇİN:0533 695 44 43 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

  3. iş kurabilmek için önce sermaye gerekli bunu elde etmek için ben ne mi yapıyorum. çok iyi araştırdım ve ramazan ayı için Ankara da Pursaklar belediyesi etkinliklerinden bir çadır kiraladım. 45 gün boyunca açık kalacak. 30 gün ramazan boyunca konserler ve etkinlikler yapılacak. dondurma firmasıyla görüştüm dolapları veriyorlar. içini de dolduruyorlar. tabi dondurma parasını vereceğiz.binlerce insan ramazan bereketiyle gelecekler.buradan sanırım sermaye çıkmış olacak. sizde araştırın bu tür aktiviteler bütün illerde yapılıyor. ben de kiralamak istiyorum diyen olursa 0545 898 89 03 den Vedat beyle görüşebilirler.

  4. Hem sağlıklı olalım. hem para kazanalım. fda onaylı Amerika’dan ithal ürünlerle. Network marketingde devrim, Ulaşılabilir paralarla iş ortağımız olun. hem satıştan hem sistemden para kazanın. Facebook @migensedef beğeni sayfasından ya da 05332247383 den İbrahim BURMAOĞLU

  5. merhaba 150 büyükbaş kapasiteli yerim var besicilik yapıyorum ciddi olarak yatırım düşünenler maliyet ve yem masrafları cıktıktan sonra kazanc yarı yarıya 1 sene sonra ciddi gerçek karlı bir iş sermaye sizden bakıcılık bizden 05454191645

  6. Ant Çıralı dayım esnafın bende bu tarz işleri denemek istiyorum Karavan’da var çok iyi bir sistemli is kolu olursa ben varim

  7. Bende bir sey yapmak istiyorum.lakin ne bir parsm var nede kagsmda bir fikir.bu konuda bana akil yada bir fikir verecek varsa bana 537 283 61 21 den ulasabilirler.idmim osman

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here