Çiğköftemiss ücretsiz çiğ köfte bayiliği veriyor

Çiğköftemiss ücretsiz çiğ köfte bayiliği veriyor
Ücretsiz Çiğköfte Bayiliği

Çiğköftemiss çiğ köfte bayiliği
İnsanımızın hasret kaldığı kendi lezzetlerimizi, kaliteli hizmet ve servis ile sunuyoruz. Sektördeki kazandığımız tecrübe ve deneyimimizin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla güven içinde ilerlemekteyiz. Öncelikli amacımız başarılarımızı sürekli kılarak, bu başarılarımızı geleceğe taşımak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve en lezzetli tatları sunmak. Çiğköftemiss markamız ile, unutulmaya yüz tutmuş, sadece yöresel olarak hafızalarda yer edinmiş olan bu vazgeçilmez lezzetimizi zirveye taşımak önceliklerimiz arasında daima ilk sırada. çiğköftemiss yenilikçi ve kurumsal bir yapıya sahip ve bu yapıyı geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşma azmiyle yoluna devam etmekte. Kalite anlayışımız, tam hijyenik üretim ve satış ortamları, güleryüzlü servis , nezih şubeler ve hepsinin sonucu olarak memnun ayrılan misafirlerimiz…

Ücretsiz Çiğköfte Bayiliği
Ücretsiz Çiğköfte Bayiliği

Çiğköftemiss ücretsiz çiğ köfte bayiliği
Bayilik/Franchising alan, yeni iş kurma ve müşteri bulma gibi problemler yaşamayacaktır. Yüksek kazanç sağlayacak yeri makul şartlarda kiralamak için çiğköftemiss’in deneyimi bayilik alana yardımcı olacaktır. Bayilik alan, kurulacak şubede mal temin ve ürün çeşidinde sorun yaşamayacaktır. Mevcut, kaliteli ürün yelpazesi zaman kaybeden şubede yerini alacaktır. Tüm çiğköfte ürünleri, içli köfte ürünleri, dolmalar, tatlılar, yeşillikler, lavaşlar, kısacası satışa konu olan herşey günlük olarak sevk edilecek, bayilik alan dışarıdan satın alma ile uğraşmayacaktır.

Ayrıca ürün sevkiyatları günlük olacağından günlük, taze ve sorunsuz ürün satışları çiğköfte sektörü içinde bayilik alana artı değer kazandıracaktır. Bütün satış ve stok düzeninin kurulmasında çiğköftemiss yardımda bulunacaktır. Yeni bir iş kuran kişinin veya kuruluşun süratle bu muntazamlıkta bir düzeni kurmasının olanaksızlığı düşünülürse bayilik alanın bu konudaki avantajları büyüktür.

Reklam ve planlama tek merkezden yönetileceği için ekstra istihdama gerek yoktur. çiğköftemiss yaptığı sürekli denetim ve desteklerle tüm şubelerindeki kalitenin ve hizmetin yüksek seviyede olmasını sağlamaktadır. Açılış kampanyaları ve yeni şube tanıtımları çiğköftemiss tarafından yönlendirilir.

Çiğköftemiss Bayilik İletişim Bilgileri
Adres : Nuhkuyusu cad. No:247/A Üsküdar-İSTANBUL
Telefon : (0216) 327 9665 –
Fax : (0216) 391 99 38
e-mail : bilgi@cigkoftemiss.com
web : www.cigkoftemiss.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here