Trend iş fikirleri 33 Adet

Foap

Trend iş fikirleri 1 Foap : Foap kullanıcıların çektikleri fotoğraflardan para kazanmalarını sağlayan bir iPhone uygulaması. Üyeler resimlerini, resimlerin kategorize edilip etiketlendiği ve tanesi 10 USD’a satışa sunulduğu Foap Market’a yüklüyor. Satılan her resim karşılığında fotoğrafçı paranın yarısını, yani 5 USD kazanıyor.

Winter Wake-Up

Trend iş fikirleri 2 Winter Wake-Up : Winter Wake-Up aslında standart bir çalar saat uygulaması. Ancak (online hava durumu tahminlerine bağlanma işlevi sayesinde) gece beklenmedik kar ya da buzlanma olması durumunda kullanıcıyı normalden daha erken uyandırıyor. Kullanıcı işe gitmeyi imkânsız hale getiren koşullarda hiç uyandırılmamayı seçme opsiyonuna da sahip.

Vites

Trend iş fikirleri 3 Vites : Bir Japon iştiraki olan Vites, herhangi bir işi yaptırmak isteyenlerle, söz konusu işi yapacak yeteneği ve zamanı olan insanları bir araya getiriyor. Kullanıcılar Facebook profilleri aracılığıyla bir Vites hesabı oluşturarak, hizmetlerini sıralıyor. İlgisini çeken bir şeyle karşılaşan kullanıcı, dış tedarik tuşuna basıyor. Vites aracılık ettiği her işlem karşılığında 1 USD ücret alıyor. İşi yapan görevin tamamlandığını söylediğinde, ödeme PayPal hesaplarına aktarılıyor.

The Big Turn On

Trend iş fikirleri 4 Nissan The Big Turn On : Nissan düzenlediği yarışmayla Avrupalı kullanıcılardan The Big Turn On internet sitesini ziyaret ederek şehirleri adına ‘turn on’ (elektriği aç) butonuna tıklamalarını istiyor. Nissan en fazla ‘turn ons’ (elektriği aç) butonu tıklanan şehre ödül olarak, şehrin elektrikli araçlara yönelik altyapısını geliştirmek için 30 adet araç şarj istasyonu hediye ediyor.

Terra

Trend iş fikirleri 5 Terra : Meksikalı internet sağlayıcısı Terra, köpek sahiplerini hayvanlarının tuvaletini temizlemeye teşvik etmek amacıyla reklam ajansı DDB Mexico ile ortak bir kampanya başlattı. Köpeğinin dışkısını özel olarak bu iş için ayrılmış olan kutulara atan (10 Mexico City parkında mevcut) köpek sahipleri ücretsiz wifi kredisi kazanıyor.

Softbank

Trend iş fikirleri 6 Softbank : Softbank Japonya’da, içine bir Geiger sayacı monte edilmiş Pantone 5 107SH cep telefonu çıkarttı. Android işletim sistemiyle çalışan cihaz, LCD ekranın yanındaki düğmeye basıldığında %20 doğruluk oranıyla havadaki radyasyonu ölçebiliyor.

Smart Drop

Trend iş fikirleri 7 Smart Drop : Evian Chez Vous sitesi Paris sakinlerine internet üzerinden evlerine ve iş yerlerine şişe suyu sipariş etme imkânı sunuyor. Kullanıcılar dilerlerse siteden diğer Danone grubu markaları Badoit ve Volvic marka suları da sipariş edebiliyor. 2013’de hizmete eklenecek olan kablosuz ağ bağlantılı Smart Drop adlı buzdolabı mıknatısı sayesinde kullanıcılar tek bir düğmeye basarak otomatik olarak su isteyebilecekler.

Seguridad en Linea

Trend iş fikirleri 8 Seguridad en Linea : Kolombiyalı internet sitesi Seguridad en Linea internet sakinlerinin güvenlik ile ilgili konularda birbirlerini uyarmaları için kurulmuş bir platform. Hırsızlık, dolandırıcılık, şiddet ve terör gibi kategorilerde, üyeler, bulundukları konuma göre, olayları gerçek zamanlı olarak izleyip bildirmekte.

Rfid Bileklikleri

Trend iş fikirleri 9 Rfid Bileklikleri : Belçika’da Walibi, Avustralya’da Luna Park ve İsrail’de Coca-Cola tarafından kurulan geçici alan dahil pek çok tema park, ziyaretçilerine parkta dolaşırken Facebook statülerini güncelleme imkanı sunan RFID bileklikleri dağıttı. Herhangi bir yere girmeden önce, bilekliğini okutan katılımcı, çeşitli özellikleri ‘beğenebiliyor’, katıldığı aktivitelerden arkadaşlarını haberdar edebiliyor ve resim çektirip resimde yer alanları işaretleyebiliyor.

Red Tomato Pizza

Trend iş fikirleri 10 Red Tomato Pizza : Dubai’de Red Tomato Pizza VIP buzdolabı mıknatısı sayesinde müşterilerine tek bir düğmeye basarak en sevdikleri pizzayı sipariş etme imkânı sunuyor. Restorant zincirinin müşteri sadakat programı üyelerine, ücretsiz olarak, sahibinin akıllı telefonunun Bluetooth özelliği üzerinden internete bağlanan bir buzdolabı mıknatısı gönderildi. Müşteri mıknatısın üzerindeki düğmeye bastığı anda siparişi alınıp pizzası sistemde kayıtlı adrese teslim ediliyor.

Potohole Bridge

Trend iş fikirleri 11 Pothole Brigade : Güney Afrikalı sigorta şirketi Dial Direct, Johannesburg ve çevresinde, araç şoförlerinden gelen bilgilendirmeler doğrultusunda, yollardaki çukurları tamir eden yol bakım girişimi Pothole Brigade’i kurdu. Bugüne kadar (aylık bir milyon Güney Afrika Randı maliyetle) toplam 50,000’in üzerinde çukurun tamir edilmesini sağlayan girişim ne yazık ki kısa süre önce bürokratik zorluklar nedeniyle kapatıldı. Yine de buna benzer bir yapıdan faydalanacak çok sayıda başka şehir için iyi bir örnek.

Please Bringme

Trend iş fikirleri 12 Please Bringme : De Turkse website PleaseBringMe kullanıcıların, yurt dışından gelen turistlerden, Türkiye’de bulunması zor bir takım ürünleri beraberlerinde getirmelerini talep etmelerine olanak sağlayan, Türkiye’den bir internet sitesi. Elbette bir mükâfat karşılığında.

Outsurance

Trend iş fikirleri 13 Outsurance : Güney Afrikalı sigorta şirketi OUTsurance, Johannesburg, Cape Town ve Tshwane’de tehlikeli ve sıkışık kavşaklardaki trafik akışını rahatlatmak için trafik memurları görevlendirdi.

Mclerk

Trend iş fikirleri 14 Mclerk : Microsoft ve Toronto Üniversitesi Hindistan’da, bilgisayar ya da akıllı telefon satın almaya gücü yetmeyen dar gelirli kişilerin ellerindeki mevcut eski 10 dolarlık cep telefonlarını kullanarak akıllı telefonların yaptığı bazı işleri yapma imkânı veren bir cep telefonu programının denemesini gerçekleştirdi. mClerk resimleri düşük maliyetli, basit ekranlı cihazlarda da görüntülenebilen bitmapler olarak gönderdi. Katılımcılar telefon kredisi karşılığında resimlerde yer alan sözcükleri yazıp geri gönderdi.

Mabe

Trend iş fikirleri 15 Mabe : Kolombiyalı beyaz eşya üreticisi Mabe 2011’in 3.çeyreğinde yeni ürettiği su tasarrufu sağlayan çamaşır makinesinin (yıkama başına benzer modellerden 180 litre daha az su harcıyor) tanıtımı için bir kampanya başlattı. Bogota’da bazı otobüs ve perakende satış noktalarını, insanların tek bir düğmeye basarak, Kolombiya’nın kırsal alanlarına temiz su bağışında bulunabilecekleri Mabe kiosklarına dönüştürdü. Her kioskta bulunan web kamerası ile köylüler tam olarak kimin bağışta bulunduğunu görebiliyordu. İki haftada, 15,000 katılımcı 50,000 litre su bağışında bulundu.

Lowline Park

Trend iş fikirleri 16 Lowline Park : New York City’nin Aşağı Doğu Yakasında kullanılmayan bir tramvay terminalinde inşa edilen Lowline Parkı (tamamlandığı zaman) 13 dönümlük geniş bir yeraltı parkı olacak. Fiber optik ve güneş paneli sistemi alanı aydınlatırken aynı zamanda fotosentezi de destekleyecek ve bu sayede bitki ve ağaçlar yer altında da hayatta kalacak.

Liberty Coffee

Trend iş fikirleri 17 Liberty Coffee : Liberty Coffee Singapur’da ev yapımı kek ve tek bir coğrafi bölgeden gelen taze kahve çekirdeklerini kavurup satan bir kafe. Yeni bir kahve teslimatı geldiğinde dükkânı tadım için rastgele günlerde açıyor ve bazen de bir haftadan fazla süreyle kapalı kalıyorlar. Ne zaman açılacağını öğrenmek için, müşterilerin Facebook sayfasındaki güncellemeleri takip etmesi gerekiyor.

Leon Bonds

Trend iş fikirleri 18 Leon Bonds : Birleşik Krallık merkezli fast-food yemek zinciri Leon, hizmet ağını genişleterek yeni restoranlar açmak için ihtiyaç duyduğu 1.5 milyon GBP tutarındaki yatırımı, (kurumsal yatırımcılar yerine) sadık müşterilerinden toplamak amacıyla Leon Bonds’u kurdu. Üç yıl içinde minimum 1,500 GBP tutarında yatırım yapan yatırımcılar, karşılığında faiz geliri ve yemek dışı başka avantajlardan faydalanacaklar.

ibiza Hotel

Trend iş fikirleri 19 ibiza Hotel : Ushuaïa Ibiza Beach Hotel, (otele giriş yapan) müşterilerin ziyaretleri süresince parmak izleriyle ödeme yapabilmelerini sağlayan, Barcelona merkezli PayTouch’ın biometrik ödeme sistemini kullanmaya başladı. Tesisdeki tüm birimler iz tarama cihazlarıyla donatıldığından ziyaretçilerin cüzdan veya kart taşımalarına gerek kalmıyor.

Honest By

Trend iş fikirleri 20 Honest By : Ocak 2012’de Belçika’da kurulan Honest by erkek ve kadınlar için sürdürülebilir ve tamamen şeffaf yöntemlerle kıyafet koleksiyonları üreten ve internet üzerinden satış yapan bir giyim markası. Honest by internet sitesinde yer alan her bir ürün için, üretim (işçilerin çalışma koşulları dahil), malzeme ve tedarikçi kaynakları, fiyatlandırma ve etik üretim ya da organik üretim sertifikaları ile ilgili detaylı bilgi mevcut. Hayvan haklarını destekleyen firmanın ürünleri arasında hayvan derisi ya da kürkten üretilen herhangi bir giysi bulunmadığı gibi, kullanılan yünler geri dönüşüm, organik ya da etik yollardan elde edildiğine dair sertifikalı.

Gru Grocco

Trend iş fikirleri 21 Gru Grocco : Gru Grococo çikolatalarının yapımında, toplandıktan sonra Grenada’da güneş enerjisiyle çalışan mini bir fabrikada kavrulan organik kakao kullanılıyor. Üretilen çikolatalar Birleşik Krallığa ahşap bir yelkenli gemi ile (Fair Transport) taşınıyor. Yolculuk esnasında, ürünler güneş ve rüzgar enerjisi ile çalışan buzdolaplarında soğutuluyor. Elde edilen kârın %100’ünün üreticilere gittiği çikolataların tanesi 11.95 GBP’a satılmakta.

Vivo

Trend iş fikirleri 22  Vivo : Brezilya Sağlık Bakanı ve telekomünikasyon şirketi Telefonica Vivo, dang humması olarak bilinen ateşli ve bulaşıcı hastalık ile savaşmaya yönelik bir girişim için bir araya geldi. Vivo (hastalığın görüldüğü) Maranhão eyaletinde yaşayan müşterilerine 50,000 SMS göndererek hastalıktan korunma yöntemlerini anlattı.

Doughnut Vault

Trend iş fikirleri 23 Doughnut Vault : Doughnut Vault çöreklerin tümü satılıp bittikten sonra kapılarını kapatan bir Chicago fırını. Son çörek satıldıktan sonra kapanan dükkânı, ertesi sabaha kadar açılmıyor.

Coachella

Trend iş fikirleri 24 Coachella : 2102’de Kaliforniya’da düzenlenen Coachella müzik festivali sırasında katılımcılara bilet yerine NFC (near field communication – yakın alan iletişimi) uyumlu birer bileklik verildi. Kullanıcı bilekliği alanda yer alan çok sayıdaki istasyonlardan birinde okuttuğunda, o anda hangi sahnede hangi grubu izlemekte olduğu otomatik olarak Facebook statüsünde güncellenmekteydi.

Cloud Factory

Trend iş fikirleri 25 Cloud Factory : CloudFactory’nin gelişmekte olan pazarlarda dijital alanda çalışmakta olan yarım milyondan fazla çalışana erişimi var. İşçiler yetenek düzeylerine göre bir önceki bölümün işini kontrol edebilecekleri bölümlere ayrılmakta (fabrika montaj hattı gibi). Projeler arasında önümüzdeki dönemde, dar gelirli bireylerin ihtiyaç duyduğu internetle uyumlu ‘Cloud Worker Kits’ (Cloud Çalışanı Paketleri) sunmak yer alıyor.

Çin’de Hayatta Kalma Rehberi

Trend iş fikirleri 26 Çin’de Hayatta Kalma Rehberi : China Survival Guide Çin’de gündeme gelen yiyecek ve sağlık skandallarını takip ederek kullanıcıları medya ve haberleri takip etmeye gerek kalmadan ücretsiz olarak bilgilendiren bir iPhone uygulaması. Piyasaya sürüldüğü ilk hafta içinde internetten 200,000 kere indirildi.

C&A

Trend iş fikirleri 27 C&A Facebook : C&A Brezilya’daki mağazalarında Facebook ile koordineli çalışan giysi askıları kullanmaya başladı. Askılar her bir giysinin, C&A’nın Facebook mağazasında kaç kere ‘beğenildiğini’ gösteriyor, gerçek zamanlı olarak güncellenen bu bilgi sayesinde mağazada alışveriş yapan müşteriler ürünlerin diğer insanlar arasındaki popülaritesini öğrenme şansına sahip oluyor.

Bistip

Trend iş fikirleri 28 Bistip : Bistip, seyahat edenlerin, gidecekleri yere bir şey göndermek isteyen potansiyel kişilerle bağlantıya geçip (fiyat pazarlığı yapmasına) imkân sağlayan Endonezyalı bir kişiden kişiye kurye servisi.

Bicibuscadores

Trend iş fikirleri 29 Bisiklet Avcıları : Bicibuscadores (‘Bisiklet avcıları’) bisiklet hırsızlığını azaltmak amacıyla kurulmuş İspanyol bir sosyal ağ. Hırsızlık kurbanı kullanıcılar online harita üzerinde bisikletlerinin çalındığı konumu belirterek, diğerlerini hırsızlık vakaları sık olan bölgelere karşı uyarıyor.

Alcoa

Trend iş fikirleri 30 Alcoa : ABD merkezli alüminyum üreticisi Alcoa şehirlerdeki kirlenmeyle savaşmaya yönelik yeni bir çözüm önerisi olarak EcoCleanli Reynobond’u (aluminyum kompozit levha) sundu: hem kendini hem etrafındaki havayı temizleyen, dumanı, kirletici kimyasalları, isi ve binaların üzerini kaplayan kiri ayrıştıran, ‘duman yiyen’ bir malzeme.

Agentto

Trend iş fikirleri 31 Agentto : Agentto Brezilya’da güvenlik hizmetlerine hızlı erişim sağlayan ücretsiz bir cep telefonu uygulaması. Kullanıcıların tehlike anında tam coğrafi konumlarıyla alarm verebilecekleri 12 kişilik bir iletişim ağı oluşturmasına imkân sağlıyor.

Adam Tensta

Trend iş fikirleri 32 Adam Tensta : Adam Tensta son parçasını bir defada yanlızca tek bir kişinin dinleyebileceği bir formatta online olarak piyasaya sürdü. Pass It On’u dinlemek isteyen hayranları, Tensta’nın Facebook sayfasından gerekli uygulamayı yükledikten sonra, dijital kuyrukta yerlerini almak zorundaydı.

Absynthe Minde

Trend iş fikirleri 33 Absynthe Minde : Belçikalı grup Absynthe Minded son müzik videosunu, yalnızca şarkı radyoda canlı çalarken seyredilebilecek şekilde özel bir internet sitesinde yayınladı. Böylece grubun hayranları parçaya istekte bulunmak için yerel radyo istasyonunu aramaya teşvik edilmiş oluyordu.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

49 YORUMLAR

 1. Limoncuk – LİMON BONESİ satmak istermisiniz ?
  Türkiye nin her yerinde yeni çıkan bu ürün ile kendi performansınıza bağlı olarak ayda ciddi miktarlar kazanabilirsiniz.Yiyecek içecek sektöründe Türkiye de yeni çıkmış fonksiyonel bir ürün olan limon bonesi pazarlayabilirsiniz. Limon tüketen her yer sizin potansiyel müşteriniz sayılır
  Detaylı bilgi için mesaj mesaj atabilirsiniz
  http://www.facebook.com/limonbonesi http://www.limonbonesi.com

 2. Sektörde 20 yıllık deneyim sahibiyiz .Otel tatil köyleri Alışveriş merkezleri Sağlık kurumlarıyla
  teknik ve satınalma departmanlarıyla çalışmaktayız.
  Akdeniz çanağında ve iç andolu bölgesinde hizmet veriyoruz yeni bayilikler almak istiyoruz
  sektörümüzden veya olmayan bütün işlere açığız .

 3. merhaba arkadaşlar herkesin yapabileceği bir iş imkanı türkiyede ilk defa fosfatsız ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri sağlıgımız için ve çok güzel bir karla %10 kariyeri ile başlayıp %21 %27 %33 karla cilt hastalıkları ve mantara çok iyi gelen ve evin bütün temizlik malzemelerini barındıran tamamen bitkisel ürünleri ile ekiple çalışacağınız bir iş. Biraz azimle ekibime dahil olarak yeni ekip kurabilir ve bu ağı genişletebilirsiniz ilgilenirseniz beni arayın 0545 541 76 40

 4. Siz işinizi kurun tanıtım,broşür basım ve dağıtım işlerini bize bırakın güvenli ve hızlı sonuç odaklı tanıtım faaliyetlerinizde birlikte çalışalım.
  Veysel Kurt
  0532 412 78 63

 5. İstanbul merkezli tüm Türkiye’de faaliyet gösteren firmamız bayilikler vermektedir. Düşük sermayeyle bayilik almak isteyenler arayabilir… 0530 876 71 27

 6. Bayanlar yeni bir Network sistemi için start alıyoruz ilkler her zaman kazanır , bana mesaj atın, ilkler siz olun…

 7. Merhaba arkadaşlar poşet fabrikamizdan aracısiz en uygun fiyata poşet alıp hergün alışveriş yaptığınız Bakkallara pazarlamak isterseniz ulaşın
  suatceyda@gmail. Com

 8. İş yeriniz yeni mi ? veya müşterileriniz artsın mı istiyorsunuz ? O zaman doğru adrestesiniz.Gelin tanıtımınızı beraber yapalım.Nokta Reklam ve Dağıtım sizler için burada.
  İletişim:0532 412 78 63

 9. Sadece 500tl ye kendi isinizi kurmak istermisiniz kendi isinizin patronu olun detayli bilgi icin bize ulasabilirsiniz05342212441

 10. Cilt bakımı ve kozmetik alanında kendi işini kurmak isteyen takım arkadaşları aranmaktadır.

  Kontenjanımız kişi ile sınırlıdır.

  Bilgi almak ve randevu için : 0530 876 71 27

 11. arkadaşlar merhaba
  yurtdışından yeni ithal ettiğimiz eğlenceli bir ürün olan yanar döneri konser etkinlik sahil pazarlarında çok rahat bir şekilde satarak para kazanabilirsiniz. her farklılık yeni bir piyasadır. ne kadar farklı bir ürünle pazara girerseniz kazancınız o kadar yüksek olur. bu fırsatı degerlendirmenizi tavsiye ederim. mail ile ulaşabilirsizi. ürünü bir kere görmeniz yeterli olacak yaza damgasını vuracak bir ürün oldugunu zaten anlayacaksınız. arayın bilgilendirelim. 05452128725

 12. hıdır tutum
  15 Nisan 2014, 8:10 pm
  MERHABA ARKADAŞLAR BEN HIDIR TUTUM..4 YILDIR WATERBOX.SUKUTUSU AŞ DE TANITIM GÖNÜLLÜSÜ OLARAK EŞİMLE BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAYIM.?ŞİMDİ SİZE CAZİP VE KAZANCINIZINIZI SİZİN BELİRLEYECEGİNİZ BİR İŞ İMKANI SUNUYORUMTAMAMEN KİŞİYE ÖZGÜ CALISMA SAATLERİNİZİ SİZ BELİRLEYECEKSINIZ?ŞİMDİ SIRA YAPACAĞINIZ İŞİN SERMAYESİ KORKMAYIN CEBİNİZDEN BİR KURUŞ DAHI CIKMAYACAK TEK SERMAYENIZ SELAM EVET YANLIS DUYMADINIZ SELAM ZATEN SELAM VERMEKTE ALMAKTA BÜYÜK SEVAP İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA YIZ BAĞCILARDA BULUNUYORUM SİZİNDE BİR İŞE İHTİYACINIZ VARSA FULTAYM VEYA PARTAYM GÜNDE 2 SAATINIZI AYIRARAK GÜZEL BİR KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ BİZ SİZE İŞİ OGRETMEYE VEDE ÖĞRETEREKTE PARA KAZANDIRMAYA GÖNÜLLÜYÜZ BÜROMUZ BAĞCILARDA İLGİLENEN ARKADAŞLAR BENI ARAYA BİLİR SEVE SEVE YARDIMCI OLURUM TOPLANTIMIZADA KATILARAK DAHA DETAYLI BİLGİ ELDE EDEBİLİRSİNİZ TOPLANTIMIZA KATILDIGINIZ İÇİNDE SİZE GÜNÜN ANISINA BİRDE HEDİYEMİZ OLACAK UNUTMAYIN SIFIR SERMAYE BOL KAZANC İRTİBAT İÇİN. GSM.NO 05305050623?BİR ALO DEMEKLE NE KAYBEDERSİNİZ Kİ AMA COK ŞEY KAZANABİLİRSİNİZ HOŞÇA KALIN HIDIR TUTUM

 13. 2014-2015 de para kazanmak isteyenler….
  Öncelikle merhaba arkadaşlar eğer bu yazıyı sonuna kadar dikkatlice okursanız size nasıl bir iş fırsatı sunduğumu anlayacaksınız. Bir çevrenize dönüp bakın çevrenizde kaç kişi sigara içiyor. Sigaranın sağlığa zararlarını ve çevreye zararlarını bilmeyen yok bu meretten herkes kurtulmak ister ama kimse bir adım atmıyor gelin o adımı siz attırın çevrenizdekilere ve diğer insanlara… devlettin desteklediği sigaranın zamlandığı ve ateş pahası olduğu zamanlarda sağlık bakanlığının çalışmalar yapıp bangır bangır reklam yaptığı sıralarda sizde bizimle hem çevreye hem insanlığa faydalı bir iş yapıp bunun yadında hayal edemeyecek kadar para kazanmak istemez misiniz? Yılbaşıyla birlikte sigaraya zam geldi sigarayla birlikte gelen hastalıklar ve fiyatları uçuk sigaralar insanları sigara bırakmaya yönlendiriyor. TV de çıkan reklamlarla birlikte büyük bir kitle hızla sigara bırakıyor gelin sizde hem sigarayı bıraktırın hem para kazanın dermojin sigaraya hayır ürünü ile sigaraya 7 günde son toptan olarak gönderdiğimiz paketlerimizde bütçenize göre kar marjı olmaktadır. Paranız karşılığında aldığınız pakette kişilere satabileceğiniz ürün çıkmaktadır ürün eczanelerde 30 TL den başlayıp aktarlarda 70 TL ye kadar çıkmaktadır biz bunu size toptan fiyatına verelim ve siz kendi portföyünüzü oluşturun ve 20 TL den veya 30 TL den satabilirsiniz. İnternetten ilacı araştırdığınızda ne kadara satıldığını göreceksiniz ve birazcık araştırmayla ne kadar karlı bir işe girdiginizide göreceksiniz. %300 kar marjı olan bu iş fırsatını denemek istermisiniz. İlaç %100 bitkisel olup tarım bakanlığından onaylıdır. Satış izni kullanım izni ve patentini kutu ile birlikte gönderilecektir . biz bu işi aydın merkezde yapmaktayız eğer bu işe inancınız yoksa gelin ofisimize çalışma sistemimizi ve kazancımızı kendi gözlerinizle görün ek gelirse iste size ekgelir fırsatı biz 200 adet ürün için gözümüze biçtiğimiz zaman 1 hafta… haftada 4000tl kazanılırımı demeyin biz kazanıyoruz , örgenciler , emekliler , ev hanımları , çalışıpta ek işe ihtiyacı olan arkadaşlar size sesleniyorum. ayrıntılı bilgi için 05340880576 arayın görüşelim …
  Not : saat 5den sonra ararsanız daha fayladı bi konuşma yapabiliriz saat 5den sonra aramanız önemle rica olur…
  PAKETLERİMİZ VE FİYATLARIMIZIN LİSTESİ

  1. paket fiyat = 200 TL
  2.palet fiyat = 350 TL
  3.paket fiyat = 500 TL
  4.paket fiyat = 600 TL

  not : youtube den veya internetten araştırırsanız tanıtım videolarını bulabilrsiniz ürün %100 orjinal olup Türk firma doralife tarafından üretilmiştir ürün %100 garantilidir. satış izin belgeleri kullanım izin belgeleri ve sağlık tarım izin belgeleri tamdır

 14. Ücretsiz sigorta bayiliği, toplu sms bayiliği, dijitürk bayiliği, sabit hat taşıma bayiliği, elektrik satış bayiliği, otobüs bileti bayiliği veriyoruz.
  Ayrıntılı bilgi için 0507 924 22 23

 15. Merhaba,
  Ek iş yapmak veya kendi işini kurmak isteyenler ! Besin tamamlayıcıları ve kişisel bakım ürünleri konusunda 159 ülkede faaliyet gösteren, tüm ülkelerin ilgili bakanlıklarından onaylı ürünleriyle kalitesini ve güvenirliğini kanıtlamış firmanın temsilcisi olun. Eğitim desteğimizle risk almadan başarılı olun ve en güzel ürünlerle sağlıklı yaşayın. Tüm Türkiyede veya yurt dışındaki 159 ülkede kendi ekibinizi kurabilir,ürün satabilir veya şirketimiz bünyesinde açacağınız e-shop ile internetten de satış yapabilirsiniz.
  Kazanç sistemi ile Almanya’da ödül almış bir sistem.
  Çalışma saatlerinize ve ayda ne kadar kazanacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz.
  İlgilenenler ebrufd@gmail.com adresine mail atabilir. Gerekli bilgi ve dökümanları size mail yoluyla ulaştırabilirim .

 16. Gelin işlerinizi beraber geliştirelim uygun fiyat ve kaliteyle tanıtımlarınızı yapalım
  GSM : 0532 412 78 63

 17. Türkiye’de gerçekten yeni bir network firmasına girip bu işin ilklerinden olmak ister misiniz? Ürün güvenilirliği belgelerle kanıtlanmış, çalışma ve kazandırma prensibi organizasyona dayalı, kariyerinizin ve puanlarınızın asla silinmediği, üyelik, lisans, aidat vb hiçbir ek ücret ödemediğiiniz, cazip giriş paketi alternatifleriyle, bu sisteme üye olmak isterseniz, İstanbul ve Kocaeli’deki arkadaşlar, lütfen bana ulaşın. merve325@gmail.com

 18. Organik ürünler günümüzün sağlık koşulları göz önüne alındığında fazlasıyla revaçta olmaya başladı başlıktaki fikirlerin yanı sıra üretim dışında sadece satış bazında yapabileceğiniz işlerde var ,organik çocuk bebek/çocuk kıyafetleri ya da oyuncakları gibi ..Avm lerde stand kiraLamakta öyle düşünüldüğü kdr külfetli değil , ben organik ve ahşap oyuncak üzerine mecidiyeköy trump towers avm de 2013 ten beri bu işi yapıyorum çokta memnunum artık pedagoglarında sayesinde aileler gittikçe organik ürünlere yönelmeye başladı her alanda fırsatları iyi değerlendirmek lazım :) Düşünen varsa yardımcı da olabilirim 0530 243 94 66 ALPER …

 19. ORGANİK REİSHİ MANTARLI ÇAY VE KAHVE

  NETWORK MARKETİNG SİSTEMLERİ İÇERİSİNDE EN ÇOK KAZANANLAR LİSTESİNDE İLK 6 ‘ YA 4 KİŞİ DAHİL EDEBİLMİŞ VE BUNU DİĞER ŞİRKETLER GİBİ 20-35 YILDA DEĞİLDE SADECE 4-5 YIL GİBİ KISA BİR ZAMAN DİLİMİNDE YAPABİLEN MÜTHİŞ BİR SİSTEMDİR. KAZANÇ SİSTEMİNİ 1 DEFA GÖRMENİZ FARKI ANLAMANIZA YETECEKTİR.BİLDİĞİNİZ GİBİ NETWORK MARKETİNG’TE ERKEN DAVRANANLAR YOL ALIR. ŞU AN EKİP KURMA AŞAMASINDAYIZ..KAYITLARINI YAPTIRMAK ISTEYEN ARKADASLAR HEMEN ILETISIME GECINIZ.ACELE EDİN..

  MAİL: honesty_sl@hotmail.com
  SKYPE: honesty_sl

 20. devir cafe restaurant (ruhsatlı) yaklaşık 200-250metrekare
  istanbul aydın üniversitesine 100 metre mesafede kırası 1000 tl uygun hazır müşterisi bulunan paket servisi olan aylık getirisi 5 ila 10 milyar arası değişen müstakil bahçeli ve mülk sahibinin onayı ile yan ve arka taraflarada extra yatırımlar yapılabilinir.sade ve güzel mekan.üniversitede 32 bin öğrenci 118 80 çalışanları 20metre mesafe 400 kişi bayramoğlu holding olmak üzere,pilot okulu, polis okulu,lise anaokulları ve binin üzerinde mekan işyeri ve metrobüs durağına 40 metre mesafede.günlük başabaş 250 tl (sadece paketten bile çıkartılabilinir.)

  not:dükkanda bulunan masaj koltuğu ve langırttan aylık 500 tl ve üzeri para çıkmaktadır.
  not:çarşamba günleri gitar eşliğinde müzik yapılmaktadır.
  not:hali hazırdaki müşteri pörtföyü a ve b dir.

  devir sebebimiz halı hazırda bulunan sakatat toptan ve perakendeciliğin yanı sıra extra cafe ye zaman ayıramamak.
  çat kapı cafe restaurant
  adem topkaya
  0544 335 73 13

  zarar etme riski sıfır.

 21. Gelinlik,abiye,nişanlık,bindallı üzerine Moda Evim var.Yurtdışına özellikle İran,Irak,Cezayir,Libya’ya bu ürünlerin satışını yapmak istiyorum.Yurtdışnda bağlantısı olan kişilerle görüşmek isterim.Yurtdışında çok fazla talep görebilecek model gelinliklerimizi yüksek kar marjıyla satabiliriz.Müşteri bağlantısı kurabilecek arkadaşlarla çalışabilirim.
  0505-6639727

 22. Turizm bölgesinde yaşıyorsanız alın size para kazanmanın en baba yolu. Bir sezonda milyarlar cepte. Hayal değil ÇOK GERÇEK. web : bagajpaketle.com

 23. selam arkadaşlar evde hem eğlenip hem para kazanmanın en güzel yolu. ORİFLAME ile tanışmanın tam zamanı üyeliğimiz sadece 1 tl yani 1 tl sermayeyle kendi işinizi kendiniz kurabilirsiniz detaylı bilgi için 05315975857.

 24. merhaba arkadaşlar çevresi olan ticaretten anlayan veya uğraşan ,ithalat yapmak isteyen arkadaşlara herkonuda yardımcı olmak istiyorum.kendi abimle 2 yıl önce ÇİNden ithal ettiğimiz ürünler 1 konteyner ile başlayıp şuanda 3 konteyner ile devam eden yılda 3 kez yaptığımız bir ithalat potansiyelimiz yükselerek devam ediyor… ithalatta tecrübesizdik ilk defa ticarete atıldık ama dürüstçe çalışınca emek verince gerçekten allah veriyor kısa sürede çok şey öğrendik bunun yanında müthiş bir ticaret potansiyelinin olduğunu keşfettik ,ÇİN ,istanbul ,alanya,ve doğubeyazıtt ağırlıklı bir müşteri çevresi edindik(doğubank,istoç,tahtakale).

  Anlatmak istediğim müşteri potansiyeli olan arkadaşlar fikri olan ve en önemlisi sermayesi olan çalışmak isteyen arkadaşlara her türlü ürün getirme garantisi veriyoruz veya bizimle birlikte ÇİN e gelebilir kendi ürününüzü seçebilirsiniz, firmalarla görüşme olanağı sağlama, ürünlerini seçmesinde pazarlığında gümrük mevzuatına kadar yani a’dan z’ye kadar her konuda yardımcı oluyoruz .ithalat hayali olan arkadaşlar bütün riskleri bize ait sizin sadece yapacağınız vermiş olduğunuz siparişi alma garantisi ve ödeme , geri kalan kısmını bize bırakın, biz mallarınızı kapı teslimi yaptıktan sonra ödemesini gerçekleştirirsiniz.Bizim burdaki kazancımız sizin sipariş hacminizin %10luk bir komisyon kadardır,asıl amacımız yeni müşteri potansiyelimzi artırmak, sizin kazancınız toptancıya veriseniz minimum %30-60 parakende satarsanız %100-500,arasıdır
  Biz çindeki yada türkiyedeki aracı firmalar gibi değiliz,sizin isteğinize bağlı ya bizimle birlikte ÇİN e gelip ürünlerinizi kendiniz seçersiniz yada biz sizin adınıza ürünlerinizin tedariğini biz gerçekleştiririz,bur da en önemli konu gümrük mevzuatıdır birlikte çalışmakta olduğumuz çok sağlam bir gümrük şirketiyle gerçekleştiriyoruz.
  Toptancılardan yada ithalatçılardan düşük kar marjıyla alacağınız ürünleri kendiniz ithal edip toptancılar verebilir yada parkende yüksek bir kar marjıyla satabılırsınız,hayal değil sadece güven ve sadakat gerisini allah veriyor.

  Bu şekilde çalıştığımız 3 arkadaşımız oldu biri doğubankta elektronik üzerine çalışan büyük bir firma bizimle beraber çine gelip ürünlerini seçti biz de teslimatı gerçekleştirdik,şuanda organize bir şekilde çalışıyoruz diğer iki müşterimiz ise sipariş üzerine çalışıyor aynı zamanda kendimizde ithalatımızı yapıyoruz .hertürlü güvenceyi referansı göstermeye hazırız gizlimiz saklmız yok.
  Şunuda yapabilirsiniz ithalat yapmak istemiyorum sadece” şu fikrim var bu ürün gelse çok satarım” diyen arkadaşlarlada çalışabiliriz bizimle çalışmak isteyen dürüst onurlu olan herkese kapımız açık.

  Ben yapamam demeyin sadece inanın benim asıl meslek profesyonel futbolcuyum 14 yıldır, fakat son zamanlarda futbolda hırsız başkanlar çoğalınca az kazanmaya başladık mecburen ticarte atılmak zorunda kaldım keşke daha önce bıraksaydım bukadar büyük bir potansiyel olduğunu bilmiyordum ,merak eden arkadaşlar google ishak özbey yazarak bakabilir.
  DAHA DETAYLI OLARAK bilgi almak İSTERSENİZ ankaraalanya@windowslive.com mail atabilir 05333980330 telefonunda bana ulaşabilirsiniz saygılarımla

 25. selam
  arkadaşlar 10 adımda 10 bin kazanma planından haberiniz var mı??net üzerinden reklam yaparak bu kazanca dahil olabilirsiniz!!!buaşağıdaki linkten sisteme dahil olup daha fazla bilgi almak için sistem odalarına girebilirsiniz!!!şimdiden bol kazançlar!!

  İnternet Üzerinden PART TİME İŞ ve EK GELİR İmkanı
  http://is.gd/Calisankazanir
  Benzersiz Kazanç Planı —- Rakipsiz Kalite

 26. oturduğunuz yerden internetten sadece 10 dolarlık yatırım ile binlerce dolar kazanabilirsiniz müracaat haydar kurnaz 05079561383 05377809549

 27. ARKADAŞLAR BU LİNK SİZE ULAŞIYORSA SAYFANIZDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ ÜYE OLABİLİR ÜYE EDBİLİRSİNİZ LÜTFEN VİRÜS FALAN ZANNETMEYİN …GÜVENİLİR BİR SİTEDİR VE EK GELİR KAZANMAK İSTEYENLER İÇİN İYİ BİR ALTERNATİFTİR!!!!!BİLGİNİZE…

  İnternet Üzerinden PART TİME İŞ ve EK GELİR İmkanı
  http://is.gd/Calisankazanir
  Benzersiz Kazanç Planı —- Rakipsiz Kalite

 28. 28 numaraları iş fikri güzel ama irtibat kurdurmak biraz zor gibi gerçi Endonezya gibi bir ülke bunu yapıyorsa bizde yapabiliriz.

 29. 0 risk 0 sermaye !! gercekten kazandıran , fazla zamanınızı almayan , üye bulma ve ürün satma zorunluluğu olmayan mükemmel bir iş arayın 05314641275

 30. Merhaba,

  Amerikada urun tedariki ve satisi uzerine faaliyet gosteren bir firmayiz. Urun yelpazemizi genisletmek ve Turkiye pazarinda mal satabilmek adina girisimde bulunmak arzusundayiz. Konuyla ilgilenen isletmelerin veya ciddi girisimcilerin bilgilerine sunariz.

  ABD menseili dunya markasi orjinal bir cok urunun Turkiye pazarinda satis ve pazarlamasini ustlenebilecek Kazan Kazan ilkesince ortakliklar kurabilecek yatirimcilar bizimle irtibata gecebilirler.

  saygilarimizla

  sultanssilver@gmail.com

 31. ***** DORE ****

  SADECE BİR KAÇ KATALOGLA EVİNİZİN BÜTÇESİNE EK GELİR SAĞLAYABİLRİSİNİZ…..
  ***KOZMETİK,PARFÜMERİ,MUTFAK EŞYALARI VE GEREÇLERİ, BEBEK EŞYALARI VE OYUNCAKLARI,DEKORASYON,TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
  ***KAYIT BEDELİ 5 TL
  ***İADENİZİ KARGO ADRESİNİZDEN ALIR VE İADE ÜCRETİ ÖDEMEZSİNİZ
  ***TEMSİLCİ KAYITI YAPARAK DAHA ÇOK KAZANIN !
  ***GRUBUNUZDAN PRİMLER ALIN !
  ***TEMSİLCİ TEŞVİK HEDİYELERİNDEN FAYDALANIN !
  ***KREDİ KARTINA 3 TAKSİT İMKANI !
  ………..HER AY SİPARİŞ VERME ZORUNLULUĞU YOKTUR…………..

  TÜM TÜRKİYE’NİN İL ve İLÇELERİNDEN ÇALIŞMA AZMİ OLAN PROFESYONEL EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUM BİLGİ İÇİN MESAJ ATMANIZ YETERLİ..

  İRTİBAT NO: 0 507 465 40 67

 32. Merhaba

  Uzun süre evde otururken nasıl para kazanırım hesapları yaptım , hatta birkaç sözde internetten para kazanma yollarını gösteren kitap alıp paramı sokağa attım ve en sonunda bir tanıdık tavsiyesi ile bu firma ile tanıştım.

  Kesinlikle kapı kapı dolanıp ürün satma işi değil , üye oluyorsunuz ve size satıcı Link’i veriliyor , bu link’i sosyal medyada , varsa kendi web sayfanızda vss..tanıtıyorsunuz , hatta ürünleri isterseniz kendi web sayfanızdada satabiliyorsunuz.

  Web sayfanız yoksa bir blog açıverin.

  Bana bu zamana kadar kimse yardımcı olmadı ama ben bu bilgiyi paylaşmak istiyorum sizinle…Ben ayda yaklaşık 500 TL kazanıyorum , bu aydan aya değişiyor tabiki , daha az yada daha çok olabiliyor.
  Yabancı sitelerde tık başına 10 Kuruş almaktan çok daha iyi , en azından tıklayıp duruyorsunuz ama paranında gelip gelmeyeceği belli değil.

  Bu http://www.caglarnetwork.com/?R_1363251075437922 sayfasından girip üye olup kazanmaya başlayabilirsiniz, bol kazançlar.

 33. Geleceğin bir çok iş fikri mobil alanında çıkmaya başladı. Girişimciler için vazgeçilmez bir iş alanı…

 34. Herkese iyi günler Masque marka 1000 adet orjinal erkek boxer mevcuttur.Ve orjinal fiyatı 90 euro olarak satışa sunulmaktadır.Ben ihtiyaç halinden çok çok ve çok uygun fiyata satışa sunacağım.İlgilenen olursa toptan olarak dudak uçuklatıcı bir fiyatla satışa sunuyorum.Ev hanımları,Dükkan sahipleri,Ticaret yapmak isteyen ve yolun başında olanlar sizler için sermaye oluşturacak bir ürüne ne derseniz ? Eğer cevabınız evet ise arayın görüşelim.
  0532 412 78 63

 35. kısaca ek iş ersağ demek- üyelik ücreti olmayan- sipariş vermeyince üyelikten düşülmeyen alacağınız ürünlerin elde kalma ihtimali sıfır olan ve heryerde satılan şeyleride satmamış olacağınız fark yaratacağınız ve sağılğı korumaya katkı sunan hem iş- hemde çevremize katkı demek ersağ. 558784 sponsor no ile ersağa ücretsiz üyelik sınırsız bilgi desteği 05052432614 ersağ bilgi hattı

 36. Saygılar arkadaşlar
  Arkadaşlar hep arayış peşindeyiz.Hep icraat peşinde yiz. Fakat aranılan iş veya icraatlerin hep belli bir yerlere kadar geldiğini daha sonra tıkandığının farkındayız; yada işe başlamadan hep maddi sorunlarınan karşı karşıya kaldığımız oluyor. İnanın hangi iş nasıl yapılır diye tecrübesizlikten dahi yakınıyoruz. Yada cesaret meselesi yapıyoruz. Gerçi cesaret olsada belli noktalarda mutlaka o iş bitiyor. Yada o delicesaret orada insanı bitiriyor. Farklı karlı bir iş teklifi veya fikir verecek arkadaşlar var ise fikrinizede işinizede saygım var. tel: 535 459 36 08

 37. 2013de para kazanmak isteyenler….
  Öncelikle merhaba arkadaşlar eğer bu yazıyı sonuna kadar dikkatlice okursanız size nasıl bir iş fırsatı sunduğumu anlayacaksınız. Bir çevrenize dönüp bakın çevrenizde kaç kişi sigara içiyor. Sigaranın sağlığa zararlarını ve çevreye zararlarını bilmeyen yok bu meretten herkes kurtulmak ister ama kimse bir adım atmıyor gelin o adımı siz attırın çevrenizdekilere ve diğer insanlara… devlettin desteklediği sigaranın zamlandığı ve ateş pahası olduğu zamanlarda sağlık bakanlığının çalışmalar yapıp bangır bangır reklam yaptığı sıralarda sizde bizimle hem çevreye hem insanlığa faydalı bir iş yapıp bunun yadında hayal edemeyecek kadar para kazanmak istemez misiniz? Yılbaşıyla birlikte sigaraya zam geldi sigarayla birlikte gelen hastalıklar ve fiyatları uçuk sigaralar insanları sigara bırakmaya yönlendiriyor. TV de çıkan reklamlarla birlikte büyük bir kitle hızla sigara bırakıyor gelin sizde hem sigarayı bıraktırın hem para kazanın dermojin sigaraya hayır ürünü ile sigaraya 7 günde son toptan olarak gönderdiğimiz paketlerimizde bütçenize göre kar marjı olmaktadır. Paranız karşılığında aldığınız pakette kişilere satabileceğiniz ürün çıkmaktadır ürün eczanelerde 30 TL den başlayıp aktarlarda 70 TL ye kadar çıkmaktadır biz bunu size toptan fiyatına verelim ve siz kendi portföyünüzü oluşturun ve 20 TL den veya 30 TL den satabilirsiniz. İnternetten ilacı araştırdığınızda ne kadara satıldığını göreceksiniz ve birazcık araştırmayla ne kadar karlı bir işe girdiginizide göreceksiniz. %300 kar marjı olan bu iş fırsatını denemek istermisiniz. İlaç %100 bitkisel olup tarım bakanlığından onaylıdır. Satış izni kullanım izni ve patentini kutu ile birlikte gönderilecektir . biz bu işi aydın merkezde yapmaktayız eğer bu işe inancınız yoksa gelin ofisimize çalışma sistemimizi ve kazancımızı kendi gözlerinizle görün ek gelirse iste size ekgelir fırsatı biz 200 adet ürün için gözümüze biçtiğimiz zaman 1 hafta… haftada 4000tl kazanılırımı demeyin biz kazanıyoruz devlet memurları , örgenciler , emekliler , ev hanımları , çalışıpta ek işe ihtiyacı olan arkadaşlar size sesleniyorum. ayrıntılı bilgi için 05300388045 arayın görüşelim …
  D paket = 100 TL kar marjı – min. 400 TL max. 600 TL
  1.paket = 200 TL kar marjı – min. 800 TL max. 1200 TL
  2. paket = 250 TL kar marjı –min.1000 TL max. 1500 TL
  3.paket= 300 TL kar marjı – min. 1200 TL max. 1800 TL

  4.paket = 500 tl kar marjı – min. 2000 TL max. 3000 TL

  Mega paket = 1000 TL kar marjı min. 4000 TL max 8000 TL

 38. Ek İşe İhtiyacı olan Arkadaşlar!Gerçekten Kazanmak ve Yaşam Standartlarınızı Yükseltmek mi istiyorsunuz?
  Bir İşi olup işini büyütmek isteyen(esnaf,networkcü vb.) arkadaşlar işini büyütmek mi istiyorsun?
  Bu çok fonksiyonlu ve çok kazandıran projeyi incelemek için geç kalmayın.
  Hergün saat 15:00 ve 21:00 de düzenlenen internet üzerindeki toplantı için aşağıdaki adresten bağlanabilirsiniz
  http://tinyurl.com/calismakistemisiniz

 39. En kaliteli ürünlerle zahmetsizce satış olanağı tanıyan
  Seminer ,toplantı veya müşteriye gitme gereği olmayan
  Siz değil,müşterilerinizin sizi arayacağı
  Serbest girişim ve ticari faaliyet üzerinde bir kısıtlama olmaksızın bağımsız bayilikle
  Ipoy’s Live ürünlerini satarak ve alt bayiler oluşturarak makul kârlar elde edeceginiz
  bu sisteme sizde dahil olmak istemezmisiniz.

  BAYİİ OLMAK İÇİN GEREKEN ŞARTLAR
  1- 18 yaşını doldurmuş her kes Ipoy’s Live bayisi olabilir.
  2- Her başvuru sahibi daha önce bayi olmuş birisinin ID numarasıyla bayii olabilir
  3- Başvuru sahibi , şirketin kurallarına riayet etmek mecburiyetindedir.
  4- Her bayii şirketin bir çalışanı temsilcisi veya acentesi degil, bağımsız bir distributorüdür.
  5- Bayilik başvurusu ücretsizdir.Fakat bayiliğinizin aktif olması için kariyer durumuna göre 1 defaya mahsus olmak üzere ürün karşılığı üyelik ücreti ödenir.

  Bu güzel oluşum içinde amaçlarımızı amaç edinen, gelişime ve değişime açık olan, kendisini kazanç ve başarı için emek gösterdiği kadar başkalarına’da bu konuda yardım etmeyi ve kendi başarısının bir parçası olduğunu bilen tüm arkadaşlarımızı yanımızda görmek isteriz.

  Hasan Ünal
  05447412580
  hsnunal87@gmail.com
  http://ipoyslivenano.blogspot.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here