Kahve Kutusu Franchising ve Franchise Şartları
Kahve Kutusu Franchising ve Franchise Şartları

Kahve Kutusu Franchising

Kahve Kutusu  Franchising Hakkında : Türkiye ve KKTC bayilikler arıyor. Franchising sisteme dahil olabilmek için gerekli başvuruyu web adresinden, telefonla veya bizzat merkeze yapılması. Franchising sisteme dahil olabilmek için gerekli başvuruyu web adresinden, telefonla veya bizzat merkeze yapılır. Başvuru dosyası, merkez ofis tarafından incelendikten sonra görüşmelere başlanır; ardından bölge, şehir, bina ve kişiler ile ilgili görüşmeler ve incelemeler yapılır. Bu noktalarda da uygunluk sağlandığında, franchise sözleşmesi imzalanarak sisteme giriş bedeli tahsil edilir. Kahve Kutusu, franchise’ye belli aralıklarla hizmet içi eğitimler verir, denetimler yapar ve sistemin işleyişini denetler. Böylelikle tüm franchise işletmelerinin Kahve Kutusu kalite standartlarında hizmet vermesi sağlanır. müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için her zaman el ele bir çalışma söz konusudur. Kahve Kutusu franchise’si kendini hiçbir zaman yalnız hissetmez.Kalite her zaman ön plandadır. Kahve Kutusu Franchising ve Franchise Şartları

Konforlu ve nezih bir ortamda, onlarca kahve seçeneğinin yanı sıra yiyecek, içecek ve tatlı çeşitlerini bir arada sunabilen Kahve Kutusu markası, Türk tüketicisinin alışkanlıklarını değiştirmek adına ilk adımı atan firmaların arasında yerini almaya başladı. Kahve Kutusu’nu hiç bir firmaya benzemeyen kendine özgü dekorasyonu, şıklığı, kalitesi ile görenlerin beğenisini kazanmakla kalmayıp daha şimdiden kendini hayran bırakmayı başarmıştır. Yıllık 15 milyonu aşan müşteri sayısı, yüksek meblağlara ulaşan pazar hacmi, % 90’lara varan büyüme hızı ve sektör uzmanlarına göre önümüzdeki 10 yıl devam edecek olan bu hızlı büyüme doğal olarak kahve tedarikçileri ve üreticilerinin iştahını kabartıyor. Hızla büyüyen kahve pazarında rekabet giderek artıyor. Şirketler, ürün kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla bu rekabetten kazançlı çıkma peşinde. Rekabette avantajın önemli bir koşulu da mümkün olduğunca daha çok noktada müşteriye ulaşabilmek. Kahve zincirlerindeki bu rekabet girişimciler için önemli bir fırsat kapısı. Türkiye genelinde açılacak mağazalar için öncelik, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlara ve alışveriş merkezlerine veriliyor.

Kahve Kutusu Franchising ve Franchise Şartları
Kahve Kutusu Franchising ve Franchise Şartları
 • FİRMA İSMİ: Kahve Kutusu
 • BAYİLİK KATEGORİSİ: Cafe, Kahve, Yiyecek, İçecek
 • KURULUŞ YILI: 2013
 • BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 2

Kahve Kutusu Franchising Şartları

 1. Bayilik düşünülen iş yerinin, araç ve yaya trafiği yoğun olan merkezi yerde olması veya AVM, Süper market işletmeciliğine uygun ana arterler olması..
 2. Bayilik düşünülen yerde Kahve Kutusu şubesi var ise kurulacak bayinin şubeye uzaklığı en az 7 km olması
 3. Franchising bedelinin tarafımıza ödenmesi
 4. Bayilik sözleşmemizin karşılıklı imzalanıp uygulanması
 5. Franchising sözleşmelerimiz 5 yıl boyunca geçerlidir. 5.yıl sonun da taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde sözleşme yenilenir ama tekrardan Franchising bedeli alınmaz.
 6. Kahve Kutusu eğer AVM’lerde açılacaksa A’dan Z’ye bütün yapılanmayı kendisi karşılıyor.
 7. Eğer iş yeri olursa Kahve Kutusu tüm malzemelerin temininde fikir olarak yardımcı olmaktadır. Tadilatlar ve listedeki malzemelerin satışı Kahve Kutusu tarafından yapılmamaktadır.
 8. İş yeri olarak açılacak şubelerde dekorasyon hariç malzemeleri karşılamaktadır.

Kahve Kutusu Franchising Destekleri

 • Pazarlama desteği
 • Eğitim desteği
 • Personel desteği
 • Proje desteği
 • Yer seçimi
 • Ortak reklam
 • Proje eğitimi
 • Personel eğitimi

Kahve Kutusu Franchising İletişim Bilgileri

Adres : Teras Park AVM DENİZLİ

Franchising Yetkilisi : Emin Volaka

Franchising Yetkilisi Tel : 0 532 748 18 55

Web Sitesi : kahvekutusu.com.tr

BESTE PARK-TEL