Uçan Balon işi nasıl yapılır

Uçan Balon işi nasıl yapılır

Özellikle özel günlerde , bayramlarda ve tatillerde , isterseniz ek iş olarak isterseniz de devamlı olarak yapabileceğiniz eğlenceli ve karlı bir iş fikrinden bahsetmek istiyoruz. Günümüzde hiç bitmeyecek denen: gıda , sağlık gibi sektörlerden birisi aslında ancak şimdi okuduğunuzda size garip geleceğinden eminim ancak hiç de garip değil ve tıpkı saydığımız sektörler gibi bitmeyecek bir sektör çünkü ilk adımda çocuklara hitap eden bir sektör.

Uçan Balon
Uçan Balon

Özel günlerde , bayramlarda , tatillerde hem eğlenip hemde para kazanmak istiyorsanız size Uçan Balon satmayı öneriyoruz.

Yüksek kar oranıyla sıcak para kazandıran bir iş aslında balon satmak ve öyle çok da sermaye gerektiren bir iş değil.Sadece size gerekli olan şey şişireceğiniz birbirinden renkli balonlar , Balonların uçmasını sağlayacak olan Helyum gazının tüpü , ip ve tabii ki balonlarınızı görücüye sunacağınız bir alan yani satış sahanız.

Balonlarınızın tek alıcısı çocuklar değil tabii ki , beyler eşlerine yada sevgililerine güzel jestler yapmak içinde kapınızı çalabilir.Aynı zamanda yaratıcılığınızı kullanarak satışlarınızı renklendirebilirsiniz.Nasıl mı ? Örneğin : önümüzdeki 29 Ekim Cumhuriyet bayramında etkinlikler yapılacaktır ve sizde bu etkinliklerde güne özel balonlar satabilirsiniz.Atatürk , Türk bayrağı baskılı balonlar gibi…
Veya çocukların daha çok ilgisini çekecek ünlü hayal kahramanlarının baskıları olan balonları satabilirsiniz.Bu tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.
Düşük maliyetli derken ne kadar düşük maliyetliymiş bir bakalım :

Balonlarımızı şişirmek için kullanacağımız tüpler yaklaşık 230-250 Ytl. (Gaz parası , tüp hariç.)
Balonları sizin istediğiniz şekilde baskı yapan firmalarda renk sayısı ve baskı sayısına göre 1000 adet balon yaklaşık 120-150 Ytl.
Baskısız balonları ise 100 adet balon yaklaşık 5-10 Ytl.

Balon gazınızı isterseniz günlük kiralama seçeneği sunan firmalarda var.Bu şekilde de günlük kira ödeyerek balon gazı kullanabilirsiniz.Ayrıca bazı firmalar tüpler için depozito ücreti isteyebilirler sizden.Bu ücrette yaklaşık 500 Ytl.
Peki balonlarımızı nerde satacağız diye soracak olursanız eğer birazda onun için öneride bulunalım :
Balonlarınızı özel günlerde , tatilllerde Luna Parklarda , sahillerde , büyük alışveriş merkezlerinde çocuklarla buluşturabilirsiniz.Yine bu konuda sizin yaratıcılığınızla çeşitlendirilebilir.

12 YORUMLAR

  1. Yav arkadaşım memur olmuşsun daha ne istiyorsun Bizim ekmeğimize bari mani olma otur oturduğun yerde zaten aylık en az 2000 tl maaş alıyorsunuz gözünüz doysun yavv !!

  2. burda sorulması gereken soru 1 tuple kac sıtandart bolon şışırılır malıyet hesaplanması gerekır satılacak bolonun fıyatını belırler bu malıyet bolon basına duşuk sonuçlar çıkartırsa evet güzel fıkır denir yanı iyi araştırmak lazım ….

  3. ya tamda askerden geldım boyle bır fıkır geldı aklıma ve interetde dolaşıyordum yazınızı gordum dorusu benı cesaretlendirdi ben paylonco kılına girip satmayı dusunuyorum bolonları ozelıle pıknık alanlarında ve dorusu para kazandırıcanı dusunuyorum hafta sonraları…. yazı bılgı ıcın teşekurler

  4. BALONCULUK (UÇAN BALON-NORMAL BALON) SATIŞ ALANLARI ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ-PARKLAR-LUNA PARKLAR-SAHİLLER-PLAJLAR-CADDELERDE-KONSERLER-FESTİVALLER-MAÇLAR-PAZARLAR-TATİL YERLERİ- NE ZAMAN ÖZEL GÜNLERDE-BAYRAMLARDA-TATİLLERDE-SEVGİLİLER GÜNÜ-EVLİLİK YILDÖNÜMÜ-DOĞUM GÜNÜ-RAMAZAN AKŞAMLARI- 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI-23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI-30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI- 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI-YILBAŞI-

  5. google dan ucan balon yazdıgınızda bır cok balon fırması cıkıyor ucan balon satan fırmalar balon gazını da satmaktadır.
    google a balon gazı yazarsanız da gereklı bılgılerı bulabılırsınız sıs yapmak ıstıyorsanız bırazda sız arastırın adamlar sıze ıs fıkrını malıyetını vermısler armut pıs agzıma dus yapmayın.

  6. harika bir fikir memurlar için uygun bir ek gelir olabilir ama tüpleri nerden bulabiliriz söylerseniz sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here