Uçan Balon işi nasıl yapılır

Özellikle özel günlerde , bayramlarda ve tatillerde , isterseniz ek iş olarak isterseniz de devamlı olarak yapabileceğiniz eğlenceli ve karlı bir iş fikrinden bahsetmek istiyoruz. Günümüzde hiç bitmeyecek denen: gıda , sağlık gibi sektörlerden birisi aslında ancak şimdi okuduğunuzda size garip geleceğinden eminim ancak hiç de garip değil ve tıpkı saydığımız sektörler gibi bitmeyecek bir sektör çünkü ilk adımda çocuklara hitap eden bir sektör.

Uçan Balon
Uçan Balon

Özel günlerde , bayramlarda , tatillerde hem eğlenip hemde para kazanmak istiyorsanız size Uçan Balon satmayı öneriyoruz.
Yüksek kar oranıyla sıcak para kazandıran bir iş aslında balon satmak ve öyle çok da sermaye gerektiren bir iş değil.Sadece size gerekli olan şey şişireceğiniz birbirinden renkli balonlar , Balonların uçmasını sağlayacak olan Helyum gazının tüpü , ip ve tabii ki balonlarınızı görücüye sunacağınız bir alan yani satış sahanız.
Balonlarınızın tek alıcısı çocuklar değil tabii ki , beyler eşlerine yada sevgililerine güzel jestler yapmak içinde kapınızı çalabilir.Aynı zamanda yaratıcılığınızı kullanarak satışlarınızı renklendirebilirsiniz.Nasıl mı ? Örneğin : önümüzdeki 29 Ekim Cumhuriyet bayramında etkinlikler yapılacaktır ve sizde bu etkinliklerde güne özel balonlar satabilirsiniz.Atatürk , Türk bayrağı baskılı balonlar gibi…
Veya çocukların daha çok ilgisini çekecek ünlü hayal kahramanlarının baskıları olan balonları satabilirsiniz.Bu tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.
Düşük maliyetli derken ne kadar düşük maliyetliymiş bir bakalım :
Balonlarımızı şişirmek için kullanacağımız tüpler yaklaşık 230-250 Ytl. (Gaz parası , tüp hariç.)
Balonları sizin istediğiniz şekilde baskı yapan firmalarda renk sayısı ve baskı sayısına göre 1000 adet balon yaklaşık 120-150 Ytl.
Baskısız balonları ise 100 adet balon yaklaşık 5-10 Ytl.
Balon gazınızı isterseniz günlük kiralama seçeneği sunan firmalarda var.Bu şekilde de günlük kira ödeyerek balon gazı kullanabilirsiniz.Ayrıca bazı firmalar tüpler için depozito ücreti isteyebilirler sizden.Bu ücrette yaklaşık 500 Ytl.
Peki balonlarımızı nerde satacağız diye soracak olursanız eğer birazda onun için öneride bulunalım :
Balonlarınızı özel günlerde , tatilllerde Luna Parklarda , sahillerde , büyük alışveriş merkezlerinde çocuklarla buluşturabilirsiniz.Yine bu konuda sizin yaratıcılığınızla çeşitlendirilebilir.

BESTE PARK-TEL