İş fikri : Çocuk kuaförleri

Çocuk kuaförleri

Çocuk kuaför salonları açmak girişimciler için yeni bir yatırım alanı olabilir. Yurtdışında örnekleri bulunan bu tarz işletmelerin Türkiye’de de başarılı olacağına inanıyorum.Bebekler ve çocuklar genelde kuaför ya da berbere götürülür ve genelde çocuk ruhuna hitap etmeyen yerler olduğu için çocuklarımız bir hayli işi zorlaştırır.Bu işi kurarken salonu çocuklara göre dizayn etmek çok önemli.Onlara hoşlanacağı ve eğleneceği bir mekanda saç kesimi yapmak pek de zor olmayacaktır.
Müşteri hedef kitlesi çok geniş bir kesim.Dolayısıyla müşteri bulmakta zorlanacağınızı zannetmiyorum. Yurt dışında gözüken örneklerde genelde bayan kuaförler tercih ediliyor.Sanırım erkek olmasında da bir sakınca yok.Paramı nereye yatırmalıyım diye düşünüyorsanız bu iş sizin için ideal olabilir.Sizlere iş kurarken tavsiye edeceğim birinci olay danışmanlardan yardım almanız.
cocukSonuçta yatırım yapacağınız alan ile ilgili gerekli iş planı,fizibilite,pazarlama gibi gerekli olan işe hazırlanma süreçlerinizi profesyonellerin yardımıyla almanız size daha çok kazanç getirecektir.Aksesuar kısmında pek zorlanmayacağınızı düşünüyorum.Bebeklere hitap eden herşeyi kullanabilirsiniz.

BESTE PARK-TEL