Otel Odaları için Yeni Fikirler

Oyun Ekipmanı İçinde Otel Odaları İlgi Görür

Otel Odaları

Otel odaları arasında farklı ve inovatif görünümlü olanlar daha çok ilgi çekiyor. Örneğin son zamanalarda Dell ve Hilton markaları dünyanın ilk oyun donanımı ve bilgisayarına sahip otel odasını tasarladılar.

Bu tarz bir oyun donanımını otel sahipleri odalarına ilave olarak uygulayabilirler. Bunun için size lazım olan güzelce dizayn edeceğiniz oyun odasına gereken donanım ve sistemler. 65-inç OLED TV, Xbox One Elite Oyun Konsolu Ya da PS4 Oyun Konsolu, Oculus Rift, 34-inç monitöre bağlı bir dizüstü bilgisayar, oyun koltuğu ve interaktif aydınlatma sistemleri. Bu şekilde kurulumunu yapacağınız 3 yada 5 otel odanız gelirlerinizi canlandıracak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşıyacaktır.

Oyun Ekipmanı İçinde Otel Odaları İlgi Görür

Dünyanın her yerinde trend oyunlarla vakit geçirmeyi seven oyuncular için oturma odalarını terk etmek zorunda kalmadan birbirleriyle temas halinde olmak onlara büyük keyif veriyor. Bu alandaki açığı yakalayan Alienware Oyun Donanım ve Teknoloji Şirketi, Hilton Panama’da yeni numarası takılan 2425 nolu odaya, oyun severler için harika bir deneyim yaşayabileceği bir niş kurdu. Oyun donanım şirketi Alienware, Panamanian odasını bir dizi oyun ekipmanı ve markalı ürünleri ile donattı. Gezginlere, uzun süren yolculuklarında streslerini rahat koltuklara uzanarak oyunlar ile atma şansı verdi. Dahası, Alienware Room 2425 adını verdiği odanın içindeki Alienware markalı ürünler ve aksesuarlarının da tanıtımı yaptı.

Farklı şirketler için öngörülecek bir diğer otel odası ise çocuklu aileler için kurulacak kaydıraklı ve salıncaklı otel odaları olabilir.

Kaydıraklı ve Salıncaklı Otel Odaları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here