Sivrisinek Kovucu Bileklik Bandito

  Bandito Sivrisinek Kovucu Bileklik 2018 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülecek olan yeni bir ürün. Şu ana kadar 150 bin doların üzerinde toplayan ve 1800’ün üzerinde talep alan ürün Guarden şirketi tarafından Amerika’da üretilecek.

  Kendinizi sivrisineklerden korumanın yeni bir olu olarak lanse edilen iş fikri güçlü sonik sesler çıkartıyor ve sesle birlikte toksik olmayan bir koku kullanıyor. Bandito en güçlü kanıtlanmış iki itici teknolojiyi birleştirerek sizi sivrisineklerden koruyor. Rahatsız edici kaşıntıya veda et sloganıyla yola çıkılan ürün muhtemelen bu yazın trend iş fikirlerinden birisi olacak.

  ZEHİRLİ OLMAYAN SCENT STRIPS

  Bandito size çok güzel kokuyor ama sivrisinekler için durum böyle değil. Üründe Kullanılan ana malzemeler şunlardır:

  Citronella – DEET’e en etkili doğal alternatifi eller.
  Nane – Sizi yenileyerek, sivrisineklere isyan ettirir.
  Limon otu – Hiçbir şey bu limon-narenciye kokusundan daha iyi bir sivrisinek itemez

  SONIC SES

  Bandito, sivrisineklerin saçılmasını sağlayan bir ses çıkarır. Bu ses sivrisinekleri rahatsız ediyor ve bilekliğin ne kadar gürültülü olduğunun algılanması, çevreleyen seslere göre değişiyor. Dışarıda giydiğinizde sesin farkedilmediğini gördük, ancak sessiz bir odada bunu fark edeceksiniz.

  Kulağınıza yakın bir yere koyun ve zayıf bir uğultu farkedeceksiniz. İnsanların aksini duyması neredeyse imkansız. Diğer yandan sivrisinekler, kesin olarak duyacaktır!

  Sivrisinek Kovucu

  Her Bandito’nun dolmuş hali 1 sezon (3 ay) sürer ve şunları içerir:

  12 vakumlu sızdırmaz şerit *
  1 pil **
  * Koku şeritlerini iki haftada bir değiştirmenizi öneririz. (3 ay sürer!)
  ** Pil yaklaşık 500 saat sürer. (Bu 90 gün boyunca günde 5.5 saat kullanım!)

  Son olarak Bandito Sivrisinek Kovucu Bileklik İndiegogo üzerinden sipariş alıyor. Tek bir ürün 29 ve 35 dolar arası fiyatlara sahipken iki tane almak isteyenler ise ürüne 54 dolardan sahip olabiliyor.

  Ürün Sayfası

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here