Güneş Enerjili Mini Mobil Kafeler

Solar Paneller

Güneş Enerjili Kafe

Mobil kafelerin, ülkemizle özdeşleşen kültüre iyi ayak uyduracağını düşündüğümden, sektöre öncülük edecek olan girişimcilerin bu iş kolundan iyi paralar kazanacağını düşünüyoruz.

Çağımıza uygun teknolojik ürünleri  kullanarak geliştirilen mobil kafeler hem girişimcilerine hemde işletmesini satın alan mobil kafe sahiplerine güzel para kazandıracak bir iş kapısı olacak.

Son yıllarda mobil kafe alanında popüler olan bir girişimde güneş enerjili mini mobil kafeler. Güneş enerjisiyle çalışan mobil kafelere örnek olarak; ‘Wheelys’ bu alandaki boşluğu iyi değerlendiren şirketlerden biri oldu. Evet… Bu alanda yatırım yapan Wheely’s kimdir ki? Wheely’s dünya çapında 70’den fazla ülkede organik kahve sunan, güneş enerjili mobil kafeler zinciridir.

Güneş Enerjili Kafe

Meraklı ve yatırım sevdalısı girişimciler, mobil kafe sektörüne giriş yapmak isterlerse bu modeli örnek alarak yapacakları birçok mobil kafe çeşidini hayata geçirebilir ve müşterilerine sunulabilirler. Wheelys Mini’nin tanıtımıyla zaten yenilikçi, tasarımı ise yeniden hayal edilerek yapılmış. Tam servisli kafe yada tam kafe deneyimini sunabilmek tamamen sizin bulacağınız modellere kalmış. Ayrıca mobil kafeler, yerleşik kafelere göre maliyetleri % 5 lere kadar indirgeyebiliyor. Böylelikle iş kurmak isteyenler tarafından cazibesini hep zirvede tutuyor. Bu başarılı inovasyon, küçük işletme sahiplerinin her yerde, her blok köşesinde yer alan bir kahve zinciri olmasına yardımcı oluyor.

Solar Paneller

Güneş enerjili mini mobil kafelerin içine yerleşik brülörü, su ısıtıcıları, filtreler, önlük ve daha fazlası ile tam set halinde sunulacak olan mini mobil kafeler, soğuk içecek akan çeşmeleriyle yada sıcak içeceklerden kahve vb… ürünleriyle tüm gereken her şeyi araç ve gereçleri ile donatılıyor.

Bu kafenin mobil yapısı sayesinde, sahiplerinin gerekli gördükleri her yerde (izinli olarak) sıcak satışa olanak tanımasına, her türlü ortamda hizmet verebilmelerine ve sürekli değişen, ilham veren, nezih ortamlar sağlamasına olanak tanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here