Sago Mini Mutfak Oyunu

Sago Mini’nin Yastık Oyun Setleri Fon toplama sitelerinden 100 bin doların üzerinde yatırım almayı başardı. Sago Mini isimli fikir aslında çok basit gibi gözükebilir. Fikrin ana amacı koltuk ve kanepelerde bulunan yastıkların çocukların ihtiyacına göre anında oyun alanlarına dönüşebilmesi.

Fikir bir çok çocuklu aile için cazip gelebilir ve farklı varyasyonları rahatlıkla üretilebilir. 35 ve 38 dolar gibi fiyatlardan satışa sunulan yastıklar şu ana kadar 1500’e yakın kişiden ilk siparişi almayı başardı. 2018 yılının Ekim ayında ilk siparişlerin teslimatı ardından büyük ihtimal piyasaya sürülecek olan ürünleri e ticaret sitelerinde de görebilirsiniz.

Sago Mini Doktor Oyunu

Sago Mini Mutfak Oyunu

Sago Mini yastıkları dayanıklı ve yüksek kaliteli kumaştan yapılıyor. Sayısız yıkamaya dayanıklı olan oyuncak yastıklar hızlı bir şekilde paketlenir ve arka koltukta şekerleme yastığı olarak kullanılabilir.

Eğitimciler ne düşünüyor?

Jillian Menard, Anne ve Montessori Eğitimcisi
“Çocuklarımıza gerçekte kök salmış ve hayal gücüne uzanan taktik açık uçlu oyun fırsatlarını sağlamak hayati önem taşımaktadır. Bu yastık, her çocuğa nerede olurlarsa olsunlar gerçek oyun için fırsatlar sağlıyor.”
Jessica Frost, Öğretmen ve Eğitim Danışmanı
“Oyun temelli öğrenme ortamlarına ilham vermenin ve çocuklarda yaratıcılığın teşvik edilmesinin yenilikçi bir yolu! Yastık Playsets, çocukları dramatik oyun yoluyla çevrelerindeki dünyayı keşfetmeye, böylece okuma-yazma becerilerini geliştirmeye ve problem çözmeyi öğrenmeye ve öz-düzenleme yaparak, yaşam boyu öğrenenler için gerekli olan tüm becerileri geliştirmeye teşvik ediyor! ”