Zincirsiz ve Katlanabilir İlk Bisiklet JIVR

Zincirsiz ve Katlanabilir İlk Bisiklet JIVR

Dünyanın ilk zincirsiz ve katlanabilir, mühendislik harikası bisiklet JIVR ile tanışın.

jivr

JIVR | Zincirsiz

Ürün geliştirilen teknolojiler ve ileri mühendislik sayesinde zincirsiz bir özellik kazanmış. Bisiklet sahip olduğu özel metal yapısı ve hafifliği ile de kullanıcılara oldukça ilginç bir bisiklet deneyimi sunuyor. Zincirsiz olma özelliği ile, zincir atma, zincir kayması gibi sorunlarla yüz göz olmuyor, yağ içinde kalmıyorsunuz.

JIVR | Katlanabiliyor

Bisiklet 4 kolay hareketle katlanarak arabanızın bagajına ya da arka koltuğunuza sığabilecek ölçülerde küçülüyor. Bu sayede çalınma, park yeri bulma gibi sorunlarla uğraşmıyorsunuz. Bisikletin toplam ağırlığı ise, sahip olduğu özel tasarım materyalleri ile 15 kilo.

JIVR | Elektirikli

Bisiklet yorulduğunuz zamanlarda yardımınıza koşacak bir elektirikli sisteme sahip. Klasik pedallı bisikletler gibi kullanılabilen bisiklet sahip olduğu enerji depolama ünitesi ile elektirikli bir bisiklete dönüşüyor. Elektirikli moda geçtiğinde saatte yaklaşık 25-30 kilometre hıza ulşaşabilen bisiklet tam dolu batarya ile tam 30 kilometre yol katedebiliyor. Bisikletin tam şarj olma süresi ise 90 dakika.

Ürün Kickstarterde tanıtılıyor ve 11 günlük kampanya süresi bulunmakta. Ayrıca kampanya süresince geliştiriciler yaklaşık 90 bin dolarlık fon elde etmiş durumdalar. Bisikletin seri üretime geçildiğinde fiyatı 1,300 ila 2000 dolar arasında olacağı tahmin edilirken kampanyalı fiyatı ise 700 dolar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here