MUtable 2.0.

MUtable 2.0 Çocuk Oyun Masası

MUtable 2.0 Çocuk Oyun Masası eğlenceli bir iş fikri. İş fikri Kickstarter sitesinde şimdiye kadar 680 bin doalr fon toplamayı başardı. 1 ile 8 yaş arası çocuklar için çarpıcı ve modüler bir masa olan MUtable daha fazla oyun ve aksesuar içeriyor. 299 Euro ve 649 Euro arası fiyatlara sahip olan MUtable 2.0 masası 1500’ün üzerinde talep aldı.

MUtable 2.0.

MUtable özellikle çocuklarını tablet ve telefonlardan uzak tutmayan ailelerin ilgi göstereceği bir ürün olma özelliğini taşıyor. Çocuk sektöründe oyuncakların bu üründe ki kadar donanımlı olması her zaman bir artıdır. Ürün ülkemize göre çok pahalı olsa da fikir tüm dünya çocukları için harika olarak tanımlanabilir. Muhtemelen bu sektöre ilgi duyan girişimciler bu ürün fikrinden yola çıkarak yeni masa takımları geliştirecektir. Bu da çocukların daha çok eğlenebileceği ve verimli oyunlar oynayabileceği anlamına geliyor.

MUtable 2.0 Çocuk Oyun Masası Tanıtım Videosu

MUtable 2.0 Çocuk Oyun Masasının Özellikleri

MUtable

Her MUtable, masasının bacaklarını kolayca değiştirebiyorsunuz ve masa 4 yükseklik seçeneği içeriyor. Bu şekilde MUtable çocuğunuzla birlikte 8 yaşına kadar büyüyor. MUtable 3 yaşından itibaren kullanılmak üzere oyuncak sertifikası almıştır.
Muhateşem sandalyeleri, iç tasarım stilinize göre karıştırıp eşleştirebileceğiniz beş farklı renktedir. Oyun zamanı bittiğinde, çocuklar her masanın ortasındaki deliğe kolayca oyuncakları bırakabilirler. Çocukların oyunları değiştirmek istediği zaman sadece tahtaları çevirip çantalarını değiştirmeleri yeterli. Tablonun her iki yanında 3 adet Yan Oyuncak Tutucusu, kalemleri ve küçük oyuncakları saklamak için uygun bir fincan benzeri kap takma seçeneği vardır.
Lego ® Kule, Lego ® tabanının bir uzantısıdır ve çocukların 3 farklı seviyeye kadar Lego ® oynamalarını sağlar! Her seviye çift taraflı ve hem Lego ® Duplo ® hem de klasik Lego ® ile uyumludur. Çocuklarınızın oyun zevkini artırmak için değiştirilebilir senaryoları uygulayabilirsiniz. Ayrıca Playhouse ile oynayabileceğiniz 4 farklı ortam ve 24 odaya sahip olacaksınız! Evi kurmak için vida gerekmez ve kullanılmadığı zaman kolayca depolanabilir! 2 farklı oyun evi arasından seçim yapabilirsiniz.
Masa oyunları, mantık ve taktik becerileri kullanmanın harika bir yoludur. Ama aynı zamanda yeni şeyler öğrenmek için de bir yeterlidir.Çocuklar için önemli olan 3 tema üzerinde 3 masa oyunu MUtable ile birlikte geliyor. Bulmacalar, çocuklarınızın yetişmesini ve eleştirel düşünmesini teşvik etmenin en iyi yoludur. MUtable puzzle üssüne mükemmel uyum sağlayan 6 yuvarlak bulmaca yer almaktadır.
Daha fazla eğlence için daha fazla alan! Ek uzantılar, MUtable’ınızın yüzeyini artıracak sabit bir ek paneldir. En fazla 6 çocuk aynı anda hem oynayabilir hem de oturabilir. Çocuklarınızın arkadaşlarıyla oynayabilmeleri, yemek yiyebilmeleri veya daha büyük oyuncaklarla eğlenebilmeleri için uzatmayı kullanabilirsiniz. Ek olarak kapak ile MUtable’ı koruyabilir ve çocuklarınızın endişe duymadan oynayabilmelerini sağlayabilirsiniz.
Ayrıca, kullanmadığınız zaman, kapak tüm MUtable diskleriniz için uygun bir tutucu olabilir! Muayene sandalyeleri sadece seçtiğiniz masanın rengiyle mükemmel uyum sağlamaz, aynı zamanda tabla yüksekliği 23,5 cm ila 36 cm arasında değişen dört farklı yüksekliğe de uyum sağlar. Her bir sandalyeye bir sırtlık dahildir, ancak MUtable sandalyeyi yetişkin oyuncular için rahat bir tabureye dönüştürmek için çıkarılabilir. İstediğiniz kadar sandalye ekleyebilirsiniz.