Evlere İş Veren Firmalar Hakkında Rehber

Evde çalışan kadınların kooperatifi, taşeronu alt etti
Evden iş

Evden para kazanmak ve ek gelir elde etmek isteyen herkes kendi niteliklerine uygun iş fikirleri peşinde sürükleniyor. Daha iyi yaşam koşullarına kavuşmak, borçlardan kurtulmak, birikim yapmak ya da boş zamanları üreterek geçirmek isteyenler sermayesiz iş fikirlerine büyük bir ilgi duyuyor.

Herkes kendi birikimine ve deneyimine göre iş fikri arasa da evlere iş veren firmalar tarafından yayımlanan ilanlar her daim yüksek ilgi görüyor. Siz de ek iş arıyorsanız, ek gelir elde etmek istiyorsanız ve evden para kazanmak için harekete geçmeye niyetiniz varsa evlere ek iş veren firmalar hakkında hazırladığımız bu yazımızdan önemli bilgiler edinebilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar arasında seçim yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği ve hangi işleri yapabileceğiniz ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar Maliyetlerini Düşürmek İstiyor

Evde para kazanmak isteyenler nasıl ki en kısa sürede en yüksek parayı kazanacak iş fikirlerine yöneliyor, evlere iş veren firmalar da üretim bazlı işlerinin verimliliğini ve karlılıklarını arttırmak için sigortalı personel çalıştırmak yerine dışarıya iş vermeye yöneliyor. Karşılıklı kazanç sağlama esasına dayanan bu iş birlikleri sayesinde hem ek gelir isteyenler hem de karlarını arttırmak isteyen firmalar kazançlı çıkıyor.

Evlere iş veren firmalar hizmet aldıkları kişilere belirli bir süre dahilinde teslim edilmesi gereken iş hacmi ile ilgili bilgi aktarıyor. Belirlenen iş ve süre dahilinde yine firma tarafından karara bağlanan tutarlarda ödeme gerçekleştiriliyor. Kimi zaman elden kimi zaman ise banka hesaplarına gönderilen ödemeler işi yapanlar tarafından alınabiliyor.

Evlere İş Veren Firmalar İşleri Nasıl Gönderiyor?

Evlere iş veren firmalar ile çalışmak isteyen kişilerin en büyük soru işaretlerinden biri de işleri nasıl teslim alacakları ile ilgili oluyor. Evlere ek iş veren firmalar konumlarına, talep ettikleri işler için gönderilecek malzemelere ve işi alanın imkanlarına göre malzemeleri farklı şekilde teslim edebiliyor.

Bazı firmalar kargoyla, bazıları ise işi yapacak olanlara doğrudan teslimatla iş akışını sağlıyor. Son yıllarda Türkiye’nin tüm bölgelerine iş veren şirketler arttığı için kargoyla evlere iş veren firmalar ilanlarına daha sık rastlanıyor. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Denizli gibi illerde üretim hacmi çok yüksek olan fabrikalar işlerinin yapılabilmesi için evlere kargoyla iş gönderiyor. İşlemler tamamlanınca yine kargolama yoluyla firmalara teslim ediliyor.

Kargoyla evlere iş veren firmalar çoğunlukla sürekli çalıştıkları kişiler ile yollarını devam etmeyi tercih ediyor. Diğer bir deyişle birkaç kere bir firmaya iş yapanlar, yaptıkları iş beğenildiği takdirde o firmadan düzenli olarak iş alabiliyor. Kazançların miktarı kadar sürekliliğinin de önem kazandığı günümüzde evlere iş veren firmalar ile çalışmanın bir avantajı daha ön plana çıkıyor.

Evlere İş Veren Firmalar ile Sürümden Kazanç Sağlanabiliyor

Evlere iş veren firmalar tarafından birçok farklı iş ilanı açılabiliyor. Yapılacak işin kapsamına göre kimi zaman az adetli kimi zaman ise yüksek montanlı işler için ilanlara rastlanıyor. Evlere ek iş veren firmalar sayesinde para kazanmanın çok mümkün olmadığını düşünenler bu aşamada yanılıyor. Ne kadar çok iş teslim edilirse o kadar çok para kazanmayı sağlayan evlere iş veren firmalar, ödemelerini genellikle düzenli yapıyor. Kendilerinin de üretim karlılığını arttıran bu iş yöntemine bağlılık duyulması firmaların kendi işlerinin de aksamasına engel oluyor. Kendilerine verilen işi layıkıyla yapan, işçilik kalite standartlarını karşılayan ve hızlı teslimat yapan kişiler ile düzenli ödeme yapan firmalar arasında sözsüz bir anlaşma gerçekleşiyor.

Evlere Ek İş Veren Firmalar Güvenilir Mi?

Evlere ek iş veren firmalar ile ilgili en büyük soru işareti firmaların güvenilirliğidir. Her yaş grubundan kişinin dahil olduğu bu ek iş kolu, parasını alamayanların yaptıkları yorumlar nedeniyle zaman zaman zarar görmektedir. Evlere ek iş veren ama parasını ödemeyen birçok firmanın sektörde bulunması nedeniyle para kazanmak isteyenlerin de gerçekten iş yaptıracak olanların da önleri kapanmaktadır. Her sektörde olduğu gibi bu alanda da güvenilmemesi gereken firmalar bulunur, ancak işini yapanın hakkını verenler de vardır. Bu noktada önemli olan iş alıp teslim etmeden önce firmaların araştırılmasıdır. İnternet üzerinden firma ile ilgili yapılan yorumlar okunmalı, firmayla iş yapan tanıdıklar varsa referans istenmelidir. Bu şekilde firmanın güvenilirliğinden emin olunarak para kazanılmaya başlanabilir.

Evlere İş Gönderen Firmalar ve Talepleri

Evde para kazanmak isteyenlerin karlı bir sürece girmesini sağlayan, üretkenliği arttıran ve ailelerin maddi durumunu iyileştiren evlere iş gönderen firmalar birçok farklı talepte bulunabiliyor. Kimi zaman doğrudan kendi üretimleri kimi zaman ise taşere ettikleri firmaların üretimlerini evlere farklı amaçlarla gönderebiliyorlar. Genellikle evlere en çok iş veren firmalar; tekstil fabrikaları, boncuk atölyeleri, fason giyim firmaları, ütü ve yıkama hizmeti veren firmalar, nikah şekeri üretimi yapanlar ve paketleme işlerine ihtiyaç duyanlar olarak ön plana çıkıyor. Bu iş kollarında faaliyet gösteren firmaların büyük bir kısmı ev hanımlarının el maharetlerinden ve hızlarından yararlanmayı tercih ederler. Çoğunlukla birlikte çalışacakları kişiyi titizlikle seçen firmalar her başvurana iş göndermeyebilir. Firmaların beklentilerini karşılayan ve işlerine karşı sorumlu davrananlar ise evlere iş veren firmalar ile uzun soluklu bir iş ilişkisi başlatabilir.

Seramik Fabrikaları Evlere Seramik Temizleme İşi Gönderiyor

Seramikten çeşitli eşyalar üreten ve üretilen seramiklerin temizleme işlemleri için yeterince personel istihdam etmeyen firmalar evlere iş göndermeyi tercih ediyor. Ürünlere sır atılmadan önce seramiklerin oluklarında oluşabilen siyahlıkların temizlenmesi adına tahta temizleme aletleri ile birlikte temizlenecek mallar işi yapacak olanlara teslim ediliyor. İlk bakışta kolay gibi görünen ancak ustalık ve titiz bir çalışma gerektiren bu işi yapanlar temizledikleri parça başına 3 – 5 TL arasında para kazanabiliyor. Tam performans çalışıldığında günde ortalama 10 ürün temizleyenler günlük 30 – 50; aylık 900 – 1500 TL arasında gelir elde edilebiliyor. Gönderilen ürünlerin hassasiyeti gereği iş veren firmalar işi yapacak olanların teslimatı zamanında yapmasını, sürekli çalışmak istemesini, kaliteli iş çıkarmalarını talep ediyor. Üstüne bir de ürünlerin teslimatı çalışan tarafından yapılabilecek durumda olduğunda firmalar bir taşla iki kuş vurmuş oluyor.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde para kazanmak isteyen kişilerin en çok ilgi gösterdikleri işlerden biri de evde paketleme işidir. Çok yüksek gelir sunmayan ancak ek gelir elde etmek isteyenleri tatmin eden bir gelir bırakan evde paketleme işi kazançları paketlenen ürün sayısı arttıkça yükseliyor. Satışa hazır ürünlerin tüketicilerle buluşturulması için gerekli olan paketleme sürecinde firmalar evlere ek iş göndererek ihtiyaçlarını karşılıyor. Birçok farklı sektörde faaliyet gösteren firmadan evde paketleme işi alınabiliyor. Şekerlemelerin paketlenmesi, evde bayan çorabı paketleme işi, kuru yemişlerin paketlenmesi, tekstil ürünlerinin paketlenmesi, hediyelik eşya ürünlerini paketlenmesi gibi alternatifleri bulunan evde paketleme işi küçük ve orta ölçekli firmalar sayesinde ülke genelinde yaygınlaşıyor. Paketleme yapılacak ürün gıda ürünü olduğunda ek tedbirlerin alınmasını gerektiren paketleme işi ile paketlenen ürün bazında gelir elde ediliyor. İşini düzenli, kaliteli, hassas ve hızlı yapanlar evde paketleme işi veren firmalar ile uzun süreli iş ortaklıkları başlatabiliyor.

Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar

Seri üretim yapan tekstil firmalarının ürünlerini tüketicilerle buluşturmadan önce ürünlerin kenarlarındaki iplikleri temizletmeleri gerekiyor. Yüzlerce farklı ürünün kenarlarındaki küçüklü büyüklü ipliklerin temizlenmesi zaman isteyen bir iş olduğu için firmalar taleplerini evden para kazanmak isteyenlere iletiyor. Giyim ürünlerinin imalatı sırasında dikişlerden sonra kumaşların kenarlarında oluşan ipliklerin kesilmesine dayanan bu iş fikri evde para kazanmak isteyenler tarafından büyük ilgi görüyor. Evde boş zamanlarını değerlendirmek ve ek gelir elde etmek isteyenlerin en gözde iş fikirleri arasında yer alan evde iplik temizleme işi, tişörtler, pantolonlar, gömlekler, havlular, perdeler vb. tekstil ürünleri için verilebiliyor. Evde iplik temizleme işi yapılarak ne kadar para kazanılır hakkında kesin bir bilgi vermek mümkün olmuyor. Tamamlanan parça başı kadar evlere iş veren firmalar tarafından benimsenen fiyatlandırma politikası da kazancı etkiliyor.

Evde Boncuk Dizme İşi Veren Firmalar

Evde boncuk paketleme işine alternatif olarak evde boncuk dizme işi de boş zamanlarını para kazanarak değerlendirmek isteyen kişilerin yüzünü güldürüyor. Küçüklü büyüklü birçok boncuğun birbirinden ayrılması amacı ile firmalar tarafından gönderilen evde boncuk dizme işi tamamlanan işe göre ay içerisinde 1000 TL’nin üzerinde gelir elde edilmesini mümkün kılıyor. Ancak aynı zamanda evde boncuk dizme işinin ciddi bir emek de istediği gerçeğinin yadsınmaması gerekiyor. Ödemelerini düzenli olarak gerçekleştiren firmalar ile yolları kesişen ve evden para kazanmak için kararlı olan kişiler evde boncuk dizme işi veren firmalar tarafından yayımlanan ilanlara göz gezdirebilirler.

Evlere Anahtarlık İşi Veren Firmalar

Ek gelir elde etmek için evlere iş veren firmalar tarafından yayımlanan ilanları takip edenler evde anahtarlık işi ile ilgili birçok farklı alternatif bulabilirler. Sermaye gerektirmeyen ek iş fikirleri arasında da yer bulan anahtarlık işi pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. Esnek çalışma saatleri dahilinde hem bireysel hem de aynı işi yapan tanıdıklarla birlikte gerçekleştirilebilen bu iş fikri, evlere iş veren firmalar tarafından belirlenen kalite standartları karşılandığında uzun soluklu bir hale döndürülebilir. Evlere anahtarlık işi veren firmalar Türkiye’nin tüm bölgelerine dağılmıştır. Bu nedenle birçok anahtarlık işi ilanına rastlamak mümkündür. Evlere anahtarlık işi veren firmalar ile bağlantıya geçmek isteyenler yazılı başvuru yaparak, iş görüşmesine giderek ya da sosyal medya aracılığı ile iş talep ederek evde anahtarlık işi alabilirler. Firmalar tarafından gönderilecek anahtarlıklar üzerinde yapılacak değişimlerin boyutuna göre birim fiyat değişmekle birlikte bu işle ay bazında ortalama olarak 900 – 1500 TL arasında gelir elde edilebilir.

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri işlerden biri olan mandal işi özellikle ev hanımlarının gözdesi olmayı sürdürüyor. Binlerce kişiye ek gelir elde etme fırsatı sunan sermayesiz işler arasında bulunan mandal işi; hem evlere iş veren firmalar hem de işi üstlenenler için büyük bir avantaj barındırıyor. Mandalların düzenli bir şekilde sınıflandırması ve paketlenmesi şekilde gerçekleştirilen evde mandal işi aylık ortalama 1000 – 1500 TL arasında bir kazanç elde edilebilmesini sağlıyor. Farklı ebatlarda, modellerde ve renklerde gönderilen mandalların sınıflandırılması ile gerçekleştirilen mandal işi Türkiye’nin tüm bölgelerinde evden para kazanmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Evlere iş veren firmalar tarafından sıklıkla talep edilen davetiye katlama hizmeti, evde para kazanmak isteyen birçok kişinin ek gelir endişesini sona erdiriyor. Sabır ve özen isteyen bu işi düzenli olarak yapan kişiler ihtiyaç duydukları geliri elde edebiliyor. Katlanacak davetiyelerin toplu bir şekilde elden ya da kargoyla teslim edilmesi ile başlayan süreç sonunda kişi bazlı kazanç tamamlanan parça işine göre değişiklik gösterebiliyor. Aylık ortalama 1000 TL dolayında gelir sağlamak isteyen ve ek gelir ihtiyacı duyan kişiler sosyal medyada yayımlanan evde davetiye katlama işi ilanlarını takip edebilirler.

Sonuç olarak, evde çalışarak para kazanmak isteyen kişilerin ek gelir elde edebilecekleri birçok farklı yöntem bulunuyor. Kendi işini kurmadan düzenli para kazanmak isteyenler için evlere iş veren firmalar büyük bir avantaj sunuyor. Siz de evinizde konforlu bir şekilde ek gelir elde etmek istiyorsanız internet üzerinden ya da tanıdıklarınız vasıtasıyla evlere iş veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Evlere iş gönderen firmalar ile uzun süreli iş birlikleri kurmak için kaliteden ödün vermemeli, işleri zamanında teslim etmeli ve mümkünse özellikle bulunduğunuz bölgeye yakın firmalar ile çalışmaya başlamalısınız. Bu şekilde iş teslim alırken ya da teslim ederken kendi imkanlarınızı kullanarak daha özgür hareket edebileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz.

92 YORUMLAR

 1. Ankara sincanda oturuyorum .Evde kardeşlerimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyorum .temiz hızlı guvenilir bir şekilde .kızımın üniversite masrafları için bu işe ihtiyacım var .Teşekkür ederim.

 2. sonunda evde paketleme işi yapmaya başladım teslimatı zamaninda yaptım yine. paramda zamaninda ödendi ahmet beye çok tşk ederim yardimci oldu bana bende size yardimci olayım .firma yetkilisi ismail bey 0506 104 8151 türkiyenin her yerine iş gönderiyorlar

 3. Oriflame Danışmanı olmak için
  😊 Hiçbir tahsil ve tecrübe istenmiyor
  😊 Ücretsiz üyelik.
  😊 Ücretsiz her ay indirimli katalog
  😊 Satış zorunlu değil .
  😊Ürünleri katalogtaki indirimli fiyatların haricinde üye olanlara %30 daha indirimli geliyor.
  😊 30 gün içerisinde ürün iade etme garantisi vardır.
  😊 Ürün siparişi verdiğiniz tarihinden itibaren 21 gün ödeme müsadesi vardır.
  😊 Çevrenizdekileride üye yapıp ekibinizi kurarak hep birlikte satışlarınızdan primler kazanabilirsiniz.
  😊 Ekibiniz büyüdükçe kazançlarınız artacak ve hediyeler, aylık maaşlı çalışan, para ödülleri, seyahatler ( yurtiçi ve yurtdışı) , araba, ev ve emekli olma şansını yakalayabilirsiniz.
  Oriflame de olmak size çok şey kazandırır.
  😇 Sosyal çevre edinirsiniz.
  😇 İhtiyaçlarınızı %30 indirimli alır ve çevrenizede %30 karla satarsınız.
  😇 Keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirip çalışma saatlerini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
  😇 Kendi işinizin patronu [email protected] ulasabilirsiniz

 4. DENİZLİ merkezde oturuyorum ek işe ihtiyacım var paketleme işi davetiye katlama işi,boncuk dizme,nikah şekeri işi yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Merhabalar. Gelire ihtiyacım var ve evdeki vaktimi evden iş yaparak değerlendirmek istiyorum. Denizli merkezde yaşıyorum. Vereceğiniz birçok işi yapabilirim. Elim el işlerine yatkındır ve hızlıdır. Haber bekliyor olacağım. Teşekkürler.

 6. İzmit gölcukte yaşıyorum evde yapılabilecek kağıt/ambalaj katlama yada paketleme işi ariyorum

 7. konyada yaşıyorum.kalabalık bir ekibiz paketleme işleri yapabiliriz çok acil.tel:0505 139 46 82

 8. Denizlide yaşıyorum evde yapabileceğim iş imkanı arıyorum 6 kişilik ekip kura bilirim düğün kınası davetiye nikah şekeri v.s gibi 0505 454 46 91 murat

 9. DENİZLİ merkezde oturuyorum ek işe ihtiyacım var paketleme işi davetiye katlama işi iplik temizleme işi yapabilirim lütfen dönüş yapın acil işe ihtiyacım var

 10. cam balkon ve yapı otomasyonları konusudunda türkiye genelinde bayilikler verileccektir.
  0 551 596 70 66

  Cambalkon sistemiyle kapatılacak alanlarda tercih yapılacak firmanın kullandığı malzeme kalitesi, uygulama uzmanlığı, cambalkon üretim aşamaları projenin tamamlanması açısından önemlidir. GOLD Cambalkon Sistemleri Firması olarak biz; Kapatılacak alanlarda teklif verdiğimiz siz değerli müşterilerimize, ücretsiz keşif aşamasında kullanılacak sistemle ilgili eksiksiz ve doğru bilgilendirip, bizi tercih etmenizi size bırakmayı ilke edindik. Cambalkon sistemi imalat için alınan milimetrik imalat ölçüsüyle başlar. Bu ölçünün konusunda uzman personel tarafından alınması ve hatasız olması gerekir. Bu aşamada yapılabilecek bir hata tüm aşamaları olumsuz etkiler ve hatalı ürüne neden olur. Bunun nedeni; Cambalkon sisteminde kullanılan camlar temperli cam özelliğinden dolayı tekrar kesilip düzeltilme olanağının bulunmamasıdır. Kullanılacak malzeme kalitesi; Cambalkonda kullanılacak camın kalitesinden başlayıp, alüminyum profil ve kullanılan aksesuar kalitesine kadar tüm ürünler doğru ürün montajını etkiler. GOLD Cam Balkon Sistemleri olarak biz; Cam kalitesi yüksek olan Trakya Şişecam ürünü camlar kullanmaktayız. Alüminyumda; kalitesi yüksek külçe alüminyumdan profil üretimi yapan fabrikalarla çalışmaktayız. Aksesuarlarda teknik özellikleri iyi dayanımı en yüksek derecede olan güncel aksesuarları tercih etmekteyiz. Cambalkon sistemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus; Cam balkon; imalat için alınan hassas milimetrik ölçüyle başlayan, titiz imalat aşamasıyla devam eden ve kurulum aşamasıyla biten bir süreç olmasıdır. Daha önce bahsettiğimiz üzere; kaliteli ürün ve uzman personel cambalkon sisteminin olmazsa olmazıdır. Uzman personel; bu alanda geçen zamanla kazanılan tecrübe ve işçiliğe dayanır. GOLD Cambalkon Sistemleri olarak biz; yaklaşık 10 yıla yakın iş tecrübemize ve yaklaşık 3000 e yakın cambalkon sisteminin montajını bitirmemize yardımcı olan, bize güven duyan başta siz değerli müşterilerimize ve uzman personelimize teşekkür ederiz.

 11. Para kazanmak artık çok kolay arkadaşlar isterimki herkes kazansın ama kimse inanmıyor bu kadar kolaya para kazanılacağına ama ben size garantisini veriyorum gerçekten çok kolay ya ??güldüm valla mutlaka arayım yardımcı olacağım 05445182983

 12. merhaba istanbul maltepe, kartal pendik vb civarından evde örgü bilen verilen i modelleri örebilecek bayanlar aranıyor. ücret duruma göre değişmektedir.

 13. mrb ben istanbul pendik kurtköyde oturuyorm nikah şekeri davetiye katlama yemek pasta börek yapma işleri yapmak isterm severek ve özenle yaparm bu işe cok ihtiyacım var dönüş olursa sevinirim.

 14. Küçük bütçelerle kendi işini ve kendi ekibini kurmak isteyen bize ulaşsın 05457908356
  Ev hanımlarıda ulaşabilir herkesin yapabilecgi bir iş Fırsatı arayın

 15. Adana Kozanda yaşıyorum. Kokulu tas işi yapmak istiyorum. 4 kişilik saglam bir ekibim var. Verilen siparislerinoldukca hızlı bir şekilde yapıp teslim edebiliriz. Bu paraya ihtiyacımiz var donua yaparsaniz sevinirim.

 16. elimde takı,giyim eşyası.yöresel gıda ürünleri.zeytinyağı,hobi işleri var.bu ürünlerin satışını yapmak isteyenler 0 5075046945 ulaşabilirler

 17. Evde yapılan işe ihtiyacımız var.kalabalik bi ailem var .nikah şeleri ,paketleme işleri istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.istanbul bahcesehir

 18. bayanlar evde hem oturup hem de paramı kazanmak istiyorsunuz bende sizlersen biriyim çocuklarımda var evde ne iş yapabileceğimi arastırdım ve hem kendım kullanıp işe yaradıgını gördüm hemde ürünleri cevreme tavsıye ederek satış yaptım herkese tavsıye ettım %40 kar la bende evden kazanıyorum ne mı yapıyorum LR ALOE VERA ÜRÜNLERİNİ SATIYORUM ECZANELERDE BILE SATILMAYA BASLANDI BU ÜRUNLER ÇOK GÜZEL SATIŞ YAPABİLECEK GİRİŞKEN BAYAN ARKADASLARIM ÜYELİK İÇİN BANA ULAŞIN 0530 147 03 93

 19. Farmasi Ekibimize katilmak istermisin???
  ⭐ Ögrenci, Ev Hanimi +18 olan HERKEZ !

  ✅Evde Ek gelir
  ✅Hediyeler
  ✅Yükselme imkanı / Kariyer
  ✅Calisma Saati tamamen sana bagli istedigin zaman calis

  ✔Kendi Isinin kendi Patronu ol
  ✔Hem Ek Gelir kazan

  ❌ RISK YOK
  ❌ ZORUNLULUK YOK

  Cok güzel Insanlarla dolu bir Ekip var.. Birbirine herzaman yardim eden..
  Hayallerine bir adım..

  SENDE BIZE KATIL BERABER YÜKSELELIM :)✌✌✌

  http://www.farmasimarketing.com/marketing/default.aspx?RefId=fc01477d-6670-4f94-8f6b-a8f400a21674
  Sayfasından üye olabilirsiniz

 20. Huncalife sponsor arayanlar
  01242939 sponsor numarası ile hemen kayit yaptırabilirsiniz.

 21. evde ne gönderilirse yaparız calışma alanı müsait dükyan 5 kişi ayrıca annem terzi 05349688789 yetkili firmalardan iltibat bekiyoruz izmir menemen

 22. Oriflame üyeliği yaparak ister kendi kullanacağınız ürünlerimizi yüzde otuz indirimli alabilir isterseniz satış yaparak hediyeler kazanır ve gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca uyelerinizle ekibinizi büyütüp daha büyük gelirler elde edebilirsiniz. Üyelik ucreti kesinlikle yoktur ve her ay sipariş zorunlulugunuz bulunmaz

 23. Konyada evde yapılacak el işleri arıyoruz davetiye nikah şekeri bunlar gibi eyer yaptırmak isterseniz ekipte kurabilirim 05454553310 dan ulasabilirsiniz

 24. Şaka deyil aldatmaca yok tümü gerçek 01.01.2015 yılında türkiyede varlığını başlatan ve facebuk twitırdan bir farkı olmayan tek farkı gelirinin % 90 kullanıcılarıyla paylaşan bir sistem olup bu işe 5 ay önce başlayan arkadaşlarımız günlük 200$ rın üzerinde kazanmaktadır evet yanlış duymadınız nekadar aktif olursan günlük okadar çok kazanacagınızı garanti ediyoruz birgünde sizde 200$ ve üzeri kazanmak için bizim aramıza katılın
  EVET BİRLİKTE BÜYÜYE BİLMEMİZ VE SİZEDE ÇOK KAZANDIRA BİLMEM İÇİN SİZE HER TÜRLÜ DESTEĞİ SUNA BİLMEM İÇİN BENİM KAZANCIMDAN SİZİNDE FAYDALANA BİLMENİZ İÇİN VERECEĞİM ADRESTEN ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR ÜYE OLUR OLMAZ SİZİNLE İRTİBATA GEÇECEĞİM VE NASIL NE YAPMANIZ GEREKTİĞİNİ DETAYLI ÖĞRETECEĞİM
  ÜYELİK TAMEN ÜCRETSİZDİR AŞAĞIDAKİ VERDİĞİM LİNKTEN ÜYE OLURSANIZ BENİMDE HER YAPTIĞIM YENİ AKADAŞLAR SİZLERİN AĞAÇLARINDA YER ALACAK VE KAZANMAYA HEMEN BAŞLAYACAKSINIZ
  ÜYELİK LİNKİ: http://yusuf123.futurenet.club/

 25. üye kaydını web sitemizden gerçeklerştiren tüm üyelerimizi en kısa sürede sistem ve ürünler ile bilgi vermek için arıyoruz.
  yeni üyelerimize ilk siparişinde ücretsiz 4 hediye kampanyasını kaçırmayın.

 26. EVDE EK IS YAPMANIN TAM ZAMANI BAYANLAR DORE SATIS TEMSILCISIYIM MUTFAK MALZEMESINDEN KOZMETIGINE KADAR HERSEY MEVCUT KATOLAGIMIZDA PUAN TOPLAMA ZORUNLULUGUNUZ YOK AVON GIBI BU AY SU KADAR VERIRSENIZ SU HEDIYEYI GONDERECEGIZ DIYE BIR SEY YOK HER ZAMAN HEDIYELERINIZ GELIYOR ARTI CEBINIZE PARADA KALIYO BU SIZE KALMIS NE KADAR SATARSANIZ O KADAR KARINIZ VAR ULASMAK JSTERSENIZ TELEFON NUMARAM YARDIMCI OLABILIRIM SUZDE BU FIRSATLARDAN YARARLANMAK ISTEMEZ MISINIZ 05074396652

 27. Merhaba ben ankarada oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen pisman olmazsiniz 0549 240 03 09 kozmetik ürünleri düşünmüyorum lutfen aramasin onlar

 28. AVON kozmetiği anlatmaya hiç gerek yok herkes biliyor,kozmetikte lider firma ile çalışmak isteyen arkadaşlar hem satış yaparak hemde ekip yöneterek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz,bende yıllar önce ev hanımı iken eşimin karşı çıkmasına rağmen temsilci olarak başladım.ve daha sonra ekip kurmak istermisin dediklerinde denemek istedim ve 7 kişi ile başladım 06.01.2015 itibari ile 705 kişi olduk:)) ve güzel paralar .kazanarak takdir edilerek ücretsiz toplantılara katılarak hediyelerimi alarak hayallerimi gerçekleştirdim. ve gerçekleştirmeye devam ediyorum … en önemlisi güven tabiki paket alma zorunluluğu yok, herhangi bir ücret ödeme yok ,aldığınız ürünlerin parasını ödüyorsunuz oda sipariş verirseniz ,istediğiniz zaman üyelikten çıkabiliyorsunuz kesinlikle zorlama yok.sizde hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz 05366409624 arayabilirsiniz.istediğiniz zaman aradığınızda 2saat sürmeden uyelik numaranız telefonunuza ve maili adresinize gönderilecek ve o numara ile şifre alarak üyelerimizin gördüğü sf lara ulaşmış olacaksınız.intenetten bana ulaşan ve üye olan arkadaşlarıma aramıza hoş geldiniz diyorum ve bana güvendikleri benimle çalışmayı seçtikleri için çok teşeşkkür ediyorum..AVON VE DEĞERLERİ SAYGI ,GÜVEN ,İNANÇ VE DÜRÜSTLÜK ..her zaman yanınızda olacağım..İST BAĞCILRDAN ESMA ,ANKARADAN ÖZLEM ,BALIKESİRDEN ŞEBNEM HNM,ORDUDAN EİF,İST ÇEKMEKÖYDEN FATMA ,İST ÜMRANİYE FATMA,İST SULTANBEYİDEN MELEK,**SUBAT AYINDA ARAMIZA KATILAN BATMANDAN ESMA,İST BAĞCILARDAN ESMA,AYRICA ORDUDAN ELİF GRUP KURARAK SATIŞ LİDERLİĞİNE ADIM ATTI. hayırlı olsun diyorum. aramıza katılmak ve benimle çalışmak isteyen arkadaşları bekliyorum

 29. Merhabalar; Kına malzemeleri, nikah malzemeleri ve bebek şekeri ve süsü satan firmamıza ürün tasarımcıları ihtiyacı vardır. SADECE İSTANBUL İLİ GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ
  KÜÇÜKKÖY VE CİVARI geçerlidir. Tasarımı yapılacak ürünler yukarıda belirttiğimiz kategorileri kapsamaktadır. Burda tüm ürünleri
  belirtmeye gerek duymadık çünkü belirtilen kategori çok geniştir. Yeterki satılacak ürünler, her kesime ve her keseye
  uygun ürünler tasarlanabilsin. Adet sınırı yoktur. Malzemesini biz
  verip yapacak olan arkadaş tasarımı gerçekleştirecektir. Daha sonra bize gelen sipariş doğrultusunda da işleri yine kendisi yapacaktır.
  Aranılan şart sadece işin temiz olması ve güvendir.

  Lütfen sadece daha önceden bu tarz iş yapmış malzemeyi aldığı gibi tasarım yapacak arkadaşlar arasın. Siz bana gösterin ben yaparım diyenler,
  belirtilen adres dışı olan ve grubum var iş yaptırıyorum diyen arkadaşlar aramazlarsa memnun oluruz. Direk ilk elden vermek istiyoruz çünkü.

  Ödemeler teslimat anında yapılmaktadır. Şimdiden teşekkürler.

  Recep YILMAZ 0553-237-36-36
  [email protected]

  İlgilenenler lütfen cepten ulaşsın veya mail atsın.

 30. evimde bilgisayarlı nakış makinam vam her türlü nakış ve yazı işlenmektedir Aydın da ikamet etmekteyim evimde havlu seccade bohça bebek takımları gibi işler yapıyorum .iletişim adresim`
  [email protected]

 31. Merhaba….
  Sizi de petra ailesine davet ediyorum .. Temsilci olmak çok kolay …Ürünlerinizi kendiniz marketinizden indirimli alıyosunuz .En başta kesinlikle bitkisel ürünler ve tabiki sağlıklı ürünler …. % 40 % 60′ a varan indirimlerden yararlanıyosunuz.. Deterjanlarımızın hepsi konsantre ürünler yani sulandırarak kullanacağınız ürünler .Temizlik bezlerimiz de ise sadece suyla yıkayıp sıkarak (yani deterjan kullanmadan ) temizlik yapıosunuz .Bebek bakım ürünleri.ve tabiki evlerde olmazsa olmaz sağlık ürünlerimiz var. Bakım kremlerimiz ,ağrı kesici kremlerimiz ;bel fıtığı boyun fıtığı ,romatizma ,eklem ağrıları, kas ağrıları,basur ,hemoroit ,varis daha birçok rahatsızlığa iyi gelen kremler.. bütün ürünlerimiz bitkiseldir ve ödül almıştır.
  . İster sadece kendi ihtiyacınız karşılayın istersenizde ürünlerimizi satarak para kazanıp kariyer basamaklarını hızla yükselin.bence çok güzel bir fırsat üye olduktan sonra iyiki başlamışım diyeceğinden şüpheniz olmasın… :) Daha fazla bilgi almak için ve ilerde keşke dememeniz için arayın …0506 285 52 41

 32. http://orgupazari.com/ EL EMEĞİ GÖZ NURU ÖRGÜLERİNİZİ WEBSİTEMİZDE SATARAK HEM EK GELİR ELDE EDEBİLİR HEMDE DİĞER ÖRGÜ ÖRNEKLERİNDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ.ÜCRETSİZ
  ÜYE OLUN VE BİRKAÇ DAKİKA İÇİNDE İLANINIZI YAYINLAYIN!

 33. evde yapabileceğim gibi bir iş istiyorum Tekirdağında oturuyorum bana geri dönerseniz sevinirimm çokkk acil işşş

 34. küçükçekmece-istanbul ikamet eden evde ek iş yapmak isteyen çalışmak isteyen ekip içinde çalışabilecek kişiler [email protected] adresine telefon isim soyad ve semt bilgilerini mail atmaları yada 0541814681 msj atmaları önemle duyurulur.

 35. ben ve eşim evde anahtarlık- davetiye-yemek-evde takı yapımı el örgüsü gibi evde yapılacak işler yaparız 05427136022

 36. EVDE EK GELİR İMKANİ KATALOG ÜZERİNDEN TANITIM VE SATIŞ YAPIYORSUNUZ HER AY SİPARİŞ VERME ZORUNLULUĞU YOKTUR. ÜYELİK ÜCRETSİZDİR DAHA DETAYLİ BİLGİ İÇİN MESAJ ATMANIZ YETERLİDİR. EN KISA ZAMANDA DÖNÜŞ YAPILMAKTADIR

 37. İzmirde yaşıyorum. Evde nikah şekeri boncuk işleme evde yapılabilecek iş arıyorum..Telefon 05543866610 .

 38. evlere iş-Almanyada ve avrupadaki kardeşlerim-ve türkiyede sağlıklı yaşama kapıaralayanlar-Sağlıklı temizlik alanında Avrupa da Türkiye nin gururu olarak yerini alan ersağla geleceğin dünyası organik ürünler ve netwörk pazarlama alanında geç kalmadan şimdiden yerinizi alınız(eco cert) organik sertifikalı elleri parçalamayan yağçöz şahane- duj jeli-gerçek hijyen sağlayan sıvı sabunu ve mürekkep lekesini bile çıkaran damla konsantresiyle ersağ a 534008 sponsor no ileücretsiz üyelik sıradışı sponsorluk desteği üye fiyatları oldukça uygun ersağ üretici bir firmadır 05052432614 bilgi hattı

 39. Merhaba şanlıurfada yaşıyorum burada yabancıyım evde boncuk ,davetiye,nikah şekeri,yapmak istiyorum ararsanız çok sevinirim. 0541 673 61 31

 40. merhaba arkadaşlar evlerde ek iş yapmak isteyenler fazla düşünmeyin tam adrese geldiniz büyük bir ekibimizle oriflame yapmaktayız çok karlı bir iş hemde %100 bitkisel ürünler hemde satışı kolay her bütçeye uygun daha ne isteyelimki bizimle beraber büyümek isteyip kazançlar elde etmek istiyorsanız durmayın hayat anlamadan geçiyor geç kalmayın hemen arayın ORİFLAME 05452070245

 41. Merhaba arkadaşlar…Ek iş düşünenler ve daha büyük düşünenler hangi markayı seçeceğine karar veremeyenler mutlaka Ersağ’ı araştırın.Size sadece can alıcı bir nakta söyleyim:Ersağda ekip kurduğunuzda elde ettiğiniz kariyerden ara versenizde bir dönem bAaşarısız olsanızda kariyeriniz elinizden alınmıyor.Herzaman aynı kaldığınız yerden devam ediyorsunuz ve satışıda çok karlı.Yerli bir firma ürünlerin ana maddesi ritha meyvesi.Bu mucize bitki Allah vergisi kendi doğal yapısında antibaktariyel ve anti funda.İştebu yüzden birçok cilt rahatsızlığına iyi geliyor.Yani siz evde temizlik yaparken hastalıklarınızıda tedavi ediyorsunuz.Hal böyleyken ersağ fırsatı kaçırılmaz.İster müşteri olun ister kullanıcı üye olup sadece ürünlerimi ucuza alayım deyin istersenizde büyük düşünenlerden olun ekip kurmak için çok iyi gelirler elde etmek için üye olmak isteyin fark etmez mail adresime telefon numaranızı atın.Size gerekli bilgiyi vereyim sponsor numaram 310414 mail adresim:[email protected] Aileme katılmak isteyenleri bekliyorum

 42. Bende sizin gibi satamayıp uzun bir süre kara kara düşündükten sonra bu işe girenlerdenim ben satış odaklı değil üye yaparak takım öncülüğü odaklı çalıştım ve çalışıyorum alt ekibim'i 15 kişiye kadar çıkarttım ve tabi onların üyeleri filan derken büyümeye devam ediyoruz.sizde bizlere katılamayı hem satış yaparak hem de üye yaparak onların satışlarından prim elde etmek isterseniz bana ulaşın yapamam demeyin şirket size her türlü olanağı sağlıyor ücretsiz dergi şeklinde en çok ürün satışlarının olduğu bir katolog var ben bu şekilde işimi yapıyorum adım numaram ve referans numaram yazan kısmı doldurup kapılara broşürleri dağıtarak yapıyorum geri dönüşler ilgilenenler zaten üye oluyorlar böylr böyle büyümeye devam ediyorum şirket hattıda da verdiler eee birazda broşürleri dağıtmak için size ve ayaklarınıza iş düşüyor eğer utanıyorsanız gece çıkıp kapılara sıkıştırabilirsiniz.broşür temin etmek için bile bana ulaşabilirsiniz gönderirim.0.539.540.96.92 özlem internetten siteyi incelemek ve üye olmak istersenizde referans numaram:T50257 HERKESE BOL KAZANÇLAR……

 43. antalya da yaşıyorum.kına paketleme,boncuk, badem kırma, düğün şekeri vb evimde çalışmak istiyorum.5054564985

 44. Ben kendim doktor bir anneyim.İlk öncelikli kendi ve cevremin saglıgı için ürün kullanıcısıyım.Ürünlerin bagımsız firmalardan denetim ve sertifikaları mevcuttur.Aynı zamanda kendim için kişisel gelişimimle, beraber yaptıgım bir iş projesi içindeyim.Grubumuzda daha cok saglık çalışanları olmakla beraber bir çok meslek ve eğitimden kişiler mevcuttur.Biz kendimiz gibi eğitime açık,akıllı,çalışkan kişiler aramaktayız.Hayalleriniz,hedefleriniz için bizimle beraber yol almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.
  [email protected]

 45. ben gülay acar ersağ temizlik ve kozmetik ürünleriyle tanışalı 8 ay oldu sağlıklı yaşamak adına başladım ürünler çok beğenildiği için bu bana aynı zamanda bir ev hanımı olarak kazanç fırsatı oldu şu 4ayda üst direktör oldum benimle çalışmak isteyen varsa arayın konuşalım telefonum 5382582399 sponsor no 417744

 46. AMITY ürünleri kullanıyoruz çünkü…
  Amity ürünlerinin hiçbiri hayvansal katkı içermez.
  Amity ürünleri yüksek kalite standardında ürünlerdir.
  Amity ürünleri tamamen doğal içeriklerle üretilmiştir.
  Amity ürünleri biyo-çözünür formülleri ile çevre dostudur.
  Amity ürünleri butik ürünlerdir.
  Amity ürünleri konsantre formülleriyle ekonomiktir.
  Amity ürünleri %100 Türk malıdır. Ve bizler bununla gurur duyuyoruz.
  Üniversal Kimya Güvencesi ve Tercübesiyle, %100 Güvenli ve Natural ürünler
  http://www.amityline.com/
  Amity Referans Numaranız: BX003836
  http://jotformeu.com/form/”‹21777177931362

 47. HUNCA LİFE

  HUNCA 54 yıldır kişisel bakım sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olarak , kazanç gelirinizi artıracak fırsatı ayağınıza getirdi. HUNCA olarak kazanç sağlamak için genel bakışımız ; düşük maliyetle kendi işinizi sağlama fırsatı sunmaktadır.
  Hunca kazanç planı ; perakende satış ; kişisel alımlar ve size bağlı temsilcilerin alımları ile oluşmaktadır.

  KULLAN – ANLAT – PAYLAŞ

  Temsilci olarak üye olduğunuz zaman ; kullandığınız ürünleri hesaplı alabilirsiniz.

  Hunca memnuniyetinizi çevrenizdekilere anlatabilirsiniz. Bu sayede onlarında bu sistemeden faydalanmasını sağlarsınız.

  Çevrenizde Hunca ürünlerini düzenli olarak sattığınız kişileri , Hunca temsilcisi olarak üye yapabilirsiniz.

  Bu şekilde kendi Hunca ekibinizi oluşturabilirsiniz. Ekibinizin sağladığı kazançtan %30”² a kadar kar elde edebilirsiniz.

  %24 prim =ekip satışı

  %5 liderlik primi

  +özel seviye ödülleri

  HUNCA LİFE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  HUNCA LİFE DESTEĞİNDEN FAYDALANMAK İÇİN ÜÇ ADIM

  1.ADIM _ Ürünleri kullan-tanı tanıt

  Kullandığınız ürünleri en uygun fiyata temin edebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara tavsiye edebilir ; onlara %30 perkande satış yaparak kar elde edebilirsiniz. Katalogları düzenli olarak anlara ulaştırarak ve aylık özel indirimlerden onları bilgilendirerek daha kolay iletişim kurabilirsiniz.Eğer çevrenizde düzenli olarak ürün alan kişiler var ise onları da tüye yaparak kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz. Kendi ekibinizi oluşturduğunuz zaman onların yaptığı satışlardan kazanç planındaki seviyelere göre %4 ile %24 arası prim elde edersiniz. Bir ay içerisinde 100 puan değerinde sipariş verdiyseniz ve bu olşutuduğunuz ekiple birlikte 200 puan oluşturduysanız prim almaya hak kazanırsınız.

  2.adım alt ekip oluşturmak için fırsatları anlat

  Alt ekip üye yaptığınız müşteri temsilcileri ve düzenli olarak satış yaptığınız özel müşterilerinizden oluşmaktadır.

  3.adım edindiğiniz tecrübeleri paylaşın

  Eğer güzel bir ek gelir elde etmek istiyorsanız ; bireysel olarak bunu başramazsınız. Eğer kendi çalışma ekibinizi kurarsanız onların başarıları sizin başarınız olur ; onları yaptığı satışlardan ve kattığı üyelerden dolaylı olarak sizde prim alırsınız. Ekibinizin başarısını da kendi Huncalife ek gelir kazanma tecrübelerinizi onlara anlatarak yapabilirsiniz http://jotformeu.com/form/21451685673358 0544 288 36 41 bana ulaşınız…([email protected])

  KATALOĞUMUZ:http://www.huncalife.com.tr/katalog-haziran2012/index.html

 48. tamamen el işçiliği ile yapılmış deri kaplı defterlerimiz mevcuttur.bunun yanısıra yine deri işçiliği ile hazırlanmış binlerde ürünümüz vardır..ilk ürünnü görmek için parakende alımlarınızda toptan fiyatından da yardımcı olabilirim.kübra 0505 598 51 45

 49. BEDAVAYA KAYIT OLACAKSINIZ. KENDİ ÜRÜNLERİNİZİ %30 İNDİRİMLİ ALIRKEN GÖRDÜĞÜNÜZ KATALOGTAN SATTIĞINIZ HER ÜRÜNDEN %30 KAR ELDE EDECEKSİNİZ..ALACAĞINIZ İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE DE CİDDİ KAR VEYA KENDİNİZE YÖNELİK AVANTAJ OLARAK SİZE GERİ DÖNECEK..ÜRÜNLERİN TAMAMI BİTKİSEL,SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLI,İÇERİĞİNDE HİÇ BİR ŞEKİLDE HAYVANSAL KATKI MADDESİ YOK RİSK YOK,KAYIP YOK,KAYIT BEDAVA ZORLAMA YOK NE İSTEDİĞİNİZE SİZ KARAR VERİYORSUNUZ EEE PEKİ DAHA NE İSTİYORSUNUZ???
  1 temmuzA KADAR KAYIT BEDAVA….SONRASINDA KAYIT 25.00.- TL OLACAK..KENDİNİZE BİR İYİLİK YAPIN VE BENİ ARAYIN…SONRASINDA HER ŞEYİN NE KADAR KOLAY VE YAPILABİLİR OLDUĞUNU GÖRECEK VE ŞAŞIRACAKSINIZ…ÇEVREM YOK DEMEYİN,KİME SATACAĞIM DEMEYİN HERKES YAPIYORSA SİZ NEDEN YAPAMAYASINIZ????

 50. Evet yanlış duymadınız özellikle ev hanımları için aile bütçesine mükemmel parasal gelir sağlayan ve ayrıca bir ek işim olsun ve ek gelir sağlamak istiyorum diyenler için yazıyorum.
  100 de 100 yerli sermayeyle oluşturulmuş mükemmel bir kazanç sağlayan network marketing sistemini sizlere sunmuş bulunmaktayım. Network marketing demek çok basamaklı market demek.Yani bir dükkan tutmak zorunda değilsiniz , muhasebe ve işçi masrafları ödemek zorunda değilsiniz.Ama bir dükkanınız varmış gibi kazanacaksınız. Gidebileceğiniz, arkadaş ortamlarınızdan, tatildeyken bile satış yaparak yüzde 25 ten başlayıp yüzde 50 hatta yüzde 100 bir kar marjıyla çalışacaksınız. Bu öyle bir iş ki ilerde acaba ek iş yerine sadece bu işimi yapsam diyeceksiniz. Çünkü mükemmel bir gelir fırsatı sunuyor.Aynı işi bir dükkan açıp yapmak isterseniz aylık hiç satış yapmasanız bile 3000-4000 tl gibi bir dükkan gider maliyetiniz olacaktır. Halbuki bu sistemde hiç bir ek maliyetiniz olmayacaktır. Ne kadar satarsanız o kadar para kazanırsınız.Ayrıca canınız sıkıldı ve ürün satmak istemediğiniz halde bile size herhangi bir maliyet çıkmayacaktır.Ne kadar ürün satarsanız okadar kazanırsınız.
  Bu sisteme sizde katılmak istiyorsanız aşğıdaki linke tıklayın ve hemen kazanmaya başlayın.Bu linki vermemin nedeni bu sitemde ürün satabilmeniz için bir referans numarasına ihtiyacınız olmasındandır.
  http://www.lorems.com.tr/ref.aspx?rcn=145424 Bu linke tıkladıkatan sonra lorems firması sitesini baştan aşağı bir inceleyin aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadığınadan emin olduktan sonra kararınızı verin satış yapıp para kazanmak istiyorsanız refarans numarası olan 145424 numarasıyla lorems sitesindeki sağ ortada bulunan temsilci olmak istiyorum butonunu tıklayın ve ardından açılan formda kimlik bilgilerinizi doldurduktan sonra referans müşterimi onaylıyorum kutucuğunu tıklayın ardından iletişim bilgilerinizi yazın ( buradaki iletişim bilgileriniz kargolarınızın geleceği adrestir, nereye kargolarınızın gelmesini istiyorsanız adresinizi ona göre verin)
  ardından kullanıcı bilgilerinizi yazın ve kendinize ututmayacağınız bir şifre belirleyin ardından üyelik paketi kısmından 10 tl olan kutucuğun üstündeki düğmeyi tıklayın ( orada bide 90 tl lik alışveriş paketi kısmı var onu tıklamayın çünkü bu bölümü siparişlerinizi aldıktan sonra hem kar edecek hemde bu kısmı ödemiş olacaksınız yani bir taşla iki kuş) ondan sonra üyelik sözleşmesini okudum onaylıyorum kutucuğunu tıklayın ve ardından gönder butonuna basın.
  Bu işlemden sonra lorems firması sizin belirlediğiniz edrese ürün satış kataloğu gönderecek sizde bu katalogdan satış yapacasınız.
  Bu işlemlerden sonra sizin e mail hesabınıza hesabınız onaylandı ve kullancı adınızla beraber sizinde referans verebileceğiniz bir referans adresi gelecektir. Bu referans adresini tanıdıklarınızdan veya satış temsilcisi olmak isteyenlere verebilirsiniz onlarda sizin satış temsilcisi grubunuzu oluşturacaklar.Böylece daha çok kazanacaksınız.
  Katalog elinize geçtiği zaman bu kataloğdan sipariş veren müşterilerinizden siparişlerini ve kataloğtaki fiyatlarından müşterinizden ürünün parasını aldıktan sonra kullanıcı numaranız ve şifrenizle lorems sitesine girip hesabınızdan siparişlerinizi vereceksiniz.Örneğin müşterinizden 100 tl lik sipari aldınız ve hesabınızdan müşterilerinizin istediği ürünleri seçtiniz bu seçtiğiniz ürünler toplamda 60 tl tuttu bu 60 tl yi sipariş ederken firmaya hesabınızdan ödeme yaptınız ve size geriye 40 tl kaldı işte bu sizin karınız olacaktır.Bu para artık sizin ve güle güle kullanın.

 51. konyada yazıyorum işin ehli 10 kişilik ekibimle profesyonel bir şekilde evlere iş yerlerine lokantalara döner salonlarına LAVAŞ, SAÇ BÖREGİ, SEBİT EKMEGİ,yapılır saç böregi çeşitleri:peynirli patatesli ıspanaklı ve kıymalıdır. verilen adreslere servisimiz vardır toplu alımların en az 1 gün önceden siparişlerin verilmesi rica olunur evlere istenilen adette şebit,iş yerlerine istenilen adette lavaş,ve ögle akşam yemek davetlerinize ve toplantılarınıza saç böregi çeşitlrimiz sıcak bir şekilde adreslere uaştırılır artık misafirleriniz geldiginde ne yapabilirim diye düşünmeyin sadece arayın yeterli.şimdiden afiyet olsun…not:kredi kartı geçerlidir.

 52. bende evde bereket kuşları yapmaktayım tek sorunum pazrlama vede deniz kestanesi ve deniz atı modellerinden ürünlerde yapıyorum. ilgileenen arkadaşlardan mail bekliyorum.

 53. ek iş ve ek gelir imkanlarını değerlendireceğinizi umuyoruz. Hep beraber takım ruhu içinde çalışıp birbirimize destek olacağız. Çünkü para kazanmak takım işidir. Bu mantıkla hatırı sayılır bir ekip kurduk. Tek başına bırakılmış bir üye ya da birey ne kendisine ne de sponsoruna hiçbirşey kazandıramaz.
  Size, sizin güzelliğinizi armağan eden marka..ERSAG TEMİZLİK VE KOZMETİK hemde saglıgınızı koruyan aynı zamanda güzelde bir ek gelir kazandıran sizde gerçekten kazanmak isterseniz beraber çalışalım sponsor nom 400555 tel 05366613645

 54. ARKADAŞLAR ÜRETİMİNİ KENDİMİZ YAPMAKTAYIZ. KALIPLARI VE DİKİŞİ DÜZGÜNDÜR.
  BAY VE BAYAN EŞOFMANLARDIR. BÜYÜK BEDENLERİ VARDIR.
  BEL KISMINDA BAĞLAMA İPLERİ MEVCUT OLUP ÖNLERİNDE BASKILARI VARDIR.
  RESİMLERDEKİ ÜRÜNLERİN AYNISIDIR. RESİMLER CEP TELEFONU İLE ÇEKİLME OLDUĞUNDAN
  RENKLER CANLI ÇIKMAMIŞ OLABİLİR. ÜRÜN RENKLERİ ÇOK CANLI DURMAKTADIR. EŞOFMANLARIN
  YANLARINDA ÇİFT ŞERİTLİ OLANLARIDA MEVCUTTUR. DEFO ÖZÜR YOKTUR
  ÜRÜNLER AMBALAJLIDIR. 5 ER Lİ OLARAK POŞRTLİDİR.
  KESİNLİKLE ÇEKME BOYA AKMASI YAPMAZ DİZ İZİ YAPMAZ. HIZLI SATIŞI VARDIR..
  RENKLER: SİYAH – GRİ – LACİVERT – FÜME – KIRMIZI – YEŞİL – PARLEMENT MAVİSİ – PEMBE – NAR ÇİÇEĞİ
  TOPTAN SATIŞTIR. TOPTAN FİYATI 4 TL
  TESLİMAT:
  PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİLİR
  VEYA SÜRAT KARGO İLE ANLAŞMAMIZ OLUP %50 İNDİRİMLİ ADRESE TESLİ GÖNDERİLİR.
  İLETİŞİM
  MEHMET TEKSTİL
  ÜMİT ÜLKÜ
  0 542 552 07 09
  ADRES : ŞİRİNKÖY KALICI KONUTLARI 36,AD İŞ MERKEZİ NO : 17 GÖLCÜK/KOCAELİ

 55. ARKADAŞLAR YAZLIK BAY BAYAN KAPRİLERİMİZ ÇIKMIŞTIR
  ÜRETİMİNİ KENDİMİZ YAPMAKTAYIZ.

  KUMAŞLARIMIZ KALİTELİDİR. YIKANMIŞ KUMAŞ OLUP KESİNLİKLE ÇEKME YAPMAZ.

  RESİMLERDEKİ ÜRÜNLERİN BİRE BİR AYNISIDIR.

  ÖNLERİNDE BASKILARI BEL KISMINDA BAĞLAMA İPLERİ VE PAÇA KISMINDA

  2 Lİ ŞERİTLER MEVCUTTUR.

  ÜRÜNLER GÖSTERİŞLİ OLUP ÜTÜSÜ YAPILARAK 10' ARLI OLARAK POŞETLİDİR.

  DEFO ÖZÜR YOKTUR KONTROL EDİLEREK GÖNDERİLİR.

  TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİDİR VE FATURALIDIR.

  TOPTAN FİYATI 4 TL

  TÜRKİYENİN HER YERİNE KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİLİR..

  RENKLER : GRİ – SİYAH – LACİVERT – YEŞİL – KIRMIZI – MOR – BORDO -MAVİ – LİLA

  TESLİMAT : PTT KARGO ANLAŞMAMIZ OLUP %20 İNDİRİM İLE KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİLİR

  VEYA

  SÜRAT KARGO İLE ANLAŞMAMIZ OLUP %50 İNDİRİMLE ADRESİNİZE TESLİM GÖNDERİLİR

  SİPARİŞ VE SORULARINIZ İÇİN TELEFON NUMARAMIZI ARAYABİLİR VEYA ÇAĞRI BIRAKABİLİRSİNİZ

  İYİ SATIŞLAR….
  MEHMET TEKSTİL
  ÜMİT ÜLKÜ
  0 542 552 07 09
  ADRES : ŞİRİNKÖY KALICI KONUTLARI 36. ADA İŞ MERKEZİ NO :17 GÖLCÜK / KOCAELİ

 56. KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR…….
  ÜRÜNLERİMİZ TOKAT YÖRESİNE AİT OLUP ÇOK KALİTELİ KUMAŞLARDAN YAPILMAKTADIR.
  1. SINIFTIR. HER YERDE BULAMAYACAĞINIZ BİR ÜRÜNDÜR.SATIŞI İNANIN ÇOK HIZLIDIR.
  ÜRÜN TAMAMEN EL BASKISIDIR. KESİNLİKLE KİMYASAL BOYA KULLANILMAMAKTADIR.
  KÖK BOYASINDAN BASLILARI YAPILMAKTADIR. OTANTİK BİR GÖRÜNTÜYE SAHİPTİR.
  ÜRÜNLEİMİZİN İÇERİSİNDE NAYLON , POLYASTER YOKTUR.
  PAMUKLU , KETEN , LİKRALI , ŞİLE BEZİ , BULDAN BEZİ , DENİZLİ BEZİ , SATEN KUMAŞLARDAN YAPILMAKTADIR.
  KENDİİMALATIMIZ OLUP SÜREKLİ DEVAMI OLAN BİR ÜRÜNDÜR.ÜRÜN BASKI ÇEŞİDİ BOLDUR.
  RENK SINIRI YOKTUR HER RENK VARDIR. RESİMLERLE SINIRLI DEĞİLDİR.
  ÖLÇÜLER
  KARE 160CM X 160CM
  YUVARLAK 160CM
  DİKDÖRTGEN 220CM X 160CM
  TOPTAN FİYATI 5 TL
  RENKLER
  BEYAZ – KIRMIZI – MAVİ – YEŞİL – NAR ÇİÇEĞİ – LİLA – SARI – MOR – GRİ – PUDRA – PEMBE VE BU RENKLERİN
  TONLARID VARDIR.
  TESLİMAT
  SÜRAT KARGO İLE ANLAŞMAMIZ OLUP % 50 İNDİRİMLİ ADRESE TESLİM GÖNDERİLİR.
  İLETİŞİM
  MEHMET TEKSTİL
  ÜMİT ÜLKÜ
  0 542 552 07 09
  ADRES: ŞİRİNKÖY KALICI KONUTLARI 36.ADA İŞ MERKEZİ NO: 17 GÖLCÜK/KOCAELİ

 57. RKADAŞLAR EŞOFMANLAR KALİTELİ KUMAŞTAN YAPILMAKTADIR. ÜRÜNLER KENDİ İMALATIMIZ
  OLUP POŞETLİDİR. YÜRÜYÜŞ PANTOLONU TARZINDA OLUP BELDE BAĞLAMA İPLERİ VARDIR.
  ÖN KISIMLARINDA BASKILARI VARDIR. TÜM RENKLERİ MEVCUTTUR.
  ÜRÜNLER SERİLİDİR. KESİNLİKLE DEFO ÖZÜR YOKTUR.
  EŞOFMANLAR SERİLİ ÜTÜLÜ OLARAK POŞETLİDİR.
  DİZ İZİ YAPMAZ.
  YIKANINCA ÇEKME YAPMAZ GARANTİLİDİR..
  TOPTAN SATIŞTIR. TOPTAN 5 TL DİR.
  SERİLER : M – L – XL
  RENKLER : SİYAH-KIRMIZI-GRİ-YEŞİL-MAVİ-LACİVERT-FÜME-LİLA-MOR-PEMBE-NAR ÇİÇEĞİ-SARI
  TESLİMAT : PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEMELİ ADRESE TESLİM
  VEYA
  SÜRAT KARGO İLE ANLAŞMAMIZ OLUP %50 İNDİRİMLİ KAPINIZA TESLİM GÖNDERİLİR
  MEHMET TEKSTİL
  ÜMİT ÜLKÜ
  0 542 552 07 09
  ADRES : ŞİRİNKÖY KALICI KONUTLARI 36, ADA İŞ MERKEZİ NO : 17 GÖLCÜK / KOCAELİ

 58. Evde yapılacak takı v.s nikah şekeri gibi iş arıyorum evim BURSA NİLÜFERDE İlgilenen olursa sevinirim hayırlı işler.

 59. Ek İş mi Arıyorsun?

  Merhaba,

  Öncelikle bir soru sormakistiyorum. Fazla paranın göz çıkardığı nerede görülmüş? Ben hiç görmedim aksine içinizi ferahlatır, yaşam kalitenizi yükseltir, insanların size bakış açısını değiştirir ama en önemlisi insanın kendine ÖZGÜVENİNİ sağlamlaştırır ve geleceğe daha güvenle bakmasını sağlar. Eminim ki birçoğumuz yukarıdaki maddelerin bir çoğuna sahip olmak ister. O zaman işte size kocaman bir fırsat.Nasıl mı??? Aşağıdaki linki tıklayın yada kopyalayıp adres çubuğuna yazın.

  Not: İşimiz kesinlikle pazarlamaDEĞİLDİR. Tamamen emeğinizin karşılığını alırsınız. Risk `0` kazanciniz ise 1 in yanindaki sifirlar size kalmis…

  http://www.goo.gl/H4mOy

  http://www.banadavarmi.com (SATILIKTIR)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here