Işıklı şiş ve tığlar

Türkiye’nin el örgü ürünleri pazarında önemli paya sahip olan bir firmanın tüketiciyle buluşturduğu ışıklı şiş ve tığlar sayesinde artık loş ışıkta bile örgü örmek mümkün.
İlk etapta Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa’da satışa sunulan ilmeği aydınlatan ışıklı şiş ve tığlar, görme sorunu nedeniyle örgü örmekte zorlanan kişiler ve koyu renkli ürünlerin örülmesinde yaşanan sorunları gideriyor.
Firmanın Bursa Bölge Satış Sorumlusu Hakan Kantoğlu, pek çok farklı ve daha önce görülmemiş el örgü ipliğini, Türk tüketicisiyle buluşturan şirketin, el örgü trendlerini belirlerken dünyadaki yeni örgü aksesuarlarını da Türkiye’ye getirdiğini belirtti.
Firmanın, “loş ışıkta da örgü örülebilir” düşüncesinden hareketle, en yeni örgü aksesuarları arasında yer alan ışıklı şiş ve tığların ithalatını yaparak, Türkiye’de satışa sunduğunu anlatan Kantoğlu, şimdilik 4 ilde sattıkları ürünlere gösterilen ilgiden memnun olduklarını, özellikle göz sorunu bulunan kadınların ürünleri talep ettiklerini söyledi.
Kantoğlu, 3 adet saat piliyle çalışan ışıklı tığ ve şişlerin LED (ışık yayan diyot) ışıklarıyla sadece örgüyü aydınlattığına işaret ederek, ışığın çevreyi rahatsız etmediğini kaydetti. Işıklı tığ ve şişler sayesinde alaca karanlıkta, balkonda ya da açık havada nerede olursa olsun ışığın yetersiz olduğu tüm ortamlarda örgü örmenin kolaylaştığına değinen Kantoğlu, bu ürünlerle sinema gibi ışığın az olduğu ortamlarda bile örgü örülebileceğini ifade etti.
Işıklı tığ ve şişlerin, örgü örmenin daha zor olduğu koyu renkli ya da tüylü ipliklerde de tam ilmeği aydınlatarak gözlerin yorulmasını önlediğini dile getiren Kantoğlu, şunları kaydetti:
“El örgüsü piyasasında yeniliklere açık olmak, klasik ürünlerle yetinmemek, modayı takip etmek gerekiyor. Firmamız da bu alanda dünyadaki moda akımları yakından takip ederek yeni ürünleri Türk tüketiciyle buluşturuyor. Işıklı tığ ve şişler de örgü aksesuarları piyasasına yeni bir soluk getirdi. Örgü örmeyi seven, ancak gözleri buna engel olan örücüler ve koyu renkli örgüler için bu aksesuarlar ideal.”(AA-Ntv)

3 YORUMLAR

  1. detaylı bilgi almak istiyorum.ürünü nasıl temin edebilrim.fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here