Türkiye Grameen mikrokredi programının illerdeki mikrokredi şubeleri ile ilgili bilgiler aşağıdadır.

TİSVA MİKROKREDİ MERKEZİ
Karaca Sokak 17/2 GOP 06700 Ankara
Tel: 0(312) 440 88 66
Faks: 0(312) 440 93 99
E-mail: tisva@tgmp.net
Skype: tgmp.tisva

TGMP GENEL MÜDÜRLÜK
Turgut Özal Bulvarı Sosyal Yardımlasma Binası Kat 2, Mikrokredi Merkezi Koşuyolu / Diyarbakır
Tel: 0(412) 234 00 81
E-mail: pgm@tgmp.net
Skype: tgmp.program.genel.muduru

TGMP DİYARBAKIR/ MERKEZ SUR MİKROKREDİ ŞUBESİ
Turgut Özal Bulvarı Sosyal Yardımlasma Binası Kat 2, Mikrokredi Merkezi Koşuyolu / Diyarbakır
Tel: 0(412) 2340081
E-mail: sur@tgmp.net
Skype: tgmp.sur.subesi

TGMP DİYARBAKIR/MERKEZ BAĞLAR MİKROKREDİ ŞUBESİ
Turgut Özal Bulvarı Sosyal Yardımlasma Binası Kat 2, Mikrokredi Merkezi Koşuyolu / Diyarbakır
Tel: 0(412) 2340081
E-mail: baglar@tgmp.net
Skype: tgmp.baglar.subesi

TGMP DİYARBAKIR/BİSMİL MİKROKREDİ ŞUBESİ
605.Sokak, Aslan İş Merkezi, No: 4/17, Adliye Karşısı Bismil / Diyarbakır
Tel: 0(412) 4153327
E-mail: bismil@tgmp.net
Skype: tgmp.bismil.subesi

TGMP DİYARBAKIR/HÜSNÜ ÖZYEĞİN MİKROKREDİ ŞUBESİ
Saray Mah Camii Kebir cad. İnkılap İ.Ö.O Yanı Ergani/Diyarbakır
Tel: 0(412) 611 93 17
E-mail: ergani@tgmp.net
Skype: tgmp.ergani.subesi

TGMP DİYARBAKIR/SİLVAN MİKROKREDİ ŞUBESİ
Eski Askerlik Şubesi Selehattin Mah Kat:2 No 2 Silvan / Diyarbakır
Tel: 0(412) 711 33 30
E-mail: silvan@tgmp.net
Skype: tgmp.silvan.subesi

TGMP ANKARA/MAMAK ŞUBESİ MİKROKREDİ MAMAK BİRİMİ
19 Mayıs Bulvarı(Kırıkkale Yolu) 238/A Küçük Kayaş Mah. Köklü Dere Camisi Karşısı Mamak / Ankara
Tel: 0(312) 373 48 50
E-mail: mamak@tgmp.net
Skype: tgmp.mamak.subesi

TGMP ANKARA / MAMAK MİKROKREDİ ŞUBESİ ALTINDAĞ BİRİMİ:
29 Ekim Kültür Merkezi Ali Ersoy Mahallesi 65. Sokak No:5
Tel: 0(312) 353 16 64-65
E-mail: altindag@tgmp.net
Skype: tgmp.altindag.birimi

TGMP MARDİN MİKROKREDİ ŞUBESİ
Mehmet Nasullah Demir Cad. 13 Mart Mah. Öğretmenler evi Yanı Mina Apt 1/B Yenişehir/ Mardin
Tel: 0(482) 212 70 50
E-mail: mardin@tgmp.net
Skype: tgmp.mardin.subesi

TGMP GAZİANTEP MİKROKREDİ ŞEHİTKAMİL ŞUBESİ:
Çıksorut yeni mah.27 nolu sok Mehmet Bedri İnce Tahtacı Sosyal Tesisleri Şehitkamil / Gaziantep
Tel: 0(342) 227 39 78
E-mail: sehitkamil@tgmp.net
Skype: tgmp.sehitkamil.subesi

TGMP GAZİANTEP MİKROKREDİ ŞAHİNBEY ŞUBESİ
Konak Mah. Üniversite Bulvarı Ordu Cad. No:103 Toprak Sulama Şube Müdürlüğü Binası Şahinbey / Gaziantep
Tel: 0(342) 336 36 44
E-mail: sahinbey@tgmp.net
Skype: tgmp.sahinbey.subesi

TGMP ESKİŞEHİR MİKROKREDİ ŞUBESİ/ODUNPAZARI BİRİMİ
Deliklitaş Mah.Gürman Sk.No:16 Deliklitaş /Eskişehir
Tel: 0(222) 220 27 43
E-mail: eskisehir@tgmp.net
Skype: tgmp.eskisehir.subesi

TGMP ESKİŞEHİR MİKROKREDİ ŞUBESİ / TEPEBAŞI BİRİMİ
Çamlıca Beldeevi Çamlıca Mah.Cihangül Sok.no.bilaEskişehir
Tel: 0(222) 340 48 86
E-mail: eskisehir@tgmp.net
Skype: tgmp.eskisehir.subesi

TGMP ZONGULDAK MİKROKREDİ ŞUBESİ
Mithatpaşa Mah.Hayribey sok No:7 İl Özel İdare Eski Hizmet Binasıkat:3 Zonguldak
Tel: 0(372) 252 04 77
E-mail: zonguldak@tgmp.net
Skype: tgmp.zonguldak.subesi

TGMP ÇANKIRI MİKROKREDİ ŞUBESİ
Çankırı Valiliği Binası Giriş katı Çankırı
Tel: 0(376) 213 27 58
E-mail: cankiri@tgmp.net
Skype: tgmp.cankiri.subesi

TGMP YOZGAT MİKROKREDİ ŞUBESİ
Asağı Nohut Mah. Sakarya cad. Güneş Sk. İl Özel idare Lojmanı altı Yozgat
Tel: 0(354) 217 79 49
E-mail: yozgat@tgmp.net
Skype: tgmp.yozgat.subesi

TGMP KAHRAMANMARAŞ MİKROKREDİ ŞUBESİ
İl Özel İdare İş Merkezi Zemin Kat Kahramanmaraş
Tel: 0(344) 225 38 18
E-mail: kahramanmaras@tgmp.net
Skype: tgmp.kahramanmaras.subesi

TGMP BATMAN MİKROKREDİ ŞUBESİ
Kültür Mah. 2629 Sok.Firdevs Ap. Altı. No: 63 / 1 Batman
Tel: 0(488) 213 66 36
E-mail: batman@tgmp.net
Skype: tgmp.batman.subesi

TGMP ADANA MİKROKREDİ ŞUBESİ
Döşeme Mah.60074 sok Karanfil Apt B-Blok Altı No:4/A Adana
Tel: 0(322) 458 44 53
E-mail: adana@tgmp.net
Skype: tgmp.adana.subesi

TGMP RİZE MİKROKREDİ ŞUBESİ
Hamdiye Mah.Gündoğdu Girişi Belediye Yanı Karaman El Sanatları Merkezi Rize
Tel: 0(464) 226 1334
E-mail: rize@tgmp.net
Skype: tgmp.rize.subesi

TGMP SİVAS MİKROKREDİ ŞUBESİ:
Hükümet Konağı 2.Kat Mikro Kredi Şubesi Sivas
Tel: 0(346) 224 45 45
E-mail: sivas@tgmp.net
Skype: tgmp.sivas.subesi

TGMP AMASYA MİKROKREDİ ŞUBESİ:
Hastane Caddesi Amasya Lisesi karşısıÖzel İdare İş hanı B-204 Amasya
Tel: 0(358) 218 13 04
E-mail: amasya@tgmp.net
Skype: tgmp.amasya.subesi

TGMP KAYSERİ MİKROKREDİ ŞUBESİ:
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Argıncık Gençlik Merkezi Alsancak Mah 5.Cad No:10 Kocasinan/Kayseri
Tel: 0(352) 240 85 48
E-mail: kayseri@tgmp.net
Skype: tgmp.kayseri.subesi

Kayseri Adres Güncellemesi : ADRES.CUMHURİYET MAH.MEVLEVİ CAD.CINCIKLI İŞ MERKEZİ KAT:3 NO:40/41 KAYSERİ TEL:0352 231 78 96 -0555 997 36 18 *** Mesajın geldiği mail: tgmp.kayseri@gmail.com

TGMP NİĞDE MİKROKREDİ ŞUBESİ:
Aşağıkayabaşı Mah. Şerifali Sok. Eski Tekel Binası 51100 Niğde
Tel: 0(388) 213 00 10
E-mail: nigde@tgmp.net
Skype: tgmp.nigde.subesi

TGMP BURSA MİKROKREDİ ŞUBESİ :
Mimar Sinan Mah. Ankara Cad. İl Özel İdare Ek Bınası Yıldırım/ Bursa
Tel: 0(224) 366 18 00- 204 veya 352
E-mail: bursa@tgmp.net
Skype: tgmp.bursa.subesi

TGMP AYDIN MİKROKREDİ ŞUBESİ:
Adnan Menderes Mah. Denizli Bulvarı Kat 2 no 2 Aydın
Tel: 0(256) 211 23 32
Fax : 0(256) 211 25 75
E-mail: aydin@tgmp.net
Skype: tgmp.aydin.subesi

TGMP ERZİNCAN MİKROKREDİ ŞUBESİ:
İl Özel İdare Binası Köy Hizmetleri Birimi Kat:2Erzincan
Tel: 0(446) 224 26 31
E-mail: Erzincan@tgmp.net
Skype: tgmp.erzincan.subesi

TGMP TOKAT MİKROKREDİ ŞUBESİ
26 Haziran Kültür Sararayı İl özel İdare Binası Mikrokredi Şubesi TOKAT
Tel : 0(356) 228 90 30
E-mail: tokat@tgmp.net
Skype: tgmp.tokat.subesi

TGMP ÇORUM MİKROKREDİ ŞUBESİ
Karakeçeli Mah. Azap Ahmet Sok. 70.Yıl Cumhuriyet Kültür Sitesi 2. Kat, No: 107. Mikrokredi Şubesi Çorum
Tel: 0(364) 224 87 37
E-mail: corum@tgmp.net
Skype: tgmp.corum.subesi
Kaynak: israf.org.
Diğer illerin şubeleri için tıklayınız.
Etiketler: mikrokredi nasıl alınır, mikrokredi başvurusu, mikrokredi veren bankalar,

BESTE PARK-TEL