Parktel Araç numaratörü ile sizde para kazanabilirsiniz

Üyelerimizden Fikret AVŞAR Parktel Araç numaratörü buluşunu bizimle paylaşmış. Güzel ve kazançlı bir iş fikri.

Ürünün adı PARKTEL ARAÇ NUMARATÖRÜ. Ürünün imalatçısıyım. Ürünümüz patentli bir üründür.Araç kullananlar iyi bilir ki aracı park edip yada bir yere bırakınca kağıt kalemle numara yazmak için bir sürü uğraşmak lazım.Bu ürün araç sahiplerini bu dertten kurtarıyor. Kolay ve pratik bir şekilde bir defa numaranızı kırıp kalıba yerleştirin ve araç camına yapıştırın.İhtiyaç halinde yada aracınızın başına bir olay gelince sizi arayabilsinler.Ürünün kullanımı çok kolay ve maliyeti çok düşük. Perakende olarak ürünün satış fiyatı 15 ile 20 TL arasında. Toptan alımlarda fiyatımız 5 TL.

Araç numaratörü

Ben arada satışa çıkıyorum ve günlük 700-800 lira gibi bir net kazancı yarım günde kazanıyorum. Çünkü ürün pazarı çok geniş ve piyasada büyük eksiklik var. Benzin istasyonları, oto kuaförler, oto aksesuar, galeri, oto pazarı, oto yıkama, işyeri vb gibi araçla alakalı tüm sektörlere ürün satılabiliyor.

Parktel Araç numaratörü

Ben bu üründe daha çok toptancılarla değilde belirli bir süre çalışamayan,öğrenci ya da ek iş yapmak arkadaşların bu işi yapmasını istiyorum. Çünkü günlük ve nakit para akışı var yada bir iş için sermeye biriktirmek için çok ideal bir ürün. Bayilik ücretimiz yok ve çok fazla sermaye gerektirmiyor yani isteyen herkes bu işi çok kolay yapabilir.

Hatta bu üründe satamadığınız yada geri vermek istediğiniz ürünü istediğiniz zaman geri alma garantisi veriyorum.
Bu haber ve röportaj için morfikirler.com ailesine çok teşekkür eder,herkese bol kazançlı,sağlıklı günler dilerim.

FİKRET AVŞAR
Tel : 0506 692 76 36
Mail: fikret_avsar@hotmail.com

Genel Bayilik Başvuru Formu :

7 YORUMLAR

 1. Volkan POYRAZ neyi araştırdın bolkeseden atmışşsın. ürünün paten numarası zaten mevcut.
  ürün çin malı değil bizzat istanbul da üretiliyor gel bir çayımızı iç yada numaranı atta watsap tan resim atayım.
  ürün için zaten roprtajda da yazdım 6 7 ay para kazanırsınız sonrası tutmaz dedim. ürün internette 7.50 TL ama 15 TL kargosu tutar 22.50 olur. Şuan bu siteden ürün alıp satan bir sürü arkadaşta var gayette güzel kazanıyorlar. günlük 100 tane ürün satan arkadaş var. türkiye de 14 milyon araç var. Vur kaç taktiği derken kimseye bir YANLIŞIMIZ olmadı olsa zaten burada olmazdım. Bence birilerini suçlaman bir düşün.

 2. PAtentli felan değil Araştırdım. Çok sayıda aynı ürünü üreten var. Lütfen yanlış bilgi paylaşmayın bizlerle. kısa süreli iş yani 3 bilemedin 5 aylık. oto ürünü satanların raflarında yer alıyor 7,50 TL veya en fazla 10 TL… Toptancıları değilde öğrenci felan diye düşünüyorum diyorsunuz, sıcağın altında gez gez günde sat 10 tane hadi 15 tane kargo masrafı zartı zurtu düşür 25 tl yada 30 tl kalsın akıl işi değil diye düşünüyorum.. Vur Kaç Taktiği bu pazarlamada.. sadece üreticiye kazandırıyor aracılar kazanmıyor.. üreticide ÇİN

 3. Aldım.Park problemini tamamen çözüyor.Herhangi bir sıkıntıda ulaşılabilir hale geliyorsunuz.Fikret bey çok ilgili davrandı,kargo tam zamanında elime ulaştı.Tavsiye ederim

 4. Gerçekden çok güzel düşünülmüş ve ihtiyaç olan bir ürün aldım bir kaç gündür satiyorum.
  Ürün tavsiyesi ve iş fikri için teşekkür ederim.
  Hızır gibi yetiştiniz

 5. Cok ilgili bir arkadas 50 urun istedim bir gun sonra kargom geldi guzel satilan bir urun anlatildigi gibi.

 6. VALLA BENİM AKLIMA GELMİŞTİ. ÇOK GÜZEL OLMUŞ STRES ÇARKI GİBİ ÇOK SATAR BU ÜRÜN
  HEMEN ALIRIM BANA DA LAZIM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here