Skinners 814 Bin Dolar Kazandıran Çorap

Skinners 814 Bin Dolar Kazandıran Çorap 1
Skinners

Dış mekan sporları için geliştirilmiş özel çorap Skinners tam 814 bin dolar kazandırdı.

skinners-760-bin-dolar-sermaye-girisim
Skinners

Skinners Dış mekan sporlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş olan bir çorap, ürün sahip olduğu özel tabanı sayesinde bir çorap rahatlığı veriyor. Ayrıca hafifliğiyle de dağcı botları gibi dayanıklı olduğunu  gösteriyor.

Skinners, sahip olduğu özel tabanı sayesinde ayağın, doğal ortamlarda bulunabilecek, cam, keskin taşlar, dallar ve bunun gibi zarar verebilecek dış objelerden etkilenmemesini sağlıyor. Ürün kullanılırken üzerine basılan objeler hissedilmiyor bile.

Skinners’ın geliştiricileri dış mekan sporcularının daha hafif ayakkabılarla spor yaparak kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak için bu ürünü geliştirmeye başlamış. Uzun süreli araştırmaların ve ürün geliştirmelerinin ardından bir ayakkabı yerine dayanıklı bir çorap üretmenin yollarını aramışlar.

skinners-rahat-spor-ayakkabi
Skinners çorap

Ürün katlanabilecek kadar esnek ve yumuşak olmasına rağmen ayaklara zarar verebilecek objelere karşı müthiş bir güce ve dayanıklılığa sahip. Skinners ile yoga, fitness, yürüyüş, koşu yapabilir ve hatta piknikte, ofiste ya da yolculuklarınızda kullanabilirsiniz.

skinners-ayakkabi-corap
Farklı bir çorap Skinners

Ürünün 7 farklı logolu rengi bulunuyor ve özel taşıma çantasıyla birlikte geliyor. Ayrıca X-small’dan XX-large’a kadar bir çok ölçüsü de bulunuyor.

Ürün, 814 bin dolar yatırım alabilecek kadar popüler olmuş durumda. Bu kadar sevilme nedenleri arasında ise, dış mekanlarda kullanılabilmesi, ultra hafif olması, taşımanın kolay olması, çıplak ayak hissi uyandırması, el yapımı olması, müthiş bir dayanıklılığa sahi olması ve uzun süre kullanılabilmesi ve son olarak yıkanabilir olması sayılabilir.

Ürün Indiegogo üzerinden satılıyor. 1 çifti 40 dolardan satılan ürünün toplu alımlar için daha uygun fiyatları da bulunuyor. Ürün sayfası

Çorap sektörü hakkında notlar:

Unutmadan girişimciler için çorap sektöründen biraz bahsedelim. Çorap sektöründe doğru bir ürün girişimciye çok paralar kazandırıyor. Fakat işin sırrı dağıtım ağınızda ve müşterilerin ödeme koşullarında yatıyor. Farklı ve inovatif çoraplar her zaman popüler olmayabilir ama ürün tuttuğu zaman siparişleriniz de ardı ardına gelebilir. Bu yüzden bu sektörde bir ürün geliştirmeden önce tüketicilerin ihtiyaçlarını çok iyi incelemelisiniz ve finans durumunuz kuvvetli olmalı.

Daha önce bahsettiğimiz koku yapmayan Silver air çorap hakkında ki yazıyı da buradan okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here