Üretilmiş En Ucuz ve En Küçük Klima Geizeer

Üretilmiş En Ucuz ve En Küçük Klima Geizeer 120.000 dolar yatırım aldı. Klimalara binlerce lira ödemeye ve yüzlerce elektrik faturası ödemeye son!

Küresel ısınmanın artmasıyla bir çok bölge de yüksek sıcaklıklar nedeniyle oldukça zorlu zamanlar yaşamaya başladı. Yüksek maliyetli klimalara para vermeye gücü yetmeyen bir çok insan, bu durumdan daha da fazla etkileniyor. Bu soruna çözüm bulmak isteyen Geizeer‘in geliştiricileri, oldukça küçük, enerji ve yer tasarrufu yapan ve binlerce lira ödemenizi gerektirmeyen ve aynı zamanda sağlığınızı da koruyan bir klima üretmeyi başardılar.

geizeer-dunyanin-en-ucuz-klimasi
En Ucuz klima

Ev, ofis ya da dükkanlara monte edilen klimalar binlerce lira ödeyerek elde edilebilen, hala lüks olarak görülen cihazlardır. Üstelik bu cihazlar günlük olarak kullanıldıklarında, yüksek enerji tüketimine ve insanlarda, baş ve boyun ağrılarına sebebiyet vermektedirler.
Geizeer ise oldukça küçük yapısı ve enerji tasarrufu ile kişisel bir serin hava sahası oluşturabiliyorsunuz. Geliştiricilerin söylediğine göre cihaz günde sadece 3 kuruşluk bir enerji tüketimi yapıyor.

Ahşaptan görünümlü yapısı ile doğayla barışık özelliklerini tasarımına da yansıtmış olan cihaz, sürekli olarak kullanılabiliyor ve hiç bir şekilde kullanıcısını rahatsız etmiyor. Yüksek gürültüye ya da ani soğuma nedeniyle oluşan baş, omuz ve eklem ağrılarına, bu cihaz ile son verebilirsiniz.
Indiegogo üzerinden tanıtılan Geizeer, 770 kişi tarafından beğenilerek desteklendi ve yaklaşık 120 bin dolarlık sermaye elde etmeyi başardı. Geizeer’in satış fiyatı ise 120 dolar. Ürün Sayfası

BESTE PARK-TEL