Uyku Kafeleri (Odaları) İspanya’da Moda Oluyor

Uyku Kafeleri (Odaları) Görsel 2

Uyku kafeleri (odaları) iş fikrimiz ise İspanya’da çok moda olan bir iş fikri. ‘Siesta & Go’ ismi ile ülkede meşhur, Uyku Kafeleri (Odaları) İspanya’da yorucu günlerin stresinden kurtulmak için insanların ihtiyaç duydukları verimli uykuyu yakalamalarını ve gündelik görevlerini yeniden odaklanıp performansını canlandırmalarını yada canlanma duygularını geri getirmelerini sağlayan şekerleme odalarından oluşan işletme türlerini barındırıyor.

Büyük Şehirlerde Uyku Kafeleri (Odaları) Üzerine Açılan İşletmeler

Siesta & Go’da, insanlar biraz uyumak için bir yatak ya da oda kiralayabilirler. Nap barlar da sessiz çalışma ortamlarında işlerini yapabilir yada kitap okumak için huzurlu bir ortamda kendilerine özel vakitler ayırabilirler. Hizmet bedeli olarak saatte 2 $ a kiralanabilecek koltuklardan özelliğine göre değişecek odalara kadar fiyat derlemesi yapılan bu işletmeler insanlara rahat bir alan sunmaktadır.

Sınırlı bir süre için açılan şekerleme kafeleri, günümüzde geçici dinlenme alanlarına daha fazla insanın gelmesine ve bu insanların ne kadar stresli, aşırı çalıştığı ve uykudan mahrum bırakıldıklarını fark edenler, uyumaya ayrılmış kafe alanlarını daha çok yaygın hale getirmektedir.

Konumuzla ilgili ürün; yeni kurulacak işletmeler için ek fikirler içerir ve işletmenizi daha modern bir yapıya kavuşturur.

‘Nuvi’ Uyku Maskesi Uyku Kalitesini Artırmaya Yardımcı Olmak İçin Tasarlandı

Auston Health adlı bir Tayvanlı şirket, geçtiğimiz günlerde ‘Nuvi’ adı verilen akıllı bir uyku maskesi için bir Kickstarter kampanyası başlattı. Nuvi, Bluetooth teknolojisiyle bütünleştirilmiş bir akıllı uyku maskesi. Maskenin kendisi, uyku için mükemmel koşulları sağlamak için birlikte çalışan LED ışıklara ve hoparlörlere sahiptir. Bu özellikleri ayarlamak için, kullanıcılar Power Nap’dan Jet Lag Adjust’u çalıştıran altı akıllı telefon programından birini seçebilir. Maske ayrıca, kullanıcıların uykudan mavi ışıklarla ve yumuşak müziklerle doğal olarak uyanmalarına yardımcı olmak için akıllı alarm özelliği ile donatılmıştır. Bu özelliklerle birlikte, kullanıcıların yorgun ve bitkin yerine dinlenmiş ve tazelenmiş hissederek uyanmalarını sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here