Yeni süper küçük iş fikirleri

Yeni süper küçük iş fikirlerinin bir çoğu yapıldığı için bu yazı sitemizden kaldırılmıştır. Farklı iş fikirleri ve girişimcilerin az sermaye ile yapabilecekleri ufak iş fikirleri için sitemizi takip etmeye devam edin. Son yılların girişimcilik modelleri üzerinde sizlerle yeni konuları paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlardaki iş davetleri ile ilgili ise açıklamalarımızı mutlaka dikkate alınız. Yorumlarda tarihlere ve davet edilen işlere karşı dikkatli davranmanız gerekmektedir. Site içerisinde yapılan yorumlar kişi ve şirketlerin sorumluluğundadır.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

98 YORUMLAR

 1. İstanbul esenyurt bölgesine namıkkemal saadetder mahalleleri ve torıum avm çevresine kokulu namaz teşbihi evlere ek iş olarak veriyoruz 1000 adet istiyoruz yapımıkolay fiyatlarımız 40tl ve 45tl arasında değşmektedir bilgi için çiğdem-diler@hotmail adresi ve cigdem diler facebook yazarak ekleyebilirsiniz beni gerekli bilgiler mevcuttur cevap verilecektir

 2. 150.000 dolar sermayem var geleceği parlak bir iş yapmak istiyorum fikirlerinizi alabilirmiyim? 05343113133 endem

 3. Merhaba arkadaşlar çok küçük bir sermaye ile kendi işinizi kurmak istiyorsanız size yardımcı olabilirim. Trafikte bulunan araçların neredeyse yarısının farları sararmış buğulu bir görünüme sahiptir. Üretmiş olduğumuz far temizleme setimiz ile bu farları 15 -20 dakika gibi kısa bir sürede kristal şeffaflığında yeni bir görünüme kavuşturmaktadır. Bizim kendi üretimimiz olan otomobil far ve arka stop lambaları temizleme setini isterseniz sosyal medya aracılığı ile pazarlayabilir ,isterseniz uygulamayı kendiniz yapıp kârınızı ikiye hatta 3 e katlayabilirsiniz. Şu an sizlere Yurt dışından yazmaktayım. Ben bu işi Amerika’da kendim üretip satıyorum Türkiye’de de üretimini vede toptan ve perakende satışını yapan firmamızda var. Bu konuyla ilgili Amerika’da veya Türkiye’de ek gelir elde etmek isteyen arkadaşlarımıza yardımcı olabilirim. E-mailim : tampakad@yahoo.com hepinize ilgilerinizden dolayı teşekkür eder iyi günler dilerim.

 4. Merhabalar ; Yeni bir işe girmek mi istiyorsunuz ?Kendi işinizin patronu olmak için geç kalmış değilsiniz. Paraf Film olarak 81 ilde bayilikler verilmekte. Günlük 500-1000 TL getirisi olan bayilik sistemi için aktif ve girişimci bir ruha sahip olmanız yeterli.Bayilik koşullarını firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. 02166464271 05074202013

 5. Merhaba arkadaşlar.Uzun yıllar yurtdışında kaldıktan sonra 2013 yılında döndüm..işler istediğim gibi gitmedi.tekrar dönmek istedim ama eşimin hastalığından dolayı bırakıp gidemem.Çifte vatandaşlığım var Türk ve Amerikan .İyi derecede ingilizcem var.Gerekirse kısa süreliğine yani bir ayı aşmamak üzere yurtdışına çıkabilirim.Veya burda SUV aracımla yurtdışından gelecek misafirleri gezdirebilirim ilgilenebilirim…Fazla çevrem olmadığından uygun iş bulamadım.Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum…teşekkürler..

 6. Kendi işini kurmak isteyenler veya hali hazırda çalışan işini geliştirmek isteyenler için yatırım danışmanlığı hizmeti ile sizlerleyiz. Çeşitli yatırım sermayelerine göre sektörel bazda fikirlerinizi değerlendirmek istiyorsanız ve kendi işinizin patronu olup kendi kendinizi yönetmek istiyorsanız bizler buradayız.

 7. ŞENOLLAR MODERN HAYVANCILIK İŞLETME ORTAKLIĞI

  SÖZLEŞMELİ TARIM VE HAYVANCILIK İŞLETME ORTAKLIĞI
  NEDİR ?

  HİÇ BİR RİSK OLMADAN HİÇ BİR BANKANIN YA DA TASARRUF HESABININ SİZE KAZANDIRAMAYACAĞI MİKTAR PARAYI KAZANMAK İSTEMEZ MİSİNİZ ?

  Bugüne kadar çevremizde birçok müteşebbis ruhlu kişinin tarim yada hayvancılık alanında yatırım yapmak istediklerine şahit olduk.Genellikle bu istekli ve potansiyel müteşebbis yatırımcıların iki temel sebeple bu isteklerini gerceklestiremediklerini gördük.Bu iki temel sebebin ilki yeteri kadar sermaye miktarina sahip olmadıkları ikincisi ise tarim ve hayvancılık konusunda gerekli bilgi,görgü ve donanima sahip olmadıkları olarak özetlenebilir.Yine bununla birikte yeterli sermaye birikimine sahip olamayipta gelir getirici bir alanda ticaret yapmak isteyen birçok müteşebbisin varlığıda ayrı bir vakıadır.Ayrıca küçük miktarlarda birikimi olan birçok kişinin önünde alternatif olarak altın,döviz her çeşit gayrımenkul hisse seneti yada borsa bankalara mevduat yatırma gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır.Küçük yatırımcı genellile bunlardan hangisine para yatırarak mümkün olabilecek en kisa sürede değerinden cok daha fazla nasıl kar elde edebileceğini sürekli takip eder.Hatta küçük yatırımcı bütün bu alternatifler için çeşitli portföy yöneticilerinin farklı tv kanallarındaki programlarınida sürekli izlemeyi de ihmal etmez.Genellikle gayrımenkul yatırımları uzun vadede daha karlı gozukebilir.Bu sebeple yatırımcılarımiz reklamların da tesiriyle devremulk gibi kısa vadede gelir getirici olmayan birçok yatırıma da yatırım yapma gereğini hisseder ve küçük birikimlerini yada yatırımlarını buralara kanalize eder.Gayrımenkul yatırımlarında kar daha ziyade gayrimenkulün tekrar satışı ile yada kira geliri ile mümkün olabilir.Son zamanlarda enflasyon rakamlarının düşük olması dolayısıyla kira gelirinin arzu edilebilir kazanç sağlamadığı da ayrı bir vakıadır.(küçük bir değerlendirme yaptığımızda ortalams bir ev 200.000 TL Bunu kiraya verdiğimizi varsayarsak ortalama 500-800 TL geliri olur.Karar sizin kiyaslayabilirsiniz.)
  Diğer yatırım araçlarına alternatif olarak işletme ortaklığımız yatırımcıların birikimlerini hayvancılık alanında değerlendirerek çok kısa bir zamanda istirakcisine herhangi bir zarar söz konusu olmadan garantili olarak iyi bir kar marjı ile sözleşme devamı müddetince gelirinizin olmasini hedefleyen yeni bir işletme aracıdır.
  ŞENOLLAR MODERN SÖZLEŞMELİ HAYVANCILIK İŞLETME ORTAKLIGI NEDİR
  Belli bir birikime sahip olan istirakcilerimiz damızlık inek başına 10.000 TL ödeyerek sisteme üye olmaları mümkündür.Herhangi bir şekilde fiili olarak uretim faaliyeti icerisinde bulunmadan tasarruflarını karlı bir alanda değerlendirmek isteyen tasarruf sahipleri damızlık sığırcılık gibi alanlarda hayvan satın alarak işletmeye ortak oldukları sistemdir.ŞENOLLAR MODERN SÖZLEŞMELİ HAYVANCILIK isletmemiz halen mevcuttur.Bünyemiz tarafından belirlenecek kontenjan dahilinde davetimizle gelip tesislerimizi dolaşıp bilgilendirme konferansimiza katiliminizdan sonra ve sözleşme imzalanmadan (hayvan küpe numaraları üzerinize gecemeden )kesinlikle ücret talep edilmeyecektir.
  YARARLANABILECEGINIZ İMKANLAR
  1.İnternetten 24 saat kamerayla izleyebilirsiniz.Doğum sürecini bile izleme imkanınız olacaktır.
  2.Sizin belirleyeceğiniz tarihlerde ailenizle tatil imkanı sunmaktayiz.(tamamen ücretsiz apart dairemizde size özel)
  SÖZLEŞME SÜRESİNCE TOPLAM NE KADAR PARA ELİME GEÇECEK (KAR PAYIM)
  Bir damızlık inek için günlük =20 litre
  20 litre /gün =20×1200=24 TL/gün
  600 litre /ay=600×1200=720 TL /ay
  Ödeme 10 ay üzerinden (2 ay laktasyon donemi)
  10 ay ×720=7200
  Sözleşme 5 yıl 7200 yıllık ×5yıl =36.000 süt geliri+ineginiz +5.yılın doğan buzasi sizin (5.yıl sonunda ineginiz yaş olarak damizliktan çıkmaması için teşvik olarak değer kaybetmesin diye buzasi hediyemizdir.)
  DAMIZLIK KÜÇÜKBAŞ KOYUN VE KEÇİ ÜYELİĞİ KAZANÇ TABLOMUZ
  Sistem giriş bedeli:1000 TL(1 adet koyun ve keçi için )
  Koyunlarda:100 LİTRE/YIL
  Keçilerde :120 LİTRE/YIL
  Sabit ödeme yapılacaktır.Süt fiyatı o yılın süt piyasası üzerinden (mutlaka her yıl zamlı)ödenecektir.
  BU YILI BAZ ALIRSAK KAZANÇ TABLOMUZ ŞÖYLEDİR
  1 TANE KOYUN=100LİTRE. 1 TANE KEÇİ=120 LİTRE
  100 LİTRE*2.40=240 TL/YIL. 120 LİTRE*2.00=240 TL/YIL
  BEŞİNCİ YILIN SONUNDAKİ KAZANÇ TABLONUZ
  240 TL/YIL*5 YIL=1.200 TL (BU SÜT KAZANCINIZ)
  GİRŞTE ALMIŞ OLDUĞUNUZ (KOYUN VEYA KEÇİNİZ)DAMIZLIĞINIZ SİZİN
  VE DÖRDÜNCÜ YILIN DOGAN KUZUSU(YANİ SOZLEŞME BİTİMİNDE DAMIZLIK KOYUN)
  TOPLAM=1.200 TL+İKİ KOYUN
  BUYRUN HESABI SİZ YAPIN!!!
  İLETİŞİM:05300433609

 8. ek gelir arayan bayanlar turkiye yada gurcistanda iletisime geciniz whatsapp,line,viber
  +995 557 455 388

 9. Merhabalar ben bursada yaşıyorum ve seyahat engelim yok pazarlama işi arıyorum takı yoka yani bujiteri işi olabilir gümüş işi olabilir yada şal eşarp ve benzeri ürünleri pazarlama konusunda pazarım ve tecrübem var 0537 895 55 33 nolu telefonu ararsanız ayrıntıları görüşebiliriz Herkese hayırlı işler

 10. iş kurmak isteyenler bana ulaşsınlar sizin bilgi ve deneyiminiz ile durumunuza uygun en yi işi belirleyerek her türlü konuda yardımcı olurum. Bana abitgulistan@hotmail.com adresinden ulasa bilirler

 11. 5-6 bin liralık yatırımla günde sadece akşam saatlerinde çalışarak güzel gelir elde edebilirsiniz.içinde 2 tane buzdolabı 4 masa 12 tane tabure hem mangalı hem tüplü pleyti bulunan köfte arabası var satılık.arabanın kendisi zaten en az 4000 tl eder.motor kaporta çok iyi.normal işleklikte bir yerde 3 ayda parasını çıkarır.tel:05435972824

 12. Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’dir. Üyelerine tıkladığı her bir reklam için 0.01$ ila 0.03$ arasında ödeme yapan bu site, 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir. Eğer reklam izle-para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır. ClixSense sitesi ödemelerini Paypal, Payza veya Paytoo üzerinden yapmaktadır. ClixSense ücretsiz üyeliği için http://www.clixsense.com/?7569072 TIKLAYINIZ..

 13. merhaba arkadaşlar. ERSAĞ TEMİZLİK ürün kataloğuna göz atın.organik bitkisel ve sağlıklı ürünler alın. kayıt olun indirimli alın satış yapın hem siz hem de çevreniz kazansın 796435 sponsor no ile kayıt olun sonra sizde ekip kurarsanız size destek olarak ilk kaydınızdan sonra bir kayıt benden

 14. AVON a kayıt artık ücretsiz. online kayıt olmak isteyen 03984873 temsilci numaramla kayıt ol sayfasından olbilir. bitmedi hoşgeldin hediyesi temsilci hediyeleridaha neler var avonda. ayrıca daha çok kazanmak için ekip kurmak isteyen arkadaşlara her türlü destek için hazırım. cevriyeduner@hotmail.com adresinden bana ulaşabilir detaylı bilgi verebilirim

 15. Hızla büyüyen kahve sektöründe ayda 10.000 TL kazanabilirsiniz. Arayın görüşelim. 0544 823 36 64

 16. İLK SAHİBİNDEN SATILIK TEMİZ KULLANILMIŞ KALİTELİ MARKA DEĞERLİ EV EŞYALARI GİYİM EŞYALARI LEP TOP DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYAR ÇOCUK GİYİM EŞYALARI SAAT GÖZLÜK KAMERA UYDU ALICISI ÇEŞİTLİ EŞYALAR HEPSİ GERÇEK DEĞERİNİN YARI FİATINA AKLI OLAN PARASI OLAN BU ŞAHANE FIRSATI KAÇIRMASIN KOŞ VATANDAŞ KALİTEYİ PAHALI ÜRÜNÜ ÇOK UCUZA AL BANA ZARAR SİZE KAR ADRES BEYLİKDÜZÜ MÜRACAT REİS BEY CEP NO – 05353332261

 17. Arkadaşlar İzmirde yaşıyorum.Ege Bölgesinde yetişen Zeytin,Zeytinyağı,Kuru Üzüm,İncir v.b tarım ürünlerini Bölgelerinizde pazarlamak üzere uygun fiyatlarla temin ederim.Ayrıca Bölgelerinizde yetişen Bölgenize ait ürünleri direkt üreticisinden uygun fiyata İzmir ve Manisada toptan pazarlayabilirim.Buna müteakip üreticiden ayakkabı ,spor ayakkabı ve tekstil ürünlerini bölgemde pazarlayabilirim. İrtibat : _recelar_@hotmail.com.tr veya baris.recelar@gmail.com ulaşabilirsiniz.

 18. Antalyada ikamet ediyorum pazarlama işi yapmak istiyorum yapacam işin ucuz ama sürümü fazla olması gerekiyor kendime güvenim var ikna kabiliyetim yüksek sadece neyapacam ona karar veremedim yardımcı olacak arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum veya varsa bir ürünü pazarlamak isterim İsmet Ünlü (facebook) unluismet@hotmail.com önereileceğiniz bayiler varsa süper olur

 19. gaziantepte ikamet ediyorum pazarlama işi yapmak istiyorum yapacam işin ucuz ama sürümü fazla olması gerekiyor kendime güvenim var ikna kabiliyetim yüksek sadece neyapacam ona karar veremedim yardımcı olacak arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum veya varsa bir ürünü pazarlamak isterim 05317481880

 20. merhaba arkadaşlar bursada yaşıyorum ve 2 senedir aquaponic tarım üzerinde deneyler yapıyorum aquaponic; balık besleyip balığın gübrelediği suda bitki yetiştirme sistemidir bu işi japonlar ve amerikanlar yapıyor hatta türkiyedeki birçok çiğköfte firması ispanyadan aquponic marul alıyor bu sistemde sadece ilk kuruluş maliyeti var ve ondan sonra hergün marul topladığınız bir marul fabrikanız oluyor niyemi marul çünkü marul bir ottur ve çiçeklenmeye gerek duymaz vede hem evimizde hemde gıda sektöründe en çok kullanılan sebzelerdendir benim tasarımım 6 metrekarelik platformlardan oluşuyor ve herbir platform 20 ot sazanıyla 40 günde 144 marul üretiyor 1 dönüme 140 platform sığıyor ve 20.000 marul üretim kapasitesi oluyor bunu 40a böldüğümüzde günlük 500 marul ekip 500 marul topluyoruz ve marul fiyatları halk pazarlarında 1tl ile 3tl arasında değişiyor yani sezonuna göre. bu sistemde bir araya getirilen platformlara direkler dikilerek üzeri sera naylonuyla rahatlıkla örtülüp dört mevsim üretim yapılabiliyor ve üretilen marul kesinlikle toprakla temas etmiyor kesinlikle gübre ilaç kullanımı gerektirmiyor yani çamursuz firesiz gdo’suz organik marul elde ediliyor ve buda pazardaki değerini ve talebini artırıyor sermayesi olup ne iş yapsam diye düşünen arkadaşlar proje tamamıyla bana ait fakat benimde sermayem yok ilk başta 40 50 bin arası kuruluş maliyeti var ve sonra her 40 günde 20.000 tl ile 60.000 tl arası cirosu var ve sadece %30 u masraflara yetiyor yani %70 kar marjı var ilgilenen arkadaşlar mail yoluyla ulaşabilirler alidonmez16@hotmail.com

 21. Elişi, örgü, tasarım ürünleri oya gibi ürünlerinizi satabileceğiniz yabancı bir site var. Yani bütün dünyaya ürünlerinizi satıyorsunuz. Hemde Türkiye fiyatının çok çok üstünde. Tavsiye ederim.
  http://etsy.me/1vmmb4d

 22. akaplan046

  İnternetten alışveriş yaparak yada sosyal medya ilede kazanabilirsiniz. Mesela teknosa.com dan bir alış yapacaksınız. Böyle onlarca site var. Ödediğinizin bir kısmı size ödenecek. Yada Bu siteyi paylaşımınızdan hesabınızı para eklenecek .Ben çok memnunum.
  https://netlioo.com/register/akaplan046
  Davetiyeyi paylaşıyorum. Ayrıca davetiyesiz üye olunmuyor.

 23. Sadece 600 tl gibi cüzi bir miktar ile e-ticaret işine girebilir 3-4 ay gibi bir sürede 3000-4000 leri bulan gelirler elde edebilirsiniz. Simdi bu mesajı okuyanlar inanmayabilir ama işin ciddiyetini en azından anlamaya calısmanızı tavsiye ederim. Kendi sitem http://www.herkesicinalisveris.com ornek olarak görmek isteyenler icin. Hicbir mali vergi yukumlulugu yoktur risk yoktur.
  Bilgi almak isteyenler
  muratulger42@hotmail.com adresinden bana ulasabilirler

 24. Arkadaşlar ben konyada cnc oparatörü olan yeğenimle beraber CNC ile fason iş yapmak istiyorum. bu konuda bana yardımcı olacakların fikirlerini bekliyorum.

 25. Sağlıklı kahve sektörü ile ilgili Türkiye çapında bayilikler verilecektir. Sermaye durumunuza göre kişisel bayiliklerde alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 0546 2066136 numaralı telefondan ulaşabilir veya rasimc_ist@hotmail.com adresine mesaj yollayabilirsiniz.

 26. merhaba,
  ersağ temizlik ve kozmetik ürünlerini kullanmak satışını yapmak istermisiniz sizde ersağ ailesine ücretsiz üye olabilir günlük 1 yada 2 saatlik çalışma ile güzel bir kariyer elde edebilirsiniz. ürünler bitkisel içerikli olup gönül rahatlığı ile kullanabilir satışını yapabilir sizde üyelerinizi oluşturarak yüksek kazanç elde edebilirsiz. iletişim:0 536 500 42 67

 27. slm arkadaşlar 25,000 tl param var bu parayı nasıl değerlendier bilirim normal bir iş aylık 1 bin veya 2bın gelırı olsun yeter .yardımcı olursanız sevınırım şimdıden teşekurler 0539 715 04 83

 28. Merhaba Arkadaşlar; ben çeşitli şekil ve kokularda butik sabun yapıyorum. nikah, kına gecesi, sünnetlerde hediye olarak dağılıyor genelde. ilgilenen olursa mailden bana ulaşabilirler. ytasiyan@hotmail.com

 29. 12 yıldır Turizmde çalıştım ve bu işten sıkıldım. Artık ya kendi işimi yapmak istiyorum ya da kariyerimi başka bir yönde değiştirmek istiyorum. Elimde bir miktar da sermaye var nasıl değerlendirmem gerektiğini de açıkçası bilmiyorum. Bana fikir verebilecek veya teklifte bulunmak isteyecek arkadaşları bekliyorum.

  Mail : lopistic@hotmail.com

 30. özellikle erkek arkadaşlar çevrenizde bulunan kahvehane ve çay ocaklarına pazarlamasını yapabileceğiniz uygun fiyata özel sektör çay ve pazarlamak isteyenlere şifalı kestane balı temin edebilirim. Kestane balı piyasada 100 -120 tl ye satılıyor ben 75 tl den birçok yerdeki arkadaşlara gönderiyorum ilgilenler mert431@hotmail.com dan ulaşabilir

 31. Merhaba Arkadaşlar,
  solucan gübresi üretim işini araştırmanızı tavsiye ederim.Bu işteki en güzel noktalardan biri sermayenizin kendi kendine devamlı çoğalmasıdır.Yani Solucanlar 1 yıl içinde uygun ortamda 100 kat çoğalabilirler.Size düşen başlangıçta minimum 50m2 beton zeminli kapalı bir alan,5-10bin adet solucan ve sığır gübresi.İşte tüm sermaye bu kadar.kapalı alanı temin ettiğinizi varsayıyorum geriye kalan 10 bin adet solucan alırsanız 2500 tl ödersiniz.Bir römork ortalama 4 ton sığır gübresi de 80 tl civarında.Sermayeyi daha da düşük tutup 5000 solucan hatta 1000 solucan ile de başlayabilirsiniz.solucanlar ile yapacağınız şey sıgır gübresini onlara yedirip kendi gübrelerini hasat ettikten sonra çuvallayıp satamaktır ki piyasada kilosu 3.5 tl ile 6 tl arasında olan solucan gübresi fiyatları devamlı yükselmektedir.Bu işi yaparken katı solucan gübresinden farklı olarak ticari gelir elde edebileceğiniz bir yön daha var o da solucan satışı.Satın aldıgınız solucanlar katlaya katlaya çoğalacağı için sermayenizde doğru orantılı olarak çoğalacaktır.Bu işin 3.bir gelir kapısı da katı gübreden sıvı solucan gübresi üretip satmaktır.Tüm bu bilgiler için beni arayabilirsiniz.Sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarım.Web sitemizi ziyaret ederek başlayabilirsiniz.(www.madrasol.com)

  Madra Tarım
  Fatih ARKAN
  0535 765 18 98 – 0236 715 51 00
  Manisa / Salihli
  http://www.madrasol.com

 32. zuleyha eraslan
  4 Ağustos 2014, 5:18 pm
  Oriflame’de kariyer yaparak yüksek miktarda para kazanmak için
  Oriflame’da yüksek kazanç sağlamak için arkadaşlarınızı, komşularınızı ve akrabalarınızı üye yaparak işe başlayabilirsiniz. İlk olarak satış yapacak ve üye yapacak bir takım kurmaya çalışın. Üye olup ürün almayan kişi size herhangi bir şey kazandırmayacaktır. Örneğin siz 5 kişiyi üye yaptınız diyelim. Üye yaptığınız kişilerde kendi üyelerini yaptığını varsayalım. O üyelerde kendi üyelerini yapabilir ve bu zincir oldukça büyüyebilir . Bu seviyeye gelmek için ekibinizle sıkı bir şekilde satış ve pazarlama faaliyeti yapmalı ve her üyenizle birebir ilgilenmelisiniz. Satışları arttıracak motivasyon teknikleri uygulayabilirsiniz.
  Bu halka bu şekilde ilerler. Üyeleriniz ve toplam siparişleriniz arttıkça kazancınızda aynı oranda artar. Aylık 5000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca üyeleriniz de yeni üyeler yapar ve en az 100BP’lik sipariş verirlerse bundan da yine prim alırsınız. Ek gelir elde etmek ya da kendi paranı kazanmak için hemen Oriflame Güzellik Danışmanı üyesi olabilir ve hem ürün sipariş vermeye hemde üye kaydı yapmaya başlayabilirsiniz.
  18 Yaşını doldurmuş olmanız ve bunu bir iş gibi görerek hevesle çalışma isteğinizin olması yeterlidir. Sizi satışlarınız için sürekli yönlendiriyor olacağız. Her türlü sorularınızı bize sorabilirsiniz. Biz size ve takımınıza rehberlik ediyor olacağız.
  Üye olduktan sonra Oriflame üyelik numaranızı ve şifrenizi size Oriflame tarafından gönderilecek, siz kendinizin ve üyelerinizin satış ve sipariş durumlarını internetten takip edebiliyor olacaksınız. Sizin yaptığınız üyelerin kaydı sizin kaydınızın altında görülecektir.
  Büyüme Çarkımız Şu Şekilde Devam Ediyor:
  Grubunuzla birlikte bu ay 1200 puan sipariş verdiniz % 9 performans ıskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız. Burada Takım Lideri Oluyorsunuz.
  Grubunuzla birlikte bu ay 2400 puan sipariş verdiniz % 12 performans ıskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız.
  Grubunuzla birlikte bu ay 4000 puan sipariş verdiniz % 15 performans ıskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız.
  Grubunuzla birlikte bu ay 6600 puan sipariş verdiniz % 18 performans ıskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız.
  Grubunuzla birlikte bu ay 10000 puan sipariş verdiniz % 21 performans ıskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız. Burada Üst Danışman Oluyorsunuz.
  Bir yıl içinde grubunuzla birlikte ardı ardına veya Aralıklarla 6 ay 10000 puan yaptığınızda Direktör unvanını alıyorsunuz ve 1000 dolarlık bir ödül alıyorsunuz. Artı % 21 lik performans ıskontosu. Artı % 30 luk satış karınız.
  Grubunuzun içinde size bağlı 2 tane direktör çıkarttığınız anda siz de Altın Direktör unvanını alıyorsunuz ve o ay 2000 dolar ödül alıyorsunuz. Artı performans ıskontonuz. Artı direktörlerinizden elde edeceğiniz bonus. Artı % 30 satış karınız.
  Sistemimizde unvanlar bu şekilde devam ediyor. Her unvan alışınızda alacağınız dolar ödülü katlamalı olarak devam ediyor.
  Sistemimizin en güzel yanlarından birisi de birinci dereceden bir yakınınıza Miras bırakabilmenizdir. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden kendimize üye yapabilmemizdir.
  Gelin bu sistemin içinde yer alın sizi büyütelim. Sizin ve ailenizin hayalleri gerçek olsun.
  0534 265 93 03

 33. Herkeze merhaba arkadaşlar ben ANKARA ‘dan Seyfullah, AHŞAP PARKE ve LAMİNAT PARKE işleri ile yapıyorum ve kendime ortak arıyorum bayan girişimçide olabilir 0544 878 69 57 hepinize teşekkürler.

 34. calışmadan zengin olmak hayaldir.kolay peynir fare kapanında bulunur..calışıp kazanacağım diyenlere ben calışkanım diyenlere yardımcı olurum..gelecek enerji sektöründe elektirği herkes kullanıyor ve kullanımı hergecen gün artıyor…elektirik sektöründe yerini almak isteynler arasın gerekli bilgileri vereyim sizde bu pzarda gec olmadan yerinizi alın..0531 775 91 58

 35. Merhaba Arkadaşlar,
  Öncelikle şunu aklınızdan çıkarmayın ek iş dahi yapacaksanız cebinizde 300-500 lira bütçeniz olacak. Kısa sürede zengin olmak diye bir gerçekte yok.
  Kendisine, Çevresine, İkili İlişkilerine Güvenen Arkadaşlarım var ise bana mail atsınlar. Bu mailin içeriğinde Yaşadığınız Şehir, Yaptığınız işiniz, Telefon Numaranız olsun. Ben Sizlere Dönüş yapacağım. Ve telefonda size nasıl bir iş olduğunu anlatacağım. Network vb. bir iş değil… Her zaman herkese sürekli gerekli olan ÖZETLE SİRKİLASYONU OLAN BİR İŞ BU… EMİN OLUN KAZANACAKSINIZ.
  sofracizade@gmail.com

 36. prefabrik ve celik bina ustasıyım
  kendi binanı kendiniz yapabilirsiniz yada prefabrik bina firması kurabilirsiniz
  bu iş icin egitim vermekteyim karlı ve gelecegi parlak bir iş 0532 718 23 26

 37. Gelin işlerinizi beraber geliştirelim tanıtımını beraber yapalım.Güven başlıca anahtarımız olsun sizlere bol kazançlar kalsın.Nokta Reklamcılık ve Dağıtım
  iletişim:0532 412 78 63

 38. Cilt bakımı ve kozmetik alanında kendi işini kurmak isteyen takım arkadaşları aranmaktadır.

  Kontenjanımız 5 kişi ile sınırlıdır.

  Bilgi almak ve randevu için : 0530 876 71 27

 39. Cilt bakımı ve kozmetik alanında kendi işini kurmak isteyen takım arkadaşları aranmaktadır.

  Kontenjanımız kişi ile sınırlıdır.

  Bilgi almak ve randevu için : 0530 876 71 27

 40. EVLENİYORUM WEB TV veGELİN WEB TV BAYİLİK VERİYOR…Evlilik hazırlığı yapan çiftlere bu süreçte yardımcı olmak için yayın hayatına başlayacak olan EVLENİYORUM WEB TV ve GELİN WEB TV her ilde bayilik verecektir.Detaylı bilgi için evleniyorum.web.tv@gmail.com

 41. EK GELİRE İHTİYACI OLANLAR İÇERİ. Kurduğumuz İnternet platformunu kullanarak Para Kazanın. Geleceğinizi hazırlayın
  Davet linki:http://goo.gl/8kgMCY
  Ön bilgi alabilirsiniz. MaaşALLAH dedirtecek
  İhtiyacı olanlara ulaşması için LÜTFEN paylaşın beğenin. Teşekkürler.
  Herkese uygun bir sistem, günde 1-2 saat bile yeter.

 42. Konya,karaman,aksarak ve niğde il ve ilçelerinde satış ve pazarlama temsilcisi arayan GIDA firmaları tel:05303910166

 43. konya,karaman,aksaray,nigde il ve ilçelerinde bölge satış temsilcisi ve pazarlama elamanı arayan GIDA firmalarıyla çalışmak istiyorum.tel:05303910166

 44. arkadaslar,imalatcilar,yeri urun buluscular yada bayiler,ben alanya da sizin bir subeniz,elamniniz,yada temsilciniz olabilirim ilginen arkadas olursa maill adresim ymikail42@yahoo.com goruselim .

 45. konya ve cevresinden ek is yapmak isteyenler yüzde 40 kazancla sizde yapabilirsiniz 0554 691 69 55

 46. GÜNDE 2 SAATİNİZİ AYIRARAK AYDA 2000TL. GELİR ELDE ETMEK İSTERMİSİNİZ. SADECE 150 TL SERMAYE GEREKMEKTEDİR…(bu iş tamamen keyifli bir satış işidir)
  NOT:(HER ESNAFIN İHTİYACI SATIŞI ÇOK BASİT BİR ÜRÜNÜ ADRESİNİZE KADAR YOLLUYORUZ…)

  DETAYLI BİLGİ İÇİN: ayhanmazi@hotmail.com

 47. Ücretsiz sigorta bayiliği, toplu sms bayiliği, dijitürk bayiliği, sabit hat taşıma bayiliği, elektrik satış bayiliği, otobüs bileti bayiliği veriyoruz.
  Bireysel ya da kurumsal olmanız fark etmez.
  Ayrıntılı bilgi için 0507 924 22 23

 48. selam arkadaşlar çifti 7 tl olan spor ayakkabı üretimi yapıyorum çok hızlı satan bir ürün facebook sayfamızdan umut terlik diye yazarak ürünleri görebilirsiniz rahatlıkla sataılceğiniz imalattan neredeyse bedava sıgaradan ucuz spor ayakkabılar sizleri beklıyor satışlar toptandır 0535 241 71 21 —-0533 415 23 97 https://www.facebook.com/umut.terlik1

 49. merhaba arkadaslar hiçbir ücret talep etmeden size para kazanmayı öneriyoruz. kaza sigorta danısmanlıgı ve tazmınat davalarına bakıyoruz sizden istedigimiz tek şey ETRAFINIZDA EŞ DOST AKRABALARINIZ 10 yıl içerisinde araba kazası yapmıs ölüm ve yaralanmalarla sonuçlanan kazaların tazmınat davalarını almamıza yardımcı olmanız. Kazaya gore 250 tl den baslayıp 1500 tl degısen ucretler le iş teklifi ediyoruz. Davalar 35 ila 40 gün içinde sonuçlanır hem yakınınıza yardımcı olmus olursunuz hemde sız para kazanmıs olursunuz TEL=05469089716

 50. Wep Katalogumuz http://www.aluminyummetalcanta.com Örnek Ürünleimiz

  Onlne Bilgi Hattı 0 212 531 70 58

  Özel Üretim Metal Çok Amaclı Çantalar

  Ölçüleri Ve İstediginiz Özellikleri Belirleyin

  Siparişlerinizi Üretelim

  Not : Dünyanın Her Yerine Şiparişleriniz

  Kargo İle Gönderilmektedir

  Örnek Ürünleimiz

  Onlne Bilgi Hattı 0 212 531 70 58

  Parekende Ve Toptan Satısımız Vardır

  Ürünlerimizi Magzanızda Yada Dükkanınızda Müsterilerinize Sunarak Sizde Ürünlerimizin Satısını Yapmak İstermisiniz

  Magza Tel 0 212 531 70 58

  Magza Fax 0 212 531 70 78

  Etkin Yetkili Fatih Kaya gsm O 53 431 72 02

  Not : Dünyanın Her Yerine Şiparişleriniz

  Kargo İle Gönderilmektedir

  Özel alüminyum profiller ile, istediğiniz ölçülerde şık, hafif ve dayanıklı Alüminyum Metal Çantalar üretiyoruz.

  Talep Ettiginiz Metal alüminyum çantalar Cok Amaclı Kullanılabılmektedir

  Örnek Olarak
  Wep Katalogumuz Örnek Ürünlerimiz

  Onlne Bilgi Hattı 0 212 531 70 58

  -El aletlerinin taşınması ve sergilenmesinde,

  Özel Elekronik Esyalarınızın Tasınmasında ,

  -Medikal malzemelerin taşınmasında,

  Degerli Esyalarınızın Taınmasında Muhafaza Edilmesinde Korunmasında ,

  -Seyehatler Esnasında Model uçak ve model otomobillerin taşınmasında,

  -Degerli Hassas elektronik eşya ve cihazların taşınmasında,
  Örnek Ürünleimiz

  Onlne Bilgi Hattı 0 212 531 70 58

  -Hastane Ve Medikal Malzemeleri Ve Optik ekipmanların taşınmasında,

  -Her türlü sanayi ürününün teşhir amacı ile sergilenmesinde,

  -Kozmetik Ve Makyaj Malzemelerin korunması ve taşınmasında,

  -Antıka Silahların Ve Av tüfeklerinin taşınması ve korunmasında kullanılabilir

  Magza Tel 0 212 531 70 58

  Magza Fax 0 212 531 70 78

  Etkin Yetkili Fatih Kaya gsm O 53 431 72 02

  Not : Dünyanın Her Yerine Şiparişleriniz

  Kargo İle Gönderilmektedir

 51. Merhaba,
  Ek iş yapmak veya kendi işini kurmak isteyenler ! Besin tamamlayıcıları ve kilo kontrol ürünleri konusunda 159 ülkede faaliyet gösteren, tüm ülkelerin ilgili bakanlıklarından onaylı ürünleriyle kalitesini ve güvenirliğini kanıtlamış firmanın temsilcisi olun. Eğitim desteğimizle risk almadan başarılı olun ve en güzel ürünlerle sağlıklı yaşayın. Tüm Türkiyede veya yurt dışındaki 159 ülkede kendi ekibinizi kurabilir,ürün satabilir veya şirketimiz bünyesinde açacağınız e-shop ile internetten de satış yapabilirsiniz. İlgilenenler ebrufd@gmail.com adresine mail atabilir.

 52. türkiyede çay içmeyen var mıdır.çay üretim ve satışı yapan bir şirket.1 demlikte 15 bardak çay 1 lira sloganıyla çay satışı yaparak gelir elde edecek bay ve bayan iş ortakları arıyor.bir kutuda 5 paket çay var.75 bardaklık kutu 5 liraya satılıyor.bir kutudan 1 lira gelir elde ediliyor.AYLIK 1000-1500 lira..caysancay@gmail.com
  http://www.demlemecay.com

 53. İzmir’de 500- 1.000 TL arasında ek gelir arayan ciddi kişiler arayabilir…

  Pasaport ofisimizde yapılacak olan iş tanıtım toplantımızda detaylar anlatılacaktır.

  0530 876 71 27

 54. bölgesel plasiyerlik !
  selam arkadaşlar.bahsedeceğim konu bölgesel plasiyerlik.Şöyle düşünün…üretim üssünüz-çalışma yeriniz istanbul veya ege..karadenizde veya güneydoğuda potansiyel olduğunu düşünüyorsunuz fakat oralara gidip gelmeyi ve pazarlama-tanıtım yapıp dönmeyi masraflar ve kısıtlı zamanınız yüzünden yapamıyorsunuz.Bu gibi durumlarda karadeniz (sinop-rize arası max.1 hafta) ve güneydoğu (şanlıurfa-şırnak arası max.6 gün) bölgelerinde sizlere hizmet vermeye ekip( araç-eleman) ile hazırım.eğer ilgiliyseniz lütfen lehatkamuran@yahoo.com adresine mail atınız.

 55. Iyi gunler Ben 4 yildir guney afrikada yasiyorum.artik burda kendim bir is kurmaya karar verdim.aklimda bir kac fikir var AMA yeni fikirler almak istiyorum. Eger sizlerin yeni fikirleriniz veya birlikte birseyler yapalim diyorsaniz lutfen benimle iletisime gecin.guzel seyler basarabilmek icin..
  Mail adresim : ayten_052@hotmail.com

 56. Selam
  Ben de hakiki yünden yapılmış yün yatak , yorgan ve yastık var..Annem tarafından çeyiz olarak yapılmış..Hiç kullanılmadı ama balya halinde yığılı durduğu için kullanılmış gibi görünebilir. Bunları satmak istiyorum..ya da bunlardan yün olarak faydalanıp neler yapabilirim fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim..İstanbuldayım.. mail.:

 57. SAHTE PARA KONTROL KALEMİ ve
  TÜKENMEZ KALEM ÖZELLİĞİ OLAN YENİ ÜRÜN..

  KURBAN PAZARLARINDA ÇOK SATAN ÜRÜN

  KALEMİN BİR UCU SAHTE PARA KONTROL KALEMİ DİĞER UCU TÜKENMEZ KALEM
  AYNI KALEMLE HEM PARANIZIN SAHTE OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDİN AYNI ZAMANDA TÜKENMEZ KALEM OLARAK KULLANIN.
  TL EURO, Amerikan Doları ve diğer 140 ülke parasının sahtesini ayırmakda Çabuk ve Ekonomik Çözüm.
  Teknolojisinin son ürünü olan Sahte Para Ayırma Kalemi’nin kullanılması son derece basittir. Kalemin içindeki özel mürekkep paranın
  hakiki veya şüpheli olduğunu hemen belirler.

  Yabancı veya Türk Lirasının herhangi bir yerine kısa bir çizgi çektiğinizde onun gerçek veya sahte olduğunu ayırır.

  Paranın üzerine çektiğiniz çizgi belli belirsiz AÇIK SARI RENK ise o para GERÇEKTİR.Bir kaç saniye sonra uçarak yada parmağınızla sildiğinizde yok olur.
  Eğer paranın üzerine çektiğiniz çizgi açık sarıdan 2 saniye sonra KOYU SİYAH renge dönüşürse DİKKAT..! PARANIZ SAHTEDİR.
  Bu SİYAH çizgi sahte para üzerinde devamlı kalır hiç bir şekilde silinmez.
  Çok yaratıcı bir buluş olan bu kalem sayesinde sahte para dolaşımı çok zorlaşacakır. Böylece yalnız bir gün içinde yapılan trilyonlarca liralık para değişimlerinde, Sahte Para Ayırma Kalemi’ni kullanan kişiler, kalpazanlık yoluyla büyük para kaybedilmesinin ve kalpazanların zengin olmasının önüne geçecektir.

  Sahte Para Ayırma Kalemi (The Fake Money Detector Pen) tüm Amerikan Dolarları, TL,ve EURO ile birlikte 140 dan fazla ülkenin parasının ayırma işleminde etkilidir.
  %100 ORJİNAL %100 TAM DOLU %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ..
  İTHALATINI yaptığımız
  Sahte Para Kontrol Kalemi + Tükenmez Kalem
  Toptan satış fiyatı 2 tl perakende satış fiyatı seyyar
  tezgahlarda 5 tl dükkanlarda 10 tl den satılıyor.
  Toptan 2 tl den alınan kalemin perakende 5 tl ye
  satılması ile kazanılan 3 tl %150 kar marjı
  Sahte Para Kontrol Kalemi nakit para ile satış yapan
  esnafların tercih ettiği bir ürün.
  1 Koli 100 Adettir.
  Siyah ve Mavi renk
  %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ…
  İTHALATTAN TOPTAN SATIŞ

  Kaan Soysal

  İSTANBUL TOPTAN SATIŞ MERKEZİ
  Yetkili Kişi: Kaan Soysal
  Telefon numarası:+90 (0535) 9459282

 58. dünya üzerinde her geçen gün büyüyen bir pazar olan wellness (sağlıklı yaşam) sektöründe almış olduğu kalite belgeleri ve sertifikaları ile ürünlerinin kalitesini kanıtlamış 160 ülkede yılda 3 milyar dolar ciro yapıp bu cirosunun %70 ini biz distribütörlerine dağıtan dünyanın en çok kazandıran network firmasının bir üyesi olmak istermisiniz eğer cevabınız evet ise ve ben aktif çalışmaktan korkmam diyorsanız detaylarını öğrenmek için nev34@mynet.com
  NOT:network ciddi bir iştir ve dünya üzerinde ciddi hiçbir iş çalışmadan kazandırmaz oturduğunuz yerden çalışın,yattığınız yerden çalışın vb gibi söylemlere inanmayınız

 59. YURT DIŞI PROJE KREDİSİ

  Proje Finansmanı genel anlamı ile, hayata geçirilmek istenen bir yatırım projesi için ihtiyaç duyulan fonun tedariği anlamına gelmektedir. Kullanılacak olan bu finansmanın, uzun vadeli, ödemesiz dönemli, uygun maaliyetli olması ve uluslararası bir fon kuruluşu vasıtası ile organize edilmesi gerekmektedir. Türkiye’deki en büyük sorun, doğru finansman kaynaklarının bulunamaması sorunudur.

  KİMLER FAYDALANABİLİR ?

  Projesi güçlü her şirket bu üründen faydalanabilir.

  FAYDALARI

  Finansman ve maliyet projenin gelecekteki nakit akımlarına göre değerlendirilir. Şirketlere birden fazla projeye yatırım yaparak riski dağıtma, bir anlamda risk yönetimi yapma imkanı verir. Ayrıca bilanço dışı hesap tutma, borçlanma ve vergi kolaylıkları sağladığı gibi hissedarların gelirlerinin artmasına da imkan tanır.

  KRİTERLER

  • Profesyonel bir fizibilite raporunun hazırlanmış olması,
  • Talep Edilen Tutar üzerinden Teminat Mektubu Alınması
  a- Devlet Bankasından alınırsa %10
  b- Özel Bankadan alınırsa %20
  • Kredi talebinin en az 10.000.000 EURO olması gerekmektedir.

  FİNANSMAN KONULARI
  • Alternatif Enerji Projeleri,
  • Ofis ve/veya Konut Projeleri,
  • AVM Yatırımı Projeleri,
  • Sağlık Yatırımı Projeleri,
  • Turizm Yatırımı Projeleri,
  • Tekno Park / Serbest Bölge Teşvik Yatırımı,
  • Sosyal Projeler (Okul, Hastane,Yurt, Huzurevi)

  SÜREÇ
  • Proje finansmanı talebinde bulunan şirket ile ön bir görüşme gerçekleşir.
  • Gizlilik sözleşmesinin imzalanması ile birlikte fizibilite ve banka dokümanları talep edilir.
  • Tarafımızca yapılan analizler sonrasında 7 iş günü içerisinde ön bir çalışma yapılır.
  • Kredi talebinin uygun görülmesi durumunda şirket ile sözleşme imzalanır.
  • Şirket ihtiyacına özel yol haritası ile birlikte başvuru dosyası hazırlanır ve işlem başlatılır.
  • Projenin onaylanması yaklaşık olarak 20 iş günüdür.
  • Projenin onaylanmasından sonra Banka-Finans Kuruluşu ile Kredi sözleşmesi imzalanır ve Projenin diğer aşamalarına geçilir.Kredinin Müşteriye verilmesi Kredinin onayına müteakip yaklaşık 2 Ay içerisinde olmaktadır.Kredi süreci başvuru anından itibaren yaklaşık 75 gün sürmektedir.
  Proje Finansmanı, bir yatırım projesinin; projeyi gerçekleştirecek ortakların kredibilitesi, üretilecek ürünün /verilecek hizmetin ait olduğu sektörde beklenen gelişmeler, üretilecek ürünün/verilecek hizmetin alıcıları, üretim / hizmet tesisini fiziki olarak tamamlamayı taahhüt eden firmanın referansları, hukuki çerçeve gibi unsurlar dikkate alınarak proje analizinin yapılması ve projenin tamamlanması için gerekli orta-uzun vadeli finansmanın sağlanmasıdır. Proje finansmanı bir şirketin genel kredi ihtiyacına değil, bu şirkete ait bir yatırım projesinden doğacak nakit akımlarına odaklanan bir finansman metodudur. Başarılı bir Proje Finansmanı düzenlemesinde girişimcilere göreceli az miktarda bir teminat yükü düşerken, kreditörler farklı mali araçlarla sağlanan garantiler sayesinde risklerini azaltabilmektedirler.

  PROJE FİNANSMANI NEDİR ?

  • Eksik sermaye ihtiyacının, şirketin bilançolarını şişirmeden maksimum oranda giderilmesidir.
  • Genellikle tek bir varlığın, gelir kaynağının ya da projenin finansmanıdır.
  • Finansman karşılığında projenin gelirlerinin ya da varlığın teminatı söz konusudur.
  • Sınırlı yada sıfır şirket desteği verilerek yapılmış, sözleşmelere bağlı ve piyasanın talebi olan basit yapıları içeren projelerdir.
  Ağırlıklı olarak faaliyet gösterdiğimiz ‘Proje Finansmanı’ çalışmalarımıza örnek gösterecek olursak: Kamu Proje Finansmanı, Kamu-Özel Sektör Proje Finansmanı, Enerji Proje finansmanı, Hastane Proje Finansmanı ya da Sağlık Proje Finansmanı, Gayrimenkul Proje Finansmanı, Turizm Proje Finansmanı olarak sıralanabilir.
  *Belirlenecek vade, kredi türü, faiz oranı ve masraflar finansman talebinde bulunan şirketin kredibilitesine, pozisyonuna ve projenin özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

  KREDİ BAŞVURUSU İÇİN OLMAZSA OLMAZLAR NELERDİR?

  1. Kredi başvurusu için ihtiyaç duyulan minimum tutar 10.000.000 Euro olmalıdır. (Üst limit sınırı yoktur.)
  2. Başvurulacak tutara bağlı olarak değişen Teminat Mektubunun Temin edilmesi.
  a. Teminat Mektubu Devlet Bankasından Alınırsa Tutarın %10 ’u
  b. Teminat Mektubu Özel Bankadan Alınırsa Tutarın %20 ’si
  3. Detaylı Projenin Hazırlanması (Kredi Başvurusunda bulunulan Projenin Detayı) Proje Türkçe-İngilizce Veya Türkçe-Fransızca olarak hazırlanacaktır.

  *Yukarıda belirtilen kriterleri sağlama kapasitesi olmayan Firmaların başvuruları yapılmaz.

  GSM: 0532 564 32 15

 60. SERMAYESİZ İŞ ORTAKLARI ARANIYOR
  EV HANIMLARI ÖĞRENCİLER EK İŞ ARAYANLAR SIFIR SERMAYE İLE KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYEN LİDER RUHLU GİRİŞİMCİLER BİZİM İŞİMİZ PAZARLAMA VE SATIŞ DEĞİL BİZ SADECE PAZAR OLUŞTURURUZ SONRASINDA ZATEN HERKESİN KULLANDIĞI BİR HİZMET SUNUYORUZ BİR TURKNET İŞTİRAKİ OLAN TELEKOM NET ALT BAYİLİĞİNİ TAMAMEN ÜCRETSİZ OLARAK ALIP KİŞİ VE KURULUŞLARA SABİT TELEFON HATLARI İÇİN %30 DAN FAZLA İNDİRİM VE HERYÖNE (MİLLETLER ARASI DAHİL ) DAHA FAZLA BEDAVA DAKİKALAR VEREREK PARTTİME VEYA FULLTİME PİRİM İLE ÇALIŞIP EK GELİR VEYA PASİF GELİR SAHİBİ OLMAK İSTEYEN KİŞİLER FIRSATI KAÇIRMASIN BU ÜCRETSİZ BAYİLİKLE ZAMAN İÇERSİNDE ÇOK DAHA FARKLI BAYİLİKLEREDE ÜCRETSİZ SAHİP OLABİLECEKSİNİZ .BAYİLİKLERİMİZ SINIRLIDIR ZAMAN SİZİN ALEYHİNİZE ÇALIŞIYOR TURKNET ÇÖZÜM ORTAĞI TELEKOM NET ALT BAYİSİ HAYDAR KURNAZ 05079561383 05377809549

 61. selam,

  bana benlen calışa bilen güneş enerjisinden anlayan birini arıyorum.
  gerekli detayları size sonra aktarırım.
  tel:0544 525 5152

 62. her evde her cepte her kesime hitam etmeli yaptığınız iş ve benim işim cep tlf nu sektörü anlamak ve bilmek şart batmak kaçınılmaz olur ama şuda varki her evde her cepte mevcut ve ihtiyaç geleceği sonsuz bitmiyen bir ürün ve bakınız birgün gelcek sokak arası tlf kalmıycak işinin ehli sahip çıkanlar olcak en güzeli aslında varsa bir işiniz onu geliştirip en iyisini yapmanız yeni fikirler ve girişimcilik güzeldir ama risktir ve bu riski satın almak çok zordur batmakta vardır ben bu sektöre sıfırdan geldim en uç kısımdan sokaklarda tlf satarak ve şuan mersin bölgesinde sayılı bayilerdenim türkiye derecelerim oldu işimi seviyorum ve aklımda bir fikir var isteyen arasın paylaşayım kısa bir tiyo vereyim sadece bayanlara özel bir cep tlf mazası açmak süper ve bir ilk i yapmış olursunuz bayanlar ayrıcalığı farkı sever ve hissettirmelisiniz onlara kendinize iyi davranın elinizdeki işe sahip çıkın irt :5398400000

 63. slm ben halı saha imalatcısıyım yuksek kar cok rahat bi iş merkese yakın 2000.m2arsası olan ortak arıyorum batman mardin siirt van dıyarbakır urfa bu iller den ortak arıyorum imalatını kendım yapacağım 0535 411 64 48 0544 253 00 72

 64. telefon faturaları , internet faturalarını kullanıcılar hizmeti almak için öderken siz kazanç sağlayın , her konuda ekip desteği verilerek sizlerede kazanç sağlamak konusunda hiç bir tereddüdü olmayan mükemmel bir ekiple yarınınızı garanti altına alacak ve miras bırakabileceğiniz harika bir kazanç a ulaşmak isterseniz 0542 785 79 22 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz

 65. fatih
  25,000 liram var ama bu sermayeyle ne yapacagima karar veremedim kar marji yuksek bir isi mersin,tarsus ve adana bolgesinde yapmak istiyorum
  herturlu fikre ve dursut samimi guveniler ortakliga acigim

  fatihtoprak432@hotmail.com

  saygilar

 66. GİZLİ MÜŞTERİ ARANMAKTADIR…

  “Gizli Müşteri” çalışmaları, müşteri gözü ile, karşılaşılan hizmet mekânının ve hizmet veren personelin, müşteriye sunduğu hizmet kalitesini ölçmek amaçlı yapılan çalışmalardır.
  Bu amaçla değişik sektörlerde yürüttüğümüz Gizli Müşteri Projelerimizde marka mağazalarını, şubelerini,bayilerini önceden eğitimi alınan kriterlere göre, müşteri gözüyle objektif olarak değerlendirecek gizli müşteriler arıyoruz.

  SADECE ONLİNE BAŞVURULAR DİKKATE ALINACAKTIR…

  Aranan Nitelikler :

  • 18-55 Yaş Aralığında
  • Bayan-Bay
  • Objektif
  • Detaycı
  • Proaktif
  • Kuvvetli Hafızaya Sahip
  • Bilgisayar Ve İnternet Kullanımına Hakim
  • Alışveriş Yapmayı Seven Gizli Müşteriler Arıyoruz…

  NOT: Telefonla gelen başvurular kabul edilmeyecektir. Lütfen online başvuru yapınız.

  ONLINE BAŞVURU BİLGİ VE LİNKİ :

  https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHpRN0xuZWVwcllrT0lDTUVUR2VEX0E6MA
  SAHA ÇALIŞMA MERKEZİ BAŞVURU FORMU
  docs.google.com

 67. MERHABALAR ARKADAŞLAR
  BENDE KEN BAĞIMDA KENDİ YÖREMDE YETİŞEN ORGANİK TOKSİNSİZ FINDIK SATIYORUM. HAKİKİ GİRESUN YAĞLI FINDIĞI. SİZLERDE DÜŞÜNÜRSENİZ SİZLERE GÖNDEREBİLİRİM. KARGO İLE İKİ GÜN İÇİNDE ADRESİNİZE TESLİM EDERİM. BUNUN YANISIRA ÇOK UYGUN FİYATA KAVRULMUŞ FINDIK EXTRA OLARAK SİZLERE YİNE ADRES TESLİMİ GÖNDEREBİLİRİM. SİZLERDE BU ÜRÜNÜ 100 GR. OLARAK POŞETLEYEBİLİRSİNİZ BÜFELERE SATABİLİRSİNİZ. İŞ YERLERİNE İNSANLARIN KALABALIK OLDUĞU YERLERDE OTOGARLAR DA İNSANLARIN YOĞUN KALABALIK GEÇİŞ YAPTIĞI YERLERDE SATABİLİRSİNİZ. İNANIN MARKETLERDE VEYA KURU YEMİŞSATILAN YERLERDE FİYATLAR 20 TL. İLE 22 TL ARASINDA SİZİN EN AZ % 40 GİBİ KARINIZ OLACAK. FARKINIZ DA ŞU OLACAK O STOKLARDAN SATACAK SİZLERDE TAZE KAVRULMUŞ OLARAKTAN SATACAKSINIZ. FARK BU. DÜŞÜNEN VARSA BAĞLANTI KURABİLİRİZ. VEYA BİLGİ ALAMAK İSTEYEN VARSA ARASIN MUTLAKA FİYATLAR KONUSUNDA VE ÜRÜNLER HAKKINDA SİZLERE AÇIK VE NET BİR ŞEKİLDE BİLGİ VEREYİM. İLETİŞİM TEL : 0535 459 36 08

 68. selam bende kuaför malzemeleri toptan alıp satmak ( aracımla ) istiyorum bu tip işlerin vergi boyutu hakkında bilgi verecek arkadaşların yorumuna yol göstermelerine ihtiyacım var fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim

 69. EV HANIMLARINA EK İŞ İMKANI,

  "HER ODAYA BİR SİNEKLİK GEREK" SLOGANI İLE;

  DÜNYANIN EN UCUZ VE KULLANIŞLI SİNEKLİĞİNİ SONUNDA ÜRETTİK. PATENT ALDIK.
  MONTAJ – SATICI EV HANIMLARI VASITASIYLA ÜRÜNÜMÜZÜ TANITIP MONTAJINI YAPARAK SATACAK GİRİŞİMCİLER ARIYORUZ.MONTAJ İÇİN SADECE MAKAS KULLANILIYOR.12 YAŞINDA BİR ÇOCUK BİLE MONTAJ YAPAR.ÇOK KOLAY.ÜRÜNÜ GÖRDÜĞÜNÜZDE GÖZLERİNİZE İNANAMIYACAKSINIZ.ÜRÜN KUTU İÇERİSİNDE SATIŞA SUNULDU.
  İRTİBAT TEL 0544 511 23 19. LÜTFEN ÇAĞRI BIRAKIN.BİZ SİZİ ARAYALIM.BİLGİLENDİRELİM.

 70. SLM ARKADAŞLAR. BENDE MUĞLA FETHİYEDE HAVUZ KİMYASALLARI.SATIYORUM.TABİKİ DREK OLARAK FABRİKADAN.ALIP SATIYORUM.MÜŞTERİLERİMİN.ÇOĞUNLUĞU YABANCI.BİRDE ÇOK GÜZEL BİR ÜRÜNÜM VAR NANO BOYUTTA YAPILDI BÜTÜN BAKANLIK İZİNLERİ HEPSİ VAR KLOR TÜKETİMİNİ.AZALTIYOR .YOSUN ÖNLEYİCİ.ÇÖKTÜRÜCÜ.HİÇ KULLANMIYORSUN.BU ÜRÜNE NASIL BİR REKLAM YAPABİLİRİM.TANITICI REKLAM.ÇANTA FALAN DÜŞÜNDÜM.SİZLERİN FİKİRLERİNİ BEKLİYORUM
  TEL
  05335735952
  5493766683
  MAİL..ipekkimyaali@hotmail.com

 71. Ben antik uzakdoğu ahşap el sanatları ve hediyelik eşya satıyorum ve her yere çok rahat bir şekilde satabilirim bu işin pazarlamasını yapmak isteyenler arasın lütfen 0541 466 61 79

 72. slm. arkadaşlar önümüzde seçim dönemi var. mitimglerde vb. seçim alanlarında ne işler yapılabilir. fikirlerinizi bekliyorum.

 73. Ben Ukrayna da yasiyorum.Buradakilerin cikolataya duskunlukleri gozonune alinirsa ilginc bir fikir.Cikolata isi icin biraz daha bilgi nasil edinebilirim.Yapmak icin gerekli ekipmanlari nereden temin edebilirim.Anlattiginiz tarzda kendimiz yapmak istesek bunu nasil yapacagimizi gosteren bir gorsel bulabilirmiyiz?Saygilar

 74. her iş kazndırr ama size sunacağm iş yüzde 40 bırakcak imalatını yaptğmz bayan eşofman altları 3.5tlden toptan satış fiytmzdr bunu pazarda dökme mal olarak satsanz yada sattırsanız 5 tlden mal daynmaz ayrntılı grşmk istynlr gsm 05437486326

 75. Hakikaten "Light Döner" nasıl bir şey aceba?
  Sanırm yağı az,yeşilliği bol olmalı?

 76. Merhaba,

  Konsept ve proje danışmanlığı kapsamında, küçük ve orta ölçekli YİYECEK-İÇECEK hizmet ve satış noktaları hayata geçirilmektedir.

  Eğer, yüksek bedeller ödeyerek franchising almak yerine franchising'in tüm avantajlarından yararlanarak kendi markanızla çıkış yapmak ve de bunu uygun bütçelerle gerçekleştirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek irtibat kurabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  SO Yiyecek İçecek Hizmetleri ve Danışmanlık

  Yetkili Kişi: Özge Aras
  Telefon: 0535 3076878
  Adres: Airport AVM, 3. Kat No:31 Bakırköy, İstanbul, Türkiye

  http://tr.gravatar.com/sofnb

 77. GÜZEL FİKİRLER
  AMA BENİM PATENTLİ BİR BULUŞUM VAR VE ONU DAHA YAYGIN SATMAK İSTİYORUM BENİM BULUŞUM KOLAY FRENCH MANİKÜR SADECE 1 DAKİKADA KENDİ FRENCH MANİKÜRÜĞNÜZÜ YAPABİLİYORSUNUZ
  ÜRÜN EASY FRENCH KOLAY FRENCH SÜNGERİ ADI İLE SATILIYOR
  EGER SİZDE ÇEVRENİZE MÜŞTERİLERİNİZE ARKADAŞLARINIZA BU ÜRÜNÜ SATMAK VE BAYİLİK ALMAK İSTERSENİZ BANA ULAŞIN
  0538 793 84 63

 78. Ben hediyelik eşya olarak şu an masa üzeri kalemlikler ve bu kalemliklere kabartma süsler yapıyorum isteğe göre her türlü resmi işliyorum şu an Fenerbahçe spor klubünün amblemli kalemliğini yaptım eskitme boya ile süper bir görünüm aldı kalemlik isteyenlere çok uygun fiyattan bu kalemliğin istenirse basit kalıbını isteyene kendisini verebilirim resimlerini görmek isteyen arkadaşlar bana aşağıdaki tel den ve mailden ulaşabilir.
  Tel:05424700485
  Mail: seramikkolye@hotmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here