Amway serbest girişimciliği

762

Amway iş fırsatı

Doğrudan Satış dünya çapında 100 milyar A.B.D. $ tutarında bir sektördür. Amway dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biridir ve bütün yerkürede bölgesel ve ulusal doğrudan satış derneklerinin önemli ve aktif bir üyesidir.

Amway
Amway

Amway bütün dünyada milyonlarca insana arzularını gerçekleştirme fırsatı verdi. Kurulduğu 1959 yılından bugüne kadar Amway 22 milyar A.B.D. $ prim ödedi. Amway dünya çapında 80 ülke ve bölgede, 3 milyonu aşkın SG aracılığı ile 6.4 milyar dolar (2005 mali yılı) ciro gerçekleştirdi. Amway Avrupa’da 26 ülkede faaliyettedir.

Amway’in ilk ürünü L.O.C. Çok Amaçlı Temizleyici, konsantre biyolojik olarak çözünebilen bir temizleyici ve diğer konsantre Amway ürünlerinin öncüsü olmuştur.  NUTRIWAY markası ilk pazarlanan multivitamin/multimineral beslenme destek ürünleri arasındadır.

Amway Şirket Sorumluluğunu Ciddiye Alan Bir Şirket!
Amway ve UNICEF
Amway’in hedefi bütün dünyada çocuklara yardım etmektir. Bu nedenle 26 Avrupa Amway bağlı kuruluşu 2001 yılından bu yana Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu UNICEF’i desteklemektedir.

Amway Fırsatının avantajları

  • İyi düzenlenmiş iş planı
  • İşinizin nasıl gelişeceğini siz kontrol edersiniz
  • Esneklik – ya ek bir gelir veya tam zamanlı bir iş sahibi olun
  • Üstün kalite ürünler
  • % 100 tatmin garantisi
  • Düşük maliyet, düşük başlangıç riski
  • Stok tutma mecburiyeti yoktur
  • Asgari ürün satın alma mecburiyeti yoktur
  • İşleyen Bir Plan
  • Amway Satış ve Pazarlama Planı, Müşterilere ürün ve hizmetlerin doğrudan satışı ile işinizi büyütmek amacıyla yeni SG’lerin sponsorluğunu yapmak arasında bir denge kurulmasına dayanmaktadır.

Dükkanların ve mağazaların nasıl para kazandığını herkes bilir : Ürünleri toptan fiyatına satın alır ve daha yüksek bir fiyata satarlar. Bu fiyat farkı, veya kar marjı onların kazancıdır. Bizim ürünlerimizde de durum farklı değildir. Perakende sattığınız her ürün üzerinden kar marjı kadar kazanç sağlarsınız. Fakat Amway’de kazanç bununla sınırlı değildir.

 Amway Serbest Girişimciler üç şekilde gelir elde edebilirler:

1. Perakende satışlardan kar : Pek çok Amway ürünü için SG’nin ödediği fiyat, ürünü önerilen perakende satış fiyatından sattığı takdirde ona % 30 civarında bir kar marjı sağlar. Elbette her perakendeci gibi, eğer isterseniz ürünü istediğiniz kar marjı ile satmakta özgürsünüz.

2. Kişisel Puanlardan Performans Primi: Amway SG’leri müşterilere yapılan satış hacmine dayanan primlerle ödüllendirir.

3. Grup Puanlarından Performans Primi: SG’ler, kendilerinin AMWAY’e tanıştırdığı veya sponsor ettiği diğer SG’lerin yaptığı satış hacmine dayanan ek primlerle de ödüllendirilebilirler. Bu ek primlerin ödenmesi gruplara veya ‘alt sıra gruplarına’ ödenen primleri etkilemez.

Not: Bir SG’nin işi büyüdükçe ek primler ve teşvik ödülleri verilebilir

İşinizi Dengede Tutun
Parasal ödüller Amway iş fırsatı ile sunulan avantajların yalnız bir bölümüdür. Bir SG daha başarılı oldukça daha yüksek başarı düzeylerinde ödüllendirilir. Bunlar arasında harikulade uluslararası yerlerde motivasyon amaçlı iş etkinlikleri ve seminerler de vardır. Plan bir kişiyi sadece başkalarını kaydettiği için ödüllendirmez – başarılı bir Amway işi ürün satışı ile aynı şeyi yapacak diğer insanlara sponsorluk yapmak arasında bir denge kurularak gerçekleştirilebilir.

 Nasıl Amway Serbest Girişimcisi olabilirsiniz?

Amway işine başlamak basittir. Yapmanız gereken şeyler şundan ibarettir:

 1. Halen faal olan bir SG’den size sponsor olmasını istemek. Halen tanıdığınız bir SG varsa lütfen yardım etmesi için onunla temas kurun. Eğer tanıdığınız bir SG yoksa lütfen bu bağlantıyı takip ederek sizinle ilgili irtibat bilgilerini bırakın.
 2. Sponsorunuzla birlikte Amway İş Politikalarına uymayı taahhüt ettiğiniz sözleşmeyi doldurun ve imzalayın.
 3. İçinde işinize başlamak için ihtiyacınız olacak işin kurulması ve Amway ürünlerinin satılması konusundaki tüm bilgileri içeren bir Başlangıç Seti satın alın.

Yolun her adımında bizimle irtibattasınız ve destekleniyorsunuz
Bizim için temel bir öncelik Amway işlerini geliştirirken bütün SG’lere destek sağlamaktır. İşinizi geliştirirken bunun her aşamasında size yardım edecek çok çeşitli eğitim ve iş kurma materyalleri sunuyoruz. Bunlar Amway İşinizi başlatacak Başlangıç Setinden başlayarak tüm ana ürün gruplarımızı içeren kapsamlı ve yaygın eğitime kadar uzanmaktadır. İlk sponsorunuz da size eğitim ve destek vermek zorundadır.

Yani bağımsız olacaksınız – fakat asla yalnız kalmayacaksınız!

Amway Seçim Esnekliği
Eğer bu işin size göre olmadığına karar verirseniz 90 gün içinde herhangi bir nedenle Amway Başlangıç Setini iade edebilir ve tüm bedelini geri alabilirsiniz.  SG olmak için veya SG olarak kalmak için zorunlu veya minimum ürün satın alma zorunluluğu yoktur. Satılabilecek durumdaki tüm ürünler bütün bedeli geri alınmak üzere iade edilebilir.
Amway üyeliği, Amway ürünleri,

223 YORUMLAR

 1. Merhaba; İster kendi ihtiyaçlarınızı daha ucuza alın, ister satın para kazanın. İsterseniz birlikte iş organizasyonu kuralım. Karar sizin ne isterseniz. Sağlığa, doğaya dost ürünleri kullanarak fark yaratmak için linkteki formu doldurabilir ya da amway.com.tr sitesinde kayıt olurken sponsor numarası kısmına numaramı yazabilirsiniz.

  UYE OLMAK UCRETSİZ VE AYLİK SİPARİS KOTA ZORUNLULUĞU. BASLANGİC PAKETİ VS. YOKTUR

  http://www.amway.com.tr/user/sametgenc/invite=yes

  SPONSOR NO: 3520191

 2. Giriş üyelik ücreti yok dogal kimyasalı olmayan ürünler kapınıza gelsin kendin kullan tavsiye et para kazan ev hanımların ek gelir hiçbir işe para yatirmadan giremezsiniz ama burda fırsat kapınıza geliyor ücret ödemeden iş sahibi ol irtibat için msj atabilisiniz

 3. Doğal uygun ürünler kimyasal olmayan urunleri kendin kullan tavsiye et para kazan ev hanımların ek gelir üyelik giriş ücreti yok hiçbir işe para yatirmadan giremezsiniz ama burda fırsat ayağınıza geliyor

 4. Merhaba; İster kendi ihtiyaçlarınızı daha ucuza alın, ister satın para kazanın. İsterseniz birlikte iş organizasyonu kuralım. Karar sizin ne isterseniz. Sağlığa, doğaya dost ürünleri kullanarak fark yaratmak için linkteki formu doldurabilir ya da amway.com.tr sitesinde kayıt olurken sponsor numarası kısmına numaramı yazabilirsiniz.

  UYE OLMAK UCRETSİZ VE AYLİK SİPARİS KOTA ZORUNLULUĞU. BASLANGİC PAKETİ VS. YOKTUR

  http://www.amway.com.tr/user/saadet_kaya7/invite=yes

  SPONSOR NO: 1543589

 5. Amway ürünlerini önce kendim kullanmaya başladım. Ve aldığım sonuclara göre dedim ki çevremdeki insanları da mutlaka Amway ile tanistirmaliyim. Hepsi birbirinden mükemmel ürünler… kesinlikle tavsiye ederim. Benimle beraber çalışmak isteyen arkadaşlar detaylı bilgi için Whatsapp 05552874974 ten bana ulaşabilirsiniz. Üyelik ücretsizdir. Bu muhteşem ürünlerle bir an önce tanısın ve siz de kendi işinizin patronu olun. Pişman olmayacaksiniz.

 6. merhaba.bende anway ürünleriniyle yeni tanıştım.sadece ürünleri kullanmak için kayıt oldum ancak iş planını sevdim.kısa sürede %6 seviyesine geldim.sponsorum takımım çok aktif.bizimle bir takım olmak isterseniz asg numaram 880728. mail adresim karagulum32@hotmail.com

 7. Sadece bu işe 50 eor başlıyosunuz yılda 20 müşternize satıs yaparak ayda 990 lira ek gelir elde edebilirsiniz.bu anyway degıl direk marketing benim kendi şirketim yuzde 45 kar sizin 05468178484 lütfen mesaj yazın

 8. merhaba .
  amway işinde yaklaşık 1 yıldır uğraşmaktayım fazla ilgilenmeme ve çaba göstermeden aylık %9 dilime ulaşmaktayım tavsiyem şudur ki denemek şu anda bedava hiçbir para harcamadan sermaye yatırmadan iş sahibi olabilirsiniz …
  asg:2748035
  5356456207

 9. SAĞLIKLI ÜRÜN KULLANMAK , ÇEVREYİ KORUMAK ,KALİTEYİ UCUZA ALMAK VE PARA KAZANMAK ,DAHASI GELİRİNİZİ ÇOCUKLARINIZA MİRAS BIRAKMAK İSTERSENİZ ADRES DÜNYA DEVİ LİDER FİRMA AMWAY BU KONUDA BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ ARZU VE FERHAT KÜÇÜKDEMİR 05055409553&05055409523 ferhat.025@hotmail.com tecrübe ve bilgi birikimimizle size yardımcı olalım

 10. Merhabalar ben ersağ ürünleri satıyorum ve kullanıyorum. Buradan amway satmak isteyenlere sesleniyorum. Belki sizler satış yaparak para kazanacağınızı düşünüyorsunuz. Belki o an için cebinize para girecek ama aslında kazanmıyorsunuz, kaybediyoruz hep beraber kaybediyoruz. Siz burada Türkiyede, yurtdışında üretilen malları satıyorsunuz paramızı yurtdışına yolluyorsunuz. Lütfen yapmayın böyle ürünleri satmayın. Ersağ’nın fabrikası Denizli’de ve Türk malı bir marka. Aynı zamanda ürünleri amwayinkiler gibi bitkisel üstelik daha ucuz. Mail adresim:mertfbem@gmail.com mesaj atın bana size Ersağ’ı anlatırım kafanıza yatarsa buna üye olursunuz üyelik aidatı, aylık sipariş kotası gibi şeyler yok. Ama lütfen amwaye üye olmayın.

 11. Amway işini 2 yıldır yapıyorum 21. yüzyılın iş modeli siz işin başında olmasanız bile büyüyen bir iş istiyorsanız bana ulaşın lütfen 05534484259

 12. yazmayı unutmuşum RİZE /ÇAYELİ adresımız ayrıca trabzon ilçelerı pazar ardesen hopa fındıklı unutmayalım bılmedıgımız seyın kolesı olcamız gıbı once bunu tanıyın ve bir çok olumlu olumsuz sözler aklınızı bulandırabilir saygılarr

 13. selamlar bu işte tabiki önemli olan urunlerı tanımak , sızlere kımse uye olunca hemen evın araban yatın katın olacak dıyemez dıyen yalan der .sadece sabır en alttaki ınsanın satıs ve prım yanı ındırım kuponu dısında karı olmaz sadece uyeler çogaldıkca zaten para kazanırsınız ayrıca urunler kımısıne gore pahalı gelsede konsantre olması uzun surelı kullanım oldugunda karı net olarak goruyoorsunuz ve gonül rahatlıgıyla kullananlar var ben mesela su arıtıcı aldım kendıme cokta memnunum .bu ay 4 uyem hazır ve sızlerıde aramızda gormek ısterız UYELIK PARASI KALKTI en azından kendı ıhtıyaclarınızı da alsanız bır zaman sonra kazanmaya baslarsınız ayrıca helal sertıfıkasına sahıp oldugu için kozmetık urunlerınde domuz yagı katkısı yoktur alerjısı olanlar ıcın de parfumlerı kullananlar alerjıye kasıntıya maruz kalmazlar ben telefonumu yazıyorum bu işle ılgılenenler ıcın guzel bır yerde toplantı olacaktır aramanızı beklerım 0538 496 00 33

 14. Urunler kaliteli iste mantikli girmemekmicin neden yok biz iyi bir ekiple calisiyoruz danismak isterseniz 05383140832

 15. AMWAY BATAKLIGI DİE BİŞEY YOK

  NE YAPMAK İSTERSEN O VAR…

  45TL ÜYELİK ÜCRETİ VAR BAKTINKİ YAPAMIYOSUN 1AY DEĞİ 2AY DEĞİL 6AY SANA DENEME SÜRESİ VERİYO YAPAMIYORSAN PARANI İADE EDİYOR ….

  SEN VERDİĞİN 45TL Yİ ALDIĞIN VE SATTIĞIN ÜRÜNLERDEN ÇIKARIYOSUN ZATEN

  AMWAYDE TAKIM KURMAN GEREK…
  ÇALIŞMADAN PARA DİE BİRŞEY YOK
  TAKIMINI KURUCAKSIN UYE YAP PARA KAZAN DİEDE BİŞEY YOK YAPTIGIN UYENIN ÇALIŞMASI GEREK

  SEN VE TAKIMIN ÇALIŞTIKÇA PİRİM KAZANIYOSUN SEN DE TAKIMINDA …
  SENİN ÜYE YAPTIGIN KIŞIDE TAKIM KURMAYA ÇALIŞIYO ODA UYE YAPTIKCA HEM SEN HEM O KAZANIR…

  AMWAYDE BÜYÜMEK İSTERSEN ÇOK KOLAY YETERKİ AMACIN İSTEKLERİN OLSUN
  BEN ARKADAŞIMLA BİRLİKTE BAŞLADIM AMA HAMİLELİK DOĞUM DERKEN KOSTURAMADIM SUAN ARKADAŞIM TAKIMINI KURMUS VE COK İYİ PRİMLER VE KARLAR KAZANIYOR HESABINI BİZZAT YANIMDA AÇARAK GÖSTERDİ YATAN PRİMLERİNİ KAZANDIGI KARLARINI VE BEN TEKRARDAN BAŞLADIM SUAN PRİM KAZANIYORUM ÇALIŞINÇA KAZANIYOSUN ÇALIŞMADAN PARA YOK ….

  BU KANUDA BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ SORU SORMAK İSTERSENİZ VEYA AMWAY LE ÇALIŞMAK İSTERSENİZ HERTÜRLÜ YARDIM İÇİN İÇİN BEN VE ARKADAŞLARIM LİDERLERİM HEPİMİZ BİRİLERİNE FAYDALI OLMA İÇİN HAZIRIZ… SAYGILAR..

  NEVİN BOZYİĞİT ASG: 2645159
  05068467797 nvnboz@gmail.com

 16. EMEKLİLİK DEĞİL DAHA İYİSİ SÜREKLİLİK GELİRİ AYLIK 4500 TL VAAD EDEN AMWAY İŞİNİ PROFESYONELCE YAPMAK İSTEYEN UZMAN ÜRÜN BİLGİSİ ALMAK İSTEYENLER ARAYABİLİR 05055409523

 17. AMWAY ÜRÜNLERİNE DOĞRUDAN SAHİP OLMAK VEYA İŞ YAPILANMASI HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR TECRÜBEMİZE GÜVENİYOR VE SİZLERE YARDIMCI OLMAK İSTİYORUZ SADECE SAĞLIKLI ÜRÜN KULLANMAK ADINA BAŞLADIĞIMIZ AMWAY İŞİ HAYAT STANDARTLARIMIZI YÜKSELTTİĞİ GİBİ OKUDUĞUMUZ KİTAPLAR İSE ZİHİN STANDARTIMIZI YÜKSELTTİ AMWAY İŞİ SİSTEME DAHİL OLUNMADAN ANLAŞILACAK BİR İŞ DEĞİLDİR BU NEDENLE BURADA İŞ BİLGİSİ VEREMEM ÇÜNKÜ BU DENİZE GİRMEDEN SUYU ANLATMAYA BENZER AMWAY ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR SİZDE YARALANMAK İSTERSENİZ PROFESYONEL OLARAK AMWAY İŞİ YAPMAK İSTERSENİZ BİZE ULAŞIN 05055409523

 18. SÜREKLİ VE HIZI BÜYÜYEN AMWAY İŞ MODELİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK DÜRÜST VE KARLI BİR İŞ KURMAK VEYA CİLT SAĞLIĞI BESLENME TAKVİYELERİ KİLO KONTROLÜ SAĞLIKLI EV BAKIMI ÜRÜNLERİYLE İLGİLİ UZMAN BİLGİSİ ALMAK İSTEYEN CİDDİ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİRİM 05055409523 ARZU KÜÇÜKDEMİR ALTIN LİDER

 19. iyinin en iyisi illaki iyi diyorsanız çok iyi diyorsanız amway bayiiği için size yardım edebiliriz mail atmanız yeterli

 20. Anway sponsorluğuna yeni adım attım. Yeni kuracağım ekibimde birlikte organize ederek kazanacağımız AMWAY ürünleri kendimize yarar sağladığımız üretimleriyle doğaya ve canlılarıda zararı olmadan tüketeceğimiz bu doğal üretimlerinin müşteriye ulaştırılmasında sponsor olduğumuz yeni kuracağım bu ekibimde olmayı isteyen hayali olan benimle birlikte bu destekli projede yer almak isteyen bana ulaşın…sreyyaalara@hotmail.com

 21. Merhaba.
  Geçtiğimiz mayıs ayında, yıllarca bildiğim ancak hiç birşekilde inanmadığım projenin içine dahil oldum. Dahil eden kişi de annem idi. Kendisi projeye okadar inanmıştı ki eşimle birlikte benimde ilgilenmem için sürekli telkinde bulunuyordu.

  Annemi de sürekli geri çevirdik. iki küçük kızımıza rağmen çocuklarıma bakma desteği vererek bu işi kurmamız gerektiğini yineledi durdu. Sırf annemi kırmamak adına bir defa daha “BİLDİĞİM” projeyi dinlemek istedim. Dinledim…Meğer “BİLMEDİĞİM” bir projeymiş bu. Bilmediğim maddeleri ve detayları ile ilgimi çekti ve algılarımın açısını biraz değiştirdi. Ne kaybedeceğimizi düşünürken, bir kaybımız olmayacağına ve zaten ürünlerini bilen kullanan birisi olarak, daha da uygun elde edeceğimize kanaat getirdik.

  Ve biz de EVET dedik. Şimdi henüz 1 yıl olmadan iki küçük kızım ve mesai saatleri uzun olan işime rağmen biz eşimle bu işi kuruyoruz. Yineliyorum tüm bunlara rağmen henüz 1 yılımızı doldurmadığımız bu projede güzel başarılar ve seviyeler elde ettik. Ek kazancın doğruluğuna, adilliğine ve sürekliliğine şahit olduk.

  Asla ikna söz konusu değil. İşi ciddiyetle yapmak isteyen, kaybının olmayacağını gören, hayatında fark yaratmak isteyen, seviyeli ve düzeyli ekip çalışması ile çocuklarımın geleceğini düşünen kişiler olarak bu projede biz de varız.

  Bu şekil reklam ya da ulaşma araçlarına güvenim ve inancım yoktur aslında. Ancak ciddi anlamda ilgilenmek isteyenlere eşim ile birlikte yardımcı olmak isteriz.

  Bu yolda herkese sonsuz başarılar dilerim.

  Saygılar
  e-mail : b.senerguc@hotmail.commsenerguc@hotmail.com

 22. amway , halk arasındaki bilinen adıyla envey ile yüksek standartlara sahip olabilir ve hayatınıza yön verebilirsiniz

 23. http://www.amway.com.tr/productset/sxfyBW9XPFZ5EhUXg1JXWA==

  Size Amway ürünleri ile tanışma fırsatı verecek 10 adet ürün önerim olacak. Bu ürünler benim çevremdeki kişilerin Amway ürünlerini tanıdıktan sonra devamlı surette benden ve eşimden talep ettikleri ürünlerden seçilmiştir. Ekonomik, çevre dostu ve konsantre olması nedeniyle emsallerine göre daha uzun süre kullanacaksınız.
  Buradan tercih ettiklerinizi hemen siparişinizi düzenleyebilirsiniz. Yan taraftaki linkten ücretsiz siteden kullanıcı adı ve şifre alarak bize gönderebilirsiniz.
  Siparişinizi bekler, işlerinizde bol kazançlı ve sağlıkli günler dilerim.

 24. Merhaba Rabia Hnm

  size ulaşabileciğimiz bir tel veya mail adresiniz var ise lütfen yazarmısınız
  gerekli bilgileri size iletelim .

  saygılarımıla
  sevgi yıldırım/Amway

 25. Amway e bir liderin gözünden bakmak.. Ve bu yolda ilk adımını atmak istersen ikinci adımda yalnız olmadığını göreceksin. Cesaretini topla… Kendine güven ve kabuğundan çık artık.. Hayallerine ilk adımı at! Haydi ne duruyorsun?

  Not: üye ve müşteri desteği gibi, işi öğrenip kendi ayaklarınız üzerinde durana değin gereken her türlü destek verilecektir.

  Mehmet bey 0551 412 8757 hafta içi saat 17:00 – 24:00 haftasonu 10:00 – 24:00

 26. ŞU ANDA BU SİTEDE MOR FİKRİNİ NASIL DEĞERLENDİRECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORSAN DOĞRU YERDESİN.AİLECE YAPTIĞIMIZ SPONSORLARIMIZLA AİLE GİBİ OLDUĞUMUZ PROFESYONEL MESLEK HAYATINDAN OLDUKÇA GENİŞ BİR PORTFÖYE SAHİP TAKIMIMIZDA CİDDİ DÜŞÜNEN SEVİYELİ HER TÜRLÜ TAKIM ARKADAŞINA İHTİYACIMIZ VAR.SENİ DE TANIMAK VE TANIŞMAK İSTERİZ.

  nazlikarakaya80@gmail.com

 27. gümüş lider olarak profesyonel yardım ürün bilgisi ve iş danışmanlığı isteyenlere yardımcı olmaktan onur duyarız dürüst ahlaklı ve saygın bir iş organizasyonu isteyenler arayabilir 05055409553ve05055409523

 28. amway ürünlerine nasıl ulaşabilirim veya amway iş fırsatını nasıl öğrenebilirim diyorsanız profesyonel ürün bilgisi ve iş danışmanlığı konusunda yardımcı oluruz dürüst ve ahlaki değerlerinizden ödün vermeden çalışmak isterseniz lütfen arayın 05055409523 ve 05055409553 bu numaralardan ve ferhat.025@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz sağlıklı ürün kullanmak için dahil olduğumuz lakin hayat standartlarımızı yükselten bize içeriğinde bulunan eğitimle değerimize değer katan amway işini gerçekten samimi ve dürüst kişilerle devam ettirmek istiyoruz ve biliyoruzki bir yerlerde öyle birileri var siz onlardan biriyseniz arayın

 29. öğretmenken tanıştığım harika ürünlerin organizasyon çalışmalarına katıldıktan sonra mutluluğum kat ve kat arttı

  BEN AKILLI BİR İNSANIM AMA BENDEN DAHA AKILLI İNSANLARIN BU PROJE

  HAKKINDA FİKİRLERİNİ ÖĞRENMEK İSTERİM :) 0534 937 32 97 :)

 30. harika ucuz ürünlerle öğretmenken tanıştım ve ilerleyen sürede bu büyük projede yer aldım.

 31. İyi günler doktora yapmaktayım ve amway hakkındaki doğallık konularınıd incelemekte olup piyasaya göre daha doğal olduğunu ogrenince kullanmaya ve satmaya başadım.Seminerlere katıldım ve profosyenel destek yapıyorum.Benimle irtibata gecebilirsniz. sezerdordu@hotmail.com 0507 930 12 97

 32. İlk öncelikli kendi ve cevremin saglıgı için amway ürünleri kullanıcısıyım.Ürünlerin bagımsız firmalardan denetim ve sertifikaları ve altın madalyası mevcuttur.Aynı zamanda kendim için kişisel gelişimimle, beraber yaptıgım bir iş projesi içindeyim.Grubumuzda bir çok meslek ve eğitimden kişiler mevcuttur.Biz kendimiz gibi eğitime açık,akıllı,çalışkan hayalleri büyük olan kişiler aramaktayız..Hayalleriniz,hedefleriniz için bizimle beraber yol almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz..Neden Sizde özgür ve zengin olmayasınız….??GSM:0 538 515 52 84 e-mail:goldenlake77@hotmail.com
  Türkiye-Almanya-Avusturya Hattında dev organizasyon….

 33. AMWAY..Ürünler sağlıklı ve kullanıcı dostu. Doğa dostu üstelik tatmin garantili. İş olarakta harika ne duruyorsunuz =) Dün TECRÜBE dir öğren Yarın TAHMİN dir planla Bugün FIRSAT tır kullan !!!!!!!!! 0553 343 86 28

 34. HuncaLife’tan şaşmayın :) Yabancı Ülke malları nedir piyasasını getirip Güzel ülkemiz türkiye de pazarlıyorsunuz. Hangi Firma size %30 Perakende satış Karı + Alt Ekip Cirosu Olarak %4 ve %24 Veiryor? Kişisel Grup Puanı 100 olan Hunca Life Kazancının %70ini üyesiyle paylaşıyor. Alt ekibinden kazanç sağlamak içinse 200 hp puanı toplamış olması yetiyor. Herkesi Ekibime beklerim.

  Muhabbetle Kalın

 35. FATURALARINIZI İNDİRİMLİ ÖDEYİN VE ÖDETİN, ÖMÜR BOYU HER AY PARA KAZANIN
  2013 yılına damgasını vuracak,
  mükemmel bir iş, çok çok sağlam bir ekiple işe TEPEDEN başlama fırsatı sunuyoruz
  BİZE İLK ULAŞANLAR ÇOK KAZANACAKLAR
  2013 HERKESE HAYIRLI, UĞURLU VE HER ANLAMDA BOL KAZANÇLI OLUR İNŞALLAH
  İLETİŞİM:
  celal.sahin@msn.com
  530 317 80 59 Celal ŞAHİN

 36. Büyük ve Başarılı Bir Network Organizasyonu Nasıl Oluşturulur ?

  Son günlerde herkes network marketing GURU’su oluverdi çıktı. Komik olduğu kadar gerçek bir durum. Etrafta o kadar çok insan var ki, daha ayda birkaç bin dolar hatta birkaç yüz dolar kazanmalarına rağmen kendilerini network marketing işinde uzman zannediyorlar. Kendilerini guru zannetmelerini sebebi sosyal medyada aktif olmaları ve paralarını kafa şişirerek kazanmalarıdır.

  Evet doğrudur. Bir yazar ve eğitimci olarak iyi paralar kazandım. Fakat bunun dışında network marketing sektöründe de binlerce dolar kazandım ve kazanmaya da devam ediyorum. Tamam da neydi benim bu sektördeki başarımın anahtarı? Ayrıca siz bunu nasıl modelleyeceksiniz?

  Birçok insan bu işte aşağıda bahsedeceğim konulardan dolayı ana temayı unutmaktadırlar. Bu yüzden network marketing ağınızı büyütmek için takım arkadaşlarınızın üzerinde durması gereken temel konulardan bahsedeceğim. Hazırsanız başlayalım”¦

  İlk önce insan doğasının çok önemli bir noktasına dikkat çekmek zorundayız. Bu amaçla Douglas Rushkoff‘un 2008 de yapmış olduğu çocukların elektronik oyunları oynamada kullandıkları 3 metod hakkındaki araştırmanın ilginç sonuçlar ortaya koyduğunu bilelim. Ki bu araştırma, çocukların kültürleri nasıl özümsediğini ve sonrasında iş hayatına nasıl atıldıkları konusunda harika bir fikir vermektedir. Ayrıca bu araştırma insanların network marketinge yaklaşımlarını da ortaya koymaktadır.

  Ruskoff araştırmasında, çocukların oyunlara karşı yaklaşımlarının üç evrede gerçekleştiğini göstermektedir.

  1) Oyunu oynarlar 2) Oyunu ele geçirirler. 3) Oyunu programlarlar.

  Biraz daha yakından bakalım. Çoçuklar oyunu oynayarak başlar. Bu evrede çocuklar oyun konsolunu nasıl kullanacaklarını öğrenmenin yanında oyunda ne olup ne bittiği hakkında bir keşfe çıkarlar. Çocuklar uçağı nasıl uçuracaklarını, düşmana nasıl ateş edeceklerini, canavarı nasıl öldüreceklerini kısacası oyun için ne gerekliyse onu yapmayı öğrenirler.

  Oyunu iyice öğrendikten sonra, yavaş yavaş oyunu ele geçirme evresine geçerler. Bu ele geçirme oyunun inceliklerini öğrenme, daha iyi oynama şeklinde algılanmalıdır. Bilirsiniz Süper Mario oyununda görünmeyen bazı kutular vardır. Onu bulup ekstra can almak işte bu oyunu ele geçirme evresinde meydana gelir.

  Bu oyunlar oynayan kişileri o kadar etkiler ki bu oyunlardaki bilgileri paylaşmak üzere web sayfaları, websiteleri ve forumlar açılır. Bu araçlarla bilgiler diğer oyunculara aktarılır. Ayrıca bu araçlar oyunu bilmeyenler için bir pusula niteliğini taşır.

  Sonuç olarak çocuklar bu oyunları o kadar iyi oynarlar ki, oyun içinde mücadele ortadan kalkar. Bu yüzden oyunu daha da güçleştirmek ve mücadele meydana getirmek için arayış içine girerler. Ayrıca daha da ileri giderek oyunlar için kendi başlarına program yazmaya koyulurlar.

  Tamam da bunların çok katlı pazarlamayla ne alakası var diyebilirsiniz. Alakası var hem de çok alakası var. Çünkü insanlar network marketing sektöründe, bu oyunlarda olduğu gibi bu üç evreden geçmek istemiyor. Bir üst evreye geçmek aslında kişinin kopyalanabilirliğini düşürür ve işinizi daha zor daha korkutucu ve daha fazla emek gerektiren bir iş haline getirir. Şimdi bunun hangi sebeple ortaya çıktığına bakalım.

  Bizim işimizde karmaşıklık kopyalamayı azaltır. Bir davranış ne kadar zorsa, onu öğrenmek için o kadar çok bilgiye ihtiyacımız olur ve davranışın kopyalanabilirliği azalır. Fakat basitlik kopyalanabilirliği yükseltir. Bizim işimizde varolan çok güzel bir söz vardır:

  ”Neyin işe yaradığı değil neyin kopyalanabildiği önemlidir.” diye”¦

  Çok katlı pazarlama oyununu nasıl oynayacağımızı öğrendiğimizde, sıkılmaya başlarız ve bu oyunu ele geçirmeye -hacklemeye- çalışırız. Daha sonra daha çok başarı elde etmek için sistemi programlamaya, değiştirmeye çalışırız. İşte bu çok büyük bir yanlış. Çünkü network marketing diğer iki evreye geçmek istemediğimiz tek iş modelidir.

  Aşağıda network marketing ile nasıl kazanacağınızı gösteren birkaç madde sıraladım;

  1) Yeni insanlarla tanışmak. 2) Davet listenizi oluşturmak. 3) Davet etmek. 4) Follow up. (Takip Aşaması)

  Bu dört madde yeni başlayanların mutlaka öğrenmesi gereken ve sizi daha üst seviyeler için hazırlıklı hale getiren maddelerdir. Burdan itibaren artık oyunu daha ileri seviyelerde oynamaya başlayabilirsiniz. Fakat ileri seviyede oynamanız için bundan başka iki ek madde daha var.

  1) Sunum yapmak. 2) Liderliğinizi geliştirmek.

  İşte bu maddeler alt kollarınızca kopyalandığında, artık siz olmasanız da bu maddeleri yerine getirme konusunda başarılı olacaklardır. İşte network marketingte kimin kazanacağı burada belli olur. Yapmanız gereken bu 6 maddede profesyonel olmak. Aksi taktirde oyunu kazanamazsın. Yukarıda bahsi geçen 6 maddeyi öğrendiğinizde, olabildiğince pratik yapın ki bu maddelerde uzmanlaşasınız.

  BULUT olmakla başlayın. Bulut”¦

  Evet yanlış duymadınız bulut. Bulut ne meydana getirir? Yağmur. İşte bulut gibi yağmurunuzu tüm arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza, akrabalarınıza yağdırın. Yani onlara işinizi anlatın/anlattırın. Sunum yapın. Takip edin. Network marketingte para kazanmanız, insanların işinize girmesine ve ürününüzün satılmasına bağlıdır. Fakat gerçek bulut olmak, davet edeceklerimizi sırılsıklam etmektir. Yani işinize dahil etmektir. Yoksa gerisi beyhude yorgunluk. Bulutun sadece gölgelik olması gibi”¦

  Bana kalırsa, internet üzerinden yapılan networkten ziyade, ilişki üzerine dayalı, network marketerların bir arada olmasını gerektiren network marketing en iyisidir. Çünkü hiçbir network, dinamiğini gerçek yaşamdan alan networkün yerini alamaz. Yani tıkla kazan, oku kazan, tıklat kazan, okut kazan olaylarından vazgeçin ve enerjinizi beyhude harcamayın.

  Davet edeceğin kişilerin sunumunu yüz yüze olacak şekilde yaptır. Ve mutlaka kendi evinde yaptır. Daha sonra bu sunum alan arkadaşlarını haftalık toplantı gibi, marketerların bir arada olduğu ortamlara götür ve follow up yap. Ve kimin ilgilenmediğini, kimin sadece müşteri olabileceğini ve kimin network kurabileceğini kestirmeye çalış ve o kişilere ona göre davran. Olmadıysa onları daha büyük organizasyonlara götürün. Bu organizasyonlar gezi, piknik ya da bir yemek olabilir ama prospect hariç katılımcıların hepsinin networker olmasına dikkat edin. Zaten bu tür organizasyonlar ayda, yılda bir olan organizasyonlardır. Fakat etkisi çok büyüktür. Emin olun. Çünkü ortamınızı gören prospect bu organizasyonların içinde aktif olmak ister ve işinize dahil olması kolaylaşır. Ve kararını verir”¦

  Son olarak, üst kolunuzla aylık değerlendirme yapın. Aylık hedeflerinizi belirleyin. Üst kolunuzun hatalarınızı yüzünüze vurmanızı tembihleyin. Çünkü bu işe girip birkaç ay sonra bir şey olduğunu zannedenler ancak ve ancak üst kolları tarafından hizaya çekilebilir. Biraz argo olacak affınıza sığınıyorum ama;

  ”Gazla gelen gazla gider.”

  Birkaç ay daha sonra o arkadaşınızı göremezsiniz. Kendinize ve nerde olduğunuza dikkat edin. Yoksa kaybeden olursunuz. Özetlemek gerekirse, şu ana kadar anlattıklarım oyunu nasıl oynadığınızla alakalıydı. Artık oyunu nasıl ele geçireceğinizden bahsedelim”¦

  İnsanlar oyunu ele geçirmek için hiçte gerek olmamasına rağmen reklam yaparlar. Broşür bastırırlar, sitelerde reklam yaparlar ama unutmayın bunlara hiç gerek yok. Reklam yaparak ve tanımadıklarınızla bu işi yapmaya çalışarak başarılı olamazsınız. Çünkü bu iş sadece ve sadece tanıdıklarınızla yapılır. Büyük oynamnıza gerek yok. Mesela Cristiano Ronaldo’ya sponsor olmanıza hiç mi hiç gerek yok. Tutmuş olduğunuz yolda emin adımlarla yürüyünüz. Kopyalamayı düzgün yaptığınıza ve kopyalanabilir olduğunuza dikkat edin. Ve benden siz bir uyarı : KOPYALAMA YOKSA, BÜYÜK BİR ORGANİZASYON SADECE BİR HAYALDİR.

  Bu evrelerin kısa yolu, oyunu doğru oynamaktan geçer. Bu oyun 50 senedir böyle oynanıyor ve önümüzdeki 50 sene de böyle oynanacaktır. Kendinizce yeni yeni metodlar uydurmayın. Üst kolunuz ne diyorsa yapın. Çünkü o bir şey diyorsa, sizin içindir. Networkte üstkolun alt kollara demesini istediğim bir söz var;

  “ İtaat et, rahat et!”

  Eski köye yeni adet getirmenin alemi yok. Kendinize bir iyilik yapın ve aynanın karşısına geçip kabınızı boşaltın. Kendinizi birkaç ay sonra network marketing gurusu olmuş gibi kandırmayın. Bu iş çok çalışma gerektiren zor bir iştir. 20 yıldır network dünyasında olmuş olsanız bile, yapmanız gereken yine yukarıdaki 6 maddedir. Siz onları yerine getirmedikten sonra değil lider, bu işin çırağı bile olamazsınız.

  Silkelenin ve kendinize gelin. Şimdi kendinizi bir değerlendirin. Öz eleştiri yapın.

  Bakın bakalım neredesiniz”¦

  Buna dayanarak iyi bir takımdamı olmak istiyorsunuz ozaman buyrun takımımıza. Takım yapımızda yıldız elmas, Yıldız zümrütler, Safirler, İnciler, Yıldız Platinler ve benim çok değerli %3,9,12,15,18, ve gümüş ile altınlar vardır. Bursanın çok sağlam bir takımızıyız.

  Saygılarımla; Bora ÜNSAL 0535557568

 37. Grubumuzda yıldız elmas, yıldız zümrütler, safirler, İnciler, Gözde pilatinler olan bir oluşumuz. İşimizi çok ciddiye alıyoruz. Bizim için gerçekten istekli inançlı takım arkadaşlarına ihtiyacımız var. Amway işini birde bizden dinleyin. Hangi şehirde olursanız olun bizim için iş ciddiyeti önem taşir ve bulunduğunuz şehre büyük önem verilir. Şu ana kadar bir çok şehirde işimizi kurmaktayız. Grup merkezimiz bursa olmasına rağmen Türkiye’nin heryerine rahatlıkla bizzat pilatin lider seviyesinde ulaşıp adayın organizasyonu kurmaktayız. Eğer önceden bu işi yaptıysanız ve olmadıysa veya doğru sponsorlarla çalışmadıysanız yada tanışmadıysanız birde bizden dinleyin. yeni veya üyeliği düşmüş ama halen bu işten para kazanmak isteyen tüm eski ve yeni adayları bekliyoruz. Bence bizimle bir telefonla konuşmak size hiçbir şey kaybettirmeyecek. Hatta hayatınızda farklılık bile yaratabiliecektir. Buyrun çekinmeyin aşağıda vereceğim telefonu arayın ön bilgi alın ve ardından Yıldız Pilatinimizden pilanı dinlemek için randevu alın ve ondan sonra karar verin. Doğru sponsorluk hattı çok önemlidir. Bizim işimizi network21 eğitim alt tabanıyla kurmaktayız. işimize önem verir tüm takım arkadaşlarımızın yanında durmaktayım hemde hangi şehirde olursa olsun. Web sitemi lütfen inceleyin. Mutlaka beni arayın sizinle tanışalım. Sizlerime son verirken sizinle kendime ait olan bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Bu bir Türkiye gerçeğidir. Varolan işiniz sayesinde iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bu işinizin herhangi bir sebeple kaybı durumunda kalıcı gelirler elde edebileceğiniz “alternatif gelir kaynağı” olabiliecek yedek bir “iş planınız” var mı ? Sizce ? “Yaşam Özgürlüğü = Zaman + Gelir” Formülü sizin için bir alternatif plan olabilir mi ? Merak ediyorsanız veya ilginizi çekiyorsa değerlendirmek için bize ulaşın…! http://www.networkbursa.com Saygılarımla… Bora ÜNSAL 0 535 557 50 68 ( Mutlaka arayınız çekinmeyin hiçbir şey kaybetmiyeceksiniz. Mesaj atarakta bana bilgi verebilirsiniz. Ben size dönüş yaparım.)

 38. ayse hanım bilgi almak isterseniz beni aramanız yeterli tel :05348130894 hayırlı akşamlar

 39. Amityline İzmirde kuruldu. Daha yüksek Kazanç Sistemi sunan ve ürün portföyü hızla gelişen Amityline hakkında bilgi almak istyenler detaylarıı http://www.amityline.com dan öğrenebilirler.
  Şirket düzenli ve Ücretsiz internetten Networking eğitimleri verdiğinden bence sadece bu nedenle dahi katılabilirsiniz.

 40. ben yaklaşık bir yıldır bu işin içindeyim.iyiki girmişim insanlara yardımcı olmak kendimizi geliştirmek çevreye zarar vermemek .bu işin içinde oun için bu işe girmek iesteyenler benimle irtibata geçerse sevinirim.cevreye duyerlı yardımlşaşmayı sevenler su adresenezihacansever@hotmail.commesaj göndermeleri yeterli ben 7 yıl önce girmiş tim keske devam etmiş olsatdım şimdi ev araba almıştım ama nasıp bu güneymiş sevgilerimle

 41. amway su arıtma cıhazını kullanarak hem kaliteyi ucuza satın alabilirsiniz.hemde sağlıklı su içme imkanına sahip olabilirsiniz.benimle iletişime geçip su arıtma cıhazı hakkında bilgi alabilirsiniz,

 42. amway serbest girişimcisi olup geleceğe güvenle bakmak isteyen arkadaşlar.Birlikte çalışalım.

 43. Ben kendim doktor bir anneyim.İlk öncelikli kendi ve cevremin saglıgı için ürün kullanıcısıyım.Ürünlerin bagımsız firmalardan denetim ve sertifikaları mevcuttur.Aynı zamanda kendim için kişisel gelişimimle, beraber yaptıgım bir iş projesi içindeyim.Grubumuzda daha cok saglık çalışanları olmakla beraber bir çok meslek ve eğitimden kişiler mevcuttur.Biz kendimiz gibi eğitime açık,akıllı,çalışkan kişiler aramaktayız..Hayalleriniz,hedefleriniz için bizimle beraber yol almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz..
  jceldir@yahoo.com

 44. Önerdiğim 30 ürün var. Yapmanız gereken sadece sağ taraftaki satın almak istiyorumu seçip kaydınızı oluşturup siparişi geçmek olacak. Evinizden ya da işyerinizden çıkmadan ürününüz kapınıza kadar gelecek. Eğer ürün istemiyorum , iş boyutu ile ilgiliyim diyorsanız , sizinle 5 dakikalık bir araya gelmemiz gerekiyor.
  Bu arada Ankara'da olmanız gerekmiyor iş boyutunu değerlendirmek için. Tüm Türkiye'den takım arkadaşlarımız vasıtasıyla yardımcı olabilirim.

 45. Belirli bir süre her gün belirli bir dozda alınan glucosamine, eklemlerin güçlü kalmasına, normal eklem işlevlerinin ve hareketliliğinin desteklenmesine ve kıkırdakların onarılmasına yardımcı olabilir. Bu NUTRIWAY'e özgü Glucosamine-Hidroklorür ile bir Hint bitkisi olan Boswellia’dan türetilen bitki özü harmanı, bağ dokusunun ve kemik yapısının desteklenmesine yardımcı olabilir.

  Daha Detaylı Bilgi için dönüş yapabilirsiniz…

 46. İNTERNETTE GEÇİRDİĞİNİZ ZAMANI PARAYA ÇEVİRMEK İSTERMİSİNİZ?
  ÖGRENCİLER, EV HANIMLARI, MEMURLAR,ÖGRETMENLER , POLİSLER…BİLGİSAYAR KULLANABİLEN HERKEZ BİZİMLE ÇALIŞABİLİR.SADECE BİRKAÇ SAAT SOSYAL PAYLAŞIM SİTELERİNDE FİRMAMIZIN LİNKİNİ DAĞITARAK CİDDİ GELİRLERE VE KARIYERLERE SAHİP OLABİLİR 500 İLE 3000 TL ARASI AYLIK GELİRE ULAŞABİLİRSİNİZ.INTERNETTE DOLAŞIRKEN BU İŞİ DE YAPARIM DIYORSANIZ. BUYURUN İŞ SİZİ BEKLİYOR.

  http://gorevmarketing.com/isbasvuru_hat59/?pid=4fcf9e44cb4f9

 47. gerçekten tam bir mucize bu kadar güzel bir ürünü satmak bana keyif veriyor gelin sizde deneyin satın görün farkı inanın allah için dua edeceksiniz bana bana ulaşın hemen hayatınız değişsin 2 yıl sonra 3 500 milyar almak istemezmisiniz bana a mail atın telefon bırakın ben sizi arayayım oktay_tapan@hotmail.com ulaşabilirsiniz amwaya kayıt olmak için

 48. HEM GELECEĞE TERTEMİZ BİR DÜNYA BIRAKMAK HEM AİLE VE ÇEVREMİZİ KİMYASALLARDAN KORUMAK AYNI ZAMANDA DA HEYECANLI VE BOL KAZANÇLI BİR YOLCULUĞA NE DERSİN AMWAY İŞ FIRSATI İÇİN TELEFONLARINIZI BEKLİYORUM 0505 256 32 58

 49. Neden mi? Çünkü sınava hazırlanırken bile işinizi büyütebilirsiniz.6 ayda sıkı çalışırsak ayda 2,5 milyar kazanabilirsiniz.Çalışırsak diyorum çünkü birlikte sizin için çalışacağız nerede olursanız olun.Sadece bana ulaşmanız yeterli.TEL:0532 640 99 80 ve 0507 213 83 53 MAİL:asuman.balli@hotmail.com

 50. Amway uluslarası bir firma. Geleceğinizi garanti altına almak,ürünler hakkında bilgi almak ve profosyonel birisiyle çalışmak isterseniz size nerede olursanız olun yardımcı olabilirim.Platin lider konumundayım.Telefonunuzu ya da mailinizi bekliyorum.(Almanya)dahil

 51. ANKARA dan ALMANYA da dahil bayilik hattım var PLATİN lider konumundayım .Profosyonel calışmak isteyenler,ürünlerle ilgili bilgi almak isteyenler,ALMANYA da tanıdığı olup uluslar arası bayilik vermek isteyenler benimle iletişime geçebilirsiniz.AMWAY uluslarası bir firma ve hak ettiğiniz kazancı sonuna kadar veren bir firma.Bu iş geleceğin işi arkadaşlar.Bu fırsatı sakın kaçırmayın…….İRTİBAT TEL:05072138353

 52. evet arkadaşlar kaliteli yüzde yüz müşteritatmin garantili sağlıklı ekonomik ürün arıyorsanız tam adresi amway ürünlerle ilgili açıklayıcı bilgi almak istiyorsanız ve aynı zamanda iş boyutunu öğrenmek artı kişisel gelişiminize artılar katmak istiyorsanız ahlaklı dürüst seviyeli sponsorluk hattı için arayabilirsiniz 05055409553

 53. Grubumuzda yıldız elmas, yıldız zümrütler, safirler, İnciler, Gözde pilatinler olan bir oluşumuz. İşimizi çok ciddiye alıyoruz. Bizim için gerçekten istekli inançlı takım arkadaşlarına ihtiyacımız var. Amway işini birde bizden dinleyin. Hangi şehirde olursanız olun bizim için iş ciddiyeti önem taşir ve bulunduğunuz şehre büyük önem verilir. Şu ana kadar bir çok şehirde işimizi kurmaktayız. Grup merkezimiz bursa olmasına rağmen Türkiye'nin heryerine rahatlıkla bizzat pilatin lider seviyesinde ulaşıp adayın organizasyonu kurmaktayız. Eğer önceden bu işi yaptıysanız ve olmadıysa veya doğru sponsorlarla çalışmadıysanız yada tanışmadıysanız birde bizden dinleyin. yeni veya üyeliği düşmüş ama halen bu işten para kazanmak isteyen tüm eski ve yeni adayları bekliyoruz. Bence bizimle bir telefonla konuşmak size hiçbir şey kaybettirmeyecek. Hatta hayatınızda farklılık bile yaratabiliecektir. Buyrun çekinmeyin aşağıda vereceğim telefonu arayın ön bilgi alın ve ardından Yıldız Pilatinimizden pilanı dinlemek için randevu alın ve ondan sonra karar verin. Doğru sponsorluk hattı çok önemlidir. Bizim işimizi network21 eğitim alt tabanıyla kurmaktayız. işimize önem verir tüm takım arkadaşlarımızın yanında durmaktayım hemde hangi şehirde olursa olsun. Web sitemi lütfen inceleyin. Mutlaka beni arayın sizinle tanışalım. Sizlerime son verirken sizinle kendime ait olan bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Bu bir Türkiye gerçeğidir. Varolan işiniz sayesinde iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bu işinizin herhangi bir sebeple kaybı durumunda kalıcı gelirler elde edebileceğiniz "alternatif gelir kaynağı" olabiliecek yedek bir "iş planınız" var mı ? Sizce ? "Yaşam Özgürlüğü = Zaman + Gelir" Formülü sizin için bir alternatif plan olabilir mi ? Merak ediyorsanız veya ilginizi çekiyorsa değerlendirmek için bize ulaşın…! http://www.networkbursa.com Saygılarımla… Bora ÜNSAL 0 535 557 50 68 ( Mutlaka arayınız çekinmeyin hiçbir şey kaybetmiyeceksiniz. Mesaj atarakta bana bilgi verebilirsiniz. Ben size dönüş yaparım.)

 54. Çocuklar büyüyor, eğitim masrafları artıyor,onlara birde gelecek sağlamak lazım diyorsanız…. AMWAY Ürünlerine ucuza,indirimli sahip olmak ve bayilik sistemi ile tanışmak istiyorsanız, Güvenilir,Kaliteli,Seviyeli bir çalışma ekibine mensup olmak istiyorsanız, ve de Kocaeli' de yaşıyorsanız; 0 533 458 93 33 numaram…

 55. yabancılar içine birsürü madde koyup satıyolar, kim denetimini ya da testini yapacak , zararlıyı bırak, içine su koyar, basit ama zararsız şeylerle ürünleri doldurur, bizde sadece zehir var mı yok mu diye denetleniyor, içindede üç kuruşluk bahsedilen maddeden bulundu mu onay alınıyor. Yahu nereden biliniyor içindeki maddeler, kimse denetlemiyor ki, denetim yok, fabrikalarda en basit bi ürünü koku sürüp en klas hale getiriyorlar, bu kadar para verilmez, ülkemizde hemen rakibi bomba gibi çıkmalı bioder gibi var ya bi marka aynen öyle..

 56. http://www.amway.com.tr/productset/7IZtsvrKTttk2uK1NPulEw==

  Önerdiğim 30 ürün var. Yapmanız gereken sadece sağ taraftaki satın almak istiyorumu seçip kaydınızı oluşturup siparişi geçmek olacak. Evinizden ya da işyerinizden çıkmadan ürününüz kapınıza kadar gelecek. Eğer iş boyutu ile bu konuda varın der iseniz sizinle 5 dakikalık bir araya gelmemiz gerekiyor.
  Bu arada Ankara'da olmanız gerekmiyor iş boyurunu değerlendirmek için. Tüm Türkiye'den arkadaşlarımız vasıtasıyla yardımcı olabiliriz.

 57. amwayin ne olduğunu öğrenmek bilmek isteyenler…
  bende gerçekten para kazanmak istiyorum diyenler…
  ben değil biz olarak çalışmak isteyenler…
  arkadaşça dostça kardeşçe birlikte çalışalım diyenler…
  birbirine kenetlenmiş bir takım istiyenler…
  amway-28@hotmail.com – bekliyorum –

 58. MAİL: selcuksennturk@gmail.com
  Amway bütün dünyada tüketici ihtiyaçlarını karşılayan çok çeşitli özgün, rekabetçi markalar sunmaktadır.

  Beslenme destek ürünlerinden su arıtma sistemlerine, kozmetiklerden temizlik ürünlerine kadar bütün dünyada 80’in üzerinde farklı pazarın ihtiyaçlarını ve yönetmeliklerini karşılamak üzere tasarlanmış 800 den fazla ürün vardır.

  Amway işinde istendiğinde isteyn %30 kullanıcı isteyen %30-%45 kazanc elde edebilir,en güzel tarafı sürekli gelir emeklilik.

  0538 246 88 93 Sipariş ve Sebest Girişimcilik Başvurusu içindir.

 59. Amway bütün dünyada tüketici ihtiyaçlarını karşılayan çok çeşitli özgün, rekabetçi markalar sunmaktadır.

  Beslenme destek ürünlerinden su arıtma sistemlerine, kozmetiklerden temizlik ürünlerine kadar bütün dünyada 80’in üzerinde farklı pazarın ihtiyaçlarını ve yönetmeliklerini karşılamak üzere tasarlanmış 800 den fazla ürün vardır.

  Amway işinde istendiğinde isteyn %30 kullanıcı isteyen %30-%45 kazanc elde edebilir,en güzel tarafı sürekli gelir emeklilik.

  0538 246 88 93 Sipariş ve Sebest Girişimcilik Başvurusu içindir.

 60. Erzurum da AMWAY işi ile ilgilenmek isteyen arkadaşlar bu numaradan benimle irtibat kursunlar. Plan istiyorsa Plan anlatırım girmek isterse girer istemezse aynı şekilde devam eder. Ama emin olun ilk 3-4 ay pişmanlık ama sonraki 5 ve sonraki aylarda iyiki girmişim diyeceksiniz.Bunu Bütün samimiyetimle Söylüyorum.0553 317 25 45 aynı zamanda mail adresime de mail atabilirsiniz. cetinlaloglu@gmail.com

 61. AKSARAY İLİNDE AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİ OLUP PARA KAZANMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRLER…
  TEL…0 541 365 34 01

 62. http://www.dr.com.tr/Kitap/Ticari-Cemaatler/Erdinc-Tekbas/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Satis-Pazarlama-Halkla-Iliskiler/urunno=0000000370795 adresinden Ticari cemaatler adlı bir kitap aldım.
  Amwayin ürünlerini pahalı da olsa seviyordum. Ama arkasında neo-con güçlerin olduğunu, üsttekilerin aşağıdakileri sömürdüğü bir yapı olduğunu farkettim.
  Bu işe girenlere sayım var, ama lütfen bilerek girelim, bilmediğimiz işleri savunmayalım.
  karoline eklemiş.

 63. ben bir amway üyesiyim bu işe başlayalı bir ay oldu .çok dürüst bir şirketle çalışıyorum. Özellikle sponsorlarım çok mükemmel insanlar. En önemlisi de iş yaptığınız sponsorlar . Ev hanımı olarak hem para kazanıyoruz hem de çok kaliteli ürünleri çevremize kullandırıyoruz teşekkürler amway.

 64. herkez gibi bende aynı duyguları yaşıyorum 3 yıl önce diş macunu kullanarak amwayle tanıştım daha sonra asg oldum şimdi bütün ürünlerimi hem indirimli alıyor hemde para kazanıyorum ayrıca ben izmirde antalya istanbul da üyelerimizle son derece verimli bir şekilde işimizi icra ediyoruz bizimle çalışmak isteyen şehir neresi olursa fark etmez bize ulaşsın hafize79@gmail.com

 65. eyer istersek hayal edersek ileriye dönük düşünürsek ne istediyimizi bilirsek hayatta biz insanların yapamıyacağı imkansız deyildir .ve insanlar şanslarını kendileri yaratır bnun için sabır mücadele ve çaba ben bu benim şansım diyiyorum benim hayatımda tesadüflere yer yok kendi şansımı kendim yaratmak istediyim için burdayım .teşekkürler amway.

 66. Kendi kendinizin patronu olmak kısıtlanmadan çalışmak,kalitelli ürünler kullanmak ve kullandırmak ve her gün daha çok öğrenmek, biraz daha kazanmak istiyorsanız lütfen bilgi için semu_ikra@hotmail.com adresine mail atın.

 67. arkadaşlar 3 yıldır hayatımızı değiştiren ve standardını yükselten amway işini icra etmekteyiz.Ahlaki değerlerinizden ödün vermeden ve bana göre amwayin en büyük artısı olan kişisel gelişiminizi artıracak kitaplar okuyarak işinizi ve kendinizi büyütmek isterseniz ürünler ve iş hakkında bilgi almak isterseniz lütfen arayın 5055409523 GÜMÜŞ LİDER

 68. Hayatta bir adım öne geçin !!!
  Merhaba, yeni nesil kazanç platformu ailesine hoş geldiniz.
  Görev Bazlı Sistemimizde Kendi Belirlediğiniz Saatlerde Çalışmak istemezmisiniz ?
  İnternette 2 saatimizi mutlaka boşyere harcıyoruz peki bu zamanı
  kazanca çevirmek istemezmisiniz..
  Çalışma Alanlarımız
  ”¢ Microsoft Office Programlarının İnternet Üzerinden Kullanımı İle Raporlama İşlemleri

  ”¢ Web Sayfalarının ve Forum Sitelerinin Yönetiminde Görev Alabilecek Teknik Altyapıya Sahip Kişiler

  ”¢ Online Konferans Odalarımızda Mikrofon Kullanarak Canlı Yönlendirme Yapabilecek Kişiler

  ”¢ Eğitim Alanında Tecrübeli Online Eğitim Dökümanları Hazırlama ve Sunumunda Görev Alabilecek Kişiler

  ”¢ Yazılı Online Destek Platformumuzda Görev Alacak Canlı Yardım Tecrübesi Olan Kişiler

  ”¢ Çağrı Merkezi veya Halkla İlişkiler Tecrübesi Olan Telefon İle Arama Organizasyonlarımıza Görev Alacak Kişiler

  ”¢ İnternet Reklamcılığı Konusunda Deneyimli , İnternette Çok Zaman Geçiren Kişiler

  ”¢ Facebook , Msn Vb. Sosyal Paylaşım Platformlarında Reklam Görevi Yapacak Kişiler

  Bizimle çalışabilir”¦

  Yukarıda saydığımız Çalışma Alanlarından Hergangi Birinde Yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız

  iletişim tel : 0545 200 82 84
  işleyiş takip sorumlusu şahin kas

 69. Sıradan insanların sıra dışı paralar kazandığı network marketing iş modelinde tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çalışan yerli ve yabancı birçok firma var.Firmaları birbirinden ayıran özellikleri ürün gamları ve kazanç sistemleridir.Adil ve çalışanlarına en fazla parayı kazandıran firmamızın özelliklerini lütfen diğer firmalarla karşılaştırın sonra görüşelim. Ürünleri günlük hayatta herkesin kullanabileceği ürünler.İstanbuldaki Türkiye gn müdürlük plazası ve birçok şehirde ücretsiz tüm eğitimler.Kariyer planında geri düşme yok.Kariyer planı 2 ayda bir.Oluşan cironun % 75 ini verir.Yıllık kayıt ücreti giriş ücreti kayıt yenileme ve aidat yok.Uluslararası anında iş imkanı ve kazanımlarınızı miras bırakma imkanı.Eğer 300-500 TL'lık bir ek gelir kazanmak için bu sektöre adım atmayı düşünüyorsanız, bu sayfayı okumanıza hiç gerek yok, bunu zaten kolaylıkla kazanabilirsiniz inanın bana!Ufuk DOĞANAY 05333243128 http://ufukdoganay.flptr.com

 70. ayrıca amway ürünleri hakkında bilgi almak ve satın almak isteyenler serbest girişimcinin konuğu olarak akay79 ile benim sayfamı ziyaret edebilirler

 71. TRABZON'DA AMWAY KULLANMAK İSTEYENLER VE AMWAY SİSTEMİNE İLGİ DUYAN BEN DE YAPABİLİRİM DİYENLER ,BİZE ULAŞMANIZI BEKLİYORUZ.
  TEL:0535 712 67 41

 72. Gerekli bilgiyi almak istiyor iseniz lutfen bana eger benimle gorusmek istemez iseniz iş ortagim yaşare hanim ile gorusunuz. Size isi en iyi sekilde anlatalim.

  Bora ünsal 053555575068
  Yaşare şahin 05334621760

 73. Bütün Türkiye de kamu veya özel kuruluşlara toptan toner ve kartuş satabilirim diyenler için güzel bir fırsat olabilir.Bu yorumlanan ağlarda izin almanız gerekmiyorsa bizim ithalatçısı olduğumuz firmamızın mallarını yaşadığınız bölgede satabilirsiniz.Ayrıntılı bilgi almak isteyenler için tel:0532 764 81 94 İstanbul ve Ankara da ofislerimiz var.

 74. Emway ürünlerini kullanmak bir nimettir.Ben yaklaşık 3 ay süredir bu ürünleri kullanıyorum.Beni bu ürünlerle tenıştıran Sponsoruma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Amway hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar o_cende@hotmail.com adresine meil atabilirler.

  Girişimcilik bir ruhtur bir idealizimdir.Kim N E DERSE DESİN idealleri olmayan birşey başaramaz.Amwayda sadece aktif olarak pazaralama yapmak gerekmiyor tüketici olsanızda karlısınız.Önemli olan PLAN anlatmaktır Aktif olarak plan anlatmadığınız sürece fazla bir başarı elde edemessiniz …durmadan plan anlatmalısını….İDEALİM VAR DİYORSAN HAYLLERİNM VAR DİYORSAN GİRESUN AMWAY yanınızda …5356764339

 75. Nergiz hanim merhaba,

  ben size anlatayım hemen. Yaşare hanimla tanişmam bu site araciligi ile olmustur. Kendisi daha onceden amway isini yapiyormus ve daha sonrasinda grubundaki olumsuzluklar jedeni ile sponsorlarinin ilgisizliginden dolayi isi birakmaya kararvermis. Bu serecte 6 yili kapsiyor. Daha sonra yazisini yazdigi tarihlerde yani ortalama 15 gun oncesinde bana ulasti ve isimi cok cidiye alan biri oldugum icin kendisini dinledim ve nigdeye gitmeye karar verdim daha sonra bir gunluk nigde calismam sonucunda orda bir alt yapi calismasi yaptik birlikte. %9 meselesine gelince yasare habimin cok kisa surede bizlerinde yardimiyla birlikte iti bir grubu olustu nigde de ve su anda dedi gibi seviyesi %9 oldu tabi kalcimi hayir her gecen gun daha iyilere yol aliyor kendisi. Daha yeni cuma gunu tekrar ikinci kez nigdeye yildiz pilatinimizle birlikte bir vizyon toplantisi yapmaya gittik ve toplantiya nigde ve bor dan katilan misafirlerimiz bu isi degerlendirmeye karar verdi. Bundan sonra surekli ayda bir nigde de olup takim arkadaslarimiza yardimci olacaz ve kendilerini destekliyecez. Bu takim isidir ve oyle sirf kayit yapayim daha sonra kendisi ne yaparsa yapsin gibi is kurulmaz. Bu is emek ister yardim ister. Ne altinlar ne zumrutler gorduk sirf hanfendi elmas olacakmis diye puan cek ben olmas olacam onlara inanmayinn gibi laflar konusan. Biz isimizi cidiyetle kuran bir takimiz.

  Yani Sn. Nergiz hanim. Yasare hn. 6 yil amway icindeymis lakin son 2 yilinda istifa etmis ve daha sonra benimle tanisti. Su anda cok guzel buyuyen bir takimi var ve yakinda nigde de cok basarili bir lider cikacak.

  Umarim sizi aydinlatabilmisimdir Nergiz hanim.
  Saygilarimla…

 76. Merhaba nergis hanım sanırım yorumumu yanlış anlamışınız ben 6 yıl önce amway işi yapıyordum fakat istifa etmiştim ama amway bende bir tutkuydu daha sonra netten bora beyı aradım ve bugun 1 ay oldu onun gurubuna gırdım ve suan nıgdede harıka bır organızasyonum olustu ve 29 ekımde semınerimiz vardı harıkaydı sız nerelısınız bılmıyorum ama guclu bır sponsor destegıyle bır ıs yonetmek ıstersenız bana ulasın sızın sorularınıza yanıt verelım 6 yıl oncekı gırdıgım sıstemle gelemedıgım sevıyeye 15 gunde geldım sızde bırseylerı basarmak ıstersenız telefonunuzu elinize alıp 0533 462 17 60 nolu telefonumu aramanız yada network21nigde@hotmail.com ad5resimi eklemeniz yeterlıdır sorularınıza yanıt verırım ii geceler

 77. merhaba yaşare hanım kusura bakmayın kafam karıştı üstteki yorumunuzda bora beyle tanışalı 15 gün oldugunu vede yüzde 9a geldiginizi belirtmişsiniz ama alttaki yorumunuzda 6 yıldır enweyin içinde oldugunuzu anlatmışsınız aceba hangisi dogru inanın kafam karıştı

 78. merhaba arkadaşlar gelin bu şirkette hep birlikte çalışalım ersağ türkiyenin bir şirketi tlf 0544 856 07 47 arayın görüşelim yada çağrı atın hoşça kalın.

 79. NİĞDEDEN HERKESE SELAMLAR KENDİME BİR İŞ ARAYIŞI İÇERİSİNDEYKEN GOOGLEYE NETWORK YAZDIM VE BU SAYFA AÇILDI ORDAN BORA BEYİN NUMARASINI BULDUM VE ARADIM BORA BEY BENI KIRMAYARAK ÜST SEVİYEDEKİ SPONSORUMUZLA GELİP BENİ AMWAYE ÜYE YAPTI VE NETWORK21 AMWAY İŞİNE GİRELİ TAM 15 GUN OLDU VE SUAN %9 SEVİYESİNDEYİM ÖNEMLİ OLAN İŞE GİRMEK DEİL İŞİ DOĞRU SPONSORLARLA YÜRÜTMEKTİR BEN NİĞDEDE ONLAR BURSADA OLURMU DEMEYİN İŞTE ÖRNEGİ BENNNNN ONLARIN DESTEKLERİ SAYESİNDE BURADAYIM SİZLERDE BİZDEN DESTEK ALARAK İŞİNİZİ KURMAK İSTERSENİZ BİZ SİZİNLE UZUN VE BAŞARILI BİR YOLA VARIZ YA SİZ ? KARAR VE İŞ SİZİN EĞERKİ BİZLERLE AYNI YOLA BAŞ KOYUP KARİYER VE FİNANSAL ÖZGÜRLÜK İSTERSENİZ BİZ BİR TUŞ KADAR YAKINIZ HANGİ İLDE NERDE OLURSANIZ OLUN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ
  YAŞARE ŞAHİN 0534 813 08 94
  MAİL : network21nigde@hotmail.com
  SAYGI VE SEVGİLERLE

 80. Grubumuzda yıldız elmas, yıldız zümrütler, safirler, İnciler, Gözde pilatinler olan bir oluşumuz. İşimizi çok ciddiye alıyoruz. Bizim için gerçekten istekli inançlı takım arkadaşlarına ihtiyacımız var. Amway işini birde bizden dinleyin. Hangi şehirde olursanız olun bizim için iş ciddiyeti önem taşir ve bulunduğunuz şehre büyük önem verilir. Şu ana kadar bir çok şehirde işimizi kurmaktayız. Sponsorlarımız Bursa’da olup bizde Niğde grubu olarak sponsorlarımızla el ele Niğde de işimizi kuruyoruz. Türkiye’nin heryerine rahatlıkla bizzat pilatin lider seviyesinde ulaşıp adayın organizasyonu kurmaktayız. Eğer önceden bu işi yaptıysanız ve olmadıysa veya doğru sponsorlarla çalışmadıysanız yada tanışmadıysanız birde bizden dinleyin. yeni veya üyeliği düşmüş ama halen bu işten para kazanmak isteyen tüm eski ve yeni adayları bekliyoruz. Bence bizimle bir telefonla konuşmak size hiçbir şey kaybettirmeyecek. Hatta hayatınızda farklılık bile yaratabiliecektir. Buyrun çekinmeyin aşağıda vereceğim telefonu arayın ön bilgi alın ve ardından Yıldız Pilatinimizden pilanı dinlemek için randevu alın ve ondan sonra karar verin. Doğru sponsorluk hattı çok önemlidir. Bizim işimizi network21 eğitim alt tabanıyla kurmaktayız. işimize önem verir tüm takım arkadaşlarımızın yanında durmaktayım hemde hangi şehirde olursa olsun. Web sitemi lütfen inceleyin. Mutlaka beni arayın sizinle tanışalım. Sözlerime son verirken sizinle sponsoruma ait olan bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Bu bir Türkiye gerçeğidir. Varolan işiniz sayesinde iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bu işinizin herhangi bir sebeple kaybı durumunda kalıcı gelirler elde edebileceğiniz “alternatif gelir kaynağı” olabiliecek yedek bir “iş planınız” var mı ? Sizce ? “Yaşam Özgürlüğü = Zaman + Gelir” Formülü sizin için bir alternatif plan olabilir mi ? Merak ediyorsanız veya ilginizi çekiyorsa değerlendirmek için bize ulaşın…! http://www.networkbursa.com Saygılarımla… Yaşare ŞAHİN 0534 813 08 94 ( Mutlaka arayınız çekinmeyin hiçbir şey kaybetmiyeceksiniz. Mesaj atarakta bana bilgi verebilirsiniz. Ben size dönüş yaparım.)

  Bize ulaşabileceğiniz msn adreslerimiz:
  network21nigde@hotmail.com
  bilgi@networkbursa.com

 81. Grubumuzda yıldız elmas, yıldız zümrütler, safirler, İnciler, Gözde pilatinler olan bir oluşumuz. İşimizi çok ciddiye alıyoruz. Bizim için gerçekten istekli inançlı takım arkadaşlarına ihtiyacımız var. Amway işini birde bizden dinleyin. Hangi şehirde olursanız olun bizim için iş ciddiyeti önem taşir ve bulunduğunuz şehre büyük önem verilir. Şu ana kadar bir çok şehirde işimizi kurmaktayız. Grup merkezimiz bursa olmasına rağmen Türkiye’nin heryerine rahatlıkla bizzat pilatin lider seviyesinde ulaşıp adayın organizasyonu kurmaktayız. Eğer önceden bu işi yaptıysanız ve olmadıysa veya doğru sponsorlarla çalışmadıysanız yada tanışmadıysanız birde bizden dinleyin. yeni veya üyeliği düşmüş ama halen bu işten para kazanmak isteyen tüm eski ve yeni adayları bekliyoruz. Bence bizimle bir telefonla konuşmak size hiçbir şey kaybettirmeyecek. Hatta hayatınızda farklılık bile yaratabiliecektir. Buyrun çekinmeyin aşağıda vereceğim telefonu arayın ön bilgi alın ve ardından Yıldız Pilatinimizden pilanı dinlemek için randevu alın ve ondan sonra karar verin. Doğru sponsorluk hattı çok önemlidir. Bizim işimizi network21 eğitim alt tabanıyla kurmaktayız. işimize önem verir tüm takım arkadaşlarımızın yanında durmaktayım hemde hangi şehirde olursa olsun. Web sitemi lütfen inceleyin. Mutlaka beni arayın sizinle tanışalım. Sizlerime son verirken sizinle kendime ait olan bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Bu bir Türkiye gerçeğidir. Varolan işiniz sayesinde iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bu işinizin herhangi bir sebeple kaybı durumunda kalıcı gelirler elde edebileceğiniz “alternatif gelir kaynağı” olabiliecek yedek bir “iş planınız” var mı ? Sizce ? “Yaşam Özgürlüğü = Zaman + Gelir” Formülü sizin için bir alternatif plan olabilir mi ? Merak ediyorsanız veya ilginizi çekiyorsa değerlendirmek için bize ulaşın…! http://www.networkbursa.com Saygılarımla… Bora ÜNSAL 0 535 557 50 68 ( Mutlaka arayınız çekinmeyin hiçbir şey kaybetmiyeceksiniz. Mesaj atarakta bana bilgi verebilirsiniz. Ben size dönüş yaparım.)

 82. merhabalar ben amway işinde sekiz aydır çalışıyorum gelirim gayet iyi ankarada ikamet ediyorum üye olmak isteyene yardımcı olabilirim şimdiden çok teşekkürler..5077833086

 83. ben amway üyesiyim aynı zamandada özel bir kuruluşta çalışıyorum. ürünlerden çok memnunum Ankarada ikamet ediyorum . Üye olmak isteyen varsa yardımcı olabilirim. şimdiden çok teşekkürler tel:05077833086

 84. merhabalar bende 3 aylık amway serbest girişimcisiyim. ürünleri kendini ispatlamış bir firma olduğunu bu işe girince öğrendim. ürün eğitimi almadanda amway kullanıcıları sizi buluyor. Diğer firmalardan ayıran en büyük özellik bu olsa gerek. manisa merkez-turgutlu-salihli-ahmetli-akhisar ve diğer şehirlerden irtibata geçmek isteyenler candostum_19@msn.com dan yardımcı olabilirim

 85. merhabalar ben muğladan amway temsilcisiyim.katılmak isteyenler irtibTA geçebilir.hatice_aybala2008@hotmail.com

 86. meraba eneay ürünleri bir harika şiddetle tavsiye ederim ilgilenirsenizgörüşelim süper geliri olan bir iş tlf nrm 05383607647

 87. slm arkadaşlar ,
  ben 6 aydır AMWAY serbest girişimcisiyim ve %12 seviyesindeyim.diğer şirketlerlede çalışmalarım oldu ama burdaki birlik bütünlük kadar bir çalışma görmedim her an sponsorlarım yanımda ve bende kendi bayiilerimin yanındayım .okadar basitki tek yapmanız gereken sponsorlarınızı hiçbir egoya takılmadan kopyalamak .ben kopyaya karşıyken inanınki burda kopya çekmek serbest çekin kazanın.İSTANBUL PENDİK KARTAL TUZLA ve TOKAT ikamet eden ve bu harika iş planını birde benden dinlemek isteyen arkadaşlarım lutfiye.ates@hotmail.com adresine mesaj atmanız yeterli size gerekli bilgi verilecektir.

 88. Büyük ve Başarılı Bir Network Organizasyonu Nasıl Oluşturulur ?

  Son günlerde herkes network marketing GURU’su oluverdi çıktı. Komik olduğu kadar gerçek bir durum. Etrafta o kadar çok insan var ki, daha ayda birkaç bin dolar hatta birkaç yüz dolar kazanmalarına rağmen kendilerini network marketing işinde uzman zannediyorlar. Kendilerini guru zannetmelerini sebebi sosyal medyada aktif olmaları ve paralarını kafa şişirerek kazanmalarıdır.

  Evet doğrudur. Bir yazar ve eğitimci olarak iyi paralar kazandım. Fakat bunun dışında network marketing sektöründe de binlerce dolar kazandım ve kazanmaya da devam ediyorum. Tamam da neydi benim bu sektördeki başarımın anahtarı? Ayrıca siz bunu nasıl modelleyeceksiniz?

  Birçok insan bu işte aşağıda bahsedeceğim konulardan dolayı ana temayı unutmaktadırlar. Bu yüzden network marketing ağınızı büyütmek için takım arkadaşlarınızın üzerinde durması gereken temel konulardan bahsedeceğim. Hazırsanız başlayalım”¦

  İlk önce insan doğasının çok önemli bir noktasına dikkat çekmek zorundayız. Bu amaçla Douglas Rushkoff‘un 2008 de yapmış olduğu çocukların elektronik oyunları oynamada kullandıkları 3 metod hakkındaki araştırmanın ilginç sonuçlar ortaya koyduğunu bilelim. Ki bu araştırma, çocukların kültürleri nasıl özümsediğini ve sonrasında iş hayatına nasıl atıldıkları konusunda harika bir fikir vermektedir. Ayrıca bu araştırma insanların network marketinge yaklaşımlarını da ortaya koymaktadır.

  Ruskoff araştırmasında, çocukların oyunlara karşı yaklaşımlarının üç evrede gerçekleştiğini göstermektedir.

  1) Oyunu oynarlar
  2) Oyunu ele geçirirler.
  3) Oyunu programlarlar.

  Biraz daha yakından bakalım. Çoçuklar oyunu oynayarak başlar. Bu evrede çocuklar oyun konsolunu nasıl kullanacaklarını öğrenmenin yanında oyunda ne olup ne bittiği hakkında bir keşfe çıkarlar. Çocuklar uçağı nasıl uçuracaklarını, düşmana nasıl ateş edeceklerini, canavarı nasıl öldüreceklerini kısacası oyun için ne gerekliyse onu yapmayı öğrenirler.

  Oyunu iyice öğrendikten sonra, yavaş yavaş oyunu ele geçirme evresine geçerler. Bu ele geçirme oyunun inceliklerini öğrenme, daha iyi oynama şeklinde algılanmalıdır. Bilirsiniz Süper Mario oyununda görünmeyen bazı kutular vardır. Onu bulup ekstra can almak işte bu oyunu ele geçirme evresinde meydana gelir.

  Bu oyunlar oynayan kişileri o kadar etkiler ki bu oyunlardaki bilgileri paylaşmak üzere web sayfaları, websiteleri ve forumlar açılır. Bu araçlarla bilgiler diğer oyunculara aktarılır. Ayrıca bu araçlar oyunu bilmeyenler için bir pusula niteliğini taşır.

  Sonuç olarak çocuklar bu oyunları o kadar iyi oynarlar ki, oyun içinde mücadele ortadan kalkar. Bu yüzden oyunu daha da güçleştirmek ve mücadele meydana getirmek için arayış içine girerler. Ayrıca daha da ileri giderek oyunlar için kendi başlarına program yazmaya koyulurlar.

  Tamam da bunların çok katlı pazarlamayla ne alakası var diyebilirsiniz. Alakası var hem de çok alakası var. Çünkü insanlar network marketing sektöründe, bu oyunlarda olduğu gibi bu üç evreden geçmek istemiyor. Bir üst evreye geçmek aslında kişinin kopyalanabilirliğini düşürür ve işinizi daha zor daha korkutucu ve daha fazla emek gerektiren bir iş haline getirir. Şimdi bunun hangi sebeple ortaya çıktığına bakalım.

  Bizim işimizde karmaşıklık kopyalamayı azaltır. Bir davranış ne kadar zorsa, onu öğrenmek için o kadar çok bilgiye ihtiyacımız olur ve davranışın kopyalanabilirliği azalır. Fakat basitlik kopyalanabilirliği yükseltir. Bizim işimizde varolan çok güzel bir söz vardır:

  ”Neyin işe yaradığı değil neyin kopyalanabildiği önemlidir.” diye”¦

  Çok katlı pazarlama oyununu nasıl oynayacağımızı öğrendiğimizde, sıkılmaya başlarız ve bu oyunu ele geçirmeye -hacklemeye- çalışırız. Daha sonra daha çok başarı elde etmek için sistemi programlamaya, değiştirmeye çalışırız. İşte bu çok büyük bir yanlış. Çünkü network marketing diğer iki evreye geçmek istemediğimiz tek iş modelidir.

  Aşağıda network marketing ile nasıl kazanacağınızı gösteren birkaç madde sıraladım;

  1) Yeni insanlarla tanışmak.
  2) Davet listenizi oluşturmak.
  3) Davet etmek.
  4) Follow up. (Takip Aşaması)

  Bu dört madde yeni başlayanların mutlaka öğrenmesi gereken ve sizi daha üst seviyeler için hazırlıklı hale getiren maddelerdir. Burdan itibaren artık oyunu daha ileri seviyelerde oynamaya başlayabilirsiniz. Fakat ileri seviyede oynamanız için bundan başka iki ek madde daha var.

  1) Sunum yapmak.
  2) Liderliğinizi geliştirmek.

  İşte bu maddeler alt kollarınızca kopyalandığında, artık siz olmasanız da bu maddeleri yerine getirme konusunda başarılı olacaklardır. İşte network marketingte kimin kazanacağı burada belli olur. Yapmanız gereken bu 6 maddede profesyonel olmak. Aksi taktirde oyunu kazanamazsın. Yukarıda bahsi geçen 6 maddeyi öğrendiğinizde, olabildiğince pratik yapın ki bu maddelerde uzmanlaşasınız.

  BULUT olmakla başlayın. Bulut”¦

  Evet yanlış duymadınız bulut. Bulut ne meydana getirir? Yağmur. İşte bulut gibi yağmurunuzu tüm arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza, akrabalarınıza yağdırın. Yani onlara işinizi anlatın/anlattırın. Sunum yapın. Takip edin. Network marketingte para kazanmanız, insanların işinize girmesine ve ürününüzün satılmasına bağlıdır. Fakat gerçek bulut olmak, davet edeceklerimizi sırılsıklam etmektir. Yani işinize dahil etmektir. Yoksa gerisi beyhude yorgunluk. Bulutun sadece gölgelik olması gibi”¦

  Bana kalırsa, internet üzerinden yapılan networkten ziyade, ilişki üzerine dayalı, network marketerların bir arada olmasını gerektiren network marketing en iyisidir. Çünkü hiçbir network, dinamiğini gerçek yaşamdan alan networkün yerini alamaz. Yani tıkla kazan, oku kazan, tıklat kazan, okut kazan olaylarından vazgeçin ve enerjinizi beyhude harcamayın.

  Davet edeceğin kişilerin sunumunu yüz yüze olacak şekilde yaptır. Ve mutlaka kendi evinde yaptır. Daha sonra bu sunum alan arkadaşlarını haftalık toplantı gibi, marketerların bir arada olduğu ortamlara götür ve follow up yap. Ve kimin ilgilenmediğini, kimin sadece müşteri olabileceğini ve kimin network kurabileceğini kestirmeye çalış ve o kişilere ona göre davran. Olmadıysa onları daha büyük organizasyonlara götürün. Bu organizasyonlar gezi, piknik ya da bir yemek olabilir ama prospect hariç katılımcıların hepsinin networker olmasına dikkat edin. Zaten bu tür organizasyonlar ayda, yılda bir olan organizasyonlardır. Fakat etkisi çok büyüktür. Emin olun. Çünkü ortamınızı gören prospect bu organizasyonların içinde aktif olmak ister ve işinize dahil olması kolaylaşır. Ve kararını verir”¦

  Son olarak, üst kolunuzla aylık değerlendirme yapın. Aylık hedeflerinizi belirleyin. Üst kolunuzun hatalarınızı yüzünüze vurmanızı tembihleyin. Çünkü bu işe girip birkaç ay sonra bir şey olduğunu zannedenler ancak ve ancak üst kolları tarafından hizaya çekilebilir. Biraz argo olacak affınıza sığınıyorum ama;

  ”Gazla gelen gazla gider.”

  Birkaç ay daha sonra o arkadaşınızı göremezsiniz. Kendinize ve nerde olduğunuza dikkat edin. Yoksa kaybeden olursunuz. Özetlemek gerekirse, şu ana kadar anlattıklarım oyunu nasıl oynadığınızla alakalıydı. Artık oyunu nasıl ele geçireceğinizden bahsedelim”¦

  İnsanlar oyunu ele geçirmek için hiçte gerek olmamasına rağmen reklam yaparlar. Broşür bastırırlar, sitelerde reklam yaparlar ama unutmayın bunlara hiç gerek yok. Reklam yaparak ve tanımadıklarınızla bu işi yapmaya çalışarak başarılı olamazsınız. Çünkü bu iş sadece ve sadece tanıdıklarınızla yapılır. Büyük oynamnıza gerek yok. Mesela Cristiano Ronaldo’ya sponsor olmanıza hiç mi hiç gerek yok. Tutmuş olduğunuz yolda emin adımlarla yürüyünüz. Kopyalamayı düzgün yaptığınıza ve kopyalanabilir olduğunuza dikkat edin. Ve benden siz bir uyarı : KOPYALAMA YOKSA, BÜYÜK BİR ORGANİZASYON SADECE BİR HAYALDİR.

  Bu evrelerin kısa yolu, oyunu doğru oynamaktan geçer. Bu oyun 50 senedir böyle oynanıyor ve önümüzdeki 50 sene de böyle oynanacaktır. Kendinizce yeni yeni metodlar uydurmayın. Üst kolunuz ne diyorsa yapın. Çünkü o bir şey diyorsa, sizin içindir. Networkte üstkolun alt kollara demesini istediğim bir söz var;

  “ İtaat et, rahat et!”

  Eski köye yeni adet getirmenin alemi yok. Kendinize bir iyilik yapın ve aynanın karşısına geçip kabınızı boşaltın. Kendinizi birkaç ay sonra network marketing gurusu olmuş gibi kandırmayın. Bu iş çok çalışma gerektiren zor bir iştir. 20 yıldır network dünyasında olmuş olsanız bile, yapmanız gereken yine yukarıdaki 6 maddedir. Siz onları yerine getirmedikten sonra değil lider, bu işin çırağı bile olamazsınız.

  Silkelenin ve kendinize gelin. Şimdi kendinizi bir değerlendirin. Öz eleştiri yapın.

  Bakın bakalım neredesiniz”¦

  Buna dayanarak iyi bir takımdamı olmak istiyorsunuz ozaman buyrun takımımıza. Takım yapımızda yıldız elmas, Yıldız zümrütler, Safirler, İnciler, Yıldız Platinler ve benim çok değerli %3,9,12,15,18, ve gümüş ile altınlar vardır. Bursanın çok sağlam bir takımızıyız.

  Saygılarımla;
  Bora ÜNSAL
  0535557568

 89. Amway ürünleri gerçekten çok kaliteli ürünler. Diş macunundan makarnaya, tencereden su arıtma cihazına kadar bütün ürünleri çok kullanışlı ve kaliteli.

 90. mrb bende network işinde çalışıyorum burada tartışmak istemiyorum ama neden üye olduğunuz firmanın üst yöneticilerine dahil tamamen türk ekibi olmasını düşünmüyorsunuz artı bahsedeceğim firma üye sayısını çoğalttığınızda sizi ssklıda yapıyor yani evinizin hem ihtiyacını alıyorsunuz buradan kar ediyorsunuz üye yapıyorsunuz gene kar ediyorsunuz ve üye sayısı ilerledikçe siz ssklıda yapılıyorsunuz gelin türklerin gücünü gösterelim yıllardır dış ülkeler tarafından sömürüldük tartaklandık ve ürünlerimiz helal gıda sertifikalı ve gmp sertifikalı diş macunlarımızın içerisinde florid yok google yazın görün bakalım floridin zararlarını insanı kansere kadar götüren bir madde her üye götürdüğünüzde 5 tl prim ilgilenenler mail adresim yarenhiar-1976@hotmail.com kaybecek hiçbirşeyiniz yok tam tersine kazanacak çok şeyimiz var

 91. MERHABA ARKADAŞLAR BENDE ARTIK AMWAY AİLESİNE KATILDIM. İYKİ GİRMİŞİM BU AİLENİN İÇİNE . AMWAY Cİ OLMAK KALİTELİ BİR YAŞAM SÜRMEKTİR. ARKADAŞLARRR EGER SAGLIGINIZA DÜŞKÜNSENİZ HİÇ TEREDDÜTSÜZ , GÖZÜ KAPALI BU ÜRÜNLERİ KULLANABİLİRSİNİZ.AMWAY ÜRÜNLERİ DÜNYA SAGLIK VE TARIM BAKANLIGI TARAFINDAN 5A1 KALİTA KODUNA SAHİPTİR. GELİN ETRAFINIZDAKİ OLUMSUZ YORUMLARI BİR KENARA BIRAKIN . VE KENDİ ŞİNİZİN PATRONU OLUN.. İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ,BÜYÜKÇEKMECE, ESENLER AVCILAR CİVARINDAN AMWAY E ÜYE OLMAK YADA SİPARİŞ VERMEK İSTEYENLER MUTLAKA MAİL ATIN. betul_240983@hotmail.com

 92. merhaba arkadaşlar gerçekten size inanmak ve bu işi yapmak istiyorum.amway veya başka bir ürün.bana nasıl yardım edebilirsiniz.05412805475

 93. AMWAY YILLARDIR VAR OLAN VE GÜZEL SİSTEMİ İLE BİZLERE KAZANÇ SAĞLAYAN BİR KURULUŞ OLARAK ÜRÜNLERİNİ HER HERDE SEVEREK VE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE KULLANIYORUM ÜYE VE KAZANÇ İLE İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİRİM fernaz169@hotmail.com

 94. AMWAY firsatlarını kaçırmayın.
  Geleceğe yatırım yapın.
  SİZDE BU ÇATIDA BULUNUN KISA SÜREDE BÜYÜYÜN BÜYÜYELİM.
  PİRİMLERİ ÜYE SAYISI ARTTIKÇA ARTIYOR.
  YANİ BU KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİR. ORTALAMA 1-2 YILDA AYLIK 1000 – 2500 TL ARASI PİRİM SEVİYELERİNE RAHAT ULAŞA BİLİRSİNİZ.
  TABİ DAHA HIZLI BÜYÜRSENİZ BU RAKAM 10.000 VE ÜZERLERİNEDE ÇIKABİLİR.
  AYRICA ÖDÜLLER VE TATİLLERİDE CABASI.
  KOTA YOK İSTERSEN SADECE SEN TEK KULLANARAKTA BU GRUPTA YER ALABİLİRSİN.
  ÖNEMLİ OLAN MÜMKÜN OLDUĞUNCA YAYILMAK VE KOLLAR AÇMAK.
  ÜRÜNLER ÇOK KALİTELİ VE ÇEVRECİ 100% ÜRÜN GARANTİSİ VAR.
  SİZ DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIZIDA ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ.
  BİLGİ İÇİN : senayi44@hotmail.com
  Ayrıca http://www.amway.com.tr adresindende siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  Konuk olarak girmek için konuk olarak gir bölümünden adınızı yazarak serbest girişimci adına ( ekici3 ) yazarak giriş yapbilirsiniz.
  AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİ NUMARAM : 6824438

 95. slm ben Amway e üye olma istiyorum nasıl bi sistem üyelik nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim karı nasıl ?????????????**

 96. merhaba arkadaşlar ben yaklaşık yedi aydan amway işi yapıyorum.işimi severek yapıyorum.gelecege hayalleri olan herkesin amway işi yapmasını gönül rahatlıgıyla tavsiye ediyorum.Ürünlerimiz dünyanın en harika ürünleri.yüzde yüz tatmin garantili bu işte sponsorluk çok önemli bu işte beraber olmak isteyen kahramanmaraş ve pazarcık çevresine sponsorluk yapabilirim.ben metin ceritli.cep.05423765519

 97. merhaba arkadalar ben jetworkink yapıyorum çok güzel karlı bir iş bilhassa evde oturan bayanlar için /40varan bir karla sizde yapmak isterseniz beni arayın tlf 05077605191

 98. merhaba arkadaşlar ben hacer köprülü ben ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri yapıyorum fosfat içermeyen birüründür bitkisel ve konsantiredir üyelik ücreti yok artı üye yaptığınızda biz size ücret ödüyoruz /25 karla kazanç sağlıyor ilk siparişinizde /50 kazanıyorsunuz ilgilenirseniz bana çağrı atın ben sizi ararım tlf 05366613645

 99. merhaba ben kadriye demircan ersağ üyesiyim okadar güzel bir sistem üyelik ücreti yok artı üye yapınca 10tl kazanıyorsunuz 200puanda üstdirektör oluyorsunuz /33 indirimli alıyorsunuz ersağ bitkisel ve konsantiredir türk firması beni ararsanız yardımcı olurum tlf 05448560747

 100. Bu bir Türkiye gerçeğidir.

  Varolan işiniz sayesinde iyi bir gelire sahip olabilirsiniz.
  Bu işinizin herhangi bir sebeple kaybı durumunda kalıcı gelirler elde edebileceğiniz "alternatif gelir kaynağı" olabiliecek yedek bir "iş planınız" var mı ?

  Sizce ?
  "Yaşam Özgürlüğü = Zaman + Gelir"
  Formülü sizin için bir alternatif plan olabilir mi ?

  Merak ediyorsanız veya ilginizi çekiyorsa değerlendirmek için bize ulaşın…!

  http://www.networkbursa.com

 101. merhaba arkadaslar….
  yorumları okuyorumda okadar NETWORKMARKETİNG sistemi ile kurulmuş firma varkı insan hangisine inanmalı acaba? insan kendini sorgulayıp neden su şirket olmalı diye kendine sormalı bence? ben sordum sizde sorun. mesela; 1. bence turk firması olmalı yanı paramız turkıyede kalmalı. 2. doğal olmalı. 3. bana para ile beraber basarı getırmelı. 4. iş arkadaslarım dostum olmalı . ve bu soruları kendi kendime sorarken böyle bir iş buldum . gönlüm rahat böyle bi firma ile çalıştıgım için. eger sizde bu soruları kendınıze soruyorsanız ve yanıt almak istiyorsanız bana ulasın:
  tel: 0530 973 72 44
  siriuslarinyildizi.com tıklayarak bize ulasabilirsiniz.

 102. AMWAY İŞİNİN İÇERİSİNDE BULUNMUŞ BİR İNSAN OLARAK ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM Kİ ÇOK ZORLAYICI BİR İŞ. EVET FARKLI ÜRÜNLERİ VAR AMA HEM ÜRÜN FİYATLARI YÜKSEK OLDUĞUNDAN SATIŞI ZOR, HEM KAYIT ÜCRETİ YÜKSEK OLDUĞUNDAN ÜYE BULMAK ZOR OLUYORDU. ŞİMDİ %100 TÜRK FİRMASI OLAN VE EN KAZANÇLI SİSTEMİ SUNAN FARMASİ ENTERNASYONALDE 2 AY GİBİ BİR SÜRE İÇERİSİNDE %9 OLDUM. ÜSTELİK FARMASİDE LİDERLİK %12 SEVİYESİNDEN BAŞLIYOR, AMWAY- ORİFLAME GİBİ FİRMALARDA OLDUĞU GİBİ %21 DEN BAŞLAMIYOR. LİDERLER EKİP PRİMLERİNİN YANINDA %3 DE LİDERİK PRİM ALMAYA BAŞLIYORLAR. ÜCRETSİZ ÜYELİK VE ÜCRETSİZ KATALOG FIRSATINDAN YARARLANMAK, KAZANÇ PLANIMIZI VE KATALOĞUMUZU İNCELEMEK İÇİN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ: http://www.farmasidunyasi.net SORULARINIZA AYRINTILI CEVAP ALMAK İÇİN farmasidunyasi@windowslive.com ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 103. temiz bir çevre temiz bir dünya vede saglıklı nesiller için gelin hep birlikte kimyasallara son verelim arkadaşlar ersag temizlik ve kozmetik ürünleri türkiyede bir ilk türk firması vede tamamen türk sermayesi olan bir şirkettir ürünlerimiz organik vede konsantiredir üyelik aidatımız yoktur ilgilenen arkadaşlar bana ulaşabilirsiniz sponsor no 125 035 tel 0 506 581 96 79

 104. EN ÜST SPONSORUN EN ALT SPONSORUNA,İNGİLİZ’İN TÜRK’E,TÜRK’ÜN ARAP’A DUBAİYE BİLMEM HANGİ ÜLKENİN

  HANGİ ÜLKEYE,BİRBİRİNE DESTEK VE PARA KAZANDIRDIĞI BU ÇILGIN DAYANIŞMA,DAYANIŞMALI TÜKETİCİ TOPLULUĞU İSMİYLE ANILIR OLAN,

  SİSTEMİN TAMAMEN ALIŞVERİŞTEN ELDE EDİLEN YÜKSEK KAZANÇLARDAN OLUŞAN.ASLA

  ÜCRETSİZ OLARAK BAŞLANILAN.KAPORA ADI ALTINDA AVANS OLARAK BANKAYA YATIRTTIĞI

  BU PARALARDAN ASLAAA FAİZ ALMADAN ( ÇÜNKÜ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ KANUNUNA GÖRE FAİZ ALMASI

  VE ÇALIŞTIRMASI KESİN SUÇ OLAN) BU PARA SADECE PAZARLIK GÜCÜ OLARAK

  KULLANILIYOR VE BİR MÜDDET SONRA ŞAHSIN KENDİSİNE KURUŞUNA KADAR GERİ

  VERİLİYOR.BUNUN MANTIĞINI SUNUMLARDA VERİYORUZ.ÇOK BASİT Bİ MANTIK BU.

  SİSTEMİN VE SİSTEMDEKİ TÜM ÜST SPONSORLARINDA ALT EKİPLERİNE HEM PARA VE HEMDE

  DESTEK VERİP KAZANDIRDIĞI HATTA ALT EKİBİN ÜST SPONSORUNDAN DAHA FAZLA

  KAZANDIĞI DÜNYADA EŞİ VE BENZERİ OLMAYAN,RAKİPSİZ 8 YILLIK MAZİSİ OLAN,TÜM BELGELİ,ISO BELGELİ ,AVSTRYDA YILIN ŞİRKETİ SEÇİLEN,VERGİ ŞAMPİYONU BİR ŞİRKET 22 AVRRUPA ÜLKESİNDE,50 EYALET ABD,7 CANADA,31 MEXİCO,DUBAİ,SUUDİ ARABİSTAN,B.A.EMİRL.ORTADOĞU,AFRİKA VE EN SON TÜRKİYEDE VAROLAN.ÜZERİMİZDE OYNANAN BİR OYUN DEĞİL,DENENMİŞ.5 YIL SİSTEM REHABİLİTE EDİLMİŞ VE MÜKEMMELLEŞMİŞ PERFECT OLMUŞ.

  PARASINI İSTEDİĞİ ANDA GERİYE ALMA İMKANINA SAHİP,DEVREDİLEBİLEN,AKTİFLİK VE SATIŞ VE PAZARLAMAYA GEREK GÖRMEDEN HERKESİN KENDİ GEREKSİNİMİNİ,KENDİ TERCİH ETTİKLERİ VE KARAR VERDİKLERİ FİRMALARDAN

  ALMALARINA İMKAN TANIYAN.HATTAAA NETWORK ŞİRKETLERİNİN BİLE BU SİSTEME ÜYE

  KURULUŞ OLMA İMKANININ OLDUĞU.

  SANAYİ VE TİCARET BAKANLIĞI VE MALİYEDEN HERŞEYİYLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KURULMUŞ OLAN RESMİ.

  TOBB DAN ONAYLI,100.000 ALIŞVERİŞ NOKTASI BULUNAN,1.500.000 ÜYESİ OLAN.ONLİNE

  ALIŞVERİŞLERİNDE YAPILABİLDİĞİ MÜKEMMEL BİR SİSTEM.

  2012 YILINDA TÜM DÜNYADA HER ÜLKEDE KURULUŞU TAMAMLANMIŞ OLACAK OLAN.EN ÜNLÜ MARKALARLA ANLAŞMIŞ ÖRN: FERRARİ,MERCEDES,BMV,OMV (PO % 98 SAHİBİ OLDU)CARREFOUR,PRAKTİKER,KİKA,OPEL,BP,SHELL,SUZUKİ,KAWASAKİ,YAMAHA,BURGER KING,BAUMAX,REAL,PEUGEUOT,CHEWROLET GİBİ ( BU ÖNEMLİ BİR GÖSTERGE DEĞİLMİ ? )

  BU KADAR BİLGİ YETMEZSE 20 GÜN SİZLERE,HİÇ SUSMADANDA BİLGİ AKTARABİLECEĞİM KADAR DOLU OLAN BU HEYECANLI KARDEŞİNİZİN SİZE SORUSU ŞUUUU

  BU FİRMANIN ADI NEDİR?

  Mustafa YAPRAK

  0505 950 41 72
  lyonessturkey@hotmail.com

 105. DENİZLİde ikamet eden arkadaşlarım AMWAY hayatıma çok şeyler kattı eğer sizde ek gelir elde etmek isterseniz benimle irtibata geçebilirsiniz.Şerife efe

 106. sayın mustafa çevik sizinle görüşmek isterim ben amway serberstgirişimcisiyim harik sponsorlarımvar enönemlisi buişte sponsordur bana lütfenulşın benim sponsorlarımdan planıdileyin cepno05356842395 bunumaradan bana ulşabilirsiniztel bekliyorm

 107. Network artık ülkemizde de çok rahat yapılabilir bir meslek haline geliyor. İnsanları ikna etmek veya onlara satış yapmak zorunda kalmayağınız, pazarlamacı gözü ile görülmeyeceğiniz, toplantılara misafir getirmekle uğraşmayacağınız ve sadece internet ve facebook kullanarak aylık 500 euro ve üzeri kazanabileceğiniz bu çok katlı kazanç sistemini lütfen inceleyin DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN (http://tinyurl.com/tekbasnihal )
  kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırınız.

 108. merhaba bende amway serberst girişimciyim hayatınızın fırsatı ile mutlaka tanışmalısınız .ben çok memnunum sizlerde sağlıklı ürünler kullanıp bu ürünleri tavsiye ederek para kazanabilir ayrıca organizasyon ile işinizi büyütebilirsiniz .istanbuldan bayilik için bana ulaşabilirsiniz .herkeze bol kazançlar diliyorum.

 109. Amway serbest girişimcisi olmak ve bu işten para kazanmak için iyi sponsorluk hattınız olmalı ilgilenenler Kocali ve Adana dan iyi sponsorlara yönlendirebilirim.Ben de annemle bu işe başladık özellikle karı-koca veya anne-ogul ya da kardeşler gibi birlikte yapacaklara yardımcı olurum.Takım kurmaya var mısınız.. stuntmaster1985@hotmail.com
  5399755207

 110. 15:01:11.de CUMARTESİ SAA:13:37de YORUM YAZAN SELDA hanım ! AMWAY İŞİ VE ÜRÜNLERİ İLE İLGİLİ BİLGİ,DENEYİM,TECRÜBE,EDİNMEK ve YAŞAM KALİTENİZİ SAGLIKLI BİR ŞEKİLDE YÜKSELTEBİLİRSİNİZ. SELDA hanım VE DİGER YORUM YAZAN bay VE bayanlar SİZE YARDIMCI OLMAK İSTERİM . BANA ( 0 555 429 67 29 )dan 7 / 24 ULAŞABİLİRSİNİZ .. SAGLIKLI ve MUTLU GÜNLER DİLERİM.. SAYGILARIMLA ( TUNCAY DALKIÇ ). Mail ADRESİ KULLANMIYORUM TEL NOSUNU KULLANIN LÜTFEN..

 111. merhaba arkadaslar ben gebze den bu amway işine yeni girdim amam cok ıyı bı kazanc oldu hemen yukseldım grubumuz cok ıyı bızım herkes bırbırını yukseltıyor katılmak isteyen varsa bana ulasabılır sbnc007@hotmail.comkazanmak ıcın fazla beklemeyın

 112. Merhaba arkadaşlar,
  Türkiye’de ilk defa fosfatsız, bitkisel temizlik ve kozmetik temizlik ürünleri üreten organik sertifikaya sahip tek yerli firma olan Ersağ ailesi üyesiyim.
  Sağlıklı temizlik, sağlıklı yaşam diyorsanız, yarınlarımız olan çocuklarımıza yaşanabilir bir çevre bırakmak istiyorsanız, milli servetimiz ülkemizde kalsın istiyorsanız doğru adres Ersağ dasınız.
  Fikran 0533 343 7667

 113. Özgürlüğü seviyorsanız, ben işimin patronu olurum patron istemem diyorsanız. Amway ürünlerini %30 indirimli kullanmak yada %30 karla satarak para kazanmak veya grubunuzu kurarak büyük bir organizasyon kurmayı hedefliyorsanız benimle görüşün. Süper kar ve süper primler bir tık ötenizde MSN adresim lideramway1@hotmail.com her zaman yanınızdayız.

 114. merhaba arkadaşlar bir defa evet deyin geleceğinizi kurtarın amway kelime anlamı olarak da benim işim benim yolum anlamına gelen ve inanılmaz imkanları tepeden tırnağa kadar kalite,güven ve istikrarlı bir şekilde sunan hayatınız boyunca sizinle beraber olan devasa bir şirkettir yeni bir kardeşliğe ve yepyeni bir geleceğe beraber yürümek için bir defa evet varım deyin. Detaylı bilgi almak ve üyelik için
  irtibat telefonu: 0506 939 51 53
  mail : birecik4@hotmail.com
  geleceğiniz aydınlık olsun…

 115. Amway bütün dünyada tüketici ihtiyaçlarını karşılayan çok çeşitli özgün, rekabetçi markalar sunmaktadır.

  Beslenme destek ürünlerinden su arıtma sistemlerine, kozmetiklerden temizlik ürünlerine kadar bütün dünyada 80’in üzerinde farklı pazarın ihtiyaçlarını ve yönetmeliklerini karşılamak üzere tasarlanmış 800 den fazla ürün vardır.

  Amway işinde istendiğinde isteyn %30 kullanıcı isteyen %30-%45 kazanc elde edebilir,en güzel tarafı sürekli gelir emeklilik.

  Amway Ürünlerinin kalitesinin arkasındayız ve memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Tamamen memnun kalmadığınız takdirde ürünü iade edip ödediğiniz bedelin tamamını geri alabilirsiniz.

  Karadeniz bölgesinden distribitör olmak isteyenlere bayilikler verilir

  Tel: 0542 6584428

 116. Bu bir Türkiye gerçeğidir.

  Varolan işiniz sayesinde iyi bir gelire sahip olabilirsiniz.
  Bu işinizin herhangi bir sebeple kaybı durumunda kalıcı gelirler elde edebileceğiniz "alternatif gelir kaynağı" olabiliecek yedek bir "iş planınız" var mı ?

  Sizce ?
  "Yaşam Özgürlüğü = Zaman + Gelir"
  Formülü sizin için bir alternatif plan olabilir mi ?

  Merak ediyorsanız veya ilginizi çekiyorsa değerlendirmek için bize ulaşın…!

  http://www.networkbursa.com

 117. Merhaba,

  Amway hakkında bilgi almak ve üyelik ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun üyelik işlemleri yapılmaktadır. Siz de üye olarak hayyallerinizi gerçekleştirebilir kendinizi özgürlüğe götürecek işe sahip olabilirsiniz.

  0 535 557 50 68

 118. Türkiye'nin her iline – herkese üyelik verilir.
  IŞIĞINIZI yansıtın yeter.
  Amway'de kafanıza takılacak herhangi bir soru kalmayacak.
  0541 852 44 48

 119. trabzon ve çevre illerden amway üyeliğini düşünen arkadaşlar
  irtibat:sevim.ay.al@hotmail.com

 120. ARKADAŞLAR MERHABA, DÜNYADA İLK KEZ ÜRETİLMİŞ EV VE UYKU TEKSTİLİ ÜRÜNLERİNİ OLDUKÇA KAZANÇLI PRİM SİSTEMİ İLE MÜŞTERİ VE YAKINLARIYLA BULUŞTURMAK İSTEYEN HERKES http://www.stretchhome.com ADRESİNDEN ÜYE OLABİLİRLER. ARALIK AYI BOYUNCA ÜYELİK ÜCRETSİZ. ALIRKEN KAZANIN; ÜYE OLAN ARKADAŞLAR % 30'A VARAN İNDİRİMLER ALIYOR. %3–%24 ARASI PRİM KAZANMA FIRSATI VE LİDERLİK BONUS PRİMLERİ. MUTLAKA DENEYİN ÇÜNKÜ DENEMESİ BEDAVA.

 121. Amway işine iki yıl önce girdim. ürünleri kullanmasını bilirseniz harika.Ancak bazı gurup liderleri üyelerinin burnundan getiriyorlar.işimizi yapılandıracağız seni yükselteceğiz derken bakmışsın insanların evlarindeki huzurlarını kaçırıyorlar.Eşleri ile aralarında sorunlar çıkmasına neden oluyrlar.sponsor bu çok önemli gelmelisin yapmalısın getirmelisin mazeret istemiyorum diyor .eşlerde hayır gitneyeceksin yapmayacaksın evini çocuklarını ihmal etmeyeceksin diyor.bu arada üye iki arada bir derede kalıyor pisikolojisi bozuluyor bu işe evet dediğine bin pişman oluyor. halbuki sponsorlar kandilerine evet diyen kişileri nefret ettirip kaçırıyorlar.madem bağımsız bir iş saati zamanı sana bağlı diyorlar neden bayilerini sık boğaz ediyorlar. el insaf diyorum bayileriniz sizin işçileriniz değil…..

 122. NETWORK MARKETİNG NEDİR? Çok katlı pazarlama (network marketing), doğrudan satışın geliştirilmiş bir türüdür. Doğrudan satış, en bilinen tanımıyla, bir mal ya da hizmetin, tüketicilere yüz yüze bir ilişkiyle ve genellikle de evlerde, işyerlerinde ve perakende satış noktası sayılamayacak yerlerde, bir satışçı tarafından anlatılarak tanıtıldığı bir satış yöntemidir. Çok katlı pazarlama ise, satışçıların, iki farklı faaliyetleri sonucunda kazanç elde edebildikleri bir doğrudan satış türüdür. Bunlardan birincisi, kişisel olarak yaptıkları satışlardan doğan kazanç; diğeri de, uygulanan plana göre, ekiplerine kayıt ettikleri kişilerin ve sonra da bu kişilerin kayıt ettiklerinin satışlarından doğan kazanç. Bu nedenle çok katlı pazarlama, kişiye kendi bağımsız işini kurma ve geliştirme şansını sunan bir olanaktır. Ne Zaman Doğmuştur? Uzmanların çoğu, çok katlı pazarlama yöntemini ilk kez başarıyla uygulayan kişinin, Carl Rehnborg olduğu konusunda fikir birliğindedirler. Onun öncesinde, satış teşkilatına kazandırılan her yeni satış temsilcisi için kendisini getirene prim verilmesi ya da teşkilata kazandırdığı temsilcilerin satışlarından belirli bir süre bir yüzdenin ödenmesi gibi uygulamalar yok değildi. Fakat bugün anladığımız anlamda, ekibin yarattığı satış hacmi üzerinden sürekli bir kazanç sağlayacak bir program ilk kez, A.B.D.’nde Carl Rehnborg’un sahibi olduğu şirketin ürünlerinin satışında uygulanmıştır. Carl Rehnborg’un 1934 yılında kurduğu şirketin ilk ismi, California Vitamin Company idi. Sonradan şirketin ismi, Nutrilite Products Inc. olarak değiştirildi. Başlarda klasik bir doğrudan satış programı uygulanmaktayken 1945 yılında Carl Rehnborg, bugünkü çok katlı pazarlama yönteminin tüm temel unsurlarını içinde barındıran bir programa geçti. Kimileri bu programın, Carl Rehnborg’un kişisel bir buluşu olduğunu iddia ederken, kimileri Cambridge Üniversitesi’nde yapılan bir doktora çalışmasıyla doğduğunu, kimileri ise programı Nutrilite’ın Distribütörleri olan Lee S. Mytinger ve William S. Casselberry’nin geliştirdiklerini ileri sürerler. Ekonomiye Ne Gibi Yararlar Sağlar? Çok katlı pazarlamanın, ekonomiye son derece önemli katkıları vardır. Öncelikle, onbinlerce, yüzbinlerce insana, iş ve kazanç olanağı sağlayarak, bu kişilerin eksik istihdamlarını önleyerek önemli bir değer sağlar. Çok katlı pazarlama, bireylere son derece düşük maliyetle ve kolaylıkla kendi işlerini başlatabilme olanağını sunar. Konunun bir de diğer cephesi, yani, mal ve hizmet üreticileri cephesi vardır. Buradan bakıldığında ise çok katlı pazarlamanın, ürünlere, reklam gerekliliğinden ve raflardaki diğer ürünlerle rekabet etme zorunluluğundan kurtulmuş olarak, süratle nihai tüketiciye ulaşmalarına olanak verdiği görülür. Çok katlı pazarlama, dünya üzerindeki her ülkede ve her toplumda başarıyla uygulanabilen bir pazarlama yöntemidir. Üretici Firmalara Neler Sağlar? Çok katlı pazarlama yönteminin üretici firmalara sağladığı en büyük avantaj, çok düşük bir başlangıç yatırımıyla binlerce, hatta onbinlerce kişiden oluşan bir dağıtım ağına sahip olma ve yine çok düşük bir maliyetle ürünleri dağıtma olanağı vermesidir. Çok katlı pazarlama sistemini uygulayan bir firmanın dağıtım masrafları, Distribütörlerine ödediği iskonto ve primlerden ibarettir. Bu dağıtım masrafları da, geleneksel dağıtım tarzını (üst toptancı, ara toptancı, perakendeci) kullanan bir firmanın üstlendiği dağıtım masraflarıyla kıyaslanamayacak kadar düşüktür. Bu nedenle de çok katlı pazarlama, üretici firmaya, geleneksel dağıtım tarzını kullanan firmalarla olan fiyat rekabetinde çok önemli bir avantaj sağlar. Öte yandan, çok katlı pazarlama firmasının dağıtım ağını aynı zamanda bir nihai tüketiciler teşkilatı olarak görmek mümkündür. Onbinlerce Distribütörden ve onların aile üyelerinden oluşan bu büyük topluluk, doğal olarak birlikte çalıştıkları firmanın ürünlerini kullanırlar. Bu da, firma için dev bir hazır müşteri portföyü demektir. Dağıtım yöntemi olarak çok katlı pazarlamayı seçen bir şirketin, geleneksel tarzda faaliyet gösteren bir firmanın hiçbir zaman ulaşamayacağı en uzak ilçe ve köylere kadar uzanma olanağı vardır. Geleneksel kanalların kullanıldığı yöntemde, ürünlerin gidebileceği yerler büyük ölçüde toptancılar tarafından ve onların kendi ticari beklentilerine uygun olarak belirlenirler. Oysa, herhangi bir yerde, bir Distribütörün yaşıyor olması dahi, o ürünün oraya erişebilmesi için yeterlidir. Ürünlerin tüketicilere tanıtımı bu dev dağıtım ağının üyeleri aracılığıyla ve yüz yüze yapıldığı için, çok katlı pazarlama firmasının reklam harcamaları da çok düşüktür. Kullanılan bu yüz yüze tanıtım aynı zamanda gerçek hedef kitleye yönelik olduğu için de son derece etkin ve verimli bir tanıtımdır. Bu stratejik seçim, ürünlerin fiyatlarının düşük seviyelerde tutulabilmesine olanak veren ve çok katlı pazarlama firmasına rekabet karşısında avantaj sağlayan diğer bir unsurdur. Çok katlı pazarlamanın firmaya sağladığı bir başka yarar da, bir cins “görünmezlik” altında faaliyet gösterilebilme olanağı sağlamasıdır. Ürünleri raflara çıkmadığı ve kitle tanıtım araçlarını kullanmadıkları için rakipleri, bu tür firmaları izlemekte güçlük çekerler. Bu, özellikle de lansman döneminde olan bir firmaya önemli bir nefes alma fırsatı verir. Rakipleri, pazara yeni giren bu firmanın stratejilerini öğrenip tepki gösterinceye kadar firma, pazarda ayakları üzerinde durma aşamasına gelmiştir bile. Uygulayanlara Neler Sağlar? Çok katlı pazarlama sistemini seçmiş bir firmanın ekibine kayıt olan bir kişinin elde ettiği ilk avantaj, kendisinin ve ailesinin ihtiyacı olan ürünleri tüketici fiyatı yerine iskontolu, toptan fiyat üzerinden alabilmesidir. Bu, firmadan firmaya değişmekle birlikte, genellikle % 20 ile % 50 arasında indirimli bir alışveriş olanağı demektir. Bu yarar, bir tüketici olarak elde edilen yarardır ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olup bir ailenin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilen bir firmanın ekibinde bulunan çok katlı pazarlamacılar için asla küçümsenmeyecek bir avantajdır. İkinci avantaj, satış yaptıkça gelir hanesine yazılacak olan satış karıdır. Bu kazanç, özellikle faaliyete yeni başlandığı, henüz ekibin oluşmadığı ilk aylarda gelirin önemli bir bölümünü oluşturur. Çok katlı pazarlamada kapı kapı dolaşarak satış yapılması beklenmediği ve hatta çoğu zaman teşvik de edilmediği için, çok katlı pazarlamacı satışlarını yakın çevresinde yoğunlaştırır, ilk satışlarını gerçekleştirip yüksek kazanç elde eder. Üçüncü ve aslında en önemli yarar ise ekip oluşturması sonucunda, firmanın teşvik planına ve ekibin performansına göre elde edilecek olan iskontolar ve primlerdir. Çok katlı pazarlama sisteminin motoru, itici gücü, bu iskonto ve primlerdir. Bir başka deyişle, çok katlı pazarlamanın sunduğu iş olanağıdır. Ekip kurarak kazanılan iskonto ve primler, çok katlı pazarlama sisteminin uygulandığı tüm ülkelerde gerçek zenginler yaratmıştır. Tüketicilere Neler Sağlar? Çok katlı pazarlama sisteminin tüketicilere sunduğu en önemli avantaj, dağıtım ve tanıtım harcamalarından yapılan büyük tasarruflar nedeniyle ürünleri, çok ekonomik fiyatlara satın alabilmeleridir. Bu, tüketicinin elde ettiği birinci avantajdır. Tüketicinin ikinci avantajı, bu yolla satın alacağı ürünler hakkında önceden çok ayrıntılı bilgilere sahip olabilmesidir. Ürünü satmakta olan kişi, tüketicinin belki akrabasıdır, belki arkadaşıdır ama büyük çoğunlukla yakın çevresinden bir kişidir. Tüketici, ürünlerle ilgili her türlü bilgi verici dokümanı kendisinden alabilir; ayrıca çok katlı pazarlamacı da, tüketiciye ürünlerle ilgili her özelliği anlatabilir. Bu, özellikle reklam bombardımanı altında şaşırmış günümüz tüketicisi için çok özel bir hizmettir. Çok katlı pazarlama sisteminin perakende kanalların gelişmediği yörelerde yaşayan tüketicilere sağladığı en büyük avantajlardan biri, onları ürünlere ulaşabilme ve ürünleri satın alabilme olanağına kavuşturmasıdır. Böyle uzak yerlerde yaşayan tüketiciler, maddi olanakları elverse dahi, perakende satış noktalarında ürünleri bulamadıkları için satın alamazlar. Çok katlı pazarlama, tüketiciye bu engeli aştıran bir yöntemdir. Devamını okumak ve network marketin hankkında daha detaylı bilgi almak için lüfen sitemizi ziyaret ediniz http://www.networkbursa.com

 123. bende yeni uye oldum fakat sponsorlarım sayesınde cok ıyı noktalara gelmek uzereyım herseyden once evimde saglıklı yasıorum ve baska bir markete para kazandırcama hem kendi marketımden alısverıs yapbılıyor hemde para kazana bılıorum.. bursadan üye olmak ısterseniz benle irtibata geçip sızede hem ogrenerek hem sağlıklı bir sekırde organıze olup gelirinize yardımcı olabılırm lutfen benle heme irtibata geçin sizde sanslı grupta olun..
  onadimmk@gmail.com

 124. sevgili arkadaşlar daha önce bende sizler gibi önce oriflame sonrada avona üye oldum ve her ay beni arayan ve bu ay su parfumlerde su krem ındırımde dıyen dıstırıbuterlerım oldu okulda arkadaslarına satarsın sınıftaki kızlara soylersın oyleydı boyleydı dıye her ay ama her ay ıstısnasız bana alısverıs yaptırdılar fakat hıc bir karını görmedim.Bir kısmını sattığım parfümlerin yada ürünlerin yarıdan fazlası elimde kaldı Ve butür sistemlere inancım ve güvenim sıfırlandı.Amway ürünlerini ise daha önceden biliyordum ve bu işin diğerlerinden farklı olduğunu bir üyenin üstüne basarak değil onu yücelterek ,ona destek ve yardım ederek kurulmuş bir takım çalışması olduğunu gördüm.ÖNEMLİ OLAN SİZE hER ZAMAN DESTEK VE YARDIMDA BULUNAN GÜÇLÜ LİDERLERİNİZİN OLMAASI.İŞTE BENDE BÖYLE BAŞARILI BİR PLATİNİN ALT ÜYESİ OLMAKLA İŞE BAŞLADIM VE ERAN DESTEĞİNİ GÖRDÜM VE GÖRMEYEDE DEVAM EDİYORUM.İLGİLENEN VE BU İŞTE YÜKSELİP BAŞARILI OLMAK İSTEYEN hERKESE BEN VE TAKIMIM YANINIZDA BOL KAZANÇLI MUTLU VE BAŞARILI GÜNLER ORTAK PAYDAMIZ OLSUN İSTERSENİZ YANINIZDAYIZ.

 125. Sizin İçin Hangisi Önemli ? Ek Gelir Maddi Özgürlük Kendi İşine Sahip Olmak Daha Fazla Boş Zaman Kişisel Gelişim Başkalarına Yardım Etmek Yeni İnsanlarla Tanışmak Gerçek Emeklilik Miras Bırakmak MERT INTERNATİONAL İNTERACTİVE MARKETİN

 126. Büyük ve Başarılı Bir Network Organizasyonu Nasıl Oluşturulur ?

  Son günlerde herkes network marketing GURU’su oluverdi çıktı. Komik olduğu kadar gerçek bir durum. Etrafta o kadar çok insan var ki, daha ayda birkaç bin dolar hatta birkaç yüz dolar kazanmalarına rağmen kendilerini network marketing işinde uzman zannediyorlar. Kendilerini guru zannetmelerini sebebi sosyal medyada aktif olmaları ve paralarını kafa şişirerek kazanmalarıdır.

  Evet doğrudur. Bir yazar ve eğitimci olarak iyi paralar kazandım. Fakat bunun dışında network marketing sektöründe de binlerce dolar kazandım ve kazanmaya da devam ediyorum. Tamam da neydi benim bu sektördeki başarımın anahtarı? Ayrıca siz bunu nasıl modelleyeceksiniz?

  Birçok insan bu işte aşağıda bahsedeceğim konulardan dolayı ana temayı unutmaktadırlar. Bu yüzden network marketing ağınızı büyütmek için takım arkadaşlarınızın üzerinde durması gereken temel konulardan bahsedeceğim. Hazırsanız başlayalım”¦

  İlk önce insan doğasının çok önemli bir noktasına dikkat çekmek zorundayız. Bu amaçla Douglas Rushkoff‘un 2008 de yapmış olduğu çocukların elektronik oyunları oynamada kullandıkları 3 metod hakkındaki araştırmanın ilginç sonuçlar ortaya koyduğunu bilelim. Ki bu araştırma, çocukların kültürleri nasıl özümsediğini ve sonrasında iş hayatına nasıl atıldıkları konusunda harika bir fikir vermektedir. Ayrıca bu araştırma insanların network marketinge yaklaşımlarını da ortaya koymaktadır.

  Ruskoff araştırmasında, çocukların oyunlara karşı yaklaşımlarının üç evrede gerçekleştiğini göstermektedir.

  1) Oyunu oynarlar
  2) Oyunu ele geçirirler.
  3) Oyunu programlarlar.

  Biraz daha yakından bakalım. Çoçuklar oyunu oynayarak başlar. Bu evrede çocuklar oyun konsolunu nasıl kullanacaklarını öğrenmenin yanında oyunda ne olup ne bittiği hakkında bir keşfe çıkarlar. Çocuklar uçağı nasıl uçuracaklarını, düşmana nasıl ateş edeceklerini, canavarı nasıl öldüreceklerini kısacası oyun için ne gerekliyse onu yapmayı öğrenirler.

  Oyunu iyice öğrendikten sonra, yavaş yavaş oyunu ele geçirme evresine geçerler. Bu ele geçirme oyunun inceliklerini öğrenme, daha iyi oynama şeklinde algılanmalıdır. Bilirsiniz Süper Mario oyununda görünmeyen bazı kutular vardır. Onu bulup ekstra can almak işte bu oyunu ele geçirme evresinde meydana gelir.

  Bu oyunlar oynayan kişileri o kadar etkiler ki bu oyunlardaki bilgileri paylaşmak üzere web sayfaları, websiteleri ve forumlar açılır. Bu araçlarla bilgiler diğer oyunculara aktarılır. Ayrıca bu araçlar oyunu bilmeyenler için bir pusula niteliğini taşır.

  Sonuç olarak çocuklar bu oyunları o kadar iyi oynarlar ki, oyun içinde mücadele ortadan kalkar. Bu yüzden oyunu daha da güçleştirmek ve mücadele meydana getirmek için arayış içine girerler. Ayrıca daha da ileri giderek oyunlar için kendi başlarına program yazmaya koyulurlar.

  Tamam da bunların çok katlı pazarlamayla ne alakası var diyebilirsiniz. Alakası var hem de çok alakası var. Çünkü insanlar network marketing sektöründe, bu oyunlarda olduğu gibi bu üç evreden geçmek istemiyor. Bir üst evreye geçmek aslında kişinin kopyalanabilirliğini düşürür ve işinizi daha zor daha korkutucu ve daha fazla emek gerektiren bir iş haline getirir. Şimdi bunun hangi sebeple ortaya çıktığına bakalım.

  Bizim işimizde karmaşıklık kopyalamayı azaltır. Bir davranış ne kadar zorsa, onu öğrenmek için o kadar çok bilgiye ihtiyacımız olur ve davranışın kopyalanabilirliği azalır. Fakat basitlik kopyalanabilirliği yükseltir. Bizim işimizde varolan çok güzel bir söz vardır:

  ”Neyin işe yaradığı değil neyin kopyalanabildiği önemlidir.” diye”¦

  Çok katlı pazarlama oyununu nasıl oynayacağımızı öğrendiğimizde, sıkılmaya başlarız ve bu oyunu ele geçirmeye -hacklemeye- çalışırız. Daha sonra daha çok başarı elde etmek için sistemi programlamaya, değiştirmeye çalışırız. İşte bu çok büyük bir yanlış. Çünkü network marketing diğer iki evreye geçmek istemediğimiz tek iş modelidir.

  Aşağıda network marketing ile nasıl kazanacağınızı gösteren birkaç madde sıraladım;

  1) Yeni insanlarla tanışmak.
  2) Davet listenizi oluşturmak.
  3) Davet etmek.
  4) Follow up. (Takip Aşaması)

  Bu dört madde yeni başlayanların mutlaka öğrenmesi gereken ve sizi daha üst seviyeler için hazırlıklı hale getiren maddelerdir. Burdan itibaren artık oyunu daha ileri seviyelerde oynamaya başlayabilirsiniz. Fakat ileri seviyede oynamanız için bundan başka iki ek madde daha var.

  1) Sunum yapmak.
  2) Liderliğinizi geliştirmek.

  İşte bu maddeler alt kollarınızca kopyalandığında, artık siz olmasanız da bu maddeleri yerine getirme konusunda başarılı olacaklardır. İşte network marketingte kimin kazanacağı burada belli olur. Yapmanız gereken bu 6 maddede profesyonel olmak. Aksi taktirde oyunu kazanamazsın. Yukarıda bahsi geçen 6 maddeyi öğrendiğinizde, olabildiğince pratik yapın ki bu maddelerde uzmanlaşasınız.

  BULUT olmakla başlayın. Bulut”¦

  Evet yanlış duymadınız bulut. Bulut ne meydana getirir? Yağmur. İşte bulut gibi yağmurunuzu tüm arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza, akrabalarınıza yağdırın. Yani onlara işinizi anlatın/anlattırın. Sunum yapın. Takip edin. Network marketingte para kazanmanız, insanların işinize girmesine ve ürününüzün satılmasına bağlıdır. Fakat gerçek bulut olmak, davet edeceklerimizi sırılsıklam etmektir. Yani işinize dahil etmektir. Yoksa gerisi beyhude yorgunluk. Bulutun sadece gölgelik olması gibi”¦

  Bana kalırsa, internet üzerinden yapılan networkten ziyade, ilişki üzerine dayalı, network marketerların bir arada olmasını gerektiren network marketing en iyisidir. Çünkü hiçbir network, dinamiğini gerçek yaşamdan alan networkün yerini alamaz. Yani tıkla kazan, oku kazan, tıklat kazan, okut kazan olaylarından vazgeçin ve enerjinizi beyhude harcamayın.

  Davet edeceğin kişilerin sunumunu yüz yüze olacak şekilde yaptır. Ve mutlaka kendi evinde yaptır. Daha sonra bu sunum alan arkadaşlarını haftalık toplantı gibi, marketerların bir arada olduğu ortamlara götür ve follow up yap. Ve kimin ilgilenmediğini, kimin sadece müşteri olabileceğini ve kimin network kurabileceğini kestirmeye çalış ve o kişilere ona göre davran. Olmadıysa onları daha büyük organizasyonlara götürün. Bu organizasyonlar gezi, piknik ya da bir yemek olabilir ama prospect hariç katılımcıların hepsinin networker olmasına dikkat edin. Zaten bu tür organizasyonlar ayda, yılda bir olan organizasyonlardır. Fakat etkisi çok büyüktür. Emin olun. Çünkü ortamınızı gören prospect bu organizasyonların içinde aktif olmak ister ve işinize dahil olması kolaylaşır. Ve kararını verir”¦

  Son olarak, üst kolunuzla aylık değerlendirme yapın. Aylık hedeflerinizi belirleyin. Üst kolunuzun hatalarınızı yüzünüze vurmanızı tembihleyin. Çünkü bu işe girip birkaç ay sonra bir şey olduğunu zannedenler ancak ve ancak üst kolları tarafından hizaya çekilebilir. Biraz argo olacak affınıza sığınıyorum ama;

  ”Gazla gelen gazla gider.”

  Birkaç ay daha sonra o arkadaşınızı göremezsiniz. Kendinize ve nerde olduğunuza dikkat edin. Yoksa kaybeden olursunuz. Özetlemek gerekirse, şu ana kadar anlattıklarım oyunu nasıl oynadığınızla alakalıydı. Artık oyunu nasıl ele geçireceğinizden bahsedelim”¦

  İnsanlar oyunu ele geçirmek için hiçte gerek olmamasına rağmen reklam yaparlar. Broşür bastırırlar, sitelerde reklam yaparlar ama unutmayın bunlara hiç gerek yok. Reklam yaparak ve tanımadıklarınızla bu işi yapmaya çalışarak başarılı olamazsınız. Çünkü bu iş sadece ve sadece tanıdıklarınızla yapılır. Büyük oynamnıza gerek yok. Mesela Cristiano Ronaldo’ya sponsor olmanıza hiç mi hiç gerek yok. Tutmuş olduğunuz yolda emin adımlarla yürüyünüz. Kopyalamayı düzgün yaptığınıza ve kopyalanabilir olduğunuza dikkat edin. Ve benden siz bir uyarı : KOPYALAMA YOKSA, BÜYÜK BİR ORGANİZASYON SADECE BİR HAYALDİR.

  Bu evrelerin kısa yolu, oyunu doğru oynamaktan geçer. Bu oyun 50 senedir böyle oynanıyor ve önümüzdeki 50 sene de böyle oynanacaktır. Kendinizce yeni yeni metodlar uydurmayın. Üst kolunuz ne diyorsa yapın. Çünkü o bir şey diyorsa, sizin içindir. Networkte üstkolun alt kollara demesini istediğim bir söz var;

  “ İtaat et, rahat et!”

  Eski köye yeni adet getirmenin alemi yok. Kendinize bir iyilik yapın ve aynanın karşısına geçip kabınızı boşaltın. Kendinizi birkaç ay sonra network marketing gurusu olmuş gibi kandırmayın. Bu iş çok çalışma gerektiren zor bir iştir. 20 yıldır network dünyasında olmuş olsanız bile, yapmanız gereken yine yukarıdaki 6 maddedir. Siz onları yerine getirmedikten sonra değil lider, bu işin çırağı bile olamazsınız.

  Silkelenin ve kendinize gelin. Şimdi kendinizi bir değerlendirin. Öz eleştiri yapın.

  Bakın bakalım neredesiniz”¦

  Saygılarımla;

  Enes Olgun

 127. Merhaba Dostlarım;

  Bilindiği gibi Türkiyede bir çok network marketing (ağ pazarlama) sistemini kullanarak iş yapan firmalar var. Bizler ekibimizle birlikte size “Network Marketing” hakkında buradan bilgi vermeye çalışcağız. Buradan alacağınız bilgilerle daha bilinçli bir şekilde Network Marketing işi yapabileceksiniz. Hatta bizim çalıştığımız sisteme sizde dahil olabilirsiniz.

  Hadi ozaman bilgilenmeye. Bilgi dolu sayfalar sizi bekliyor…
  http://www.networkbursa.com

 128. Merhabalar…
  Hayatınızı değiştirmek ve evden çıkmadan sürekli artan bir gelire sahip olmak için yapacağınız tek şey için bir adım atmak yeterli…
  Bu adımın anahtarı:
  Kesinlikle satış yapmayacaksınız,pazarlama yapmayacaksınız,insanlarla birebir görüşmeyeceksiniz,avukatından tutunda emeklisine işsizine kadar herkes bu sisteme girmeye çalışıyor…
  Sistemde olup çalışmak isterseniz daha ilk ayınızda para kazanmak isterseniz gelin internetten sadece 1 saatinizi ayırın ve işi dinleyin inanın birşey kaybetmezsiniz fakat kazancınız büyük olacak…Buna emin olun….
  İnsanlar değişik şekilde internette vakit geçiriyorlar,işte bu kadar zamanla bile sadece mail atmasını ve msn de chatleşmesini bilmeniz yeterli
  işte işinizi yapabilmeniz için yeterli şeyler…
  Şimdi size internetten canlı konferansımıza katılıp dinlemek kalıyor…Aklınıza takılan soruların yanıtlarını alabileceğiniz fırsat ve kazanç linkiniz….
  http://www.ortakheyecan.com/sunduzercan

 129. amway bence para kazandırmakla kalmayıp insana bir pisikoloğ eğitimi verecek kadar insanı öğretiyo ve geliştiriyo.bende amway inanmayanlardandım ablamın zoruyla girdim.ama şimdi sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum .amway işi bana çok şeyler öğretti bunlardan bazıları şunlar ağrasif biri iken sakin ve sabırı insanlarla iletişimi onun yanı sıra cilt bakım uzmanlığı ve daha bunun gibi bir çok şeyleri.ama dışardaki işlerde bu yok böyle bir eğitimi almamız için yüklü miktar para ödememiz gerkir.ama amway de hem para kazanıp hemde eğitim alıyosunuz.bence süper .ürünleri çok sağlıklı benim astım hastası oğlum vardı doktordan çıkamıyoduk ama amway ürünleri kullanalı.doktora gitmiyoruz .amway hakkında bilgi almak isteyene yardımcı olabilirim.tel 05359756426.

 130. Herkese slmlar
  NEtwork marketing sistemi ile çalışanlar için yeni bir fırsat
  PAZARLAMA YOK
  SATIŞ YOK
  EVET
  DİKKAT EDİN SATIŞ YOK
  HİÇ SATIŞ OLAMDAN NETWORK SİTEMİ NASIL İŞLEYECEK DİMİ
  NETWORK sistemlerin işlemesi için satış olması gerekir.Satış ve alt üyeler yapmadan sistemler ilerlemez.Sizlerin ve yapmış olduğunuz üyelerin satış sirkülasyonundan üst üyeler kazanç sağlar.Sirkülasyonun devamı için kaliteli ürünler, ürünlerin faydası, fiyatı,network firmasının imajı kısacası insanların o ürünü alması için yüzlerce nedenin olması…
  AMA YAPABİLENE NETWORK SİSTEMLERİ ÇOK BÜYÜK ORANDA KAZANÇLAR SAĞLAR
  Ne mutlu o insanlara
  Öncelikle şunu söylemek istiyorum amacım hiç bir network firmasını kötülemek değil.Şuan bulunduğum sistemde satış yapmadan alışveriş yaparak GÜNLÜK ALIŞVERİŞLERİMİZDEN PARA KAZANMAK
  Yurtdışında bazı ülkelerde olduğu gibi

  YENİ İŞİNİZ ALIŞVERİŞİNİZ OLSUN

  İletişim adresim:
  erkanezgin82@hotmail.com
  05064138989

 131. Takımımızla birlikte neleri başarmanızda yardımcı olabiliriz:

  * Alternatif gelir yaratmak

  * Kendi işini kurma isteği

  * Daha fazla zaman

  * Kişisel gelişim

  * Başkalarına yardım

  * Yeni kişilerle tanışmak

  * Emeklilik planlaması

  * Daha iyi bir isim bırakmak….vb.

  Sizin hayalinizdeki nasıl bir gelecek?

  Daha fazlası için aşağıdaki elektronik posta adresiyle irtibata geçmeniz halinde hayallerinizi hayatınıza dönüştürmek üzere ilk adımınızı atmış olursunuz.

  Herkese hayırlı ve bol kazançlı işler dilerim.
  Saygılarımla.

  Elektronik posta adresi: gizemayan@hotmail.com.tr

 132. amway'de adres değişikliği nasıl oluyor bana anlatabilirmisiniz yeni üye oldum ama il değişikliği oldu ne yapmam gerekiyor yardım lütfen

 133. ben aysel hanimlar evinizde cok guzel paralar kazananilirsin ben amway s.g siyim benim sponsorlugum altinda uye olma isteyen bayanlar ozellikle sultanbeyliler bekliyorum sizi bana ulasin tel:0507 795 27 23

 134. Mutlaka Okuyun
  merhabalar ben bir marketing üyesiyim. şuana kadar beni hayal kırıklığına uğratacak hiçbir şeyle karşılaşmadım.Evimde ek iş yapayım para kazanayım diye düşünenler ,ek işe ihtiyacı olanlar gönül rahatlğıyla katılabilirler.Sadece arkadaş ve akrabalarınızla bile ayda ciddi gelirler elde edebilirsiniz.Ürün tanıtmanıza, ikna çabalarına hiç gerek yok çünki zaten aynı markaların piyasa fiyatlarından daha ucuz olduğundan çok ciddi bir talep oluyor.Eğer ben satış yapamam ancak çevrem geniştir bir çok üye bulabilirim derseniz yine bu işe girmenizi tavsiye ederim çünki yaptığınız tüm üyelerin satışından ciddi miktarda kar edersiniz.

  Başka firmalar gibi ayda 3000-5000 TL kazanırsın diyemem (zaten bu tür sözler bence tamamen yalan) ancak vasat bir çabayla dahi ayda 450-500 TL rahat kazanırsınız.

  Ürünler iç çamaşırı,çorap,namazlık,mevlitlik,bebek-çocuk çamaşırları,fantazi gecelikler vs. olduğundan herkesimden alıcı mutlaka oluyor.Bu tür sistemlerde üye oldunuz kişi,referansınız,grup lideriniz vs çok önemlidir.Referans kişinin konuya hakim olması gereklidir,sistem bilgilerinde bahsedilenden daha derin olduğunu sisteme üye olup çalışmaya başlayınca anlarsınız ve kafanıza takılan birçok soru oluşur. işte bu durumda aktif,ilgilenen ve sorumluluk sahibi bir referansın ne kadar önemli olduğunu anlarsınız.Ben(hatta benimle birlikte eşim de) onlarca üyemin hepsiyle tek tek ilgileniyorum.İadeler,onaylanmama sorunu,yanlışlıkla verilen ve nasıl geri dönileceği bilinmeyen siparişler,üye bulmakta çekilen sıkıntılar vs.Üstelik burası benim evime o kadar yakın ki sürekli gidiyorum. Stoğu azalanlar,yeni gelen ürünler,kargoların durumları,ürün bedenleri ve kalıpları gibi üyelerimin tüm sorunlarıyla ilgileniyorum.Bu yüzden benim gurubumda olmanız size büyük avantaj sağlayacaktır.

  Yaptığı işi ciddiye alanlar ve gerçekten ek işe ve paraya ihtiyacı olanlar beni arayabilirler.

  banu can 05323719643
  baslan.can06@gmail.com

 135. MERHABA
  İNSANLAR PARA KAZANMAK İÇİN ÖNCE SAGLIKLARINI KAYBEDİYORLAR DAHA SONRASINDA SAGLIKLARINI GERİ KAZANMAK İÇİN KAZANDIGI PARALARI HARCIYORLAR…KENDİNİZİN VE SEVDIKLERİNİZİN SAGLIGINI ÖNEMSİYORSANIZ VE BUNU YAPARKENDE PARADA KAZANMAK İSTİYORSANIZ AMWAY İŞ SAHASINA SİZLERDE DAVETLİSİNİZ.GEREKLİ BİLGİ,YARDIM VE DESTEK İÇİN BANA senol_arzu@hotmail.com dan ULAŞABİLİRSİNİZ.GÖRÜŞMEK DİLEGİYLE

 136. Selam Arkadaşlar. Ben Petra Temsilcisiyim. ismim oğuz alp. petra dayanıklı tüketim malları satışı yapmaktayım. ürünleri incelemek için ptr.com.tr adresine bakabilirsiniz. google'a petra yada ptr yazdığınız zamanda çıkar. ürünler çok kaliteli ve uzun ömürlü. bazı ürünler ise ömürlük. yani miras bile bırakabilirsiniz. ürünlerden kar oranı oldukça yüksek sizin alış fiyatınız değişiklik gösteriyor ama satış fiyatınız aynı kalıyor. bunun içinde yapmış olduğunuz kar oranı %40 ile %90 arası değişiyor. her ay belirli ürünlerde (sizin alış fiyatınızda) %50 ye yakın indirim oluyor ama satış fiyatınız aynı kalıyor. satış yaparken indirimdeki ürünlere ağırlık verirseniz. kar oranınız %90 oluyor. artı olarakta primleriniz var. tek yapmanız üye olmak ve en az 5 kişiden oluşan bir alt ekip kurmak. sonra gelsin paralar.daha detaylı bilgi için: 0505 782 3236 yada oguzalp_03@hotmail.com bana ulaşmanız yeterli.

 137. KENDİNİZİ FARKLI HİSSETMEK .YENİ BİR YAŞAM KALİTESİNİ İSTİYORSANIZ.ÇOCUKLARIN EVİN DE DIŞINDA BİRŞEYLER YAPABİLMENİN FARKINDALIĞINI HİSSETMEK İÇİN VERDİĞİNİZ EMEĞİN KARŞILIĞINI ALABİLECEĞİNİZ BİR ORTAMA KATILMAK İSTESENİZ .ANWEY E !GRUBUMUZA HOŞ GElDİNİZ:

 138. Farmasi Kozmatik ihracatta birinci sizlerde bu işte kazanmak ve birinci olmak istiyorsanız güçlü ekiple birlikte çalşmalısınız.Farmasi'nin güçlü sponsorlarıyla birlikte ekibinizi kurmak istiyorsanız, gelin birlikte kazanalım.biz kazanırken ülkemizide kazandıralım.yabancı firmalara dur deme vakti geldi.farmaside çalışıp kazanmak isteyen tüm arkadaşları ekibime bekliyorum. msn:farmasi_kozmetik@hotmail.com
  tel:05072513093

 139. Ben kanser hastasıyım,amway ile kullanmak amacıyla tanıştım ve sonrasında sponsor oldum ve hayatımda yaptığım en doğru işi yaptım eğer benim gibi arkadaşlar varsa gelin beraber çalışalım..arayın para kazanmaya başlayın…
  snds_ercan@hotmail.com

 140. şimdiye kadar anlattıklarınızın içinde çok kısa zamanda 200 puanla üst direktör olup %33 e ulaşabileceğiniz bir sistem göremedim. amway'in ürünlerinden daha kaliteli,dore gibi bir kısım ürün fransa dan, bir kısım italya dan, bir kısım çin den toplama değil,yüzde yüz yerli,türk malı,yerli ürün yerli sistem. Emeğinizin karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz yabancıya hizmet etmeyeceğiniz , insan odaklı, samimiyet esaslı , bir işte gelin hep beraber çalışalım.

  ersaguskudar@gmail.com

 141. DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE İLK KEZ UYGULANAN VE ÇOK BAŞARILI OLAN BİR SİSTEM…KLASİK NETWORK SİSTEMLERİNDEN ÇOK FARKLI..ÜRÜN SATIŞI YOK…TOPLANTI YAPMA DERDİ VE BU TOPLANTILARA DAVET DERDİ YOK…GÜNDE BİR KAÇ SAAT İNTERNETİNİZİ VE MSNİNİZİ KULLANMANIZ YETERLİ…DÜNYANIN HER YERİNDEN ÜYE EDİNEBİLİRSİNİZ…NASIL MI?AYRINTILAR İÇİN LÜTFEN LİNKİ TIKLAYIP(TIKLANMIYORSA KOPYALAYIP TARAYICINIZA YAPIŞTIRIN)SUNUMU SONUNA KADAR İZLEYİN…HAK VERECEKSİNİZ… http://ortakheyecan.com/ortakgelir/affiliates/signup.php?pid=847cdb13

 142. MERHABA
  İNSANLAR PARA KAZANMAK İÇİN ÖNCE SAGLIKLARINI KAYBEDİYORLAR DAHA SONRASINDA SAGLIKLARINI GERİ KAZANMAK İÇİN KAZANDIGI PARALARI HARCIYORLAR…KENDİNİZİN VE SEVDIKLERİNİZİN SAGLIGINI ÖNEMSİYORSANIZ VE BUNU YAPARKENDE PARADA KAZANMAK İSTİYORSANIZ AMWAY İŞ SAHASINA SİZLERDE DAVETLİSİNİZ.GEREKLİ BİLGİ,YARDIM VE DESTEK İÇİN BANA hiksen_05@hotmail.comdan ULAŞABİLİRSİNİZ.GÖRÜŞMEK DİLEGİYLE

 143. Amway ürünlerini evimde kullanıyorum ve çok ta memnunum. Özellikle de ev konusundaki ürünlerini tavsiye ediyorum. (temizlik malzemeleri, bulaşık, çamaşır det., sıvı sabunlar).Ayrıca konsantre oldukları için çok uzun süre de kullanabiliyorsunuz.Bunun dışında kozmetik ürünleri,vitamin takviyeleri,mutfak ürünleri de çok güzel.Bir arkadaşım sayesinde şu anda kendi malzemelerimi hiç değilse indirimli alıyor, arkadaşlarıma da tavsiye ederek para kazanıyorum.Siz de bu sisteme dahil olmak, ürünleri kullanmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.Ayrıca isterseniz hem satarak hem de kendi ekibinizi kurup primler de alarak daha çok kazanabilirsiniz.
  Bu konuda bilgi almak,sisteme dahil olmak ve ayrıca ürünler hakkında bilgi alıp satın almak isterseniz aşağıdaki adresten bana ulaşabilirsiniz.
  Ayşe
  avonsipariss@gmail.com

 144. Network marketing sistemini sadece Türkiye de değil Dünya da en iyi şekilde uygulayan dev bir firma Amway.Ürünleri inanılmaz kaliteli ve hepsi 90 gün tatmin garantili,dünya da ürünleriinin kalitesine yaklaşabilen bir firma bile yok.Prim sistemi ve net ve en adil olanı.Gönül rahatlığı ile herkese sunablirsiniz,sizi asla yarı yolda bırakmaz.Birlikte çalışmak isteyenler birbeyabi@hotmail.com adresinden ulaşabilirler

 145. TARIK YÜKSEK 0555 621 56 20 ekgelirimlyoness@gmail.com tarikyuksek@hotmail.com mail atıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Eğer hayatınızda bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız, önce kendiniz değişmelisiniz. ürün almak ve satmak yokturrr..

  Eğer şu ana kadar yaptığınız şeyleri yapmaya devam ederseniz, şimdiye kadar sahip olduğunuz şeylere sahip olmaya devam edersiniz. Jim Rohn

  Yeterince paranız olsaydı neler yapardınız? Ev,araba,tatil..
  Ve onlara sahip olabilmek için ayda ne kadar para biriktirebiliyorsunuz?

  Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için kaç yıl para biriktirmelisiniz ?

  Ömür boyu yapacağınız tasarruf ile hedeflerinize ulaşabilecekmisiniz ?
  Yıllarca hep bir yol aradık düşlerimize giden,daha basit,daha az karmaşık,daha gerçekçi..bir yol size ayda 10,000 tl kazanırsınız demiyorum.
  sizi tanıştıracağım firma ile alışveriş lerinizden ( gıda,giyim,teknoloji, akaryakıt, takı, benzin, mobilya) gib kısaca hayatımızın vazgeçilmez ihtiyaçlarını yaparak para kazanabilirsiniz. %3 ila %26 arasında para kazanırsınız. sizin alışverişlerinizden %1 tavsiye ettiğiniz arkadaşlarınızın alışverişleriniden %0.5 nakit para iadaesi diğerleri pozisyon hesabınızda birikir ki bunu seminerde dinleyerek anlamanız mümkün KISACA ALIŞVERİŞ YAPARKEN KAZANACAĞIZ VE MAAŞINIZDAN FAZLA PARA KAZANACAKSINIZ. BU KADAR İDDALIYIM AMA SİZİNDE BAŞKA ARKADAŞLARINIZA TAVSİYE ETMENİZ LAZIM. CARD BAYİLİĞİ ALACAKSINIZ. YUZYILIN FIRSATINI KAÇIRMAYIN ARTIK NETWORKCU ARKADAŞLAR AYLIK ÜRÜN ALMAK SATMAK AKTİFLİK ŞARTI VE PAZARLAMA YAPMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ.SADECE KENDİ ALIŞVERİŞLERİMİZDEN PARA KAZANIRIZ http://www.ekgelirim.azbuz.com sitemi inceleyebilirsiniz.

 146. selam arkadaşlar network sistemi harika bir sistem hele de bu sisteme amway ile dahil oluyorsanız amway kişisel gelişim demektir amway yaşam kalitesini arttırma demektir amway bunlardan sonra kazanç demektir.
  yeni başladığım bu yolda harika sponsorum başarılarıyla gurur duyduğum bir ekibim var amway ile ilgili bilgi almak isterseniz benimle irtibata geçebilirsiniz

  isik_kk@hotmail.com

 147. MERHABALAR
  EVİNİZDE KULLANDIĞINIZ ÜRÜNLERİ YÜZDE 45 İNDİRİMLE ALABİLİR AYNI ZAMANDA PARA KAZANABİLİRSİNİZ
  EKONOMİK KRİZLER YAŞANAN BU ZOR ZAMANLARDA GELİN BİRLİK OLALIM..BİR ELİN NESİ VAR ÇOK ELİN SESİ VAR! GRUP OLUŞTURALIM.ÜYELİK KONUSUNDA HİÇBİR ZORUNLULUK VE SORUMLULUK YOK ÜYE YAPMAK ZORUNDA DA DİİLSİNİZ AMA EĞER OLURSANIZ VE BİZİMLE GRUP OLUP AKTİF ÇALIŞIRSANIZ HAYAL BİLE EDEMİYCEĞİNİZ İMKANLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ. GELİN AMWAY DE BULUŞALIM..

 148. Bu sistem gerçekten sanıldığı kadar kolay olmayan bir sistem. Ama AMWAY dünyanın en büyük şirketlerinden biri. NBA’de Orlando Magic takımının sahibi. Fakat bizim ülkemizde bir çok insan ağ pazarlama işine sıcak bakmıyor. Kültürel bir durum olsa gerek.
  AMWAY ürünlerini Türkiye’de perakende satış noktalarında satsa, Unilever ve Henkel’in paçaları tutuşurdu herhalde! Ürünleri son derece kaliteli. Ama nedense yapmıyorlar. Keşke tüm tüketiciler ürünlerine kolay ve ucuz yoldan ulaşabilse…

 149. MERHABA ARKADAŞLAR,6 YILDIR BU SİSTEMLE ÇALIŞAN FİRMALARIN İÇİNDEYİM.BU YOLCULUĞA AMWAY İLE BAŞLAMIŞTIM.BURADA YAZILAN BAZI YAZILAR DİKKATİMİ ÇEKTİĞİ İÇİN ÖZELLİKLE ŞUNU BELİRTMEK İSTEDİM.NETWORK SİSTEMİYLE ÇALIŞAN ÇOĞU FİRMADA PUANLAR AYLIK HESAPLANIR.KARİYER SABİTLEME DİYE BİRŞEY YOKTUR.PEK ÇOK KİŞİNİN ÜYELİK ÜCRETİNİ KARŞILARSINIZ BİR UMUT…AMA BU KİŞİLER SİZİN DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ GİBİ ÇIKMAZ VE HESAPLAMALAR AYLIK OLDUĞU İÇİN ÖYLE ÇOK SIKINTIYA GİRERSİNİZ Kİ…NERDEN Mİ BİLİYORUM?BİR ZAMANLAR AMWAYDE ALTIN LİDERDİM.HEMDE DONANIMLI VE BİLGİLİ BİR LİDER..AMA SEVİYE KORUMA VE KURTARMA ÇABALARI VE SPONSORLARIMIN BENİ YETERİNCE DESTEKLEMEMESİ YÜZÜNDEN PEKÇOK MADDİ KAYIPLA İŞİ BIRAKTIM.BURDA SİSTEMİ KÖTÜLEMİYORUM.SAKIN YANLIŞ ANLAŞILMASIN.SADECE UYGULAMASI ZOR SİSTEMLERDEN BİRİSİ OLDUĞUNU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM.AMA BAŞARAN ARKADAŞLARIMA SONSUZ SAYGI DUYUYORUM.PEK ÇOK ARAŞTIRMADAN SONRA ŞİMDİ YENİ VE ÇOK GÜZEL AVANTAJLARI OLAN ÇOK GÜZEL VE BAŞARILI ÜSTELİK SİSTEMİ TAKLİT EDİLEN BİR FİRMADA ÇALIŞIYORUM.AYRINTILARI ÖĞRENMEK İÇİN BANA MAİL ATIN.PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ… emeklim-70@hotmail.com

 150. Amway ürünlerini evimde kullanmama rağmen, sisteme dahil olmak için uzun süre bekledim. Özellikle de EV konusundaki ürünlerini tavsiye ediyorum. (temizlik malzemeleri, bulaşık, çamaşır det., sıvı sabunlar) Şu anda kendi malzemelerimi hiç değilse indirimli alıyor, arkadaşlarıma da tavsiye ederek para kazanıyorum.
  İzmir- Bornova 'dan bu sisteme dahil olmak, ürünleri kullanmak isteyenler bana ulaşabilirler. Ürünlerle ilgili bilgi alabilirler.
  (vildanb@yahoo.com)

 151. merhaba amway ürünleri hakkında bilgi edinmek istiyorum.özellikle lock ürünü satışı hakkında.ücretsiz üyelikten bahsetmiş fer naz.telefon bekliyorum boludan canan kılıç 05056276496

 152. Siz en iyisi forever living ile çalışın, her firma kardan pay vermez,yorulduğunuza deysin, enerjiniz boşa gitmesin,dünyanın istediğiniz bir yerinde tatil fırsatı da firmadan olsun.bll

 153. HER TÜRLÜ NETWORK MARKETİNG YAPAN ARKADAŞLAR
  BU SİSTEMDE SATIŞ

  Y O K
  BU SİSTEMDE ÜRÜN

  Y O K
  BU SİSTEMDE AKTİFLİKTE

  Y O K
  BU SİSTEMDE ÇILGIN BİR KOLAYLIKLA KAZANÇ VAR

  SİSTEM BUDUR

  DÜNYADA İLK VE TEK OLAN PATENTLİ BİR SİSTEMLE HEMEN KAZANMAYA BAŞLAYIP ÜSTELİK HAYATIDA DAHA UCUZA YAŞAMAK İSTERSİNİZ DEĞİLMİ ? KESİNLİKLE NETWORK MARKETİNG DEĞİL !!!
  EN FAZLA… 4 AYINIZ VAR ÖN SIRALARDAN YERİNİ ALMAYANLAR …KARANLIKTA OTURMAYA MAHKUM OLACAKLAR ACELE ETMEMEK MÜMKÜNMÜ ? ÖYLE AKTİFLİKMİŞ SATIŞ YAPAYIMDA KAZANAYIM YOK :)) YOOOOOOOOOOOK :))
  SİZDE ÇILGINLAR GİBİ HIZLI VE DAHA ÇOK KAZANMAK İSTERSİNİZ DEĞİLMİ

  ÇILDIRACAKSINIIIIIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZ (((((:
  EĞİTİMLER YOK
  ARKANIZDA MİLYONLAR VAR
  GSM : 0 541 601 88 78 MSN : daimakazan@hotmail.com
  mail : lovelantis@yahoo.com

 154. MERHABA
  İNSANLAR PARA KAZANMAK İÇİN ÖNCE SAGLIKLARINI KAYBEDİYORLAR DAHA SONRASINDA SAGLIKLARINI GERİ KAZANMAK İÇİN KAZANDIGI PARALARI HARCIYORLAR…KENDİNİZİN VE SEVDIKLERİNİZİN SAGLIGINI ÖNEMSİYORSANIZ VE BUNU YAPARKENDE PARADA KAZANMAK İSTİYORSANIZ AMWAY İŞ SAHASINA SİZLERDE DAVETLİSİNİZ.GEREKLİ BİLGİ,YARDIM VE DESTEK İÇİN BANA hiksen05@hotmail.com dan ULAŞABİLİRSİNİZ.GÖRÜŞMEK DİLEGİYLE

 155. MERHABA SİTE SAKİNLERİ ,ÖNCELİKLE YAPTIGINIZ İŞLERDEN DOLAYI HEPİNİZİ KUTLAR EMEGİNİZİN KARŞILIGINI ALMANIZI TEMENNI EDERIM. BEN GÜÇLÜ VE DENEYİMLİ GRUBUMLA AMWAY HAKKINDA TECRÜBELERIMI PAYLAŞABİLCEGİM ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUM.GEREKLİ BİLGİ ,YARDIM VE DESTEK İÇİN BANA
  gul_guzeli_izlem@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz ,beraber çalışmak dilegiyle
  BAŞARI HAYATINIZ BOYUNCA SÜREN BİR YOLCULUKTUR ;TEK BİR VARIŞ NOKTASI DEĞİL,SÜREKLİ DOGRU SEÇİMLER YAPMANIZDIR.AMWAY İŞİ SİZİN İÇİN ÖYLE OLACAKTIR.saygılar…

 156. LÜTFEN OKUYUN

  PAZARLAMA ELEMANIYIM

  İŞYERLERİNE GÜVENLİK SİSTEMLERİ EVLERE İSE ÇEYİZLİK MUTFAK EŞYALARI SATIYORUZ

  YURT İÇİNDE SÜREKLİ DOLAŞIYORUZ BÜYÜK BİR FİRMA İÇİN

  AYRICA BİR ARKADAŞIMIN AÖF Lİ ÖĞRENCİLER İÇİN OLAN CAFE SİNDE PAZAR GÜNLERİ ÇALIŞIYORUM

  MÜŞTERİ PORTFÖYÜM ÇOK GENİŞ

  Amway üyelik ücretimi ödeyebilecek bir sponsor arıyorum

  KATALOGLARDA MUTLAKA GEREKLİ

  LOSTTOMAN@yahoo.com

 157. MAİL: olcayciftci@hotmail.com

  Erol Marketing organizasyonda 5 koldan kazanç sağlarsınız.Kazanç sistemi

  1. Üyelik primi

  2. Perakende satış kârı ( Sıcak Satış )(%30il%50

  3. Genel ekip cirosundan size gelecek aylık prim

  4. Liderlik Primleri

  5. Kampanyalar – Bonuslar – Ekstra primler

  NASIL BİR İŞ ? :
  Herkes 3 üye yapamayabilir. Ancak bazı üyeler rahatlıkla, 3 değil 8-10 tane üye yapacaklar. Sistem bu şekilde kendisini dengeleycektir. Kazanç elde ettikçe, sisteme daha da çok sarılacaksınız ve bu şekilde geliriniz de sürekli artacak.

  EMS, çok sade ve olabildiğince basite indirgenmiş bir sistem olduğundan herkese rahatlıkla anlatabileceksiniz.Yukarıda verdiğimiz örneklerdeki gibi sadece 3 er üye yapsanız, ve başka hiç bir satış gerçekleştiremeseniz, üyelerinizde sadece 3'er tane üye yapıp bıraksa, 6. kademede toplam 250 milyar gibi bir gelir elde ediyorsunuz. Her şey çok şeffaf.

  Neden sürekli diyoruz? Çünkü üyeleriniz sizin sisteminizden hiçbir zaman çıkmıyor. Yani herhangi bir süre sınırlaması vs. yok.

  ÜRÜNLERİMİZ – FİYATLARIMIZ

  Ürünlerimizin sergisi ve üyelerimizin sipariş verebilmeleri için http://www.eroltekstil.net sayfası hazırlanmıştır. Bu bölümden ürün çeşitlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Tüm çeşitlerimizde iki kalite ürün satışa sunulmaktadır. Ekonomik ürün grubu ve Lüks ürün grubu..

  Gerek ürünlerimizle gerekse fiyatlarımızla her kesime hitap edebilen tek sistemiz…

  Sizleride aramızda görmekten mutlu oluruz…

  MAİL:olcayciftci@hotmail.com

 158. PETEK MARKETİNG
  MERHABA ARKADAŞLAR SADECE 10 TL ÖDEYEREK ÜYE OLMAYA NE DERSİNİZ. PETEK MARKETİG DE KAYIT ÜCRETİ SADECE 10 TL BİR DE BİRBİRİNDEN GÜZEL VE KALİTELİ ÜRÜNLERİ VAR SİZDE BU YÜZDE YÜZ TÜRK KURULUŞU OLAN BU SİSTEMDE YERİNİZİ ALMAK İSTEMEZMİSİNİZ.

  üyelink linki http://www.petekmarketing.com//ref.aspx?rcn=14512 HERKEZİ ARAMIZA BEKLİYORUZ NEDEN HALA BEKLIYORSUNUZ??? DOGRU AN BU AN !!!

 159. ÖNSÖZ

  Bazı networkçülerin yaşadığı talihsizlikler Network Marketing inancını zayıflatıp,

  Bu sektöre küsmesine neden olmuştur.Bende bu kişilerden birisiydim.

  Çalıştığım 4 değişik network marketing şirketi ile bir sürü ürün alıp işe başlamıştım.

  Çalıştığım firmalar,ürünleri ister sat,ister kullan,

  ama her ay mecbur alışveriş yapacaksın diyor.

  Aksi halde prim kazanamazsın diyorlar, doğruda , çünkü sistem bu şekilde çalışıyor.

  Bu yüzden network marketing işlerimi tamamen bırakmıştım.

  Çünkü satış yapamıyordum.

  Bu arada Lyoness ile tanıştım.Sistemi çok ilginç ve daha

  önce hiç duymadığım bir sistemdi.

  Japonların 1960 yıllarında buldukları ve dünyada en adil matrix sistemi olarak

  ödül aldığı bir sistem ile çalışıyordu , evet modellenen sistem buydu.

  Üstelik her ay alışveriş yapma zorunluluğuda yok.

  Bahsedilen 20 milyon ürün çeşidi hiç yabancı olduğumuz ürünlerde değil aslında.

  Her zaman mecburi olarak aldığımız ve bildiğimiz markalar.

  Daha detaylı bilgileri alttaki diğer sitemizde yayınlamaya çalıştım.

  SAYGILARIMLA…

  Networkmarketingin gerçekleri.( MUHAMMET TUNA )

  Herkes size bu işe gir çok kazanacaksın der.

  Lakin hiçte öyle değildir.Sorum şu. Kaç kişi ayda 3000tl ve üzeri kazanıyor.???

  Bütün satış mecburiyeti olan network firmalarında başarılı olmanız için günde 1 saat yeterli değildir.

  Yapacaksanız en az 7 saat bu işi yapmalısınız yoksa para kazanamayacaksınız.

  7 senedir uluslar arası networkmarketıng eğitimim var.Ayrıca psikologlardan eğitim aldım.

  Bu işi herkes yapamaz.Çünki genel kültür,diksiyon ve insan psikolojisi eğitimi almış olmanız gerekir.

  Network işi BÜYÜK BİR İŞTİR.

  Önüne gelen her kes yapamaz ve başarılı olamaz.

  Bu kadar gerçekten sonra.Birde güzel olan bizim gerçeklerimizi okuyunuz.

  Herkes her ay marketten alışveriş yapmak zorundamı?

  Herkes Akaryakıt,giyim, belirli zamanlarda beyaz eşya,mobilya ve elektronik eşya v.s. almalımı?

  Elbette. Pek ALA.Dünyada ve türkiyemizde ekonomik kriz varmı? VAR.

  Pek ala insanlar bu zaruri alışverişlerden ne beklerler. Elbette ucuzluk ve indirim.

  Biz işte sizlere bunu sunuyoruz.

  Dünyada yaklaşık 1.2 milyon kişiyi bir araya getiren firmamız.Büyük alışveriş merkezleriyle,

  akaryakıt istasyonlarıyla bizim adımıza pazarlık yapıp indirim alıyor.

  Size vereceğimiz bir alışveriş kartıyla.Anlaşmalı maazalardan yapacağınız alışverişler,

  inanılmaz indirimle gelecek ve bu indirimler banka hesabınıza nakit olarak yatırılacaktır.

  Bu kartları eş ve dostunuza önererek onların ve onlarında dağıttıkları kartlarla yapılan bütün

  alışverişlerden nakit para kazanacaksınız.

  Lütfen bizi hedefi çok yüksek olan, çok para kazanmak,iş adamı ve iş kadını olmak isteyenler arayıp randevu alsınlar.

  Hedefi küçük ve ürün satışı yapacak kişiler diğer network firmalarıyla çalışsınlar.

  Herkese başarılar dilerim. Yaptığınız işte sebat edin ve en az 1 sene düzenli çalışınız.

  0 541 601 88 78

  Hemen başvuru yapmak için:

  KAYIT OLMAK İÇİN:

  ADINIZ SOYADINIZ…:

  ADRESİN,İZ…………….:

  POSTA KODU……………:

  dogum tarihi.gün.ay.yıl..:

  CEP TEL.NO……………..:

  EMAİL ADRESİNİZ……:

  biLGİLERİNİ YAZIP

  jenerasyon@ymail.com

  adresine Lyoness başvuru diye gönderin, kayıttan sonra adresinize ve cep tel.nuna gerekli bilgiler gelecektir.

  0 541 601 88 78

  BENDE VARIM DERSENİZ ACELE EDİN

  muhammet tuna

  ( YÖNETİCİ )

  jenerasyon@ymail.com

  0 541 601 88 78

  http://www.lyoness.ag/TR/t_default3_8386.htm

 160. SLM…

  Networkmarketingin gerçekleri.( Aytekin DERELİ)

  Herkes size bu işe gir çok kazanacaksın der.

  Lakin hiçte öyle değildir.Sorum şu. Kaç kişi ayda 3000tl ve üzeri kazanıyor.???

  Bütün satış mecburiyeti olan network firmalarında başarılı olmanız için günde 1 saat yeterli değildir.

  Yapacaksanız en az 7 saat bu işi yapmalısınız yoksa para kazanamayacaksınız.

  7 senedir uluslar arası networkmarketıng eğitimim var.Ayrıca psikologlardan eğitim aldım.

  Bu işi herkes yapamaz.Çünki genel kültür,diksiyon ve insan psikolojisi eğitimi almış olmanız gerekir.

  Network işi BÜYÜK BİR İŞTİR.

  Önüne gelen her kes yapamaz ve başarılı olamaz.

  Bu kadar gerçekten sonra.Birde güzel olan bizim gerçeklerimizi okuyunuz.

  Herkes her ay marketten alışveriş yapmak zorundamı?

  Herkes Akaryakıt,giyim, belirli zamanlarda beyaz eşya,mobilya ve elektronik eşya v.s. almalımı?

  Elbette. Pek ALA.Dünyada ve türkiyemizde ekonomik kriz varmı? VAR.

  Pek ala insanlar bu zaruri alışverişlerden ne beklerler. Elbette ucuzluk ve indirim.

  Biz işte sizlere bunu sunuyoruz.

  Dünyada yaklaşık 1.2 milyon kişiyi bir araya getiren firmamız.Büyük alışveriş merkezleriyle,

  akaryakıt istasyonlarıyla bizim adımıza pazarlık yapıp indirim alıyor.

  Size vereceğimiz bir alışveriş kartıyla.Anlaşmalı maazalardan yapacağınız alışverişler,

  inanılmaz indirimle gelecek ve bu indirimler banka hesabınıza nakit olarak yatırılacaktır.

  Bu kartları eş ve dostunuza önererek onların ve onlarında dağıttıkları kartlarla yapılan bütün

  alışverişlerden nakit para kazanacaksınız.

  Lütfen bizi hedefi çok yüksek olan, çok para kazanmak,iş adamı ve iş kadını olmak isteyenler arayıp randevu alsınlar.

  Hedefi küçük ve ürün satışı yapacak kişiler diğer network firmalarıyla çalışsınlar.

  Herkese başarılar dilerim. Yaptığınız işte sebat edin ve en az 1 sene düzenli çalışınız.

  Aytekin DERELİ – 0505 343 22 29

  er.sag@hotmail.com

 161. amway distribütörlüğünü yapan arkdaşlarla tanışmak konuşmak istiyorum.
  eğer kazanç sistemi bana uyarsa yapabilirim diye düşünüyorum.
  dorede avonda ekibim var bu firmalar para kazandirmiyor bana bir de amway a baakyim diyorum.
  mustafacevik1978@gmail.com msn adresim.

 162. Makbule Hn. Amway üyeliği için 65 tl ödenmesi gerekiyor bu ödemeyi ilk siparişinizle birlikte yapıyorsunuz ve ilk siparişinizle birlikte çantanız detaylı ürün kataloklarınız ve bazı dökümanlar size ulaştırılıyor.hc.kurtulus@hotmail.com

 163. amway sg si olmak için ilk etapta kaç tl ödemem gerekli? Bir kaç ürünü düzenli şekilde kullanmak istiyorum bununda en iyi yolu sg olmak sanırım.Belki de ek gelir sağlarım bilemiyorum.Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.Kolay gelsin hanımlar.

 164. ya kutay hanim dore de iş mi ya…
  dorede Grup lideriydim
  ve işi biraktim
  çok çalışın bir gün düeşrsiniz.
  dorede başari sadece anlıktır..
  0507 363 99 94
  memnunsaniz sevindim.. ama emin misiniz..
  çünkü ben de ilk günlerde memnunum saniyordum..

 165. amvay için bilgi almak ve üye olmak istiyorsanız benimle irtibata geçebilirsiniz.

 166. merhaba sana kozmetik,takı,ve mutfak ve evürünlerinin bulundugu katalogla satıs ısı sunmak ıstıyorum
  dore,
  -kozmetıkte %33 mtfak urunlerındende % 23 kazanıyorsunuz
  -ayrıca aylık saıs hedıyelerıde var
  -uyeler yapıp takım oncusu olup rubunun satısındanda kazanıyorsun
  -uyelık ucretı 10tl ama uye oldugunuzda sıze krem hedıye gelıyor yanı o 10tl yı gerı kazanıyorsunuz
  -her ay sıparıs zorunlulugunuz yok 3 ayda 1 defa sıparıs vermenız aktıflık ıcın yeterlı cevabınızı beklıyorum

 167. PETEK MARKETİG
  MERHABA ARKADAŞLAR SADECE 10 TL ÖDEYEREK ÜYE OLMAYA NE DERSİNİZ. PETEK MARKETİG DE KAYIT ÜCRETİ SADECE 10 TL BİR DE BİRBİRİNDEN GÜZEL VE KALİTELİ ÜRÜNLERİ VAR SİZDE BU YÜZDE YÜZ TÜRK KURULUŞU OLAN BU SİSTEMDE YERİNİZİ ALMAK İSTEMEZMİSİNİZ.

  BANA MSN ADRESİMDE VE TELEFONUMDAN GÜNÜN HERSAATİ ULAŞABLİRSİNİZ
  üyelink linki http://www.petekmarketing.com//ref.aspx?rcn=17965
  detaylı bilgi için http://www.mustafa_0438_05@hotmail.com
  TEL: 05454043825

 168. Amway ürünleri gerçekten mükemmel ben 4 ay önce kullanıcı olarak üye oldum fakat daha sonra iş olarak yapmaya karar verdim 37 yaşındayım hele ki biz ev hanımları için para kazanılacak en iyi iş diyebilirim. Bu iş tam bir ekip işi sponsorlarımız çok destek oluyorlar ben bu konuda çok şanslıyım diyebilirim. Bu iş hakkında bilgi almak ve üye olmak isterseniz yardımcı olabilirim.

 169. selam , AMWAY İÇİN BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ,
  GÖRÜŞEBİLŞİR MİYİZ.
  0507 363 99 94 * 0537 279 9694

 170. Merhabalar, ben sadece ürün kullanmak için üye olmuştum fakat zamanla satış yaptığınıza ve hatta kendi organizasyonunuzu kurduğunuza şahit oluyorsunuz. Bir ek gelir kaynağı arayanlar için çok güzel bir fırsat.Hatta bazı ev hanımı vakti daha müsait arkadaşlar varki onlar bu işten ciddi paralar kazanıyorlar,ama tabiki biraz zaman ayırmanız ve ilgilenmeniz şart.Hiçbirşey yapmadan para kazanacaksın diyen olursa sakın inanmayın.Ama bu iş fırsatını böyle birkaç cümle ile değerlendirmek çok da mümkün değildir. Detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim. hc.kurtulus@hotmail.com

 171. Gerçekten Amwaayy mükemmel derecede kaliteli bir firma. Amway Serbest Girişimcisi olduğum için çok mutluyum.İsterseniz sizlerle de mutluluğumuzun sebebini paylaşabilirim. ozgul11@tr.abn-mail.com. Saygılarımla.

 172. merhabalar benim merak ettiğim satışlarımın limitine göre banka hesabıma para yatırılacağı söylendi acaba bir limit varmı ayrıntılı bir döküman gönderirmisiniz teşekkürler ….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here