Başarılı fikir Flippr Ütü Masası Fon Topluyor

Flippr Ütü Masası

Başarılı fikir Flippr Ütü Masası

Flippr Ütü Masası zamandan % 80 tasarruf sağlayan harika bir icat. Yatırım toplama sitelerinde fon desteği arayan Flippr toplamda 314.000 dolar fon topladı. Ürünün asıl amacı ütü yapma süresini kısaltmak ve video’da izleyeceğiniz gibi bunu başarıyor.

360 derece dönebilen masası ve masanın içinden çıkan kolları sayesinde elbiselerinizi rahatlıkla ütü yapabiliyorsunuz. Pantolon paçalarını bir klip ile sıkıştırabiliyor ve masayı istediğiniz boyutta ayarlayabiliyorsunuz. Direk olarak ütü yapanların işlerini kolaylaştıran ürün 99 dolar ve 109 dolar gibi fiyatlar ile satışa sunulmuş. 2017 yılının Şubat ayında teslim edilecek olan iş fikrinde daha bir çok özellik bulunuyor.

Flippr Ütü Masası
Flippr Ütü Masası

Örneğin normal bir ütü masasında 8 dakikada ütülenen bir elbise bu masada 2 dakika içerisinde ütüleniyor. Ütü işiniz bittikten sonra masayı çok rahat bir şekilde katlayabiliyor ve taşıyabiliyorsunuz. Ayrıca ürün üzerinde ki örtü çok rahat bir şekilde çıkartılabiliyor.

Flippr Ütü Masasının kullanımı ile ilgili bu vidoyu izleyebilirsiniz.

Flippr Ütü Masası için web sitesi : Flippr

Fikir hakkında : Özellikle ev hanımlarının sık kullandığı bir ürün olan ütü masası üzerinde değişiklikler yapmak çok para kazandıran iş fikirleri arasına girebilir. Bir çok ev hanımı ütü yapmayı sevmiyor. Gerçekten de ütü yapmak temizlik işleri arasında en çok vakit kaybettiren işlerden birisi. Bildiğiniz gibi bir çok ütü masası ise neredeyse aynı boyutta ve çok fazla inovasyon içermiyor. Oysa ki ürün pazarının çok geniş olması girişimcileri heveslendirmeli.

Girişimci Notu : Konu da anlattığımız üründen daha iyi bir ütü masası üretmek mümkün. Bunun için ütüleme işlemleri üzerinde araştırmalar yapmalı ve ev hanımlarını dinlemelisiniz. Nasıl bir ütü masası işlerini kolaylaştırır diye sorarak işe başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here