Hiera Mantar 30 Bin lira devlet desteği ile işinizi kurun

Hiera Mantar

Hiera Mantar doğal istiridye mantarıdır. Profesyonel olarak bu işi yapmak isteyen girişimcilere tesis kurulumu, ürün pazarlaması ve devlet destekleri konusunda yardımcı oluyoruz. Bu işi yapmak için 30.000 lira geri ödemesiz devlet desteği alabiliyorsunuz.

Hiera Mantar

Türkiye’nin lider firması Hiera Mantar 2018 desteklemelerinde yine çiftçilerimize her yıl verilen Genç çiftçi proje kapsamında kültür ve istiridye mantar üretimi için 30.000 lira geri ödemesi olmayan hibe programında 2018 yılı başvuruları 02-20 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Ödemenizi Devletten Hibeniz Gelince Yapıyorsunuz

Türkiye’nin lider firması Hiera Mantar 2018 desteklemelerinde yine çiftçilerimizin yanında ve destek olacağımızı belirtmek isteriz. Bu yılda verilecek olan hibe ile profesyonel tam otomatik tünel sistemlerimizle Türkiye’nin bütün illerinde çiftçilerimizle iş birliği yaparak ve ödeme kolaylıkları sağlayarak mantar üretim sistemlerini siz üreticilerimize kazandırmaktan gurur duyarız.

Hiera Mantar Olarak;
2015 yılında 23 çiftçimize
2016 yılında 36 çiftçimize
2017 yılında 65 çiftçimize

Destekler ve ödeme kolaylıkları sağlayarak kurulumlarımızı tamamladık. Türkiye genelinde bu tarz projelerin %80’ini yaparak rakipsiz firma olduğumuzu belirtmek isteriz.

Başvuru yapacak kişilerde aranan özellikler
*18 yaş 40 yaş arası bay bayan
*Gelir düzeyi resmi olarak belli olmayan
*Devlet kurumlarına borcu olmayan
*Sigorta ve bağkuru olmayan eş durumunda ’da aynı şartlar geçerlidir.
*20 bin nüfusun ve kırsal yerde ikamet etmek zorunludur.
*Ç.K.S kaydı olma zorunluluğu vardır.

Bu şartlara uygun olan herkes başvuru yapabilmektedir.
Hiera mantar tarafından ücretsiz proje verilerek daha hızlı ve kazanma şansınız yüksek olarak başvuru yapabilirsiniz. Bunun için Genç çiftci danışma hattımızdan detaylı bilgi ve ücretsiz proje alabilirsiniz.

Hiera Mantar tesisi nasıl kurulur, Hiera Mantar yorumları ve Hiera Mantar ile ilgili desteklerin alınması ile ilgili tüm bilgilerimi sitemizden inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin bir çok yerinde kurulumları devam eden Hiera mantar tesislerimiz hakkında da bizden bilgiler alabilirsiniz.

Detaylar için web sitemizden veya +90 332 237 55 65 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.
www.hieramantar.com.tr/gencciftci/

1 YORUM

  1. Ben emrullah antalyada yaşıyorum işsizim kendi yerimi açmak istiyorum eyer sizde onaylarsanız efendim Teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here