İngilizce dil okulu açmak istermisiniz.

Kişiselleştirilmiş, modern ve etkin metodu sayesinde başarıyı garanti eden Wall Street Institute, dünyada 26 ülkede 350’nin üzerinde merkezde yılda 1,5 milyon kişiye eğitim veren dünyanın en büyük dil okulu zinciridir.
Wall Street Institute tüm dünyada franchise’lar ile yapılan anlaşmalar ile merkezler açmaktadır. Türkiye’ de Bel Eğitim, Wall Street Institute yetkili franchise’ ı olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye’ deki gelişim planı doğrultusunda Wall Street Institute Türkiye, yeni şehirlerde yeni merkezler açmak için atılımlarını sürdürmektedir. Kendi yatırımlarına ek olarak, Wall Street Institute, Türkiye çapında iş ortağı adaylarından başvuruları kabul etmektedir.
Wall Street Institute Türkiye şu anda İstanbul’ da Şişli, Bakırköy, Caddebostan, Taksim ve Erenköy’ de toplam 5, Ankara-Kızılay ve Ostim, İzmit ve Eskişhir Anadolu Üniversitesi Kampüsü içerisindeki merkezler de dahil olmak üzere Türkiye genelinde toplam 9 merkeze sahiptir.
Wall Street Institute Türkiye 5 yılda edindiği tecrübeler doğrultusunda, ikinci beş yıllık dönemde Türkiye’nin en büyük ve yaygın İngilizce Dil Okulu olma yolunda yeni yatırımlar yapmayı hedeflemektedir. Bu plana göre Wall Street Institute Türkiye 2010’a kadar 30 merkezli bir dil okulu haline gelecektir. 2007 yılı itibariyle franchise uygulamasını başlatacak olan kurum,
5 yıllık tecrübelerini yeni katılacak olan franchise üyeler ile paylaşarak, yüksek eğitim standartlarını Türkiye geneline yaymayı amaçlamaktadır. Kurumun öncelikle franchise vereceği iller arasında Kayseri, Antalya, Adana, Konya, Gaziantep, Balıkesir,Denizli, Aydın, Edirne bulunmaktadır.

Wall Street Institute Türkiye’nin franchise adaylarına sunduğu hizmetler:


İş planlama ve geliştirme konularında know-how hizmeti
Reklam, PR, promosyon planlaması ve eğitim destekleri
Verimlilik ve karlılığı arttıran operasyonel destekler
Tanımlanmış iş yapma yöntemleri ve prosedürler
Satış/Pazarlama, Finans, İK (Tüm personelin kaynaklanması ve eğitimi), Operasyon, İş idaresi, Bilgi Teknolojileri alanlarında bilgi paylaşımı


Franchise başvuru şartları


Wall Street Institute’ a franchise başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru şartlarına göz atmanız yararlı olabilir:


Franchise giriş bedeli bir defaya mahsus olmak üzere alınmaktadır. Franchise giriş bedeli bölgenin potansiyeline göre değişmektedir.


Pazarlama katkı bedeli: Yatırımcı her ay yaptığı ciro üstünden 7% pazarlama katki bedeli ödemektedir.


Franchise royalty ücreti: Aynı şekilde yatırımcı aylık cirosunun 10%’sini royalty olarak ödemektedir.


Bir WSI merkezinin yatırım maliyeti açılacak merkezin büyüklüğüne (Minimum 350 m2 net alan gereklidir), mekanın iç fiziki şartlarına göre değişebilmektedir. Bununla birlikte yatırımcının yeteri kadar bir kaynak ayırması öngörülür.

Wall Street Institute’ a ulaşan tüm başvurular dikkate alınır, incelenir ve 48 saat içerisinde geri dönüş yapılır.
Ön değerlendirme aşamasında Wall Street Institute International’ ın belirlediği franchise kriterleri belirleyicidir. Franchise başvurusu yapan kurumların organizasyonel, operasyonel ve finansal alanlardaki profili; geçmiş faaliyetleri ile birlikte incelenir.Franchise başvurusu yapan kişilerin ticari geçmişi ve faaliyetleri incelenir.
Başvuru formu için : wsi

4 YORUMLAR

  1. http://www.yabancidilkonus.com bu siteyi sizlere tavsiye ederim. Amerikalı hocalarla canlı canlı İngilizce konuşmaya yönelik görüntülü dersler veriliyor. İngilizce konuşamıyorum diyenler için müthiş bir fırsat . Uzaktan eğitim le İngilizce eğitimi gerçekten hayatı çok kolaylaştırıyor.

  2. dıl okulu acmak ıstıyorum ne kadar ucret gıder tam olarak bu konuda bılgı verırsenız sevınırım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here