Penti Bayilik Almak ve Yabancı ülkede Penti Açmak

Penti Bayilik Almak

Penti bayilik almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bir nokta var o da Penti’nin özellikle yurtdışına bayilik / franchising vermesidir. Penti özellikle çorap, tayt, iç giyim, ev giyim ve plaj giyim olmak üzere ürün grupları bulunan ve bir çok avm’de yer alan bir marka. Bayilik almak için Türkiye içerisinde sitesinde bilgi bulunmayan firmanın yurtdışına ağırlık verdiğini görüyoruz. Şimdiye kadar Türkiye hariç 17 ülkede 46 mağaza ile bayilik vermiş bulunan markaya yatırım yapmak isteyen girişimciler özellikle gelişen ülkelerine odaklanabilirler.

 

Penti Bayilik
Penti Bayilik

Penti bayilik konusunda şimdiye kadar Arnavutluk, Azerbeycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Gürcistan, Hırvatistan, Suudi Arabistan, Kosova, Romanya,sırbistan,suriye, Kuzey Kıbrıs,Ukrayna ve Amerika’ya bayilikler vermiş. Bunların arasında ise en çok Suudi Arabistan’da mağazası (10 adet) var.

Penti ürün gruplarında özellikle bayanlara hitap ediyor ve uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Son olarak söyleceğimiz ise Penti bayilik almak için İstanbul’da merkez ile görüşmeniz gerekiyor.

Penti Bayilik İletişim bilgileri

Adres : Evren Mahallesi Tufan Sk No:22 34212
Güneşli / İstanbul
Tel : 0 (212) 630 02 49
Faks : 0 (212) 474 20 49
Email : penti@penti.com.tr

Genel Bayilik Başvuru Formu :

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here