Sanal mağaza açmak isteyenler

Eğer profesyonel olarak bu işle ilgilenmek ve profesyonel bir ekiple çalışmak ve hiçbir formaliteyle uğraşmak istemiyorsanız bizi incelemenizi öneririz.

Aşağıda sanal mağazalarımızın mahiyeti ve özellikleri belirtilmiştir.
Şirket sahibi Olmadan, Ürün tedariği ile uğraşmadan, Sermaye harcamadan, Riske girmeden, Tedarik ve lojistik problemleri ile uğraşmadan kendi e-ticaret sitenize sahip olacaksınız.

Türkiye’de ve Dünya’da bir ilki gerçekleştiren Just and Fast Toplu Tedarik ve hızlı satış sistemi ile entegre çalışan e-ticaret sitelerinden birisi sizin oluyor. Siz E-ticaret sitenizin ismini (Domain name) hazırlayın gerisini bize bırakın.
Size ait olan e-ticaret sitesine Ürün girişi ile ve güncelleme ile uğraşmanıza gerek kalmadan e-ticaret sitenize ürünler Just and Fast sisteminden entegre bir şekilde gelmektedir ve yüzbinlerce ürün e-ticaret sitenizde satışa sunulmaktadır.

Sitenizin Tüm Güvenlik alt yapısı ve tüm giderleri şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Sitenizden Taksitli veya peşin Kredi kartı ile satış yapabileceksiniz ve bunlar için tüm sanal Poslar şirketimiz tarafından kurulacaktır. Sizin herhangi bir şirkete sahip olmanıza gerek yoktur. Herşey şirketimiz tarafından karşılanacak ve tüm yükümlülükleri şirketimiz üstlenecektir.
Size ait sanal mağazada satılacak her ürünü Sizin yerinize şirketimiz tedarik edecek ve ürünü satın alan müşteriye sizin adınıza yine şirketimiz kargo ile gönderecektir.

Sitenizden satılan ürünlerin Satış faturalarını yine şirketimiz müşterinize kesecektir.
Sitenizden satılan her ürün için kazancınızın %90’ını şirket size ay sonunda nakit olarak ödeyecektir.
Size ait sanal mağazanıza artık kendi üyelerinizi kayıt edebileceksiniz.
Sıfır Risk, Sıfır Maliyet, Sıfır zahmet ile e-ticaret yapmanın keyfini çıkaracak ve Yüksek gelirler elde edebileceksiniz. Size kalan e-ticaret sitenizin satış yapmasını sağlamak, gerisini biz hallederiz.

Sanal Mağaza Açmak İsteyenler
Merhaba Arkadaşlar Lütfen sonuna kadar okuyunuz

Mağaza açmak isteyen kullanıcılarımıza yardımcı olmak amacı ile bu konuyu açıyoruz.Sanal mağaza açmanın Türkiye’de bir prosedürü yoktur.Sattığınız ürünlerin faturasını kesebilecek durumda olmanız yani vergi mükellefi olmanız yeterlidir.Sanal mağaza açmadan önce ne satacağınıza iyice bir karar vermeniz gerekmektedir. Yani insanlar ellerinin altında her zaman bulabilecekleri şeyleri çok, çok ucuz olmaz ise sanal mağazalardan almazlar Örneğin bir DVD oynatıcıya ihtiyacınız var ve cebinizde paranızda var bunu Teknoloji marketlerinden hemen almayı mı tercih edersiniz yoksa internet üzerinden alıp 3 gün beklemeyi mi? ben olsam hemen gidip alıp sistemi kurarım belki benim kadar aceleci olmayanlar vardır. O nedenle yukarıda belirttiğim örnekteki gibi her yerde rahatça bulabileceğimiz ürünleri internetten satmanın pek bir avantajı yok gibi. Tabi çevreniz ve belirli bir markanız yok ise…bu nedenle her şeyi satmak yerine belirli bir kategori veya ürün grubuna özel bir sanal mağaza açarsanız kesinlikle başarı oranınız artacaktır.
Zaten işimiz gereği bizde kurulumunu yaptığımız sanal mağaza sistemlerinde bunu sık sık görüyoruz.
Bir dönem bir müşterimizin tek bir ürün satarak çok büyük paralar kazandığını da gördük.Şimdi ürün yelpazesini ve tedarikçileri belirledik sırada ne var ?
Çok paranız varsa sanal mağazalar üreten bir şirkete gidip size özel bir sanal mağaza yazılımı yazdırabilirsiniz.
Bunun ortalama fiyatı profesyonel bir sistem olacaksa 10.000 ile 50.000+ TL arası olabilir.
Ancak internet alemi sonu olmayan bir ortam olduğu için eğer büyük bir paranız veya markanız yok ise bu kadar çok para ile bu işe girmeniz gerekmez.
Piyasada hazır e-ticaret sistemleri üreten firmalar vardır. Bizim firmamızda bunlardan biridir.
Ortalama 300TL ile 1500TL arasında yıllık fiyatları olan hazır e-ticaret sistemleri ile bu sektöre girebilirsiniz.
Hazır e-ticaret sistemlerinin avantajı hem ilk adım olarak çok büyük paralar vermezsiniz, hem de büyük bir teknik bilgi ve sunucu alt yapısının içinde boğulmazsınız bunu hizmet veren firmalar sağlar teknik desteğini verir, siz sadece ürün satışına ağırlık verirsiniz. Kafanız rahat olur.
Sanal pos içinde bir şeyler yazmak isterim ki bu çok önemli bir konudur.
Türkiye de sanal mağazayı açmadan sanal pos alamazsınız ilk olarak bankalar sanal pos vermek için sitenizi incelemek isterse
Genelde inceledikleri en önemli şey SSL Sertifikasıdır. SSL sertifikası kredi kartı güvenliği için kullanılır. Kredi kartı bilgileri SSL ile şifrelenir ve 3. Şahıslar göremez buda bir sanal mağaza için en önemli şeydir.
İkinci olaraktan belirli yazılar isterler
Gizlilik ilkeleri
Satış sözleşmesi
Teslimat ve garanti gibi standart yazılar olmasını kullanıcıyı bilgilendirmenizi isterler
Eğer bunlar tamam ise banka sanal posu onaylar. Ve kredi kartı ile satışa başlarsınız. Bu çok önemlidir.
Yaptığımız bir araştırmaya göre internetten yapılan alışverişlerin büyük bir kısmı kredi kartı ile yapılmaktadır. Havale ile ödeme yapmak insanlara zor gelmektedir. Ve zaman kaybettirdiği için tercih olarak 2. Plana atılmaktadır. Sanal mağazanızın büyümesi için mutlak sanal pos olması gereklidir.
YA DA BUNLARLA HİÇ UĞRAŞMADAN SIFIR RİSKLE BİR KEREYE MAHSUS 12 AYA VARAN TAKSİTLERLE HER ŞEYİ İLE HAZIR BİR SANAL MAĞAZA SATIN ALABİLİRSİNİZ.
İŞTE SİZE SANAL MAĞAZACILIKTA SON NOKTA

Sanal Mağazalar Nasıl Çalışır

ENTEGRE SANAL MAĞAZALAR NASIL ÇALIŞIR Dünyanın en modüler sanal mağazaları Just and Fast sanal mağazalarıdır. Sistemin bir birinden üstün özellikleri mevcuttur. Sanal Mağazalar Sıfır Risk ve Sıfır maliyet unusuru üzerine çalışmaktadır.
Satın alacağınız sanal mağazalar anlık entegrasyona sahiptir. Sisteme entegre olan bütün sanal mağazalar sanal bir ağ ile birbirlerine de entegredirler. Just and Fast sanal mağazaları Ürün ve Ödeme alt yapısı ile sizlere sunulmaktadır. Satın alacağınız sanal mağazanızda yapacağınız ticaretin maliyeti sıfırdır. Sanal mağazanızda satılan her ürünü sizin yerinize şirket tedarik eder ve müşterinize kadar faturası ile birlikte tüm lojistik işlemlerini şirket organize eder. Siz lojistik ve tedarik problemlerine zamanınızı ve eforunuzu harcamadan ve riske girmeden sanal mağazanızın satış yapmasını ve büyümesini sağlıyorsunuz.
Dileyen sadece kendi ürünlerini listeyebilir, dileyen sistemdeki onbinlerce ürünü listeler. Dileyen Kendi sanal poslarını entegre eder, dileyen sistemin entegre ettiği sanal poslar ile anında satış yapmaya başlar. Dileyen hem sistemin verdiklerini kullanır, hem de kendi imkanlarını kullanır. Kısacası bu sistem modüler ve dileğinize göre hareket eder.
Sanal mağaza sahipleri, aynı zamanda sistemin tedarikçileri olabilirler. Sanal mağazalarının yönetim panelinden tanımlayacakları ürünleri, dilerlerse sadece kendi sanal mağazalarında satabildikleri gibi Dilerlerse sisteme entegre olan tüm sanal mağazalarda satışa sunabiliyorlar.Tek bir tanımlama ile sisteme entegre olan yüzlerce sanal mağazada ürün satma ve tedarikçi olma imkanına sahip olabileceğiniz tek ve benzersiz bir sistemdir.
Örnek site : www.ekostand.com

 • Sınırsız Trafik
 • Anlık Ürün Entegrasyonu
 • Ödeme alt yapısı entegrasyonu ve ortak ödeme alt yapısı sayesinde anında kredi kartı ile satış yapabilme özelliği
 • Kendi sanal poslarınızı entegre edebilme özelliği ve ortak ödeme alt yapısı ile aynı anda kullanabilme özelliği
 • Sınırsız ürün listeme özelliği
 • Listeyeceğiniz ürünleri sisteme entegre olan diğer sanal mağazalarda da satabilme özelliği
 • Sıfır risk ve sıfır maliyet özelliği
 • En ucuz yıllık hosting ve SSL ücretine sahip olma özelliği ( Yıllık 200.-TL + KDV )
 • Sistemden satılan her ürünü sizin yerinize şirketin tedarik etmesi ve müşterinize şirketin faturalayarak gönderme üstünlüğü
 • Reklam kazancından pay alma hakkı özelliği
 • Sanal mağazanızdan kendi ihtiyaçlarınızı toptan fiyatına alabilme üstünlüğü.
 • Üyelerinizin de sanal mağazanızdan ürün satabilmeleri özelliği
 • Sanal mağazanız üzerinden tedarikçilerinize yönetim paneli açabilme özelliği
 • Üyelerinizin ve Tedarikçilerinizin ürün listelemelerinden alınan ücretlerden kazanç elde edebilme özelliği.
 • Üyelerin listelediği ürünlerin tüm sanal mağazalarda satışa çıkma özelliği.
 • Hediye çeki / Puan sistemi.
 • Reklam bannerı, Affiliate ve ürün tavsiye yöntemleri ile üyelerinize kazanç elde ettirerek, ziyaretçi sayınızı arttırma özelliği.
 • Sipariş takibi özelliği.
 • Kolay kullanım özelliği
 • Site içi hızlı ürün arama özelliği
 • Görsel değişiklik yapabilme özelliği
 • Arama motoru optimizasyonu özelliği
 • Güvenli alt yapı özelliği
 • ve daha birçok özellik.

Not: Şirket Asla sanal mağazaların satış yapacağını taahhüt etmez. Sanal mağazaların satış yapabilmesi, tamamen sanal mağazanın sahibinin beceri ve tasarrufundadır. Sanal Mağaza sahipleri Sistem üzerinden ürün listelemesi yapabilmektedir, ancak faturasız ve yasaklı ürünler listesindeki ürünleri listeleyemezler. Network Marketing şirketlerine ait ürünleri sanal mağaza sahibi sadece kendi sanal mağazasında listeleyebilir, sisteme entegre olan diğer sanal mağazalarda bu tür ürünlerin satışı engellenmektedir. Kazanç ve Ödeme :Ödeme alt yapısını entegre olarak alan sanal mağazaların tüm tedarikleri şirket tarafından yapılmaktadır. Bir aylık dönem içerisinde satış yapan sanal mağazaların tüm siparişleri ay sonunda toplanır. Tüm siparişlerin satış fiyatı toplamlarından, Bayi fiyatı toplamları ve kargolama ücretleri çıkartılarak elde edilen net kazancın %90 ı Sanal mağaza sahibinin cari hesabına aktarılır. Takip eden ayın 15. günü ile 20. günü arasında yasal kesinti olan %10 stopaj kesintisi yapılarak banka hesabına nakit olarak yatırılır.

63 YORUMLAR

 1. http://www.sadeceb2c.com olarak size hem sanal mağaza açıyoruz hem de N11.com gibi pazar yerlerine entegrasyon yaparak oralarda da mağazanızı açıyoruz. Hem mağaza hemde şube sahibi olmak gibi bir şey. Daha mantıklı değil mi ? 0850 259 98 23 numaralı hattımızı arayabilirsiniz…

 2. Alternatif yakıt sistemlerini kullanarak daha ekonomik ve karlı bir yatırıma ortak olabilir. Aynı zamanda ısınma sistemlerinde daha ekonomik olarak kullanabileceğiniz pelet yakıt ülkemizdeki doğal kaynakları ile hem iş hem de kullanım fırsatı sunuyor. Diğer yakıt türlerinden farklı olarak pelet yakıt daha ucuzdur. Fosil yakıtlar yerine kullanılabilecek olan bu yakıt sistemi bir evin ısınma sisteminde ve diğer alternatif yakıt sistemlerinde tercih edilebilmektedir. Pek çok açıdan da avantaj sağlayan bu yakıt türünden yararlanmak istiyorsanız firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Günümüzün en güncel yakıt sistemi olan pellet diğer yakıtlar gibi katran, kir ya da hava kirliliğine neden olmuyor.

 3. İNCİR.COM DAN
  Herkese iyi günler diliyorum ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE SANAL MAĞAZA AÇMAK İÇİN BİRÇOK PROSÜDÜR LE UĞRAŞMAK İSTEMİYORSANIZ.Bana 0535 483 58 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan bütün sorulara cevap veririm. Ayrıca 24_31 Mayıs Pazar günleri incir.com olarak conferans verilecektir. Benim davetlim olarak katılabilirsiniz. Beni Telefonla aramanız yeterli olacaktır.

 4. İncir firmasının eşşiz teklifine evet diyorsanız size referans olarak gerekli yardımı yapabilir ve üyeliğinizi başlatabilirim. 0539 935 39 84

 5. Merhaba,
  Gittigidiyor,n11,sanalpazar gibi sitelrrde satış yapmak istiyorsunuz;ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz,eticaret deneyiminiz yok yada buralarda satış yapıyorsunuz ancak yeterli satış hacmine ulaşamıyor,bu dükkanları yönetecek ekibiniz mi yok o zaman size tüm bu sorularına cevap bulabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyorum.
  http://www.eticaretyonetim.com
  Kafanızdaki tüm sorulara yanıt bulabileğinize eminim.

 6. Merhabalar arkadaşlar

  Ben bay/bayan iç giyim ile ilgili sitem ( http://www.hepsinisec.com ) var. sizce nerde dükkan açayım. n11.com a başvuru yaptım onaylandı da acaba diyorum gg de de açayım mı ? gg nasıl avantajları dez avantajları nelerdir?

 7. merhaba arkadaslar sanal market açmak istiyorum web tasarım ve grafik tasarımı işleri yapıyorum ama sizden fikir almak istiyorum sanal marketin ne kazancı var veya zararı varmı ?

 8. İŞTE FIRSAT: Bu Müthiş Fırsatı Kaçırmayın Onbinlerce Dolar Harcamadan Bildiğiniz En popüler alışveriş sitesi gibi bir siteye sahip olacaksınız.
  Tüm Altyapısı Hazır eTicaret Sistemi,Yazılım, Tasarım ve Hosting gibi tüm altyapısı hazır, teknik bilgi gerektirmeyen, kullanımı kolay eTicaret mağazası.
  Şirket Kurmaya Gerek Yok,Her hangi bir şirket kurmaya ve işletme sahibi olmaya gerek yok. Tüm yasal sorumluluk firmada.
  Satışa Hazır 100.000’den Fazla Ürün,Onlarca kategoride yüzlerce markanın 100.000’den fazla ürünü eTicaret mağazanızda hemen satışa hazır.
  Sizin yapmanız gereken sadece çevrenize mağazanızın tanıtımını yapmak.
  Açtığım Mağazamı inceleyiniz. http://www.expressavm.com
  İşimiz Hakkındaki Tüm Detaylar bize Mail atan Kişilere Verilecektir.
  Mail: [email protected]

 9. arkadaşlar site kurmak uzun vadeli ve meşakkatli bir işfakat size e-ticaret kit ni tavsiye ederim yakın akrabalarımdan alan oldu ve çokda güzel sitesi var ve istediğiniz zaman destek alabiliyorsunuz linki paylaşıyorum http://eticaretkiti.com/?r=159

 10. İŞTE FIRSAT: Bu Müthiş Fırsatı Kaçırmayın Onbinlerce Dolar Harcamadan Bildiğiniz En popüler alışveriş sitesi gibi bir siteye sahip olacaksınız.
  Tüm Altyapısı Hazır eTicaret Sistemi,Yazılım, Tasarım ve Hosting gibi tüm altyapısı hazır, teknik bilgi gerektirmeyen, kullanımı kolay eTicaret mağazası.
  Şirket Kurmaya Gerek Yok,Her hangi bir şirket kurmaya ve işletme sahibi olmaya gerek yok. Tüm yasal sorumluluk firmada.
  Satışa Hazır 100.000’den Fazla Ürün,Onlarca kategoride yüzlerce markanın 100.000’den fazla ürünü eTicaret mağazanızda hemen satışa hazır.
  Sizin yapmanız gereken sadece çevrenize mağazanızın tanıtımını yapmak.
  Açtığım Mağazamı inceleyiniz. http://www.uygunalin.com
  İşimiz Hakkındaki Tüm Detaylar bize Mail atan Kişilere Verilecektir.
  Mail: [email protected]

 11. İŞTE FIRSAT: Bu Müthiş Fırsatı Kaçırmayın Onbinlerce Dolar Harcamadan Bildiğiniz En popüler alışveriş sitesi gibi bir siteye sahip olacaksınız.
  Tüm Altyapısı Hazır eTicaret Sistemi,Yazılım, Tasarım ve Hosting gibi tüm altyapısı hazır, teknik bilgi gerektirmeyen, kullanımı kolay eTicaret mağazası.
  Şirket Kurmaya Gerek Yok,Her hangi bir şirket kurmaya ve işletme sahibi olmaya gerek yok. Tüm yasal sorumluluk firmada.
  Satışa Hazır 100.000’den Fazla Ürün,Onlarca kategoride yüzlerce markanın 100.000’den fazla ürünü eTicaret mağazanızda hemen satışa hazır.
  Sizin yapmanız gereken sadece çevrenize mağazanızın tanıtımını yapmak.
  Açtığım Mağazamı inceleyiniz. http://www.uygunalin.com
  İşimiz Hakkındaki Tüm Detaylar bize Mail atan Kişilere Verilecektir.
  Mail: [email protected]

 12. öncelikle özür diliyorum.uzzun süredir bu sayfaya bakamadım.100 dolar parfümden kazancınız yüzde 5 ile 45 arasıdır.Arrtık parfüme göre değişir her birinin oranı kullanıcı paneliniz de bellidir.
  bu arada iyi reklam yapamayan arkadaşlar uğraşmasın boşuna….

  oris telekom işi yapsınlar aynen avon gibi ama çok çok basit…

  0505 333 83 28

 13. Selam,Hüseyin bey! Just and Fast sistemi ile kurduğumuz mağazadan mesela, 100 USD fiyatına bir parfüm satdık. Bu 100 dolarlık parfümden bize (banka hesabımıza) ödenecek net kar ne kadar oluyor? Cevabınız için önceden teşekkürler!

 14. yoğun telefon ve sorular üzerine en çok sorulan sorulara maddeler halinde cevap veriyorum.

  1- Sanal mağzanızın adını yani domaini siz alıyorsunuz.www.sizinsitenin adı.com
  2- 490 TL ödeyip bu mağazalara sahip olacaksınız.ilerleyen yıllarda yıllık 300 TL + KDV ödeyeceksiniz.
  3- Kazancınızın gelir vergisi adınıza şirketimiz tarafından ödenip dekont verilmektedir.
  4- Satılan ürünlerdeki kolilerde justandfast logosu olup sizin sitenizin adı olacaktır.
  5- Bir aylık kazancınız ay sonunda hesaplanıyor ve takip eden ayın 15. günü banka hesabınıza yatırılıyor. Bir aylık cironuz hesaplanır ve tüm satışlarınızın Bayi fiyatları toplanır. Satış fiyatları toplamından bayi fiyatları toplamı çıkartılır. Elde edilen rakam toplam kazançtır. Bu kazancın %60’ı sizin Brüt Kazancınızdır. Brüt Kazançtan %20 Devlete Stopaj kesintisi yapılır ve kalan NET KAZANÇ banka hesabınıza yatırılır. Tüm Net Kazançlarınızın toplamı 5.000 TL ye ulaştığında şirketimiz sizlerin daha fazla kazanması için %60’lık oranınıza %20 artış uygulayarak %80’e çıkartacaktır. Artık Sipariş kazancının %80’nini almaya başlayacaksınız ve bu hakkınızı hiç bir zaman kaybetmeyeceksiniz..

  6- sanal mağazanızda kampanya yapabilirsiniz.

  7- Sanal mağazanızı kişiselleştirmeniz için ve yönetmeniz için size tam donanımlı bir Yönetim paneli verilmektedir. Sanal mağazanızın sol tarafındaki blokları, 7 adet bannerı, üst headerı, logoyu, footerı, iletişim sayfalarını, vitrini, kategorileri, özel kategorileri, en popüler ürünleri, özel kampanyalar kısmını dilediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz
  .
  8-Sanal mağazanızda kendi ürünlerinizi listeleyip satabiliyorsunuz. Bunun belli kuralları vardır. Ürünlerin yasal ve faturalı olması gibi bazı kuralları vardır. Tedarik ettiğiniz tüm ürünleri şirketiniz veya işletmeniz varsa kendi işletmenizden yoksa satın aldığınız şirketten, şirketimize faturalattığınız sürece, sanal mağazanızdan kendi tanımladığınız ürünleri satabilirsiniz ve tüm satışlarınızı şirketimiz müşterilerinize faturalayacaktır. Kazancınızdan vergi kesintilerini yaparak kalanını şirketimiz size aktaracaktır. Sanal mağaza satın aldığınızda tüm bu prosedürler size detaylı bir şekilde anlatılacaktır
  9- Evde ürettiğiniz el emeği ve göz nuru ürünlerinizi kendi sanal mağazanızda satışa çıkartabilirsiniz. Üstelik Kredi kartına taksitle satabiliyorsunuz. Bu ürünler için şirketimize fatura kesemeyeceğinizi ve fatura kestiremeyeceğinizi biliyoruz. Bunun için de size çözüm ürettik. Sanal mağazanızdan sattığınız kendi ürünlerinizi şirketimiz müşterilerinize faturası ile teslim ediyor. Sanal mağazanızı satın aldığınızda izlemeniz gereken yol size detayları ile anlatılacaktır. http://www.e-ticaretyap.com ile her şey çok kolay.

  10- Sistemin size hazır olarak verdiği ürünlerin hiç birinde fiyatlara müdahale etme şansınız maalesef yoktur. Sadece sisteme kendi tanımladığınız ürünlerde fiyatlar ile dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Şirketin size hazır olarak verdiği ürünlerde değişik kar marjları vardır. %8 kar marjlı üründe mevcut %80 Kar marjlı ürün de. Ancak ağırlıklı ortalama kar marjı %20 dir. Şirketimiz sizlerin sistem dışındaki siteler ile rekabet etmeniz için maksimum gayreti göstermektedir

  Hüseyin KAVAK : 0505 333 83 28

 15. http://www.e-ticaretyap.net

  internet adresimiz yeni yüzüyle değişmiştir önemle duyrulur….

  ayrıca kobilere büyük fırsatlar sunan muhteşem web siteleri ile kendi ürününüze rahatlıkla satabileceksiniz.çok yakında referanslarımızla buradayız.mutlaka takip edin..

 16. Sosyal Ticaret konusunda Türkiye dede gelişmeler görüyorum. Örneğin http://www.siziariyorum.com adresi yeni ilgilendiğim bir site. Sitenin ana sayfasında site içerisinde neler yapabildiğinde kısaca bahsedilmiş. Üyeler siteyi sosyal paylaşım olarak kullanabiliyor, sanal şirket açabiliyorlar, ürün satışı yapabiliyorlar. Onaylanan şirketten ihale, personel ilanı ve bedava reklam oluşturulabiliyor. Üyeler isterlerse alışveriş yapabiliyor isterlerse kendi özgeçmişlerini oluşturup iş ilanlarına başvurabiliyor. Yani sosyal ticaret adına herşey var gibi görüyorum.

 17. ertan bey söz ettiklerinizin haricinde birşey söylemedim yazmadım.çalışmayacaksan en az 1-2 sene beklemeye sabrın yoksa girme dedim bende işe. kısacası haklısınız ben aksini iddaa etmedim.Saygılarımla Hüseyin KAVAK

 18. Merhaba;
  Ben bu sistemlerin doğruluğuna inanıyorum ancak anlatıldığı gibi tozpembe olmadığını düşünüyorum. Sonuçta kimse kimseye allah rızası için yapmaz bu kıyakları siteden ben 1 kazanırsam aldığım yer 10 kazanacak hatta daha fazla. Onu geçtim tabiki kazanacaklar çünki adamlar o kadar yatırım yapıyo herşeyi sağlıyo bana haklılar.
  Kar paylarının çok çok küçük olduğunu düşünüyorum yani öyle hayat standardını yükseltecek miktarları kazanmak için çok satış yapmak lazım çook. Onu da geçtim ben şimdi hayatımda ilk defa site açıcam ve bamm satışlar patlıyacak öyle mi? En az 1-2 sene yoğun bir çalışma ve siteyi alacağım paranın onlarca katı reklam vermem lazım.

  Yani işin özü öyle tatlı sözlerle alın kurun satın diyolar da bu işin aslı bu olamaz. Ben bir site kurdum forum sitesi hobi amaçlı. Ya bir allahın kulu girsin siteye nerdeee. 8-10 arkadaşım dışında bir allahın kulu yok. Yaklaşık 1 sene sonunda hiç online olmayan 30küsür üyeim vardı :)

  O nedenle elinizde hiçbiryere koyamadığınız 20-30 bin tl paranız yoksa. Son umut deyip 300 – 500 liranızı yatırmayın bu işlere duman olur gider. Gidin pazarda satın daha mantıklı…

 19. valla bu nasıl bir iştir bana anlatabilecek ve bana telefonda bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. tel: 05354593608

 20. )))))))))))))))GÜNCEL BİLGİ((((((((((((((((

  Artık sanal mağazalarda kendi ürünlerinize satabilirsiniz…

  sanal mağaza almak isteyen arkadaşlar lütfen bana 0505 333 83 28 numaralı telefondan ulaşsınlar.
  sanal mağaza paketlerini http://www.ekostand.com adresinden almanız önemle rica olunur.

 21. BU ARADA SORULARA CEVAP VEREYİM
  1-Sayın Burcu YILDIRIM ürün tedağini şirketimiz yapıyor ama sizde bu tedariğe katkı sağlamak isterseniz tedarikçi ile yapılan görüşmelerle karara varılıyor.Alış ve satış fiyatı konusuna gelince satış fiyatını şirketimizin pazarlama uzmanları belirliyor.Yani biz belirleyemiyoruz.Ama Kampanya yaparak fiyatta indirim yapabilirsiniz ki bu sınırlı sayıda olabilir.(en fazla 3 ürün)
  2-Sayın Yılmaz GÜL firmamız İstanbuldadır.www.ekostand.com adresindeki iletişim bölümünden bakabilirsiniz.Ben yinede vereyim size:
  DİJİTAL ETİCARET İŞLETMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  Ahmet Bayman Cad. No:10/1 Seyrantepe
  Şişli / İSTANBUL
  0(212)270 25 25 (pbx)
  HER ZAMAN ÇAYIMIZI İÇMEYE BEKLERİZ.sAYGILARIMLA HÜSEYİN KAVAK
  3- Sayın Mustafa KARA farklı görsellik sağlayabilirsiniz.Sitenin sol ve üst bölümü size ait ama sağ taraf şirketimize aittir.
  4-Sayın Emin BAYRAMOĞLU YA-NI-LI-YOR-SU-NUZ yıllık 500 TL den az para kazananlardan host ücreti talep edilmez.İkinci husussa cebinize para girmiyor demişsiniz bu da tamamen yanlış.Biz karın yarısını yani yüzde ellisini alıyoruz.taki 2990 tamamlana kadar.Tamamlanınca hiç dokunulmuuyor.

  UMARIM HERKESE CEVAP VEREBİLMİŞİMDİR.
  SAYGILARIMLA HÜSEYİN KAVAK 0505 333 83 28
  NOT: SİSTEMİ ALMAK İSTEYEN TÜM ARKADAŞLAR LÜTFEN İLETİŞİME GEÇSİN..

 22. ÖNEMLİ !!! Web site satışlarımız belirli bir süre sonra durdulacaktır.Belirli bir sayıya ulaştığımızdaki hedefimize çok yaklaştık bu iş için keşke dememek için hesabınızı yapın piyasada buna benzer fırsatlaa bakın aramızdaki farkı görün ve bence acele edin… SAYGILARIMLA

 23. Merhaba,
  Sistemin artıları çok; örneğin tedarikçilerle uğraşmamak, fatura problemi olmaması, pos işlemlerinin sistem tarafından sağlanması vs. Görünürde sisteme katılanın hiç bir riski yok ama benim anladığım kadarıyla oyle degil. Alan adı ücreti dışında yıllık 300TL hosting ücreti alınıyor; sisteme katılan kişi satış yapamazsa sanırım bu parayı yine ödemek zorunda kalıyor. Yanlış anladıysam düzeltin lütfen. Bir de başlangıç için 490TL alınıyor satış yapamazsanız bu para da gidiyor. Ayrıca 2990TL'yi ödeyene kadar cebinize para girmiyor.

 24. "Her odaya bir sineklik gerek" sloganıyla çok ucuz, patentli sineklik için illere montajcı bayilik verilecektir.Ürün hakkında detaylı bilgi için . 0 544 511 23 19

 25. sayın yetkili internet sitelerinin hepsi aynı şekilde dizayn edilmiş birbirinin kopyası siteler.Farklı görsellikte site oluşturmamız mümkün olacak mı?

 26. Merhalar ben bu konu hakkinda detayli ve yuz yuze gorusmek isterim
  Bununla ilgili hangi numarayi aramam gerekir firmanin ciddiyetini yerinde gorup bilgi almak isterim.. Bu arada tekirdagdayim ve gorusmek bilgi almak icin istanbula gelebilirim saygilar..

 27. Merhaba Hüseyin Bey
  Tedarik işlemini ayarlıyorsunuz peki sizin tedarik ettiğiniz malzemenin fiyatını öğrendikten sonra mı ben siteme fiyat koyabiliyorum. Veya şöyle sorayım satış fiyatını nasıl belirliyorum veya tedarik edilecek yeri? Bana mail ile ulaşırsanız cok sevinirim.
  İyi Çalışmalar

 28. E-ticaret yapmak istiyorsanız belli bir yatırım yapabilecek en azından 5000 TL niz hatta 1000 TL niz varsa hiç beklemeyin. İnternet nimetlerden bir nimet ve bu nimeti etkin kullanabilmenin yollarını iyice öğrenip bilinçli bir şekilde e-ticarete atılmak akıllıca bir davranış olacaktır. Bu konu hakkında sorularınız olursa tecrübe ve bilgilerimiz paylaşmaktan memnuniyet duyacağım…

 29. Sayın Hit-Bilişim gerçekten samimi bir şekilde ticaret yapsaydın ticaret ahlakı gereği ki bu taaa osmanıdaki ahilik örgütünden bu yana sürer benim ticaret yerimde kendi adına satış yapmak gayretinde olmazdın.Bu aklıma sanal mağaza işindedemi aynı ahlaki değerlere sahip olup olmadığın sorusunu getiriyor.
  allah size bol kazanç versin fakat başkasının reklamının üzerinden para kazanarak değil.
  tüm okuyucularımızdan özür diliyorum..
  saygılarımla…..

 30. YOK BÖYLE KAMPANYA E-TİCARET SİTESİNDE KAMPANYA
  HOST (1GB ALAN – 10 GB TRAFİK)+DOMAİN+YAZILIM VE KURULUM SADECE 300TL BU FİYATA BÖYLE KAMPANYA BULAMAZSINIZ.
  BU FIRSATI DEĞERLENDİRMEK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN.
  CEP TEL: O532 744 4755 HİT BİLİŞİM.
  DEMO:
  http://www.otantikpazar.com/
  http://www.fotomagaza.com/
  http://www.dinamikiksiri.com
  E-TİCARET SİSTEMİMİZİN ÖZELLİKLERİ
  Admin Panelli, kolaylıkla ürün ekleme ve çıkarma özelliği var.
  * Sınırsız ürün ve kategori desteği
  * Kategori, ürün, üretici, müşteri ve müşteri görüşleri Ekleme/Düzenleme/Kaldırma
  * Fiziksel(dağıtılabilir) ve sanal (indirilebilir) ürün desteği
  * Kullanıcı ismi ve şifresi ile korunan Yönetim Paneli
  * Müşterilerinize email veya haber postası ile ulaşma
  * Sipariş ekranından fatura ve ürün listesi çıktısı alabilme
  * Ürün ve müşteriler hakkında istatistikler
  * Tamamiyle Türkçe
  * Çoklu para desteği
  * Otomatik para birimi dönüştürme
  * Ürün listeleme sayfasında gösterilen ürünler veya görünüşünü düzenleme
  * Tüm istatistikleriyle sabit ve dinamik reklam desteği

  Müşteri / Önplan Fonksiyonelliği

  * Hızlı ve etkili servis için tüm siparişler veritabanında tutulması
  * Müşterilerin kendi siparişlerini ve sipariş durumlarını takip etmelerini sağlama
  * Müşterilerin kendi hesaplarını yönetmesi
  * Çoklu dağıtım ve ödeme adresleri için Adres Defteri
  * Misafir kullanıcılar için geçiçi alış-veriş sepeti ve müşteriler için devamlı alış-veriş sepeti
  * Hılzı ve kullanıcı dostu hemen arama ve gelişmiş arama özellikleri
  * İnteraktif alış-veriş tecrübesi için ürün yorumları
  * Satınalma işlemlerini önceden görebilme
  * SSL ile güvenli etkileşim
  * Her kategorideki ürün sayısını gösterme ve gizleme
  * Genel ve her kategorinin en çok satanlar listesi
  * Şu an görülen ürünü alan diğer müşterilerin aldığı ürünleri görebilme
  * Kolay site navigasyonu için yol gösterme

  Ödeme Fonksiyonelliği

  * Dinamik ürün nitelik bağlantısı
  * HTML tabanlı ürün anlatımı
  * Özel ürünlerin otomatik görüntülenmesi
  * Stokta kalmayan ürünlerin görüntülenmesi ve satın alınabilmesi seçenekleri
  * Müşterilerin abone oldukları ürünler hakkında email/haber postası alabilmesi

  Ödeme Fonksiyonelliği

  * Birçok offline ödeme işlemi kabulu (çek, money orders, ..)
  * Birçok online ödeme işlemi kabulu (Kredi kartı, 2CheckOut, PayPal, Authorize.net, iPayment, ..)
  * Bölge tabanlı olarak bazı ödeme servislerini kaldırma

  Kargo Fonksiyonelliği

  * Ağırlık, fiyat ve varış yeri tabanlı kargo modülleri
  * Gerçek zamanlı bilgi erişimi (UPS, USPS, FedEx, ..)
  * Miktara ve gidilecek yere göre bedava kargo
  * Bölge tabanlı olarak bazı kargo servislerini kaldırma

 31. yorum yapan herkese çok çok teşekkür ederim…Çok ileredik sanal mağazalrımıza harika özellikler ekledik ve güçlendik şimdi herkesin bu ticari hamleyi taklit etmeye başladığını görüyoruz.Elbet taklitler olacak ama aslı zuhur etmeyen herşey bir yaprak gibi solar gider bizler birelinnesivar ailesi olarak herzaman birlik ve beraberlik içindeyiz…Sizde bu ticari atılımın içinde yer almak istiyorsanız acele edin.

  HÜSEYİN KAVAK
  05053338328
  http://www.ekostand.com

 32. Tedarik ve lojistiğin ne kadar zor olduğunu daha önce sanal mağaza açan herkes mutlaka görmüştür. Sermayesiz iş yapmanın ne kadar zor birşey olduğunu ticaret yapan herkes bilir. Türkiye'de de bir çok kişi sermaye istemediğini düşünerek sanal mağaza açtı ancak sonuç hep aynı oldu, sanal mağazalarından satılan ürünleri tedarik edemediler ve müşterilerine cevap veremediler. Tüketici tarafından da sonuç şu oldu; internetten alışveriş yapılmaz oldu. Sorun ne internette, ne e-ticarette nede Tüketicide. Sorun Herşeyi çok basit zanneden ve para kazanmayı her zaman kolay zanneden yurdum insanının ticari zihniyetinde. Hani bir arkadaş yazmış ya 300 TL ye şahıs şirketi kurmakla herşeyin bittiğini zanneden zihniyette sorun.

  Hüseyin Bey'in Bahsettiği sisteme bende aylar önce girdim. Ticari hayatım değişti, yaşam kalitem arttı desem kesinlikle abartmış olmam. Önceden sanal mağazamda satılan ürünü tedarik etmek için tedarikçilere yalvarırdım ürünü gönderin ben size bir kaç güne kadar ödeyeceğim diye, Çoğunda başarılı olamazdım. Ben ürünü satardım, tedarik etmeye kalktığımda ya ürünü bulamazdım ya fiyatı yükselmiş olurdu. Bir çok Müşterim arardı Kredi kartına taksitle alamazmıyız diye, bende sanal pos yoktu. Her ay muhasebeciye, vergi dairesine, elektrik, telefon, ısınma giderlerine para yetiştiremezdim. ofisten azıcık ayrılsam gelen telefona cevap verecek kimse olmazdı. En sonunda işyerimi de sanal mağazamı da kapatmak zorunda kaldım. Hiçte öyle üç beş liraya dönmüyor bu işler. Gitti gidiyorda satış yapmak için uğraştım ama sonuç hep aynı ürünü tedarik etmek ve fatura kesmek büyük bir sorun. Bir gün İnternette Just and Fast ın sitesine rastladım. Heyecandan kalbim yerinden çıkacak gibi oldu. Gerçek olamaz dedim. Şirketi aradım çok yardımcı oldular ve bıkmadan usanmadan sistemi anlattılar. Ödeme konusunda da sistemin üyesi Fatma Hanım Bana yardımcı oldu. Şimdi ben dilediğim ürünü satıyorum. Hem de nasıl tedarik ederim, nasıl öderim diye düşünmeden satıyorum, arkamda bir ordu çalışıyor benim için ben se beş kuruş harcamıyorum ve kar payımı alıyorum. Bu sistem benim yaşam kalitemi değiştirdi ve ben artık kendimi büyük bir iş kadını olarak görüyorum. Ki öyleyim de, çünkü benim yirmibinin üzerinde rekabet edilebilir şartlarda ürün satan ve tıkır, tıkır çalışan sanal mağazam var ve arkamda dev bir güç var.

  Arkadaşın biri herkes aynı ürünü satıyor demiş. Piyasada bulunan diğer sanal mağazalar ya da çarşı içindeki dükkanlar hep bir birinden farklı ürünler mi satıyor? Piyasa da mevcut olan ne ürün varsa bu şirket bu sisteme dahil ediyor. İsteyen istediği ürünü satıyor, isteyen hepsini satıyor. Ayrıca niş site yapmak mümkün bu sitede, sistemde bir çok niş site var. Her geçen gün tedarikçi sayıları artıyor ve ürün çeşitliliği de güçleniyor. ben inanıyorum bir yıla kadar çok güçlü bir yapı olacak ve bu sistemin dışında kalanlar bu sistemin içindeki sanal mağazalar ile rekabet edemeyecek. Hedeflenen satış noktasına ve hedeflenen tedarikçi sayısına ulaştığında tehlikeli denecek derecede satın alma ve satış yapa bilme gücüne ve kabiliyetine sahip olacak. şimdiden sistem çok güçlü durumda zaten.

  ve bir arkadaş sistem size kendi ürünlerini sattırıyor demiş. Evet olay bu zaten biz satıyoruz, Risk onlarda, tüm sorumluluk onlarda, sermaye onlarda, operasyon da onlardan. Biz sadece satıyoruz biz de, onlar da kazanıyor. Biz Kardan büyük pay alıyoruz, onlar sürümden kazanıyor burada abes olan hiç bir şey yok. Mantıklı olun lütfen.

  İşi matematiksel olarak ve gerçeklerle karşılaştırarak analiz etmekte fayda var. Boş konuşmaktansa alın kağıdı kalemi elinize bir hesap yapın. Kendinize en basit bir iş yeri açsanız ya da bir sanal mağazayı bağımsız olarak açsanız sizden ne gider, ne gelir bunu kağıda fizibilite raporu şeklinde not alın, ondan sonra yorum yapın. Sadece kuruluş aşamasındaki yatırım giderlerinizi ve aylık sabit giderlerinizi yazın. sonra Aylık giderlerinizi 12 ile çarpın üstüne de yatırım giderinizi ekleyin. Ne zmaan satış yapabileceğinizi yazın. Aylık hedeflerinizi ve hedeflediğinzi cirolardan elde edeceğiniz kazancınızı yazın. Bir yılın sonunda Gelirle gider arasındaki farkı alaın. muhtemelen Gider fazla olacak. Sonra ikinci yılı hesaplayın. Aynı hedefleri birde bu sistem üzerinde uygulayın. Gideriniz yok bunu unutmayın. Yatırımınızda bu sisteme girmek için satın alacağınız sanal mağazaya ödeyeceğinzi rakam kadar o da şu an zannedersem 2.000.-TL.

  Saygılarımla;
  Canna UYSAL

 33. İşte bir fırsat: Site-Sanal Pos-Tedarikçi Entegrasyonu-Hosting herşeydahil. Hemen yarın satışa başla kart tahsilatı, taksitli satış yap! Rüya gibi ama rüya değil gerçek. Ben yaptım. Satış garantili, sanal poslu, komisyonsuz satışa entegreli, hem açık artırma sitesinde otomatik ürün satın hem kendi domaininiz altında kendinize ait siteniz olsun. Hosting, Dizayn, Çalışır vaziyette Türk bankalarına ait taksitli/tek çekimli sanal poslar da dahil olan bir siteniz olsun istemez misiniz? O zaman bana email ([email protected]) atın görüşelim. Hiç bir karanlık nokta yok, herşey resmi ve legal, mantıklı banka komisyonlarıyla işleyen sistemle çalışın. Fırsatçı ve sanal pos bulamayanların durumundan yararlanmak isteyen istismarcılara kapılmadan bu dürüst ticari sistemden yararlanın.

 34. Öncelikle herkese merhaba
  Bundan yaklaşık 3-4 ay önce konikste dolaşırken Fatma hanımın açmış olduğu bir konuyu inceledim sanal ticareti düşündüğüm için ilgimi çekti ve incelemeye başladım. Oldukça fazla eksik gördüm hatta Fatma hanımla ve birkaç arkadaşla konu içersinde tartışmalarımız oldu.Fakat benim bu işin içine girmemde en büyük faktör ortada eksiklik varsa bu eksikligin kabul edilip evet ve bunu düzelteceğiz denilmesiydi.

  Belli bir süre geçti bu eksiklikler giderildi ve şuanda oldukça iyi bir duruma geldi hala eksiklikler olabilir ama sürekli ileriye gidiyor bugün arkama dönüp baktığımda iyiki bu işe girmişim diyorum en bütük zoreluklardan biri ürün fiyatlarıydı şuanda bu zorluk büyük ölçüde aşıldı dahada uygun olacagı kesin kesin diyorum çünkü bu zmana kadar verilen tüm sözler tutuldu .

  Şuanda kendi sitemle kendi işimide aksatmadan birşeyler yapmaya çalışıyorum ve tavsiye ediyorum.Bilgi almak isteyenlere ve deneyimlerimi dinlemek isteyenlere yardımcı olmak isterim.

  Mehmet SÖNMEZ

  http://www.hizlitedarik.com veya [email protected] 0530 876 48 55

 35. Sayın ERGUN SUNAY
  Yazınızı dikkatlice okudum ve Hüseyin Bey 'in konu başlığını okumadığınızı ve araştırmadan yazdığınızı düşünüyorum. Neden derseniz 300 liraya bir sanal mağaza edinip 1000 liraya tedarikçi bularak yapılacak kadar kolay bir işdeğildir e-ticaret veya sanal mağazacılık veya dropshipping

  Bu işin 'Sanal Pos' u var ve herkes de gidip öyle dileği bankadan sanal pos alamaz. Bankanın sizi mutattap kabul etmesi için pek çok kriter vardır ve maliyetli bir iştir

  Sonra bu işin kargosu vardır. bunu takip etmek sorunsuz şekilde zamanla artacak müşterilerinize lojistik hizmeti sunmak profesyonellik ve zaman gerektirir.
  Bu işin vergisi vardır bunu da kanunlara uygun bir şekilde yapmalısınız ki, bunun için de vergi levhanız olmalı bir işyeri veya şirketiniz olmalı.

  Bu işin faturası vardır yine bunun için bir şirket sahibi veya işyeri sahibi olmanız gerekir.
  Ve en önemlisi bu işin çok ciddi tedariği olmalı. ürünleri tedarik edeceğiniz firmaların sizi zor durumda bırakmayacağından emin olmalısınız. Size güvenecek ve sizinle işbirliğine gidecek tedarikçi bulmalısınız ve her an bu ürünleri tedarik edebilmek için çok ciddi bir para kaynağınız olmalı . O yüzden bu işler sizin dediğiniz paralarla olmaz önce bunda anlaşalım.

  Bu işin başka problemleri de var. İade işlemleri ayıplı veya bozuk ürünü tereddütsüz iade almalısınız bunun için ayrı bir zaman para ve lojistik gerekir bunun masrafları da sanal mağaza sahibinden çıkar .

  Ve yine en önemli konulardan biri güvenli alışveriş: 3D secure diye tabir edilen insanların güvenli bir şekilde kredi kartından alışveriş yapmasını sağlayacak bir altyapısı olmalı bu mağazaların ki bu da çok ciddi bir altyapı ve finansman gerektirir.

  Avon' la bu şi nasıl bağdaştırdınız onu da anlamış değilim. Saadet zincirinin bizim oluşumuzla ne alakası var onu da çözemedim. Bizim mağazalarımız entegre mağazalar olduğu için tabiki tüm mağazalarda aynı ürünler ve aynı fiyatlar olacaktır. Yoksa her mağaza edinene 15 000 ayrı ürün ve ayrı fiyatlandırma mı yapsaydık. Mantıklı olan bu mudur sizce ?

  Hüseyin Bey in mağazasında ve benim de mağazam da bu anlattıklarımın hepsi mevcut. Üstüne üstlük 15 000 ürün var. Ve yıl sonu hedefimiz 20 000 ürün sizce biz basit bir işin peşinden mi koşuyoruz, Yok a dev gibi bir ticaret platformunun içinde miyiz ? Karar sizin ve bu yazıyı okuyan ilgili arkadaşlarımın…

  Bu arada bu dediğiniz rakamlara böyle bir altyapı ve bu kadar geniş ürün yelpazesi olan böyle bir ticaret platformu kurun, ben size 2 tane mağazayı bedavaya vericem.

  Saygılarımla;

  Fatma Usta Demirdelen

 36. malik bey elimden geldiğince size yardımcı oldum.İlgi ve alakanız için size çok teşkkür ederim…SAYGILARIMLA

 37. Merhaba,ben Azerbaycandan arıyorum.ben de sizlere katılmak istiyorum,ne yapmam gerek.MALIK HUSEYNOV [email protected] trade.azersayt.com lutfen emaile yazın.yeni siteyi acmak icin size mi muracaat etmem lazim,yoksa istediyim gibi aca bilirim.yani kendim mi hazirlamaliyim?

 38. tedarikçi bulmak faturalandırmak şirket gelir vergisi ödemek lojistik…bu arada tedarikçi şahıs firmasına ne kadar güvenir ve kaç sağlam tadarikçi bulablirsiniz..Avon da uç örneğe gelince avoncular ek iş olarak bu işi yapar 500-600 tl kazanırlar…buda ek gelir için oldukça iyi ayrıca kendi ihtiyaçlarınıda karşılarlar…zaten mantıklı olan biri şu soruyu kendine sorar avoncular kazanmıyorsa bir çıkarı yoksa neden bukadar çok avon satıcısı var ve işi neden bırakmıyorlar?

 39. Sayın Hüseyin KAVAK; Ben de sizin fikirlerinize saygı duyuyorum. Ancak söylediklerinizin yıllık maliyeti 30.000 TL değil. Bir şahıs fiması kurarak (300 TL) ve web sitesi yaparak (1000 $) güvenilir tedarikçilerle çalışılabilir. AVON'un ticari zekasına hayranım. O ayrı konu. Peki siz kaç avoncu (özellikle avoncu dedim) gördünüz bu kazançtan yeterince pay alan. Mutluluk zinciri şeklinde yapılan pazarlama bir zeka ürünüdür ancak zincirin başındaki para kazanır. Sadece AVON değil, bu yöntemi kullanan bir çok firma var. Siz bunu sanal ortamda uyguluyorsunuz. İnsanlara site yaptırıp nette yayılıyorsunuz. Aynı ürünleri yaklaşık olarak aynı fiyata satan birbirinin kopyası binlerce site. Kapı kapı dolaşıp ne olur şu ürünü alın diye yalvaran avoncu ev hanımları ne kazanıyor biliyor musunuz? Bana uç örnekleri vermeyin. Ben de size e-ticareti tek başına yapan uç örnekler verebilirim. BIM yada Carrefour franchasinig veriyor mu? Siz neden veriyorsunuz? Sizin pazarlama stratejinizi anlayışla ve takdirle karşılıyorum ancak analitik değerlendirme yapabilen herhangi biri bu işe girmez. Teşekkür ederim.

 40. sayın ERGUN SUNAY…fikirlerinize saygı duymakla beraber size bir sorum var.Eğer bir sanal mağaza açmak istiyorsanız size fatura için şirket kaydı,ürün bulmak için sermaye ve gönderim için lojistik gerekmezmi??? peki bu söylediklerimi bireysel olarak yapmaya kalkışırsanız size yıllık maliyeti nedir? ben söyliyeyim kaba taslak bir 30 000 tl dir.Detayı nı isterseniz açarım…
  ayrıca SAÇMA demişsiniz siz o zaman dünyanın en çok kazanana firmalarından AVON a ticaretten anlamıyorsunuz mu diyorsunuz.Yada BIM yada carfeuor şirketleri ticaretten anlmıyorda siz mi anlıyorsunuz.Çünkü çalışma mantıkları aynı çok mağaza ucuz satış ve sürümden kazanma???
  Ayrıca ilgiliniz ve yazınız için teşkkür ederim.
  http://www.birelinnesivar.net
  http://www.birelinnesivar.com
  HÜSEYİN KAVAK—0505 333 83 28 [email protected]

 41. mantıksız bir sistem. düşünün yüzlerce site ve hepsi hemen hemen aynı ürünleri aynı fiyata satıyorlar. Adamlar insanlara parayla site yaptırıp ürünlerini sattırıyorlar. Satacağınız ürünü kendiniz bulup kendiniz satmanız daha mantıklı. Bu işle ancak yıllık masrafınızı çıkarırsınız. Bu insanlarda ürünlerini bedavaya yüzlerce saf insanın sitesinde pazarlamaya devam ederler. hayırlı işler:)

 42. Sanal mağazalarımız 700TL+KDV den satışa çıkmış zaman iiçinde talep ve güvnirlilik arttıkça fiyatı artmıştır.Şuan sanal mağaza satın almanın bedeli BİR KEREYE MAHSUS 1850 TL+KDV dir…

  Saygılarımla…

 43. merhabalar bugracan bey öncelikle ilginize teşkkür ederim.Örnek olması açısından size sistemi anlatayım. Basit manada sanal mağaza sahiplerinin kazanacakları paralar TAMAMEN KENDİ ÇALIŞMALARINA BAĞLIDIR.
  Fakat örnek olması açısından veriyorum.Sizin bir sanal mağazanız var örnegin http://www.bugracan.com bu mağazaya bir müşteri girdi ve bir A ürünü aldı.Eğer ürün 100 tl ve üzeri ise kargo masrafı şirkete aittir.Eğer 100 tl altıysa zaten müşteri alışverişi tamamlarken kendisine kargo firmalarının seçenekleri sunulacaktır.Mesela yuriçi kargoyla 8 tl aras kargoyla 5 tl dir.Bu zaten tüm ünlü alışveriş sistelerinde kullanılan sistemdir.
  Gelelim kazançlar kısmına örneğin bu kişi 100 tl lik alışveriş yaptı.Bu kişinin aldığı ürünü size verilen yönetici panelinden size geliş fiyatı yada tedarikçi fiyatını siz rahatlıkla görebilirsiniz.Diyelimki oda 70 tl olsun..100-70=30 tl bu üründen para kalmaktadır.Şirket kargo fatura ve vergi işlermleri için bu 30 tl nin yüzde 10 luk kısmını kesinti yapar kalan yüzde 90 lık kısım sizin hesabınıza bir sonraki ayın 15. günü aktarılır.Buda 30*90/100= 27 tl yapar.Yaani siz 27 tl kazanmış olursunuz.
  Burda bilmeniz gereken önemli nokta size ayrı bir yönetiim paneli verileceği ve bu panel üzerinden sitenize müdahelelerde bulunabileceğinizdir.Gerek görsellik gerekse vitrini,kampanyalı ürünleri,indirimli ürünleri ve daha pek çok özelliğe sahip bu yönetim paneli size özel şifreyle şahsınıza sunulmakta.Bunun haricinde size ayrıca hesaplarınız için ayrı bir site üzerinden kullanızı adı ve şifre verilecektir.
  Umarım size yardımcı olabilmişimdir.Daha tedaylı anlatım için lütfen [email protected] adresini msn nize ekleyizniz..yada 05053338328 nolu telefona çağrı bırakırsanız ben sizi ararım…
  SON OLARAKTA ŞUNU SÖYLEYEYİM BU SİTEMİN İÇİNDE OLMAYANLAR ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA ÇOK PİŞMAN OLACAKLAR ÇÜNKÜ SANAL MAĞAZALARIMIZ BİTMEK ÜZERE İNANIN BUNU SADECE SATIŞ YAPMAK İÇİN SÖYLEMİYORUM…

 44. s.a. hüseyin bey bu sistemde kazanç ve ödeme kısmıyla alakalı öğrenmek istediğim örnek verebilirmisiniz "bir aylık hali hazırdaki site sahiplerinin tahmini olarak kazancı nedir." mesela 1 aylık toplam satıştan gelen …..tl kargolama masrafı ….tl vs vs en son olarak ele geçen ……tl gibi?

 45. Yani kendi ürünlerinizi sistemi alanlara sattırıyorsunuz. Ürün tedarik etmiş oluyorsunuz yanlış anlamadıysam. Müşteriler ürün aldığı vakit ödeme sizin hesabınıza geçiyor. Sizde belirttiğiniz tarih aralığında sistemi alanın hesabına %10 kesinti yaparak geçiyorsunuz.

 46. Sayın Özlem hanım lütfen size ait olan ve kullanıcı bularak gelir elde ettiğiniz bir programı baka alanda tanıtımını yapın.LÜTFEN TERECİDE TERE SATMAYIN.Reklamınızı başka yerde yapın.ayrıca ciddi sermaye gerektiren bir iş olduğu husunda yazı yazmışsınız.bu işe aklınızza gelmeyecek rakamlarla yatırım yapıldı.Saygılarımla
  sayın redirec biz kendi ürünlerimizi satmıyoruz ürün yelpazemiz oldukça geniş ve isterseniz kendi ürünlerinizide siz sistem üzeinden satabilirsiniz.,Size verilen yönetim paneli sayesinde sitenizin göselliğine müdashele edebilir..İstediğin ürünü satıştan çıkarabilir yada bizim denetlediğimiz istediğiniz ürünü satışa sunabilirsiniz.Denetlemenin sebebi yasal olma husunda dır.Saygılarımla
  Hüseyin kavak [email protected] 05053338328

 47. Hüseyin Bey'le bizzat görüştüm açıkçası fikir olarak çok güzel bir girişimcilik sanırım bu proje önümüzdeki yıla damgasını vuracak..Ben de bu projede olmaya karar verdim.Tabi her konuda mükemmel değil ama zamanla düzelecek ve piyasadaki e-ticaret paketlerinin yanında en mantıklı oluşum olarak bu fikri gördüm…Yolumuz açık olsun inşallah

 48. öncelikle sistemimiz şuan aktif olan ve sanal mağaza sahiplerine kazanç sağlayan bir sistemdir.Şua burada gurubumuza ait sanal mağazaları açıklayamam sadece örnek olması açısından http://www.ekostand.com ve http://www.nesiyokki.com adreslerini verebilirim.fakat kısa zaman sonra reklamlarımızı bilboardlarda tv de ve gazetelerde göreeksiniz.
  Ücretimiz bir sefer mahsus alınır.Ayrıca yıllık 500 tl geliri geçe mağaza sahiplerinden host ücreti olarak 200 tl alınır.Bunun haricinde kesinlikle ücret talep edilmez……
  Güven konusuna gelince şirketimiz uzun yıllardır ticaret hayatında şirketimizle ilgili gerekli bilgileri ve geçmişimizi http://www.birelinnesivar.net adresinden öğrenebilirsiniz.
  SAYGILARIMLA

 49. iletişimdeki adresi inceledim gayet mantıklı geldi.Ayrıca internetten e-ticaret önümüzdeki 10 yıl içinde çok büyük patlama yaşayacak şimdiden bu oluşumun içinde olmak akıllıca bir yatırım olur galiba..Tabi aklımda bazı soru işaretleri birincisi bu sistem sanırım dünyada ilk defa kullanılacak denendimi ve sonuçları nedir 2. si ücret yıllıkmı bir seferlikmi çünkü e-ticaret paketleri satan bütün ünlü firmlaara baktım yıllık 6000-7000$ dan bahsediyorlar siz nasıl bu fiyatı verebiliyorsunuz.Güvenilir olduğunuzu nerden anlayabiliriz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here