Tatlıses Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Şartları

Tatlıses Çiğköfte

Tatlıses Çiğköfte Bayilik

GELİN BAYİMİZ OLUN 500 KG ÇİĞ KÖFTE HEDİYEMİZ OLSUN Sloganıyla bayilikler vermeye devam eden Tatlıses Çiğköfte’nin ortalama yatırım tutarı 20 bin lira. Tatlıses Çiğköfte, 2010’dan bu yana çiğ köfte sektöründe faaliyet gösteriyor. Şirketin üretim tesisi İstanbul Seyrantepe’de, Tatlıses Çiğköfte’nin şube sayısı 300’e, günlük çiğ köfte satışı ise 5 tona ulaştı. Şube sayısı yeni açılacaklarla birlikte nisan ayı sonunda 300’ün üzerine çıkacak.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları

Tatlıses Çiğköfte franchising sistemiyle yurtiçi ve yurtdışında şubeler açmaya devam edecek. Yurt içi isim hakkı bedeli 5 bin TL+KDV olarak belirlenmiş. İşlek bir caddede 20 metrekarelik bir bayiliğin toplam yatırını tutarı 20 bin TL. Yurt dışında ise yatırımcıya ülke distribütörlüğü verilecek. Yurt dışındaki şubelere İstanbul’daki üretim tesisinde üretilen çiğ köfteler dondurulmuş olarak sevk edilecek. Konsept Türkiye’dekinin aynısı olacak.

Ayrıca Tatlıses Çiğköfte yeni bir kampanya yapıyor 19 bin TL değerindeki HOŞ GELDİN PAKETİNİ yeni açılacak tüm bayilere ücretsiz olarak veriyor.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik İletişim Bilgileri

Telefon : 0535 106 58 57
E-mail: [email protected]
Web : tatlisescigkofte.com

7 YORUMLAR

  1. Merhaba,
    Ben Azerbaycan/Bakü’de Tatlises Çiğköfte distribütörlügü almak istiyorum yardimci olmanızı rica ederim…

  2. mersin / aydıncıkta ben tatlises çiğöfte bayilik acmak istiyorum yardımcı olur musunuz 0507 599 29 92

  3. almanyada tatlises cigkofte bayilik sartlari ve maaliyeti hakkinda bilgilenmek istiyorum tesekkurler…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here